Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 01, 2024, 04:25:19


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: O innych forach  (Przeczytany 6258 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
arteq
Gość
« : Styczeń 20, 2012, 20:44:06 »

Jeżeli ktoś chce dowiedzieć się więcej o judaizmie, to ktoś kiedyś proponował mi wejście na fżp (forum Żydów Polskich). Jedyna uwaga - informowano mnie, że tam stanowczo nie przejdzie forma i treść "krytyki" jaka jest prezentowana np. na tym forum w tematach katolicyzmu. Podobno tam "wolność wypowiedzi" kończy się tam gdzie zaczyna lżenie, oszczerstwa, a znaczenie słowa "tolerancja" nie równa się "poklaskiwaniu/przytakiwaniu"...

Kto chce niech zajrzy, więcej nie jestem w stanie powiedzieć.

/jeżeli modzi/admin uznają ten post jako niedozwoloną promocję innego forum/strony niech po prostu wyrzucą ten post/
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2012, 14:54:38 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1 : Styczeń 20, 2012, 20:52:29 »

O nie, lżenie ludzi jakie jest na tym forum na FŻP nie przejdzie z powodu o którym jest mój pierwszy post. Dyskusja z argumentami rzeczowymi tak, jest ich tam aż nadto. Mądrość  reakcji admina stanowczo ukróca jazdy po forumowiczach  i antysemickie zagrywki , bowiem nie temu służy tamto forum.
Tolerancja admina w stosunku do wypowiedzi userów na FŻP   dla niektórych forumowiczów jest wprost nie zrozumiała , bowiem jest to Człowiek o wyjątkowym podejściu do wolności wypowiedzi.
Po raz kolejny arteq wytaczasz plotki jako prawdy.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2012, 20:58:14 wysłane przez Kiara » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #2 : Styczeń 20, 2012, 20:55:02 »

czyli jak ktoś ma ciśnienie pojeździć po jakiejś religii/wierze, szczególnie katolickiej to niech nie opuszcza tego forum - tutaj ma jak pączek w maśle...

edit: ciekawi mnie jedna kwestia w temacie judaizmu. Ostatnio był w KRK dzień judaizmu a po nim dzień islamu, ciekawe czy w judaiźmie jest dzień katolicki?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2012, 20:57:38 wysłane przez arteq » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #3 : Styczeń 20, 2012, 21:04:12 »

Powiem Ci coś co zaistniało na tamtym forum kilka miesięcy temu, ja zamieściłam przedruk informacji ostro jadącej po katolicyzmie i w ciągu pół godziny już jej nie było. Bowiem admin uznał iż można dyskutować z argumentami przeciw doktrynie ale bez wymieniania konkretnych ludzi , którzy byli tam wymienieni i poniżania ich.
Gdy kolejna osoba to zamieściła ( zresztą Żyd) stało się to samo , artykuł został zdjęty, zatem fałszywą plotką są twoje informacje arteq na temat tamtego forum i adminów.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2012, 01:48:17 wysłane przez Kiara » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #4 : Styczeń 20, 2012, 21:10:13 »

ja zamieściłam przedruk informacji ostro jadącej po katolicyzmie i w ciągu pół godziny już jej nie było. Bowiem admin uznał iż można dyskutować z argumentami przeciw doktrynie ale bez wymieniania konkretnych ludzi , którzy byli tam wymienieni i poniżania ich.
To po co ich poniżałaś, nawet w formie cytatu?

Gdy kolejna osoba to zamieściła ( zresztą Żyd) stało się to samo , artykuł został zdjęty, zatem fałszywą plotką są twoje informacje arteq na temat tamtego forum i adminów.
Przeczytaj proszę jeszcze raz mój post, a w szczególności:
tam stanowczo nie przejdzie forma i treść "krytyki" jaka jest prezentowana np. na tym forum w tematach katolicyzmu. Podobno tam "wolność wypowiedzi" kończy się tam gdzie zaczyna lżenie, oszczerstwa, a znaczenie słowa "tolerancja" nie równa się "poklaskiwaniu/przytakiwaniu"...
Przecież pisałem właśnie, że tam tego typu "wycieczki" jakie są normą na tym forum w temacie katolicyzmu nie przejdą (zgodnie z informacjami jakie otrzymałem).

Przecież wyraźnie napisałem, ze informowano mnie, że tam panują inne, wyższe standardy.
Więc Kiaro, jaką plotkę-mylną informację niby rozpowszechniam? Czy czasem góry nie biorą Twoje uprzedzenia do mnie, i od razu jesteś na "nie" przyklejając mi tym razem łatkę plotkarza-oszczercy.

*edit - podkreślenia i wytłuszczenia moje.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 20, 2012, 21:16:16 wysłane przez arteq » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #5 : Styczeń 21, 2012, 00:48:43 »

1. Sprawa ja nikogo nie poniżałam opisane były czyny współczesnych decydentów KRK i to oni sami nimi się poniżali.
2. Sprawa jak chcesz dyskutować na temat FŻP to otwórz sobie nowy wątek bo ten nie służy takim dyskusjom.
3. Sprawa oskarżasz bezzasadnie admina FŻP o  nietolerancje krytyki w dyskusjach , na podstawie cudzych informacji. Tematów krytykujących ideologie KRK jest tam mnóstwo i nikt nikomu nie zabrania o tym pisać , jak również nie zabrania gloryfikować KRK na tym polega akceptacja wolności wypowiedzi.

Masz potrzebę rozprawiania o FŻP i jego adminie? Załóż sobie oddzielny watek.

Kiara Uśmiech Uśmiech

« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2012, 00:52:15 wysłane przez Kiara » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #6 : Styczeń 21, 2012, 01:16:35 »

Odwracasz kota ogonem broniąc swoich wcześniejszych zarzutów albo całkowicie leży czytanie ze zrozumieniem. Słyszałem właśnie - i to wyraźnie napisałem - że tamtejsi modzi/admini dopuszczają krytykę i wolność wypowiedzi ale nie lżenie i pomawianie. Wykazują się tolerancją ale nie jest to tożsame z przytakiwaniem i popieraniem danego stanowiska. Więc o jakich oskarżeniach mówisz?

Natomiast sama wyraźnie stwierdziłaś, że Twój post usunięto bo doszukano się w nim poniżania. Nagle zorientowałaś się, że się zapędziłaś - walnęłaś samobója - i dlatego nagle słyszę, że to cytat i jakoby to Cię usprawiedliwiało, że tak naprawdę to oni sami siebie poniżyli i takie tam. Tym bardziej "dziwne" że odnośnie mojego cytatu stwierdziłaś, że rozgłaszam kłamliwe plotki...

Jak na własne życzenie już stoisz po uszy w bagnie to lepiej nie wierzgać...
Tyle.

Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #7 : Styczeń 21, 2012, 01:42:40 »

Wyczuwam wyraźnie Twój żal do żydowskiego forum..

Czyżbyś poznał osobiście tych adminów? Są nieprzyjemni dla Twych obiektywnych

przekonań?  Są młodzi? Zapewne rozszyfrowałeś już ich metryczki?

Młody to głupi zapewne, a że głupi, to jeszcze pogadać z bliźnim, jak TY nie potrafi.

A czy TY przypadkiem nie jesteś sam jeszcze młokosem? Uśmiech Uśmiech Mrugnięcie Mrugnięcie



Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #8 : Styczeń 21, 2012, 02:06:52 »

Całkowicie źle odczuwasz - nie pierwszy raz zresztą i jak w większości przypadków w Twojej wypowiedzi brak konkretów. Ale jeżeli musisz się pod kogoś podpiąć i spróbować mnie ukąsić - proszę bardzo. Co do wieku - już odpowiadałem Ci na to pytanie, więc podejrzewam, że po prostu szukasz zaczepki. Nadal masz żal, że nibiru nie przyleciała - zgodnie z moimi, a w opozycji do Twoich opinii?
Może zróbmy tak - w kilku postach sobie poużywasz na mnie, napiszesz co Ci tam żywnie się podoba, a ja nie będę reagował. W takiej sytuacji same plusy:
- szybciej Ci przejdzie
- poczujesz się lepiej
- nie będę się odgryzał
- nie zaśmiecimy forum
- nie zmęczymy innych

Do kolejnej niedzieli (29) wystarczy?

Tylko jedna prośba - nie wkładaj swoich opinii i osądów w moje usta, bo akurat - w oparciu o otrzymane informacje - zarówno o modach jak i samym forum wyraziłem się pozytywnie, z uznaniem.
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #9 : Styczeń 21, 2012, 03:14:35 »

Spodobała mi się Twoja propozycja Artqu, więc już Ciebie nie będę kąsał, jeśli w tej wspaniałomyślości pozostaniesz również w stosunku do innych forumowiczów.Gotowość poniesienia ran wykazałeś.Nie mogę na takich warunkach komentować myślę łagodnej Twej cenzury.Mam nadzieję, że zarzutów kłamstwa nikomu nie przypiszesz w tym czasie a komfort dyskusji osiągnie odpowiednią gęstość.

Twoje posty wydawały mi się nafaszerowane negatywizmem, stąd moje przypomnienia co do Twojej wydaje mi się niechlubnej przeszłości na tamtym forum.

Dobranoc Tobie i wszystkim. Uśmiech Uśmiech





Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #10 : Styczeń 21, 2012, 11:26:11 »

Taaaaak, rozmowa tu idzie w imię zasady, że kłamstwo dziesięć razy powtórzone stanie się w końcu prawdą. Mam nieodparte wrażenie, że próbujecie (Kiara z Kotem) wcisnąć Artkowi negatywne wyrażenie opinii o FŻP, podczas gdy on (a wystarczy jego dwie krótkie wypowiedzi przeczytać) dość wyraźnie zaopiniował, że na tamtym forum (w przeciwieństwie do naszego) nie przejdą prostackie i nieokrzesane inwektywy pod adresem jakiejkolwiek religii (czyli, że nie gani, a chwali etykę tamtejszego admina/modów).
Jeszcze chwila i antysemitę z niego zrobicie!  Duży uśmiech (szkoda tylko, że chłopak w swych postach jest na tyle klarowny i stanowczy, że wszystkie te wasze "odpowiedzi" - szczególnie, że późną godziną opieczętowane - sugerują albo dość mocno już we znaki dające się zmęczenie, albo czystą, mało wyrafinowaną perfidię w działaniu) Zły
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
arteq
Gość
« Odpowiedz #11 : Styczeń 21, 2012, 11:53:54 »

Ponawiam apel "techniczny" który już wcześniej składałem.

Proszę, nie modyfikować postów gdy już na niego ktoś odpowiedział, skomentował. Zawsze można wyjaśnić w kolejnym, a tok dyskusji będzie zachowany i przejrzysty. Jeżeli jednak ktoś uważa, że modyfikacja jest niezbędna, to chyba nie jest dużym ciężarem, żeby na dole obok słówka "edit" zamieścić krótkie info czego ta modyfikacja dotyczyła.
Dziękuję.
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #12 : Kwiecień 19, 2012, 09:00:54 »

A ciekawe co sądzicie o Bramie Oświecenia www.bramaoswiecenia.pl
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

lolwfpolska lodux world-anime doggis hobbit