Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 29, 2024, 06:20:45


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Dziennik snów - pisz tutaj !  (Przeczytany 1141 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Przebiśnieg
Gość
« : Luty 11, 2012, 19:03:15 »

Tak około północy przebudziłem się bo wydawało mi się, że ktoś mnie woła
Spojrzałem na zegarek i stwierdziłem, że północ minęła dwadzieścia minut temu.
Mimo że byłem w mieszkaniu sam to miałem wrażenie, że wyczuwam czyjąś obecność
Sprawdziłem mieszkanie było puste, pokręciłem głową i stwierdziłem, ze to jacyś ziomusie hałasowali po pijanemu Duży uśmiech
By przyspieszyć zaśnięcie spróbowałem się wyciszyć, skoncentrowałem się na oddechu.
Uspokajałem go, aż uspokoiłem. Duży uśmiech
 W trakcie snu zaobserwowałem  postacie podobne do naszych,choć szczupłe,i średniego wzrostu.
->Witajcie jaki jest cel naszego spotkania?.
- Moje imię Ghar a mojej towarzyszki : Kalon . Jesteśmy z Plejad. Nasz kontakt wynika z konieczności zapoznania się z procesami jakie obecnie zachodzą we Wszechświecie. Nie są nam znane te dziwne zjawiska, które doprowadzają do ogromnej paniki. Czemu ma to służyć? Nasza planeta obecnie się "kurczy". Zmniejsza swoją objętość , karłowacieją rośliny, drzewa.. Rozrodczość gwałtownie maleje. To co się rodzi, szybko obumiera.
Jesteśmy w panice. Nasi opiekunowie nabrali wody w usta i nie podają żadnych informacji. Widać,że ich wiedza jest dziś bez jakiejkolwiek wartości. Smutne i nie sprawiedliwe. Dlaczego nas do tego nie przygotowano ? Nasza tradycja nie pozwalała nam na wcześniejszy kontakt z innymi cywilizacjami
->Zadajesz dużo pytań naraz. Nie dziwie się Waszymi reakcjami, ale spokojnie wysłuchajcie co mogę na wasze pytania odpowiedzieć.
Po pierwsze, o zmianach , które obecnie postępują dość szybko, było wiadomo od wieków. Lekceważone, ponieważ poznaliście procesy nazywane cyklami rozwojowymi, można je było przewidzieć w trakcie przygotowań do nowych zmian.
Dzisiejsze procesy w początkowej fazie były zbliżone do zmian cyklicznych.
Nowe zjawiska Was jednak zaskoczyły.
Dlaczego nie pytaliście się innych cywilizacji o zmianach? Wspólnie można było uzyskać pewne wnioski
-Nasi opiekunowie byli zbyt dumni aby prosić o pomoc.
->Nie przeszkadzaj, słuchaj uważnie.
Przekażesz to swoim ziomkom i innym jeśli będą o to pytać.
Proces, który już biegnie jest procesem końcowym, tzw. Starego Procesu. Przebiegał on
przez dwanaście cykli Wszechświata.
Siedem cykli przebiegało w tzw półkuli dodatniej a pięć w świecie równoległym , inaczej półkuli ujemnej. Do tego czasu należało przekazywać, dzielić się swoimi dorobkami , wnioskami a dotyczące rozwoju wspólnej świadomości ludzkiej. Taki kontakt i wymiana doświadczeń umożliwiłby spokojne i wspólne przygotowanie do całkowicie nowych procesów.
To dłuższa historia, a Wasze przebywanie w "sferze Ziemi" jest dla Was obecnie dość uciążliwe i wyczerpujące. Przemyślcie to i kiedy uznacie za konieczność następnego kontaktu - dajcie znać.
Nauczę was jak "uspokoić" reakcje ciała i wejść w kontakt z sobą.
Są pytania ?
-Pytań jest dużo, ale zaczynam odczuwać zmęczenie. Wiem,że twoje informacje są "prawdziwe" ponieważ widzę "jasne" zdania i treści. W innym przypadku, wszystko było by szare lub czarne. Dzięki za pomoc, choć już wiem,że czekają nas ciężkie czasy i trud. Ale innego wyjścia nie widać. W cuda już dawno nie wierzymy. Jest nas grupa 89 osób, w tym i kobiety. Obawiam się,że możemy być źle widziani wśród rodaków. Ale z tym sobie poradzimy. Wiem,że słuchają nas inne cywilizacje z którymi jesteśmy zaprzyjaźnieni. Oni również są w panice. Wiem, że rozpadają się już zamieszkałe planety, z których ludność nie została ewakuowana. Kończę i oczekuj na następne nasze spotkanie. Pozdrawiamy wszystkich Ziemian.
Po wybudzeniu byłem zdziwiony, że to był sen, zdziwiło mnie też kilka moich odpowiedzi bo wiedza w nich zawarta była i dla mnie nowością Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 11, 2012, 19:07:41 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.079 sekund z 18 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

grotasmierci naprawiacze kociaprzystan st-fu k-l