Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 26, 2024, 16:20:35


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 [3] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: CO WIESZ O WODZIE..... ?  (Przeczytany 35617 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
east
Gość
« Odpowiedz #50 : Listopad 26, 2012, 14:02:54 »

hmhmhm  komórka niczego nie wie. Świadomość wie Duży uśmiech
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #51 : Listopad 26, 2012, 17:49:53 »

Bardzo przepraszam szacowny, a co wie u tych, których nie ma Język Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #52 : Listopad 26, 2012, 19:16:09 »

hmhmhm  komórka niczego nie wie. Świadomość wie Duży uśmiech
yyyy... to jak ma się do tego, że "produkowano" organy pozaustrojowo? Czyja wtedy jest ta świadomość?
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #53 : Listopad 26, 2012, 19:34:35 »

hmhmhm  komórka niczego nie wie. Świadomość wie Duży uśmiech
yyyy... to jak ma się do tego, że "produkowano" organy pozaustrojowo? Czyja wtedy jest ta świadomość?
Kochaaaany ... Świadomość jest wszędzie , nawet poza ustrojstwem Duży uśmiech I nie jest CZYJAŚ ... zdziwiony ?
 Mrugnięcie

@Przebiśnieg
Cytuj
Bardzo przepraszam szacowny, a co wie u tych, których nie ma
Wszystko .... bo jak nie ma tego, który oddziela się od niej to jest .......... Wszystko Jedno Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2012, 19:36:51 wysłane przez east » Zapisane
Kate
Gość
« Odpowiedz #54 : Listopad 26, 2012, 21:25:58 »

Bruce Lee -
cyt.

"Bądź jak wo­da – przys­to­sowu­je się do każde­go naczy­nia, a może zniszczyć skałę. " Mrugnięcie
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #55 : Listopad 27, 2012, 16:14:23 »

ADR4 tel22397770204 kub www.biomagnetica.pl to jeżeli chodzi o od promienniki na uzdatnienie czy też do energetyzowanie wody  i kontakt - info od mojego wujaszaka Uśmiech

arteq

Cytuj
yyyy... to jak ma się do tego, że "produkowano" organy pozaustrojowo? Czyja wtedy jest ta świadomość?
Szacowny nie to, że się czepiam, ale czy aby nie jesteś ukierunkowany  Cool
Dlaczego nie napiszesz jak ma się Bóg do stworzenia tych organów poza ustrojowych.
Dlaczego zresztą pytasz tylko o organach przecież jest klonowanie całych ciał (oczywiscie oficjalnie tylko zwierząt) i jeżeli tak to kto jest wtedy stwórcą.? Cool
Więc albo ktoś zadaje pytania, a jeżeli już to oczekuje odpowiedzi albo hm....wypada go zapytać o zasadność zadanego  pytania. Uśmiech
Deklarujesz szacowny, że jesteś katolikiem więc w/g tego co głosi KK człowiek ma tylko duszę i ciało z czego dusza jest nieśmiertelna, a o świadomości nic tam nie pisze (no moze coś opuściłem w takim razie przepraszam) Uśmiech
Pozwolę więc sobie stwierdzić, że w/ mnie Człowiek ma ciało a nie jest ciałem. Uśmiech
Pozwolę też sobie powtórzyć bo jestem cierpliwy, że w/g mnie i nie tylko Człowiek składa się z trzech elementów Uśmiech
Ale są tacy co uważają inaczej i oczywiscie mają do tego prawo, ale wtedy mówiąc o świadomości ze swojego punktu widzenia nie mówią o tym samym co ja Uśmiech
Dodam też, że jeżeli mówimy o Świadomości to najpierw zdefiniujmy co to słowo dla np wielce szacownego arteqa znaczy bo dla każdego co innego,
Dodam, że na podstawie wniosków wyciągniętych z Twoich tekstów szacowny pozwoliłbym sobie na zadanie Tobie pytania :
Ano co nazywasz Świadomością szacowny?
I sugeruje (choć oczywiście zrobisz jak uważasz) najpierw zdefiniować znaczenie danego słowa by później już dane słowo stosować używać jak zwał tak zwał Uśmiech
to pa Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2012, 16:17:14 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
Strony: 1 2 [3] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.058 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

equestrian-world pack-of-black-and-white hejtforum radarodzicowsp289 swietadynastiatoftegard