Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 12:15:40


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ślady technologii stosowanych przez starożytnych "bogów"  (Przeczytany 4999 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
George49
Gość
« : Maj 31, 2012, 10:36:44 »

Witam. To mój pierwszy wpis na forum i do tego z linkiem, ale prośba do moderatora, by nie traktował tego jak spam. Czytam to forum od ponad roku, ale nie rejestrowałem się, bo nie czuję się jeszcze kompetentny by pisać, czy brać udział w dyskusjach. Wolałem czytać i oglądać zamieszczane linki. Jednak tym razem chcę się czymś z wami podzielić. I już przechodzę do meritum. Najpierw zainteresowałem sę ezoteryką, potem doszła historia i paleokontakty. Dużo jest teorii, hipotez, ale mało konkretów, chociaż rozsiane na cały świecie budowle mówią same za siebie. Naukowcy jednak robią wszystko, by tego nie widzieć i manipulują faktami tak, jak im wygodnie. Dwa miesiące temu kupiłem miesięcznik "Czwarty Wymiar" . Rzadko go kupuję, bo zawiera coraz mniej konkretnych informacji, ale tym razem w kiosku nie było "Nexusa" i "Nieznanego Świata" a chciałem coś poczytać podczas podróży. Zacząłem go przeglądać i natrafiłem na jakąś relację z wyprawy do Egiptu. Na początku, od niechcenia obejrzałem zdjęcia ale kilka z nich spowodowało, że uważnie zacząłem czytać. Była to wyprawa mająca za zadanie odnalezienie materialnych śladów użycia zaawansowanej technologii w dalekiej przeszłości. Technologii którą posługiwali się "bogowe". Przyznam się po raz pierwszy czytałem coś w tym stylu. Ta pierwsza część otworzyła mi oczy, by nie przyjmować bezkrytycznie opinii naukowych autorytetów i nie słuchać ogólnie lansowanych teorii. Inaczej spojrzeć na oglądane zabytki i wyciągać logiczne wnioski z tego co widać. Poszperałem potem w sieci i znalazłem stronę tego Instytutu a w niej ponad dwieście zdjęć, które dokładnie przedstawiają zachowane ślady tych technologii. To chyba jedyne takie zdjęcia w sieci, bo nawet w googlach nic takiego nie widziałem. Przeżyłem szok, bo okazuje się, że nic nie jest ukryte, wszystko leży na widoku, trzeba tylko umieć patrzeć. Zobaczysz i już wiesz! Dlatego chcę Wam to pokazać, bo jeszcze na forum tego nie było. Ja już się otrząsnąłem z szoku, ale wszystko jeszcze przed wami. Zobaczcie bo warto. Ja zbzikowałem i już zbieram kasę by polecieć i zobaczyć to na własne oczy.

http://www.instytutbadan.com.pl/podgaleria.php?j=pl&id=44

http://www.instytutbadan.com.pl/slepy.php?id=25
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #1 : Maj 31, 2012, 12:12:56 »

Dzięki za linki i zdjęcia.
A tu dla porównania jak to się robi obecnie , żeby nikt nie pomyślał ,że można gąbką wyczesać Mrugnięcie

Zapisane
George49
Gość
« Odpowiedz #2 : Czerwiec 11, 2012, 23:05:33 »

O to właśnie! Duży uśmiech Jeśli ktoś myśli, że obróbka granitu i bazaltu(najtwardszych minerałów) to pestka, to się grubo myli. Starożytni potrafili wycinać, dosłownie wycinać, a nie wydłubywać czy drążyć całe monolity, których waga wynosiła nawet do 1200ton, i rzeźbić kilkunastometrowe posągi w kalcycie, granicie, kwarcycie jakby to był mydło lub glina. Do tego szlifować ściany piramid, których powierzchnia równa jest trzem boiskom! I to wszystko za pomocą kamiennych, miedzianych i brązowych narzędzi? Bzdury nam wciskają naukowcy i historycy. Fałszywy obraz historii i jej chronologii. Wykonanie granitowych bloków zewnętrznej warstwy piramidy Mykerinosa(najmniejsza) w Gizie jest takie samo jak "inkaskich " kompleksów w Peru spotykanych w częsci Machu Pichu, Ollantaytambo(czytałem jakiś numer Nieznanego Świata z 2010 cz 2011, gdzie przedstawiono wiarygodną hipotezę jakoby Ollantaytambo było zniszczone przez olbrzymi potop, wtedy nie zwróciłem na to uwagi ale teraz wszystko inaczej wygląda)) Pisac i innych a także co jeszcze ciekawsze na wyspie Wielkanocnej. A znaczna część egipskich piramid wcześniejszego i późniejszego okresu niż IV dynastia "budujących" jakoby piramidy w Gizie, Sakkarze i Daszurze jest tylko zwałem byle jak ułożonego, nieforemnego gruzu na resztkach starszych, zbudowanych bardzo precyzyjnie konstrukcji. I to wszystko widać gołym okiem. Na całym świecie. Aż dziw, że nikt z naukowców, historyków o tym głośno nie mówi. A może milczenie i kłamanie jest właśnie celowe? W każdym razie różnice w wykonaniu zachowanych megalitycznych ruin są bardzo widoczne i logicznym jest, że powstały nie tylko w różnym okresie czasu, ale także budowane były przez kultury o różnym stopniu rozwoju. Generalnie im starsze tym doskonalsze a im nowsze tym bardziej prymitywniejsze i o wiele mniejsze. I na koniec. Wykonanie wnętrza granitowych tzw. sarkofagów z jednego kawałka granitu, tak jak to robiono w starożytnym Egipcie jest niemożliwe nawet przy użyciu wspólczesnej kosmicznej technologii...
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 18 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

companions fifa11 truegaming magicalespackluporum madex