Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 25, 2024, 21:08:28


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: upadek religii 2009  (Przeczytany 360068 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
kot
Gość
« Odpowiedz #900 : Styczeń 23, 2010, 20:29:33 »

Samą rozmową wątpliwości nie rozwiążesz-zwłaszcza,że informacją z pierwszej ręki nikt nie dysponuje.Czasem warto ruszyć pupkę aby informację zdobyć,choćby po to aby na tym forum coś powiedzieć.
Skoro pani Lucyna nie zaszczyca naszego forum,to tych informacji nam brakuje i goła dyskusja jedynie domysły nam podsunie a z domysłów teorie nic nie warte często się rodzą.
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #901 : Styczeń 23, 2010, 20:46:19 »

Dawno mnie tu nie było, wiec początek tej dyskusji nie jest mi znany. Chętnie obejrzałabym cytacik gdzie Enki stanowczo stwierdził że religie upadną do końca 2009r, bo jakoś mi sie wydaje że sa to raczej oczekiwania forumowe niz jednoznaczna obietnica. Na razie na pierwszej stronie znalazłam taki cyt:

Mówiąc o upadku religi (wszystkich), było wspomniane że ostatecznie upadną w roku 012. A widoczny upadek zacznie sie juz od roku 09.

No wiec czekam na dokładny cytat Samcia, bo na razie moge sie tylko domyślac o co chodziło.

Kot, tu jest forum dyskusyjne, i intencją każdego forumowicza bytującego na tym forum jest rozmowa na FORUM. To chyba jasne. Idźmy dalej. Między zwolennikami i przeciwnikami toczy się ROZMOWA - jedni są za, inni przeciw, każdy jakoś argumentuje swoje stanowisko. To też chyba jasne.

Jesteś pewny że rozmówcy są tylko "za lub przeciw" ? Widzimy swiat tylko na czarno-biało czy tez dozwolone sa inne kolory?
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #902 : Styczeń 23, 2010, 21:57:06 »

    
Cytuj
Odp: upadek religii 2009
« Odpowiedz #888 : Styczeń 23, 2010, 12:17:56 »
Mrugnięcie


Odp: upadek religii 2009

« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2010, 23:34:16 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #903 : Styczeń 23, 2010, 22:36:10 »

Samą rozmową wątpliwości nie rozwiążesz-zwłaszcza,że informacją z pierwszej ręki nikt nie dysponuje.Czasem warto ruszyć pupkę aby informację zdobyć,choćby po to aby na tym forum coś powiedzieć.
Ależ brednie. Właśnie od Kota dowiedzieliśmy się, że sesje którymi raczy nas niejaka Łobos/samcio nie są... informacjami z pierwszej ręki.
Czyżby w takim razie wklejane sesje były wymyślone bądź od innej osoby niż Łobos? Czy na wizycie prywatnej Łobos "sprawi", że wypowiedziane słowa się cofną?
Bo co do tego, że religie nie upadły to chyba nie ma co dyskutować. Zaznaczę przy okazji nieśmiało, że religie to nie tylko KK/chrześcijaństwo.

Kot niestety jako "koronnego" argumentu używa stwierdzenia, że nie wszystko wiemy, że nie mamy aktualnych informacji. Natomiast nie potrafi/nie chce powiedzieć skąd wie, że nasze informacje są nieaktualne - czyli tym samym jakie informacje są aktualne. Jak widać powyżej w tych insynuacjach ociera się o brednie twierdząc, że słowa Łobos nie są informacjami z pierwszej ręki. To może łaskawie nas oświeci kto jest tą pierwszą ręką? Bardzo w to jednak wątpię - w odzewie możemy dostać co najwyżej kolejne lanie wody i narzekania na sceptyków i KK.

 
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #904 : Styczeń 23, 2010, 22:37:18 »

Jesteś pewny że rozmówcy są tylko "za lub przeciw" ? Widzimy swiat tylko na czarno-biało czy tez dozwolone sa inne kolory?

Uogólnienie z mojej strony, jasne, że można to widzieć wielowymiarowo Uśmiech
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #905 : Styczeń 23, 2010, 23:02:41 »

Drogi Artqu.
Widzę,że wypalasz się powoli i zaczynam wątpić,czy sam wierzysz w to co piszesz.
Ale wytłumacze Ci,bo może ferment,który sam wprowadzasz -Tobie najbardziej szkodzi.
Jeśli już pada termin o wiadomościach "z pierwszej ręki",to możemy powiedzmy za takie traktować wiadomości z sesji publicznych.
Owszem,ale..
Jak długo ta wiadomość takie miano może nosić?
Tydzień? Dwa tygodnie? Miesiąc?
Okej!! Ale nie pół roku,czy rok po sesji.
Wiele się dzieje i wiele istotnych zdarzeń następuje z każdym tygodniem a tym bardziej z każdym miesiącem.
Więc nie dziw się,że w tym momencie uwazam wiadomości z sesji publicznych,jako nie z pierwszej ręki w sensie zdezaktualizowane.
Dlatego proponuję,gdy ktoś bez ładu i składu miota się,krytykuje na lewo i prawo,szydzi,pajacuje i wierci się niepotrzebnie innym życie podtruwając-jednocześnie brak wiedzy w temacie wykazując-niech skorzysta z dobrej rady i zaczerpnie wiedzy u źródła.
Pozdrawiam Ciebie Bambino i wszystkich forumowiczów. Uśmiech Mrugnięcie


Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #906 : Styczeń 23, 2010, 23:10:04 »


Wiele się dzieje i wiele istotnych zdarzeń następuje z każdym tygodniem a tym bardziej z każdym miesiącem.
Więc nie dziw się,że w tym momencie uwazam wiadomości z sesji publicznych,jako nie z pierwszej ręki w sensie zdezaktualizowane.

I w tym momencie wszyscy odetchnęli z ulgą gdyż nalot zygzakowatej Nibiru jest już nieaktualny ;P

Kotku kochany - dziękuję Ci bardzo. Nawet nie wiesz jaki kamień z serca mi spadł... Wszystkie "przepowiednie" pani Łobos są już nieważne Chichot

A skoro Kotku piszesz iż sesje zamieszczane na stronie Projektu nie są z pierwszej ręki - to masz oczywiście racje. Nie pisze ich sama Łobos (ani tym bardziej wszechmocny Enki) tylko pewne tajemnicza postać - redaktor ;P
Tak więc są one z drugiej (przynajmniej) ręki.
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #907 : Styczeń 23, 2010, 23:17:52 »

Samą rozmową wątpliwości nie rozwiążesz-zwłaszcza,że informacją z pierwszej ręki nikt nie dysponuje.Czasem warto ruszyć pupkę aby informację zdobyć,choćby po to aby na tym forum coś powiedzieć.

Ale jakich wątpliwości? Wątpliwości są wtedy, gdy ktoś czegoś nie jest pewien, coś jest niejasne, nieczytelne. A Samuel jasno i czytelnie mówił o upadku pierwszej religii do końca roku 2009. Jest to konkret? Jest. Obecnie mamy już rok 2010, i religie jak były, tak są. Konkret? Konkret. Skoro jasny fakt przeczy jasnej przepowiedni, to nie ma mowy o wątpliwościach - przepowiednia okazała się o kant d... potłuczona. Amen.

==========================================

Więc nie dziw się,że w tym momencie uwazam wiadomości z sesji publicznych,jako nie z pierwszej ręki w sensie zdezaktualizowane.

Wynikałoby z tego, Kocie, że wszystko, co mówi En-ki (tak, przepowiednie o Nibiru też) ma wartość raptem kilka tygodni. Co w związku z tym? Ano to, że w takim układzie wychodzi na to, że En-ki o samym Nibiru i co się stanie w 2012 wie tyle, co nic (bo to przecież za 2 lata!)

Scaliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2010, 11:11:45 wysłane przez Dariusz » Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #908 : Styczeń 23, 2010, 23:26:01 »

Pani Lucyna nie zajmuje sie przepowiedniami.
EN-Ki odpowiada tylko na pytania ,które bez ładu i składu się zadaje a teraz z odpowiedzi rozlicza wynajdując niektóre i chwytając za słówka.
Każdego można w ten sposób później niekorzystnie podsumować zwłaszcza,jeśli sporo pytań o przyszłośc padało.
A ta przyszłość od nas samych prawdopodobnie zależy-jednak mamy typa do ukamienowania. Uśmiech Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #909 : Styczeń 23, 2010, 23:30:36 »

Enigmo, pierwsze proroctwa miały miejsce zdaje się w 67 sesji:

Andrzej: Dziękuję bardzo. Następne pytanie. Jest konflikt pomiędzy religią chrześcijańską i muzułmańską... Czy Allach zwycięży na całym świecie?
Samuel: Zaczekajcie... Zaczekajcie jeszcze trzy lata i będzie upadek wszystkich religii. Bóg... Bóg Najwyższy... Właściciel Ziemi - do niego należy religia... Do niego należą wszystkie istoty... Religie... Religie nie zostały ustanowione przez Boga, ale przez ludzi. Za słowem "Mahomet" też jest Bóg Najwyższy. Nie będzie zjednoczenia wszystkich religii. Będzie upadek wszystkich religii... Potem nastąpi chaos... Po dwunastym roku dopiero nastąpi odbudowanie religii i jednej... Jeden pasterz poprowadzi całą owczarnię. Słucham.


Kocie, miałbyś rację gdyby był wątek np. "zaawansowanie prac w Egipcie" i ja twierdziłbym, że czegoś tam jeszcze nie zrobili, bazując na poście sprzed kilku lat [przy jednoczesnym założeniu, że były kolejne wiadomości w wątku].
Natomiast - matko, czy to takie trudne do pojęcia jest? - samcio/Łobos zapowiedzieli jako proroctwa pewne zdarzenia - czytaj: coś dokona się do wtedy a wtedy, czyli określając czas ich wystąpienia. Przyszedł ten czas a "proroctwo" nie wypełniło się. Czyli po prostu kłamali/mylili się/nie mieli racji. Takich kłamstw było już wiele. Zapowiedzi miały przekonać nas o ich wiarygodności, wiedzy i rzetelności. Okazały się chybione i tych kłamliwych zapewnień NIC JUŻ NIE ODWRÓCI. Czas ich zapowiadanego wypełnienia już minął. Nic - nawet niestworzone historie które Łobos może wymyślać na sesjach prywatnych.

edit: Łobos nie zajmuje się przepowiedniami? Kolejna niesamowita wiadomość - wszak jak najęta gada co będzie miało miejsce w przyszłości - jedne wydarzenia przekazuje jako alternatywne, inne jako pewnik - za swoim samciem. Tak, rozliczamy Łobos/samcia z wypowiedzianych słów, złożonych deklaracji. Łapanie za słówka? Nie, wskazuję na kompleksowe wypowiedzi, a nie na "słówka".
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2010, 23:34:57 wysłane przez arteq » Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #910 : Styczeń 23, 2010, 23:36:34 »

Masz rację Tenebraelu.
Bazujesz na szczątkowych informacjach i nie możesz mieć pewności,że są aktualne.
Sam pisałeś,że forum jest po to aby dyskutować i wartość tej dyskusji sobie cenisz.
A tu nie ma tej dyskusji(w domyśle drugiej strony,która informuje,która paliwo do niej dostarza).
Można powiedzieć,że dyskutuje jedna strona,jedna drużyna. Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #911 : Styczeń 23, 2010, 23:42:18 »

Masz rację Tenebraelu.
Bazujesz na szczątkowych informacjach i nie możesz mieć pewności,że są aktualne.
Sam pisałeś,że forum jest po to aby dyskutować i wartość tej dyskusji sobie cenisz.
A tu nie ma tej dyskusji(w domyśle drugiej strony,która informuje,która paliwo do niej dostarza).
Można powiedzieć,że dyskutuje jedna strona,jedna drużyna. Uśmiech Uśmiech

Nie szczątkowych, bracie. Bardzo, bardzo pełnych - zapowiedzi były jasne, klarowne i jednoznaczne. Fakty też takie są. Szczątkowe informacje to takie, w których są luki. W tej zapowiedzi (odnośnie upadku religii do końca 2009) luk nie było. Była jedną, jasną, klarowną, zamkniętą całością. I nie ziściła się. I szukanie tu "dupochronów", bronienie, zmienianie znaczenia, kontekstu - nic tu nie da. Przekonywanie, że król jest ubrany, gdy świeci zadkiem na kilometr, nic tu nie zmieni.
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #912 : Styczeń 23, 2010, 23:46:29 »

Jeśli chcesz Artqu ze mną rozmawiać,to wymieniaj imię En-Ki w sposób nieobraźliwy-a formę przez Ciebie stosowaną tak traktuję.
Nie prowokuj,byś u innych utracił szacunek,bo nie wykazując go innym możesz taki efekt uzyskac względem siebie.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #913 : Styczeń 23, 2010, 23:56:04 »

Nie wiemy kogo/co mógłbym, ewentualnie obrazić. Nie wiemy czy ktoś/coś przez Łobos przemawia. Zakładając nawet, że ktoś/coś przez nią przemawia nie wiemy czy jest tym kimś/czymś za kogo/co się podaje. Nawet w sesjach możemy przeczytać, że podaje się za wiele osób - to raz, dwa - nie przykłada wagi do imion - więc jak mogę obrazić gdy nie używam wulgaryzmów?

Coś czuję, że Twój apel jest sposobem aby uciec od niewygodnych odpowiedzi.
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #914 : Styczeń 23, 2010, 23:56:19 »

Tenebraelu.

Skoro uważasz,że masz pełne informacje na temat działań PCh i znasz odpowiedzi na zadawane tu pytania z pierwszej ręki-to zakładaj wątek "z ostatniej chwili".
Dziwi mnie tylko-bo uważałem Ciebie za solidnego gościa,który czai,że bieg zdarzeń może być zachwiany.
Aby to zdiagnozować -potrzebna jest świeża informacja.
Ale skoro dla Ciebie nie są one istotne-stwierdzam,że masz nastawienie już wyregulowane i do poglądów wyrażenia fakty nowe są Ci zbędne.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2010, 01:29:35 wysłane przez kot » Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #915 : Styczeń 23, 2010, 23:56:39 »

Jeśli chcesz Artqu ze mną rozmawiać,to wymieniaj imię En-Ki w sposób nieobraźliwy-a formę przez Ciebie stosowaną tak traktuję.
Nie prowokuj,byś u innych utracił szacunek,bo nie wykazując go innym możesz taki efekt uzyskac względem siebie.

Chciałbym poprzeć Kota w tej opinii. Jeśli chcemy aby obiekty naszego kultu były traktowane z szacunkiem, sami powinniśmy okazywać to innym.
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #916 : Styczeń 24, 2010, 00:07:05 »

Andrzej: Dziękuję bardzo. Następne pytanie. Jest konflikt pomiędzy religią chrześcijańską i muzułmańską... Czy Allach zwycięży na całym świecie?
Samuel: Zaczekajcie... Zaczekajcie jeszcze trzy lata i będzie upadek wszystkich religii...

Bardzo mnie to wszystko bawi... 'Będzie upadek wszystkich religii' - znaczy że ten upadek moze zacząc sie sie w tym roku, a kiedy ten proces sie zakończy z odpowiedzi nie wynika... Mnie to zresztą nie dziwi, bo nie jest to pierwsza taka teoria, a jeśli kto by pytał Samuela dokładnie:

Sesja 88
"IWONA: Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Krzysztofa.  W 2009 roku ma nastąpić upadek istniejących religii.  Co będzie tego powodem?  Która religia upadnie jako pierwsza, czy może wszystkie naraz?

EN-KI: „Śliskie“ bardzo pytanie zadałeś.  Jeśli trudności tobie to nie sprawi – to jest to temat, który nadaje się na sesję osobistą.  Na takiej sesji osobistej możemy swobodnie porozmawiać, bo moja odpowiedź tu, na forum, niektórym przybyłym może się nie spodobać i będzie ogromne niezadowolenie. Więc, zapraszam ciebie - porozmawiamy i powiem więcej.  Słucham."

Jak widac Samcio znów udzielił niejednoznacznej odpowiedzi. Po za tym drobna różnica miedzy 'będzie upadek' (domniemany czas przyszły) a 'ma nastąpic' (bliższa pewnośc) nie jest też bez znaczenia dla konkretnosci udzielonej odpowiedzi. Czyli ze w drugim przypadku, gdy rozmówca wymagał konkretnego już potwierdzenia, jak wiadomo Samcio zaprosił na priva. pozdroo
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #917 : Styczeń 24, 2010, 00:09:30 »

Kocie - nie manipuluj. Właśnie mocno trzymam się faktów i w oparciu o nie wyrażam swoje opinie i prowadzę dyskusję - to raz. Dwa - dyskutujemy aktualnie o kłamliwych proroctwach - czyli takich które miały się wypełnić a tak się nie stało. Nie zmienią tego ŻADNE aktualne wydarzenia.

Wydaje mi się, że zaczynasz sobie zdawać sprawę, że mocno przeholowałeś w ostatnich wypowiedziach i próbujesz znaleźć wyjście z twarzą, sytuacja jest mocno widoczna.

Przypuszczam - pewności nie mam - że bieg wydarzeń może zostać zachwiany, zmieniony. Lecz nie wpływa to na fakt, że kłamliwe proroctwa będą kłamliwymi, a tym samym wiarygodność proroka będzie zachwiana. Jeżeli większość z zapowiedzi jest chybiona to nie ma się co ciskać i fanatycznie zapewniać, że prorok jest ok, tylko inni się czepiają.

Ciągle zasłaniasz się możliwością wpłynięcia nowych informacji - wskaż mi proszę co aktualnie może stać się aby - w nawiązaniu do tego konkretnego wątku - religie upadły do końca 2009 r? Konkretnie.  

Enigma - wyraźnie stoi: "będzie upadek". Powiedziane zostało to ponad trzy lata temu. Gdzie ten upadek, która z religii upadła?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2010, 00:13:48 wysłane przez arteq » Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #918 : Styczeń 24, 2010, 00:09:32 »

Artqu!!


Ja też nie wiem,czy z kreaturą wymieniam zdania,czy z porządnym osobnikiem.Sam widzisz- grzeczności stosuję.
Rad byłbym,gdybyś zrozumiał,że jest to potrzebne,bo o naszej kulturze osobistej to ewidentnie zaświadcza.
Po co nam dowody,czy osoba,o której mówimy jest prawdziwa,czy nam odpowiada.
Nikomu ujmy nie przyniesie postawa,gdy nawet fikcyjne postacie uszanuje nawet,jeśli wrogie są.


« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2010, 01:35:05 wysłane przez kot » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #919 : Styczeń 24, 2010, 00:26:42 »

Wysłuchałem o poprawności wypowiedzi. Czy teraz mógłbyś już przestać zbaczać z głównego wątku tematu i odnieść się konkretnie do zadanych Ci pytań?
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #920 : Styczeń 24, 2010, 00:31:04 »

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=782.msg53451#msg53451

Jeśli w życie moją prośbę wprowadzisz-jestem do dyspozycji i czekam na pytania. Uśmiech Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #921 : Styczeń 24, 2010, 00:36:14 »

Ciągle zasłaniasz się możliwością wpłynięcia nowych informacji - wskaż mi proszę co aktualnie może stać się aby - w nawiązaniu do tego konkretnego wątku - religie upadły do końca 2009 r? Konkretnie. 
Jakie wydarzenie musiałoby teraz nastąpić aby słowa p. Łobos o upadku religii w 2009 były prawdą a nie kłamstwem?
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #922 : Styczeń 24, 2010, 00:54:45 »

Jeśli chcesz jeszcze coś zmieścic w 2009 roku-to już trochę zbyt późno.
Rozumiem,że chodzi Ci o efekt finalny-upadek taki,że po instytucji przetargi na wynajem lokali będą ogłaszane.
Upadek się rozpoczął,bo coraz mniej ludzi czuje potrzebę istnienia Kościoła.
Ale Ty czekasz na coś extra.
Będziesz to miał.Pamiętaj-to my kreujemy rzeczywistość.Czego oczekujesz albo czego się obawiasz,o czym ciągle myślisz-to się urzeczywistni.
Ale ja osobiście moment tej pieczątki widzę z innej perspektywy.
Myślę,że to,co ZOSTANIE ODNALEZIONE JUŻ NIEDŁUGO na płaskowyżu w Gizie doprowadzi do UPADKU SENSU ISTNIENIA tego,co nazywa sie u nas religią.
Ja rozumiem,że to wszystko przesuwa się w czasie,bo my ludzie kreujemy rzeczywistość i na Świecie się mocno ostatnio pietruszy,ale CHWILA PRAWDY NADCHODZI dużymi krokami-czy Ci się to podoba ,czy nie.
Nastąpi NOWE,CZYSTE,ZDROWE nasze OŚWIECENIE.  Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #923 : Styczeń 24, 2010, 02:13:07 »

To nie dla mnie "już trochę późno" - to późno dla PCH i Łobos. Potwierdzasz to co ja mówiłem wcześniej, a Ty próbowałeś zbić - nic nie odwróci tego, że zapewnienia Łobos, że religie UPADNĄ do końca 2009 r jest zwyczajnym kłamstwem - kolejnym zresztą. I proszę nie wmawiać teraz, że upadek następuje - upadek MIAŁ DOKONAĆ SIĘ. Dlatego nie oczekiwałem czegoś "extra".
Jak już pisałem - nie oczekuję potwierdzenia upadku w formie: "ostatni zamyka drzwi". Oczekuję, że zdecydowana większość zapytanych osób powie "tak, religie upadły". Czy dostrzegasz kolosalną różnicę pomiędzy zapewnieniem, że wybuduję Ci dom przed końcem 2009 r, a tym, że na Twoje "no i gdzie ten dom?", odpowiem - wiesz, tak jak mówiłem, zacząłem przygotowania...
Chwilę wcześniej apelowałeś o fakty - takowe otrzymałeś. Ty natomiast aby ratować twarz Pch zasłaniasz się jedynie PRZYPUSZCZENIAMI. I to przypuszczeniami - według mnie - marnej jakości biorąc pod uwagę dotychczasowe "dokonania" pch. Ciągle słyszę jedynie "nadchodzi, zbliża się, nadejdzie" - a buńczucznie zapowiadane wcześniej terminy mijają, mijają, są przesuwane...
Co zostanie odkryte? Przez kogo?
Tak, spełnia się oczekiwanie - wiedziałem, że wyjdzie prawdziwa twarz PCH/Łobos, wyjdzie ile warte są ich zapewnienia, słowa - wyszło i nadal wychodzi...
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #924 : Styczeń 24, 2010, 02:35:11 »

Pytanie POKORNIE zadałeś tytułując "p.Łobos".

Teraz  jednak już o swojej klasie zapominasz albo...Sorki walczysz z tym-ale nie dajesz rady.

Jeśli chcesz sobie pogadać-bardzo proszę-nikt z Tobą chyba przyjemności korespondencji mieć nie

będzie.
 Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Strony: 1 ... 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.063 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

everyone smallskill siri-ya-ny ganghg funnybunny