Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 25, 2024, 13:34:30


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 [3] 4 5 6 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Prawda o rytuałach przy piramidzie 11.11.2011r  (Przeczytany 59258 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #50 : Listopad 06, 2011, 16:07:56 »

jeszcze jeden cytat w/w art.-
"Potężne turbiny napędzają demonom użyteczni idioci, którzy są pełni „dobrych chęci” i pasji działania – zarówno z serca, jak i źle pojętego rozumu."

A kim jest obserwator?
Zarowno zwolennicy jak i przeciwnicy nadaja moc temu co sie dzieje , czyli jaki wniosek ?


« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2011, 16:10:31 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #51 : Listopad 06, 2011, 16:13:14 »

jeszcze jeden cytat w/w art.-
"Potężne turbiny napędzają demonom użyteczni idioci, którzy są pełni „dobrych chęci” i pasji działania – zarówno z serca, jak i źle pojętego rozumu."

A kim jest obserwator?
Zarowno zwolennicy jak i przeciwnicy nadaja moc temu co sie dzieje , czyli jaki wniosek ?



to fakt- tak działa "słynne" wahadło,-
więc asertywność jest jak najbardziej na miejscu.
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #52 : Listopad 06, 2011, 16:28:16 »

jeszcze jeden cytat w/w art.-
"Potężne turbiny napędzają demonom użyteczni idioci, którzy są pełni „dobrych chęci” i pasji działania – zarówno z serca, jak i źle pojętego rozumu."

A kim jest obserwator?
Zarowno zwolennicy jak i przeciwnicy nadaja moc temu co sie dzieje , czyli jaki wniosek ?



to fakt- tak działa "słynne" wahadło,-
więc asertywność jest jak najbardziej na miejscu.
Asertywnosc rowniez niebardzo bo - znowu uruchamiasz kolejne wahadlo .
Moim zdaniem to nauka wplynnego sefowania miedzy wahadlami .
Mrugnięcie Chichot
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #53 : Listopad 06, 2011, 16:35:35 »

Teraz to już nie istotne. Uśmiech
I tak już im się nie uda w rozruchu Sieci Gwiezdnych Wrót !!!!

Ludzie !!! Co czytacie nasze Forum, właśnie wspólnymi siłami czystego Serca i Dobrej Woli rozwiązaliśmy zagadkę na dzisiejsze Czasy !!!
Obecnie Iluminaci(Starszyzna ET) i ich pachołki iluminaci na Ziemi i różne frakcje, obecnego Antychrysta, próbują w Gizie - 11.11.11. o godz. 11:00 wszcząć ceremonię otwarcia drogi upadłym aniołom i ich wojska, razem z ich okrętami bojowymi.
Szykują od dawna już kolejną próbę Inwazji na naszą Planetę Ziemię- Gaję.

Więc w moim imieniu i współ forumowiczów prosimy o zachowanie energii miłości dla siebie, i nie przekazywania jej do Merkaby- kryształu w Egipcie-Gizie,
podczas rozpoczęcia ich ceremonii - która ma na celu zniewolenie Ludzkości na przyszłe lata 2012-2017 !!!!
W tym to przedziale czasu zamierzają zdobyć naszą Planetę !!!

W Miłości Bożej i Bożym Pokoju pozdrawiam Wszystkich. Cool
BÓG NAJWYŻSZY -STWÓRCA STWÓRCÓW JEST Z NAMI !!!!
« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2011, 16:37:44 wysłane przez komandos040 » Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #54 : Listopad 06, 2011, 20:35:13 »

11.11.11 zdarza się  tylko raz na setki tysiące lat !
Chyba ni skłamię gdy zauważę, że np. daty: 01.01.01; 02.02.02... 10.10.10 również występują raz na tysiące lat... W związku z tym nie siałbym jakiejś strasznej poruty z tego powodu.

Astre, czy masz coś wspólnego z dawnym forumowiczem o nicku Aster?

Może wyraziłem się niejasno ...]

Określony DATY wogóle pojawiają się TYLKO raz, a nie tylko raz na ileś tysięcy lat.
W swym tekście chciałem  podkreślić pewną ścisłą zbieżność daty 11.11.11 z której wynika ( co można samemu sprawdzić programem Celestia)  synchronizacji Ziemii, Księżyca, Słońca z pasem - Oriona.
W programie Celestia można sobie wpisać setki różnych innych dat i nigdy nie występuje taka  zależność, lub zbieżność jaka występuje w dn.11.11.11.

Ps.

Mój Nick nie jest ewolucją ASTER.
ASTER jest kobietą, byłą ''jaskółką'' z PCH.


« Ostatnia zmiana: Listopad 06, 2011, 20:38:49 wysłane przez Astre » Zapisane
acentaur


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #55 : Listopad 06, 2011, 22:21:55 »

Sytuacja jest bardzo poważna. Nie mogę siedzieć i tak po prostu przyglądać się co nam na głowę spadnie. Ja też chciałbym kogoś lub coś ocalić.  Uśmiech
Znam takie starożytne zaklęcie do odpierania wszelkich ataków z zewnątrz. Używa się go w ostateczności.

Najpierw inicjacja:
Uuuaaaaaaaa, Uuuaaaaaahh,
niah, niah
łe, ło, łi, grr, brr, hrr, aj

Teraz część główna:
rapa marapa tju tju bzyk bzyk aj bzyk bzyk
piiiiiiiiii, piiiiiiiiiiiii
gada da gada kum kum
rapa marapa hauuuuuuuuuuu
agum gagum yyyy miau miau

I na zakończenie zapieczętowanie zaklęcia:
djwdzfgbfwewbfweufb
djgduqddhdg
gzzzz amen zzzzg

Proszę się nie sugerować jakimikolwiek podobieństwami do naszego języka. Ten starożytny wymawia się zupełnie inaczej.  Z politowaniem
ps. zaklęcie wymówiłem. Jest jeden problem. Nie wiem czy ono nie odetnie nas za jednym zamachem od Stwórcy.
Jeśli tak, to przepraszam. W najgorszym przypadku będziemy mieli parę trochę mniejszych bogów ale żadnego gada z kosmosu.
Zapisane
Doralife
Gość
« Odpowiedz #56 : Listopad 07, 2011, 08:40:32 »

Witam
Z ostatniej chwili:
NOWOŚCI 6 LISTOPADA 2011 R.
(2011-11-06 20:41:14)
6 listopada 2011 roku
 
Z uwagi na chwilowe problemy z zapewnieniem bezpieczeństwa Ceremonia w dniu 11 listopada 2011 roku została zawieszona. O dalszym rozwoju sytuacji będziemy informować na bieżąco.   
http://www.projekt-cheops.com/plain.aspx?languageId=1&menuId=1&sectionId=1&cmd
Pozdrawiam
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #57 : Listopad 07, 2011, 09:09:19 »

i po to potrzebne byłe te złote druty i zbiórka na nie?
chłech, chłech, chłech...

spoko, skoro mogli przesuwać terminy przylotu nibiru to mogą i ceremonię... jakby co okaże się, że 11.11.11 będzie później bo jakieś błędy w kalendarzu gregoriańskim są, by w końcu cicho i niewyraźnie powiedzieć, że ceremonia nie jest potrzebna (tak jak ucichło i o nibiru, czy wcześniejszych rzuceniu na kolana światka archeologicznego czy... pozyskania złota w Złotoryi)...
No i szkoda mi ludzi którzy wierząc pch... zarezerwowali sobie loty, wycieczki na tę ceremonię... ale, aktualnie mogą stracić nieco pieniędzy, a mogli znacznie więcej.

ale poczekajmy na dalszy rozwój sytuacji...
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #58 : Listopad 07, 2011, 09:31:03 »

Dzięki za poranną sympatyczną wiadomość Dora...

Naprawdę nie jest istotne jaki jest podany powód istotne jest iż ci którzy są naprawdę decyzjonalni w tej sprawie wiedzą już iż ta "zabawa" w przejęcie władzy nad ziemią i Ludźmi skończyła się definitywnie.

Żadne usiłowania zmiany planu Stwórcy nie przyniosły i nie przyniosą żadnych rezultatów.


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #59 : Listopad 07, 2011, 09:54:13 »

tu jest tekst do którego odniósł się @komandos040,-
ciekawe czy można coś takiego- ot tak po prostu zmyślić??
http://zkosmosu.blogspot.com/2011/02/wielka-gra-o-ziemski-portal-amenti.html
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2011, 10:30:51 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
acentaur


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #60 : Listopad 07, 2011, 10:21:35 »

songo1970,
Cytuj
tu jest tekst do którego odniósł się @komandos040,-
ciekawe czy można coś takiego- o tak po prostu zmyślić??
można, można. To stary schemat, gdzie najpierw podaje się garśc znanych faktów i prawd a potem całą masę badziewia.
Jedno z drugim nie ma nic wspólnego ale całośc wydaje się "naukowa". Teraz nazywa się to postmodernizmem i doczekało się  nawet literatury i wpisu w Wikipedii.  Uśmiech
Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #61 : Listopad 07, 2011, 10:31:49 »

dzięki @Ace, to mnie uspokoiłeś Mrugnięcie

pozdr. Uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
ptak
Gość
« Odpowiedz #62 : Listopad 07, 2011, 11:26:33 »

Cytuj
Z uwagi na chwilowe problemy z zapewnieniem bezpieczeństwa Ceremonia w dniu 11 listopada 2011 roku została zawieszona.

No i proszę, acentaur wcześniej trochę pomamrotał, pozaklinał i efekt jest.
Świat uratowany od ratowania!   Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #63 : Listopad 07, 2011, 17:35:35 »

Cytuj
Z uwagi na chwilowe problemy z zapewnieniem bezpieczeństwa Ceremonia w dniu 11 listopada 2011 roku została zawieszona.

No i proszę, acentaur wcześniej trochę pomamrotał, pozaklinał i efekt jest.
Świat uratowany od ratowania!   Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech


Z pewnoscia czary acentaura pomogly Chichot Chyba to nie jest cisza przed burza? Coś
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2011, 17:36:40 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
acentaur


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #64 : Listopad 07, 2011, 17:53:54 »

ptak, Laguna__
Cytuj
No i proszę, acentaur wcześniej trochę pomamrotał, pozaklinał i efekt jest.
Świat uratowany od ratowania!     

Z pewnoscia czary acentaura pomogly  Chyba to nie jest cisza przed burza?
chyba nie sugerujecie, że mam jeszcze jakiegoś ASA w rękawie?   Duży uśmiech
Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #65 : Listopad 07, 2011, 19:02:08 »

ptak, Laguna__
Cytuj
No i proszę, acentaur wcześniej trochę pomamrotał, pozaklinał i efekt jest.
Świat uratowany od ratowania!    

Z pewnoscia czary acentaura pomogly  Chyba to nie jest cisza przed burza?
chyba nie sugerujecie, że mam jeszcze jakiegoś ASA w rękawie?   Duży uśmiech

 Chichot : ascentaur , a masz ASA w rekawie?
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2011, 22:22:16 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #66 : Listopad 07, 2011, 19:13:24 »

W niekoniecznie w rękawie Mrugnięcie .......... ale na przykład w mowie i piśmie Uśmiech
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #67 : Listopad 07, 2011, 19:52:04 »

Witam Wszystkich cieplutko. Uśmiech
No to mamy piękne wieści.
Możemy otwierać szampany, i wznieść toast za nasze powodzenie !!! Mrugnięcie
Pozdrawiam. Cool
Zapisane
acentaur


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #68 : Listopad 07, 2011, 19:58:26 »

no nic sie przed wami nie da ukryć.  Duży uśmiech  Dobrze, mam tego ASA. Tylko nie mogę go użyc. Będzie to możliwe dopiero wtedy, gdy east przyzna się że błądzil w temacie Nauka. To nie żarty, east jest moim alter ego i jeśli się przyzna, to ja mogę go zintegrowac. A wtedy dopiero mogę uaktywnic
Centaura na połudnowym niebie. On tam cały czas czeka w ukryciu,  ale poprzez Proxima Centauri mam oko na wszystko.
No więc gdy w pobliżu pojawią się gady , chowam Proximę za Rigil Centaurus. Jest to znak dla grupy Centaurów, bojowych platform leżących między Jowiszem a Neptunem do anihilacji wroga. Przed nimi nie ma ucieczki.
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #69 : Listopad 07, 2011, 20:12:31 »

He he Uśmiech
Acentaur sporo tych jest Centaurów. Duży uśmiech
Ja też jestem Centaur. Uśmiech
Taki miałem nick na grze w Universum 2 na Ogame, oraz jako użytkownik konta na Allegro.
Poza tym East to mój Ziomal !!!  Duży uśmiech

A co do reszty to mam pomysł !
Niech teraz te pręty potną w talarki i roześlą z powrotem ludziom, którzy zostali zmanipulowani.
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2011, 20:18:24 wysłane przez komandos040 » Zapisane
acentaur


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #70 : Listopad 07, 2011, 20:26:14 »

komandos040,
Cytuj
Acentaur sporo tych jest Centaurów.
dokladnie tyle ile trzeba, przeciez to nie przypadek.  Duży uśmiech
Cytuj
Ja też jestem Centaur.
wiec witaj w druzynie  Duży uśmiech
Cytuj
Poza tym East to mój Ziomal !!!
a to dlatego on taki bojowy  Duży uśmiech
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #71 : Listopad 07, 2011, 20:33:16 »

Grałem kiedyś i gram nadal w nowsze już wersjje X Uniwersum czyli od X Beyound The Frontier, poprzez X Tension, X2 i obecnie X 3reunion i -Conflict Terran(konflikt ziemski), i zawsze fajnie mi się walczyło na korwecie M6-> Centaurze, ale obecnie są już super fregaty Ciężkie Centaury !!! Fajne działa plazmowe, i inne giwery. Uśmiech

A co do tamtych dział o których wspomniałeś to też muszą być niezłe wypasy na te gadzie pomioty.  Duży uśmiech
No cóż, teraz musimy być ostrożni i uważni obserwując naszą galaktykę, czy nie zapychają do nas gady.
Jak podejrzewam, nie mają zamiaru pewnie tak odpuścić obecnego Fiaska z ceremonii. Duży uśmiech
I oficjalnie, i bez zaproszenia, z gumowcami , pewnie będą robić kolejne podchody tym razem bezpośrednio okrętami bojowymi.

Szkoda tylko, że FG jak wcześniej zapewniali, nie grają w Naszej drużynie , i tak jakby wychodzi , że są z gadami.
jest obecnie koniec prawie 2011 roku, i do 2017 jeszcze kawał sporego czasu, więc bądźmy czujni.
Pozdrawiam. Cool
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2011, 20:40:13 wysłane przez komandos040 » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #72 : Listopad 07, 2011, 21:24:29 »

ptak, Laguna__
Cytuj
No i proszę, acentaur wcześniej trochę pomamrotał, pozaklinał i efekt jest.
Świat uratowany od ratowania!    

Z pewnoscia czary acentaura pomogly  Chyba to nie jest cisza przed burza?
chyba nie sugerujecie, że mam jeszcze jakiegoś ASA w rękawie?   Duży uśmiech

 Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot

>Laguno<, myślę, że zapomniałaś o tym punkcie regulaminu:

Cytat: Regulamin
- Zakaz wielokrotnych powtórzeń znaków interpunkcyjnych, liter, cyfr i emotoikonek. Jeżeli
  użytkownik pomimo zwrócenia mu uwagi, nadal będzie nadużywał w/w znaków w swoich
  wypowiedziach, zostanie ukarany ostrzeżeniem (-1pf).

Postaraj się zmienić treść tego posta albo będę takie usuwał.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #73 : Listopad 07, 2011, 23:29:15 »

Witam Wszystkich cieplutko. Uśmiech
No to mamy piękne wieści.
Możemy otwierać szampany, i wznieść toast za nasze powodzenie !!! Mrugnięcie
Pozdrawiam. Cool

Ale nowina! Jedno jest pewne: będę miał tego właśnie dnia spokojne urodziny. A już się bałem, że po otwarciu portalu wpadną na nie jakieś Jaszczury i zeżrą mi urodzinowe specjały, np. sałatkę  Zły

Mam więc aż trzy powody, by otworzyć tego szampana, a może w związku z tym trzy szampany: w Gizie spoko i cisza, u mnie na odwrót - głośna dżampreza, no i nie zapomnijcie też, że to zacne święto Naszej Ukochanej Ojczyzny!  Chichot

Otwieram więc uroczyście Klub Wesołego Szampana. Na zdrowie!  Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2011, 23:30:35 wysłane przez krzysiek » Zapisane
Cum
Gość
« Odpowiedz #74 : Listopad 07, 2011, 23:31:07 »

Jeśli faktycznie do niczego nie dojdzie, to bardziej by mi było szkda tych ludzi którzy czekali z nadzieja i tych co tam pojadą lub mieli pojechać niż tego nieszczęsnego złota. Co wyście sie tak do tego przyczepili?
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.088 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

zlotahodowla11 klubbeardedcollie masterjayz-games funnybunny ganghg