Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 20, 2024, 10:40:54


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Przepowiednie - Część się sprawdziła... Część się sprawdza... Czas pokaże  (Przeczytany 4671 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
ramer
Gość
« : Listopad 04, 2011, 16:45:27 »

Może kogoś zaciekawi...

Tekst pochodzi ze strony:
http://alefstern.nowyekran.pl/post/7949,konca-swiata-nie-bedzie-w-2012
Opublikowany 24 marca 2011 r.

Muszę zawieźć(ść) wszystkich specjalistów od spiskowych teorii dziejów. Majowie się pomylili. Dokonałem obliczeń. Końca świata w 2012 roku nie będzie. Nie dajcie się więc nabijać w butelkę cwaniakom, którzy robią na Was interes!!!

Mój komunikat oznacza tylko tyle, by przygotować się na sztucznie wywoływane niepokoje i kryzys.  By nie dać się podpuścić do zamieszek i przelewu krwi. Bo zbliża się dzień kiedy KOSA przyjdzie zebrać trochę KOŚCI, w myśl zasady dziel i rządź, a przy okazji TNIJ. Walcz i bij. Znów tak jak to w Poli przed laty Wam opisałem NIemiec z Lambeth Walkiem przyjdzie krokiem marzowym pod Warszawę. Co więcej takim terminem będzie dzień sześciu kijów samobijów . Taki dzień of poppies. Mam na ten temat, na ten rok w głowie maszynopis. Po wyborach parlamentarnych, które wygra PO co Was tu zaskoczy.. A zaskoczeniem największym za czym stoją oczy stanie się wejście do sejmu Ruchu Palikota.Poprzedzi je niejedna mokra robota.  Czeka nas też na nowo odwracanie uwagi od spraw ważnych, poprzez powrót starych zastępczych tematów. Aborcji i in vitro. Ale hitem będzie pytanie Gdzie jest Krzyż? Heatrhrow.I wojna o krzyż w Sejmie. Kaczynski nie bedzie premierem. Umrze matka Hillary Clinton. Grecja zbankrutuje. Zabiją Kadafiego i najadą Libie. Unii nie uratują, a na spekulacjach na euro zarobią NIemcy. Jackowskiemu nie będą się sprawdzały przepowiednie. A Jerzy Urban znów pokaże, że ma coś do powiedzenia w polskiej polityce. Komorowski niespodziewanie dostanie jakąś niespodziewaną nagrodę. W wakcej będzie się mówiło o Paprykakach, ale to nic nie pomoże Kaczyńskiemu. Kubica wróći do jazdy.  Samolot o mały włos nie rozbije się w Warszawie. Udaremnione zostaną planowane zamachy w warszawskim metrze. Na północy na wyspie Utopia dojdzie do strzelaniny. Ale to wszystko materialna strona życia. A co jest z drugiej strony księżyca? I tak nikt nie wie. A najbardziej wszystkich zaskoczy, kiedy Andrzej Lepper wytrzeszczy na linie oczy. Będzie to sprawka wahadła. Które zmiata i miażdzy za pomocą imadłą i szpadla. Bo wie że łże, że to nie był Krauze. Tusk kieliszka w końcu odstawi na stół blatu, choć karty znaczył i ma same atu w yśle go do Senatu. W Sejmie za to niespodzianki. Polak Węgier. Dwa Bratanki. Mężczyzna kobietę udając, nie czakając bo kobieta nie zając, pokocha orientacji homoseksualnej biedronkę wygrzewającą się pod słonkiem. I wypiją razem Kakao z murzynkiem Bambo zagraja w Makao. Ale i tak będzie mało bo się wreszcie okaże że światło jest wolne jak ślimak na astostradzie. I ze mysli z przyszłości i przełości tego i innych wszechśiwata pedzą szybciej niż mysli mój tata. Że wszystko się stwarza, choć wcale tego nie ma, ale na inne rozważania to temat. Stąd wiem, że w odpryskach z równoległych światów. takich jak ja są miliony AS`ów. No dobra, ktoś mnie jeszcze pyta kto dostanie Nobla. Powiem, że co ma być to będzie, nie dbając więc o formę powiem krótko Tomasz Transformer.

Co o tym myślicie ?
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2011, 16:50:38 wysłane przez ramer » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #1 : Listopad 04, 2011, 21:48:48 »

Cytuj
Będzie to sprawka wahadła(...) Ale i tak będzie mało bo się wreszcie okaże że światło jest wolne jak ślimak na astostradzie. I ze mysli z przyszłości i przełości tego i innych wszechśiwata pedzą szybciej niż mysli mój tata. Że wszystko się stwarza, choć wcale tego nie ma, ale na inne rozważania to temat. Stąd wiem, że w odpryskach z równoległych światów, takich jak ja są miliony AS`ów.

W ogóle fajna przepowiednia, trochę na wesoło, wiele się sprawdziło i to, że światło jest wolne również ( neutrina jako tachiony) , światy równoległe, no i te wahadła ...  Duży uśmiech

Tam w linku jest jeszcze dopisek

Cytuj
Dopisek: Koniec świata jest w Waszych mózgach. I jako ludzie wyginiecie.
Co też właściwie się zgadza jeśli wziąć pod uwagę mózg jako laser odczytujący treści z holograficznego Wszechświata. Jako ludzie wyginiemy, ale nie jako świadomość. Ciekawe, w co ona (my sami ) nas wpakuje , jakie czytniki otrzymamy? Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2011, 21:53:54 wysłane przez east » Zapisane
lb
Gość
« Odpowiedz #2 : Listopad 30, 2011, 07:47:03 »

Udaremnione zostaną planowane zamachy w warszawskim metrze.
Do pierdla trafi...

Powiem, że co ma być to będzie, nie dbając więc o formę powiem krótko Tomasz Transformer.
he he
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Listopad 30, 2011, 08:30:25 »

<a href="http://www.youtube.com/v/c26FnmzYdNg?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/c26FnmzYdNg?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2011, 08:31:14 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
wiki
Gość
« Odpowiedz #4 : Listopad 30, 2011, 10:23:45 »

Witam po długiej przerwie:)


Błagam tylko nie Jackowski, przeciez to sa bujdy na resorach Uśmiech) haha

pamietacie przepowiednie na 2011?

nie ?  to proszę:

Cztery lata temu powiedziałem, że Unia Europejska będzie trwała jeszcze 6,5 roku. I właśnie w 2011 roku będziemy mieć do czynienia z pierwszym etapem jej rozpadu. Będzie to rok fatalny dla gospodarki, w tym również dla gospodarki Polski. Bankrutem okażą się trzy, a może nawet cztery państwa Unii - przepowiada Krzysztof Jackowski
1. Zatrzęsie się ziemia

Gdzieś na świecie zatrzęsie się ziemia. Ale to będzie trzęsienie największe z opisanych dotychczas. Zginie mnóstwo ludzi.

2. PO straci władzę

W wyborach parlamentarnych ten PiS, który znamy, zyska 23 proc. głosów. Ale tuż przed wyborami powstanie jeszcze PiS bis i na ten zagłosuje 7 proc. społeczeństwa. PO, po złym początku 2011 roku, straci poparcie i władzę, bo doczeka się tylko 26 proc. głosów. A głównym winnym za ten stan rzeczy będzie minister finansów.

Przeczytaj koniecznie: Rok 2011 będzie rokiem podwyżek. Zdrożeje wszystko: jedzenie, paliwo, prąd

3. PiS porządzi, nie sam

Po wyborach PiS i PiS bis z Kluzik-Rostkowską na czele będą w koalicji, ale i tak zabraknie im głosów do samodzielnego rządzenia. I oni, i PO będą potrzebować wsparcia mniejszych partii i o to poparcie będą ostro walczyć. Stabilnie więc nie będzie. Wygrają na tym koalicjanci. Niewykluczone, że rząd będzie się zmieniał w czasie trwania kadencji.

4. Kościół kontra rząd

Rząd uwikła się w konflikt z Kościołem. I wywoła go ten ostatni. Kościół będzie mocno działał we własnym interesie i to wznieci burzę społeczną.

5. Palikot poza Sejmem

Palikota nie będzie już w Sejmie. Premierem natomiast będzie ktoś z partii, która w koalicji będzie miała mniejszość. To będzie przehandlowane stanowisko.

>>> Horoskop dla wszystkich znaków na SE.pl

6. PiS rośnie w siłę

PiS zacznie się ponownie jednoczyć. Nie wszyscy wrócą jak baranki do partii, ale przed wyborami partia będzie mocna. Nastąpi zmiana władzy w PiS i to będzie posunięcie taktyczne. Z tylnego siedzenia za sznurki będzie i tak pociągał Kaczyński. Jeszcze przed wyborami liderzy zmieniać się będą trzykrotnie.

7. EURO 2012 na dalszym planie

Mistrzosta Europy w Piłce Nożnej EURO 2012 zejdą na dalszy plan w obliczu zagrożenia. Wcześniej wydarzy się coś takiego, że nie tylko Europa, ale też cały świat będą zajęte zupełnie innym problemem.

8. Z dala od kredytów

Ludzie, którzy mają kredyty w obcej walucie, odczują kryzys. Banki będą bardzo restrykcyjne wobec dłużników. W 2011 roku zrozumiemy, że mamy zapaść finansową, i to nie krótkotrwałą, ale zapowiadającą się na lata. Jeśli inwestować w walutę, to w dolary, bo wartość euro spadnie.

9. Spokojnie w pogodzie

W Polsce zima nie będzie trzymać tak długo, jak ubiegła. Wiosna przyjdzie szybciej, ale lato będzie deszczowe. Za to mniej będzie kataklizmów. Przed powodzią powinniśmy się uchronić.

10. Drogo, drogo, drogo

Mocno poszybują w górę ceny benzyny. W ogóle będzie to rok wielokrotnych podwyżek: zdrożeje energia, a za nią niemal wszystko.


Więcej
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/to-bedzie-rok-drozyzny_165728.html


Więcej
http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/to-bedzie-rok-drozyzny_165728.html
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Listopad 30, 2011, 11:07:50 »

to tylko przepowiednie, są jak prognozy pogody,- Mrugnięcie
nie zawsze się sprawdzają, choć rok się jeszcze nie skończył, ale parę punktów raczej trafionych 7-10, no i 1(Japonia)
tak czy inaczej wszystko w naszych rękach, albo właściwie świadomościach.

pozdr.
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
wiki
Gość
« Odpowiedz #6 : Listopad 30, 2011, 11:21:00 »

masz rację hehe

a następny rok będzie jeszcze droższy i to nie przepowiednia tylko obserwacja sytuacji ekonomicznej na świecie, choć trzeba przyznać , że produkty rolnicze kilka razy tańsze niż w 2010.

jak na jasnowidza marniutko marniutko nawet połowa się nie sprawdziła.......

Pozdrawiam Uśmiech)
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #7 : Listopad 30, 2011, 11:25:42 »

Mysle ze kazdy ,myslacy i obsereujacy czlowiek moze przepowiedziec duzo na kazdy nastepny rok, ja tez.

Pozdrawiam serdecznie. Rafaela
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.072 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

aespada shd vfirma quiero archlike