Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 26, 2018, 10:54:41


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Żywy Płomień--"Ostrzeżenie" – Pilne orędzia 2011  (Przeczytany 8080 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Aras188
Gość
« : Grudzień 28, 2011, 17:10:24 »

http://dzieckonmp.wordpress.com/category/ostrzezenie-pilne-oredzia-2010-2011/

Znacie tą stronę?
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #1 : Grudzień 28, 2011, 19:53:30 »

nie.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Grudzień 28, 2011, 19:55:35 »

Również jej nie znam i po kilku zdaniach wstępnych nie chcę jej poznać. Afro Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
arteq
Gość
« Odpowiedz #3 : Grudzień 28, 2011, 20:28:30 »

to byłem sprytniejszy - nawet nie zajrzałem ;]
uprzedzając - nie, nie chcę wiedzieć o czym jest :]
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #4 : Grudzień 28, 2011, 21:11:06 »

A ja zajzalam, poczytalam i powiem ze mnie to nie interesuje.

Strach, strach, strach.

Pozdrawiam serdecznie. Rafaela
Zapisane
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #5 : Grudzień 28, 2011, 22:34:22 »

Sekciarstwo i doktrynerstwo, jak by powiedział Towarzysz "Wiesław". Dzisiaj: spam.  Mrugnięcie
Zapisane
ostrzezenie
Gość
« Odpowiedz #6 : Grudzień 28, 2011, 22:34:23 »

Nie interesuje Cie Twój strach.

Stronki nie znam - ale Ty masz sie czego bać - to pewne
Zapisane
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #7 : Grudzień 28, 2011, 22:38:15 »

A Ty niczego się nie boisz...?
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Grudzień 28, 2011, 23:13:56 »

Zajrzałam z czystej ciekawości,ale nie interesuje mnie . Z politowaniem

ostrzezenie
Cytuj
Nie interesuje Cie Twój strach.

Stronki nie znam - ale Ty masz sie czego bać - to pewne


czy to groźba ? (te są karalne ) a może ostrzeżenie ? Duży uśmiech
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Grudzień 29, 2011, 01:12:44 »

Gdzie ten ''Pokój'' Szok
Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #10 : Grudzień 29, 2011, 21:42:05 »


Aby nie zbierać z istot posługujących się wiarą, czyli umysłowym samobójstwem destruktywnych energii ( myślokształtów i programów)  należy przyjąć postawę suwerenności, a nawet szacunku dla doświadczeń tych istot, do momentu ich obudzenia.
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #11 : Grudzień 29, 2011, 22:17:16 »

coz ten materialny swiat w tej formie i tak nie ma sensu, a jedna z mozliwosci zeby sie przeniesc na wyzszy poziom jest zostac meczennikiem za wiare - lub za milosc- szyszynka stargate Uśmiech
napewno nic sie nie zmieni samo - najwaznijesze to pokonac strach..Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2011, 22:35:29 wysłane przez quetzalcoatl44 » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Grudzień 30, 2011, 06:31:52 »

Natępna „Godzina z Aniołem”: wywiad z Jezusem w przedświątecznym czasie 2011 December 15

Zamieszczone przez Steve`a Beckov

Przyjrzyjmy się naszej sytuacji w chwili obecnej. Przez długi okres czasu na tej stronie argumentowaliśmy, że śmierć nie istnieje. Na tym polega cała sprawa, że każdy z nas żyje wiecznie. Śmierć jest tylko zmianą formy z trzeciowymiarowej formy fizycznej do czterowymiarowej (lub wyższej) duchowej formy. Każdy, kto kiedykolwiek żył, żyje bez przerwy.

Kiedy Jezus powiedział o drugiej śmierci, pomyślałem sobie, że ma na myśli…. hmmm, niebo, dlaczego nie zapytać go o to? Ciągle przecież żyje. Jeżeli możemy rozmawiać z Archaniołem Michałem, to czemy w rzeczy samej nie porozmawiać z Jezusem.

W poniedziałek, 19 grudnia 2011, Grahan Dewyea i ja będziemy przeprowadzać wywiad z Jezusem Chrystusem, czczonym przez mędrców wszystkich religii i miliardy ludzi na całym świecie.

Jezus przemówi poprzez medium Lindę Dillon i będziesłyszalny w poniedziałek 19 grudnia 2011 o 6:00 po południu czasu Pacyficznego, 9:00 po południu czasu wschodniego,  2:00 rano GMT na:

http://www.blogtalkradio.com/an-hour-with-an-angel

Zarchiwizowana wersja będzie potem zamieszczona  tutaj a Ellen prawdopodobnie przygotuje dla nas transkrypcje.

Wśród zagadnień, które chcę zbadać będą:  natura Boga w Trzech Osobach, wczesne lata życia Jezusa, jego związek z Marią Magdalena, znaczenie kilku kontrowersyjnych elementów jego nauczania, jego późniejsza inkarnacja jako Sanandy w Indiach, zmiany wprowadzone w jego nauczanie przez Sobór Nicejski, jego spojrzenie na Chrześcijaństwo, miarodajne źródła jego nauk, jego spojrzenie na Wniebowstąpienie (Ascension), itp. Oczekuje, że usłyszymy kilka komentarzy, odświeżających pewne kwestie z zapisów historii, które były potem zmienione.

Przyłącz się do nas w tej przedświatecznej prezentacji.

informacja pochodzi ze strony

http://the2012scenario.com/2011/12/next-on-an-hour-with-an-angel-jesus-interviewed-at-xmas-time/

Tekst został przetłumaczony przeze mnie i jest moją własnością. Zezwalam na wykorzystywanie go przez inne osoby pod warunkiem podania linku do strony z oryginalnym tekstem i zachowania oryginału w niezmienionej formie.

https://21grudnia2012.wordpress.com/2011/12/16/natepna-godzina-z-aniolem-wywiad-z-jezusem-w-przedswiatecznym-czasie-2011-december-15/
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Styczeń 17, 2012, 18:09:20 »

wklejam to tu jako kontynuację, ale można przenieść, niestety tłumaczenie GooglaMrugnięcie

"Zapis Godzina z aniołem, z Jezusem, 16 stycznia 2012
2012 17 stycznia
 Wysłany przez Steve Beckow


Dzięki Ellen, którzy pracowali w nocy, aby zobaczyć, że otrzymaliśmy ten zapis jak najszybciej. Dziękuję również Linda i Graham.

Jezus tutaj mówi o wiele pytań, nadesłanych przez czytelników na Keen Montague, Sarah Kurs cudów, jak Martin Luther King, ukrzyżowania, i innych sprawach.

I zapytał Jezusa, aby powrócić w przyszłym tygodniu, ale zdecydowaliśmy, że może lepiej byłoby spędzić godzinę z Michała Archanioła i zamiast dotykać podstawy na temat bieżących wydarzeń. Nie mam wątpliwości, że Jezus nie będzie pamiętać.

Godzina z Angel, 16 stycznia 2012

Martin Luther King, Jr: Musimy przyjść, aby zobaczyć, że koniec staramy się społeczeństwa w pokoju z samym sobą, w społeczeństwie, które mogą żyć z jego sumieniem.  I to będzie dzień nie białego człowieka, a nie czarny mężczyzna.  To będzie dzień człowieka jako człowieka.

 Wiem, że pytasz dziś: "Jak długo to potrwa?" Ktoś pyta: "Jak długo uszczerbku niewidomych wizje mężczyzn, przyciemnić ich zrozumienie, a dysk jasnych oczach mądrość z jej świętych tronie?" Ktoś pyta: " Kiedy ranny sprawiedliwości, leżąc krzyżem na ulice Selma i Birmingham i społeczności na całym południu, być zniesione od tego pyłu wstyd królują wśród dzieci mężczyzn? "

 Ktoś pyta: "Kiedy będzie promienną gwiazdą nadziei być pogrążony w stosunku do nocnych łonie tej samotnej nocy, wyrwany z zmęczonych z łańcuchami strachu i kajdany śmierci?  Jak długo będzie sprawiedliwość musi być ukrzyżowany, i prawdy znieść? "

 Przychodzę do powiedzenia po południu, jednak trudno razie jednak frustrujące godzinę, to nie będzie długo, bo "prawda rozdrabnia się do ziemi zmartwychwstaną." Jak długo?  Nie tak dawno, (Tak, proszę pana), ponieważ "nie kłamstwo może żyć wiecznie."

 Jak długo?  Nie tak dawno.  Ponieważ "będziesz zbierał to, co siejesz." Jak długo?  Nie tak dawno.  Prawda zawsze na rusztowaniu, źle zawsze na tronie.  Mimo, że rusztowanie kołysze się na przyszłość, a za słabe nieznane, Bóg stoi w cieniu, czuwając nad jego własną.

 Jak długo?  Nie tak dawno.  Ponieważ łuku moralnego wszechświata jest długa, ale pochyla ku sprawiedliwości.  Jak długo?  Nie tak dawno.

Graham Dewyea: Witam, i zapraszam do Godzina z aniołem w tym dniu, 16 stycznia 2012 r., dzień w którym świętujemy i honor Martin Luther King, Jr, za jego ważne prace i usługi.  Mowy, który właśnie słyszysz jest cytat z jego wypowiedzi w dniu 25 marca 1965 roku w Montgomery w stanie Alabama, i to z pewnością odpowiednie do pracy robimy dzisiaj.  On oferuje swoją wizję społeczeństwa pokoju.  Mówi o nadziei, sprawiedliwości, a jednak frustrujące i trudno będzie, nie będzie długo przed prawdy i sprawiedliwości wzrośnie.

 Cóż, dzisiaj, Jezus łączy nas po raz kolejny, kierowane przez Linda Dillon, kanał dla Rady Miłości i Steve Beckow, redaktor 2012 Scenariusz, będą zadawać mu pytania ponownie.  Tak więc z tym, będę go przekazywać Ci, Steve.

Steve Beckow: Dziękuję, Graham.  I tak przed rozpoczęciem, mogę powiedzieć, że Linda ma grypę dzisiaj, i że nie umieścić pewne - to sprawia, że ​​nieco trudniejsze dla kogoś takiego jak Jezus mówić jego słowa przez nią, a ja po prostu chciałbym wiedzieć, że publiczność.  Ale Linda odważnie zdecydowali się przyjechać na powietrzu, bo wie, ludzie oczekują dzisiaj.  Witamy, Jezusa.

Jezus: Witamy.  A ja ci mówię ponownie, możesz zadzwonić do mnie Jezusa, czy może zadzwonić do mnie Jeszua -

SB: Dziękuję.

J: - czy możesz zadzwonić do mnie brat i przyjaciel.  Ale witam was wszystkich dziś wieczorem.  I tak, zapraszamy do kanału, jak również i będziemy pracować, żeby upewnić się, że możemy iść razem.

SB: W porządku.  Jestem - nie - przepraszam, Panie.

J: Dziękuję naszego gospodarza do gry w te słowa i przypominając naszych odbiorców o tej cudownej duszy, Martin Luther King, człowiek, który wierzył w to, co robi i którzy doprowadzili do wielkiej zmiany, nie tylko w społeczeństwie amerykańskim, ale i na całym na świecie.  Ale wiem też, że echa pytanie, na które tak wielu z was posiada w swoim sercu, a to, jak długo?  Jak długo do prawdy i sprawiedliwości będzie rządził?

 A więc pytam każdego z was, moi ukochani przyjaciele tej nocy, we własnych sercach, jak długo?  To jest prawda i sprawiedliwość i uczciwość i miłość odpoczynku nie?  Bo taka jest natura mojej wiadomości.  Taka jest natura mojej istoty.  I to, co naprawdę się do zaoferowania.  Chodzi o wszystko co mam do zaoferowania, bo nie przynoszą bogactwa, nie przynoszą jedzenie do dnia dzisiejszego.  Nie jestem w chleby i ryby-biznes już teraz.  Ale to, co przyniesie Ci jest nadzieja, ale tę nadzieję, musi być w związku małżeńskim, co jest w waszych sercach.  A jeśli prawdą i nadzieję, że nie jest w was, to nie pasują to w całym wszechświecie, to nie znajdziesz, bo go tam nie ma ze światłem w tobie.

 Jeśli kiedykolwiek będziesz miał wątpliwości co do prawdy swojego istnienia, o sprawiedliwości, że zasługujesz, w każdej chwili każdego dnia, w tym i każdym innym wcieleniu kiedykolwiek miał lub będzie miał, a następnie spójrz na moim światłem i niech dają , że nadzieję na kontynuowanie.  Ponieważ to, co szukasz jest tuż za rogiem.  Nie ma zbyt wiele dyskusji w tych dniach o wniebowstąpieniu, o zmiany, o ruch do przodu, a także o otwarcie serca, o społeczeństwie, które opiera się na miłości, na sprawiedliwości i serca.  Ale zaczyna się od Ciebie, bliskich.  Nie tylko zaczynają ze mną.  Jest w każdym z was, aby efekt tej zmiany i budować ten nowy świat, to Nova Ziemi, to Gaia Nova.

 Jesteśmy partnerami w tym przedsięwzięciu, a nie tylko ja, lecz legiony, które służyć i którzy gotowi rozszerzyć swoją pomoc.  Ale to jest w bezpośrednim partnerstwa.  Nie jesteś w służebności w drodze czeka na nas zrobić dla Ciebie.  To nie jest droga tego unfoldment jest.  To ci, twierdząc, swoje przyrodzone prawa jako twórcy, uznając boskości w tobie, i od tego miejsca, idąc w parze - ręka w rękę, ramię w ramię, serce w serce razem.  Tak, jak wiele lat temu, z ukochanego przywódcy, Martin Luther King, pytam się wieczorem, przez te fale, umieścić swoje ręce i popełnić wasze serca na tę zmianę, że wszyscy szukają.

SB: Dziękuję, panie.  Przykro mi, ale - każdy odnosi się do świętych i Masters wstąpił na różne sposoby, i widzę, że nie bardzo trudne do używania słowa "Pan". Zrobię najlepiej, ale to jest sposób, w jaki odnoszą się do Wniebowstąpionych Mistrzów.

 Jezu, czuję się trochę smutne w tym tygodniu, ponieważ straciłam jedną z moich najlepszych przyjaciół, kto wierzy, że jest to oszustwo, że nie mówię do Jezusa i Archanioła Michała i że Linda jest hoodwinking naszych słuchaczy.  Nie wierzę, że na chwilę.  Ale można kierować uwagę, że i nam powiedzieć, co można, że ​​pomoże słuchaczy, którzy mają trudności z myśleniem o sobie mówić w tej chwili?

J: Zastanawiam się jak długo będzie trwać, Steve, że ludzie pomyślą, że to, co mówię i co mam do zaoferowania - jak Jeszua, tak jak Jezus, jako Sananda lub jako ewentualny Wniebowstąpionych Te, które mówią w tym kanale - Jak długo ludzie muszą myśleć o tym jak oszustwo?  Co to jest ten problem wątpliwości?  Co to jest konieczne, nie wierzyć?  To nie jest nowy.  To nawet wyprzedza, gdy przeszedłem na świecie.  I to miało miejsce przed wielu galaktyk, nawet wszechświatów, że pobłądzili.  Wątpliwość jest oparta w strachu, i to jest strach przed doprowadziły jest na manowce, to strach przed byciem źle lub są traktowane jako głupie lub traktowane jako błędne.

 Co mówię wam: nie jest tak ważne jak to, co chciałbym powiedzieć do swojego ukochanego przyjaciela, i że po prostu, co Ci serce mówi?  Co wasze serce pragnie?  Czy nie tęskni za przyjaźń i zaufanie?  Czy nie tęskni za stypendium?  Umieść wiarę we mnie na bok i spojrzeć na brata swego, którego znasz od tak dawna, a czasy, że masz cenionych razem.

 Każdy z was, którzy słuchają tej nocy - Ci, Steve Graham, tak, kanał Linda - wszyscy musieli czasy, kiedy straciły te, które Ci się, że były bardzo miłe, który Ci się, że pokochał i którego z pewnością kochał, a kto powiedział, nie mogę iść tą drogą z Tobą, nie mogę iść tą drogą z Tobą.  I nawet ja, w moim życiu, z pewnością doświadczył.  Ale powiem im, i do każdego z was, co wówczas powiedziałem: Nie zawsze trzeba iść ze mną.  Nie zawsze się nie zgodzić ze mną, jak mówiliśmy w zeszłym tygodniu, jestem taki, który jest zainteresowany w ożywioną dyskusję.  Ale nie daj mi swoje wątpliwości.  Nie próbuj umieścić wątpliwości na moje barki lub w moim sercu.  Ale co cię proszę, nie wykorzenić miłości.  Czy nie likwiduje to, co jest tak cenne i, co należy, co każdy pragnie być bezwarunkowe.

 Co mówię wam, Steve, jest być odważnym jak nie było, i przyjąć wsparcie tych, którzy cenią sobie Państwo, w tym ja.  I know [my?] Przyjdzie czas, kiedy twój przyjaciel będzie z powrotem, i choć wiele czuję, że idą przez wydzielenie teraz, czas jedności i nowej wspólnoty jest naprawdę pod ręką.  To nie jest złe mieć wątpliwości, ale to jest przeszkodą, gdy pozwolisz mu zatrzymać, gdy pozwolisz, że strach przeszkadzać w tym co chcesz zrobić ze swoim życiem.  Więc potwierdza obawy, potwierdza wątpliwości, obejmij ją, a następnie dalej.

SB: W porządku, panie.  Dziękujemy za to.  Czytelnicy nadesłali pytania, i czuję się zobowiązany zadać kilka z nich.  Jeden z nich wymaga, żebym czytała kilka akapitów i proszę o wybaczenie za to.  Montague Keen opublikowany niedawno komunikat mówi, że wiele z tego co zostało powiedziane na temat Izraela i Izraelitów rzeczywiście odnosi się do Irlandii.  I mk mówi, że są jeszcze jednego lub dwóch z was, którzy jeszcze nie pojęli znaczenia Irlandii.  Dodaje, że dziesięć przykazań starożytnych prawd Irlandczycy są niemal identyczne jak dane Mojżeszowi.  Konserwanty i upowszechniających wiedzę pre-diluvian byli druidzi.  Druidzi byli Aryjczycy.  Oznacza to duchowe kasty, a nie wyścig.  Ich języki aramejskim i hebrajskim.  Nie są one antysemickie i nie były wymyślone przez Żydów.  22 liter starożytnego alfabetu Irlandczycy świętego alfabetu starożytnej Irlandii.  Teraz oczekuję, że to jest po hebrajsku.  Wszystko zostało skradzione z Irlandii, Irlandczycy.  Judeo-chrześcijaństwo jest tylko wynikiem świadomego plagiat.

 Zostałem poproszony, aby zwrócić się wypowiadać na ten temat, proszę.

J: No, to jest noc kontrowersji, nie?

SB: Tak, rzeczywiście.

J: Ja z przyjemnością na to odpowiedzieć.  I ważne jest, że ludzie wiedzą.  Przede wszystkim, kiedy wrócę z tobą rozmawiać, jestem zainteresowany tym, co myślisz i co czujesz - Ci, zbiorowa.  I tak cieszę się, gdy słyszę lub otrzymujemy pytania od czytelników i pisarzy.  Ale nie pomyłka, co robimy tutaj jako przegląd historii.  To, co robimy razem jest budowanie przyszłości.  Co robimy, jest zawarcie partnerstwa.  Jesteśmy wmurowania i budowania rzeczywistości struktury, że złoty spirali, przez którą każdy z was są rosnąco.

 Kiedy rozmawialiśmy z prawem powszechnym i prawa powszechnego, które odnosi się powyżej i poniżej, to jest to czego waszych dziesięciu przykazań i dziesięć przykazań, które zostały opracowane dotyczą.  I występują różnice w każdej kulturze, bo są zasady i prawa, które odnoszą się do lenistwa, do kradzieży, do kradzieży, mordować, chaos, pożądanie, chciwość.  Istnieje wiele prawd, które były w historii Irlandii, w starożytnym sposobów Irlandii.  To nie mam powodu, by odmawiać, że albo wyzwanie.  Ale na to, że historii i rozwoju tradycji żydowskiej został oparty na kradzieży - Myślę, że to trochę za burtę, nie?

SB: No, to na pewno nie wydawać się radykalne do mnie, to na pewno.

J: To jest konieczność.  Znowu wracamy do potrzeby.  I czy jest to jednostki lub grupy, to jest to głębokie pragnienie, by być uznane za ważne, aby być uznane za wyjątkowe, aby być uznane za boskie.  To nie jest problem.  Bóstwa starożytnego Irlandii, Druidów, Egipcjan, z Hathorowie - wszystkich istot - jest zawsze kwestią bezsporną.  Ale to nie jest konkurs.  Prawo jest - "jest".  I to zostało zrozumiane i przetłumaczone na wiele wszechświatów.  Więc to nie był wyścig, i to nie była kradzież.  To był prezent.

SB: Dobrze, Panie.  Dziękuję.  Chciałbym czytać innym miejscu, że jest kontrowersyjny i zwrócić się do niej uwag.

 "Prawda o chrześcijaństwie jest ono oparte na fabrykacji o narodzinach Jezusa, ukrzyżowanie i zmartwychwstanie.  I jego nauki zostały celowo zniekształcone na skutek rozcieńczenia i zaniechania.  Jezus został poczęty i urodzony tak jak każdy inny dziecko, a on nigdy nie został na krzyżu.  On był biczowany przez Sanhedryn, który rządził kościoła i państwa, i został wygnany.  Chcieli go z tej ziemi, nie [do] czynią z niego męczennika, którego śmierć zwiększenie liczby jego zwolenników.  Ale z jego ciężarną żonę, Marię Magdalenę, Jezus wrócił na wschód, gdzie udał się w młodości i przez lata może studia z nauczycielami mistrza. "

 Czy mógłby Pan - czy opieki komentarz w tej sprawie, proszę?

J: Myślę, że mógłbym powiedzieć, że jest to myślenie życzeniowe i że na pewno jest zniekształcony myślenia lub zniekształcone przekazywanie i zrozumienie.  Tak, jestem urodzony.  I dyskutowaliśmy, jak to miało miejsce - przez zapalenie się światła, z Ducha
cdn.
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Styczeń 17, 2012, 18:09:42 »

cd.
Świętego, energia tworzenia w to, co uważamy za łonie dziewicy.  Czy mogę przyjąć ludzką postać?  Tak, z całą pewnością nie.  I miałem ludzkich doświadczeń.  Ale także, co mam wspólnego z tobą jest, że mam również wypełniony światłem Ducha Świętego i overlit w bardzo młodym wieku, tak aby poczucie wiedząc, że przywilej połączenia, nie jest w to, co nazwałbym złudzenie, że przeniknął tak bardzo ludzki, nie była częścią mojej rzeczywistości.

 Byłem wychłostać wiele razy, więcej niż wybrałbym do zapamiętania.  Sprawiedliwości nie zawsze był w sądach, a było wielu, którzy myśleli w jeden sposób oswoić mnie rzucać kamieniami lub biczować lub wrzeszczą.  Albo tak, a czasem nawet, zadzwonić do nauki lub co uważałem za oszustwo.  Było wielu, którzy chcieli bym udać się na wygnanie.  A było na pewno momenty, kiedy to było, jako człowiek alternatywne, bardzo atrakcyjne.  Ale to jeszcze nie ścieżkę lub umowy.

 Więc nie, nie pojechałem z moją kochaną żonę na wschód.  Gdybym studiował u mistrzów?  Tak.  I miałem zaszczyt zrobić.  Oraz w niewielkim stopniu, że materiał siewny, a wymiana energii przyczyniły się do wszystkich, którzy byli częścią tych rozmów.

 Można się zastanawiać, kiedy ostatnio rozmawialiśmy, dlaczego tak niechętnie powiedzieć, nazwy lub miejsca, lub kto co zrobił, ale to było - jednym z powodów było to, że nie chcę, by ludzie mówili dobrze, że był uczniem, lub uczniem, a następnie spróbuj i rozcieńczyć, co mam uczyć i co mam do powiedzenia.  Istnieje wiele, wielu mistrzów, których mądrość i miłość do akcji.  Są z pewnością wystarczy dla wszystkich.  Ale nie ma potrzeby, aby fantazji z tego, co miało miejsce w moim życiu.

 Czy ja umrę?  Czy jestem ukrzyżowany?  Tak.  I to był daleki od tego, co wielu ludzi myśli tak święty lub święta.  To było bolesne, po ludzku bolesne, a chwilami duchowo bolesne.  Ale każdy z Was znany także momentach skrajnego bólu, w twoim sercu i swoje ciało, swoje psychiczne lub emocjonalne dziedzinach.  Nie jestem wyjątkowa w ten sposób, nie trzeba go zmniejszyć.  Więc nie ma, niech nam zrobić z tym mitologii "escape wielki" raz na zawsze.

SB: W porządku, panie.  Dziękuję.  Istnieje grupa pytań, co się stało po swoim ukrzyżowaniem.  Mam tu na myśli, który wyjechał do Francji.  Czy może Pan podać nam więcej szczegółów z życia swojej córki Sarah we Francji?  Józef - dobrze, już mówiłem, którzy wyjechali do Francji.  Można więc dać nam trochę więcej szczegółów na temat tego, co stało się z Mary i Sarah i inni, którzy poszli z nią do Francji?

J: Tak.  Moja żona, Sarah, James, brata Józefa i orszakiem uczniów, którzy będą uczęszczać do rodziny wyjechał do Francji.  Andrew, jak również.  Życia -

SB: Nie we Francji -

J: - bardzo prosty, i bardzo cichy.  Magdalena na wiele sposobów, wycofał się.  Ale Sarah nie, bo przeniósł się wśród ludzi, a ona objęła je.  Przyjęli ją również.  A ona jest tym, który prowadzi linii.

SB: Czy jest coś co powinniśmy wiedzieć o linii, Panie?  Czy to jest temat, który byłby opłacalny zbadać?

J: Nie.  Ponieważ nie ma zbyt wiele czasu i zbyt wiele zainteresowania, choć to fascynujący temat, nie jest?

SB: Tak.

J: Ale wiele chcą wiedzieć, kto, gdzie, kiedy i tak chciałbym zapytać każdego z was, gdzie byłeś?  Czy pamiętasz, jest ze mną, kiedy szliśmy tych brzegów, jak stąpał tych zakurzonych, zapylonych drogach?  Te ścieżki, te ścieżki kozy, naprawdę.  I wtedy zbyt wiele jest skłonny powiedzieć, dobrze, byłem tam, byłem tam na chłostę lub ukrzyżowania, lub byłem tego apostoła lub apostoła.  W większości powoduje jesteś absolutnie poprawne, byłeś.  Ale to nie jest problem.

 Chodzi o to, jak te istoty, które zdecydowały się wrócić teraz w spełnienie obietnicy.  W pewnym sensie, plan rozwinął, urodził się na długo przed kiedykolwiek chodził po Ziemi.  Jest to najbardziej pewne i jasne.  Ale niektórzy myślą o nim jak narodziny obietnicy.  Możesz myśleć o tym w ten sposób, czy nie.  I z pewnością przyszedł po prostu przypomnieć ludziom o ich potencjał miłości.  Ale teraz wy, którzy żyją w zupełnie innym świecie, który jest absolutnie nie różni się, jesteś z obietnicą.  I tak, powiem ci, oprócz mnie, że wszyscy wrócili, a jak wstąpić do piątego lub siódmego, że pójdę z tobą ponownie.  Wielu z nas będzie.  Ale większość z Was już tam są.

 Teraz nie mam na myśli do zrozumienia, że ​​jest to po prostu powtórzona.  Nie jest, bo nie było takiej ewolucji.  I były pewne kroki do przodu i kilka kroków do tyłu.  Ale przetrwały, każdego z was, na swój sposób, czy były centurion lub wojewoda, sędzia, apostoł, służebnicy.  Ty powiedziałeś: "I znowu, i idę dalej, aż ta obietnica została spełniona." Dlatego tu jesteś.

SB: Dziękuję Ci, Panie.  Inny czytelnik zapytał, czy były źródłem Kurs Cudów - Myślę, że chcą usłyszeć go z własnych ust - czy istnieje coś, co chciałbyś, aby ay o tym projekcie i połączenie z nim?  Jestem pewien, że nasi czytelnicy będą zainteresowani cokolwiek chcesz podzielić się na temat Kursu cudów.

J: I był pełnoprawnym uczestnikiem, powiem w ten sposób.  Tak, jestem źródłem tego.  Kursu.  I z pewnością nie jestem jedynym, co można nazwać, współpracownik.  Co mogę powiedzieć to to, że istnieje wiele - dobrze, że są miliony i miliony, które brały to i wziąć sobie do serca.  Teraz, co chciałbym zrobić to na przyspieszenie tego procesu.  Lekcje są wszyscy.  Ale czas naprawdę jest skrócenie, wiesz, w ludzkiej rzeczywistości.  Tak, nawet liczbę godzin w ciągu dnia są coraz bliżej siebie, że kurczą się.  Jestem pewien, że zauważyliście, że.  Więc weź te wspaniałe wiadomości, te lekcje, i przynieście je, akordeon je, a następnie umieścić je w swoim sercu.  Tak, jeszcze jeden, dwa, trzy dni - nie ma znaczenia.  Lekcje są wieczne i aktualne.  Ale się dzieje z nimi.

 To nie jest czas po prostu się uczyć jest.  Zawsze badanie trwa, życie po życiu po życiu.  Ale jest też czas działania, i to oczywiście uczy, jak również.  Jest internalizacji, a następnie przedstawić w swoim życiu miłości i lekcji z manifestacji, kreacji, przyciągania, odpychania [oś?] - Wszystkie z nich.  Wyprowadź ich do czołówki teraz.

SB: Panie, kiedy prorok Malachiasz przejął Imperator nazwę i mówił przez ks Stanton Mojżesza, jesteś świadomy tego kanału, nie?

J: Tak.

SB: A kiedy to zrobił, przyniósł wraz z nim Plotyna, Al Ghazzali i innych wzniosłych istot, których nazwiska spadł my - Apollodorus itp..  Ale mówiłeś, że Kurs cudów objęto grupę istot.  Czy możesz wymienić na pozostałe?

J: Można myśleć o tym jak grupa mistrzów.  Można o nim myśleć w ten sposób.

SB: Dobra.  A ty jesteś głową Wielkiego Białego Bractwa, prawda?

J: Ja jestem za honorowy głowy.  I nigdy nie oznacza, że ​​jestem szefem Wielkiego Białego Braterstwa.  Wielkie Białe Braterstwo, jak wielu bractw, jest również częścią Rady Miłości.  Więc wszyscy jesteśmy połączeni, i wszystko jedno.  Ale tak, jestem częścią tego -

SB: W porządku.

J: - ceniona grupa, która uwielbia uczyć.

SB: Dobra.  Myślałem, że to Sananda, który powiedział, że jesteś hierarcha.  Ale dam, które wykraczają.

 Mam pytanie od siebie, a jeden, że chciałbym odpowiedzieć od siebie, jeśli chcecie.  Jan Ruusbroec w średniowieczu kiedyś Chrystus, i to powiedział.  Powiedział: "W tej ciemności niezrozumiałe światło rodzi się i jaśnieje.  To jest synem Boga, w którym człowiek staje się w stanie zobaczyć i kontemplować życie wieczne.  To Chrystus, światło prawdy, który mówi "widzieć", i to dzięki niemu jesteśmy w stanie zobaczyć, bo jest światłem ojca, bez którego nie ma światła na niebie i na ziemi ".

 Jest to, że światło rzeczywiście Chrystusem w jego podstawową formę?

J: To jest światło Chrystusowej, tak, masz rację  .  W swoim pełnym kształcie.

SB: W porządku, teraz można - I - Byłoby tak ważną rzeczą dla mnie, jeśli można omówić stosunek do tego światła.  Czy byłeś zawierająca ją w najpełniejszy sposób?  Było to, że swoją rolę lub misji?  A jaki był twój stosunek do Chrystusa?

J: To zawsze była pełnia mojej misji, w ​​jakiejkolwiek formie brałem.  Ja jestem światłością, że wybuchnie.  Ja jestem światłem, które pochodzą z serca Jeden, z serca Boga.  A moim celem w tym wszystkim związek był po prostu zapalić, nie tylko to, co zostało określone jako Nieba i Ziemi, ale daleko poza nią.  Jeśli spojrzeć do mojej istoty, drogi przyjacielu, wszystko można zobaczyć, jest światłem.  To wszystko tam jest.  A może założyć związek, a po relacji może przyjąć różne formy.  Ale to jest - światło poza światło Chrystusa.  Czy można sobie wyobrazić jako [łzawienie?]?  To było jak - To był implozji, eksplozja światła i nigdy nie uległ zmianie.  I nigdy się nie zmieni.

SB: A kiedy mówisz: "Ja jestem światłością", który jest "ja"?  Czy mówisz jak Jezus, albo mówisz jak Chrystus, jak światło?

J: Nie, mówię jak światło.  Mówię jak światło.

SB: I to coś -

J: światło, które następnie przekazuje do światła Chrystusa, które następnie przekazuje do istoty, które, siedząc tu w nocy, wezwanie Jezusa.  Ale pytali o moją istotę.

SB: Ja jestem.  Jest to, że światło, które stały się Christn jest, że Ojciec?

J: To jest - myślę o nim jako o replikacji Ojca.

SB: Tak więc Ojciec -

J: Nie trzeba było od źródła, to po prostu rozszerzył je.  Jest częścią nieskończonego przedłużenia stworzenia.  Nie rodzi sposób myślenia.  Jest to po prostu eksplozja światła, że ​​jest.

SB: A to nie jest Duch Święty jesteś opisu?

J: To jest kobiecy.  A kiedy to również wybucha, staje się światłem.  A ja jestem, że mieszanki.

SB: W porządku.  Cóż, zdecydowanie bardziej mi się wówczas zrozumieć.  Ja [wrażenie to?], Ponieważ jest to bardzo głębokie wyjaśnienie, a nie jeden, że oczywiście w pełni zrozumieć w tej chwili.  Ale dziękuję za -

J: To nie jest zgodne z oczekiwaniami.

SB: Nie, nie, nie.  Nie, oczywiście, nie jest, ale moim zdaniem jest uproszczone.  Jak mogłoby być inaczej?  Wiem o tym.

J: Nie jest prostym człowiekiem.  Kiedy myślisz o stworzeniu, kiedy myślisz, że wszystko, co jest, stworzenie jest więcej światła.  A to początkowe światło, które wybucha to, kim jestem.

SB: Um-hmm.  No, proszę, że to jasno mi przy jakiejś okazji w najbliższej przyszłości, Panie.  Dziękuję.  I będę słuchać tej taśmy ponownie i ponownie.  Dziękuję.

J: Zapraszamy.

SB: No, zobaczymy.  Chciałeś mówić o karmie i reinkarnacji, jak sądzę.

J: Tak, ja.  Ponieważ nie ma czasu teraz, jak wiadomo, wielkie zwolnienia karmy.  Istnieje bowiem wiele obaw, wątpliwości, obawy, strach, i krąg karmy, która została kręgu życia i czas reinkarnacji i po raz musi być omówiona.  I tak będziemy prosić ludzi - wszystkich ludzi, wszystkich istot, wszystkich izmów, wszystkie rzeczywistości - modlić się, prosić, żądać, jednak go o tym, by poprosić o takie zwolnienie karmicznych, prosić o ten czas, że wszystkie karmy, które należą do Ciebie lub że jesteś winien, że wszystkie czyny, które zostały pozostawione bez opieki, mieć wyczyszczone, tak że wszystkie są darmowe w tym czasie odrodzenia, aby przejść dalej bez przeszkód.

 Teraz, rozmawialiśmy krótko o nieśmiertelności i wcielenie i reinkarnacja, bo oczywiście, że cykl poszedł dalej.  Wielu z was Starseed i podróżują tysiące lat obecności w tym czasie odrodzenia na Ziemi, procesie rozwoju zmiany, odrodzenia miłości, wyższego wymiaru rzeczywistości, niż wiedzieć.  Musisz się świadkiem i dowiedzieć się o czym jest miłość wygląda i jak jest zbudowane i pomóc - i potrzebna jest pomoc w tym procesie budowy, i tak, odbudowy.

 Każdy z was ma tę zdolność, aby kontynuować, wolne, i uwolnić się od tych obligacji, które odbyło się w tym kręgu i w tym cyklu.  Teraz, nie mówię o śmierci nieśmiertelności.  Mówię o żywych i zakładając, że ludzkiej postaci, lub, o to chodzi, co do wyboru, do kontynuowania w złote czasy.  Nie ograniczaj się do tego, co zostało budowy lub system wierzeń swojego trzeciego wymiaru, który dopiero za pewien czas, a potem rozpadają się i umrzesz - nie, że śmierć jest trudnym procesem.  W rzeczywistości może to być bardzo przyjemne.  Ale to nie jest to, czego tutaj w tej chwili.  Jesteś tutaj latać darmo w formie, niezależnie od formy jest wybrać.  Więc jestem przy tej okazji zapytać każdego z was do wniosku tego daru.

 Dawno, dawno temu, kiedy umarł, nie było wiele mitologii następnie, jak również.  I kościoły, które lubi się zachować kontrolę powiedział, "Dobrze, że umarł za nasze grzechy." To zawsze było dla mnie niesmaczne, ponieważ jest pogrążona w poczuciu winy i wstydu i winy.  W tym okresie - co myślisz o mojej śmierci, jak i wznoszenia - Był czas, a następnie z wielką dyspensę karmic, nie tylko dla obecnych, ale dla wszystkich na planecie w tym czasie.  I ten dar jest odnawiana w tym okresie po raz kolejny.  A więc dlatego pytam w celu dostosowania go do Państwa uwagę już teraz.  Nie można to zrobić szybko.  Puścić.

SB: Czy byłeś gotowy, panie?

J: Tak.

SB: Dziękuję.  Byłoby - można komentarz, proszę, na nauce, że niektórzy ludzie mówią, że wiara w usuniesz wszystkie grzechy?  Czy to jest trafne zdanie?

J: Jeśli wierzycie we mnie - i mam zamiar to zrobić, aby się Steve mam zamiar włączyć go ponownie - mam zamiar powiedzieć jeśli wierzysz we mnie tak, jak wierzę w Ciebie, jeśli kochasz mnie tak, że Cię kocham, tak, że Matka, Ojciec was miłuje, sposób Sanat Kumara cię kocha, Archanioł Michał cię kocha, jeśli kochasz w ten sposób, to nie ma grzechu, bo są w zgodzie.

 Jest to przekonanie, dobrych ludzi robić złe rzeczy.  To nie jest tak.  Kiedy jesteś w prawdzie swojego istnienia, swój umysł, serce, duszę, i jeśli wierzysz w miłość, to tak, cokolwiek, cokolwiek może być wybaczone.  Ale największą przeszkodą był zawsze na odpuszczenie sobie, przebaczenie od siebie.

SB: No, są tacy, którzy uważają, że istnieje poziom wiedzy, z tajemnicą wiary myśli do uczuć, do dotykania coś, a nawet wiedząc, oświecony i naturalne.  I mówią, że wiara jest niski wymiar wiedzy.  Jeśli po prostu wierzą w ciebie, jak wierzę w Visa lub MasterCard lub rządu, że tak powiem, jest to, że wystarczy -

J: Nie, oczywiście że nie.  To jest jak wiara, co oglądasz w telewizji, czy wierzyć w to, co widzisz na nowości.

 Co ja pytam - i wzywam was do wiary w mi drogę, że wierzę w was - ma przyjść do mnie znają.  Wiara jest początkiem, wiara jest punkt wyjścia, ale jak poznasz mnie, poznasz mnie, poznasz wszystkie.  Jak mnie dotknąć, dotknąć wszystkich.  Jeśli wiesz, wierzę w siebie, jesteś tam, jesteś w domu.  Ale my nie wierzymy w sposób, który jest używany potocznie lub w tych poziomów.

 Bo jeśli nie jest małym dzieckiem, które posiada jedynie wiara, jeśli nie jest człowiekiem na Wall Street, że posiada jedynie wiara, czy pasterza w Sudanie, nie mówię nie, bo oni jedynie wierzą?  Jest to te, że czuję się bardzo często najbardziej atrakcją wydaje się, więc, że będą mieli swoje przekonanie, potwierdzone.  Tak więc nie doceniać przekonań.  Ale oznacza to, że w prawdziwym znaczeniu tego sercu wiary.  Nie oznacza to, że nieświadomie kupując cokolwiek wam wmówiono.  Jest co badać swoim umysłem i twoje serce i rdzeń bardzo, i co wydaje się być poza dyskusją.  I dlatego przez to poznacie.  Nie zawsze jest przez naukę.  A czasem pracy jest bezpośrednio ze mną.

SB: To jest bardzo jasne.  Brzmi mi się, że co masz na myśli wierzą we mnie jest nieco podobny do tego, co rozumiemy przez "Przyjdźcie do Mnie" -

J: Tak.

SB: - "podchodzą do mnie, kochaj mnie." Czy to prawda?

J: To prawda.  I to otwarte zaproszenie.

SB: No cóż, niektóre z uczniów rzekł do ciebie: w pewnym momencie: "No, teraz, Panie, jesteś teraz mówi otwarcie:" ale nie mówili po prostu w tej chwili, prawda?  O ile dobrze pamiętam.  To, co powiedział były bardzo głębokie znaczenie.

J: To jest dokładnie to poprawne.

SB: [śmiech] Myślę, że była to forma żartu, który został pozostawiony w Biblii!

J: Tak.  Byłem wyśmiewany dużo, wiesz.

SB: [śmiech] Uh-hunh.  Co - my właśnie dostał parę minut.  Czy możesz opowiedzieć nam o Nikodema i interakcji z nim?  Co się tam dzieje, na głębszym poziomie niż słowa wskazują, Panie?

J: To był dusza do duszy rozmowę.  To było przebudzenie jego istnienia.  To był zarzut wiary w sprawiedliwość.  Była to okazja do zmiany niektórych osi niemal władzy.  To co się dzieje.

SB: I był członkiem faryzeusze, prawda?

J: Tak.

SB: To był członkiem uprawnień-że-być w tym wieku i brał ogromne ryzyka z tobą rozmawiać, prawda?

J: Był podejmują ryzyko, ale rozumiem, był także przedstawiciel grupy.  Więc nie było tak wielkie ryzyko, jak można zakładać. You know the Pharisees did not care for me.

SB: Yes. [laugh] Yes.

J: But it was a – there was what appeared on the surface and then there was the true questions that we were asking one another. And it was his opportunity to shift and to become a very active supporter. And part of his question to me was, “Will you continue on this journey that you know is going to lead into trouble for you?” That was the real conversation, and what was the purpose of it. And it was about faith.

SB: All right, Lord. Thank you for coming tonight.

J: You are welcome. Farewell.

SB: Farewell.

 [Koniec]"
http://the2012scenario.com/2012/01/trasncript-of-an-hour-with-an-angel-with-jesus-jan-16-2012/#more-90799
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kiara
Gość
« Odpowiedz #15 : Styczeń 18, 2012, 11:59:20 »

Jak dla mnie ten przekaz "pachnie " mi opcją Samuela -Enki , wymijające odpowiedzi w konkretach oraz nieprawdziwe informacje na temat życia Jezusa. Reszta jest zgrabnie ujęta i treść jest logiczna ,jakaś jednak trochę pokraczna w całości , jadąca po emocjach za bardzo.

Jest trochę przekazów z tego źródła część z nich jest naprawdę bardzo wspierająca a część taka nijaka jak by nie za każdym razem robiła to ta sama postać.

Jeszua  opowiadał by o prawdziwych zdarzeniach z własnego życia , a tam w odpowiedziach tego nie ma.
Pierwsza i zasadnicza sprawa , Energia wcielona taka jak ON nie potrzebuje żadnych nauczycieli ani na wschodzie ani na zachodzie, nie jeździ nigdzie po nauki , jedynie przekazać je na spotkaniach.
Energia tej wielkości co On otwiera bardzo szybko kontakt ze swoją Matrycą zaświatowa i wiedzę czerpie z tego w 100% prawdziwego źródła.
Bowiem wiedza na ziemi nie jest kompletna a tym samym w 100% prawdziwa i wiarygodna , trzeba o tym zawsze pamiętać.

Druga sprawa mówiąc o swojej córce pierworodnej Sarenie inaczej Saren nie używał by imienia Sarah , to samo znaczenie ale inne pochodzenie.

Sarena była najstarsza , później miał dwóch młodszych synów o których nic nie mówi , nie mówi też nic o kolejnej córce MM Tamar , która nie była już jego córką.

Nie ma też nic o prawdziwym wyroku Sanhendryn który pozbawił go "życia" co znaczy dokładnie przekazanie linii genetycznej przez spłodzenie córki zwyczajna kastracja mężczyzny. Bowiem w czasach życia Jeszua Sanhendryn nie miał już prawa wydawania wyroków śmierci.

Informacje o życiu Sareny były cały czas skrzętnie ukrywane ponieważ jej życie było by zagrożone przez tych którzy nie chcieli dopuścić by linia DNA Jeszua i MM przetrwała na ziemi.
Przetrwała skrzętnie ukrywana w pewnych rodach wcale nie żadnych królewskich , chociaż tam też się dzięki potomkom Saren pojawiła.

Prawdziwy Jeszua opowiedział by o tych faktach zapytany , powiedział by gdzie i jak była ukrywana Saren ( teraz to już nie ma znaczenia) i gdzie dopłynęła MM po opuszczeniu Judei  i gdzie spędziła 2 lata zanim przypłynęli do Francji (a raczej wówczas Galii )ziem rodowych swojego ojca , których była prawowitą spadkobierczynią.

Kłamstwa nie są domeną Energii Jeszua , a w tym przekazie jest ich mnóstwo co z miejsca mówi iż jest to ktoś podszywający się pod prawdziwego Jeszua.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2012, 13:25:53 wysłane przez Kiara » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Styczeń 18, 2012, 12:38:12 »

ja tam nie wiem co Jezus/Jeszua porabiał na ziemi, ale też nie wydaje mi się to inetrview wiarygodne,-
tym bardziej że ma powrócić..
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
chlebo
Gość
« Odpowiedz #17 : Styczeń 18, 2012, 13:13:10 »

To może być Jezus... jeśli ktoś pragnie prawdy.. może ją odkryć dzięki takim przekazom również.. bo jeśli przez całe życie człowiek opierał się na swoich osądach analizach syntezach..tyle lat... (inteligentny człowiek kreatywny) i podejmie decyzje.. koniec basta.. moja głowa miota mnie wszędzie gdzie popadnie ..zaufam tej osobie..  to tak jakby człowiek odrzucił te narzędzie jakim jest umysł.. tak jak bogaty człowiek odrzuca swój majątek bo widzi w tym bezsens.. idzie szukać prawdy..   

 Bo co wy tu wszyscy robicie.. ja po jednym roku a nawet mniej miałem dość tych wszystkich informacji.. to jest wszystko tak nudne.. ciągle przewijają się te same zagadnienia.. ufo/paranormalne zdolności/aktywności/polityka/przewidywanie przyszłości/analiza przeszłości/analiza ciała emocji w ogóle wszystko co dotyczy naszego ciała i świata zewnętrznego.. filozofia.. zachowania ludzkie..oraz proste kłótnie forumowe.. wszystko to liznąłem porządnie tak że absolutnie nic mnie nie zaskoczy.. nie ma właśnie tej powiewu o coś nowego.. nuda.. gdyby mi ktoś dał np możliwość wgłębienia się w temat.. np Te fotografie Kirliageo czy jakoś tak żebym mógł pooglądać.. zbadać.. itd.. to zająłbym się tym z radością.. ale forum i dysputowanie i filozofowanie wiecznie na tysiące tematów.. śmiechu warte... jakakolwiek kłótnia o autorytet świadczy o tym że tu już nie macie co robić.. nawet malutka myśl by przyłączyć się do jakiejkolwiek kłótni inaczej niż śmiechem.. świadczy że po prostu kisicie się jak te ogórki babcine.. przychodzicie by się kisić kłócić udawać autorytet.. tylko raz przyłączcie się do sporu już możecie zobaczyć prawdę... a prawda w oczy kole.. oj boli

Trochę zboczyłem z drogi.. celowo w sumie.. no więc wracam do pierwszego akapitu.. cyt "(inteligentny człowiek kreatywny) i podejmie decyzje.. koniec basta.. moja głowa miota mnie wszędzie gdzie popadnie ..zaufam tej osobie.."

Kiedy człowiek już się rozwinął i uznał tak jak wy.. (bo przecież frustracja forumowa na tak bogatym i tak inteligentnej obsadzie forum o czymś świadczy mmm.. )    ...uznał że.. umysł nic mi nie daje.. wielkie pole nudy.. mój umysł już przestał dla mnie być ciekawą zabawką.. mam go dość  zaryzykuje zacznę działać wbrew mu.. w ciemno zaryzykuje.. 
Teraz zastanówcie się ktoś jest inteligentniejszy.. ten kto trzyma się tylko umysłu.. czy ten kto doświadcza życia na dwa sposoby.. to co nazywamy czuciem czy na niższym poziomie emocje.. uczucia się uruchamiają w życiu jak przecierpimy.. przestaniemy się kurczowo trzymać umysłu to może macie przed sobą.. mmm..  Ten kto nie zawsze kieruje się rozumem pojmie jego wady.. mmm..

Myślę że osądzanie tych przekazów jest trafne zewnętrznie lecz  intencje osoby która używa przekazuje poprzez medium mogą być nakierowane na oderwanie ludzi od kurczowego w strachu trzymana się w życiu tylko umysłu.. Tak jak ja teraz..   Reklamy teraz są w telewizji chociaż nie oglądam prawie w ogóle.. serce i rozum.. ten co się trzyma rozumu jest moim zdaniem równie głupi jak ten co się trzyma serca... chociaż mając na uwadze że serce jest ponad rozum..a jest uwierzcie mi na słowo... poświęcając swe i będąc szczerym wobec siebie czy inaczej prawdziwe poświęcenie poprzez zrozumienie rozwija i otwiera takie żródła informacji że inteligencja idzie za rączkę grzecznie i taki człowiek przeskakuje was o lata świetlne bez tego intelektualnego wysiłku.. poprostu naturalnie..

 to te osoby które kierują się sercem są inteligentniejsze i widzą rzeczywistość bystrzej i chociaż często nie mają tej wiedzy i nie tworzą wokół siebie otoczki autorytetu i mało się znają na zjawiskach w świecie zewnętrznym mają większy potencjał.. i szybciej również się znajdą w nowych sytuacjach w zewnętrznym świecie..

Także chce wam przedstawić że inteligencja można jeszcze rozwijać.. i przy okazji to tłumaczy też dlaczego są ludzie na ziemi którzy odcinają się od telewizji ludzi internetu gazet wszelkich informacji.. widać to nie wszystkie żródła.. informacji..  Mrugnięcie
Wybaczcie słowotok... Jeszcze podsumuje najważniejsze wnioski.. WIARA pozwala zobaczyć wady naszego umysłu ..w jaki sposób działa.. to co można nazwać naszą naturą.. Wiara oznacza powierzenie się komuś.. a nie tak jak dotychczas sobie czyli temu z czym się identyfikujemy ego/umysł etc..    Wniosek końcowy co do tego orędzia jest taki że w istocie używanie słowa Jezus.. i że to jest przekaz jezusa.. to jak najbardziej prawda.. jezus to samo czynił swym uczniom.. oni mu wierzyli a on sprowadzał ich na manowce.. w ten sposób (szczerzy) uczniowie.. bo można udawać..  poznawali co to jest umysł i uwalniali się od niego.. Każden człowiek może być Jezusem.. dla drugiego.. nauczycielem.. tylko potrzebna szczerość oddanie powierzenie a do tego trzeba dorosnąć całkowicie zwątpić w swe siły w siły umysłu z którym się identyfikujemy... BASTA czekam na ataki Chichot
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : Styczeń 18, 2012, 13:30:23 »

..racja np.
"J: Tak, ja.  Ponieważ nie ma czasu teraz, jak wiadomo, wielkie zwolnienia karmy.  Istnieje bowiem wiele obaw, wątpliwości, obawy, strach, i krąg karmy, która została kręgu życia i czas reinkarnacji i po raz musi być omówiona.  I tak będziemy prosić ludzi - wszystkich ludzi, wszystkich istot, wszystkich izmów, wszystkie rzeczywistości - modlić się, prosić, żądać, jednak go o tym, by poprosić o takie zwolnienie karmicznych, prosić o ten czas, że wszystkie karmy, które należą do Ciebie lub że jesteś winien, że wszystkie czyny, które zostały pozostawione bez opieki, mieć wyczyszczone, tak że wszystkie są darmowe w tym czasie odrodzenia, aby przejść dalej bez przeszkód."

i bardzo prawdopodobne że rozum może mieć ograniczenia których nie ma serce lub duch(tu na pewno)
co dalej oczyszczenie pola energetycznego przed wejściem w nową erę.
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kiara
Gość
« Odpowiedz #19 : Styczeń 18, 2012, 14:42:39 »

Wracając do karmy ( chociaż to całkowicie oddzielny temat , ale....) czym ona jest tak naprawdę? Ni mniej ni więcej brakiem wiedzy w określonym temacie.
Czyli w osobistej matrycy wiedzy , którą każdy stwarza sam, są puste miejsca , nie wypełnione informacją , które trzeba zapełnić by matryca była kompletna.
Dlaczego są te puste miejsca? Bo w poprzednich życiach Człowiek nie poradził sobie z wypełnieniem planu przed urodzeniowego swojej Energii-Duszy. Powrócił do świata astralnego na jakiś poziom - fokus i tam śni życie nie zdając sobie sprawy z tego iż to tylko złudzenie , co powoduje zablokowanie go w powrocie do swojej astralnej matrycy.

Wiemy matryca jest nie kompletna , inkarnacje zablokowane w fokusach , oj ile to pracy by pozbierać się w całość.

I jak sobie poradzić z "przepracowaniem tej karmy"? Czyli jak oczyścić swoje pola energetyczne? To bardzo prosty sposób , przewidziany planem przed urodzeniowym każdego z nas.

Obecny plan życia dla każdego niesie taki zestaw zdarzeń , który uzupełnia energetycznie wszystkie braki , naprawdę wypełnia je w 100% , czyli swoją "pieczęcią energetyczną" zastępuje poprzednie wpisy. Jeden warunek trzeba wypełnić ten plan przed urodzeniowy , nie bać się wchodzenia w zdarzenia , które oferuje nam obecne życie , bo w każdej sytuacji są one najlepsze dla nas.
Zaufanie sobie ( swojej Energii niewcielonej) i Stwórcy w dobro  wszystkich sytuacji życiowych , które nas spotykają ( i tych miłych i tych nie miłych) to naprawdę wielka sztuka , która wcale nie jest łatwa.

Jednak jest jedynym wyjściem z "uwięzienia" karmą , czyli uzupełnieniem osobistej wiedzy.
Zrozumieć warto iż nasze największe problemy przewijające się w naszym życiu , czyli temat naczelny tego wcielenia są brakami wiedzy po którą zeszliśmy TU i TERAZ.
Każdy dostał rolę życia której jeszcze nie poznał do końca , w której wiedzę , czyli energię MUSI uzupełnić żeby otworzyły się przed nim drzwi kolejnych możliwości.

I taka dygresja w obliczu tej informacji; Są ludzie " nauczyciele duchowi' , którzy za pieniądze podejmują się "oczyszczać" innym karmę...

Jak to usłyszałam złapałam się za głowę, bo co to znaczy? Wpisać w cudze braki swoją wiedzę? Czy zablokować czymś puste miejsca?
Nie jest możliwe i jedno i drugie , bo ludzie ci musieli by mieć dostęp do matrycy energetycznej cudzej , czyli władać cudzą Energiom niewcieloną, nikt nie posiada takiej władzy. Zaświatowe wolnostojeństwo jest gwarancją bezpieczeństwa wolnej woli tu na ziemi.
Pomijając tą informację , to osoba trudniąca się takimi "zabawami" wcale nie musi posiadać wiedzy brakującej temu , komu "czyści karmę".
A jeżeli zablokuje jego intencje poznawcze tu i teraz to zablokuje mu jego rozwój poprzez wmówienie czegoś co nie jest prawdą i pozostawienie go biernym na zdarzenia.
Oprócz tego nieświadomie  sama łączy się karmicznie z tymi ludźmi i w przyszłych życiach będzie musiała wykonać zadanie trudniejsze odblokowania tego co teraz zrobiła.

Naprawdę nie ma żadnej drogi na skróty , jest praca etyczna ze zdarzeniami życiowymi każdego z nas.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : Styczeń 18, 2012, 15:05:48 »

"by poprosić o takie zwolnienie karmicznych, prosić o ten czas, że wszystkie karmy, które należą do Ciebie lub że jesteś winien, że wszystkie czyny, które zostały pozostawione bez opieki, mieć wyczyszczone, tak że wszystkie są darmowe w tym czasie odrodzenia, aby przejść dalej bez przeszkód"

tu chodzi tylko o wybaczenie tego co wcielone energie uczyniły sobie na poziomie materialnym, aby wejść w nową erę z "wyzerowanym licznikiem",-
bez nie rozliczonych krzywd i tyle, albo aż tyle!
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #21 : Styczeń 18, 2012, 15:06:12 »

@chlebo
Cytuj
Bo co wy tu wszyscy robicie.. ja po jednym roku a nawet mniej miałem dość tych wszystkich informacji.. to jest wszystko tak nudne.. ciągle przewijają się te same zagadnienia.. ufo/paranormalne zdolności/aktywności/polityka/przewidywanie przyszłości/analiza przeszłości/analiza ciała emocji w ogóle wszystko co dotyczy naszego ciała i świata zewnętrznego.. filozofia..
Jesteś zabawny Chichot
Są ludzie, którzy w każdym z wymienionych przez Ciebie tematów mogliby wsiąknąć na całe życie. Kiedy dowiadują się czegoś, to prowadzi do nowych pytań i nowych odkryć. I tak dalej , a bywa, że bez końca. Dla Ciebie to jest .... nudne. O czymś to świadczy ...
Może o tym, że szybko tracisz zapał ? Bo jak sam piszesz
Cytuj
wszystko to liznąłem porządnie

Powiewem  świeżości jest synteza polegająca na doświadczeniu wiedzy w konkretnych, życiowych zdarzeniach, które CIebie dotkną osobiście. Których sam zaznasz. Jeśli się otworzysz. Bo jak się okopiesz w swojej nudzie, to raczej .. się zanudzisz tylko Uśmiech. Powodzenia.
Cytuj

. gdyby mi ktoś dał np możliwość wgłębienia się w temat..

Sam sobie daj tę możliwość. Idź poobserwuj naturę, zadawaj pytania na jej temat o to dlaczego coś funkcjonuje tak, a nie inaczej. Popatrz na siebie, jak Twoje palce sprawnie współpracują nad tekstem. Dlaczego ? Co sprawia, że jesteśmy tym, kim jesteśmy, że wszystko tak do siebie pasuje (albo czemu nie pasuje na przykład)?
 Bez tej wewnętrznej ciekawości samo oczekiwanie na oświecenie moim zdaniem nic Ci nie da . Tylko się zanudzisz.
Działaj więc Uśmiech

Cytuj
np Te fotografie Kirliageo czy jakoś tak żebym mógł pooglądać.. zbadać.. itd.. to zająłbym się tym z radością..
To poszukaj odpowiedzi, rusz tyłek, zajmij się z radością, a nie licz, że Ci ktoś pod nosek podstwi i pochucha, żeby za gorące nie było Mrugnięcie
Cytuj
.. przychodzicie by się kisić kłócić udawać autorytet.. tylko raz przyłączcie się do sporu już możecie zobaczyć prawdę... a prawda w oczy kole.. oj boli
I niech boli. To też jest nauka. Poznajemy siebie samych za pomocą innych. W końcu z pewnych zachowań wyrastamy i idziemy dalej. Dalej, to nie znaczy, żeby tylko krytykować samemu tkwiąc w ciepłym sosiku swoich przekonań. Niech się strawa gotuje, niech wrze w tym tyglu ... nie ważne czyje na wierzchu, wszak to wszystko jeden posiłek. Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2012, 15:07:35 wysłane przez east » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #22 : Styczeń 18, 2012, 15:46:53 »

jeśli o płomień chodzi to ja wolę fioletowy, przynajmniej wiem od KOGO on pochodzi  Duży uśmiech

jeśli chodzi o takie interview z aniołami to nie widzę sensu w ich publikowaniu, sam posiadam kilka i nie zamierzam nigdy tego upubliczniać, co innego channelingi takie jak ten z Lucynką, tutaj jednak jest totalny bałagan i mieszanie informacji, nie mówię wcale o google translate, znamy dużo takich prób, jednak mało która jest choć trochę przekonywująca... a co do Jezusa, z tego co wiem jest teraz na Ziemi więc żadnych wywiadów nie udziela z zaświatów  Zły


718'
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #23 : Styczeń 18, 2012, 16:39:03 »

Muszę Cię jednak skorygować , bo trzeba wiedzieć iż Jeszua wcielony to też tylko Iskra Jego przeogromnej i pięknej Energii Zaświatowej. On na ziemi to jedno a Jego Energia niewcielająca się to drugie. Ona bez problemu może robić przekazy Ludziom kontaktującym się z Nim. I z tego co wiem robi to, ale to On dokonuje wyboru z kim i nigdy nie używa w tych kontaktach imienia Jezus/ Joszua , bowiem poprzez sprzeniewierzenie ludzkie tego imienia ma do niego ogromny dystans.

On naprawdę nie potrzebuje imienia autorytetu w kontaktach , autorytetem jest jego wiedza miłości , którą się dzieli. Tak jest na ziemi , ja też wiem że jest , ale nie jako jakaś widoczna wielkość , a jako zupełnie niepozorny Człowiek.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
chlebo
Gość
« Odpowiedz #24 : Styczeń 18, 2012, 21:17:14 »

East nie złapałeś tego co chciałem przekazać.. zgadzam się z wszystkim co napisałeś więc..  mi chodziło o to że kierując się sercem można spojrzeć na umysł z boku.. wtedy masz porównanie..
Zapisane
Strony: [1] 2 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.123 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

zielonypyl bhpelblag kingdomofscotland warriorsidiot castlecraft