Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 28, 2024, 23:40:46


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: wątek offtopowy  (Przeczytany 296690 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #750 : Listopad 07, 2012, 19:29:07 »

Proszę szacowni kto mieczem wojuje od miecza ginie.
Kto zakończył szkolenia naszych pilotów na symulatorach w Rosji?
Dlaczego nasz rząd jak nie czuł się na siłach wymóc współpracy na Rosjanach nie odwołał się do organizacji międzynarodowych.
Po trzecie czy to pierwszy raz tam lądowali ? co nie wiedzieli w jakim stanie jest to lotnisko?
Dalej nasza ,,wierchuszka" stwierdziła że wszystko ok więc naród i tak podzielony podzielili.
Dalej to szkoda pisać
to pa idem na piwko
Co do piwka to jak będzie jakieś spotkanie z forum to jedno wypije z uczonym acentaurem bo mi z nim bardzo po drodze do ...hm Nowego Duży uśmiech
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #751 : Listopad 07, 2012, 19:34:29 »

Przebiśniegu, z tym wklejaniem to mi przypomina wizję kogoś innego.
Wklejam prawie wszystko, oczywiście przedtem wybieram, także materiały kontrowersyjne, śmieszne itd. tak, jak je autorzy zaprezentowali, co nie znaczy, że się utożsamiam z nimi, nie mogę, bo tłumaczenie byłoby mocno moim poglądem, a nie autora.
To czytelnik "swój rozum ma" i rozróżnia co z czym itd. Jak widzisz nawet w polityce nie można sprawdzić wiadomości, jak chciałbyś to zrobić w ezoteryce, gdzie każda pozycja jest sprzeczna z inną.
Oczywiście niektórym łatwiej wieszać psy na tym, kto to wstawił, bo do autora daleko.
Czyż nie prościej traktować tego jako informację w trzech przysłowiowych kategoriach i ją samemu sklasyfikować.
Ocena jak zwykle ma dotyczyć materiału, a nie wstawiającego.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Astre
Gość
« Odpowiedz #752 : Listopad 07, 2012, 20:15:22 »

Wskazywałam jedynie, że istnienie fizycznej substancji można potwierdzić.
 

Nie można po 2.5 latach stwierdzić istnienia substancji typu trotyl. Bo tej substancji już TAM DAWNO NIE MA !
Ale, można stwierdzić i zbadać efekty/skutki odziaływania po wybuchu trotylu, lub jakiegokolwiek innego materiału wybuchowego.
A do tego służy SPEKTROMETR MASOWY o czym nawet wie nauczyciel fizyki, czy chemii szkoły średniej.
A,  z czym pojechali ''fachowcy'' robić pomiary Coś
Pojechali z tym, czym się NIE da  zrobić wiarygodnych pomiarów.
Bo i oto właśnie chodziło......
Czyli chodziło oto, aby niczego NIE udowodnić. Ponieważ zagraża to interesom, a wpierwszej kolejności stosunkom rosyjsko-polskim.
Ktoś bierze, więc pod uwagę TAKIE TREŚCI,  że ważniejsze są dobre stosunki międzynarodowe niż udawadnianie takich rzeczy.
A stosunki łatwo popsuć, o wiele gorzej naprawić.
Najlepszym przykładem jest IRAN i IZRAEL - dwaj najwięksi przyjaciele, a teraz dwaj najwięksi wrogowie.

Istnieje więc poważny problem moralny, który najbardziej dotyczy rodzin zmarłych.
Mamy więc do wyboru :
albo udowodnić, że faktycznie na pokładzie samolotu wybuchła bomba trotylowa, albo pogorszyć stosunki z Rosją ?

Niestety, ale świat jest tak nie inaczej ułożony, że patrząc globalnie na całe społeczeństwo polskie i relacje polityczno-ekonomiczne z Rosją gdybym o tym decydował ( choć zabrzmi to z pewnością niesprawiedliwie, nieuczciwie) z dwojga złego wybrał bym poprostu mniejsze zło.
Zamknął bym tą sprawę.

 I nie drążył już tego tematu, bo zmarli nie zmartwychwstaną. A problemy są ważniejsze niz śmierć kilkudziesięciu przedstawicieli Orwellowskiego Państwa.

Czy, Ci co zginęli martwli się bardzo tym, że 50 tys.dzieci w Polsce czeka na doraźną pomoc medyczną, ale się chyba nie doczekały i setki, tysiące zmarło !
A, może martwili się  tym, że za czasów ich panowania  Monsanto wprowadziło na rynek polski modyfikowną żywność ?
NIE !
Czy martwili się tym, że polskie banki zostały sprzedane zagranicznemu kapitałowi.
NIE !

Listę mogę wypisać bardzo długą potwornych patologii, które zadziały się za panowania tych, którzy zginęli.
A, to że zginęli ?
To jeszcze raz powiem, że codziennie umiera setki chorych dzieci z powodu braku właściwej opieki medycznej. Tego to k...wa NIE WIDAĆ. I tych opłakiwać nie trzeba jak i na Wawelu chować.

Przykro mi bardzo, ale litości zero, współczucia wiele dla bezrozumnych istot - mieszkańców tej planety.
A, ile te istoty posiadają rozumu, to jak już nie raz pisałem - włącz TV i posłuchaj codziennych wiadomości, to będziesz miał dowód na rozum.

« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2012, 20:19:55 wysłane przez Astre » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #753 : Listopad 07, 2012, 20:34:04 »

Astre, niby masz rację... uważam jednak, że powinno się wyjaśnić uczciwie, jak było.
Wybieranie mniejszego zła, to konformizm, który zaowocuje większym złem.
Nie można tuszować zbrodni (jeśli takowa była) w imię tego, by czegoś tam nie popsuć.
Stosunki z Rosją i tak nie są dobre i nie poprawi się ich fałszowanie historii.
Mieliśmy już Katyń, tyle lat zakłamywany, czy podobnie ma być ze Smoleńskiem?

Uważam, że prawda zawsze jest najlepszą opcją. Każde ustępstwo na rzecz jej ukrycia,
jest uruchomieniem kolejnych wymuszeń i powoduje w końcu efekt lawiny.
Niekoniecznie ze skutkami oczekiwanymi.
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #754 : Listopad 07, 2012, 22:12:13 »

o juz wiadomo jak bedzie...Uśmiech

http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.helpfreetheearth.com/news406_church.html&prev=/search%3Fq%3Dst%2Bjohn%2Bcathedral%2Bapocalypse%26hl%3Dpl%26biw%3D1123%26bih%3D644%26prmd%3Dimvns&sa=X&ei=CM6aUIe8L8HbtAaI9oCADQ&ved=0CCkQ7gEwAQ
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #755 : Listopad 07, 2012, 22:20:00 »

quetz, tak usiłowali zaprogramować w 1997 roku, wiele się zmieniło.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #756 : Listopad 07, 2012, 22:22:30 »

Witaj Przebisnieg,
nie jestem taki czepliwy, w koncu nie skacze z jednego postu na drugi. Tylko czasem mnie rzuci. Glownie chodzi o proporcje.
Czymkolwiek by cytat nie byl, jaka wiedze by nie niosl ( prosto z nieba czy od tych co sie naszymi przyjaciolmi mienia ) to z definicji
nie dotyczy wszystkich. Wiele wazniejsze sa osobiste doswiadczenia.
A za piwko dziekuje uprzejmie.  Uśmiech
pozdrawiam
Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #757 : Listopad 07, 2012, 22:39:04 »

Astre, niby masz rację... uważam jednak, że powinno się wyjaśnić uczciwie, jak było.
Wybieranie mniejszego zła, to konformizm, który zaowocuje większym złem.
Nie można tuszować zbrodni (jeśli takowa była) w imię tego, by czegoś tam nie popsuć.
Stosunki z Rosją i tak nie są dobre i nie poprawi się ich fałszowanie historii.
Mieliśmy już Katyń, tyle lat zakłamywany, czy podobnie ma być ze Smoleńskiem?

Uważam, że prawda zawsze jest najlepszą opcją. Każde ustępstwo na rzecz jej ukrycia,
jest uruchomieniem kolejnych wymuszeń i powoduje w końcu efekt lawiny.
Niekoniecznie ze skutkami oczekiwanymi.

To jak najbardziej z Twojej strony słuszne wnioski, tylko, że  nie w tym świecie !
Więc, to nie są pomyślne wiadomości jeżeli ogłoszono by, że na pokładzie wybuchła bomba.
Ludzie dowiedzieli by się prawdy. Tylko co z tą prawdą by zrobili ??
Nie potrzeba dużej wyobraźni, aby stwierdzić, że wywoła to lawinę, wręcz eskalację negatywnych emocji, nienawiści, wrogości, agresji.... itd.
TAK.
Ta prawda -  to spowoduje....

Jak pisał jeden z filozofów - domaganie się sprawiedliwości, uczciwości jest utopią. Ponieważ te wartości same w sobie są oczywistością i nie wymagają niczego, aby się jej domagać.
A, historia potwierdza, że takie działania nigdy nie przyniosły żadnych efektów.

TAK.
Uczciwość, sprawiedliwość, godność są to wartości, których na próżno szukać wśród mieszkanców tej planety. Dlatego mamy to co mamy....
Nie można zatem czegoś się domagać, czego po prostu nie ma....
Bo gdyby było, to by było. I nie trzeba by  nic robić.

Zacytuję na koniec słowa mojego nauczyciela Colina Sissona.

Problemem nie jest zewnętrzny świat i to co w nim się dzieje.
Problemem jesteśmy tylko my sami.
A ten problem polega tylko na tym, aby się przebudzić.
Tylko co to znaczy się przebudzić ?
Wpierw oznacza przyznanie się do tego, że jesteśmy zaślepieni, uśpieni,
i odgrywamy rolę tych, którymi nie jesteśmy.
Gdy odkryjemy ten koszmar, który wciąż nosimy ze sobą dokonamy cudu przemiany.
Ten cud zaowocuje tym, że po zdjęciu tych masek  nasze myśli staną się mądre a uczucie dobre.


To jest droga między innymi  do  sprawiedliwości, uczciwości, a nie droga poprzez domaganie się, czy na kimś wymuszanie ......
To droga, która prowadzi bocznymi torami do celu !

To bardzo samotne być tutaj i tłumaczyć coś co jest tak w swej logice i  prostocie oczywiste ......  


« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2012, 22:50:06 wysłane przez Astre » Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #758 : Listopad 07, 2012, 22:44:26 »

coz czy duzo sie zmienilo zobaczymy, wszystko zalezy w jakim snie chce sie byc Uśmiech
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #759 : Listopad 07, 2012, 23:01:37 »

Gdyby z samego chcenia coś się manifestowało to dawno mielibyśmy raj na ziemi, ale samo nie chce i chyba trzeba mocno pomagać, aby posuwać się naprzód.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #760 : Listopad 07, 2012, 23:23:47 »

no wlasnie moze to tylko dobre checi..Uśmiech pewnie potrzebne jest wiecej..to moze byc jedyna droga zeby sie obudzic Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2012, 23:46:06 wysłane przez quetzalcoatl44 » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #761 : Listopad 07, 2012, 23:44:43 »

Astre, braciszku drogi. Gdy ma się w sobie poczucie sprawiedliwości, nie można przymykać oczu
na dziejącą się niesprawiedliwość poza nami. Gdyż zburzyłoby to własną wartość i nic wówczas
po nas na tym świecie. 
To nie jest tak, że ten świat jest nieodpowiedni na przejaw sprawiedliwości. Świat jest taki, jakimi my jesteśmy.
A czy człowiek jest nieodpowiedni, by czynić prawość i dobro? Kto ma to czynić, jeśli nie my sami?
I jak ten świat ma się zmienić, jeśli uznamy, że nic tu nie da się zrobić?

Nie można majstrować przy uniwersalnych prawach, tak samo jak nie można majstrować przy najwyższych
wartościach ludzkich. Bo nigdy nie wyjdziemy z zaklętego kręgu.
Świat powinien poznać prawdę. W przeciwnym wypadku konsekwencje będą jeszcze gorsze.
Tylko prawda oczyszcza i uzdrawia. Bez niej człowiek nadal jest w stanie uśpienia. 

Może brzmi to patetycznie, ale tak czuję i tego domaga się moja wewnętrzna istota.
Czy sądzisz, że brak wiedzy na temat zdarzeń smoleńskich cokolwiek naprawi? Uważam, że wręcz przeciwnie.
Podważy jedynie wiarę człowieka w niego samego.

Sprawiedliwość, to nie utopia. To piękna idea. Dotąd żywa, dopóki w nas żyje.
Jak mogę być uczciwa sama przed sobą, przymykając oczy na dziejącą się niesprawiedliwość?

Emocje nie są groźne, groźniejsze jest ich unikanie w imię rezygnacji ze sprawiedliwości. 
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #762 : Listopad 08, 2012, 05:09:53 »

"Dynamo" Uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #763 : Listopad 08, 2012, 12:00:54 »

Gdyby z samego chcenia coś się manifestowało to dawno mielibyśmy raj na ziemi, ale samo nie chce i chyba trzeba mocno pomagać, aby posuwać się naprzód.
To nie chcenie jest "problemem" tylko chcący , pragnący popychać (popychający) i pomagać , albo odwrotnie - walczyć niczym don kichot  Acentaur wrzucający wszystko do pieca Duży uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #764 : Listopad 08, 2012, 12:11:00 »

ace ma swoją "optykę" jak każdy z nas Mrugnięcie
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #765 : Listopad 08, 2012, 12:41:37 »

Co do meritum dyskusji argumentacja Astre tutaj rezonuje "bardziej" niz Ptasia Mrugnięcie Chichot

Astre, braciszku drogi. Gdy ma się w sobie poczucie sprawiedliwości, nie można przymykać oczu
na dziejącą się niesprawiedliwość poza nami. Gdyż zburzyłoby to własną wartość i nic wówczas
po nas na tym świecie
To jest właśnie ten mechanizm samokontroli, to chomąto , zapętlenie z ktorego trudno się wydostać.

Z łatwością można manipulować ludzkim poczuciem sprawiedliwości i niemożliwością przymykania oczu. Ostatnią rzeczą ,którą człowiek łatwy do manipulacji by zrobił jest pozwolenie na zburzenie własnej wartości a dlatego, ze boi się, że gdyby to nastąpiło to nic po nim na tym świecie. A jest to kłamstwo.

W ten sposób System podtrzymuje iluzje i gra do woli na nosach Sprawiedliwych. Czy możesz coś z tym zrobić ?
Rozpoznaj po prostu "własną wartość"  dotrzyj do źródła .

Gdyby ten Naród potrafił się jednoczyć zamiast naparzać po głowach rodaków w imię tzw WARTOŚCI to żaden zamach czy wypadek nie zniszczyłby Narodu. Nie wydarzyłby się żaden zamach bo nie byłoby sensu go robić.  A tak jesteśmy słabi, bo podzieleni, a na dodatek mamy kompleksy ,ze rząd słaby bo maca się z odwiecznym wrogiem nad mogiłami tzw "Synów Narodu" z których  nasza narodowa duma uczyniła orłów, zapomniawszy o tym co wyjaśnił Astre, że oni orłami wcale nie byli a nawet można by pomyśleć gorzej.

Szkoda na to pary, faktycznie w tym Kraju lepiej nie będzie póki człowiek stawia WARTOŚCI wyżej niż rozpoznanie iluzji tego jak jest na prawdę.
Bo to prawda niewygodna da JA. Ono prędzej wyda wyrok na miliony niewinnych w imię WARTOŚCI niż ugnie się wobec oczywistego rozpoznania. Smutne.

Cytuj
To nie jest tak, że ten świat jest nieodpowiedni na przejaw sprawiedliwości. Świat jest taki, jakimi my jesteśmy.

Jeśli upieramy się ,że jesteśmy to świat zawsze będzie JAKIŚ. A inni upierający się inaczej będą w opozycji. Póki tak jest to na prawdę nie ma znaczenia jakimi wartościami się posługujesz bo System wygrywa nastawiając jednych przeciw drugim, a każdy myśli , że walczy w imię dobra. Nikt nie wygrywa prócz Systemu.
Cytuj
A czy człowiek jest nieodpowiedni, by czynić prawość i dobro? Kto ma to czynić, jeśli nie my sami?
I jak ten świat ma się zmienić, jeśli uznamy, że nic tu nie da się zrobić?
Wojny prowadzone są rękoma dobrych i prawych ludzi - po obu stronach barykady. Warto o tym pamiętać wymierzając swój karabin.
Ckliwie chwytające za serce prawdy są niby oczywiste , ale to  właśnie ta retoryka napędza spiralę JA . Czyż nie ?
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #766 : Listopad 08, 2012, 12:47:13 »

..argumentacja sprawiedliwości lub też patriotyzmu często wykorzystywana jest przez politykierów,-
właśnie do prowadzenia wojen na świecie w fałszywym poczuciu dobrze spełnianego "obowiązku",-
obojętnie kto, czy to JA czy nie JA.
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #767 : Listopad 08, 2012, 13:33:51 »

Witam,
z jednej strony dorobilem sie okularow ale z drugiej strony, do mojego patrzenia, nie potrzebuje juz korektury.
hehe, ciekawy paradoks.
Zapisane
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #768 : Listopad 08, 2012, 13:45:22 »

Witam,
Cytuj
..argumentacja sprawiedliwości lub też patriotyzmu często wykorzystywana jest przez politykierów,-
właśnie do prowadzenia wojen na świecie w fałszywym poczuciu dobrze spełnianego "obowiązku",-
obojętnie kto, czy to JA czy nie JA.
ale rownie czesto jest uzywana wlasnie przez tych parazytow, ktorzy chca sie utrzymac wladzy kosztem innych. Z tym, ze z pierwsza argumentacja mozna sie bez konsekwencji niezgodzic, a w drugim przypadku zalezy to od pozycji przy zydlu.
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #769 : Listopad 08, 2012, 14:11:17 »

Eaście, braciszku drugi, równie drogi, jak pierwszy.  Uśmiech To nie zupełnie to, co miałam na myśli,
a co Ty przedstawiasz. Bo pomijając już poczucie (własne, czy nie własne) sprawiedliwości i innych wartości,
jest jakieś prawo wyższe.
Wyobraź sobie, że pomijamy jedną niesprawiedliwość, bo coś tam… potem drugą, bo również coś tam…
potem trzecią, dziesiątą, tysięczną, bo skoro pominęliśmy pierwszą, drugą…

…i co się dzieje?
Właśnie rzeczywistość z naszymi pominięciami, zaprzeczeniami, wytłumaczeniami…

Dlaczego psioczysz w takim razie na ten świat? Dlaczego podpierasz się Awaazem i innymi protezami?
Wszak oni walczą właśnie o sprawiedliwość.
A wiesz skąd te protezy? Z twojego powyższego tłumaczenia, jakoby niepotrzebne było utrzymywanie w sobie wartości. 
Zatem, to co wyrzuciłeś odnajdujesz w zewnętrznych organizacjach, które zbierają owe ‘podrzutki-wyrzutki’ i nimi
naprawiają świat. A Ty masz święty spokój podpisując kolejną petycję.  Mrugnięcie

Tłumaczmy tak dalej, a świat zupełnie zejdzie na psy. Bo one (znaczy te psy) kochają tak samo największego
niegodziwca jak i świętego. Wprawdzie, można to uznać za jakieś wytłumaczenie, ba, nawet wskazówkę natury lub niebios.
Tylko, kto kocha Hitlera lub Stalina? Poza psem i Bogiem, oczywiście?  Chichot

A przecież mamy zwierzęcość w sobie i boskość. Więc, czyżby na przeszkodzie w miłości do Hitlera stało nasze
poczucie sprawiedliwości?
Nie chce mi się dalej wysnuwać wniosków, bo jeszcze zabrnę za daleko…  ? A ponoć myśli nie są moje…
poczucie sprawiedliwości też pewnie nie moje, tylko jakiegoś skołtunionego filistra pod nazwą JA?  Duży uśmiech

To pa  Duży uśmiech
Zapisane
Uduchowiony Piotr
Gość
« Odpowiedz #770 : Listopad 08, 2012, 14:42:39 »

a jak tak czytam i czytam te wszystkie bzdury i po dziś dzień żadnego jeszcze dowodu na to nikt nie przedstawił  Mrugnięcie No ale niech się pomylę, jeśli faktycznie ten 23 grudzień nastąpi i potwierdzi się moje proroctwo ^^

Swoją drogą mam znajomego z internetu który jest cholernym maniakiem tych wszystkich bajek, nibiru, annunnaki, reptilianie i reszty bzdur i wiele razy jeździł nawet na sesje do Enkiego u lucyny łobos. Zapytał się mnie czy może udostępnić moje zdjęcie i zapytać o enkiego o jakieś tam wibracje, aury coś tam coś ;p Po tym jak pojechał na tą sesję i pokazał moje zdjęcie to myślałem, że załamię się po tym co usłyszałem  Mrugnięcie

Enki stwierdził, że "jestem niebezpiecznym człowiekiem na którego musi uważać, ponieważ stwarzam poważne zagrożenie dla jego życia czy coś takiego"

Nooo błagam was ludzie Duży uśmiech jak mi żal nawet pająka zdeptać ^^ Powiem wam tyle, po prostu przekonałem się na własnej skórze, że czymkolwiek jest "Enki" lepiej tego nie słuchać i trzymać się z dala bo naprawdę zlasują sobie mózg ludzie, którzy popadają w obłęd na punkcie tej sekty.  Mrugnięcie

Mi już żadnych potwierdzeń na moje domyślenia nie potrzeba, mam to czego chciałem. Argument 100% potwierdzony, że cały ten interes z tym "Enkim" to czarna bajka. No ale zaraz wylecą do mnie petardy za to co powiedziałem Mrugnięcie Tylko szkoda, że nikt mi nie uwierzy, ani nawet nie zainteresuje się tym co powiedziałem. Dzięki wielkie!


« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2012, 14:43:13 wysłane przez Piotr » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #771 : Listopad 08, 2012, 14:47:41 »

..nie wiem czemu miałoby cokolwiek na ciebie polecieć,-
forum już jakiś czas temu odłączyło się oficjalnie od PCh., a żarliwych wyznawców Enki to specjalnie się nie dopatrzyłem,-
katalog tematów jest dość duży jak się częściej poczyta. Uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
ptak
Gość
« Odpowiedz #772 : Listopad 08, 2012, 15:02:02 »

Ciesz się Piotrze, że nie usłyszałeś, żeś hybryda lub android bez iskry bożej, który pragnie zagłady ludzkości.
Bo i takie na tym forum padają klasyfikacje.  Chichot
Jedno jest pewne, człowiek bywa niebezpieczny dla głupoty i ciemnoty. Dlatego jest metkowany, jako troll, agent, itp.   
Podzieleń i rozdzieleń tu aż nadto. A wszystko w imię stwórcy najwyższego.

To pa.  Duży uśmiech Trzymaj się i nadal nie depcz pająków.  Mrugnięcie
Zapisane
Szmer
Gość
« Odpowiedz #773 : Listopad 08, 2012, 15:20:51 »

Cytuj
Ciesz się Piotrze, że nie usłyszałeś, żeś hybryda lub android bez iskry bożej, który pragnie zagłady ludzkości.
ciiii... nie zdradzaj naszego misternego planu Język bo jeszcze przeczyta to Ki... no sama wiesz kto i będzie mnie atakować w nocy Język
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #774 : Listopad 08, 2012, 15:51:18 »

Enki stwierdził, że "jestem niebezpiecznym człowiekiem na którego musi uważać, ponieważ stwarzam poważne zagrożenie dla jego życia czy coś takiego"
(..)
 czymkolwiek jest "Enki" lepiej tego nie słuchać i trzymać się z dala bo naprawdę zlasują sobie mózg ludzie, którzy popadają w obłęd na punkcie tej sekty.  Mrugnięcie
Jesteś zagrożeniem , ale dla życia "sekty Enkiego" , a nie dla Twojego znajomego. Choć w pewnym sensie zabijasz ... też iluzje swojego znajomego. Bardzo niebezpieczny z Ciebie facet  .. Duży uśmiech ........tak trzymaj Chichot
Zapisane
Strony: 1 ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.08 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

akademiajazdykonnej telenovelasmundo world-of-pandas mexicas kalinowatyper