Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 29, 2024, 13:36:47


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 42 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pręgierz -> komentarze i pytania  (Przeczytany 444143 razy)
0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #100 : Marzec 02, 2009, 23:40:20 »

Ponieważ to mój dział,więc ci odpowiem.Tematy zamknełam ponieważ Kapłan718 mnie o to poprosił. To są jego artykuły i nie chciał kłótni w tych tematach.
Jeśli chcesz pisać komentarze na ich temat to utwórz nowy wątek i tam prowadź dyskusję.Nikt ci tego nie zabrania.Najlepiej jednak porozmawiaj z Kapłanem,myśle ze wszystko potwierdzi.
chanell
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Blad
Gość
« Odpowiedz #101 : Marzec 03, 2009, 07:34:17 »

nie o to chodzi, chodzi o jakąs przyzwoitość, bo wychodzi na to że to forum jest blogiem kapłana. Albo inaczej, każdy moze napisać sobie coś i poprosić o zamknięcie tematu bo nie chce dyskusji na ten temat. Powiem tak, nawet na większości blogów, gdzie są prywatne odczucia ludzi, możliwy jest komentarz. Myślę że forum służy do wymiany myśli, a nie do przekazywania swojego zdania bez możliwości komentarzu, i co najważniejsze, podpisywania się jako Projekt Cheops. Skoro tak jest to miejsce tych artów jest na stronie PCH i na forum linki, umożliwiające dyskusję. Ja będę się upierał, że to wygląda tak jakby ktoś inny pisał arty a kapłan stawiał swojego nicka, bo nie potrafiłby żetelnie odpowiedzieć na konstruktywną krytykę.
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #102 : Marzec 03, 2009, 10:40:17 »

Każdy ma tu prawo do poproszenia o zamknięcie tematu, jeśli jest jego twórcą. I uważam to prawo za bardzo dobre - więc ono pozostanie. Temat może być też zamknięty jeśli łamie regulamin forum lub netykietę - były też i takie przypadki.
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #103 : Marzec 15, 2009, 16:05:58 »

tom1ek dziękuję za bana był mi bardzo potrzebny - te dwa tygodnie dobrze wykorzystałem, byl mi potrzebny ten czas i co jakis czas bedde Cie prosic o bana Uśmiech


P.S. Błąd przestan !$%^*! głupoty bo za 2 miesiące Cię obrażę i dostanę bana, hehehehe Chichot

718'
« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2009, 16:08:20 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #104 : Marzec 15, 2009, 19:59:31 »

tom1ek dziękuję za bana był mi bardzo potrzebny - te dwa tygodnie dobrze wykorzystałem, byl mi potrzebny ten czas i co jakis czas bedde Cie prosic o bana Uśmiech


P.S. Błąd przestan !$%^*! głupoty bo za 2 miesiące Cię obrażę i dostanę bana, hehehehe Chichot

718'

hehe, to może dożywotni banik? Mrugnięcie Mrugnięcie
z tego byś się pewnie jeszcze bardziej cieszył Język Język

p.s.: niewiele dopłacisz... Mrugnięcie to jak? podac ci mój nr konta? ;P
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
arteq
Gość
« Odpowiedz #105 : Marzec 15, 2009, 23:03:29 »

Myślę, że rozsądnym rozwiązaniem byłby minimum iloczynowy [każdorazowo wydłużający się dwukrotnie w porównaniu do poprzedniego] wzrost czasu zbanowania - pierwszy 2 tygodnie, nastepnie 2 x 2 czyli 4, kolejne to 4 x 2 czyli 8...
Ciekawym rozwiązaniem byłby też postęp geometryczny...
Pozwoliłoby to poważnie ochłonąć osobom cyklicznie dopuszczajacych się występków i w związku z tym banowanych. Moim zdaniem w przypadku osób cyklicznie naruszajacych regulamin poprzez obrażanie innych można/należy domniemywać, że wcale nie zależy im na wymianie poglądów lecz na zwykłych kłótniach.

Zresztą byłoby to zgodne z regulaminem:

Administrator oraz moderatorzy mają prawo ostrzegać w przypadku naruszenia ww. zasad Administrator może zablokować możliwość wypowiadania się na forum (czasowo lub stale) w przypadku poważnych/powtarzających się przypadków łamania regulaminu przez użytkownika. Administrator ma prawo usunąć konto użytkownika w przypadku rażącego naruszenia regulaminu.

Ciekaw jestem opinii innych forumowiczów w tym temacie.
Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #106 : Marzec 15, 2009, 23:05:55 »

bardzo dobry pomysł - jednak ja bym, postulował za opcją +1 (tydzień) za każdy występek.. 4 tyg bez forum?? masakra  Mrugnięcie
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #107 : Marzec 15, 2009, 23:12:10 »

Albo chce się brać udział w forum albo nie. Jeżeli recydywa to nie ma przeproś.
Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #108 : Marzec 15, 2009, 23:15:36 »

Albo chce się brać udział w forum albo nie. Jeżeli recydywa to nie ma przeproś.

no niby tak, ale jak admin będzie miał zły dzień  Uśmiech kwestia do dyskusji (może do ankiety?)
moje zdanie znacie ---> +1 tydzień

choć twoja artqu wcale nie jest gorsza  Uśmiech
Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #109 : Marzec 16, 2009, 07:33:03 »

P.S. Błąd przestan !$%^*! głupoty bo za 2 miesiące Cię obrażę i dostanę bana, hehehehe Chichot
718'

Uśmiech obrazić mnie trudno, najwyżej możesz użyć wobec mnie słów "ogólnie uznanych za obelżywe" Uśmiech ale wracając, chodzi mi o jakiś układ, jak forum to forum, nie ma znaczenia czy to ty pisałes czy ktoś inny. Ja też mogę wstawiać arty i prosić o zamknięcie tematu, ucinając w ten sposób ogólną dyskusję na temat moich wypocin (mojego zdania) Uśmiech dla mnie ten układ jest po prostu chory. Ja jezeli mam cos do powiedzenia, nie boję się krytyki, a to co uważam za własną pracę pozostawiam po prostu na moim blogu.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #110 : Marzec 16, 2009, 10:22:37 »

jest temat na forum i nie unikam pytań i odpowiadam na nie, to raz, a po drugie to widzę, że nie znasz historii 11 stronicowego offtopa pod tymi tekstami, który polegal na jechaniu PO MNIE a nie po moich tekstach!

718'
Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #111 : Marzec 16, 2009, 10:26:41 »

no nie znam to jest prawda. Widzisz czasami (może częsciej niż czasami) ludzie szukają błędów w człowieku a nie w jego pracy. czasami może się tak zdażyć że marny mistrz wykona arcydzieło, a doskonały mistrz skopie. Co do oceniania, ja staram się oceniać dzieło, do oceny ludzi nie mam uprawnień Uśmiech Chociaż czasami i to po cichu robię bo przez nich nie ocenaim ich dziela - przyznaję się bez bicia .
« Ostatnia zmiana: Marzec 16, 2009, 10:36:46 wysłane przez Blad » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #112 : Marzec 18, 2009, 17:14:51 »

Mam pytanie do tom1ek:

Czy prawdą jest, że jako admin wyraziłeś zgodę aby niejaki 718 mógł na tym forum obraźliwie wyrażać się nt. religi katolickiej [a ściślej jej nurtu rzymsko-katolickiego] jak i samych jej członków?
Jeżeli tak - to dlaczego? [patrz: np. regulamin forum]
Jeżeli nie - czy takie zachowanie będzie tolerowane?

Do zadania pytania skłoniły mnie nast. fragmenty postów:

1. "[...] to żałosne dupki [...]"
a na zwrócenie uwagi na powyższe wyrażenie:
"wiem od Amina, że mogę się tak wyrażać o tej religii więc tam gdzie jest taka konieczność"
oraz
"słuchaj, pytałem Tomka - mogę! PCH nie jest katolicki / chrześcijański - Samuel się powstrzymuje bardzo, żeby nie powiedzieć, że PCH ma charakter zdecydowanie ANTYchrześcijański!"

2. "to nie bluzgi ale święta prawda - adminowi to nie przeszkadza więc Tobie nie ma prawa!"

3. "i nie wacham się nazwać wpółczesnego chrześcijaństwa i KK bandą popapranców cofniętych w rozwoju"

Czekam na odpowiedź. Do czasu jej otrzymania powstrzymam się od pewnych pytań.
Zapisane
Hans Olo
Gość
« Odpowiedz #113 : Marzec 18, 2009, 17:16:45 »

Mogą mi skasować uprawnienia, ale masz moją gwarancję, że ja tego tolerował nie będę.
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2009, 17:17:05 wysłane przez Hans Olo » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #114 : Marzec 18, 2009, 17:21:09 »

Dziękuję Hans Olo za odpowiedź.

Czekam aby wypowiedział się również tom1ek, ponieważ to na jego słowa/zezwolenie powołuje się użytkownik 718. Dlatego biorąc pod uwagę to, że 718 już zdarzało się powoływać na uprawnienia/stanowiska których jak się okazywało nie posiadał oraz  zwyczajnią ludzką przyzwoitość nakazujacą wysłuchać wersji wszystkich zainteresowanych stron, spokojnie oczekuję jeszcze na wypowiedź tom1ek'a.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #115 : Marzec 18, 2009, 19:09:36 »

nie obrażam katolików ale KOŚCIÓŁ JAKO ORGANIZACJĘ! nie wiernych ale tych na górze bo to oni źle robią a nie KATOLICY - łatwiej już?!

nikt mi nie będzie zabraniać tak pisać podczas gdy Samuel mówi ostrzej i dosadniej - ja staram się być delikatny jeszcze...

PCH nie jest dla katolików jednak, absolutnie jest przeciwnością tego co wyznaje wiara chrześcijanska!!!

arteq - wiele osób mi już sugerowało na PW, że jesteś wysłannikiem KK, żeby siać tutaj spustoszenie, uważam, że nie ma miejsca dla ciebie tutaj i takich jak ty  Z politowaniem

P.S. jestem dorosły i sam odpowiadam za to co piszę, jesli takie jest moje nastawienie do tej jakże żałosnej pseudo-religii to nie będę tego ukrywać ale głosić to wszem i wobec - teraz jest na to pora właśnie, nie obrażam jednostek ale ogólnie pisze co myślę o KK - tom1ek to rozumie bo mu to tłumaczyłem, żeby nie było wątpliwości jak rozumieć to co piszę!

718'
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2009, 19:14:08 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
Mobius
Gość
« Odpowiedz #116 : Marzec 18, 2009, 20:30:26 »

Arteq ma rację Kapłan,poza tym też mam wielu znajomych,przyjaciół katolików którzy są wspaniałymi ludźmi a Ty ich co chwila obrażasz ,wiele z tych osób w ogóle nie interesuje się ezoteryką ale w przeciwieństwie do Ciebie wiedzą co oznacza słowo SZACUNEK i powiem Ci że Choćbyś przeczytał następne 1000 ksiąg,rozwiązał 1000 następnych ezozagadek w rozwoju duchowym dalej będziesz w tym samym miejscu,za to jeśli nauczysz się szacunku do innych będzie to milowy krok w Twoim rozwoju.
Bo widzisz tu się nie liczy kto ile przeczytał ,kto ile wie i w co wierzy a o to kto jaki jest, a przyjrzyj się sobie co wysyłasz w świat
Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #117 : Marzec 18, 2009, 20:32:33 »

Mogą mi skasować uprawnienia, ale masz moją gwarancję, że ja tego tolerował nie będę.

jeśli to ma jakiekolwiek znaczenie - to ja też nie...
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #118 : Marzec 18, 2009, 20:35:15 »

Czym innym jest obrazanie i ponizanie konkretnych ludzi ( zwracajcie na to uwage prosze), a czyms zupelnie innym , krytyka ideologji ktora niesie okreslona nazwe. W tym wypadku KK.Skoro arteq jest tak wrazliwy na tym punkcie to zaczac trzeba od wniesienia pozwu do sadu przeciw wszystkim filmom z internetowym osmieszajacym naiwnosc  ludzka, kretactwo kk, oraz wymuszanie bezmyslnosci    za pomoca traktowania dogmatow jako jedynej prawdy.
Zastraszania karami, ponizeniem w piekle oraz wymuszaniem uczestniczenia w coniedzielnych rytualach magicznych.
Wspolczesny Czlowiek zaczyna myslec, juz sie nie da utrzymac go w kagancu ciemnoty wbrew jego woli.
Komu po drodze z ta ideologia i wiara w nia to jego sprawa, ale nie powinien kneblowac ust innym , ktorzy maja prawo do krytyki tej 2000 letniej mentalnej niewoli.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2009, 20:35:49 wysłane przez Kiara » Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #119 : Marzec 18, 2009, 20:38:58 »

Czym innym jest obrazanie i ponizanie konkretnych ludzi ( zwracajcie na to uwage prosze), a czyms zupelnie innym , krytyka ideologji ktora niesie okreslona nazwe. W tym wypadku KK.Skoro arteq jest tak wrazliwy na tym punkcie to zaczac trzeba od wniesienia pozwu do sadu przeciw wszystkim filmom z internetowym osmieszajacym naiwnosc  ludzka, kretactwo kk, oraz wymuszanie bezmyslnosci    za pomoca traktowania dogmatow jako jedynej prawdy.
Zastraszania karami, ponizeniem w piekle oraz wymuszaniem uczestniczenia w coniedzielnych rytualach magicznych.
Wspolczesny Czlowiek zaczyna myslec, juz sie nie da utrzymac go w kagancu ciemnoty wbrew jego woli.
Komu po drodze z ta ideologia i wiara w nia to jego sprawa, ale nie powinien kneblowac ust innym , ktorzy maja prawo do krytyki tej 2000 letniej mentalnej niewoli.

Kiara Uśmiech Uśmiech

przy czym krytyka to jedno a bezczelne obrażanie to już drugie..
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #120 : Marzec 18, 2009, 21:05:03 »

oni NAS LUDZKOŚĆ obrażają 2000 lat, mało tego - ja nazywam ich popaprańcami a to tylko słowa - ONI WYMORDOWALI TYLE LUDZI, ŻE NIE MA WOGÓLE TUTAJ PORÓWNANIA!!!! nie ma tak obraźliwych i ostrych słów, żeby określić tą bandę psychopatycznych zwyrodnialców!!!!!!!!

NIE MA I NIE BĘDZIE!!!

do ludzi mniej myślących - obrażam organizację a nie jednostki i nie wyobrażam sobie być banowany za wyrażanie własnego zdania o ORGANIZACJI z którą PCH bardzo nie po drodze (liczę, że PCH pomoże w dojściu do końca jej istnienia!), ludzie zacznijcie myśleć i mody nie brońcie i nie stawajcie po stronie KK (bo robicie to!) bo to jest to co idzie na dno, chcecie iść razem z nimi?! ja wybieram jendak rolę tego, który zatopi a nie będzie zatopiony!

AMEN  Zły

Kapłan 718'
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #121 : Marzec 18, 2009, 21:13:21 »

Mam pytanie do tom1ek:

Czy prawdą jest, że jako admin wyraziłeś zgodę aby niejaki 718 mógł na tym forum obraźliwie wyrażać się nt. religi katolickiej [a ściślej jej nurtu rzymsko-katolickiego] jak i samych jej członków?

NIE, nic takiego nie miało miejsca

a wyrażenie "żałosne dupki" podpada pod bana, więc szkoda że mi tego wcześniej nikt oficjalnie nie zgłosił...
no ale cóż, wszyscy później krzyczą że to ADMIN (albo mody) znowu coś zaniedbał, "dlaczego ADMIN nie reagował!?", admin ma być Duchem Świętym, a zgłosić na priva to się nikomu nie chce.  Z politowaniem
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2009, 21:19:42 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Michał
Gość
« Odpowiedz #122 : Marzec 18, 2009, 21:13:52 »

oni NAS LUDZKOŚĆ obrażają 2000 lat, mało tego - ja nazywam ich popaprańcami a to tylko słowa - ONI WYMORDOWALI TYLE LUDZI, ŻE NIE MA WOGÓLE TUTAJ PORÓWNANIA!!!! nie ma tak obraźliwych i ostrych słów, żeby określić tą bandę psychopatycznych zwyrodnialców!!!!!!!!

NIE MA I NIE BĘDZIE!!!

do ludzi mniej myślących - obrażam organizację a nie jednostki i nie wyobrażam sobie być banowany za wyrażanie własnego zdania o ORGANIZACJI z którą PCH bardzo nie po drodze (liczę, że PCH pomoże w dojściu do końca jej istnienia!), ludzie zacznijcie myśleć i mody nie brońcie i nie stawajcie po stronie KK (bo robicie to!) bo to jest to co idzie na dno, chcecie iść razem z nimi?! ja wybieram jendak rolę tego, który zatopi a nie będzie zatopiony!

AMEN  Zły

Kapłan 718'

Nie mniej myślących a INACZEJ jak już. Po drugie ja nie bronie KK - co najwyżej próbuję ci zwrócić uwagę na granice pewnej zależności którą przekroczyłeś - gówniarskie obrażanie to nie to samo co krytyka..

Więc krytykuj drogi kapłanie, nic mi do tego - ale nie obrażaj.  A jeśli musisz, rób to inteligentnie.. chyba stać cię na to prawda?

a po trzecie - myślę, że niekoniecznie zasłużyłeś na bana (ew. na pouczenie) lecz nie mi o tym decydować.

« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2009, 21:14:40 wysłane przez Michał » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #123 : Marzec 18, 2009, 21:21:11 »

Mam pytanie do tom1ek:

Czy prawdą jest, że jako admin wyraziłeś zgodę aby niejaki 718 mógł na tym forum obraźliwie wyrażać się nt. religi katolickiej [a ściślej jej nurtu rzymsko-katolickiego] jak i samych jej członków?

NIE, nic takiego nie miało miejsca

a wyrażenie "żałosne dupki" podpada pod bana, więc szkoda że mi tego wcześniej nikt oficjalnie nie zgłosił...
no ale cóż, wszyscy później krzyczą że to ADMIN (albo mody) znowu coś zaniedbał, "dlaczego ADMIN nie reagował!?", admin ma być Duchem Świętym, a zgłosić na priva to się nikomu nie chce.  Z politowaniem

ZASTANÓW SIĘ CZY TAK NIE PISAŁEŚ MI NA PW?! bo jeśli twardo twierdzisz, że NIE to wkleje TWÓJ tekst PW - nie nawidzę KŁAMSTWA i nie przyznawania się publicznie do swoich poglądów!!!!!

718'
Zapisane
Michał
Gość
« Odpowiedz #124 : Marzec 18, 2009, 21:23:49 »

Mam pytanie do tom1ek:

Czy prawdą jest, że jako admin wyraziłeś zgodę aby niejaki 718 mógł na tym forum obraźliwie wyrażać się nt. religi katolickiej [a ściślej jej nurtu rzymsko-katolickiego] jak i samych jej członków?

NIE, nic takiego nie miało miejsca

a wyrażenie "żałosne dupki" podpada pod bana, więc szkoda że mi tego wcześniej nikt oficjalnie nie zgłosił...
no ale cóż, wszyscy później krzyczą że to ADMIN (albo mody) znowu coś zaniedbał, "dlaczego ADMIN nie reagował!?", admin ma być Duchem Świętym, a zgłosić na priva to się nikomu nie chce.  Z politowaniem

to nie jest do końca tak - tą sprawą zająłem się ja.. a później Hans Olo.

i chyba opanowaliśmy sytuację... chyba.
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 42 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.109 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

foxlive rekogrupastettin kociaprzystan brygadaszarika grotasmierci