Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 16, 2024, 17:25:47


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sesja channelingu z Lucyną Łobos z CHICAGO z 6 listopada 2011r.  (Przeczytany 4412 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Aras188
Gość
« : Listopad 12, 2011, 13:37:13 »

Sesja channelingu z Lucyną Łobos z CHICAGO z 6 listopada 2011r.



http://www.misja-giza.com/joomla_1.5.15/
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2011, 18:03:32 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Baltazar
Gość
« Odpowiedz #1 : Listopad 14, 2011, 11:13:54 »

Cytuję co Enki powiedział:

Cytuj
Dlaczego, dlaczego nie jest ujęta transformacja? Może pod inną postacią jest to przekazywane, rozwój duchowy – o! - to otrzymanie tego „fioletowego światła”do każdej komórki organizmu. Są też tacy, którzy tak to mówią. A także religia będzie mocno zagłuszać to słowo „transformacja”, bo transformacja niesie za sobą najważniejszą rzecz – doskonalenie umysłu. I potem, kiedy wasze umysły zaczną się rozwijać, to wielu innych dużo na tym straci, bo już nie będą mogli was ogłupiać, tak jak ogłupiają was dotychczas. Słucham.

Cytuj
Słyszałem, słyszałem – fioletowego światła! Co też jeszcze istoty ludzkie nie wymyślą? Słucham.

Dlaczego Enki mi zarzuca, że wymyśliłem fioletowego światła ? Oto dowód na fioletowe światło z piramidy Chichen Itza.



http://wolnemedia.net/nauka/tajemniczy-slup-swiatla-nad-piramida-chichen-itza/
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #2 : Listopad 14, 2011, 12:29:54 »

Barwa fioletowa istnieje co do tego nikt chyba nie ma wątpliwości. Zatem  zaświecenie fioletowym światłem z góry do dołu jest absolutnie możliwe w odwrotną stronę również.

Ale... czy jest normalnością w naszym świecie oglądanie czegoś przez pryzmat fioletowego koloru?
Czy zobaczymy wówczas prawdziwy naturalny obraz?

Do czego jest używany fiolet i ultrafiolet?
Czy najbardziej czystą i świetlistą barwa do której ideału darzymy jest właśnie fiolet?

Jakie zjawiska powoduje mózg naświetlany fioletowym światłem?

Czy ogień , jego największa i najbardziej czysta wibracja to fiolet?

Gdyby fiolet miał zdominować ziemię to wszystkie kolory miały by jego odcień, a czy mają takom?


Czy czysty brylant , diament są fioletowe?
Fiolet to tylko jedna z barw o określonej wibracji nie najwyższej , upieranie się przy tym iż najważniejsza dla nas jest chyba naiwnym aktem wiedzy.Bowiem żadna z barw nie może zdominować spektrum oglądu  przez nią życia.

Najbardziej czysty i piękny ogień życia o najwyższej wibracji nie jest fioletowy.


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2011, 22:46:11 wysłane przez Kiara » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Listopad 14, 2011, 20:31:33 »

Cytat: Laguna
Darku dlaczego przeniosles ten moj post tutaj ?

Już naprawiłem.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
zodiakus71
Gość
« Odpowiedz #4 : Listopad 14, 2011, 21:25:39 »

I tu zgadzam się z Kiarą . Fiolet nie jest dla nas tu i teraz . Według mnie owszem jest ważny w naszym życiu , pomocny w dążeniu do tego co ma nastąpić po życiu w tym wymiarze czasu i przestrzeni ale jest tylko jedną z barw uzupełniających całość , bez współistnienia z innymi może nieść również zagrożenie .
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

polskierpg lionesrp exoticsavanna black-for tunake