Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 08:30:33


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] 3 4 5 6 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wpadki słowne (trochę humoru)  (Przeczytany 50594 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Thotal
Gość
« Odpowiedz #25 : Styczeń 03, 2010, 22:07:43 »

"Co sie tyczy klamstw to nasi rzedzacy tez robia nas w balona i jakos nik nic nie mowi"

Nik nie kontroluje rzędzących, a już dawno powinien... Duży uśmiech



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #26 : Marzec 29, 2010, 20:51:18 »

Cytuj
Nie neguję tego iż błędy i wypatrzenia w KK występują to też są fakty .

I trzeba przyznać, iż tak na przestrzeni dziejów, jak i obecnie nie trudno tych "wypatrzeń" wypatrzyć.  Mrugnięcie Duży uśmiech

Edycja:

Cytuj
zaatakowac ..., albo kore polnocna...,

O ile wiem kore od/pólnocną'ej strony najczęściej atakuje mech.  Uśmiech Mrugnięcie Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2010, 23:57:29 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #27 : Kwiecień 05, 2010, 19:30:39 »

Cytuj
Natomiast podcieradlo elit zwane mediami zrobi soje.

A to ciekawe, czyżby teraz media zajęły się produkcją soi?  Mrugnięcie Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #28 : Maj 12, 2010, 19:40:28 »

W jednym z wątków, jeden z forumowiczów napisał :

Cytuj
...tyle ze tym razem ktoś przezył dziecko. ...

Faktycznie, trochę nieciekawa sprawa. Osobiście wolałbym by dziecko mnie przeżyło.

Wybaczcie, jeśli trochę "czarno" to zabrzmiało.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #29 : Maj 12, 2010, 23:10:04 »

W jednym z wątków, jeden z forumowiczów napisał :

Cytuj
...tyle ze tym razem ktoś przezył dziecko. ...

Faktycznie, trochę nieciekawa sprawa. Osobiście wolałbym by dziecko mnie przeżyło.

Wybaczcie, jeśli trochę "czarno" to zabrzmiało.


Spostrzegawczość + świetna riposta = Chichot Chichot Chichot
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Betti
Gość
« Odpowiedz #30 : Maj 14, 2010, 10:10:42 »


Irlandczycy ścigają Polaka o imieniu Prawo Jazdy

rlandzka policja rozwiązała wreszcie zagadkę tajemniczego polskiego pirata drogowego, który ponad 50 razy złamał przepisy drogowe i był ciągle nieuchwytny. Sprawę rozwiązał policjant, który odkrył, że „Prawo Jazdy” to nie jest polskie imię i nazwisko - informuje Reuters.

Irlandzkie gazety cytują notatkę policyjną, wedle której funkcjonariusze spisywali polskich kierowców w Irlandii jako pana, bądź panią Prawo Jazdy. Napis „Prawo Jazdy widnieje” w prawym górnym rogu polskiego dokumentu.

„Prawo Jazdy to dokument uprawniający do prowadzenia pojazdów, a nie imię czy nazwisko wypisane na tym dokumencie”. „To zdumiewające, że policyjny system wprowadził „Prawo Jazdy” jako osobę o 50 różnych tożsamościach” – czytamy w policyjnych zapiskach.
Rzecznik irlandzkiej policji nie chciał komentować sprawy.

Do Irlandii w czasie wielkiego wzrostu gospodarczego wyjechało około 200 tys. Polaków


Brytyjska policja zna już polski skrót "CHWDP"

"Daily Star" z dumą informuje, że brytyjscy policjanci nie będą już więcej dawać się nabrać polskim dowcipnisiom, którzy chcą pozować do wspólnych fotografii, trzymając w rękach napis "CHWDP".
ajczęściej ofiarami żartownisiów padali oficerowi pod Buckingham Palace. Często zdarzało się bowiem, że najrozmaitsze polskie wycieczki prosiły ich o wspólne zdjęcie. Nie byłoby w tym nic zdrożnego, gdyby nie fakt, że młodzi ludzie tak naprawdę robili sobie żarty. Zazwyczaj jeden z nich trzymał w ręku tablicę z wypisanym skrótem "CHWDP". Potem takie zdjęcie - z policjantami w kadrze - było dużym "powodem do dumy" pod blokiem, w szkole i pewnie na Naszej-klasie.
Daily Star" w końcu uświadomił brytyjskich stróżów prawa, co owy skrót znaczy, tłumacząc go na swoich łamach jako "A dick up the police’s ass". W ślad za tym Metropolitan Police nakazała rozmieszczenie na ulicach Londynu specjalnych ostrzeżeń. Czytamy w nich: "Jeśli zdarzy się, że mili turyści z Polski będą chcieli pozować z Tobą do zdjęcia, bądź świadom, że skrót 'CHWDP' to dość powszechne graffiti w Polsce. Ten skrót oznacza ‘Penis up the bottom of the police’. Nie daj się nabrać".

http://polonia.wp.pl/kat,1010223,title,Brytyjska-policja-zna-juz-polski-skrot-CHWDP,wid,12266528,wiadomosc.html

Zapisane
Linda
Gość
« Odpowiedz #31 : Maj 22, 2010, 13:01:45 »

 Uśmiech
Cytuj
Nie gniewam się i własnie się zastaawiam ...........

 Chichot Chichot Chichot  Czy to ma związek z powodzią....bo ponoć woda już opada... Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #32 : Maj 25, 2010, 17:49:34 »

Cytuj
polki uginaja sie od towarow a nie ma pieniedzy...

To chyba dobrze, że pomimo braku pieniędzy "polki" uginają się od towarów. Tylko ich mężowie mogliby niekiedy pomóc im w tym dźwiganiu.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #33 : Czerwiec 20, 2010, 21:12:00 »

Cytuj
Nie wszystkie sny maja idetyczny sens. Bywaja takie ktore sa przekazami dla nas , ale bywaja tez takie , ktore sa wspomnieniami z przeszlosci , czyli dla naszych obecnych czasow przyszlosci.

Mnie śniła się przyszłość, czyli to jakaś przesłanka dla mnie z przeszłości, może nawet neandertalczyka?  Mrugnięcie

Siedziała babka na drewnianym kamieniu, było to rok przed urodzeniem a zmarła tydzień po śmierci. Mrugnięcie Uśmiech Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #34 : Czerwiec 20, 2010, 21:51:07 »

Cytuj
Nie wszystkie sny maja eidetyczny sens. Bywają takie które są przekazami dla nas , ale bywają tez takie , które są wspomnieniami z przeszłości , czyli dla naszych obecnych czasów przyszłości.

Mnie śniła się przyszłość, czyli to jakaś przesłanka dla mnie z przeszłości, może nawet neandertalczyka?  Mrugnięcie

Siedziała babka na drewnianym kamieniu, było to rok przed urodzeniem a zmarła tydzień po śmierci. Mrugnięcie Uśmiech Duży uśmiech

Niestety nie zrozumiałeś sensu tej wypowiedzi , a myślę ze nie zrozumiałeś pomimo czytanych i cytowanych przez Ciebie przekazów od Plejadian i nie tylko.

Co to znaczy przekaz z przyszłości , która jest przeszłością?

Znaczy to tylko tyle ( chociaż dla niektórych nie do przyjęcia) , ze ludzie z odległej przyszłości cofnęli się do przeszłości , by swoimi decyzjami życiowymi zmienić bieg przeszłości , która ma  wpływ na przyszłość , a tak naprawdę już na nasza przeszłość. Czyli zmieni również ta odległa  dla nas współczesnych przyszłość.

Czyli przyszłość jest w przeszłości, a ze czasu nie ma tak naprawdę można to zrobić , bo zmienia się kod wzorca , który ustawia następne wydarzenia. zwyczajnie przekodowywać zerując stary zapis i dając miejsce nowemu , który dokona się ponownie.

Co wyzeruje nasz ziemski zapis w polach , czyli zmieni pola magnetyczne? Energia słońca , ona to już robi , ale stać się tak mogło dzięki ludziom z przyszłości , którzy podjęli trud cofnięcia się do przeszłości , urodzenia się w niej i krzewienia wiedzy miłości , bo tylko ona ma moc zmiany rzeczywistości.

Trochę skomplikowane , trudne do akceptacji , ale dające rezultat.
A sny o kataklizmach , to powracające wspomnienia o tym co już było na ziemi w opcji opartej na strachu i władzy pewnych grup.

Kiara Uśmiech Uśmiech


ps. Posiadając taka wiedzę bardzo łatwo jest przekazywać ludziom informacje przez channelingi  o przyszłości , która jest przeszłością.

Trudność jaka się okazała ( brak potwierdzeń w zdarzeniach) jest wymiernym dowodem , ze piszemy już inny scenariusz naszej przyszłości , czyli zmieniając przeszłość zmieniamy przyszłość.

Dzieje się wszystko nowe inaczej , zdarzenia te są naprawdę nieprzewidywalne w takim natłoku nowych decyzji naładowanych innym , wyższym  potencjałem energetycznym niż do tej pory.
Zwyczajnie piszemy nowy scenariusz życia , stare przepowiednie ( czyli relacje o tym co było) już się nie sprawdzają dlatego.

Myślę ze wytłumaczyłam jasno i zrozumiale? drewniany kamień nie był by zły , przynajmniej baba wilka by nie złapała.....

« Ostatnia zmiana: Grudzień 27, 2011, 12:12:08 wysłane przez Kiara » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : Wrzesień 26, 2010, 08:47:07 »

Cytuj
Każdy ma pewnie takie chile w zyciu

dlaczego  chile.....nie może być peru    Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech  Buziak
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #36 : Listopad 13, 2010, 20:55:50 »

Cytuj
(oczywiście karty byłyby zakryte do góry obrazkiem).

Ciekawa koncepcja zakrycia/ukrycia czegoś. Osobiście, by zakryć takie karty ułożyłbym je obrazkiem do dołu i dodatkowo, dla większej pewności czymś nakrył. w ten czas byłyby zakryte.
No chyba że chodzi o zasadę, że "najciemniej jest pod latarnią".  Mrugnięcie Duży uśmiech
A może ja coś źle skumałem?  Duży uśmiech Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2010, 20:56:06 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #37 : Grudzień 16, 2010, 18:34:21 »

Cytuj
Panie drogi Marduku!Warto by bylo od siebie zaczac, dac przyklad tej trzeciej polowie i zaprzestac
glupot i klamstw, raz i na zawsze..

Uśmiech Uśmiech Uśmiech

Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #38 : Grudzień 16, 2010, 21:34:55 »

Marduk,cytat:
"...polowa moze byc dziecmi Jezusa,druga polowa EN-KI,a nastepni moimi.."
A nastepni musza nalezec do tej trzeciej,no bo jak inaczej?Czyz nie jest to "logiczne"?
Pozdrawiam.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #39 : Grudzień 16, 2010, 21:44:16 »

Marduk,cytat:
"...polowa moze byc dziecmi Jezusa,druga polowa EN-KI,a nastepni moimi.."
A nastepni musza nalezec do tej trzeciej,no bo jak inaczej?Czyz nie jest to "logiczne"?
Pozdrawiam.


Kahuna kto dobrze wie o czym mowi Marduk ten doskonale rozumie Jego slowa. A raczej ukryty sens w nich. Jest tak jak On mowi , ta trzecia czesc kreacji nalezy w istocie do niego.

Wcale nie jest to nic chlubnego , powiedziala bym trzeba bedzie bardzo duzo pracowac nad soba zeby powrocic do harmonii wewnetrznej.Zeby zespolic swoje wszystkie  istoty w jednie swietlista.

Naprawde kazdy moze Marduk tez wrocic do "swojego ojca"  , to wcale nie jest az tak trudne.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2010, 21:44:45 wysłane przez Kiara » Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #40 : Grudzień 16, 2010, 21:56:22 »

Marduk,cytat:
"...polowa moze byc dziecmi Jezusa,druga polowa EN-KI,a nastepni moimi.."
A nastepni musza nalezec do tej trzeciej,no bo jak inaczej?Czyz nie jest to "logiczne"?
Pozdrawiam.

Achaaa Uśmiech Kahuna, ja nie wiedziałam że ty tak tropem Marduka poleciałeś i że właściwie to on jest autorem powyższej błyskotliwej konkluzji. Nie mniej jednak nie byłam złośliwa, a po prostu śmiesznie to zabrzmiało.
Kiara, wydaje mi się, że Kahuna doskonale wie o czym Marduk mówi Chichot Po prostu w przeciwieństwie do niego, potrafi liczyć Mrugnięcie
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #41 : Grudzień 17, 2010, 12:28:36 »

Czesc,Kiara.
Zwroc uwage na slowo <nastepni>w wypowiedzi Marduka,bo to bardzo wazne.
No niby dobrze kombinujesz(na swoj sposob),ale mi wiele rzeczy tu sie nie zgadza,a to:
1..Marduk byl synem En-ki,a wiec byl po En-ki i Enlilu i nie mogl w tym samym czasie kreowac co tatus i stryj.
2.Szczwane gady - bracia - podzielili sie domenami i ustalili miedzy soba,ze jeden bedzie kreowal jedna polowe, a drugi druga polowe "poglowia"ludzkosci,co daje w sumie 100%.
3.Kiedy pojawil sie Marduk,nie bylo juz nic do kreowania,bo wszyscy ludzie juz byli poddani wczesniejszej kreacji i nie mogli zaistniec jacys "nastepni,ktorzy byli jego",czyli Marduka kreacja.
Chyba,ze zmartwiony tatus widzac,ze syn Marduk nie ma nic juz do kreowania,wykreowal mu tych nastepnych..trzecia polowe ludzkosci.No innych mozliwosci nie widze. Duży uśmiech
PS.
Janneth,wiem,ze nie bylo to zlosliwe.. a poza tym,to kacik wpadek i troche humoru. Buziak
Pozdrawiam.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #42 : Grudzień 17, 2010, 21:53:59 »

Cytat: Kahuna
a poza tym,to kacik wpadek i troche humoru.

Bardzo słuszna uwaga, jednak chciałbym przypomnieć, że zamysłem tego wątku było również nie przytaczanie autorów danych wypowiedzi. To, moim skromnym zdaniem dodaje smaczku temu wątkowi.
Natomiast "personalizowane" cytaty mogą być komentowane w wątkach w których się narodziły.  Uśmiech Mrugnięcie
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #43 : Luty 14, 2011, 20:33:15 »

Cytuj
... tylko najwyższy pomazaniec jest w sanie dowiercić potęgi swego ducha"

Życzę mu powodzenia.  Duży uśmiech Mrugnięcie
Gdyby mnie przyszło "dowiercać swego ducha", to spasowałbym w przedbiegach.  Mrugnięcie Uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Thotal
Gość
« Odpowiedz #44 : Luty 15, 2011, 14:37:43 »

"Egipt ma ciotkę"



a kto jej nie ma...
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #45 : Marzec 24, 2011, 20:54:03 »

Cytuj
... który aktor zaświatowy gra teraz rolę Samuela Enki? -Kiara)

Dwie sprawy rzucają się w oczy- dobrze, że czytam w brylkach to mi ich nie wybiją.
 1 - >Kiara< przyjmuje rolę En-Ki'ego?
 2 - >Kiara< jest zaświatowym bytem?

 Duży uśmiech Mrugnięcie
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #46 : Marzec 24, 2011, 21:06:07 »

Cytuj
... który aktor zaświatowy gra teraz rolę Samuela Enki? -Kiara)

Dwie sprawy rzucają się w oczy- dobrze, że czytam w brylkach to mi ich nie wybiją.
 1 - >Kiara< przyjmuje rolę En-Ki'ego?
 2 - >Kiara< jest zaświatowym bytem?

 Duży uśmiech Mrugnięcie
Ale się uchichrałam.....  aż mnie brzuch rozbolał ze śmiechu. Eeeee chyba to niemożliwe przecież zaświatowe byty nie mają brzuchów? Co? Coś Coś  a może też mają Uśmiech Uśmiech Uśmiech


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 24, 2011, 22:27:50 wysłane przez Kiara » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #47 : Marzec 24, 2011, 21:12:54 »

Chyba nie mają. Kto ich tam zresztą wie? Duży uśmiech
Fajnie, ze umiesz zachować dystans do siebie.
Tak trzymaj.  Mrugnięcie
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #48 : Czerwiec 07, 2011, 17:18:38 »

Cytuj
...
Enki przywłaszczył sobie tylko JHVH  "podpoił się" pod tą wielkość i wiedzę i przewartościował ją negatywnie.
...

Ja pewnikiem też podpiąłbym się pod kogoś znaczącego gdym się "podpoił", ale by zaraz pod "najwyższego?
Nie posądzałbym o to En-Ki'ego ale Jego brata ze świtą jak najbardziej. Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #49 : Grudzień 26, 2011, 21:43:02 »

Cytuj
Co do mądrości czy jaj braku u biskupa ciężko mi się wypowiadać bo go nie znam...

Co do miłości u w.w biskupa nie zabieram głosu, ciekawi mnie jednak sprawa z jego "nabiałem". Mrugnięcie
Czyżby tak oddał się powołaniu, że postradał przyrodzenie. Duży uśmiech
Mnie również ciężko w tej sprawie się wypowiadać, acz jednak podziwiać gostka by wypadało. Afro Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

my-very-cats panzerdivisiontiger julandia obozyjenieckie brygadaszarika