Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 28, 2024, 19:05:15


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 [6] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: CHRZEST w Kosciele Katolickim  (Przeczytany 52820 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Astre
Gość
« Odpowiedz #125 : Luty 28, 2012, 22:24:19 »


To na pewno znakomita pożywka dla CIebie , ale nie na ten temat nie w tym wątku. Darku , może gdzieś wydzielimy zanim Astre poobraża wszystkich do cna i tzw "suchej nitki", której oczywiście nie ma bo nie istnieje Mrugnięcie ?

To musisz sobie znaleźć takich kolegów do dyskusji, którzy nie będą Ciebie obrażać.
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #126 : Luty 29, 2012, 11:08:37 »

Do tej pory się nie obraziłem ,to dam rade dalej, nie pękaj. Bardziej mi chodziło o innych interlokutorów w tym temacie
Mam nadzieję na owocną dyskusję, ale w innym wątku, np tu 
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=463.msg92483#msg92483

pozdr
Zapisane
Ramzes3
Gość
« Odpowiedz #127 : Luty 29, 2012, 14:58:52 »

Ależ East myślę, że nie ma co się obrażać. Raczej szukałbym w Waszych teoriach tego co może je łączyć a nie tego co je dzieli. Czy ja mam się obrażać z tego powodu, że za każdym razem usiłujesz ująć w naukowe ramy wszystko co przedstawiam na tym forum? Dla mnie jest to Twój punkt widzenia świata i w żadnym wypadku nie uważam go za coś niedorzecznego. Przeciwnie przyglądam się temu co piszesz i staram się z tego znaleźć coś dla siebie. To z kolei co ja opisuję staram się aby było jak najbardziej zrozumiale dla jak najszerszego grona ludzi chociażby z uwagi na ich przekonania. Z drugiej strony jeżeli opisuję czyjąś metodę to byłoby nieuczciwe z mojej strony przywłaszczyć ją sobie jako moją własną tylko po to aby wykazać się jakąś ponad naturalną mądrością bo wtedy byłbym nieuczciwy wobec samego siebie. Pewne sprawy, które dodaję od siebie są wynikiem mojej praktycznej - nie książkowej wiedzy. Do wielu spraw dochodziłem przez cale lata tylko z tego powodu, że nie znajdziesz ich w żadnej książce. Ostatnia metoda jaką poruszyłem dotyczy każdego człowieka, który jest gotów na poszerzenie swojej świadomości, nie jest ona własnością żadnej religii i nie ma w niej wybranych. Mimo, iż ta "boska energia" jest silniejsza od energii kundalini to sama metoda jest bezpieczniejsza bo nie możesz w niej niczego wymusić "mechanicznie". Tutaj możesz tylko poprosić i otrzymać tyle ile będziesz w stanie przyjąć. Pewne chińskie przysłowie mówi: "zanim powiesz niemożliwe! Spróbuj" czego i ja z całego serca Ci życzę.
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #128 : Luty 29, 2012, 15:27:33 »

dzięki Ramzes3 za radę Chichot
Ja się na prawdę na Astre nie obrażam, choć trzeba przyznać, że kategoryczny język, którym operuje zdradza zapędy wyższości nad interlokutorem , a to się nie każdemu może podobać. Po mnie to spływa Mrugnięcie
Poza tym się znamy z Astre już sporo czasu poprzez forum i niejedno "spięcie" udało nam się swobodnie rozładować z poczuciem humoru. Kiedyś częściej niż obecnie.

Cytuj
To z kolei co ja opisuję staram się aby było jak najbardziej zrozumiale dla jak najszerszego grona ludzi chociażby z uwagi na ich przekonania. Z drugiej strony jeżeli opisuję czyjąś metodę to byłoby nieuczciwe z mojej strony przywłaszczyć ją sobie jako moją własną tylko po to aby wykazać się jakąś ponad naturalną mądrością bo wtedy byłbym nieuczciwy wobec samego siebie.

Co do powyższego to masz rację z małą uwagą. Nie jesteśmy omnibusami póki co więc nie wiemy wszystkiego zatem na czymś się opieramy, na badaniach specjalistów ze swojej dziedziny. Na tym polega współistnienie w społeczeństwie, współ-czucie, że wymieniamy się informacjami . Istnieje tylko kwestia tego czy specjaliści się mylą czy nie , a to już każdy z nas sam ocenia swoim intuicyjnym odbiorem.

Ramzes3
Cytuj
"zanim powiesz niemożliwe! Spróbuj" czego i ja z całego serca Ci życzę.

Próbuję Chichot Na razie próbuję rozwiązań, które wynikają z ewolucyjnego rozwoju bo on nie dzieje się bez powodu i nie jest bezsensu. Rewolucje zostawiam póki co rozpalonym głowom walącym w mur Mrugnięcie
Za życzenia dziękuję.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #129 : Luty 29, 2012, 17:19:38 »

Fajnie Was się czyta ale chyba odbiegliście od tematu.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Strony: 1 2 3 4 5 [6] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

amigos mexicas telenovelasmundo world-of-pandas zabojcy