Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Lipiec 03, 2022, 03:12:42


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 4 5 6 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Prawda o rytuałach przy piramidzie 11.11.2011r  (Przeczytany 50387 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
ramer
Gość
« : Październik 25, 2011, 08:04:34 »

Co jak co ale z jednym mogę się zgodzić:
cytuje:
" nikt nie zadaje sobie pytań dlaczego nagle władze egipskie udostępniają na własność na kilka dobrych godzin piramidy dla ok 1000 osób... "

Polecam
http://www.youtube.com/watch?v=d59lpZk7aco&feature=uploademail

Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Październik 25, 2011, 13:34:20 »

"W niedzielę 3 lipca w teatrze Roma w Warszawie odbyła się Międzynarodowa Konferencja poświęcona Misji Ratownia Ziemi w ramach Projektu Cheops. Poniżej przytoczę kilka fragmentów ... , licząc na opinię osób, które bardziej "liznęły" tematu.

"Zbliżamy się do momentu, kiedy narasta ilość przepowiedni i - w wielu wypadkach - paniki przed kataklizmem, przed przebiegunowaniem, przed tym, co może się stać w grudniu 2012 roku. Projekt Cheops od początku był planem, który uspokajał, który mówił o zabezpieczeniu i ochronie, o Egipcie, o Wielkiej Piramidzie, o energii miłości. Niektórzy mogą zapytać - jak energia miłości może pomóc w ratowaniu Ziemi? Wiemy z wielu źródeł, że jest to najpotężniejsza, istniejąca we wszechświecie energia, a funkcją Wielkiej Piramidy może być wzmocnienie jej do takich rozmiarów, aby powstał wokół naszej Planety "energetyczny płaszcz" połączonych energii ludzi, Piramidy i czakramów ziemskich.W tej chwili nie ma już człowieka, który by nie zauważył, że na świecie dzieje się "coś nie tak". Chociaż oficjalne środki masowego przekazu milczą, trudno nie zauważyć narastającej fali katastrof naturalnych, agresji, wojen, rozruchów społecznych, "kurczącego się" czasu. Podczas tej konferencji zostaną zaprezentowane rozwiązania, o których była mowa od początku powstania Projektu Cheops - uruchomienie zabezpieczenia Ziemi i ludzi przed zagrożeniami z kosmosu i ze strony Słońca, przed zmianami geo-magnetycznymi i geo-fizycznymi na Ziemi, przed paniką i poczuciem bezsilności. Właśnie w tym celu została wybudowana Wielka Piramida w Egipcie. Energia Wielkiej Piramidy ma nas ochronić, ale aby jednak to się stało - trzeba ją uaktywnić.

AKTYWACJA MA NASTĄPIĆ już 11 listopada  2011 ROKU!

W czasie Konferencji będą również podane informacje jak każdy z nas może zabezpieczyć swoje zdrowie w przypadku zmian energetycznych na Ziemi. Podane będą techniki i sposoby zabezpieczenia siebie i naszych bliskich."

"Ceremonia 11.11.11 w GizieCieszę się, że mogę się z Wami podzielić dobrymi wiadomościami, jeśli chodzi o przygotowania do Ceremonii, która ma się odbyć w piątek, 11 listopada 2011 roku. Od sierpnia do tego czasu trwały rozmowy i negocjacje w sprawie warunków udostępniania naszej Fundacji Komnaty Królewskiej i Galerii Wielkiej Piramidy od 10:30 do 12:30 rano, oraz terenu Trzech Piramid na drugą Ceremonię, która ma się odbyć o godz. 11:00 wieczorem.
W rezultacie tych rozmów i z wielką pomocą naszych przyjaciół w Egipcie oraz członków naszej Fundacji, w zeszły piątek rozmowy zostały pozytywnie zakończone.
Ceremonia poranna, 11.11.11, godzina 11:00 rano:Ceremonia odbędzie w Komnacie Królewskiej i będą w niej uczestniczyć cztery osoby (które zostały określone jako 4 "ludzkie Anioły"): dwie kobiety i dwóch mężczyzn. Znane są już wszystkie te osoby. Dwie z nich (mężczyzna i kobieta) będą z Polski. Są to Anna Dolińska oraz Michał Papierski.  Jedna osoba będzie z Peru - to Gerardo Pizarro. Drugim Aniołem żeńskim będzie osoba z Danii. Nazwisko (na jej prośbę) będzie ujawnione dopiero po Ceremonii. Wszystkie one były wskazane w czasie sesji prywatnych z Anną Dolińską.
Ponadto w czasie Ceremonii porannej w Wielkiej Galerii będzie przebywało dziesięć wybranych do tego osób. Będą to osoby z Polski, z Kolumbii i z Egiptu.
Ceremonia wieczorna, 11.11.11, godz. 23:00:Na ten wyjątkowy moment zapraszamy do Gizy wszystkich ludzi dobrej woli, aby w tym szczególnym dniu spędzić go przy Wielkiej Piramidzie. Niezależnie od narodowości, od rasy, od przekonań politycznych, czy wyznawanej religii. Jedyne, co jest potrzebne - to chęć pomocy naszej Planecie i mieszkającym na niej ludziom w tych trudnych chwilach transformacji, pomoc w bezpiecznym przejściu przez zagrożenia obecnego czasu i roku 2012. W czasie Ceremonii wieczornej trzeba będzie zrobić krąg wokół Wielkiej Piramidy i wysłać w kierunku Piramidy, w kierunku Matki Ziemi energię miłości, która uważana jest za najsilniejszą, istniejącą we wszechświecie energię. W tym momencie umieszczone w Piramidzie kryształy mają się połączyć z energią kosmiczną i naszą ludzką energią miłości, wzmocnioną przez energię skumulowaną w kryształach. Takie wspólne działanie ma uaktywnić energię Wielkiej Piramidy. Spowoduje to wystrzał energii w górę i uaktywnienie innych istniejących na świecie piramid oraz punktów energetycznych, tzw. czakramów ziemskich. Sądzę, że każdy chciałby, aby tak się stało, każdy chciałby uczestniczyć w tym niezwykłym wydarzeniu."


A teraz fragmenty sesji 17 i 18 z Anną Dolińską


"ANDRZEJ:Witaj Samuelu, ja mam pytanie na temat dyskusji, którą mieliśmy przed tą sesją, mianowicie - Zuzanna twierdzi, że jesteś bytem zawieszonym pomiędzy szóstą a siódmą gęstością, że jedynie z "egositycznych pobudek" robisz to, co robisz i otwarcie Wielkiej Piramidy poprzez Ceremonię może spowodować ogromne katastrofy na Ziemi poprzez zejście tutaj cywilizacji jaszczurów. Co możesz na to odpowiedzieć?

SAMUEL:Andrzeju, wiele razy wypowiadałem się na ten temat iż ja, istota światła, która zwie się Samuel ma możliwość łączenia się z innymi bytami na moim poziomie. Też już mówiłem o tym, że - jako Samuel - pozwalam mówić przez moją bytność innym istotom światła. Nie jestem "zawieszony" w żadnej gęstości. Wy, ludzie, macie to do siebie, że lubicie bardzo analitycznie podchodzić nie tylko do życia publicznego tutaj, ale próbujecie w sztywne reguły poukładać świat duchowy - a tak się nie da, kochani. Jeśli chodzi o "sprowadzenie jaszczurów" podczas otwarcia - jak Zuzanna twierdzi - "nieczystych portali", delikatnie mówiąc nawet nie chce mi się na to pytanie odpowiadać. Wy kochani macie wygenerować sami w sobie i wokół siebie taką piękną energię, energię miłości i ani na chwilę nie możecie zwątpić, że pochodzicie właśnie z miłości. Dostaliście wskazówki jak uruchomić energię nie tylko Wielkiej Piramidy, ale wszystkich czakramów na waszej planecie, dzięki waszej energii miłości. Więc, jeżeli zobaczycie jak wasza planeta zacznie pięknie świecić - czy nieczyste byty prześlizgną się? Jeśli myślicie, że problemy w Egipcie, problemy, które są teraz na drodze, aż do pamiętnej daty - są wskazówkami, że nie, nie powinniśmy tego robić - to jesteście w błędzie. Zobaczcie dobrą, pozytywną stronę, a następną taką rozmowę Zuzanno, podejmiemy już po Ceremonii, która się odbędzie. Słucham.

ANDRZEJ:Ja jeszcze mam jedno pytanie, potem poproszę Zuzannę o pytania. Mianowicie - mamy prawie połowę września. W sierpniu i we wrześniu miało coś się zdarzyć, co miało nam bardzo pomóc w organizacji właśnie tej Ceremonii. Z tego co wiem, nic takiego na skalę światową się nie zdarzyło?

SAMUEL:Czas nie jest równy Andrzeju. Zgadza się, zbliża się połowa września, ale to jeszcze nie jest ostatni dzień września. Poczekajcie i porozmawiamy potem ponownie. Słucham.

ANDRZEJ:Zuzanna...

BOLESŁAW:Ona nie chce mówić...

ZUZANNA:Ja... ja po prostu... ja nie mam żadnych pytań... i po prostu... w ogóle nie wchodzę w tego rodzaju historie. Ja widzę co tu się dzieje i mogłabym coś powiedzieć, ale lepiej, żebym tego nie mówiła.

SAMUEL:To nie mów Zuzanno..." z sesji 17-ej.

"DANUTA:Samuelu, powiedziałeś w poprzedniej sesji, że rytuał, w którym będą uczestniczyły Anioły, że ma to być rytuał odprawiony na "sposób atlantycki". Co to znaczy?

SAMUEL:Cały układ piramid: fizycznej i mentalnej w kształcie merkaby - był i jest portalem międzygalaktycznym. To właśnie za czasów Atlantydy były "drzwi" do innych światów, do innych energii, które zostały przesłane na Atlantydę. W ten sposób zostaną te "drzwi" uruchomione, ale cały czas powtarzam, że od was ludzi, od waszej energii zależy - czy te "drzwi" zostaną otworzone. Kochani, nie jesteście przypadkowymi ludźmi tu i teraz. Przecież, wy to pamiętacie... Przecież, po to przyszliście, aby to zrobić, aby pomóc Planecie Ziemia. Wy - nie macie lęku, i wy macie potężne światło już teraz w sobie. Zrozumiałaś?

DANUTA:Tak, Samuelu zrozumiałam. Dziękuję. Myślę, że lęku już w nas nie ma, tylko niezbyt dobrze nam idzie z odzyskiwaniem naszej pamięci i pozyskiwaniem tych informacji z przeszłości, które są w nas, a do których ciągle mamy słaby dostęp. Samuelu, mam jeszcze takie pytanie: czy w czasie pierwszej Ceremonii porannej, z udziałem czterech Aniołów - czy te Anioły będą miały coś robić podczas Ceremonii, podczas przebywania w Komnacie wokół sarkofagu?

SAMUEL:Cztery Anioły ciałami fizycznymi stoją przy sarkofagu, modlą się... ale, ich tam "nie ma"... Pięć kwadransów przeleci dla czterech Aniołów jak pięć sekund. Ich tam nie będzie... Oni mają swoją rolę... bardzo wysoko... bardzo wysoko... Ale, te informacje zostaną przekazane po Ceremonii. Za wcześnie, za wcześnie Danuto, na tą odpowiedź.

DANUTA:Dobrze, dziękuję.

IWONA:Witaj Samuelu drogi, chciałam cię zapytać czemu miało służyć spotkanie z Zuzanną w Szamotułach?

SAMUEL:Wy musicie zrozumieć i uodpornić się na manipulację słowną. Wyłączacie wasze umysły, skupiacie się na odczuciach, na sercu. Tą drogą o wiele więcej informacji dostaniecie. Zuza... Jest to pozytywna dusza, bardzo pozytywna... Jednakże, jej słowa, jej czyny, jej energia - były skierowane w waszym kierunku, aby podsycić wasz niepokój, zwątpienie i żeby umocnić Anioła fioletowego do podjęcia decyzji w związku z Ceremonią. Nic nie jest, Iwonka przypadkowe na waszej drodze, jak również to, iż byliście u szamanki Kieshy. Właśnie wy - ty Iwonka, i ty Andrzeju. Słucham." z sesji 18-ej.


Wcześniej miało to wygladać nieco inaczej, mniej więcej jak w poniższym fragmencie co ma odniesienie we wcześniejszych sesjach z Lucyną Łobos.


"Głównym punktem zabezpieczenia w systemie jest Wielka Piramida w Egipcie, która stanęła na centralnym punkcie osi Ziemi. Według tej teorii w Piramidzie zainstalowano określony system energetyczny i połączenia energetyczne ze źródłami istniejącymi poza Ziemią, dokładniej w konstelacji Oriona. System ten został połączony siatką, którą stanowią piramidy i tzw. "miejsca mocy" (czakramy), rozmieszczone w różnych punktach na kuli ziemskiej. W ten sposób Wielka Piramida stała się kluczem do uaktywnienia energii i... ratunkiem dla ludzi XXI wieku. Aby ją "otworzyć", uruchomić - pozostawiono ludziom klucz, który miał być odnaleziony we właściwym momencie, po upływie odpowiedniego czasu. Zbyt wczesne odnalezienie go nie miałoby żadnego znaczenia, ponieważ ludzie nie byliby w stanie zrozumieć przesłania. Zbyt późne odnalezienie klucza może spowodować nieodwracalne zmiany na Ziemi. "Klucz" został tak zabezpieczony, aby nie trafił do rąk rabusiów szukających skarbów lub innych niepowołanych osób i aby mógł być odnaleziony w najbardziej odpowiednim momencie.Powyższy scenariusz został napisany na podstawie późniejszych sesji z Lucyną Łobos. Wynika z niego jednoznacznie, że tym kluczem jest mumia Faraona Cheopsa, budowniczego Wielkiej Piramidy... W momencie, gdy "faraon ujrzy słońce", czyli w momencie odnalezi nia grobowca, zaistnieją warunki, aby "otworzyć" Wielką Piramidę i spowodować uruchomienie zabezpieczenia. Aby to się stało - jedyne, co należy zrobić, to włożyć mumię Faraona do jego sarkofagu w Wielkiej Piramidzie, który do dziś stoi pusty."


Czyli w pierwszej fazie Projektu chodziło o zabezpieczenie w formie jakiegoś pola energii uruchomionej za pomocą "Klucza-mumii faraona", a obecnie ma się odbyć ceremonia /dziwny termin-11.11.11 godz. 11/, w trakcie której zostaną otwarte "gwiezdne wrota". Kurde, normalnie jak w filmie. Czy to jakaś globalna ściema, czy istotnie coś za tym jest? Co o tym myślicie?

wg www.projekt-cheops.com"

i to

"Przypomniała mi się pewna historia z przed ładnych paru lat. Podobno pod górą Ślężą są prastare katakumby, w których ukryto klucz do aktywacji Wielkiej Piramidy. Zgodnie z informacjami odkrytymi na Ślęży, we wnętrzu tej góry spoczywa nie tylko klucz aktywacyjny i opis jego użycia, ale także jest tam grób budowniczego. Wielka Piramida miałaby być urządzeniem wielofunkcyjnym, ale na skutej jakichś niepokojów została wyłączona. Przebąkiwało się już wtedy o niebezpieczeństwach przebiegunowania i to właśnie Wielka Piramida miała po aktywacji złagodzić skutki kataklizmu. Po tamtej rozmowie sam nieco poszperałem i trafiłem na kilka artykułów z wykopalisk na Ślęży. które zdawały się potwierdzać tę teorię. Nie wydaje mi się jednak aby mumia Cheopsa była ukryta we wnętrzu samotnej góry, niespełna 50km od Wrocławia Mrugnięcie

Co do "pozaziemskich artefaktów" w samej Piramidzie, czytałem kiedyś o ukrytej komnacie, podobno odnalezionej na początku wieku. Miały się tam znajdować antygrawitacyjne cuda i zapiski z Atlantydy... podobnie jak wiele innych, niemal magicznych przedmiotów znalezionych w tunelach pod płaskowyżem w Gizie. Niestety, archeolodzy uznali że ludzkość nie jest jeszcze gotowa na takie odkrycia i ponownie zamknęli tajemniczą komnatę. Zaś co do odnalezionych atlantydzkich(?) przedmiotów, wszystkie zaginęły.

Tyle pamiętam. Pozdrawiam Mrugnięcie"

http://newworldorder.com.pl/post,1637,0#20120
http://11-11-11themovie.com/
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Październik 25, 2011, 17:54:50 »

Miłość, tak. Tę cechę powinniśmy krzewić na jak najszerszą skalę.
Miejsce jej emanowania, nie.

W kontekście piramid mam nieodparte i wciąż pogłębiające się wrażenie, że ktoś manipuluje nieświadomymi, spragnionymi miłości i zmian ludźmi.
Gdyby te istoty, które podszywają się pod En-ki'ego miały rzeczywiście wiedzę odnośnie piramid i ich przeznaczenia, to nie ględziliby takich niedorzeczności. Gdyby rzeczywiście były budowniczymi tych piramid i wówczas już planowali taki rozwój wydarzeń, w którym będzie potrzeba takiego a nie innego ich wykorzystania, to zawczasu dostosowali by te budowle do tego celu.
"Komora królewska"? co za wierutna bzdura. Gdzie przepych jaki towarzyszył królom?
Piramida dla ludzi? Gdzie wejście do tych budowli? Dlaczego nie utworzyli ich jak do każdej innej, publicznej budowli?

Ludzie, organizujcie takie akcje ale nie tam.
Ktoś próbuje uruchomić coś nieciekawego.
Takie mam odczucia.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
arteq
Gość
« Odpowiedz #3 : Październik 25, 2011, 20:41:47 »

Gdyby było tak jak mówi jakiś samcio - że piramida wzmacnia miłość to rozwiązanie byłoby bardzo proste - wystarczyłabym jedna kochająca osoba i kilka takich wzmacniaczy...
Zapisane
Cum
Gość
« Odpowiedz #4 : Październik 25, 2011, 22:34:39 »

Skoro banki pomnażają kasę to wystarczy 1 dolar i masa banków i jest jak w raju kapusty. A nie, moment, przecież tak własnie jest i dzięki temu mamy kryzyz. No to nie wiem.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #5 : Październik 26, 2011, 08:42:29 »

Żadne banki nie pomnażają żadnych pieniędzy ( czytaj energii) i nigdy tego nie robiły. Jest to zwykłe oszustwo ,  mamienie i manipulacja które kupili ludzie i dali się wykorzystać tym spryciarzom.
Jedynymi którzy potrafią i mogą pomnażać wszelaką ilość ( pieniądze- energie , czy inne dobra) są LUDZIE  , czynią to przez swoją pracę.

Ona i tylko ona , ludzka praca pomnaża.
Nic więcej.


Wyobraźcie sobie bogacza z toną złota obok , który z jakichś względów nie może nic zrobić sam . cz złoto które posiada może dla niego coś zrobić? Czy też umrze z głodu bez drugiego człowieka , który swoją siłą  swojej pracy zrobić może wszystko?
Złoto , czy inne , kruszce , kamienie , lub cokolwiek , to tylko i wyłącznie wartości umowne umowne wobec tego co Człowiek im nada swoim zainteresowaniem nimi. Były przeróżne wartości ważne i najważniejsze w rożnych epokach , przeminęły gdy człowiek odwrócił od nich swoje zainteresowanie.

Zawsze jedyną wartością niezastąpioną jest energia Człowieka , którą zamienia w wynik swojej pracy.

To Człowiek dla Człowieka jest najcenniejszym skarbem , Człowiek z etyką i miłością , który nijakość przemienia w dobro , radość , miłość i szczęści innych. Może się ono przejawiać przez efekt duchowy i materialny. Jednak tylko Człowiek i nic więcej. 

Królem , Faraonem lub innym największym aspektem siebie obudzonym jest wówczas gdy jego  wiedza mądrości wyjdzie  uśpiona z sarkofagu serca.

Wówczas stanie  On , Człowiek na szczycie osobistej piramidy wiedzy i połączy się ze swoim niewcielonym Duchem , stanie się z nim JEDNIĄ. Jednią która "włącza" osobiste "zabezpieczenie" , iluminacja 144 tys. punktów świetlnych ( wirów czakr w naszym ciele fizycznym) transformuje je w "złote ciało" , ciało energetyczne. Jest to jedyne , właściwe i wystarczające zabezpieczenie , "ziemi" , materii przed wszelaką ingerencjom tych , którzy proces ten ( uniezależnienia się i ewolucji Ludzkiej) chcą powstrzymać za wszelką cenę.

Piramida w Gizie była ważna  dla Atlantydy , ma ona ustawienie ziemskie połączone z planetarnym  odpowiednie dla czasu i działań przeszłych  związanych z nią. Ale nie ma już energii która zablokowała by po raz kolejny Człowieka w niższych wibracjach przeszłości, już nie.
Ona  jeszcze wypełni swoją inną rolę w trochę innym czasie w sposób zupełnie naturalny bez żadnych manipulacyjnych rytuałów.

Blokady rozwojowe postawione na ziemi i w ciałach ludzkich przechodzą czas ich działania i przejdą nieodwołalnie, bowiem energia je utrzymująca WYCZERPAŁA SIĘ!

Teraz jest okres  spadania  blokad w sposób naturalny , samoistny połączony z procesem podnoszenia się wibracji Ludzi i ziemi.
Dawni władcy Atlantydzcy ( żyjący również współcześnie na ziemi) usiłują powstrzymać ten proces przeróżnymi magicznymi sposobami.
Jednym z aspektów tej działalności jest ograbienie Ludzi z energii ( tych dobrowolnie biorących udział) w spektaklu pod Wielką Piramidą , ale też podstępnie przez przeróżne wspólne medytacje na jakiś cel. To nic innego jak przekaz energii do "banku" o imieniu np. "ratujmy ziemię" , czy "miłość dla nowych czasów" lub coś innego. Ważne by energia popłynęła i wypełniła tam konta. W jaki sposób przetransformować ją i użyć na swoje cele ci "bankierzy" wiedzą doskonale , przeróżne transfery są im znane.

Czy ceremonia w Gizie  jest  zabezpieczeniem ziemi? Dla nich tak , bo oni chcą w ten sposób zabezpieczyć siebie przed utratą dotychczasowych profitów i władzy , a ziemię "zabezpieczyć" przed aktem ewolucyjnych zmian , bez  swojego  udziału we wszelakim rządzeniu.

Nie można tego procesu powstrzymać , zatrzymać ni przejąć nad nim władzy! To co było kilkadziesiąt tysięcy lat temu zapoczątkowane , przeszło już swój cykl , obecnie wchodzi nowe , które już istnieje , chociaż jeszcze mało zauważalne ze względu na jeszcze minimalne oddzielenie Ducha od Duszy.

Inaczej blokada świadomości , która dzień po dniu zmniejsza się.

Piramida jest wzorem geometrycznym wiedzy III wymiaru ( a właściwie dwie piramidy żeńska i męska  - rodzaj wiedzy Łączącej się ze sobą), do tego połączenia dojdzie. Nikt go niczym nie powstrzyma , dojdzie bo Ludzie są już gotowi na życie tą wiedzą.
I to wszystko , reszta to bajanie , straszenie i wszelaka manipulacja ludzkimi słabościami.


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2011, 14:26:56 wysłane przez Kiara » Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Październik 26, 2011, 13:26:32 »

wygląda na to że w ostatnich godz., przed przebudzeniem globalnej świadomości ktoś jeszcze próbuje "wycisnąć" z ludzi resztę energii dla własnych celów,-
ale to już raczej taniec wisielca.
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Astre
Gość
« Odpowiedz #7 : Październik 26, 2011, 23:26:05 »

 Wielka Piramida w Gizie nie zostanie uruchomiona.
Jest ona w tej chwili uszkodzona, a pozatem jest nieprawidłowo ustawiona na  strukturalnych siatkach przestrzeni.

Cały Projekt Cheops jest potężną mistyfikacją.

Z psychologicznego, a nawet socjologicznego punktu widzenia dotyczy ona istot, tych które reprezentują tzw. archetyp ofiary.
Archetyp ofiary, w gruncie rzeczy jest to zabójcza postawa wobec samego siebie, ponieważ występuje tu destrukcyjny wektor skierowany  do wewnątrz siebie.

W ogólnym kontekście model istnienia takiej istoty wyraża brak chęci i   odpowiedzielności za swój los, za swoje istnienie, więc inni muszą jej pomóc.
Ta postawa (w istocie zaprzeczenia samemu sobie) automatycznie kreuje różnych zbawców, wybawców, pomocników, którzy nadejdą i wezmą w taki, czy inny sposób za nich odpowiedzialność.
Stąd też pojawił się w takich umysłach projekt RATOWANIA ZIEMI. A w istocie nie Ziemii, tylko ich samych.
Swoją postawę bezwolnej ofiary istoty przyklejają na zasadzie etykiet do innych istot wyzwalając w nich lęk i tym samym zgarniając ich do swojego stada.
Działa to podobnie jak w reklamie, gdzie imputując wciąż te same treści zostają one koniec końcem przyjęte i kupowane.
 
Gdy otworzymy jakąkolwiek książke z psychologii możemy znaleźć twierdzenia -definicje, które wyjaśniają sposób rozumowania istot zgromadzonych wokół PCH.

Oto przykładowy cytat z książki wybitnego psychologa Colina Sissona, w którym czytamy :

Mentalność archetypu ofiary jest wyrażona  :

 Co będzie, jeśli świat znów stanie się fizycznie niebezpieczny? Co będzie, jeśli wybuchnie wojna? Co będzie, jeżeli ludzie mnie nie zaakceptują? Co będzie jeśli zachoruję ? Co będzie jeżeli stracę to, co udało mi się przez całe życie zgromadzić. Co będzie, jeżeli... itp.... itd..... ! ''

Gdy przyglądniemy się bliżej wypowiedziom, które głoszą zwolennicy PCH to z łatwością odnajdziemy właśnie te słowa, które o tym  mówią.

Dosłowne cytaty z ich własnych wypowiedzi :

 1. Nasz kochany Samuel, wybawca ....
 2.Będą trzęsienia Ziemii, huragany, wybuchy wulkanów, tornada, a więc możemy zginąć.
 3.Nie będziemy mieć prądu, telefonów komórkowych, telewizji.

A więc stary świat się wali, a my nie chcemy, aby nadeszło żadne nowe.
Przecież stare jest dobre. Mamy swój dobrze ułożony światek.Mamy telewizję, telefony komórkowe, pieniądze, ładne domy i samochody, więc litości... przecież nie możemy tego stracić  co przez całe życie udało się nam zgromadzić.

I oto właśnie chodzi tym tym istotom.

Pytanie tylko po co żyjesz ? Czy życie polega na rozmnażaniu, zdobywaniu określonyh dóbr, hołubieniu stosunkowo marnej ziemskiej edukacji i podtrzymywaniu zabójczych systemów władzy, kontroli i manipulacji.
Co ciekawe 60-80 % tzw. społeczeństwa nie chce zmian.
Przecież skończyłem studia, mam dobrą pracę, z mozołem kupiłem mieszkanie, wziąłem kredyt w banku, a teraz mam to wszystko stracić ?
Problem tylko cały w tym, że  Wszechświata guzik cały obchodzi, co kto posiada,  lub co mu się podoba lub nie.
Wszechświata  interesuje tylko, czy jesteś świadomy.

Świadomy! Ale co to znaczy być świadomym ??

Projekt Cheops jest od wielu lat głęboko monitorowany przez polskie i nie tylko polskie grupy alternatywne, naukowe, czy nawet religijne, które głęboko są zaniepokojone tą mistyfikacją i tą postawą  wobec pewnych sił, które chcą ubić na tej planecie swoje interesy wykorzystując do tego celu bezwolne ofiary.
Tych, którzy w imię głoszonych przez nich treści o miłości i sercu z drugiej strony narazili wielu ludzi na straty materialne, ponieważ wciąż brakowało ''wdowiego grosza'', więc co niektórzy wyczyścili nawet swoje konta bankowe w imię ratowania Ziemi, doprowadzając przy okazji swoje własne rodziny do ruiny.


Brak absolutnej odpowiedzialnosci, wręcz kompromitacja wobec bezmyślności została
ukazana w wywiadzie z Andrzejem Wójcikiewiczem,  który przeprowadził Mikołaj Rozbicki.
A.Wójcikiewicz zapytany przez M.Rozbickiego jaki jest cel aktywacji piramidy odrzekł :
nie wiem, dopiero muszę oto zapytać Samuela.
Zapytany Wójcikiewicz, dlaczego oto nie zapytał wcześniej, tylko nawołuje do aktywacji piramidy, zciąga od ludzi kase, zciąga złoto, aby wytopić dwa pręty o długości 58 cm - nie potrafił na to odpowiedzieć.

Myślę, że nie wymaga to żadnego komentarza.


Jak napisał mi Janusz Zagórski w liście mailowym - niebawem wygłosi on specjalne oświadczenie w sprawie PCH I PROCEDERZE AKTYWACJI PIRAMIDY.

W dn. 11.11.11 odbędzie się też wielka konferencja we Wrocławiu, na której można będzie dowiedzieć się wielu rzeczy, między innymi o tym bezrefleksyjnym  procederze PCH.

Tymczasem pozdrawiam
 


« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2011, 09:25:38 wysłane przez Astre » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #8 : Październik 27, 2011, 00:58:02 »

Rozgrywki personalne dwóch "osobistości" o swoje mądrości i priorytety to jedno , a drugie i najważniejsze , to iż cala ta zabawa w ceremonię nie wypali.
A nie wypali z kilku powodów;

1. Nie  właściwe miejsce na powyższy czas.

2. Nie właściwy czas dla powyższego miejsca.

3.Brak możliwości energetycznych dla aktywizacji portalu.

4.Brak wiedzy o prawdziwym celu miejsca.

5.Brak odpowiednich ludzi mogących naprawdę uaktywnić dostęp do depozytu wiedzy.

6. Brak woli przekazania tej wiedzy wszystkim Ludziom.

Zatem brak możliwości zrobienia czegokolwiek z powyższych powodów.


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #9 : Październik 27, 2011, 10:20:24 »

Cytat: Kiara
a drugie i najważniejsze , to iż cala ta zabawa w ceremonię nie wypali.

Nie ferowałbym tak szumnych zapewnień, wyroków.
Moim zdaniem ma wielkie szanse na powodzenie i nie dlatego, że w swoim oficjalnym założeniu chcą uratować ludzkość, a dlatego, że stoi za tym ktoś kto doskonale zdaje sobie sprawę czym są te trójkąciki.
Ten ktoś wie, że takie uruchomienie w wielkim stopniu pomoże im w uwięzieniu znacznej części ludzkości, w utrzymaniu ich do posługi ich własnym celom.
I choć to nie powstrzyma ogólnych wielkich zmian, jakie następują na Ziemi to ich cele w ten sposób zostaną osiągnięte.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Mag
Gość
« Odpowiedz #10 : Październik 27, 2011, 11:23:15 »

Witam wszystkich po raz pierwszy na tym formum. Dla porządku, od kilku lat śledzę przekazy dla pani Łobos, teraz również dla pani Dolińskiej. Chętnie czytam Wasze komentarze na tym forum; i jak pewnie większość z Was, przeszłam wszystkie etapy od fascynacji do rezygnacji.
Od dłuższego czasu nabieram jednak podejrzeń, graniczących niemal z pewnością, że jedna z forumowiczek - Kiara, jest również podłączona do kosmicznego, z całym szacunkiem dla kosmosu, źródła wiedzy. Kiaro, chciałabym zakrzyknąć, bój się Boga!
Kiaro, chciałabym Cię prosić, wytłumacz forumowiczom, co znaczy "cel miejsca", "depozyt wiedzy" i gdzie jest właściwe miejsce na powyższy czas. Albo, żeby nikogo nie urazić, wytłumacz tylko mi.
Proszę, powiedz mi również, skąd czerpiesz swoją wiedzę?
Ponadto, nie wymagam trzymania się twardych zasad, bo przecież prowadzona tu dyskusja jest bardzo swobodna i trudno nazwać ją naukową, to proszę nie przedstawiaj swoich mocno naciąganych hipotez, jak niezaprzeczalnych praw fizycznych.
Jeszcze jedno Kiaro, co trudno mi wybaczyć, ortografia..
Pozdrawiam serdecznie.
Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #11 : Październik 27, 2011, 12:03:25 »

Magu, daj spokój - wiosłem Wisły nie zawrócisz. Wielu już próbowało ale jaka kiara jest, i jaka jest z nią rozmowa - a raczej jej brak każdy z tu bywających wie doskonale Uśmiech
Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #12 : Październik 27, 2011, 14:44:16 »

Magu, daj spokój - wiosłem Wisły nie zawrócisz. Wielu już próbowało ale jaka kiara jest, i jaka jest z nią rozmowa - a raczej jej brak każdy z tu bywających wie doskonale Uśmiech

Wisle kijem zawracasz , a oceniasz ?antro.............. Z politowaniem
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #13 : Październik 27, 2011, 22:03:26 »

Witaj miła Mag.

Jak wiadomo Magowie wiedzą wszystko i jeszcze więcej.... skoro masz pewność w prawieniu tych rewelacji na mój temat , to posiadasz niewątpliwą wiedzę uzasadniającą je.
Zatem nie ma żadnej mojej  potrzeby tłumaczenia się z niczego, żadnej , tym bardziej , że jak twierdzisz czytasz to forum już od dawna bardzo. Skoro tak jest jak twierdzisz , zatem wiesz skąd pochodzi moja wiedza, jej źródło jest niezmienne.

Opisy ustawienia ziemi ( współczesnego ustawienia ziemi , a nie tego Atlantyckiego  z przed kilku tysięcy lat) w stosunku do planet ,wskazują dokładnie miejsce najważniejsze dla naszego wymiaru.
Wiedzący wszystko Mag zwyczajnie to wie , nie oczekuj więc moich nieporadnych wskazówek , wskazówek osoby " z całym szacunkiem dla źródła wiedzy... do którego jest podłączona Kiara..."

Moja ortografia? Ach tak.... nauczyciele tak mają... No cóż ? staram się jak mogę by  moja ortografia była lepsza i jest już lepsza ( myślę iż jako długodystansowa ) obserwatorka zauważyłaś to?
Twój post M Mag jest pytaniem retorycznym , zatem zanim zadałaś  mi te pytania znałaś już odpowiedzi.
I niech tak pozostanie między nami.

Serdecznie pozdrawiam.

Kiara. Uśmiech Uśmiech


ps. No i to Bój się Boga! To w ustach takiego Maga jakoś dziwnie brzmi.

ps. 2. Darku , nie wystarczy wiedza o tych trójkącikach , nie wystarczy nawet 10000 osób pod W.P. bowiem jesteśmy już w innej przestrzeni o innej mocy energetycznej . A co za tym idzie inne zdarzenia dokonują zmian , właśnie w zupełnie innych miejscach.

Do 11. 11. 2011 zostało nam naprawdę niewiele czasu przekonamy się o faktach i mitach tej daty. Cierpliwość  w oczekiwaniu i wytrwałość w wierzeniu w moc Ludzi oraz ewolucji opartej na zmianach wibracyjnych na tym i na tamtym świecie.
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2011, 22:34:35 wysłane przez Kiara » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #14 : Październik 28, 2011, 11:37:39 »

Zabawne, jak bardzo można rozwlec zwykłe "nie powiem" :]
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #15 : Październik 28, 2011, 19:47:52 »

"Kiaro, chciałabym Cię prosić, wytłumacz forumowiczom, co znaczy "cel miejsca", "depozyt wiedzy" i gdzie jest właściwe miejsce na powyższy czas. "

Dodam jedynie  (bo jak widać , trzeba powtarzać wielokrotnie te same informacje) ku wyjaśnieniu  trzech  powyższych pytań.


1."cel miejsca" - lokalizacja miejsca na ziemi odpowiadająca  odbiciu energii konkretnej planety , gwiazdy  w ustawieniu przecięcia strumienia energii i płaszczyzny ziemi pod kątem prostym..

2."depozyt wiedzy" - zapis  energetyczny - wibracyjny  konkretnego ciała niebieskiego , zdeponowanie jego energii  jako wir - czakram w ziemi.
Na ziemi jest mnóstwo takich "depozytów" będących już nie aktywnymi , lub jeszcze nie aktywnymi.

3."właściwe miejsce na powyższy czas" - konkretne miejsce na ziemi , pobudzane energiom  oddziałującej nań gwiazdy- planety , uruchamiającej maksymalne działanie  czakramu  na Ludzi i ziemię.
Zależne jest zawsze od  ustawienia planety  w  konstelacji gwiezdnej, ale nie tylko jest więcej elementów decydujących o tym zjawisku.
Również , przez jaki pryzmat wiedzy rozważamy temat , decyduje on  o użyciu odpowiednich argumentów.

Nie jest to wiedza tajemna , dyskutujemy o  temacie od początku istnienia forum. Każdy czas  ma inne ustawienie planet rzutujących na ziemię  o najsilniejszej  energii.  Energia ta gdy trafia na czakrę- wir  zdeponowany w ziemi ,  łączy się z nim , a on  silniej działa na ziemię  i ludzi.  Aktywne wzorce informacyjne zdeponowane w czakramach ziemi  pobudzają bardziej czakry naszego ciała.

Działanie planet zespolonych z czakramami ziemi i czakrami w ludzkich ciałach ma wpływ na nasz styl życia , nasze myśli i uczucia. Bowiem wszystko jest ze sobą połączone fraktalni.
Ten rodzaj wiedzy przekazuje astrologia.
Każdy skutek posiada zawsze swoją przyczynę , zatem planując określony skutek oddziaływania czakramów  trzeba włączyć , lub wyłączyć przyczynę , w tym wypadku ich wirowanie.

Ludziom na ziemi takie zabiegi wydają się wręcz niemożliwe ( z prostej przyczyny , brak wiedzy) dla cywilizacji poza ziemskich wpływ na nasze czakramy ziemskie , blokowanie ich  nie sprawia wielkiego problemu. Jednak zawsze istnieje ten sam warunek ... dostępny potencjał energetyczny.
To co jest bez problemu możliwe w sposób naturalny jako cykl planetarny , dla cywilizacji usiłującej zrealizować swój plan nie jest możliwe bez energii uzyskanej od Ludzi.

Dlatego wymyślają  oni przeróżne ceremonie magiczne gromadząc przy tej okazji jak najwięcej ludzi , by wykorzystać Ludzką energię dla swoich ukrytych celi.

Sama ceremonia  i rekwizyty tam stosowane nie mają większego znaczenia, znaczenie ma jedynie energia z której podstępnie są ograbiani będący tam ludzie oraz wszyscy ci , którzy w tym czasie łączą się ze zdarzeniem zasilając  je swoją energią życia.


Kiara Uśmiech Uśmiech

« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2011, 21:00:33 wysłane przez Kiara » Zapisane
Cum
Gość
« Odpowiedz #16 : Październik 28, 2011, 21:38:04 »

Straszna sieczka i zgadzam sie z Mag.

Kiara. Banki naprawdę rozmnażają pieniądze. Tak to już jest. A fabryki produkują i sklepy sprzedają i restauracje dają jeść. Tak się przyjęło mówić. Nikt chyba nie ma złudzeń, że wszędzie tam pracują ludzie i coś tam robią.

I, jeśli to jeszcze jest dla kogoś odkryciem, systematycznie i skutecznie rozpieprzamy sobie gospoodarkę. Pogadaj z Włochami oni coś o tym wiedzą.

I trochę na temat. Rytuały przy piramidzie. Ciekawa rzecz. Gdybym wam tu teraz zrobił wykład na temat zasad rządzących światową ekonomią, że ma to mało wspólnego z tym czego sie uczy, to powstała by podobna dyskusja. I tak ze wszystkim innym, czego nie możemy lub nie chcemy zrozumieć.
Obawy i strach to nasza druga natura.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #17 : Październik 28, 2011, 21:54:54 »

No , no... ciekawe iż banki rozmnażają pieniądze!
No to zostaw te pieniądze w banku na rok zamknięte , tak same sobie i sprawdź po roku ile ich przybyło?
Bo ja sądzę iż ani grosza , ani nawet pól grosza.

Czy coś przybędzie jeżeli nie zaangażujemy ludzi do prac przeróżnych i nie nadamy tej pracy wartości umownej? ano nic , nic i nic bez fizycznej realnej pracy człowieka nie przybędzie.
Ona i tylko ona posiada wartość zatwierdzoną przez rożnych ludzi jako interesująca ich wymierna wartość.

I jest tak niezależnie od tego czy ci się to tobie podoba, czy nie i czy  twój system informacyjny to akceptuje.
Banki to tylko sprytne pośrednictwo czerpiące korzyści z pracy ludzi, nic więcej.

Może właśnie w tobie ta informacja budzi strach , który uniemożliwia ci akceptację tej bardzo prostej wiedzy.

Dodała bym uzupełnienie twoimi słowami.... "i tak ze wszystkim czego nie potrafimy i nie chcemy zrozumieć..." otóż tak właśnie jest. Ale skoro tak jest to niech każdy zostanie przy tym co mu jest bliższe i nie przekonuje innych do swojego punktu widzenia.

Dyskusja o temacie tak , nawet bardzo tak , ale bez pomniejszania wartości przedmówcy  ( jak zrobiła Mag) , bo to niezmiernie kiepski argument dyskusyjny a prawdę mówiąc żaden.
Zdecydowanie lepiej jest powiedzieć ja tego nie rozumiem , bo nie wszyto każdy rozumieć powinien.
Ja również w wielu dziedzinach wielu rzeczy nie rozumiem i z tego powodu nie czuję się gorsza.


Kiara Uśmiech Uśmiech

Nie potrafisz zrozumieć jak działa połączenie czakramu ziemskiego ze wzmacniającą go planetą? Czakramów materialnych jest 7 zarówno  na ziemi jak i w ciele ludzkim , one ze sobą współpracują.

Punktów  połączeniowych  z jądrem ziemi też jest kilka , zawsze najważniejszy jest ten , który w danym czasie tworzy kąt prosty między ziemią a Gwiazdą Matką przesyłającą energię do jądra ziemi.
W związku ze zmiennym ustawieniem w czasie tej Gwiazdy i Ziemi zmienia się również lokalizacja tego punktu.

Wyobraź sobie iż na górze jest świecąca się latarka  kolorowym światłem, która posiada swój ruch po osobistej trajektorii , na dole ziemia z czakramem , który jest kolorowa kulkom w kolorze światła lampki. Ziemia obraca się i lampka na gorze również. Jednak istnieje taki czas gdy światło latarki pada dokładnie pod kątem prostym na ten czakram.
On rozświetla się maksymalnie emanując wszystkimi swoimi właściwościami na  całą ziemię. Staje się dominującym , wszyscy ludzie są pod wpływem jego wibracji , która uaktywnia bardziej  ludzką czakrę o tych samych właściwościach.

Wówczas Ludzkość żyje w czasie doświadczania wiedzy danej czakry i rozwoju największego przez ten aspekt wiedzy.

Jeżeli nadal nie rozumiesz to polecam zacząć od podstaw wiedzy o czakrach i czakramach , dalej pójdzie łatwiej.
« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2011, 22:14:14 wysłane przez Kiara » Zapisane
Cum
Gość
« Odpowiedz #18 : Październik 31, 2011, 11:27:19 »

Rozmowę o bankach proponuję zamknąć, inaczej za moment będziemy się spierać o znaczenie słowa "korek". Do czakramów też nie bedę nawiązywał bo nie znam zupełnie tematu. Najpierw sobie gdzieś o tym poczytam.
Ale może coś w temacie wątku. Zakładając, że ten rytuał będzie przeprowadzony w dobrym czasie, miejscu i przez odpowiednie osoby i w odpowiedni sposób... Zastanawia mnie jaki on może mieć wpływ na tych wszystkich ludzi zgromadzonych do okoła piramidy.
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2011, 11:28:07 wysłane przez Cum » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #19 : Październik 31, 2011, 19:12:03 »

>Cum<,
polecam Ci zapoznać się z filmem zapodanym w tym poście: http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=7153.msg86455#msg86455
Sam A. Wójcikiewicz stara się wyjaśnić to zagadnienie.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Cum
Gość
« Odpowiedz #20 : Październik 31, 2011, 23:18:12 »

Ja wiem. W sesiach z Anią też jest to dość dokładnie omówione. Bardziej ciekawi mnie wasze zdanie, wasz punkt widzenia.
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2011, 23:18:36 wysłane przez Cum » Zapisane
Mag
Gość
« Odpowiedz #21 : Listopad 02, 2011, 11:18:02 »

Kiaro, pytanie o źródło Twojej wiedzy było zadane bardzo serio. Lansujesz dość fantastyczne teorie, ciekawa jestem ich pochodzenia. To są Twoje przemyślenia, czy mają innych autorów?
Jeszcze jedno pytanie; jesteś pewna tego co mówisz/ piszesz, czy tylko wydaje Ci się, że Swiat tak funkcjonuje?
Nie pomniejszam Twojej wartości, zadaję proste pytania.
Komentuję Twoje publiczne wypowiedzi, np.: masz problemy z formułowaniem pojęć i definicji (wszystkie Twoje posty), używasz "mowy trawy".
Nawet niektóre Twoje ciekawe myśli toną w nieuporządkowanym słowotoku.
Nie jest grzechem nie rozumieć, grzechem jest upierać się przy swoich błędach - patrz Twój komentarz do "rozmnażania pieniędzy przez banki".
Jeśli czegoś nie rozumiesz zapytaj, na pewno ktoś rzetelnie wytłumaczy.
Przepraszam, że zagaduję nie na temat.
Jestem ogromnie ciekawa Waszych komentarzy na temat rytuałów, które mają odbyć się przy piramidzie.
Osobiście sądzę, że wybór miejsca ma związek z "konsekracją" i rozumiem przez to, taki rytuał, jak opisany przez Li Hongdży w falun Dafa (dostępny w internecie - odsyłam zainteresowanych).
Wydaje mi się możliwe, że konsekrowany przedmiot może emanować / przekazywać energię. Na poparcie tej tezy przywołuję zjawisko świętych obrazów, rzeźb, hostii, świętych drzew, świętych gór, itp. w wielu kulturach i wyznaniach.
Moim zdaniem, nasza cywilizacja wytworzyła wystarczającą ilość symboli właściwych dla poszczególnych nacji, religi, grup. Jaki jest cel powołania nowego symbolu, przecież dla wielu będzie to czyste bałwochwalstwo?
Ilość zgromadzonych osób na tę ceremonię będzie znikoma, nawet jesli będzie tam kilka tysięcy osób.
Obawiam się, że ten rytuał to żart, bele nie ponury.
Chodzi mi po głowie, jeszcze jedna myśl. Zjawisko chyba dość dobrze opisane w literaturze ezoterycznej - wampiry energetyczne lub opętania.
Można spotkać opisy, gdzie te energetyczne byty proszą bądź zmuszają do wykonywania pewnych rytuałów.
Proszę o Wasze opinie.
Pozdrawiam
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #22 : Listopad 02, 2011, 11:56:37 »

Również uważam, że ludzkości nie przyniesie to zbyt wiele dobrego by nie powiedzieć, że zaszkodzi. Mrugnięcie
Ta cała ceremonia ma drugie dno. Jak to się odbije na obecnych tam ludziach? Różnie w zależności od psychiki danego człowieka. Bycie tam może być odebrane przez te "istoty" jako swego rodzaju przyzwolenie, rodzaj cyrografu.
Chciałbym się mylić ale cusik mi podpowiada, że to manipulacja grubymi nićmi szyta.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
arteq
Gość
« Odpowiedz #23 : Listopad 02, 2011, 12:16:14 »

Mag - ciepło, ciepło... :]
Z rozbawieniem przyglądam się Twojej "dyskusji" z Kiarą, bo... znam ciąg dalszy, jestem w stanie napisać jak dalej to dokładnie będzie przebiegało :]

Darek, ale niech podpisują cyrografy we własnym imieniu, a nie wpisują na listę całą rzeszę ludzi. Jeżeli nie, to proponuję abyśmy sięudali np. do banku i w ich imieniu zaciągnęli jakiś kredycik, oczywiście będziemy dzięki otrzymanym pieniążkom ratować świat, optymalnie w jakiś ciekawych turystycznie rejonach.
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #24 : Listopad 02, 2011, 19:36:54 »

hej a co myslicie o wczorajszej niemal katastrofie i o tych wszystkich malo wyjasnionych w ostanich kilku latach na swiecie katastrofach powietrznych czy wodnych - rosja  z tymi dzieciakami itd
czy to nie jest wstep do jakiegos grubszego rytualu?
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5 6 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

sp92 osiedlekrolewskie fairth illmusen domekdlamrowek