Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 07:45:42


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Paranormalne zjawiska w twoim życiu  (Przeczytany 1236 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
mevlanka
Gość
« : Listopad 11, 2011, 17:04:40 »

Zachęta zadziałała, więc opowiem jeszcze o czymś, co już kilkakrotnie miało miejsce. Mrugnięcie

Ładnych już kilka lat temu doznałam wstrząsu anafilaktycznego, reanimowano mnie.
Wtedy miałam sen (?), że idę jakimś dziwnym tunelem (heheh, już widzę jak kojarzy się niektórym z tunelem do ŚWIATŁA...hhiihi, ale to nie tak było).
Tunel pulsuje niezwykle soczystymi kolorami. Jest ze mną KTOŚ, kto mi tłumaczy dlaczego w organizmach ludzi powstają choroby. Niewiele z tych słów pamiętam do dzisiaj, ale kontekst był mniej więcej taki, że wraz z brakami energetycznymi w konkretnych miejscach w naszych ciałach jesteśmy leczeni/ doporomieniowywani (Coś) konkretnymi kolorami, nie wiem jak to nazwać, brzmi dziwnie, prawda?
Szliśmy, a może płynęliśmy tym tunelem a po obu stronach były pokoje a w nich śpiący ludzie. Każde z tych pomieszczeń pulsowało inną barwą; szczególnie zapamiętałam fioletowy i amarantowy, były cudne.
Pamiętam też, że miejsce to skojarzyło mi się z taką zjeżdżalnią dla dzieci zwaną " ślimak" ( ja takie coś pamiętam z dzieciństwa), tyle że miało również sufit; czyli jakby zabudowany ślimak z pokojami wewnątrz.
Wiele wtedy ten ktoś mi wyjaśniał, ale cóż... czas zrobił swoje.
Pamiętam za to kiedy się obudziłam, zobaczyłam wokół siebie ludzi leżących na łóżkach. Byli okryci i wyglądali jak mumie. Tak wtedy to skojarzyłam Mrugnięcie.

Byłam zła i choć miałam nadzieję, że tylko pomyślałam, potem okazało się, że jednak powiedziałam na głos- "k..., wylądowałam w prosektorium". Mrugnięcie Jakże mi potem było wstyd...ale za chwilę.
Po tych słowach, wypowiedzianych z wielkim trudem, szybko przyszła do mnie jakaś kobieta i odpowiedziała: "Nie, kochana, póki co, jesteś na OIOM-ie".
Wtedy zapytałam czy... ona też przyjechała tu na tym ślimaku???.... Chichot
Ona że nie, zwykle wjeżdża windą.... Chyba nie muszę opowiadać jaką byłam "atrakcją szpitalną"? Mrugnięcie Słyszałam potem rozmawiające dwie kobiety, jedna w piżamie, druga w płaszczu ( znaczy- gość Mrugnięcie ). Pacjentka do Płaszcza- wiesz, ja myślałąm, że szwy mi popękają kiedy jedna wariatka na sali gadała o ślimakach, na których to jeździła...  Szok
Ja wiem jakiego ślimaka miałam na myśli, ale tamta pomyślała o takim "skorupiaczku" na pewno i wcale się jej nie dziwię za jej słowa.  Z politowaniem


Wielokrotnie miałam takie "sny" medyczne Mrugnięcie. Kiedyś zamiast narkozy dostałam ketaminę. Ależ było cudnie i kolorowo, a i wrażenia również "medyczne".
Miałam pewność, że mój organizm jest strasznie zanieczyszczony i muszę oddychać nosem a wypuszczać powietrze ustami.
To było silniejsze ode mnie i musiałam się temu poddać. Z każdym wydechem widziałam jakby chmurę pyłu wydostającego się ze mnie a z każdym wdechem zielonkawą wstęgę czystego powietrza, które wciągałam... maaaatko, ale to brzmi... Z politowaniem
Potem zobaczyłam otwarte pory na skórze, za chwilę się pozamykały zostawiając brudne drobinki na całej powierzchni.
W dotyku sprawiały takie samo wrażenie, jak piasek przyklejony do ciała na plaży. Zaczęłam TO z siebie czyścić. Wyraźnie czułam COŚ drobnego acz ostrego pod palcami.
Obudziłam się rześka, wypoczęta, straszliwie głodna i ku rozpaczy pielęgniarki natychmiast zażądałam pizzy i kąpieli. Nie pozwoliła na to pierwsze, ale zaprowadziła mnie niedługo pod prysznic i czekała aż skończę.
Wyszła na chwilę, a ja... do sklepiku i najadłam się do syta. Potem dostałam ochrzan, że powinnam dwa dni kleik, a ja.... heheh, czułam się wspaniale.
Gorzej było za kilka godzin, kiedy chyba przestawał działać narkotyk. Czułam się straszliwie przybita i nieszczęśliwa.  Z politowaniem

EEEch, ale to się da wytłumaczyć. Mrugnięcie

 
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

brygadaszarika panzerdivisiontiger the-world-is-magic obozyjenieckie forumhumorystyczne