Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 16:21:19


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 35 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: wątek offtopowy  (Przeczytany 295182 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #125 : Listopad 08, 2009, 18:08:30 »

Pech? Pechowo to można się na chodniku przewrócić. Każdy z nas jest kowalem własnego losu, ja bym do łóżka nie poszła z napalonym 13-latkiem, choćby mnie nawet błagał o to.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
kamil771
Gość
« Odpowiedz #126 : Listopad 08, 2009, 20:26:21 »

Pech? Pechowo to można się na chodniku przewrócić. Każdy z nas jest kowalem własnego losu, ja bym do łóżka nie poszła z napalonym 13-latkiem, choćby mnie nawet błagał o to.

Ale to działa także w drugą stronę,jak 13 letnia dziewczyna może w ogóle myśleć o pójściu do łóżka z np 30 latkiem, (a co dopiero myśli zamieniać w czyny...)
Tylko nie pisz,że to było tylko niewinne,bezbronne dziecko,bo to jest nieprawda.

Po drugie,przez pewien czas myślałem,ze od dziewczyn mogę oczekiwać zdecydowanie większej moralności,
Teraz,już wiem,że jest takie myślenie jest utopijne.....
  771
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #127 : Listopad 08, 2009, 20:42:22 »

Włosi mają takie przysłowie; wszystkie kobiety to dziwki - oprócz mojej matki...

A Ty Kamil, co sądzisz o swojej mamusi?



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #128 : Listopad 08, 2009, 21:53:26 »

To jest ta nowoczesnosc, to sa dzisiejsze czasy. Az dziwne ze nasi mlodzi panowie oczekuja moralnosci.
Moralnosc obowiazuje obie strony.
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #129 : Listopad 08, 2009, 22:05:06 »

To jest moralność męskich szowinistów, nadrzędnej męskiej zwierzchności...



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #130 : Listopad 09, 2009, 15:19:30 »

Włosi mają takie przysłowie; wszystkie kobiety to dziwki - oprócz mojej matki...

A Ty Kamil, co sądzisz o swojej mamusi?
Pozdrawiam - Thotal Uśmiech

Nie spotkałem się z tym powiedzeniem,i nie mam zamiaru tego komentować....
A od mojej rodziny się proszę udstosunkować Thotalku...
Jeżeli nie stać cię na normalną rozmowę bez zaczepek to lepiej się wcale nie odzywaj!

To jest moralność męskich szowinistów, nadrzędnej męskiej zwierzchności...
Pozdrawiam - Thotal Uśmiech

I widzę,ze,wszystko ci się miesza synu,ja mówię o moralności a ty szowinizmie......
Co ma jedno do drugiego???

To jest ta nowoczesnosc, to sa dzisiejsze czasy.

A co ma do tego nowoczesność? Myślisz,ze dawnej było inaczej?
Tak się składa,że rozmawiamy o "skandalu moralnym z udziałem trzynastoletniej dziewczyny" który wydarzył się 30 lat temu!
Więc żałośnie brzmi twój argument....

Az dziwne ze nasi mlodzi panowie oczekuja moralnosci.

Twoje wypowiedzi bardzo często traktuję z przymróżeniem oka,i ten wpis uznam za nieporozumienie które wynikło z jakiś 25 lat oglądania "Mody na sukces" Duży uśmiech Duży uśmiech
771
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2009, 15:28:43 wysłane przez kamil771 » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #131 : Listopad 09, 2009, 18:59:12 »

Kamil, czuje, że THOTALNIE zostaniesz zmiażdżony - w przenośni rzecz jasna  Duży uśmiech

718'
Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #132 : Listopad 09, 2009, 19:26:18 »

Kamil, czuje, że THOTALNIE zostaniesz zmiażdżony - w przenośni rzecz jasna  Duży uśmiech

718'

yhmm...
A kto niby ma mnie "zmiażdżyć"  Coś
Thotalek? Rafaela? Ktoś inny?
I w jaki sposób ten "wybraniec" zamierza to uczynić?
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #133 : Listopad 09, 2009, 19:34:09 »

Milczeniem/politowaniem...


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #134 : Listopad 09, 2009, 19:41:06 »

Milczeniem/politowaniem...


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech

I to jest właśnie dobitny przejaw megalomanii, czy też szowinizmu. ( zwłaszcza druga część wypowiedzi). Nie do przyjęcia, zwłaszcza u osoby z preferencjami do "duchowego rozwoju".
Nie określiłbym też tego postu  jako wyraz milczenia, a wręcz bardzo i przeciwnie! Pojemność znaczeniową ma potężną i o dużym ładunku "niemiłości". Zawstydzony
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2009, 19:47:26 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #135 : Listopad 09, 2009, 19:41:33 »

przyłączam się do tego...

SILLENTIUM EST AUREUM  - po polsku "morda w kubeł" Duży uśmiech

718'
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #136 : Listopad 09, 2009, 20:04:03 »

Wiesz Kamilu, jak sie ciebie czyta to ciagnie od ciebie nurt piaskownicy. Jak ten Burczymucha, wszedzie wtykasz swoje trzy
grosze, wszystko masz za przeciw, zawsze masz racje i wszystkich masz za glupich, zadasz od kazdego duzo, nie dajac nic w zamian. Takich Burczymuch na forum mielismy wiele, przelecialy i nawet sladu po nich nie ma. Zarzucasz mi ze zle czytam.
Oto twoj tekst "Po drugie,przez pewien czas myślałem,ze od dziewczyn mogę oczekiwać zdecydowanie większej moralności,
Teraz,już wiem,że jest takie myślenie jest utopijne....." ciagle uwazam ze moja odpowiedz i innych jest odpowiednia jak dla ciebie.  A tak na marginesie to oczekuje od ciebie duzo wyzszy poziom jak ten ktorym sie tu panoszysz.
Pozdrawiam wszystkich , Rafaela w skowronkach.
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2009, 20:05:03 wysłane przez Rafaela » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #137 : Listopad 09, 2009, 20:14:06 »

słuchaj Kamilu PANI Rafaeli, dobrze mówi, to taka nasz forumowa sentencja dobra na wszystko - co widać po tym jak i o czym pisze...

718'
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #138 : Listopad 09, 2009, 20:32:18 »

Koliberek ściga mnie po tematach, zastanawiam się czy ma kompleksy?, odpowiem milczeniem/....



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #139 : Listopad 09, 2009, 20:53:55 »

zacytuję Achmeda Martwego Terrorystę

SILENCE! I KILL YOU Duży uśmiech

jak ktoś nie zna? TO MUSI POZNAĆ:

http://www.youtube.com/watch?v=F4kTbZ82WKc

Kapelan 718  Zły
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2009, 20:54:10 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #140 : Listopad 09, 2009, 21:22:03 »

Spokoj, bo cie zabije. - Ja to tak zrozumialam.
Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #141 : Listopad 09, 2009, 21:40:01 »

Wiesz Kamilu, jak sie ciebie czyta to ciagnie od ciebie nurt piaskownicy. Jak ten Burczymucha, wszedzie wtykasz swoje trzy
grosze,

A myślałem,ze "wtykanie swoich trzech groszy" to twoja specjalność Język
Nie martw się!  W tej profesji jest nie do zdetronizowania Zły

Takich Burczymuch na forum mielismy wiele, przelecialy i nawet sladu po nich nie ma.

Szkoda tylko,ze niektóre wiedzmy nie odleciały w porę na "łysą górę" na zlot czarownic Język
Co się stało Szok Miotła nie odpaliła Z politowaniem ?

. Zarzucasz mi ze zle czytam.

Źle czytasz!

A tak na marginesie to oczekuje od ciebie duzo wyzszy poziom jak ten ktorym sie tu panoszysz.
Pozdrawiam wszystkich , Rafaela w skowronkach.

.........

Koliberek ściga mnie po tematach, zastanawiam się czy ma kompleksy?, odpowiem milczeniem/....
Pozdrawiam - Thotal Uśmiech

Thotalek ma mieć jakieś preferencje do jakiekolwiek rozwoju? Duży uśmiech
To tak jak by powiedzieć,że żółwia nauczymy szybko biegać.....

771
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #142 : Listopad 09, 2009, 21:50:11 »

Kamilu co oznaczaja te kropki?
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2009, 21:52:51 wysłane przez Rafaela » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #143 : Listopad 09, 2009, 21:55:37 »

Cytat: Kamil
Takich Burczymuch na forum mielismy wiele, przelecialy i nawet sladu po nich nie ma.

Szkoda tylko,ze niektóre wiedzmy nie odleciały w porę na "łysą górę" na zlot czarownic Język
Co się stało Szok Miotła nie odpaliła Z politowaniem ?

Kamil, pomimo iż to wątek oftopowy, to zaczynasz przeginać.

Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #144 : Listopad 09, 2009, 21:57:38 »

ja przeginałem bardziej swego czasu, samokrytyki nigdy za wiele...

jestem głupi, gdybym nie był, jak bym mógł się stać kiedyś mądry?!

718'
Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #145 : Listopad 09, 2009, 21:58:33 »

Kamillu, co oznaczaja te kropki?

A co  wy macie z tymi kropkami? Z politowaniem
Co oznaczają ? hmmm,myślę,że potwierdzają to co wcześniej napisałem,że źle czytasz,bo powinnaś wiedzieć,że w moich postach często właśnie tak sobie kropkuję Język
Znowu jakaś teoria spiskowa???
brrr
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #146 : Listopad 09, 2009, 21:59:04 »

Kamil, Twoje zachowanie przekracza wszelkie normy tutaj. ZERO jakiejkolwiek merytorycznej dyskusji, nie dajesz z siebie kompletnie nic. Jedyne, co robisz (a i nawet tego nie potrafisz) to poniżasz ludzi, którzy Ci niczym nie zawinili.
Bo ani Thotal Ci nie ubliżył, ani Rafaela tego nie zrobiła. Każdą wypowiedź odbierasz jako atak, co jest syndromem ogromnych kompleksów i hamulców, jakie w Tobie drzemią, pokazujesz wszystkie swoje słabości wyżywając się na każdym, kto się znajdzie w Twoim zasięgu. Miej odrobinę szacunku do tych, którzy jeszcze nie zaczęli Cię ignorować, bo to ostatni użytkownicy tutaj, którzy w ogóle jeszcze z Tobą rozmawiają.

Jeszcze jedna kłótnia tutaj bądź w Paranaukach i dostaniesz kolejne upomnienie ode mnie.
Albo w końcu zrozumiesz, że wymagamy tutaj pewnej kultury i przystosujesz się do regulaminu forum i przede wszystkim - netykiety (istnieje coś takiego, wpisz w wiki i zapoznaj się z zasadami dobrego zachowania), albo będziemy w końcu zmuszeni się z Tobą pożegnać.

Resztę proszę o nieodpowiadanie na prowokacyjne posty Kamila i natychmiastowe zgłaszanie ich do moderatorów.
Nie dokarmiać trolli! Nawet w zimę!
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2009, 22:03:13 wysłane przez janneth » Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
kamil771
Gość
« Odpowiedz #147 : Listopad 09, 2009, 22:10:20 »


Bo ani Thotal Ci nie ubliżył, ani Rafaela tego nie zrobiła.

Mylisz się,Ty jak moderator usuwasz posty Thotala które są mówiąc lekko "nieodpowiednie" i w ten sposób zamiatasz sprawę pod dywan....
I dlatego nie powinnaś być modem....


. Każdą wypowiedź odbierasz jako atak, co jest syndromem ogromnych kompleksów i hamulców, jakie w Tobie drzemią, pokazujesz wszystkie swoje słabości wyżywając się na każdym, kto się znajdzie w Twoim zasięgu.

Ja świetnie się bawię,udowadniając "rozwiniętym duchowo" na jakim tak naprawdę poziomie są,a są na bardzo niskim etapie......
To nie są żadne hamulce, czy kompleksy,tylko pewność siebie,duch walki,wiara we własne przekonania....,wiem,że wielu osobom się to nie podoba,nic na to nie poradzę....

, albo będziemy w końcu zmuszeni się z Tobą pożegnać.

Resztę proszę o nieodpowiadanie na prowokacyjne posty Kamila i natychmiastowe zgłaszanie ich do moderatorów.
Nie dokarmiać trolli! Nawet w zimę!

A posty łamiące regulamin będą cichutko umieszczane w śmietniku- tak?
Na twoim miejscu zrezygnował z moderatora,a straszyć to sobie możesz swoich znajomych a nie mnie.
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #148 : Listopad 09, 2009, 22:23:48 »

Nie wiem, o jakich postach Thotala mówisz, bo nie przypominam sobie, żebym jakiekolwiek usuwała Chichot Ale przecież Ty wiesz wszystko! A już na pewno więcej niż moderator!

Chichot Chichot Chichot

A teraz poważnie - jeszcze jedna kłótnia i nie będę przymykać oka na Twoje wybryki.
Masz jakieś pytania do kogoś, chcesz komuś powiedzieć, co o nim sądzisz - to na PW, od tego ono służy. Nie musisz bałaganu robić na forum i wiedz, że ja tego akceptować nie będę. A żeby zmusić Cię do wypowiadania się na temat, zamykam na pewien czas "Wątek offtopowy". Przekonamy się, czy nadal będziesz miał tyle do powiedzenia.


Wątek  spowrotem otwieram.


Chciałabym Wam wszystkim jeszcze przypomnieć, że oprócz PW mamy jeszcze chat. Jeśli chcemy ze sobą porozmawiać, to zawsze możemy się tam zalogować. Jak chcecie coś z kimś przedyskutować, można wysłać tutaj zaproszenie i wówczas przeniesiemy się tam, żeby pogawędzić o wszystkim i niczym jednocześnie. Szybka i sprawna droga komunikacji.
Niewiele osób z niego korzysta, ja czasami wskakuję i czekam aż ktoś może się pojawi. Zalogujcie się czasem Uśmiech Będzie mi raźniej Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2009, 20:35:27 wysłane przez janneth » Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #149 : Listopad 12, 2009, 20:37:36 »

Jak kobieta zaprasza to grzech odmówić Mrugnięcie
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 35 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.07 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

halotupsy world-anime truegaming kursor madex