Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 15:05:02


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Złote Słońce  (Przeczytany 8282 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kapłan 718
Gość
« : Styczeń 17, 2012, 16:36:00 »

tak Darku, ale to jest zwiazane  w jakims sensie z Egiptem właśnie (i być może z tematem).

Cytuj
Mnie natomiast ciekawi sprawa, czy taki egipski Jaszczurek, to czy on o tym wie, że jest Jaszczurkiem, czy zdaje sobie z tego sprawę, czy żyje w nieświadomości (bo ma blokadę przedurodzeniową o tym temacie ) ? Pytam jak najbardziej poważnie.

I czy są też tacy wśród nas Polaków ? (może nawet na tym forum)

Pewnie jeden o tym wie a pięciu innych wcale. W tym moim wydaniu - są

Wspominaem o lavie i ogniu vel słońcu, którego jakość odwzorowują.
Dlatego zapewne temat wyniknął w krainie RA.

Słońce, to tez takie "iA" układu Słonecznego (Slonecznej BArki)

Au (zloto),
Złoto Słońca, Zloto Ra,   Au-RA
..stąd tzw. aura


Mrugnięcie to proste w sumie.



post astre przeczytam innym razem - gęsty



cóż, ciekawie PHI jak zawsze rozkminiasz słowa szukając ciekawych powiązań, wrzucę coś od siebie, jako, że od zawsze miałem poczucie, że jestem kimś wyjątkowym  Duży uśmiech poświęciłem dużo czasu na analizę własnego imienia, które w końcu nadał mi byt duchowy / anioł, więc:

Heliodor - Dar Słońca (ηλιοδωρον)

ale...

helio d'or to także dziwna hybryda słowna z francuskiego coś jak "złociste słońce", "pozłacane słońce" - Kiara z pewnością lepiej to przetłumaczy z racji obeznania się z tym językiem

moje własne odkrycie dowodzi, że hebrajskie 'or - Światło, jest tożsame z francuskim or - złoto, 'or zapisywane poprawnie zgodnie z transliteracją hebrajską to AVR i teraz mamy powiązanie z łacińskim aurum (zapisywane w starym księgach jako AVRVM z racji nie używanie litery "u" w tamtych czasach) czyli złoto, mamy tutaj więc zarówno wspólną etymologię jaki i epistemologię tych słów. Słońce to w egipskim RA, czytając to wspak otrzymujemy AR - kolejny zapis hebrajskiego 'or

pięknie łącząc to co napisał powyżej PHI, otrzymujemy AVRA - AURA jako AVR (Światło) RA (Słońce) i dokładnie w sensie duchowym tym jest Aura  Uśmiech

Światło Złotego Słońca - wszystkie te 3 określenia znajdują się / mają wspólne pochodzenie / rdzenie w słowie AURA jak dowiodłem powyżej dość dosadnie wręcz...

Myślę, ze "przypadkiem" jesteśmy świadkami rozszyfrowania przez PHI i mojej skromnej osoby głównego przesłania PCh, które jest odkąd pamiętam (2006) takie samo "Faraon ma ujrzeć Słońce w poranek 22 grudnia 2012", jak pisałem wiele razy jest to stricte sens duchowy, tym zajmuję się, wykopaliska zostawiam tym co kopią tam w Egipcie.

718'
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1 : Styczeń 18, 2012, 00:49:33 »

Tak d 'or, to dokładnie złoto  po francusku ale nie tylko w tym aspekcie można rozważać znaczenie Twojego imienia. Skierowała bym się w stronę judaizmu i tu or złote światło ale już w innym znaczeniu , bo to ma odniesienie do energii życia.

A energia życia to ciało świetliste inaczej Duch Święty który napełnia materię żeby mogła żyć i mu służyć , to nie tylko aureola wokół głowy to nasze ciało świetliste którego wzrokiem fizycznym nie widzimy.

Twoje imię ma szczególne znaczenie dla Ciebie  (bowiem ono jak każdy zapis zarówno graficzny jak i dźwiękowy ) promieniuje światłem. Zatem w jakiej byś się nie pojawił przestrzeni jest ono widoczne , jest Twoją tarczą o szczególnej mocy ochronno -informacyjnej. Nigdy nic nie dzieje się bez powodu , nasze imiona są zapisane w planach przed urodzeniowych , są dla nas bardzo ważne.
Ponieważ poznawałeś wiedzę rożnych przestrzeni ( było to niezbędne w Twoim rozwoju) a miałeś się nie zagubić i być tam ochroniony , nadano Ci to bardzo specjalne imię. Podkreśla ono Twoje pochodzenie rodowe i status , bowiem los ludzki to jedno a rodzina energetyczna to drugie.

Zbyt często ( poprzez zwyczajność i przeciętność ludzkiego życia) nie potrafimy uwierzyć w swoje piękno na planach energetycznych. Jakoś łatwiej jest wierzyć w bylejakość niż w piękno.
A los ludzki to tylko rola w określonym "kostiumie" ludzkiego ciała na pojedynczą okazję , po za nią jesteśmy zupełnie inni.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #2 : Styczeń 18, 2012, 10:04:24 »

dziękuję Kiaro za te słowa i wyjaśnienie, ja jednak nie chcę tutaj się skupiać na sobie, to jest próżne, chodzi mi bardziej o sens słów, które są kluczowe dla Projektu Cheops, że "Faraon ma ujrzeć Słońce", będę rozwijał ten wątek sukcesywnie, już dawno pisałem, że chodzi o Egipską Księgę Umarłych, której nazwa jest nieprawidłowa, ponieważ egipska jej nazwa Ru Pert em Heru oznacza dosłownie Księga Wyjście w Dzień / Światło, a heru oznacza świecić w oddali i jest trudnym do przetłumaczenia współcześnie słowem / terminem.

Oczywiście w kontekście naszego AURA / AVRA i Światła sens jest oczywisty, chodzi o doskonale przekształconą istotę ciała eterycznego, które świeci jak Słońce, gdzie Słońce jest synonimem oświecenia, a Faraon dla wysokiego tytułu wtajemniczonego / króla...

chciałem wkleić definicję aury z wikipedii ale tam same bzdury są!

Jak mi coś nowego przyjdzie do głowy opiszę to tutaj


718'
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #3 : Styczeń 18, 2012, 11:27:01 »

Aura to w bardzo prosty sposób tłumaczenia ciało świetliste.
Dlaczego ma inne barwy niż złote światło? Bo będąc na którymś z poziomów rozwoju doświadczenia wiedzy najpierw osiągamy wiedzę wibrację kolejnych czakr - ich barw czyli doskonałość na danym poziomie. By później dojść do ideału  III wymiaru czakry mocy czyli złocistej bieli , która otwiera nam drogę do czakry serca.
W trakcie tej drogi doświadczania wiedzy poprzez dominację poprzednich czakr , przechodzimy przez wszystkie 7. Inaczej mówiąc , czakra życia czerwona do jej pełni potrzeba , czakra- I x 7 by rozpocząć poznawanie przez czakrę seksualną , czyli , czakra II x7 a następnie , czakra III x 7 . Zakończenie doświadczeń na czakrze III to wiedza Białego Braterstwa.
Kolejny etap dopiero się zacznie przez poznawanie wiedzy przez czakrę IV czakrę SERCA, od tej pory budujemy Złote Ciało bo Białe Ciało większość z nas już posiada.

Musiałam to napisać żeby iść dalej.
Zobacz jak inaczej odczytasz teraz ABRAHAM , dzieci ABRAHAMA czyli AVRAHAM - dzieci AVRAHAMA.

AVRA świetliste ciało Aura

H nieme dotyczące imienia Boga

A pradzwięk  stwarzający , czyli zagęszczający materię

M prasymbol pramatki , symbol kobiecości

dodam tylko iż takim prasymbolem męskości jest W

Czyli , dzieci AVRAHAMA to posiadacze ciała świetlistego złotej  avry inaczej ognia życia co je odróżnia od syntetyków , które nie posiadają tych cech.

Można jeszcze zrobić odczyt znaczenia każdej litery słowa AVRAHAM  i ABRAHAM porównać to jak został zmieniony sens słowa z żeńskiego na męski.

Bowiem AV - to odnośnik do kobiecości pramatki i prawzorca życia Gwiazdy matki stwarzającej je w polach materii , czyli pradziadek A oraz V symbol pentagramu Venus zwyczajnie pięciu elementów - 4 żywioły i tworząca z nich miłość poprzez pradzwięk.

AB to inny rodzaj zapisu mężczyzna czyli inaczej ojciec, co też jest używane jako kapłan.

Gdy wszedł III wymiar nastąpiła dominacja aspektu męskiego zatarto większość pierwotnej wiedzy , zamieniono role aspektów , wprowadzono na miejsce żeńskiego męski , co całkowicie zmieniło sens informacji.

Po wielu tysiącleciach wpajania takich okłamanych prawd trudno jest większości uwierzyć że prawda jest naprawdę inną.

Wszystko przed nami.


Kiara Uśmiech Uśmiech Uśmiech


ps Winter uzupełnia doskonale tą wiedzę swoim naukowym dociekaniem.. bowiem tworzyć można tylko energiom miłości niczym więcej, zatem pradzwięk A jest pradzwiękiem MIŁOŚCI! , tworzy na polu energetycznym złożonym z energii miłości zakrzywiając  je i zagęszczając sobą 4 żywioły w rożnych przestrzeniach wibracyjnych wymiarach. W ten prosty sposób  powstają światy fizyczne.


"Ponieważ tylko miłość zakrzywia|światło, to tylko miłość tworzy"...
 ...możemy zobaczyć, że kiedy|tworzysz długą falę w proporcji FI,
 LO-PHI (ang. love - miłość) |zaczynasz implozję w sercu,
 zaczynasz tworzyć siłę centrującą,|która zaczyna nieco wsysać
 falę w linii do okręgu.
 Więc|cokolwiek tworzy grawitację,
siłę centrującą, substancję tego|co czujemy, jest tym co wsysa falę
 z linii do okręgu i przez to|zakrzywia światło.
 I widzicie, jak tylko ściąga|światło, by zacząć okrąg,
 to przechowuje bezwład i nazywa|się to mechaniką kwantową.
 To jest jedyna rzecz, która tworzy.|Więc tylko osadzanie tworzy
 i tylko miłość osadza."

 Dan Winter.

http://swietageometria.info/eggx-fiies-i-praktyka-blogosci?start=9

Chyba już nic więcej dodać nie można?


« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2012, 12:51:14 wysłane przez Kiara » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #4 : Styczeń 18, 2012, 15:35:36 »

to, że oboje z Kiarą cytujemy Wintera to już chyba efekt roku 2012  Duży uśmiech

ja dodam od siebie, że zamienność liter V i B jest bardzo powszechna w języku hebrajskim, a raczej wręcz jest to jedna z zasad transliteracji, to tak na potwierdzenie słuszności dociekań przez Kiarę, jednym z podstawowych przykładów jest na pewno hebrajskie słowo-formuła AVRAHADAVRA, które my znamy jako abrakadbra, jak widzimy na początku znajdują się 3 litery AVR czyli 'or Światło, mając tą wiedzę można to odszukać wszędzie na całym świecie!

prosty przykład wzięty wprost ze współczesnego języka hebrajskiego: kamień czyli ewen zapisujemy jako ABN z wartością liczbową 53, biały czyli lawan zapisujemy jako LBN z wartością liczbową 82... oczywiście w języku hebrajskim nie ma rozróżnienia pomiędzy literami "w" oraz "v" i używana jest dla wyrażenia obu litera "waw" o wartości liczbowej 6.

kolejne dwie formuły magiczne: ABRAXAS i ABRASAX, również używają tego samego systemu

AVRA (aura) = ABRA

718'
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #5 : Styczeń 18, 2012, 16:14:04 »

Z tym  W to taka ciekawostka  we Francji mówi się na V, w ,a W nazywa się podwójnym v.

I w rzeczywistości ma to związek z prawdą o tyle , że i jedno i drugie v tak naprawę jest aspektem wyłaniającym się z V czyli całości wiedzy zawartej we wzorcu pramatki. Są to dwa aspekty męskości o przeciwnych potencjałach, czyli plusie i minusie.
Żeby to graficznie przedstawić , czyli jednię męską trzeba to jakoś zaznaczyć czyli przez dwa V inaczej  podwójne W.
Symbolika graficzna w sumie jest prosta gdy wejdzie się w zrozumienie zasady.

Są to aspekty rozdzielonej wiedzy służącej poznawaniu , przeogromny materiał.

Dlaczego nie ma różnicy między v i w , pamiętaj iż nic nie jest po nic, powinna być różnica cyfrowa. V jest pełnią przed wydzieleniem a W jest pełnią ale tylko męską po wydzieleniu.
Teraz B to ewidentna połowa nieskończoności w aspekcie przekazu pionowego , umiejscowionego po prawej stronie, czyli dolna prawa  ćwiartka na matematycznej osi. Symbolizująca aspekt męski z opcji minusowej.
To są naprawdę bardzo konkretne informacje przekazywane  graficznymi znakami , inaczej symbolika graficzna.


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2012, 16:27:51 wysłane przez Kiara » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #6 : Styczeń 19, 2012, 00:23:43 »

powtórzę się z innego wątku..

i po JEDENASTE: CHRYSTUS (gr) bo CHRISOS (gr - złoty)


jak to wiele nagle zmienia i tłumaczy i jak wiele wnosi do tego właśnie wątku!


718'
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #7 : Styczeń 19, 2012, 19:51:42 »

Z tym  W to taka ciekawostka  we Francji mówi się na V, w ,a W nazywa się podwójnym v.
O, to taka sama ciekawostka występuje także w... języku angielskim - tam także na "W" zwykło się mówić "podwójne".
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #8 : Styczeń 19, 2012, 21:45:16 »

Zatem wyjątek staje się już przeniesiona regułą. To tylko potwierdza moje spostrzeżenia.
Dziękuję za pomoc.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #9 : Styczeń 19, 2012, 22:22:02 »

W = dablju (najbliższa fonetyczna wymowa), nie jak większość myśli double = podwójny, ale fakt, patrząc na W vidzi się dva V - tak po prostu jest..

718'
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #10 : Styczeń 19, 2012, 22:54:06 »

We Francji fonetycznie wymawia się W - "dublewu" , czyli zwyczajnie podwójne w. Zresztą zgodnie z faktem bo V wymawia się jako -wu, co dokładnie dla Francuzów znaczy pojedyncze w.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #11 : Styczeń 20, 2012, 01:46:52 »

Z tym  W to taka ciekawostka  we Francji mówi się na V, w ,a W nazywa się podwójnym v.
O, to taka sama ciekawostka występuje także w... języku angielskim - tam także na "W" zwykło się mówić "podwójne".

Cytuj
We Francji fonetycznie wymawia się W - "dublewu" , czyli zwyczajnie podwójne w. Zresztą zgodnie z faktem bo V wymawia się jako -wu, co dokładnie dla Francuzów znaczy pojedyncze w.

Fon Etycznie mówi sie Dabelju  - podwójne "u"
i to sa wlasnie te przegłosy (przegrafy)   
"v"  - "u"
a wymiany "W" - "Ł"
czyli
ł - u    lubtez ł - v


tyleze moim zdaniem rozpieprzacie już ten wątek. Bo to dygresja odległa

Podobnie jak Aura (C)HAMA   (Abrahama),
któren to ham zawitał u Rabiego (stąd kodeks Hamurabiego)


Mrugnięcie

Skoro już tak oscylujemy wokół wyjatkowości Heliodora
Cytuj
wrzucę coś od siebie, jako, że od zawsze miałem poczucie, że jestem kimś wyjątkowym  Duży uśmiech poświęciłem dużo czasu na analizę własnego imienia, które w końcu nadał mi byt duchowy / anioł, więc:

Heliodor - Dar Słońca (ηλιοδωρον)

..to moze napisze co widac w tym słowie:

Heliodor

Hel & odór
(pierwiastek: hel  i  węchowy efekt reakcji chemicznej)

Hel & Od - OR
(pierwiastek: hel ,  Odddd,   wspomniane "Złoto" {tyle że ono majeszcze głęboko zawarte alzhiemiczne znaczenie. Złoto -jakotakie}

Helio-Door   
(drzwi Słońca; Słoneczne Drzwi, dośrodkowe przejście SS)
tu wógóle warto się przyjrzeć temu angielskiem słowu - bo zawiera też info.

Helio - D - OR
(Sloneczna piramida złota)

Hel - "i" - 'O" - "D" - OR
hel  {i to zostawię na poczet ewentualnych przyszłych zdarzeń,
ale to po wyjaśnieniu pewnych relacji z thothem,  oraz   }


tak czy owak tez się to tu zbiega z wieloma innymi tematami
zwiaznymi z OR <> RO  . np. z warków Chi-RO,
także Chi-RO-GraPH











Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #12 : Styczeń 24, 2012, 13:07:19 »

miałem sen...

byłem w świątyni Majów, widziałem jakąś relikwie, nazywali ją "złote słońce"

wyglądało to mniej więcej tak:




...
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

truegaming kursor madex managerzuzlowy wild-reign