Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 26, 2024, 23:07:21


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 42 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pręgierz -> komentarze i pytania  (Przeczytany 443829 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« : Listopad 30, 2008, 20:33:54 »

Tutaj można zamieszczać swoje komentarze, pytania, kontrowersje, wyjaśnienia itp.
odnośnie spraw z "Pręgierza" (http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=790.0).
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2008, 21:53:22 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
joxer
Gość
« Odpowiedz #1 : Grudzień 13, 2008, 12:33:30 »

Jak nie wywalisz pseudonimow z pregierza to ja to zalatwie. Biedne te forum. Dziwne, ze PCH nie ma odrobinke kasy na domene forum a nie jakies free. Przepraszam za to co zrobilem. Wiecej sie nie powtorzy. Czy mozesz zdjac ta blokadke ? Bo jak chcesz to moge zmienic nick i sie nie ujawniac i miec to gdzies. Oftopowac nie bede.

Pozdrawiam
t0m3k12
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Grudzień 15, 2008, 16:19:36 »

Jak nie wywalisz pseudonimow z pregierza to ja to zalatwie. Biedne te forum. Dziwne, ze PCH nie ma odrobinke kasy na domene forum a nie jakies free. Przepraszam za to co zrobilem. Wiecej sie nie powtorzy. Czy mozesz zdjac ta blokadke ? Bo jak chcesz to moge zmienic nick i sie nie ujawniac i miec to gdzies. Oftopowac nie bede.

Pozdrawiam
t0m3k12

ban będzie zdjęty, tak... jak sam wygaśnie!
to głupie 2 tygodnie, przecież możesz tyle poczekać.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2008, 15:43:33 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #3 : Styczeń 02, 2009, 01:18:50 »

Tylko jedno tom1ek - skoro sprawa bywa już wyjaśniona z zarządem PCH i Stolo (Sławek) to nie musiałeś mnie banować ale trudno stało się - przeżyłem...

Kapłan 718!
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #4 : Styczeń 02, 2009, 02:15:35 »

Kapłanie 718,
Czy przez te dwa tygodnie zastanowiłeś się nad emocjami jakie wzbudzasz swoją postawą, i jaki jest faktyczny powód wzniecania tych awantur?

Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #5 : Styczeń 02, 2009, 03:04:55 »

nie miałem czasu na to - ważniejsze rzeczy się działy ale o tym póżniej jak wróci Tenebrael...

ja taki jestem i tyle, łatwo mnie zdenerwować a tu na forum prawie wszyscy w mniejszym lub większym stopniu mnie próbują obrażać lub przynajmniej czepiać się bez sensu a tego nie nawidzę! a na forum to tylko słowa - dzisiaj byłem u kumpeli na popijawie i przyczepiło się do mnie dwóch drechów, byli mocno pijani ja prawie wcale i przekonali się, że lepiej mnie nie denerwować jednak Uśmiech nie jestem mocny w gębie wyłącznie - jak ktoś się rzuca bez sensu to obrywa a że zawsze mam glany i jestem raczej duży (190 cm 90kg) to skutecznie wyjaśniam, żeby mnie nie denerować ani nie obrażać - mam tak odkąd kilka lat temu 20 (słownie - DWUDZIESTU!!!) drechów mnie zaatakowało w szkole i mocno mnie pobili - złamany nos i przestawiona przegroda to tylko mała część tego co się wtedy stało - od tamtej pory jestem bardzo agresywny (mam bojowe nastawienie i nie jestem lalusiem już) w stosunku do dresów głównie a sam jestem metalem Uśmiech

taka trauma jaką przeżyłem w życiu powoduje właśnie, że jestem jaki jestem i tyle - nie użalam się nad sobą i nie nastawiam drugiego policzka JUŻ...

Kapłan 718'
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Styczeń 02, 2009, 03:28:08 »

Kapłan, przykro mi z powodu Twojej traumy i cieszę się, że udało Ci się przeżyć bezlitosny i tchórzliwy napad 20stu barczystych dresów Chichot, ale zawsze należy zachowywać się stosownie do sytuacji. Na forum nikt nie zagraża Ci w sposób fizyczny, więc nie widzę sensu przyjętej przez Ciebie linii obrony. Nie masz się czego obawiać Uśmiech
Są również sposoby radzenia sobie z wybuchami agresji, również z tymi których powodem są nieprzyjemne doświadczenia życiowe.
Podejrzewam, że w naszym gronie nie ma żadnych winowajców tego przykrego i bestialskiego pobicia, a co za tym idzie, nikt z nas nie jest temu winien. Nie widzę więc powodów, dla których mógłbyś wyładowywać się na forum.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Thotal
Gość
« Odpowiedz #7 : Styczeń 02, 2009, 03:55:49 »

Mam wrażenie, że te "drechy" zaimponowały Ci w dobitny sposób, postępujesz dokładnie według ich reguł. Jak widzisz że dasz radę, to atakujesz...
Agresja jest wynikiem wewnętrznej słabości  i niedojrzałości emocjonalnej. Nie piszę tego, żeby Ci dokuczyć, ale dlatego żebyś przełożył swoje reakcje na faktyczne zagrożenia wobec Twojej osoby. Takie reakcje są wynikiem strachu, nie lubisz swojego mało wartościowego życia ( podświadoma opinia o sobie) i próbujesz zrekompensować to zewnętrznymi reakcjami.
Jesteś mądry chłop, trochę przeanalizuj to co Ci piszę i wejdź na właściwe tory.

Życzę Ci wszystkiego najlepszego w Nowym 2009 Roku Uśmiech

Thotal
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #8 : Styczeń 02, 2009, 10:32:44 »

to jest forum - tutaj ludzie o odmiennych zdaniach się ,,ścierają'' i próbuje przekonać że swoje zdanie jest lepsze co raz jest prawdziwe a raz nie
I nie trzeba tutaj denerwować się i kłócić wyzywać tylko dyplomatycznie spokojnie wyjaśnić sprawę przekonać do swoich racji bądź uznać inne za słuszne
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2009, 10:32:54 wysłane przez Cysio91 » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #9 : Styczeń 02, 2009, 15:42:16 »

wiem, że macie rację ale wierzcie mi, że to NIC miłego być 20 RAZY wzywanym do stawienia się w sądzie bo oskarżenia był osobne dlatego, że zarzuty były bardzo różne - od namawiania do przestępstwa do wymuszania określonego działania na innych po napad i napaść fizyczną - nie wyżywam się na forum na nikim bo chcę odreagować - nie pozwolę, żeby obrażano mnie poprzez atakowanie moich wieloletnich działań i analiz oraz prac, które wykonałem i nadal wykonuję - spróbujcie poświęcić PIĘC LAT życia jednej SPRAWIE, osiągnijcie w tym perfekcję i to czego nikomu się nie udało jeszcze (konsultowałem moje odkrycia z ludźmi w Anglii i USA i zostało to potraktowane jako przełomowe odkrycia przez czołowych współczesnych okultystów, że wspomnę tylko o dwóch panach z odłamu Zakonu Złotego Brzasku oraz Zakony Srebrnej Gwiazdy - mówię o szefostwie) - no i teraz niech ktoś wam pisze, że to BZDURY!!! jak się poczulibyście, uznanie na ŚWIECIE a u siebie w KRAJU wylewanie pomyj i posądzenia o durne teorie...

P.S. u mnie sprawdziło się "co cię nie zabije, to cię wzmocni!" - dostałem od 20 drechów (jeden był karateką i dostałem z pół obrotu tak, że prawie mi się łeb obrócił w druga stronę!) nota bene nie na ulicy ale w szkole na korytarzu od "kolegów" z klasy - powód prosty - długie włosy, glany i czarny ubiór oraz wdawania się z księdzem w takie dyskusje, że wzywał dyrektorkę bo uznawał, że go krytykuję a ja poprostu udowadniałem mu, że nie ma racji a ten bez radny wołał pomoc Uśmiech - podsumowując, mam 25 lat, włosy do pasa, ubieram się na czarno i nie uległem mimo, że chcieli mnie zabić - dwóch miało zarzut o grożenie śmiercią!!! myślę, że to wyjaśnienie w tym miejscu uświadomi wam wiele z kim rozmawiacie...

Kapłan 718'
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #10 : Styczeń 02, 2009, 16:09:41 »

Brak skromności jest chyba Twoją największą wadą. Nie interesuje mnie to, które bractwo/sekta/bóg wie co jeszcze, uznało Twoje osiągnięcia za odkrycia przełomowe. Na forum jesteś tylko jednym z użytkowników, nie jesteś ani administratorem ani moderatorem, nie mamy żadnego potwierdzenia na to, jakim wielkim uznaniem cieszysz się w średnio znanych nam kręgach. Ja też mogę napisać, że jestem następnym wcieleniem Einsteina i nie wiadomo, jakim sposobem została mi pamięć o poprzednich wcieleniach i nadal mam w głowie wiedzę zdobytą podczas ich wszystkich. W internecie mogę być kimkolwiek zechcę, ale jeśli chcę, żeby ludzie rzeczywiście uwierzyli w moje farmazony, to najważniejszy jest sposób, w jaki będę się przedstawiać. Twoja agresywna autoreklama na nas nie działa.
Z marketingiem nigdy nie miałeś zapewne nic wspólnego. Nawet jeśli jesteś super wyspecjalizowanym w jakiejś dziedzinie człowiekiem, musisz umieć siebie "sprzedać". Inaczej czcić Cię będą jak wielu kontrowersyjnych utalentowanych ludzi dopiero 300 lat po Twojej śmierci jak już każdy zapomni, jaki  byłeś naprawdę.
A ta cała Twoja gadka o 20stu dresach jest po prostu śmieszna, nie wiem co chciałeś osiągnąć takimi wyznaniami, ale nie sprzyjają Ci one. Możesz posiąść wiedzę ze wszystkich książek na świecie, uczyć się od najwybitniejszych okultystów, pozjadać wszystkie rozumy, ale jeśli nie będzie w Tobie pokory i skromności, nie zyskasz żadnego odbiorcy!
Naucz się szanować innych, a dopiero potem wymagaj szacunku względem samego siebie. Nigdy nie wiesz z kim rozmawiasz, dlatego nigdy nie uważaj siebie za mądrzejszego od rozmówcy.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Blad
Gość
« Odpowiedz #11 : Styczeń 02, 2009, 16:16:55 »

wiem, że macie rację ale wierzcie mi, że to NIC miłego być 20 RAZY wzywanym do stawienia się w sądzie bo oskarżenia był osobne dlatego, że zarzuty były bardzo różne - od namawiania do przestępstwa do wymuszania określonego działania na innych po napad i napaść fizyczną - nie wyżywam się na forum na nikim bo chcę odreagować - nie pozwolę, żeby obrażano mnie poprzez atakowanie moich wieloletnich działań i analiz oraz prac, które wykonałem i nadal wykonuję - spróbujcie poświęcić PIĘC LAT życia jednej SPRAWIE, osiągnijcie w tym perfekcję i to czego nikomu się nie udało jeszcze (konsultowałem moje odkrycia z ludźmi w Anglii i USA i zostało to potraktowane jako przełomowe odkrycia przez czołowych współczesnych okultystów, że wspomnę tylko o dwóch panach z odłamu Zakonu Złotego Brzasku oraz Zakony Srebrnej Gwiazdy - mówię o szefostwie) - no i teraz niech ktoś wam pisze, że to BZDURY!!! jak się poczulibyście, uznanie na ŚWIECIE a u siebie w KRAJU wylewanie pomyj i posądzenia o durne teorie...

P.S. u mnie sprawdziło się "co cię nie zabije, to cię wzmocni!" - dostałem od 20 drechów (jeden był karateką i dostałem z pół obrotu tak, że prawie mi się łeb obrócił w druga stronę!) nota bene nie na ulicy ale w szkole na korytarzu od "kolegów" z klasy - powód prosty - długie włosy, glany i czarny ubiór oraz wdawania się z księdzem w takie dyskusje, że wzywał dyrektorkę bo uznawał, że go krytykuję a ja poprostu udowadniałem mu, że nie ma racji a ten bez radny wołał pomoc Uśmiech - podsumowując, mam 25 lat, włosy do pasa, ubieram się na czarno i nie uległem mimo, że chcieli mnie zabić - dwóch miało zarzut o grożenie śmiercią!!! myślę, że to wyjaśnienie w tym miejscu uświadomi wam wiele z kim rozmawiacie...

Kapłan 718'
Nieomylność, apodyktyczność, dogmaty, fanatyzm dotyczacy wlasnej osoby, to domeny bogów. Dlaczego nikt nie chce w Ciebie uwierzyć?
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #12 : Styczeń 02, 2009, 16:23:26 »

Blad dzękuje za "komplement" Uśmiech

Kapłan 718'
Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #13 : Styczeń 02, 2009, 16:32:34 »

108, 36, 144, 36, 180,324, 72, 216, 180, 144 - 1440
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #14 : Styczeń 02, 2009, 16:47:10 »

Znowu się zaczyna...

Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #15 : Styczeń 02, 2009, 16:51:52 »

@Blad, w wolnym czasie się tym zajmę

@Mora - NIC się nie zaczyna! ja skończyłem właśnie - wątek mojej historii uważam za zamknięty. Bez odbioru!

Kapłan 718'
Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #16 : Styczeń 02, 2009, 16:55:12 »

Mrugnięcie
mora wszystko sie zaczyna i wszystko sie konczy, zmiany to naturalny rytm w zyciu
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #17 : Styczeń 02, 2009, 17:10:12 »

Ale chodzi mi o to że "On" powrócił niczym "Sauron" by znowu siać spustoszenie na forum czytając jego posty wyżej.

Pozdro
Mora
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #18 : Styczeń 04, 2009, 15:09:43 »

Witaj Kaplan 718, najpierw chce ci zlozyc najlepsze zyczenia noworoczne, zycze ci duzo zdrowia, zadowolenia z zycia spelnienia najskrytszych marzen, zycze ci tez naprawde od serca abys tu na forum zyskal przyjaciol, jak my wszyscy . Kazdy z nas zglosil sie tutaj z innego kranca swiata, panstwa, miasta czy wioski, nikt nie wie z kad pochodzimy. Ja jestem chyby najstarsza osoba na tym forum, ale najmlodsza w rozwoju duchowym. Rozpoczynalam tu jak glucha i slepa, dzieki wiedzy moich kolegow i kolezanek wiele sie nauczylam, poznalam nowe tematy. Jestem im bardzo wdzieczna, ze przyjeli mnie do tej grupy, poznajemy sie dalej, zaprzyjaznilam sie z paroma osobami i nikt mnie nie odsunal ze jestem stara, ja jestem
Rafaela. Mimo ze mam 57 lat, to mam respekt i szacunek do moich mlodych kolezanek i kolegow na forum. Calej wiedzy nikt nie posiada, bardzo szanuje ludzi madrych i poglebiajacych swoja wiedze. Mowimy na forum duzo o milosci, roznej milosci, wlasnie milosc jest ta pomocnicza reka do
dobra, spokoju, madrosci i milosci. Musze przyznac ze twoj dzisiejszy opis swojej osoby sprawil na mnie duze wrazenie, jestes kul. Ale to wszystko mi nie pasuje, bo wlasciwie osoby o takiej budowie sa ludzmi o ogromnym dobrym i cieplym sercu. Ja mysle ze natura z toba postapila jak z wieloma innymi duzymi ludzmi, ale ty sam probujesz sie zniszczyc. Uwiez mi, musisz zaczac sie uczyc wybierac sobie przyjaciol, szanowac wypowiedzi i uczucia innych i zadabac aby naokolo ciebie zagoscila aura spokoju, dobra, wyrozumialosci, szacunku do innych.Wtedy zobaczysz, ze wszystko dostaniesz spowrotem. Zrozum ze potrzeba czasu aby ludzie zrozumieli o co tobie chodzi, i tez nie wszyscy zechca to zrozumiec, dlatego musisz sie nauczyc rozpoznawac z kim mozna rozmawiac a z kim nie. Kazdy z nas ma ten problem, kazdy musial to pojac, ze jesli z kims nie mozna dojsc do porozumienia to nalezy go zostawic w szacunku i spokoju, niech idzie wlasna droga. Zacznij szanowac swoja wiedze,i dziel sie nia z innymi. Jestem przekonana ze w tobie siedzi przemily mlody czlowiek i czeka kiedy go uwolnisz i obdarujesz go miloscia i dobrem. Bede sie bardzo cieszyla i inni napewno tez. Masz przed soba duzo wspanialych chwil do przezycia. Wybacz tym ktorzy sa przeciwko tobie, ktorzy zrobili ci krzywdw i otworz sie do ludzi z ogronmym sercem ktorzy chetnie podadza ci reke i skorzystaja z twoich wiadomosci i beda ci wdzieczni za twoja prace i twoje umiejetnosci. Tego wszystkiego zycze ci z calego serca, wszystkiego najlepszego......
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #19 : Styczeń 04, 2009, 16:55:02 »

Dziękuję Pani Rafaelo Uśmiech

to co ciekawe ale właśnie na tym forum znalazłem kilkoro przyjaciół, którzy myślą nie tyle podobnie jak ja ale w tym samym kierunku - mamy zamiar połączyć siły i zrobic coś wspólnie, rok 2009 będzie całkiem inny niż poprzedni, zarówno tu na forum jak i w zyciu każego z nas...

również życzę wszystkiego NAJ i pozdrawiam serdecznie...

Kapłan 718'
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2009, 16:55:54 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #20 : Styczeń 04, 2009, 16:59:24 »

Ciesze sie bardzo, i zycze ci spelnienia twoich planow. Zycze ci wiecej usmiechu i prosze - jestem Rafaela. Pozdrawiam pa,pa.
Zapisane
Hironobu15
Gość
« Odpowiedz #21 : Styczeń 04, 2009, 20:29:56 »

Przepraszam bardzo, ale co takiego zrobił Pręgierz/Kapłan 718?
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : Styczeń 05, 2009, 08:34:18 »

Przepraszam bardzo, ale co takiego zrobił Pręgierz/Kapłan 718?

Duży uśmiech

to zaglądnij sobie tu:
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=790.msg10150#msg10150
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #23 : Styczeń 05, 2009, 14:36:32 »

jeżeli to forum ma być TAKIE OTWARTE to nie rozumiem czemu dostałem bana za takie coś - mało tego to jest samowolka bo Stolo rozmawiał z Andrzejem Wójcikiewiczem i wyjaśnili mi jak sprawa wygląda i żadnej za to nie dostałem nagany - Stolo mi wyjaśnił sytuację i sprawa została wyjaśniona, przyszedł tom1ek i mnie zbanował - tak to jest gdy nie ma żadnej wymiany informacji...

Kapłan 718'
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #24 : Styczeń 05, 2009, 14:47:00 »

Kapłan, myślę, że decyzja Tomka była też uwarunkowana od próśb użytkowników.
Ja wiem, że Ty zaraz napiszesz, że wiele osób na PM wysyłało Ci swoje słowa poparcia, jednakże przyjmij też wersję drugiej strony. Wiele osób wysyłało do nas prośby o ukaranie Ciebie, wielu użytkownikom nie podobał się Twój sposób postępowania.
Nie może być tak, że ktoś na forum może bezkarnie pozwalać sobie na więcej niż inni.
Możesz mieć zaplecze w postaci p.Wójcikiewicza i cichych wielbicieli, ale dopóki na forum obok Ciebie jest 500set innych użytkowników, dopóty będziesz karany tak samo jak inni, bez żadnych immunitetów.

Ponadto - słowa Stolo po rozmowie z p.Wójcikiewiczem na Twój temat:
"Kapłan 718 na tym forum jest tylko i wyłącznie forumowiczem i żadnych zmian administracyjnych nie będzie. Kazdego dotyczą te same zasady korzystania z forum i każdy może zostać z niego wydalony czasowo lub na stałe."
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2009, 14:53:24 wysłane przez janneth » Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 42 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

radarodzicowsp289 faon hejtforum pegasus zoo-cassmitha