Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 16:05:49


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 [4] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Śmiechu Warte - Enki bawi się z nami jak z dziećmi  (Przeczytany 37820 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
arteq
Gość
« Odpowiedz #75 : Styczeń 28, 2012, 12:12:19 »

A w ekonomii 2+2=5, czyli  tzw. efekt synergii.
Kurcze, nie działa. Wpłaciłem 2 000 potem kolejne 2 000, a jak chciałem wybrać 5 000 to popatrzyli ze zdziwieniem.  :]
W ekonomi matematyka działa również bardzo ściśle, trzeba tylko brać pod uwagę wszystkie składowe, bo w przeciwnym razie właśnie można otrzymywać niezgodne wyniki...
Zapisane
A
Gość
« Odpowiedz #76 : Styczeń 28, 2012, 12:50:16 »

Panowie ja podam ciekawszy przykład.
U nas 5+5=dziesięć ale  w innym wszechświecie będzie się to równało np 55.
A z punktu widzenia ponad wymiarowego, będzie to każdy możliwy wynik.

----------------------------------------------------------------------------------------

Całkowicie nie realne nie chce mi się nawet tłumaczyć dlaczego jest zupełnie inaczej.
Napiszę tylko jedno zdanie które całkowicie podważy wiarygodność tej teorii.
To świadomość tworzy wszechświat a nie wszechświat świadomość, świadomość zaś jet ponad prawami i nie ma żadnej masy.

Swoją drogą jeśli prze Lucynę przemawia grupa istot to nawet lepiej
, im więcej istot do pokonania tym lepsza będzie zabawa.
Scaliłam posty. Janneth.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2012, 13:24:08 wysłane przez A » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #77 : Styczeń 28, 2012, 21:34:28 »


To świadomość tworzy wszechświat a nie wszechświat świadomość, świadomość zaś jet ponad prawami i nie ma żadnej masy.

Z pierwszą częścią Twojej wypowiedzi się zgadzam, rezonuje ze mną Uśmiech
Ale druga jest nie do udowodnienia.
Może się okazać odwrotnie nawet, że w każdej masie, jest "odrobina" świadomości, albo nawet, ze masa to po prostu inna postać świadomości tak trochę, jak lód to inna postać ..pary wodnej Mrugnięcie
Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #78 : Styczeń 28, 2012, 22:41:16 »


Kurcze, nie działa. Wpłaciłem 2 000 potem kolejne 2 000, a jak chciałem wybrać 5 000 to popatrzyli ze zdziwieniem.  :]
W ekonomi matematyka działa również bardzo ściśle, trzeba tylko brać pod uwagę wszystkie składowe, bo w przeciwnym razie właśnie można otrzymywać niezgodne wyniki...

A, czy Ty bierzesz wszystkie składowe, czy tylko o nich piszesz ?
Piszesz, że wpłaciłeś 4000 zł i nie może wybrać więcej.
Tylko na zasadzie jakich składowych wpłaciłeś ? Tak sobie po prostu wpłaciłeś, czy jak ?
Bo jeżeli wpłacisz do Alior Banku, czy mBanku, lub jakiegokolwiek innego banku 4000 zł na tzw. procent, to biorąc pod uwagę minimm 10% jakie oferują Ci banki to za rok czasu będziesz miał 4400 zł.
Więc jaka działa tu matematyka ? Tu działa prawo synergii.


2+2= 4. Ale działa to tylko gdy zdecydujemy się na to, co rozumiemy  przez 2 i 4. A dopiero wtedy używając tych  przepisów na które zdecydowaliśmy się możemy powiedzieć - co otrzymamy, gdy dodamy 2 i 2.

Inaczej nie potrafię Ci tego wyjaśnić. A akademickich wywodów nie chce mi się tutaj czynić.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2012, 22:50:50 wysłane przez Astre » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #79 : Styczeń 30, 2012, 11:42:48 »

A ja w tej zabawie w podpuszczanie widzę dwa elementy , które dążą do jednego, a mianowicie doładowania energetycznego Enki, lub jak wolicie Enkidu bo to nie to samo, ale....

1. pierwsza opcja to przejęcie świadomości scalenie się z jego propozycją przez uznanie iż on i ja to jedno! O nie, nie nie.. nic z tego nie jesteśmy jednym i tym samym i nigdy nie będziemy. Jesteśmy indywidualnościami osobowościowymi i tak pozostanie. A jeżeli ktoś chce scalać się z nim i stracić siebie na zawsze ( co jest możliwe technicznie) to proszę bardzo ale z pełną wiedzą o tym iż już nigdy nie będzie mogl wyrażać siebie jako indywidualność.

2. to po raz kolejny prowokacja do walki , która zawsze jest wzmocnieniem negatywu czyli opcji Enki , w ten sposób doładujemy go by mógł istnieć i manifestować się w naszej przestrzeni. Nie , nie ze mną te numery mój miły.
Dla uspokojenia Twoich zapędów mogę przesłać ci miłość , która da ci czas na refleksje.

Energie pochodzące ze źródła miłości wiecznego życia są  niezniszczalne , są wieczne , zawsze były i zawsze będą. gdzie będą, w jakiej przestrzeni? To inna sprawa.

Energie z których tworzeni byli ci których nazywam syntetyki? tak , oni podlegają procesom opisanym przez Astre , ale nie używała bym takiego określenia jak kompost , dla mnie to nie fer.

Zwyczajnie następuje proces dematerializacji i rozkładu na pierwotne elementy ze względu na brak elementu spójności i zasilania istnienia.

Zatem nie dawajmy się wpuszczać w maliny.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
A
Gość
« Odpowiedz #80 : Styczeń 30, 2012, 20:15:44 »

Po pierwsze Nie przemawia to do mnie.
Po drugie czy ja tu mówiłem o negatywnych emocjach, albo o walce je rodzącej? Pisałem o walce, ale takiej która doprowadzi do jego unicestwienia i nie wytworzy w sercach ludzi żądnej nie na wieści, nie słyszeliście o świetlistych wojnach prowadzonych przez ludzi nie odczuwających nienawiści?
I potrzecie nie czuję żądnego oddzielenia od innych istot, dla mnie granice to tylko wymysły umysłu.
Nie czuję też potrzeby się jednoczenia z nikim ponieważ czuję że już jestem jednym.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #81 : Styczeń 30, 2012, 21:38:20 »

Szczerze mówiąc zaprzeczasz swoim poprzednim twierdzeniom o tym iż wszyscy jesteśmy jednością , a nie indywidualnościami.

Dodać należy iż Enki też jest indywidualnością i ingerencja w jego przestrzeń bez jego zgody jest zawsze złem , a tym bardziej zabijanie go.
W rożnych przestrzeniach energetycznych używa się rożnych sposobów zabijania , nie mniej jednak zawsze to jest zło uczynione drugiej istocie. Walki kosmiczne z użyciem świetlnych mieczy też były złem a nie dobrem i powiększyły przestrzeń energii strachu , bólu i cierpienia czyli zła.
Jeżeli  byłeś  tego nieświadom to już wiesz, czynienie zła powiększa pola zła , czynienie dobra powiększa pola dobra.
Zachęcanie do zabijania ( nie ważne od sposobów) nie jest dobrem ani tego komu się to czyni ani tego kto to czyni.

Nie popieram i popierać nie będę.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
A
Gość
« Odpowiedz #82 : Styczeń 30, 2012, 23:33:33 »

Coś takiego jak zło i dobro nie istnieje.
Mieczy świetlnych?
Istot Świetlistych jeśli już
Czasem trzeba krzywdzić samego siebie, np jeśli usuwamy raka to wiadomo ze jest on częścią nas ale musimy to zrobić żeby żyć.
I nikt nie mówi że jest to złe.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #83 : Styczeń 30, 2012, 23:49:49 »

Zło i dobro istnieje i jest to osobiste odczucie co jest moim dobrem , lub co jest moim złem. Jednam ni moje dobro ni moje zło nie musi być twoi i w tym kontekście ono nie istnieje bo są to zmienne wartości
Natomiast rak , czy inna choroba to tylko brak energii , brak światła  w danym miejscu , jak na moje pojmowanie to leczenie tych organów ( oczywiście w odpowiednim czasie gdy nie jest już zbyt późno) powinno się opierać o uzupełnienie tego czego brakuje a nie na amputacji.

Tak Istoty Świetliste mogą posiadać miecze świetlne i posiadają je ale Istoty nie Świetliste też mogą posiadać miecze światła i też je posiadają jednak moc nie świetlistych nigdy nie jest większa od świetlistych.
Świetliści stając do walki i podejmując ją zawsze obniżają swoją moc , zatem walka jest podstępem do osłabienia ich.

"Pamiętaj, że jesteś istotą duchową, która doświadcza fizyczności,
a nie istotą fizyczną, która doświadcza duchowości."

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2012, 00:22:49 wysłane przez Kiara » Zapisane
A
Gość
« Odpowiedz #84 : Styczeń 31, 2012, 00:25:50 »

No właśnie więc jest nie obiektywne dla przestępcy będzie to przyjemne a dla ofiary złe a skoro takie jest to znaczy że jest iluzją czymś zależnym od punktu widzenia.
Ale Kiaro o tym to ja dokładnie wiem, ale nie sądzę by forma zwana Enki kiedykolwiek stała się na powrót świetlista.

Piotr cię pozdrawia
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2012, 00:34:01 wysłane przez A » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #85 : Styczeń 31, 2012, 00:56:19 »

Dziękuję Piotrze za pozdrowienie.

Enki jest jest częścią swojej przeolbrzymiej Matrycy Zaświatowej ona go przyjmie jak zagubione dziecię , które długo błądziło.On i Ona to jedno Ona dąży do rozświetlenia zatem On również, puki co gubi się w strachu, który powoduje takie a nie inne działania.
Pozwólmy mu ewoluować w swoim rytmie.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
A
Gość
« Odpowiedz #86 : Styczeń 31, 2012, 01:45:31 »

Kosztem innych ludzi, których zniewoli.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #87 : Styczeń 31, 2012, 01:58:11 »

Sprawa ludzi jest myśleć nie iść za kimś bezmyślnie , bez uczuć dla korzyści. A jeżeli mimo informacji wielu wybiorą zniewolenie jako swoje dobro ,to nikt im tego zabronić nie może. Bowiem nikomu dobra dla niego druga osoba wybierać prawa nie ma. Tego wyboru  zawsze każdy sam dokonać musi.
Wracamy do punktu wyjścia co jest dobrem cudzym moim być nie musi ale moim obowiązkiem jest je uszanować.

Zatem niech Enki i jego zwolennicy mają prawo żyć tym co wybrali za swoje dobro a inni tym co swoim dobrem uznali. A że dobra te nie są takie same? No cóż... świat różnorodności  jest piękny nie niszczmy go .
, nie walczmy między sobą o priorytet naszego dobra , one mogą żyć obok siebie szczęśliwe.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

schoolmonster my-very-cats radiomms panzerdivisiontiger the-world-is-magic