Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 26, 2024, 13:58:28


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 42 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pręgierz -> komentarze i pytania  (Przeczytany 443784 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
sarah54
Gość
« Odpowiedz #25 : Styczeń 07, 2009, 14:49:16 »

Panie Moderatorze!
Posty nieobrażające ale nie na temat demokratycznie powinny znależć miejsce w Hydeparku
Zapisane
Hans Olo
Gość
« Odpowiedz #26 : Styczeń 07, 2009, 14:52:36 »

Jakby był to jeden czy dwa posty i jeszcze miały jakikolwiek sens, który kogokolwiek by obchodził, to nie ma problemu. Ale problem jest. Nie mam ochoty nikomu przez godzinę wałkować po każdym poście, że ma IQ na poziomie temperatury za oknem.
Zapisane
sarah54
Gość
« Odpowiedz #27 : Styczeń 07, 2009, 14:54:25 »

A otwarcie tematu np. "Ile kosztuje usługa rozrywkowa u Czarnej Dziury? Mrugnięcie
Zapisane
Hans Olo
Gość
« Odpowiedz #28 : Styczeń 07, 2009, 14:56:39 »

Ja za nikogo tematu otwierał nie będę.
Zapisane
sarah54
Gość
« Odpowiedz #29 : Styczeń 07, 2009, 14:58:04 »

A ja nie mam uprawnień. Pozdrawiam Olo.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #30 : Styczeń 07, 2009, 21:17:12 »

ale żeście się uczepili kobiety - więcej tolerancji! (dziwie się, że ja to napisałem ale cóż - ludzie się zmieniają)

718'
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #31 : Styczeń 07, 2009, 21:31:08 »

nom ma tu racje ; bez przesady ; tak jej nie dowalajcie ;
weźcie jej najlepiej  temat na hydeparku założy i niech tam pisze sobie
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #32 : Styczeń 07, 2009, 21:43:26 »

usłyszałem od ANDRZEJA WÓJCIKIEWICZA, że to forum jest BARDZO TOLERANCYJNE więc Hans Olo jako MOD GLOBALNY weź to do siebie - skoro miejsce dla wszystkich to dla wszystkich - dla czarnych, żydów, gejów i lesbijek!!!

nie poznaje siebie ale taka jest prawda - nie wolno oceniać ludzi bo tym kim są...

Kapłan 718'
Zapisane
Cysio91
Gość
« Odpowiedz #33 : Styczeń 07, 2009, 21:55:38 »

usłyszałem od ANDRZEJA WÓJCIKIEWICZA, że to forum jest BARDZO TOLERANCYJNE

A skąd on to wie ??

A tak wogóle to są na tym forum osoby będący w PCH czy coś takiego mające jakieś funkcję itp itd ??
Zapisane
sarah54
Gość
« Odpowiedz #34 : Styczeń 07, 2009, 21:55:46 »

Komentarz.
Dzisiaj była mała próba akceptacji, tolerancji albo, jak kto woli "hartowania". Uśmiech
Istnieją dwa magiczne słowa:
A L B O        i             O R A Z.
I wolna wola.
Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie.
Rozwijać się duchowo, to także żyć normalnie.
Ponieważ w ostatnim czasie spędziłam na forum dużo chwil, chcę teraz to odpracować .
Ale będę tu co jakiś czas.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2009, 21:56:20 wysłane przez sarah54 » Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #35 : Styczeń 07, 2009, 22:01:53 »

A skąd on to wie ??

Jak to skąd? Kapłan uprzejmie doniósł Chichot


sarah54 - odwiedzaj nas często Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2009, 22:02:29 wysłane przez janneth » Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Czarna Dziura
Gość
« Odpowiedz #36 : Styczeń 07, 2009, 22:23:59 »

Jeśli mam być przyczyną jakichś nieporozumień to nie będę wam zawracać głowy. Chciałam stworzyć fajną grupę znajomych, którzy lubią niekonwencjonalne zabawy, ale nikt mnie chciał zrozumieć poza Kapłanem i Cysio. Dziękuję Wam chłopaki.
Poczytałam trochę forum. Niezły świr, ale mam w sobie dużo miejsca na różne rzeczy... Uśmiech  Lubię się robić na Egipcjankę. Zresztą to dzisiaj modne. Zamarzyły mi się też fajne rzeczy przy pochodniach, bębnach i muzyce, ale straciłam zapał. Muszę dojść do siebie.

ps.
Jakaś wasza koleżanka od tanich mnie wyzwała... Wcale mnie nie znając.
Kochana, wejdź sobie na stronę z naszym filmem z basenu i porównaj mnie w masce tu na forum i mnie bez maski w basenie...
Nie trzeba filmu puszczać. Widać od razu. Ja się siebie nie wstydzę.

« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2009, 22:34:46 wysłane przez Czarna Dziura » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : Styczeń 07, 2009, 22:32:31 »

 Coś    Coś     Coś    Z politowaniem     Buzia na kłódkę
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #38 : Styczeń 07, 2009, 22:37:40 »

Czarna Dziuro, czyżby mowa była o mnie? Hehehe... Całe to podniecenie sprawiło, że nie potrafisz się skupić na czytanym tekście. Prześledź go raz jeszcze, gdy ochłoniesz i dojdziesz już do siebie. Gdybym chciała Ci ubliżyć w tak trywialny sposób, zrobiłabym to poprzez PW (o ile w ogóle). Nie powiedziałam, że jesteś tania... Może Ci się z opiniami znajomych pomyliło. Napisałam, że zastosowałaś z tym filmem tanią zagrywkę. I tylko tyle Uśmiech
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Czarna Dziura
Gość
« Odpowiedz #39 : Styczeń 07, 2009, 22:38:01 »

Wiesz co chanell, myślisz, że jesteś lepsza? Nawet nie potrafisz się wysłowić. Tyle tu piszecie o miłościach i innych takich i co i nic! Puste gadanie, jak się pojawi ktoś, kto jest sobą, to wychodzi szydło z worka...

Janneth, zazdrościsz mi tego, jak wyglądam? Nie prowokujcie mnie bo wyciągnę Wam stąd WSZYSTKICH facetów. Jeszcze mnie nie znacie. Po co tu siedzicie kobiety? Tyle gadania o miłości, jakieś różne nieba wianki, bo po prostu nikt was nie adoruje i nie pieści.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2009, 22:46:05 wysłane przez Czarna Dziura » Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #40 : Styczeń 07, 2009, 22:44:56 »

A moglibyście już wyluzować.
>Czarna Dziuro<, mówisz że jesteś otwarta, że potrafisz się dostosować, to proponuję postaraj się dostosować do nas. Myślę, że nas zrozumiesz.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #41 : Styczeń 07, 2009, 22:46:12 »

@Cysio jak to skąd to WIE SZEF PROJEKTU CHEOPS?! bo on wydał takie zarządzenie - że mozna tu pisać o wszystkim zarówno za i przeciw - więc się dostosowałem do tego a skąd ja to wiem? bo mi to powiedziano - proste...

@Czarna Dziura - rób swoje i się nie przejmuj opiniami innych - kazdego trzeba szanować - ostatnio to zrozumiałem i zycie stało się piękniejsze - nie wolno się ograniczać - każde ograniczenie jest złe! nie tylko religijne... a co Twoich zabaw, cóż ciekawe Uśmiech

Kapłan 718'
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #42 : Styczeń 07, 2009, 22:47:08 »

A moglibyście już wyluzować.
>Czarna Dziuro<, mówisz że jesteś otwarta, że potrafisz się dostosować, to proponuję postaraj się dostosować do nas. Myślę, że nas zrozumiesz.

chyba WAS zrozumieć bo ja nie rozumiem - ja jestem inny i mi z tym dobrze!

718'
Zapisane
Czarna Dziura
Gość
« Odpowiedz #43 : Styczeń 07, 2009, 22:48:50 »

A moglibyście już wyluzować.
>Czarna Dziuro<, mówisz że jesteś otwarta, że potrafisz się dostosować, to proponuję postaraj się dostosować do nas. Myślę, że nas zrozumiesz.
O kocur. Lubię Cię. Ja jestem wyluzowana. To tutaj nie ma luzu. Ciągle nie wiem do czego mam się dostosować. Do Ciebie mogę spróbować Mrugnięcie Nadawałbyś się na modela. Nikt mnie o nic nie pyta, tylko każe mi się dostosować.
Zapisane
memphis
Gość
« Odpowiedz #44 : Styczeń 07, 2009, 22:49:08 »

Nie poznaje 718  Duży uśmiech Ale tutaj sie z nim zgadzam...Zyj i daj zyc innym kobietko
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : Styczeń 07, 2009, 22:51:39 »

Drogi króliczku Uśmiech Buźki dałam specjalnie,ale skoro piszesz że nie potrafię się wysłowić,to napiszę ci wprost.
 "Milczenie jest złotem"
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #46 : Styczeń 07, 2009, 22:56:39 »

Janneth, zazdrościsz mi tego, jak wyglądam? Nie prowokujcie mnie bo wyciągnę Wam stąd WSZYSTKICH facetów.

Dziuro, pozwól, że przerwę naszą rozmowę i nie będę więcej przysparzać Ci przykrości swoimi słowami.
Świadoma swojej urody kobieta nie musi jej w ten sposób manifestować. Gdybyś chociaż jeszcze Ty była na tym zdjęciu i filmie... Ale ukradłaś czyjąć pracę, przywłaszczyłaś ją sobie i na niej opierasz swój wulgarny wizerunek.
Odnośnie wyciągania mężczyzn z forum - to chyba jedynie Kapłana Ci się uda.
Niewiele osób będzie płakało, więc trzymam kciuki Mrugnięcie
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #47 : Styczeń 07, 2009, 22:59:26 »

Janneth, zazdrościsz mi tego, jak wyglądam? Nie prowokujcie mnie bo wyciągnę Wam stąd WSZYSTKICH facetów.

Dziuro, pozwól, że przerwę naszą rozmowę i nie będę więcej przysparzać Ci przykrości swoimi słowami.
Świadoma swojej urody kobieta nie musi jej w ten sposób manifestować. Gdybyś chociaż jeszcze Ty była na tym zdjęciu i filmie... Ale ukradłaś czyjąć pracę, przywłaszczyłaś ją sobie i na niej opierasz swój wulgarny wizerunek.
Odnośnie wyciągania mężczyzn z forum - to chyba jedynie Kapłana Ci się uda.
Niewiele osób będzie płakało, więc trzymam kciuki Mrugnięcie


LOL i ROTFL do 718 potęgi!

Kapłan
Zapisane
Czarna Dziura
Gość
« Odpowiedz #48 : Styczeń 07, 2009, 22:59:46 »

A otwarcie tematu np. "Ile kosztuje usługa rozrywkowa u Czarnej Dziury? Mrugnięcie
No proszę. To pewnie z miłości... Obrażasz mnie kobieto! Jeśli dla Ciebie nagość jest czymś złym i kojarzy ci się z jednym, to nie rozumiesz piękna i niewinności jakie jest w nagości. Dla mnie nagość jest niewinna, piękna i radosna!


« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2009, 23:05:21 wysłane przez Czarna Dziura » Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #49 : Styczeń 07, 2009, 23:02:27 »

Kapłan, jestem w szoku! Myślałam, że już nigdy na żadnego mojego posta nie odpiszesz! Naprawdę! Byłam o tym przekonana do 718 potęgi Chichot
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 42 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

radarodzicowsp289 hejtforum faon pegasus zoo-cassmitha