Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 14:17:50


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 [3] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: NIBIRU x 2  (Przeczytany 36365 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ramzes3
Gość
« Odpowiedz #50 : Październik 05, 2012, 22:29:07 »

No taaak drogi Blueray21 i w tym miejscu pewnie mógłbym odpowiedzieć w Twoim stylu. Gdybyś poczytał uważniej moich przedmówców to być może byś zauważył, że w ocenie przekazu kosmicznej świadomości nie jestem odosobniony chociaż wydaje mi się, że ująłem to nieco delikatniej. Nie wiem czy te oceny są wynikiem ich wiedzy wewnętrznej czy zewnętrznej ale Ty jako znający przedmiot jakoś nie znalazłeś na to odpowiedniego argumentu. No tak ale oni pewnie nie używali rozumu tylko podobnie jak Kiara mogli użyć "podstępu" a w takim razie dyskusja staje się bezprzedmiotowa.
Szkoda tylko, że Ty sam stwierdzasz, że "przepowiednie Enki się nie sprawdziły" bodajże odnośnie terminu pojawienia się planety a później przytaczasz wypowiedź Enki odnośnie tłumaczenia zmiany trajektorii lotu Nibiru. Rozumiem, że to akurat pasuje do Twojej koncepcji ale jaką masz pewność, że to się potwierdzi?
No i sprawa następna. Gdybyś czytał uważniej to pewnie byś zauważył, że w tym przypadku nie powoływałem się na Sitchina twierdząc, że planeta Nibiru została rozerwana na kilka części. Zresztą mam odwagę przyznać, że mogę się mylić, w matematyce pewnie też nie jestem zbyt dobry. Mam w takim razie tylko jedną prośbę: przeczytaj uważnie to co napisałem wcześniej, policz i wytłumacz dlaczego Nibiru znalazła się w pobliżu Słońca o kilka a może kilkanaście wieków za wcześnie?
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #51 : Październik 05, 2012, 22:37:17 »

Ramzes3

Cytuj
No tak ale oni pewnie nie używali rozumu tylko podobnie jak Kiara mogli użyć "podstępu"

No może byś jeszcze wytłumaczył swoim nieocenionym zmysłem gdzie ja używam tego podstępu Coś Coś Coś
Bo jakoś trudno mi to zauważyć, ciemna jestem, a może jakaś jeszcze inna?

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #52 : Październik 05, 2012, 22:38:09 »

Jakże raduje sie moje serce na widok posta od mojej ulubionej forumowiczki! Niech Moc i Kasa będzie z Tobą, Chanellusiu! Duży uśmiech
Ja też lubię i poważam opinie artqa, a na wieść, że zaiwaniamy już do 5D wielce się cieszę  Chichot Ale co z "czwórką"? Już ją zaliczyliśmy? Jak by nie było - brak pracy w "piątce" brzmi dobrze. Mam już zatem w tej dziedzinie spory staż i liczę na jakieś "nagrody jubileuszowe"' bo brakuje mi na fajki  Duży uśmiech

Póki nie odetną mi internetu, miło mi będzie z Tobą (i innymi przyjaciółmi) pogadać. Pozdrówka!
Zapisane
Ramzes3
Gość
« Odpowiedz #53 : Październik 05, 2012, 23:02:54 »

Wybacz Kiaro ale jest to cytat z mądrości zacnego Blueray21:
Kiara znajduje różne "podstępy" i je publikuje. Inni też mogą, ale wskazane trochę znać przedmiot.
I jak widać nie dotyczy on tylko Twojej osoby Szok
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #54 : Październik 05, 2012, 23:15:09 »

Wybacz Kiaro ale jest to cytat z mądrości zacnego Blueray21:
Kiara znajduje różne "podstępy" i je publikuje. Inni też mogą, ale wskazane trochę znać przedmiot.
I jak widać nie dotyczy on tylko Twojej osoby Szok


Miły mój   "Cytat: blueray21  Październik 05, 2012, 21:24:34
Kiara znajduje różne "podstępy" i je publikuje. Inni też mogą, ale wskazane trochę znać przedmiot.

to nie to samo co.....


Ramzes3

Cytuj
No tak ale oni pewnie nie używali rozumu tylko podobnie jak Kiara mogli użyć "podstępu".

 Potrafić coś znaleźć , a coś użyć podstępnie , to zdecydowanie nie to samo.

A ja bardzo nie lubię manipulacji cudzymi słowami , żadnej manipulacji nie lubię i brzydzę się nią okropnie. A Ty szczególnie powinieneś to wiedzieć.


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 06, 2012, 01:32:27 wysłane przez Kiara » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #55 : Październik 06, 2012, 01:09:09 »

Jednak, ta obrzydliwość jest wybiórcza...

Matko, szczególnie przez "ó", bardzo proszę... dlatego "szczegulnie" może nie wiedzieć, za to "szczególnie" może i wie...
Zapisane
Ramzes3
Gość
« Odpowiedz #56 : Październik 06, 2012, 12:37:24 »

Cytuj
Miły mój   "Cytat: blueray21  Październik 05, 2012, 21:24:34
Kiara znajduje różne "podstępy" i je publikuje. Inni też mogą, ale wskazane trochę znać przedmiot.

to nie to samo co.....


Ramzes3

Cytuj
No tak ale oni pewnie nie używali rozumu tylko podobnie jak Kiara mogli użyć "podstępu".

 Potrafić coś znaleźć , a coś użyć podstępnie , to zdecydowanie nie to samo.

A ja bardzo nie lubię manipulacji cudzymi słowami , żadnej manipulacji nie lubię i brzydzę się nią okropnie. A Ty szczególnie powinieneś to wiedzieć.
[/quote]

I powiedz Kiaro jak można zrozumieć kobietę.
Czyli jak mam rozumieć odpowiada Ci opinia blueray21 na Twój temat a nie zgadzasz się ze sposobem użycia tej opinii, chociaż było to kierowane bezpośrednio do jej autora Coś
Czy w takim razie "coś znaleźć" a konkretnie podstęp i publikować go czyli używać w określonym celu nie ma jakiegoś punktu wspólnego z podstępnym użyciem? Mrugnięcie Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 06, 2012, 19:43:36 wysłane przez Dariusz » Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #57 : Październik 06, 2012, 13:31:04 »

Ramzesie, jeśli opinie poprzedników maja być argumentem w dyskusji, to ja wysiadam. Wystawiłeś opinię, kompletnie nie mając pojęcia, co to jest "kosmiczna świadomość", dlatego wstawiłem ci linka i zgrubną informację. Ja nie dyskutuję tutaj na temat treści przekazu, bo jako tłumacz jestem obojętny, tylko na temat pustej opinii o źródle channelingu. Gdybyś chciał zapoznać się ze wszystkimi materiałami CA to zapewne nie zdążyłbyś przed grudniem. Wiele "przepowiedni" tam zawartych się spełniło, wiele odpowiedzi się potwierdziło, co wcale nie znaczy, że ten przekaz traktuję jako absolutną prawdę, naprawdę on mnie nie obchodzi.
Jeżeli masz pytania skieruj je do CA, czyli źródła tej informacji, nie do mnie.
Co do Enki, sam powiedział dlaczego "dawał" takie przepowiednie i dlaczego się nie sprawdziły. Oczywiście możesz uważać go za "kosmicznego manipulanta" jak ktoś napisał, ale nie dziw się, że ma zwolenników, gdyż istnieją już chyba tysiące ludzi, którzy dzięki jego "poradom" pozbyli się chorób, innych kłopotów, a nawet zarabiają duże pieniądze i nie chodzi o PCh i fundacje, czy p. Łobos.
To on rozpropagował glistnik, więc zrobił parę "dobrych" rzeczy i potępianie go w czambuł jest co najmniej nie na miejscu.
Nie znam zapisów o rozpadnięciu się Nibiru, natomiast Kasjopeanie w przekazach zawsze twierdzili, że to jest grupa komet, którą starożytni uważali za jedno ciało. Czasowe twoje myślenie jest nieco kulawe, 160 lat to nie kilkanaście wieków i skąd pewność daty ostatniego przelotu, oraz długości cyklu.
Są zapisy co do szar, prawda, ale to nadal domniemania i fantazje w skojarzeniach z Nibiru.
Możesz publikować "podstępy", jak znajdziesz, ale wystawienie opinii na zasadzie trzech musi mieć rację, to nieco mało. A na koniec to już plączesz się, bo nie jest to moja opinia, tylko stwierdzenie faktu i gdzie widzisz jakąś opinię dotyczącą Kiary?
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #58 : Październik 06, 2012, 22:19:25 »

Ramzes3 jeszcze raz blu.... nie powiedział nigdzie iż to ja używam jakiegoś podstępu , ale iż to  ja odnajduję go w tekstach gdy ktoś go używa w sposób ukryty.
To chyba jest zdecydowana różnica , prawda?

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #59 : Październik 07, 2012, 06:41:59 »

http://kochanezdrowie.blogspot.com/2012/10/may-ten-swiat-wiadomosci-z-drugiej.html
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #60 : Październik 07, 2012, 09:07:26 »

Porównanie do kręgu zbożowego naciągane, jak termokurczliwa folia. Czyżby twórcy kręgu przewidywali, że ktoś to sfotografuje układ z samolotu?
Tłumaczenie filmiku jak zwykle na tej stronie, szkoda czasu.
Natomiast w tym kręgu jest zapowiedź komety. Już mamy astronomiczne informacje, że będzie to najjaśniejsza kometa w historii naszej cywilizacji, obecnie wyszła z obłoku Oorta.
Tu informacja z Sott.net:
http://www.sott.net/article/252003-Next-years-brightest-comet-in-modern-times-to-be-once-in-a-civilization-event
To będzie w przyszłym roku, przypomniała mi się  niebieska kachina.
Kometa jest nazywana roboczo C/2012 S1 (ISON) i jest nazywana paraboliczną od kształtu poświaty.
Jeśli ktoś ma astronomiczne zacięcie to obecne parametry komety może znaleźć tutaj:
http://ssd.jpl.nasa.gov/sbdb.cgi?sstr=2012S1;cad=1#cad
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Ramzes3
Gość
« Odpowiedz #61 : Październik 07, 2012, 21:01:12 »

.Czasowe twoje myślenie jest nieco kulawe, 160 lat to nie kilkanaście wieków
Tak to jest odkrycie stulecia ale chyba nie tyle będące wynikiem kulawego myślenia co raczej nieco kulawego czytania i liczenia Duży uśmiech
Co do samej obecności Planety X/ Nibiru w naszym układzie słonecznym polecam do przeczytania ciekawy artykuł pt. Nie będzie żadnego zbliżenia Planety X do Ziemi w roku 2012. zawarty na stronie http://apollo.astro.amu.edu.pl/PAD/index.php?n=Dybol.2012Art2 Uśmiech Uśmiech
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #62 : Październik 07, 2012, 21:14:21 »

No a gdzie tam jest cokolwiek o czasie poza zanegowaniem istnienia brązowego karła w naszym US i planety X również?
Takich artykułów są setki, no może nie po polsku.
Przykaz też mówił, że nie zbliży się na tyle aby można było obserwować ją gołym okiem i nie będzie żadnego przebiegunowania.
Weź pod uwagę propagandowe poczynania obydwu stron.
A astronomicznie zbliża się najjaśniesza w historii ludzkości kometa, ale to inna bajka.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #63 : Październik 11, 2012, 17:18:14 »

Dodam do tego co piszecie że warto tu zamieścić historie o Tytaniku Cool
to pa Duży uśmiech
Zapisane
Strony: 1 2 [3] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.079 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

brygadaszarika schoolmonster radiomms panzerdivisiontiger obozyjenieckie