Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 29, 2024, 13:29:29


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... 42 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pręgierz -> komentarze i pytania  (Przeczytany 444140 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Thotal
Gość
« Odpowiedz #550 : Kwiecień 19, 2010, 01:10:49 »

W VADIMie można się zaczytywać do rana, tylko jak żyć w realu, kiedy koleżanka wytknie ci "nielojalność", a mąż bardziej ceni układ, niż widoczną dookoła prawdę?

Czy surfując masz świadomość celu?


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #551 : Kwiecień 19, 2010, 08:31:42 »

- po stronie Marka nie stoimy...

Tak wiec wypowiadasz sie w liczbie mnogiej. Od dluzszego czasu styl wypowiedzi Darka sie bardzo zmienil.

- Jestem w trakcie lektury Transerfingu Rzeczywistosci .Sprawdzam wiele rzeczy na sobie i na otaczajacej mnie rzeczywistosci.Tylko tyle i az tyle... Chichot Chichot

Tak wiec jestem nastepna ofiara, czytajac ksiazke wzielas mnie na prube, jak Marek. Litosci , to sie w glowie nie miesci. Radze ci zastanow sie co robicie. Jak zyje, cos takiego uwlaczajacego mnie nie spotkalo jak na tym forum.  Chichocz sie, chichocz- tylko pamietaj ze smieje sie ten kto sie smieje ostatni. To powiedzenie jest sprawdzone nie przez ksiazke, a przez zycie. Arogancji  i tupetu ci nie brakuje.

rafaela - kłamstwo ma krótkie nogi, a prawda prędzej czy później i tak wychodzi na jaw. i tak samo stało się w sprawie "afery rafaeli". prawda wyszła na jaw i więcej na ten temat nie ma potrzeby mówić. wszystko co istotne i tak już zostało powiedziane. mam nadzieję że zrozumiały to nawet barbarax i chanell, które ze wstydu zapadły się pod ziemię.  może miały w sobie choć tyle przyzwoitości że zrozumiały że co niektórzy ludzie w końcu przjrzeli na oczy i ujrzeli prawdę. najbardziej wymowne w tym aspekcie jest właśnie ich milczenie.
twojego zachowania już nawet nie chce mi się komentować - jest aż nazbyt czytelne... i przewidywalne.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2010, 13:17:37 wysłane przez marek324 » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #552 : Kwiecień 19, 2010, 09:20:25 »

Cytuj
zrozumiały to nawet barbarax i chanell, które ze wstydu zapadły się pod ziemię.

Gdybym chciała zapaść się pod ziemię ze wstydu,to poprostu usunęłabym konto(nie chciałam tego zrobić Artkowi  Język).Nie mam się czego wstydzić.Nie zaglądałam na forum ponieważ,nie chciałam powiedzieć o jedno słowo za duzo.Nigdy w życiu nie wpadłabym na pomysł zeby robić eksperymenty nal udziach aż odebrało mi mowę.Zdażyło się jednak w historii tego forum że ktoś zrobił juz podobny eksperyment .
To tyle w tym temacie.
Zazaczam że wypowiadam się tylko w swoim imieniu.
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
marek324
Gość
« Odpowiedz #553 : Kwiecień 19, 2010, 10:58:05 »

chanell, a co w kontekście waszego zakłamanego wizerunku możesz innego powiedzieć jak nie dalej brnąć w odwracanie kota ogonem? już i tak nie macie nic do stracenia. z faktami się nie dyskutuje, a fakty jakie są każdy miał okazję zobaczyć - zresztą już nie pierwszy raz. ale na pewno pierwszy raz ukazany w tak przejrzysty sposób.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2010, 11:40:35 wysłane przez marek324 » Zapisane
Elzbieta
Gość
« Odpowiedz #554 : Kwiecień 19, 2010, 12:45:56 »

Zupelnie jak za komuny.Tylko Tym blizej zloba wolno mowic i robic dokladnie to co tylko chca.Dlaczego tak sie dzieje?  To jest proste - poniewaz  wiedza,ze sa bez-karni.To naprawde zaczyna byc zalosne.Milego - Ela
Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #555 : Kwiecień 19, 2010, 12:58:33 »

ela, tematem rozmowy jest "afera rafaeli" i jej efekty, czyli to co w jej wyniku uzyskaliśmi. a ponieważ nie możesz podjąć tej dyskusji bo niby jak merytorycznie miałabys się do tego ustosunkować bez pogrążenia koleżanek a tym samy wydania niepochlebnej opinii o samej sobie więc również obracasz kota ogonem i zaczynasz deliberowac o komunie. a żałosny jest sposób w jaki próbujecie odzyskać utraconą wiarygodność.
jesteś kolejną osobą która w żaden merytoryczny sposób nie może w tym temacie podjąć dyskusji. a dlaczego? bo argumentów brak. więc lepiej zamilknij. dalszym mąceniem i kłamstwami i tak już nic nie zmienisz.

a tak na marginesie moglibyśmy powyższą dyskusję od jej początku przenieść do nowego działu: "afera rafaeli". była by bardziej czytelna.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2010, 13:32:05 wysłane przez marek324 » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #556 : Kwiecień 19, 2010, 13:53:34 »

Dziewczyny , przestancie karmic trola, on tylko dlatego tu jest , ze dajecie mu pozywke swoimi postami.

Nic nie zmienicie w nim , kazdy sam zmienia siebie , i to wszystko.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2010, 13:55:44 wysłane przez Kiara » Zapisane
Elzbieta
Gość
« Odpowiedz #557 : Kwiecień 19, 2010, 14:30:33 »

marek324
ela, tematem rozmowy jest "afera rafaeli" i jej efekty, czyli to co w jej wyniku uzyskaliśmi. a ponieważ nie możesz podjąć tej dyskusji bo niby jak merytorycznie miałabys się do tego ustosunkować bez pogrążenia koleżanek a tym samy wydania niepochlebnej opinii o samej sobie więc również obracasz kota ogonem i zaczynasz deliberowac o komunie. a żałosny jest sposób w jaki próbujecie odzyskać utraconą wiarygodność.
jesteś kolejną osobą która w żaden merytoryczny sposób nie może w tym temacie podjąć dyskusji. a dlaczego? bo argumentów brak. więc lepiej zamilknij. dalszym mąceniem i kłamstwami i tak już nic nie zmienisz.
Tak na marginesie to Ty jestes Zalosny nie Ja.Ale jak to Kiara napisala - nie mam ani potrzeby , ani tez ochoty karmic Ciebie jako Trola.Skoro Admni tego forum jest zadowolony z Twojej dzialalnosci , zachowania oraz postepowania?!
Ja w takim razie zycze powodzenia.Milego dzionka - Ela
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #558 : Kwiecień 20, 2010, 09:46:28 »

A ja mam pytanie: O jaką "Aferę Rafaelli" chodzi? Bo mnie tu daaawno nie było, i jestem nie na bieżąco Mrugnięcie Mógłby mi ktoś w kilku słowach streścić?
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #559 : Kwiecień 20, 2010, 10:28:40 »

Tene część:))) przeczytaj tak ze 3 strony do tyłu ten temat:))

Pozdrawiam:))
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #560 : Kwiecień 20, 2010, 10:32:33 »

Nie bylo zadnej afery Rafaeli , niektorzy na tym forum staraja  sie uzywac wielkich slow dla malych tematow , by nimi wyolbrzymic wydumana przez siebie negatywnosc adwersarza.

Nic wiecej.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2010, 10:33:41 wysłane przez Kiara » Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #561 : Kwiecień 20, 2010, 10:45:41 »

Cytuj
Cytat: Rafaela  Kwiecień 14, 2010, 10:05:33
Marku, ciagle szukasz kija, aby kogos udezyc. Robisz to codziennie. Jeszcze raz , prosze o pozostawienie mnie w spokoju. Po wczorajszym dniu widze ze jestes jeszcze pewniejszy, bo na wczorajsze obelgi w moja strone
nie bylo zadnej reakcji ze strony moderatorow. Jesli ci sie nie podoba to co ja pisze, to jest prosta sprawa
prosze nie czytac i omijac moje wiadomosci. Jesli to jeszcze raz sie powtorzy, bedziesz dlugo pamietal mnie,
wystarczy. Tym razem poprosze o pomoc inne osoby, ktore beda musialy cie poprosic o spokoj.
Ta wiadomosc wysylam do Darka i Jahnnet.


Rafaela sprowokowana nie tylko na forum, ale i w Pw została zbluzgana przez Marka nie wytrzymała i napisała to co napisała, teraz wiele osób zastanawia się czy zasłużyła na taka karę, treść  PW do Rafaeli jest w śmietniku. Tylko tyle i aż tyle zinterpretować można to na wiele sposobów, jednak admini zinterpretowali to w najmniej przychylny sposób w stosunku do Rafaeli, a w bardzo przychylny do Marka ( zauważyłam, że jemu nawet nicki można pisać tak jak on uważa, ale to już inna historia...)

Pozdrawiam Uśmiech
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #562 : Kwiecień 20, 2010, 10:55:32 »

No właśnie nieco mnie to zdziwiło, bo fakt, post nieco z regulaminem sprzeczny, ale... noo, bywały tu już znacznie gorsze, które uchodziły.

No nic, to już wszystko jasne Uśmiech Dzięki Uśmiech
Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #563 : Kwiecień 20, 2010, 11:36:45 »

Nie bylo zadnej afery Rafaeli , niektorzy na tym forum staraja  sie uzywac wielkich slow dla malych tematow , by nimi wyolbrzymic wydumana przez siebie negatywnosc adwersarza.

Nic wiecej.

Kiara Uśmiech Uśmiech

kiara, nikt cię w tym nie pokona. jesteś niedościgniona. natomiast gdybym był tobą to rzekłbym że zaczynasz trolować aby odwrócić uwagę od sedna problemu. ale wiesz co? choć raz cię posłucham. z trolem nie ma co dyskutować. najpierw sprowadzic cię do swojego poziomu a następnie pokona doświadczeneim. większego trola od ciebie to forum nie widziało, i nie zobaczy.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2010, 11:37:58 wysłane przez marek324 » Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #564 : Kwiecień 20, 2010, 15:23:26 »

Nie bylo zadnej afery Rafaeli , niektorzy na tym forum staraja  sie uzywac wielkich slow dla malych tematow , by nimi wyolbrzymic wydumana przez siebie negatywnosc adwersarza.

Nic wiecej.

Kiara Uśmiech Uśmiech

kiara, nikt cię w tym nie pokona. jesteś niedościgniona. natomiast gdybym był tobą to rzekłbym że zaczynasz trolować aby odwrócić uwagę od sedna problemu. ale wiesz co? choć raz cię posłucham. z trolem nie ma co dyskutować. najpierw sprowadzic cię do swojego poziomu a następnie pokona doświadczeneim. większego trola od ciebie to forum nie widziało, i nie zobaczy.

Wybacz, Marek, ale jak czytałem odnośniki do owej "afery", to faktycznie, żadnej większej afery tutaj nie było. Nic większego, niż działo się prawie codziennie, jak tu kiedyś bywałem. Dzień jak co dzień. A już na pewno za mało, by zwać to "aferą".
Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #565 : Kwiecień 21, 2010, 10:29:05 »

tene: wybaczam Uśmiech a tak zupełnie poważnie wybaczać nie mam czego - spojrzałeś na to z boku i z odpowiednim dystansem. ja też bym nie przesadzał ze skalą zjawiska, ale jak się poczyta niektóre posty:

rafaeal: "Zostalysmy zdegradowane do zera jako kobiety przez osoby ktore wyraznie i glosno wypowiadaja sie , uwazajac ze maja racje. "
ela: "Wy slowa  wstyd nie znacie, jak rowniez slowa przepraszam nie ma w waszej wewnetrznej potrzebie"
thotal: "Janneth, nie proś o wybaczenie,"
acentaur: "jakiekolwiek eksperymentowanie na ludziach bez ich zgody jest wysoce obrzydliwe"
ptak: "przeprowadził eksperyment na paru osobach z forum, jutro ktoś inny podda eksperymentowi całą ludzkość. "
chanell: "Nigdy w życiu nie wpadłabym na pomysł zeby robić eksperymenty nal udziach aż odebrało mi mowę."

itp... itd... to specjalnie to nazwałem "aferą rafaeli" dodatkwo ujętą w cudzysłowy, bo jak się poczyta powyższe cytaty to człowiek jest w stanie pomyśleć że ma co najmniej do czynienia z zamachem stanu Uśmiech


i na tym ten temat bym zamknoł. więcej nie ma potrzeby komentować Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2010, 10:30:23 wysłane przez marek324 » Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #566 : Kwiecień 21, 2010, 12:55:55 »

No wiesz, kilka z nich jest może ostrzejszych (choć średnio, bywało mocniej), ale np:

acentaur: "jakiekolwiek eksperymentowanie na ludziach bez ich zgody jest wysoce obrzydliwe"
ptak: "przeprowadził eksperyment na paru osobach z forum, jutro ktoś inny podda eksperymentowi całą ludzkość. "
chanell: "Nigdy w życiu nie wpadłabym na pomysł zeby robić eksperymenty nal udziach aż odebrało mi mowę."

zawierają jednak nieco racji. Nie znam sytuacji na tyle, żeby w pełni oceniać (choć się powoli wczytuję), jednak w samych cytatach o eksperymentowaniu na ludziach bez ich zgody jest sporo racji.
Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #567 : Kwiecień 21, 2010, 13:10:24 »

eksperyment? tene, nie przesadzaj. metody zarządcze nie są żadnymi eksperymentami na ludziach. to tak jak z prawem - jego nieznajomośc nie zwalnia cię z jego przestrzegania. i tak samo jest z wiedzą - a raczej jej brakiem - brak czyjejś wiedzy nie upoważnia jej do nadużywania słowa eksperyment.

jeśli zaś rozpatrywać to w kategoriach jak to ujoł acentaur "obrzydliwości" to jednak dużo bardziej obrzydliwe są zakulisowe spiski mające na celu usunięcie kogoś z forum.

proponuję lekturę od str. 18. a następnie sam sobie odpowiedz czy była "afera rafaeli" czy żadnej afery nie było Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2010, 13:21:53 wysłane przez marek324 » Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #568 : Kwiecień 21, 2010, 16:46:15 »

marek co miał, to sobie "ujoł" i z tego ujołowania zostanie mu tylko tyle,  co nic dodać...
Zapisane
Linda
Gość
« Odpowiedz #569 : Kwiecień 21, 2010, 18:09:29 »

 Uśmiech
Cytat: Thotal
W VADIMie można się zaczytywać do rana,

Nie tylko w Vadimie można sie zaczytywać do rana ,jesli się tylko czyta dla czytania.Można tez czytać   jedną chwilę i stosować cały dzień.

Cytuj
tylko jak żyć w realu, kiedy koleżanka wytknie ci "nielojalność", a mąż bardziej ceni układ, niż widoczną dookoła prawdę?

Teraz już oboje wiemy ,ze nielojalność nie po mojej jest stronie.Widać to był już dawno na forum.
Nie mam jednak zamiaru czuć żalu ...kolejne doświadczenie .Życzę Ci ,byś z tego wyciągnął wnioski i swoich tajemnic nie powierzał w tak przypadkowe ręce., jak ja to zrobiłam. . Widać tylko ,ze krąg wtajemniczonych się szybko powiększa Uśmiech(przepraszam ,ze ten fragment nie dla wszystkich jest zrozumiały).

Byłam świadkiem tutaj ogromnej manifestacji EGO... zadnej reakcji na tą manifestacje nie było, i zadnej sie nie spodziewałam,wszak odbywała sie w ramach tego samego fan klubu,który zwykle natychmiast reaguje na  tego typu sytuacje.
 Własnie niedawno czytałam wątek "Co to jest EGO"
Ty Thotal miedzy innymi   , wypowiadałeś sie tam bardzo czesto...Wróc do tego o czym pisałes ,a zrozumiesz
jak dziwi mnie Twoja postawa w tym przypadku....
Cytuj
Czy surfując masz świadomość celu?

Oczywiście ..chcę zrozumieć otaczającą mnie rzeczywistość i doświadczam,sprawdzam w mysl zasady ,którą popieram i którą już nie raz przytaczałam tu na forum
Osho...."Ufaj tylko temu,co jesteś w stanie doświadczyć, we wszystko inne wątp"






« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2010, 19:10:09 wysłane przez Linda » Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #570 : Kwiecień 21, 2010, 18:29:05 »

Cieszę się, że wszyscy rozumiemy siebie nawzajem... Uśmiech

Pozdrawiam wszystkich surfujących - Thotal Uśmiech
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #571 : Kwiecień 21, 2010, 23:32:40 »

Cytuj
tylko jak żyć w realu, kiedy koleżanka wytknie ci "nielojalność", a mąż bardziej ceni układ, niż widoczną dookoła prawdę?

Teraz już oboje wiemy ,ze nielojalność nie po mojej jest stronie.Widać to był już dawno na forum.
Nie mam jednak zamiaru czuć żalu ...kolejne doświadczenie .Życzę Ci ,byś z tego wyciągnął wnioski i swoich tajemnic nie powierzał w tak przypadkowe ręce., jak ja to zrobiłam. . Widać tylko ,ze krąg wtajemniczonych się szybko powiększa Uśmiech(przepraszam ,ze ten fragment nie dla wszystkich jest zrozumiały).

Tak, Lindo - nie jest zrozumiały. Nie mniej jednak odpowiedź Thotala dała mi do myślenia:

Cieszę się, że wszyscy rozumiemy siebie nawzajem... Uśmiech

Pozdrawiam wszystkich surfujących - Thotal Uśmiech

Kim są wszyscy nawzajem? Podejrzewam, że ty i Rafaela... Ze względu na przeszłość fan-clubu powinnam wziąć pod uwagę jeszcze BarbaręX, Chanell i Kiarę. Nielojalność karana nie jest, to już sprawa waszego sumienia.
I teraz chciałabym cię zapytać Thotalu. Zastanawiałam się na początku czy nie zrobić tego prywatnie (ale w porę się otrząsnęłam i przypomniałam sobie, że na PW się niezbyt dobrze wychodzi - w końcu i tak wyjdzie na światło dzienne, nie?).

A pytanie brzmi, czy napisane przez Ciebie słowa, które następnie zacytowała i do których ustosunkowała się Linda, są efektem twoich własnych przemyśleń (egotyczną, złośliwą konkluzją) czy może publicznym ujawnieniem treści PW?

Jeśli jest tak jak mi się wydaje, a prawdopodobnie będzie to możliwe do ustalenia (z twoją lub bez twojej współpracy), to wnioskuję o:

- zmianę w regulaminie w punkcie traktującym o ilości punktów ujemnych za publikację treści PW i zmianę ilości do nie podlegających negocjacji -3pf. O to samo wnioskował dwie strony temu Val Dee:

Za publikowanie prywatnej korespondencji powinno być minimum -3 :/

Na poparcie tej propozycji pragnę przypomnieć nie tak dawną sytuację, gdy troje użytkowników z premedytacją złamało regulamin w tym samym punkcie.
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=790.msg58358#msg58358
Doprowadzono w ten sposób do kompletnie irracjonalnej sytuacji, gdy każdy z użytkowników ma prawo obawiać się korespondencji, która z założenia powinna być prywatna. Myślę, że dyskrecja jest powszechnie przyjętą normą społeczną i każdy dorosły, świadomy człowiek potrafi jej dochować (czy to mowa o listach, mailach, pw). Jeśli zdarzają się osoby, które z bliżej nieuzasadnionych pobudek decydują się na opublikowanie bądź przekazanie osobom nieuprawnionym wiadomości prywatnych, powinny zostać ukarane, a pozostali "chętni" uprzedzeni w ten sposób o konsekwencjach takiego postępowania.

- rozpatrzenie sytuacji, o której wyżej już wspomniałam - słów Thotala skierowanych do Lindy - które w moim mniemaniu są przekazaniem do wglądu publiczego informacji, których adresatka nie udostępniła.

Jeżeli okaże się, że Thotal udostępnił informacje przekazane mu poprzez PW przez osobę inną niż zainteresowana, złamał regulamin w następujących punktach:
- zawierających pomówienia – informacje obarczające niepotwierdzonymi zarzutami inne osoby (art.
   23 Kodeksu cywilnego). Wiadomość zostanie usunięta, a moderator zważywszy na okoliczności oraz
   ujawnione informacje, może przyznać użytkownikowi ostrzeżenie (-1pf).
LUB
- ujawniających bez czyjejś wyraźnej zgody dane osobowe, identyfikatory komunikatorów
   internetowych, fotografie, adres poczty elektronicznej, miejsce zamieszkania, pracy, przebywania,
   numery telefonów, tablic rejestracyjnych i inne poufne dane (Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o
   ochronie danych osobowych). Wiadomość zostanie usunięta, a moderator zważywszy na
   okoliczności oraz ujawnione informacje, może przyznać użytkownikowi ostrzeżenie (-1pf).
 
Uważam też, że powinno się rozważyć, kto stoi za udostępnieniem Thotalowi tychże danych (o ile ze zwykłej ludzkiej przyzwoitości ta osoba sama nie zdecyduje się ujawnić) i jego również ukarać.

- wyjaśnienie mi - i tu pytanie do ciebie Darku - jak to się stało, że tych troje użytkowników miało dostać po -1pf, a nie widzę żadnej zmiany w ich stanach kont (http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=790.msg58358#msg58358).


Nie ma i nie było żadnej afery Rafaeli! I absolutnie każdy, kto wypowiedział się w tym temacie apropos słuszności bądź niesłuszności przyznania jej punktów karnych, zapomniał zaznajomić się z treścią regulaminu, który mówi, że:
- zastrzeżenia dotyczące działań moderatorów użytkownik zobowiązany jest zgłosić bezpośrednio do
  administratora (poprzez prywatną wiadomość). Wszelkie inne próby, tj. rozpoczynanie nowego
  tematu będą usuwane i ignorowane.
 
Nie pierwszy i nie ostatni raz ktoś pogwałcił regulamin uważając, że miał do tego święte prawo, a racja stała po jego stronie. Cel nie uświęca środków, a nawet gdybym miała się do tego stwierdzenia przychylić, to jedynym celem było tu zaspokojenie swojego ego i zdegradowanie kogoś (tudzież usunięcie użytkownika z forum przy współpracy moderatorów).
I jeszcze jedno - od nikogo nie oczekuję ani nie wymagam, żeby mnie lubił. Wręcz przeciwnie - zdaję sobie sprawę, że na sympatię, szacunek i zaufanie trzeba sobie solidnie zapracować. A ponieważ nie mam czasu ani ochoty, by każdemu dać to, czego ode mnie oczekuje (w kilku przypadkach jest to obdarowywanie pewnych użytkowników minusami i wywieranie na mnie nacisków), proszę się ode mnie odczepić i dać wykonywać to, do czego się dobrowolnie zobowiązałam (wedle regulaminu, a nie czyjegoś widzimisię). I ostatnim czego sobie życzę to porównania respektowania regulaminu do Katynia czy sugerowanie jakobym miała lubić towarzystwo brutalnych mężczyzn (nie potrzebuję niczyjego wsparcia i sama doskonale radzę sobie w każdej sytuacji)! Zazdrość, zawiść i te wszystkie swoje gorzkie żale przelewać proszę na PW, któych treści znać nie chcę!

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2010, 23:36:34 wysłane przez janneth » Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #572 : Kwiecień 22, 2010, 00:58:44 »

A jakom kare z iloma punktami minusowymi przewidzialas dla siebie janneth z podrabianie korespondecji do administracji  i podpisywanie jej  imieniem Tothala miast swoim ( afera z Tothalem), ktore z punktow wymienionego kodeksu do Ciebie pasuja?

Zeby oceniac innych trzeba swoim postepowaniem nie zaslugiwac na oceny i kary.

Ile razy nie odpowiedzialas na zglaszane do Ciebie interwecje? Zwyczajnie "olalas" swoje dobrowolnie przyjete zadanie moderatora?

A teraz chcesz walczyc z Thotalem w imie wlasnych domnieman , i straszysz  jakimis akcjami sledczymi?
Smieszne sa takie zagrywki , naprawde malo ze smieszne , ale wrecz zenujace.

Powiedziala bym o jeden  paragraf za daleko Cie wywialo janneth naprawde.

Karanie za "nielojalnosc".... czyzbysmy jakies zobowiazania o lojalnosci podpisali i zapomnieli o nich?CośCoś? Uf.... co tu sie dzieje?Coś

Rozwoj , to zmiany , odkrywanie nowego ( kazdego nowego) i dokonywanie wyborow a nie trwanie  w jakis zakulisowych ukladow , ktore cos na kims wymuszaja.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2010, 09:22:00 wysłane przez Kiara » Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #573 : Kwiecień 22, 2010, 05:16:14 »

Ale ładnie surfujemy Duży uśmiech
Minusiki chcą przyznawać tym, co ujawniają podłe manipulacje, a nie tym którzy są największą destrukcją tego forum.
Rybka popsuła się od GŁOWY, smród ciągnie za sobą nowe pokłady zakłamania...


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
ps. bajka o łodzi;
"nie łódźta sie" Duży uśmiech
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #574 : Kwiecień 22, 2010, 05:28:35 »

Ludzie, do jasnej.... co tu się dzieje?! Ciągle jakieś docinki, rzucanie w siebie mięchem, robienie za drugiego rachunku sumienia...?! WTF? Może weźcie raz a dobrze swoje emocje w garść (o tych negatywnych mowa), wywalcie je gdzieś daleko przez ramię i zakopcie? Po co te wszystkie waśnie? Do niczego to nie prowadzi...
Zapisane
Strony: 1 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... 42 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.446 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

world-anime k-l pyn grotasmierci st-fu