Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 20, 2024, 09:39:24


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Ceremonia w Egipcie 11 listopada  (Przeczytany 1172 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
mirwu
Gość
« : Listopad 13, 2011, 22:44:18 »


Ale czy na pewno wiesz o co chodzi z tym "wdowim groszem"? Bo nie o symboliczną kwotę lecz właśnie bardzo znaczą w stosunku do tego co posiadasz, i tak: masz 10 PLN to może być to 4-5 PLN, ale jak już masz np. 100 000 PLN to...
Zapewniam Cię że wiem o czym mówię.Proponowaliśmy sfinansowanie całego projektu.Od jednej z organizatorek dostałem informację że nie do końca całe złoto z Wielkiego Labiryntu zostanie przekazane Egipcjanom.Niestety nie jestem upoważnionym do przekazywania więcej informacji.Dlatego byliśmy wstrząśnięci odmową Samuela.Może miał rację bo niedługo później wybuchł kryzys finansowy i nasze plany prawdopodobnie diabli by wzięli.
Chyba się jednak udało bo jak czytam to niektórzy z forumowiczów odczuwają jakiś dyskomfort albo komfort duchowo-fizyczny.
he, he, he... po czym poznać, że pch coś robiło - po tym, że podle się czujesz  :]
Przyznam się że dzięki PCh pierwszy raz widziałem taką sesję/z p. Lucyną/.Nie interesuję się zbytnio ezoteryką czy jak tam się to nazywa-przepraszam jestem totalnym lajkonikiem.Lecz jak pisałem .Pewne odpowiedzi były dla mnie zdumiewające i zastanawiające.
Widocznie jak to twierdzi jeden z czołowych myślicieli naszej cywilizacji  "... są na świecie takie rzeczy o których największym fizjologom się nie śniło". POzdrawiam
[/quote]
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.091 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

dragoria sherwood archlike anges quiero