Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 22:05:00


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 [6] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wpadki słowne (trochę humoru)  (Przeczytany 50591 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #125 : Wrzesień 07, 2012, 21:18:51 »

Cytuj
Cytuj

Stając się Ascendentem człowiek wchodzi w ciekawe doświadczenia, z których można ciekawe nioski wyciągnąć

ko-ko-ko (euro-spoko)



>Fair<, zmodyfikowałem Twego posta czyli wymazałem informację wskazującą autora danej wpadki.
W tym wątku nie idzie o wytknięcie komuś czegoś, a o uwypuklenie zabawności wynikającej z literówek, przejęzyczeń itp.
Darek

Byc moze jestem przewrazilwiona Zły
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2012, 21:19:29 wysłane przez Fair Lady » Zapisane
barneyos


Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #126 : Wrzesień 22, 2012, 15:41:34 »

Cytuj
Dodam tylko do tego, co piszecie szacowni, że jak z kuzynem zatrzymaliśmy się na parkingu koło Essen (Niemcy) by wymienić żarówkę w lampie przedniej mojego nowo nabytego peugeota to podjechała niemiecka policja nas skontrolować czy auto no ten nie kradzione. Duży uśmiech
Jak się okazało, że wszystko Ok i policjanci zaczęli się zwijać kuzyn zapytał ich skąd wiedzieli, że jesteśmy Polakami Duży uśmiech toć tablice były jeszcze niemieckie. Duży uśmiech
Niemiec mu odpowiedział, że Niemiec sam nie wymienił by żarówki tylko wezwał serwis Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech



Bądźmy szczerzy - po prostu miałeś bardzo dobrze przebite numery i się nie zorientowali !
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
east
Gość
« Odpowiedz #127 : Wrzesień 27, 2012, 12:35:36 »

z pewnego wątku na forum ..
Cytuj
Jeszcze raz matryca energetyczna  dla każdego- wzór życia i wszystkich zdarzeń  mogących się w nim wydarzać  jest zapisana w nim czyli w polu morfogenetycznym tego wymiaru oraz w Gwieździe Matce w której są wszystkie kody zrycia.
.. " KODY ZRYCIA " ... cóż,  czasami  się coś szczerze wymsknie ,nie ma przypadków Duży uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #128 : Październik 04, 2012, 14:28:41 »

No cóż ... żadna przepowiednia nie jest wyryta w kamieniu  zatem i jej kody również nie , a że dotyczą życia..... jednym się to podoba innym nie, bywa...  Duży uśmiech Duży uśmiech

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
barneyos


Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #129 : Październik 06, 2012, 17:26:14 »

Cytuj
...

Ale jak sie dwie baby za kudly wezma, to ho-ho! Mrugnięcie, albo jak ktos chcial Darka do sadu podac, to dopiero zrobil sie ruch.

...



Do sadu ? Darka ? Co on tam będzie jabłka zbierał ?
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #130 : Październik 06, 2012, 17:35:02 »

Tak, jak go koliberek na swa dzialke zaprosi Mrugnięcie

//Mialo byc sondu Mrugnięcie, ale wyszlo inaczej optycznie, ach te polskie "bulki i bibulki"//
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #131 : Październik 06, 2012, 18:48:47 »

Tu mamy kolejną propozycję:

"Bo każdy grajek powinien wiedzieć dokąd można stronę napiąć by jej nie przeciągnąć."

O przeciąganiu na stronę, tudzież chodzeniu na,  słyszałem, ale o napinaniu jeszcze nie, no chyba, że w tej drugiej okoliczności.

Edit: z sondem to jeszcze gorzej gramatycznie niż optycznie.
« Ostatnia zmiana: Październik 06, 2012, 18:50:42 wysłane przez blueray21 » Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #132 : Październik 07, 2012, 12:18:08 »

"No właśnie jeszcze raz co rozumiemy pod pojęciem "bliżniaczy płomień"? O czym , o kim chamy rozmawiać?"

P.S. To sie nazywa sila wyrazu! Mrugnięcie
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 [6] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

wild-reign truegaming companions magicalespackluporum managerzuzlowy