Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czerwiec 21, 2024, 14:03:03


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 [3] 4 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Rasy Założycielskie - Kosmiczni Ogrodnicy  (Przeczytany 49572 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
east
Gość
« Odpowiedz #50 : Marzec 06, 2012, 17:05:36 »

Tjaaaa będziemy go rozwalać .. jeśli najpierw zbudujemy Mrugnięcie
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #51 : Marzec 06, 2012, 17:19:38 »

A Ty myślisz, że tam pustostan zastaniesz? Toż już mieszkanko urządzone czeka,
zgodnie z zapowiedzią proroka. Co najwyżej mebelki wymienisz lub demolkę uskutecznisz.

Ale swoje przejść będziesz musiał, fraktalność jest! I Cię opisuje…….  Duży uśmiech
Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : Marzec 06, 2012, 18:36:11 »

większe możliwości w nowym Matrixie?- już się boje.. Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2012, 18:38:43 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #53 : Marzec 06, 2012, 19:25:35 »

Cytat: Ptak
Wciąż brak jest naukowych potwierdzeń, jakoby ludzkie DNA różniło się ilością helis. I to jest fakt.

Ależ >Ptak'u<, nigdzie nie napisałem (a jeśli to zwykłe przejęzyczenie), że jako ludzie mamy różne ilości helis. Napisałem zaś, że nasze DNA jest "skażone" przez to 11 niciowe, pochodzące od zbuntowanych ras.
Może to niuans ale jednak istotny.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Astre
Gość
« Odpowiedz #54 : Marzec 06, 2012, 21:15:04 »


 ( a bioroboty - syntetyki ich nie posiadają) nie podlega tej ewolucji. Zatem wszelkimi sposobami usiłuje ją powstrzymać zablokować i unicestwić.


Najwyraźniej walczysz z Biorobotami.
Temat ten w różnej formie przewija się w setkach, by nie rzec tysiąca Twoich postów. Zgoła podobny do przesłania filmu Matrix....

Pozwolę sobie zadać uczciwe pytanie ?

Wymień nazwę choć jednej rasy, która jest - biorobotami ?


Ewolucja każdego gatunku odbywa się tylko i wyłącznie na drodze rozwoju uczuć


Cytuję jeszcze raz : ewolucja każdego gatunku....(...)
Ewolucja czego ?...!
Gatunku ?
Pytanie z epistemologii ? Co to jest gatunek ?

To by na razie było tyle moich skromnych pytań .....
 


« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2012, 21:32:22 wysłane przez Astre » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #55 : Marzec 06, 2012, 23:51:37 »

Bioroboty nie są żadną rasą , ale mogą podawać się za rożne rasy , to może wymień jedną ze znanych ( poprzez kontakty telepatyczne) gdzie możesz mieć 100% pewność iż to nie jest kontakt z biorobotami.

Gatunek , fizyczna  forma życia posiadająca ogień życia z pierwotnego źródła ... taki gatunek żyjących i ewoluujących istot   miałam na myśli pisząc zdanie , które Ciebie irytuje.

Dodać trzeba iż wcielające się energie poprzez doświadczenia w kolejnych gatunkach ewoluują przystosowując w długiej drodze istnienia kolejne formy zewnętrzne do zmieniających się warunków fizycznych.

Ewolucją całokształtu istnienia rozwija się na drodze uczuć , przez odczuwanie coraz bardziej subtelnych uczuć.

Nie miły mój,  ja z nikim nie walczę i walczyć nie mam zamiaru , moją rolą jest przekaz informacji. co ktoś z nimi zrobi i jak je potraktuje? To już  jego sprawa.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #56 : Kwiecień 01, 2012, 11:21:11 »

Cytat: Fair Lady
Spotkalam sie rowniez z okresleniem - Serafini.
Slyszales?

Tak, słyszałem.
Najpierw dowiedziałem się o ich istnieniu z Biblii.
Przedstawiani są jako jedne z najpotężniejszych, szlachetnych stworzeń, aniołów czy nawet archaniołów boga Jahve.
Pomijając samego JHVH o serafinach czytałem również:

Cytat: Liga Opiekunów
Złote zgromadzenie Serafi-Serafim (ang. Seraphei-Seraphim); Druga Świetlana manifestacja świadomości Źródła, zaprojektowana ze Złotego Płomienia Polarycznej Energii Matriksu Dźwięku Wachayanas.
Zasiali oni 950 miliardów lat temu rasy Latających Cerez ("Ludzie Ptaki"), Modliszki Aethien, Założycielskie Chrystusowe Rasy Insekto-Gadzio-Dinozaurze Serafi-Serafim w gęstości 4, w 10 wymiarze przedmaterialnej planety Lyra-Vega, zwany ""Królewski Ród z Vegi", rasy Drugo-rzędnych Założycieli, Linie Eieyani Graala orzaz Orafińsko-Tauresiańsko-Anielska Ludzka Linia Graala. Mianowani zostali przez Yanas jako Drugorzędni Opiekunowie naszego Matriksu Czasu. Statutowi Członkowie 15-to wymiarowego Międzywymiarowego Stowarzyszenia Wolnych Światów, grupę Ochronną Azurytowego Wszechświatowego Zgromadzenia oraz Zrzeszenie Opiekunów, wszechświatowe organizacje służące od 950 miliardów lat. Są to mianowani kuratorzy rehabilitacyjnych starań ras Upadłych Drakonian.

Upadłe istoty linii Omicron "Smocze-Ćmy" oraz Odedicron "Reptilianie" z 10 wymiaru, z 10-cio wymiarowej planety Lyra-Vega, stały się D-10 (dziesięciowymiarową) linią Rasy Upadłych Aniołów Drakonian Serafim, twórcami Drakonów, Zefilium-Zeta, Drakosów, Nekromitów,Azrieli, Dinoidów, Reptilian i Insektoidów, ras Upadłych Aniołów, zlokalizowanych w systemie gwiezdnym Oriona.


Podróżnicy tom I str. 90,91
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 01, 2012, 21:11:44 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Ramzes3
Gość
« Odpowiedz #57 : Kwiecień 02, 2012, 10:54:45 »

Cyt. Kiara:
"Sprytni i przebiegli Atlanci robią to u siebie ale się wpakowali w niezłą kabałę, bo są cały czas uzależnieni  od dostawy energii z ziemi , bez niej ani rusz."

Cytat: Kiara
Sprytni i przebiegli Atlanci robią to u siebie ale się wpakowali w niezłą kabałę, bo są cały czas uzależnieni  od dostawy energii z ziemi , bez niej ani rusz.

Na łamach forum spotkałem się z poglądami utożsamiającymi Anunaki z Reptilianami, którzy dokonali kombinacji genetycznych na ludziach i również są uzależnieni od dostawy energii z Ziemi ale energii strachu.
Czy Twoim zdaniem Kiaro Anunaki i Reptilianie to ta sama cywilizacja?
Mam też jeżeli można pytanie drugie: czy wzór Adam i Ewa czyli bioroboty-demony są tożsamymi istotami z Genesis o których mówi Astre?


>Ramzesie<,
zmodyfikowałem troszkę Twego posta.
Kliknij na opcję "modyfikuj wiadomość" i sprawdź jak łatwo można wstawić cytat w ramkę.
Praktycznie tyle samo roboty, co klikanie "cyt".  Mrugnięcie Duży uśmiech
Darek
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2012, 21:32:59 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #58 : Kwiecień 02, 2012, 11:28:31 »

Powiedziała bym tak, Anunaki , to pewne określenie bardzo starej cywilizacji, Reptylianie to rodzaj kombinezonu doświadczalnego ( ciała materialnego) w drugim wymiarze. Każdy kto dzisiaj korzysta z ciała materialnego ludzkiego kiedyś korzystał z ciała materialnego o wyglądzie Reptylian. Ale byli Reptylianie żywiący się mięsem i nie jedzący mięsa a tylko produkty roślinne.
Obecnie w II wymiarze Energie o niższych wibracjach nadal korzystają z ciał Reptylian i będą to robiły do momentu aż ewoluują do możliwości rodzenia się w innych ciałach.
Obecny problem polega na otworzeniu "stu.dni dusz" i możliwości wchodzenia tych jeszcze niedojrzałych dusz w nasza przestrzeń by tu się rodzić i żyć prymitywizmem swojego rozwoju, inaczej dominować swoimi  wartości ( walka , materia, seks , przemoc , itp) wyższy III wymiar.
Stoimy na granicy zamknięci tych połączeń i zakończenia korzystania z tych ciał Dusz , które mimo wszystko tu się pojawiały zbyt wcześnie. Ale jest też inny aspekt tej wiedzy  , bioroboty również korzystały z ciał Reptyljan , modyfikowały je dla siebie. Sprawa jest trochę skomplikowana bo trudno odróżnić kto jest w danym momencie ( chodzi o rodzaj Energii) w ciele Reptyliańskim. Tak jak jest trudne do odróżnienia kto jest w którym ciele ludzkim?
To długi i skomplikowany ciutkę temat.
Adam i Ewa ci pierwotni to Demony, inaczej Anioły ciemności , ale bioroboty tworzone z ich wzorca Demonami nie są, o tym kto jest kim nie decyduje materia w którą ktoś się ubrał ( inaczej kostium odgrywanej obecnie roli) a to kto w tym kostiumie jest wewnątrz, tzw. jaka Energia , lub jej kopia.
Muszę wejść ponownie w to co pisze Astre  żeby  Ci odpowiedzieć na pytanie.
Niezrozumienie tematu blokuje brak rozeznania pojęciowego i czasowego, każdy pisze coś innego. Trzeba zrozumieć iż w eksperymencie życie biorą udział ciągle te same Energie-Dusze korzystając w różnym czasie z rożnych kombinezonów doświadczalnych - ciał materialnych o rożnym wyglądzie niezbędnym do  okoliczności zewnętrznych i możliwości kreacji myślowo , uczuciowej zanurzonego w nich Ducha.
W ten sposób powstają Cywilizacje , a że czasu nie ma , wszystko dzieje się równocześnie , istnieje możliwość przenikania wymiarów i tworzenia się nakładania informacji , która nie jest wytłumaczona a tym samym źle rozumiana.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Ramzes3
Gość
« Odpowiedz #59 : Kwiecień 02, 2012, 19:50:31 »

Zgadzam się, że Anunaki to bardzo stara cywilizacja jednakże co do Reptilian (często błędnie utożsamianych na forum z Anunaki) informacje znacząco się różnią chociażby biorąc pod uwagę, że jest to cywilizacja gadoidalna pochodząca z czwartego wymiaru a więc póki co wyżej rozwinięta niż ludzkość na Ziemi. Parę ciekawych informacji na ten temat znajduje się na stronie http://czaneling.awardspace.com/odpowiedzi.html:
4/ Kiedy istoty gadopodobne podbiły Ziemię?
4. Około 30 000 lat temu
8/ Jak jest liczba negatywnie spolaryzowanych kosmitów na Ziemi i jakie rasy reprezentują?
8.Dwie rasy. Retikulanie (szaraki) i Reptilianie (gadoidy)
27. Ktora rasa stworzyla w Afryce czlowieka z Cro-Magnion (homo sapiens-sapiens) i w jakim celu?
27 - Człowieka Cro-Magnion stworzyła rasa Reptilian. To właśnie ta rasa ma swój największy wkład w manipulacje genetyczne nad ludźmi. Człowiek Cro- Magnion okazał sie jednak mało przydatny w procesie generowania negatywnego wkładu do pola uczuć, będącego składnikiem pola morfogenetycznego Ziemi.
34. W jaki sposob Szaraki wykorzystuja ludzi na Ziemi, a w jaki Gady? Czy Szaraki pobieraja od nas oraz zwierzat material biologiczny, ktorym m.in. sie zywia, a Gady zbieraja negatywne emocje na poziomie astralnym? Jaka jest skala tego procederu, czy obejmuje cala lub prawie cala ludzkosc? Ewentualnie jak czesto ma miejsce "dojenie" hodowanej ludzkiej rasy?
34 - Pytanie to zawiera już samo w sobie prawidłową odpowiedź. Jest dokładnie tak jak, jak to jest opisane w pytaniu. Gady prowadzą swoją działalność w zakresie obejmującym całą ludzkość. Ludzie sa traktowani przez nich wyłącznie jako źródło dostarczające wyłącznie negatywnych emocji. Z tego powodu tolerowane są szaraki i ich działalność, jako czynnik dodatkowo stymulujący tą "produkcję".
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #60 : Kwiecień 02, 2012, 20:38:24 »

Cytuj
Ludzie sa traktowani przez nich wyłącznie jako źródło dostarczające wyłącznie negatywnych emocji
I to właśnie powinniśmy zmienić. Rozpoznać źródło negatywnych emocji. Poza tym ... przecież są również pozytywne. Chichot
Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #61 : Kwiecień 03, 2012, 02:26:25 »

historia wszech/swiata od nowa wg. odkryć na Malcie, już bez Ja/szczurów, itp.,-
http://www.maltadiscovery.org/en/index.html#eoc_01,15_Epic_of_creation/01.htm
i google/tłumacz- http://translate.google.pl/translate?sl=en&tl=pl&js=n&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fwww.maltadiscovery.org%2Fen%2Findex.html%23eoc_01%2C15_Epic_of_creation%2F01.htm
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #62 : Kwiecień 03, 2012, 09:57:25 »

Cytuj
Ludzie sa traktowani przez nich wyłącznie jako źródło dostarczające wyłącznie negatywnych emocji

I to właśnie powinniśmy zmienić. Rozpoznać źródło negatywnych emocji. Poza tym ... przecież są również pozytywne.
No wlasnie. Min. ku temu pozytywnemu slaza takie techniki jak feng-shui i chocby gi-gong.

songo spojrz tu:

http://news.softpedia.com/news/These-Mysterious-Rocks-Are-a-Japanese-Atlantis-66497.shtml

//Dodam, ze oficjalna nauka powstanie tych formacji tlumaczy erozja//
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2012, 10:03:33 wysłane przez Fair Lady » Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #63 : Kwiecień 03, 2012, 11:18:24 »


//Dodam, ze oficjalna nauka powstanie tych formacji tlumaczy erozja//

..tak, erozją umysłu, Mrugnięcie
takie formacje znajdują się w jeszcze co najmniej dwóch miejscach na świecie, w rejonie wysp kanaryjskich,-
i na Karaibach(nie jestem pewien).
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #64 : Kwiecień 03, 2012, 11:35:08 »

Cytuj
Pierwsze instalacje Atlantydzkich Sieci Implantacji Pylonowej, stworzone zostaly 5,5 miliona lat temu przez zaawansowana rase Opiekunow Zalozycieli.

Do tego "archipelagu" naleza rowniez Wyspy Wielkanocne (nomen omen). Konczy sie on w Ameryce Poludniowej Peru, Ekwador, Boliwia.

Ale byc moze, ze otacza cala "planete"Uśmiech

Ja osobiscie uwazam, ze konczy sie (jak ten ogon smoka) na terenach zamieszkiwanych kiedys przez Majow.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #65 : Maj 27, 2012, 20:01:51 »

Wracam do tematu "ras założycielskich". To ciekawy temat, a informacje dotyczące tego zagadnienia mogę tylko przepisać (nie mam ich w formie elektronicznej) więc troszkę to potrwa:

Cytat: Liga Opiekunów
Historia, Motywacja,
Znaczenie oraz Przesłanie
Szmaragdowego Zgromadzenia Zakonu Melchizedeka,
Międzywymiarowego Stowarzyszenia Wolnych Światów,
Przymierza Opiekunów oraz Azuryckiej Uniwersalnej grupy
Bezpieczeństwa Systemów Gwiezdnych Wrót
[/b][/i]

Międzywymirowe Stowarzyszenie Wolnych Światów
(MSWS) Przymierze Opiekunów (PO)
oraz Azuryci
Uniwersalnej Grupy Bezpieczeństwa Systemu Gwiezdnych
Wrót,
są uniwersalnymi usługowymi organizacjami, których
początki sięgają znacznie dalej, niż jakakolwiek, odnotowana na
Ziemi historia. Historia MSWS, PO oraz Azurytów, jest blisko
ze sobą spleciona, wraz z zaginioną historią i stworzeniem
rodu ludzkiego,
a także ze stworzeniem i ewolucją wielu
innych Anielskich oraz "Pozaziemskich" ras w obrębie 5-ciu
Poziomów Gęstości
w naszym 15-to wymiarowym Matriksie
Czasu. W celu zrozumienia znaczenia i komunikacyjnego
charakteru relacji z tymi trzema Uniwersalnymi Or -
ganizacjami Usługowymi, pomocne jest posiadanie
elementarnego zrozumienia podstaw Pierwotnego Porządku
oraz struktury i historii systemów rzeczywistości w obrębie
których ma miejsce cała ewolucja.
Pomocne jest również, aby
wiedzieć, że "Istoty Pozaziemskie" są właściwie prastaro -
żytnymi Anielskimi Narodami, które wyłaniają się, żeby
przybywać do nas z 5-ciu Gęstości Materii w systemie naszego
Matriksu Czasu, a komunikacje rozszerzane przez te
organizacje, nie są dostarczane za pomocą procesu znanego
jako "channeling" (przekaz - przyp. tłum.). Użytecznym jest
również, aby zdać sobie sprawę z faktu, że wszystkie
manifestacje form życia oraz nierozłączne podstawy wszystkich
rzeczywistości samych  w sobie, wyłaniają się i istnieją
wewnątrz Centralnego Źródła Stworzenia,
które powszechnie
określa się jako Duch, Źródło lub Bóg. Anielskie Narody
Opiekunów, często określają Centralne Źródło Stworzenia jako
Yanasai" (wymawiane "Ju-na-saj"), co oznacza "Centralny
 Punkt Wszelkiego Zjednoczenia" oraz "Wieczną Świadomość
Jednej Całości".

Opiekunowie oraz Rasy Założycielskie

   W podstawowym Pierwotnym Porządku kosmicznej
struktury, pierwszy zindywidualizowanyprzejaw pola
rzeczywistości wewnątrz Źródła, wyłania się jako niesłyszalne
pole wibracji, złożone ze stałych jednostek Pierwotnej
Substancji, która zbiorowo tworzy trzy wieczne Pierwotne Pola
Dźwięku oraz ich Pierwotne Tonalno-wibracyjne Prądy
Życiowej Siły. 3 Pierwotne Pola Dźwięku są zbiorowo
określane, jako Pola Khundaray lub Energia Matriksu. Pola
Pierwotnego Światła oraz zwymiarowane struktury Matryc
Czasu wewnątrz nich, istnieją w obrębie 3 Pierwotnych Pól
źwięku Khundaray. Pole-życiwe Khundaray złożone jest z
masywnych zunifikowanych całości Wiecznej Odczuwającej
Świadomości,
z której i wewnątrz której, Pierwotne Pola
Światła, wymiarowe Matryce Czasu oraz wszystkie
zindywidualizowane formy życia wyłaniają się w przejawie
manifestacji. Wieczne Zunifikowane Całości Świadomości,
która istnieje w formie Pierwotnych Pól Dźwięku, zwana jest
Yanas (wymawiane "jon-as") lub czasami "Kolektywy
Świadomości Wniebowstąpionych Mistrzów". Niekiedy,
Kolektywy Yanas określane są jako Istoty Ultraziemskie" lub
czasami Byty Geomantyczne, gdyż obiawiałyby się jako
"geometryczne kształty żyjącego światła", kiedy patrzyłoby się
na nie z ziemskiej perspektywy. W związku z niewłaściwym
przedstawianiem terminu "Wniebowstąpieni Mistrzowie", co
jest powszechne na współczesnej Ziemi, Narody Anielskich
Opiekunów, wolą używać nazwy Yanas, co oznacza "z lub w
Yanasai", kiedy tyczy się Kolektywu Yanas.


   Istnieją 3 Główne Kolektywy Yanas, każdy  z jednego z 3
Pierwotnych Pól Dźwięku Khundaray. Grandeyanas (wy -
mawiane Gron-da-jon-as) lub "Szmaragdowa Organizacja
Yanas
, istnieje w obrębie Ekatycznego Poziomu Energii
Matriksu, pierwszy poziom wyindywidualizowania wewnątrz Źródła
Wachayanas (wymawiane La'-szA-jon-as) lub "Złota Or-
ganizacja" Yanas
, istnieje w obrębie Polarycznego Poziomu
Energii Matriksu, drugi poziom zindywidualizowaniawewnątrz
Źródła. Ramayanas (wymawiane Ram-jon-as) lub "Ametystowa
Organizacja" Yanas,
istnieje w obrębie Triadycznego
Poziomu
Energii Matriksu, trzeci poziom
wyindywidualizowania wewnątrz Źródła. Kolektywy Yanas z
każdego z  3 Pierwotnych Pól Dźwięku Khundaray (Energii
Matriksu), kolektywnie zwane są Eieyani (wymawiane "I-jon-I)
lub Rada Eieyani, oba oznaczające "z Yanas". Kolektyw
Eieyani odpowiedzialny za zasiew życia w naszym Matriksie
Czasu
, zwany jest Zgromadzeniem Melchizedeka Eieyani lub
ZM Eieyani. Yanas istnieją poza małymi polami rzeczywistości
wewnątrz których ma miejsce doświadczanie przestrzeni-czasu
-materii; okazjonalnie inkarnują się w rozmaite formy, w polach
przestrzeni-czasu-materii w obrębie Poziomów Gęstości
naszego Matriksu Czasu, aby wypełnić uniwersalne, służebne
misje. Kiedy inkarnują się fizycznie w czasie, inkarnowani
Yanas najczęściej używają imienia Eieyani w odniesieniu do
swojej rodzinnej linii. We współczesnych czasach, inkarnacje
Eieyani na Ziemi zwane są powszechnie jako Dzieci Indygo
Linii Graala Typu 1".
Kolektywy Eieyani z Pierwotnych Pól
Dźwięku Khundaray, są Kolektywami Wiecznych Opie-
kunów",
którzy odpowiedzialni są za utrzymywanie integracji
strukturalnej systemów Energii Matriksu i Matriksu Czasu
wewnątrz nich oraz za zasiewanie fal-życia w manifestacji
Matrycy Czasu. Kolektywy Yanas Pierwotnych Pól Dźwięku
reprezentują naszą "Kosmiczną Rodzinę Świadomości", po-
przez którą wszystkie przejawiające się rzeczy są niezmywalnie
[trwale - przyp. wyd.] połączone ze Źródłem, za pośrednictwem
energetycznej ekspresji Pierwotnych Pól Dźwięku.

cdn

PODRÓŻNIC tom I
Śpiący Uprowadzeni
str. 354 - 357
« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2012, 20:02:59 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Astre
Gość
« Odpowiedz #66 : Maj 27, 2012, 23:56:26 »

Sporo materiału znajdziecie na tym blogu.

http://tamar102.bloog.pl/kat,40715140,index.html?ticaid=6e867
 
Nie można z bloga kopiować, więc trzeba czytać i starać się umiejętnie syntetyzować ze sobą informacje .....
« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2012, 23:59:40 wysłane przez Astre » Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #67 : Maj 28, 2012, 08:22:03 »

Astre,

można fizycznie kopiować Ctrl + C i wklejać Ctrl + V, nie widziałem zastrzeżeń formalnych dotyczących kopiowania, natomiast nie można skopiować do pdf czy wydrukować pojedynczego posta.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #68 : Maj 28, 2012, 19:55:41 »

cd

Cytat: Liga Opiekunów
Eieyani z Pierwotnych Pól Dźwięku Khundaray oststnio
zasiali fale-życia w naszym 15 wymiarowym Matriksie Czasu
950 miliardów lat temu (w ziemskim przełożeniu czasu),
poprzez stworzenie 3 Głównych Kolektywów Ras Zało-
życielskich, w naszym Matriksie Czasu. Trzy Główne
Kolektywy Ras Założycielskich zwane są Organizacją
Breneau,
istnieją oni jako wieczna zunifikowana całość
świadomości w formie kulistych struktur Anty-materii Termo-
plazmicznego Promieniowania
wewnątrz 3 Pierwotnych Pól
Światła w Gęstości 5-tej, wymiarach 13,14 i 15, naszego 15-to
wymiarowego Matriksu Czasu. 3 Pierwotne Pola Światła
wewnątrz których istnieją zwymiarowane Matryce Czasu,
kolektywnie zwane są Pierwotne Pola Światła Kee-Ra-ShA.
Kee-Ra-ShA złożone są ze Szmaragdowo-Niebieskich, Blado-
Złotych i Fioletowych Pierwotnych Pól Światła, do których
często odnosi się jako do "Niebiesko-Elektrycznych, Złoto-
Polarycznych i Fioletowo-Triadycznych Płomieni"
lub
stojących pól kulistego światła, wewnątrz których istnieją
zwymiarowane pola rzeczywistości. Każda z Trzech Or-
ganizacji Założycielskich Ras Breneau
reprezentuje Yanas z
Matriksu Energii, istnieją wewnątrz Niebiesko-Ekatycznego
Pola Światła Kee-Ra-ShA i są oni przedstawicielami kolektywu
Szmaragdowego Zgromadzenia Grandeyanas.

Ametystowa Organizacja Breneau istnieje wewnątrz
Fioletowo-Triadycznego Pola Światła Kee-Ra-ShA i są oni
przedstawicielami Ametystowego Zgromadzenia Ramayanas.
Trzy Główne Organizacje Ras Założycielskich są wiecznymi
kolektywami świadomości, z których, poprzez które i wewnątrz
których, pola-życia zasiane przez Yanas manifestują się w
ekspresji przestrzeni-czasu-materii. Kolektywy Breneau często
zwane są "Rishi" lub "Słoneczni Rishi" a czasami też
"Metaziemscy".

str.357,358

cdn
« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2012, 19:57:10 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #69 : Sierpień 11, 2012, 10:33:18 »

to chyba będzie pasować tutaj..
http://www.vismaya-maitreya.pl/zakryte_zagadki_kobieta_z_wenus_-_wywiad_z_omnec_onec_napisy_pl_video.html
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #70 : Sierpień 11, 2012, 17:47:27 »

No, chyba jednak nie. Jeśli wierzyć im, że w celu usprawnienia przejścia, które przed nami na Ziemi pojawiają się ich przedstawicie z bezpośrednich linii to znaczyłoby, że jednak nie wszyscy mamy tyle samo.
Czy Jesteśmy tacy, czy tacy. Każdy sam zadecyduje czy woli stanąć po stronie STO czy STS. Od tego wyboru będą uzależnione nasze dalsze losy ewolucyjne.
Tak mniej więcej to kapuję na dzień dzisiejszy, po niepełnej ich lekturze.
Przyznam, że dość jasno i rzeczowo to przedstawiają. Duży uśmiech

STO vs STS to największa głupota jaką wymyślili krypto-Formerzy zbiorowyego ciała atmanicznego dla maszyn biologicznych po to by nimi skutecznie manipulować.
Wchodząc w tę grę żadna istota nie odnajdzie swojego środka.


Tak, to właśnie niedorozwinięte ego teoretyków spod znaku szufladek,
bez których kompletnie tracą kontrolę nad własnymi wymysłami (bez przemyślenia)
Te istoty operują na tak nieprzystających do teraźniejszości modelach że
mogą jedynie stanowić o cofaniu wstecz lub więzieniu w przeszłości.


uzurpując sobie tę przestrzeń
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #71 : Sierpień 11, 2012, 19:02:15 »

Tak, >PHI<.
Zważ jednak, że w dalszym ciągu to szufladkowanie jest kultywowane i by łatwiej dysputę móc prowadzić, warto niekiedy posłużyć się szufladującymi określeniami.  Mrugnięcie
A, że uzurpują sobie prawo do przestrzeni - to zupełna zgoda.  Duży uśmiech


EDYCJA:

Coś mnie tknęło, że dopisać coś do wcześniejszego tekstu, tak więc cd:

Cytat: LO
Trzy Kolektywy z Gęstości 5-tej, z wymiarów 13,
 14 i 15, reprezentują naszą Uniwersalną Rodzinę
 Świadomości"
, za pośrednictwem której wszystkie prze-
jawiające się rzeczy, są trwale połączone z Pierwotnymi Polami
Dźwięku Khundaray, z Yanas oraz ze Źródłem. Każda z 3
Organizacji Breneau stworzyła 3 wyraziste "Rasy
Założycielskie" w Pra-materialnych Hydroplaazmicznych
"Polach Płynnego Światła Christos" dwunastego wymiaru,

punktu wyjściowego do zagęszczonej materii. Szmaragdowa
Organizacja Breneau
stworzyła Feliniańskiego hominida
(istota człekokształtna - przyp. tłum.) Elohei-Elohim
Założycielskich Ras Christos,
na zniszczonej teraz planecie
Gęstości 4, zwanej Lyra-Aramatena, która to była domem dla
Gwiezdnych Wrót-12 Uniwersalnego Kompleksu Systemu
Gwiezdnych Wrót. Feliniańscy hominidzi Elohei-Elohim Rasy
Założycielskiej Szmaragdowego Zgromadzenia zwani
Anuhazi (również znani jako "Lyriańsko-Syriańscy Biali"),
mianowani zostali przez Yanas na Strażników Gwiezdnych
Wrót-12 Aramatena,
w Gęstości 4-tej, w wymiarze 12-tym,
naturalnego przejścia pomiędzy zwymiarowanym systemem
Gęstości, a Pierwotnymi Polami Światła Kee-Ra-Sha w naszym
Matriksie Czasu.

Złota Organizacja Breneau stworzyła Seraphei-Seraphim
Skrzydlato-Owadzio-Gadzie Rasy Założycielskie Christos,

na planecie Lyra - Vega w gęstości 4-tej, która była domem dla
Gwiezdnych Wrót - 10 Uniwersalnego Systemu Gwiezdnych
Wrót. Skrzydlate Seraphei-Seraphim Założycielskie Rasy
Złotego Zgromadzenia, zwane Cerez (czasami zwane "Ludzie
Ptaki" lub "Karianie") mianowani zostali przez Yanas na
Strażników Gwiezdnych Wrót Vega - 10, w Gęstości 4, w
wymiarze 10 - tym.

Ametystowa Organizacja Breneau stworzyła Bra - ha - Rama
Morsko - Waleniowatą Małpio - pegazowatą Założycielską Rasę
Christos
, na zniszczonej teraz planecie Gęstości 4 -tej, zwanej
Lyra - Aveyon, która była domem dla Gwiezdnych Wrót - 11
Uniwersalnego Kompleksu Gwiezdnych Wrót.
Założycielskie Rasy Bra - ha - Rama Skrzydlatych - Konio - Jeleni
oraz Waleniowatych Ametystowej Organizacji, zwane
Pegasai (znane również jako "Pegazy") oraz Inyu (czasami
zwani "Ludzie Walenie"; NIE mylić z "Ludźmi Delfinami")
mianowani zostali przez Yanas na Współ - Strażników
Gwiezdnych Wrót Aveyon - 11
, w Gęstości 4 - tej, w wymiarze
11 - tym. Założycielskie Rasy Christos Bra - ha - Rama Pegasai oraz
Inyu dzieliły stróżowanie nad Gwiezdnymi Wrotami Aveyon - 11
z Feliniańsko - Morskimi Małpami, hybrydami Szmaragdowej i
Ametystowej Organizacji, zwanej Anyu.

Za pośrednictwem Założycielskich Ras Organizacji Breneau
oraz Yanas, 950 miliardów lat temu, na długo przed tym, zanim
stworzono Ludzką linię genetyczną, dokonano zasiewu pól - 
życia w naszym Matriksie Czasu, stworzono pierwotną,
biologiczną manifestację Gęstości 4-tej  -  "Założycielską Rasę
Christos". Kody genetyczne oraz wzorce manifestacji,
każdej formy życia, przejawiającej się teraz w naszym
Matriksie Czasu, wyłoniły się z kombinacji szablonów
genetycznych 3 Głównych Ras Założycielskich Christos z
Gęstości 4-tej, z ich rozmaitymi biologicznymi ekspresjami.

Szmaragdowa Organizacja Elohei - Elohim, Złota Organizacja
Seraphei - Seraphim oraz Ametystowa Organizacja Bra - ha - Rama
Założycielskich Ras Christos, zasiane zostały z Pierwotnych Pól
Światła Kee - Ra - ShA, wymiarów 13, 14 i 15-tego, w Pra-materię
Gęstości 4-tej, wymiary 12, 11 i 10-ty. Ten zasiew Za-
łożycielskich Ras Christos miał miejsce za pośrednictwem
naturalnych Gwiezdnych Wrót Uniwersalnego Kompleksu
Systemu Gwiezdnych Wrót, który otwiera się między
wymiarami w naszym Matriksie Czasu. Istnieje 12
Podstawowych Gwiezdnych Wrót
w Uniwersalnym Systemie
Gwiezdnych Wrót, każde z nich odpowiadają jednemu z
dwunastu pól wymiarowych. Gwiezdne Wrota 12, 11 i 10, które
służą jako punkty wejścia do Pra-materii Gęstości 4-tej "Pola
Płynnego Światła Christosa", są zlokalizowane odpowiednio w
D-12 Aramatena, D-11 Aveyon i D-10 Vega. Te trzy planety
Czwartej Gęstości
(pamiątka których ukazuje się jako gwiazda
"Vega" w Gęstości 1-szej), a Gwiezdne Wrota w ich obrębie, są
wszystkie zlokalizowane w Konstelacji Gwiezdnej Lyra
(czyt. Lutni - przyp. tłum.). Stąd ta "Pierwotna Triada Stworze-
nia" stała się znana jako Kolebka Lutni", punkt zasiewu pola-
życia w naszym Matriksie Czasu 950 miliardów lat temu.
Zasiew pola- życia w naszym Matriksie Czasu, zainscenizowany
został poprzez wzajemną umowę, zamierzonej, pokojowej
współewolucji,
pomiędzy Yanas i Założycielskimi Rasami
Szmaragdowego, Złotego i Ametystowego Zgromadzenia
Berneau z Gęstości 5-tej. Ten "Kontrakt Stworzenia"
oryginalnych Ras Założycielskich, nazwany został
Szmaragdowym Przymierzem Aramatena".

Podróżnicy tom I
Śpiący Uprowadzeni str. 358 - 360
« Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2012, 21:16:51 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #72 : Sierpień 11, 2012, 22:24:42 »Ubawiłam się świetnie gdy obejrzałam tą teatralną zagrywkę, strasznie prostacka i prymitywna. Ale naiwnych nie brakuje.... Uśmiech Uśmiech

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2012, 22:24:53 wysłane przez Kiara » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #73 : Sierpień 13, 2012, 19:43:32 »

cd

Cytat: LO

Z trzech organizacji takich, jak Międzywymiarowe
Stowarzyszenie Wolnych Światów (MSWS), Liga
Opiekunów i Azurycka Grupa Bezpieczeństwa
Uniwersalnych Systemów Gwiezdnych Wrót, Uniwersalnych
Organizacji usługowych, MSWS oraz Azuryci stworzeni
zostali pierwsi 250 miliardów lat temu, po serii
katastroficznych wydarzeń, które niemalże zniszczyły nasz
Matriks Czasu.
W okresie czasu, który rozpościera się od 250
miliardów do 570 milionów lat temu,
w systemie Pra-materii
Gęstości 4-tej, wybuchła seria wojen zwanych Wojnami
Lyriańsko- Elohim,
a później Wojny Anielskie. Złote Zgro-
madzenie Seraphei-Seraphim reptiliańskiej Rasy Omicron z
Lutni-Vegi z 10-tej Gęstości,
zaczęło wypaczać się i
zapoczątkowało podbój w celach dominacji systemów
gwiezdnych w naszym Matriksie Czasu, stali się znani jako
"Upadli Seraphim", przodkowie współczesnych Upadłych
Legionów Anielskich Orion-Drakonian z D-11.
Jednocześnie,
hybrydy Szmaragdowego i Ametystowego Zgromadzenia,
Feliniańsko_Morskich Małp Rasy Anyu z Lutni-Aveyon
również zaczęły wypaczać się i wniosły petycję do
Feliniańskich hominidów Elohei-Elohim Założycielskiej Rasy
Christos z Lutni-Aramateny, z D-12, aby ta zniszczyła Rasę
Upadłych SeraphimOmicron. Kiedy Yanas, Rasy Założycielskie
Beneau oraz Elohei-Elohim z Aramateny odmówiły, optując za
rehabilitacją Upadłych Seraphim, wtedy Rasa Anyu z Aveyon, z
D-11, zaatakowała i zniszczyła Aramatenę, aby uzyskać kontrolę
nad Gwiezdnymi Wrotami - 12. Zniszczenie Gwiezdnych Wrót
- 12 Aramateny przez Anyu, jest wydarzeniem znanym jako
"Pierwotny Grzech", gdyż wszystkie formy życia, włączając w
to Założycielskie Rasy Christos z Gęstości 4-tej, zostały złapane
w pułapkę Matriksu Czasu, do chwili, kiedy Gwiezdne Wrota
-12 Aramateny mogły zostać zrekonstruowane. Podczas gdy
Gwiezdne Wrota -12 Aramateny pozostawały zniszczone,
świadomość mogła inkarnować się w naszym Matriksie Czasu,
lecz nie była w stanie wznieść się i opuścić go. Anyu rozpoczęli
swoją pogoń za uniwersalną dominacją, z intencją
zniszczenia wszystkich ras, za wyjątkiem własnej i za
żądaniem dominacji nad naszym Matriksem Czasu.
W
swoim buncie przeciwko Założycielskim Rasom Christos, Rasa
Anyu z Gęstości 4, z D-11, przyjęła nazwę Annu i stała się
znana jako Liga Upadłych Aniołów Annu-Elohim, praojcowie
mściwej rasy Annunaki. Liga Upadłych Aniołów Anu-Elohim
stworzyła rasę Syriańskich Annunaki w celu zniszczenia
Założycielskiej Rasy Christos linii Anielskich Opiekunów
Oraphim-Ludzi,
z chwilą ich stworzenia 568 milionów lat
temu. W wyniku postępujących i nieustannych konfliktów
wśród Lig Upadłych Aniołów Seraphim i Anuu-Elohim,
które rozpoczęły się 250 miliardów lat temu na Lutni 4-tej
Gęstości, nasz Matriks Czasu został prawie zniszczony.

Podróżnicy tom I
Śpiący Uprowadzeni str. 360-362
« Ostatnia zmiana: Sierpień 13, 2012, 19:44:07 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
myrna
Gość
« Odpowiedz #74 : Wrzesień 05, 2012, 15:57:39 »

Witam,
zalogowalam sie na tym forum, bo poszukiwalam informacji na temat Ashayana Dean. wlasnie skonczylam czytac druga czesc, na ktora czekalam troche po doskonalych dwoch pierwszych czesciach tlumaczen 'Podroznicy Spiacy uprowadzeni. sporo mam do przeczytania na tej stronie, bo juz po wstepnej przebiezce widze, ze tematyka bardzo mi bliska. tymczasem pozdrawiam serdecznie i do spotkania w jakiejs dyskusji Uśmiech Aleksandra
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.117 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

freeforall devilssoldiers wataha-upadlych-wilkow blume-treu arminair