Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 19, 2024, 10:20:47


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 [3] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Szósty zmysł  (Przeczytany 28847 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #50 : Marzec 26, 2012, 18:05:35 »

Oczka, oczkami, ale może my tu mówimy o 6-tym, albo którymś tam następnym zmyśle.

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=7419.0

Dzięki >barneyos< niewątpliwie tam to przeniosę. Tylko powiedzcie mi gdzie mam ciąć bo bałagan tu taki, że kilka wątków zasilić można tym wydzielonym.
Zaoszczędzę fragmentowania ale gdzieś muszę przeciąć.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
east
Gość
« Odpowiedz #51 : Marzec 26, 2012, 19:42:52 »

zacznij proszę od "JA" Mrugnięcie
Zapisane
nagumulululi
Gość
« Odpowiedz #52 : Marzec 26, 2012, 20:52:21 »

cyt. nagumulululi
Cytuj
Mądry jest niebezpieczny powiadasz?

Tak. Bo DOSTRZEGA glupote! Madry, nie musi walczyc o nic kolwiek, bo posiada to "cos" w sobie, o ktore walcza wlasnie "te pewne sily", ktore zuzurpurowaly sobie prawo do wylacznosci decydowania o ludzkim losie, ktore wyznaczyly drogi labiryntu, ktore mierza i waza, ktore wystawiaja horendalne rachunki, jeszcze przed nadejsciem bytu na arene pod nazwa Ziemia.

Madrosc to DAR Bozy!

Parafrazując twoje stwierdzenie mogę powtórzyć za gnostykami - Sofia czyli madrość boga to wartość upadła którą aby była wartosciowa należy zbawić czyli oczyścić.  Mnie się jednak wydaje że na to już zbyt późno, zbyt późno na archetyp boga zakochanego w upadłej kobiecie bardzo lekkich obyczajów, jak wiadomo Gilgamesh się nie dał - a to dureń, Uśmiech)). Jadnak czego się nie robi dla mądrości wszak prostytutki w obozach koncentracyjnych zapewnie piły kawior. A co do zyzerowanych to zupełnie inaczej to rozumiemy.

Fair Lady, lepiej że twója wizja swiata jest taka różowa, przecież ktoś musi w nią wierzyć, a kto jak nie ty. Skąd jednak ten róż?
« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2012, 23:06:46 wysłane przez nagumulululi » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #53 : Marzec 26, 2012, 21:37:30 »

Darek tnij!:)
Cytuj
w obozach koncentracyjnych zapewnie piły kawior.

"a teraz padnijcie przed uczta baranka,... ble, ble, ble ..." a co jest w te "niewinne " cialka wmieszane, jak nie kawior wlasnie???
Ale teraz to mnie  /centrala zjedzie:)/

Zacznij zyc prana!

=============================

Ma(Ba)pfomet nie przyszedl do GORY. Wiec, GORA!!! przyszla do Bafometa.
//Za sprawa MM;)//

MrugnięcieMrugnięcieMrugnięcie

Brahma

 Zły

Scaliłem posty
Darek

« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2012, 20:53:52 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #54 : Marzec 28, 2012, 20:54:36 »

Ma(Ba)pfomet nie przyszedl do GORY. Wiec, GORA!!! przyszla do Bafometa.
//Za sprawa MM;)//

MrugnięcieMrugnięcieMrugnięcie

Brahma

 Zły


Że o co chodzi? Coś
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #55 : Marzec 28, 2012, 21:33:04 »

No wlasnie chodzi o "scalanie " ...postow.
Gdy kot spi myszy harcuja, czyli jak w ... Kruszwicy;)

A czy ja wyrazilam zgode, aby moje "wypociny" lecialy pod szosty zmysl??? NIE! Ale tak jest.
A skoro jest, to widac KTOS uznal to za sluszne. Czyli "come back to reality baby", a jak bedziesz niegrzeczna to... cukiereczka nie dostaniesz.
Ot swiat "plaskiego".
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #56 : Marzec 28, 2012, 21:40:38 »

Rejestrując konto na forum jednocześnie akceptujesz jego regulamin!
Domyślam się, że zdecydowana większość akceptuje to czego w ogóle nie czyta, a później wyżywa się na administracji, że ... . Afro
Proponuję jednak zapoznać się regulaminem forumowym >>.
Wiele rzeczy Ci się wyjaśni.  Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #57 : Marzec 28, 2012, 21:41:55 »

A któż to wie, o co chodzi...?
Wszakże karawana musi jechać dalej - tak jak podąża do prawdy od 7 lat - mimo dobiegających zewsząd odgłosów, często niezrozumiałych. Już wiele razy zza wydm wyłaniali się "myśliciele", "wszystkowiedzący", a czasem tylko "zagadkowicze" robiący swoiste show... Ale karawana musi jechać dalej. Trzeba się w tej "podróży" kierować konkretnymi wskazówkami, a wszelkie próby zakłócania kierunku ignorować.

Nie patrzmy na Vegę - bliżej nam do Słońca. Ono nas grzeje, może kiedyś przegrzeje, ale póki co wschodzi i zachodzi w ściśle określonych sekwencjach, dostarczając życiowej energii...
« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2012, 21:43:03 wysłane przez krzysiek » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #58 : Marzec 29, 2012, 09:20:41 »

Dariusz, z regulaminem forumowym zapoznalam sie jakies pol roku temu i...odrzucilo mnie:) Ale moj kumpel (wazny dla mnie ktos) tak chcial, abym tu sie pojawila. I zrobilam to, bo jest to bardzo madra osoba, wiec zaufalam mu.
Mnie chodzilo bardziej o to, ze gdybym wiedziala, ze tu wyladuje to bym mogla cos na ten temat napisac. A tak to sa tylko wyrywane z dyskusji zdania, tak tworzy sie mozaiki, choc mozaiki sa scalone mysla jednego architekta, a tu na forum architektow jest wielu, wiec moze byc rowniez taka opcja, aby takie mniej istotne wpisy poprostu wykasowywac, bo zasmiecaja, ale nie mieszam sie.
A jesli ten szosty zmysl to intuicja, to jak najbardziej.
A tak na prawde to naukowcy wymieniaja kilkanascie zmyslow (mierzalnych) najbardziej ten mierzalny w shanonach (wytrzymalosc na bol).
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #59 : Marzec 31, 2012, 19:41:17 »

Rozumiem Fair Lady, ze uległaś Język ...kumplowi  Duży uśmiech
Co do szóstego zmysłu hm...
Ciekawą masz koncepcję szóstego zmysłu ciekawą Uśmiech
Moim zdaniem jest to potoczna nazwa postrzegania, zmysłami, które nijak nie potrafi wytłumaczyć świat nauki, ale oczywiście to moje zdanie  Cool
Dokładnie zresztą podobne tłumaczy się tzw trzecie oko Uśmiech
Choć niektórzy twierdzą, że jest umiejscowione między brwiami Duży uśmiech
Rożne szkoły oczywiście umiejscawiają je milimetry w górę lub w dół Duży uśmiech
Czego to ludzie nie wymyślą Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2012, 20:34:53 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #60 : Marzec 31, 2012, 21:09:16 »

To Nauczyciel Niebianski.
Mam inne przyklady do porownania. To KTOS, komu na mnie zalezalo tak na prawde i od serca.
I ja to szanuje!

« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2012, 21:10:31 wysłane przez Fair Lady » Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #61 : Kwiecień 01, 2012, 08:57:01 »

Jak tak to wypada mi moherowy beret ze łba ściągnąć i zamieść nim ziemię Uśmiech 2
 
Zapisane
Strony: 1 2 [3] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

shaggydogss wartune loki watahafarkas hohol