Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 19, 2024, 02:34:13


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Transformacja świadomości i ciała 20.03 – 21.12.2012  (Przeczytany 95286 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« : Marzec 16, 2012, 23:12:17 »

Transformacja świadomości i ciała 20.03 – 21.12.2012

Opublikował Alex, 16 marca 2012

Poniższy tekst, dostałem mailem jako któraś osoba z rzędu, więc nie wiem kto jest autorem. Od razu uznałem, że jest on niezmiernie ważny, dlatego go tutaj publikuję. Poza tym dostałem tą wiadomość od osoby, która „widzi” z jakiego źródła ona pochodzi, w związku z tym traktuję te informacje jako bardzo wiarygodne.

20 marca 2012 zaczyna się bardzo ważny proces transformacyjny. Wchodzimy w 9-cio miesięczny okres przemiany naszego ciała (można to porównać do ciąży). Nasze ciała przejdą w tym czasie przemianę z podstaw węglowych na krystaliczne (krzemowe). Możemy czuć wtedy, że niektóre pokarmy już nam nie służą (nie mówię tu o mięsie bo to nigdy nam nie służyło) i nasze ciała będą potrzebować coraz to lżejszych. Jeżeli tego nie wyczujemy, mogą pojawić się dość drastyczne objawy (torsje, biegunki, bóle itd.). Warto w tym czasie nastawić się na prawdziwe potrzeby ciała, a nie naszego ego, bo to często jest mylone.

Będzie to też przyspieszony proces wzniesieniowy nie tylko naszego ciała ale też i świadomości, która chociaż ma wyższe wibracje niż ciało, jednak nie wibruje jeszcze w duchu 5D.
Oczywiście transformacja świadomości i ciała zaczęła się już dawno (ok. 1987 r.), ale teraz od 20.03 ten proces niesamowicie przyspieszy. 9-cio miesięczny cykl kończy się dokładnie 21.12.2012 czyli w tej magicznej od dawna zapowiadanej dacie (dzień porodu). 20.03 (dzień poczęcia) to też wspaniała data, bo to przede wszystkim równonoc, pierwszy dzień wiosny (a przecież wchodzimy w galaktyczną wiosnę, a to jest jakby tego symbolem). 20.03.2012 to numerologiczna 1 czyli początek czegoś nowego.
Wibracja dnia 20 nawiązuje do energii żeńskiej i jest to dodatkowo liczba oznaczająca duchowe przebudzenie. Marzec jak wiemy jest miesiącem związanym z neutralnością i przyporządkowany jest Matce Ziemi (to ona będzie w tej symbolicznej ciąży).
Ważne jest aby w tym 9-cio miesięcznym cyklu nie poświęcać zbyt wiele uwagi światu zewnętrznemu, a skupić się głównie na swoim wnętrzu (medytacje, wejście w siebie) i na wszystkim co podwyższa nasze wibracje i w konsekwencji prowadzi do wzniesienia.
Cały ten 9-cio miesięczny proces 20.03.2012-21.12.2012 będzie kulminacyjnym i najbardziej niesamowitym okresem transformacji świadomości i ciała.
Oczywiście tylko Ci, którzy świadomie w ten proces wejdą, odczują go we wszystkich aspektach, natomiast ludzie będący w nieświadomości odczują go w dużo mniejszym stopniu. Dlatego tak ważne jest żeby wejść w ten proces z pełną świadomością. W całym tym cyklu będą daty, które pomogą nam w zrozumieniu i odczuwaniu tego co się będzie działo.
Poniżej podaję te najbardziej kluczowe.

20 marca – równonoc, Kosmiczny Trygger osiąga 4-tą i ostatnia falę, importowanie i inicjalizacja krystalicznych kodów.

20 maja – zaćmienie Słońca – ludzka makro-integracja, równoważenie Boskiej Męskości.

4 czerwca – zaćmienie Księżyca – ludzka mikro-integracja, równoważenie Boskiej Kobiecości.

6 czerwca – tranzyt Wenus, integracja unii Syriańsko – Plejadiańskiej, pełny powrót energii Złotego Delfina, wstępna integracja Boskiej Kobiecości z Boską Męskością.

20 czerwca – przesilenie letnie – niezwykle potężne uzupełnienie kwadrygi danych z zaćmienia Słońca z 20 maja, zaćmienia Księżyca z 4 czerwca oraz tranzytu Wenus z 6 czerwca. To będzie bardzo intensywna energia, która pozwoli na zintegrowanie ostatniego napływu kodów energetycznych oraz na uwolnienie przeszkód.

22 września – jesienna równonoc – początek tworzenia sieci wszystkich 12-tu głównych tarcz słonecznych w formacie krystalicznym.

13 listopada – całkowite zaćmienie Słońca – aktywacja 144 satelitarnych dysków słonecznych do 12-tu głównych dysków. Ostatnia integracja sieci Boskiej Męskości w równowadze.

28 listopada – zaćmienie Księżyca – półcień – dokończenie i integracja Boskiej Kobiecości.

12 grudnia – 12-12-12 – portal potrójnej daty. Kulminacyjny finał i dokończenie krystalicznej sieci. Aktywacja ostatnich Atlantydzkich Kryształów Świątynnych z nowymi kodami i połączenie ze strukturami piramidalnymi oraz dyskami słonecznymi. Kombinacja równowagi energii męskich i żeńskich w Boskiej Jedności. MAX, ostateczne kodowanie w wirze krystalicznym.

21 grudnia – restart sieci wstępowania i osieciowania krystalicznego pola kwantowego. Poszerzenie z lepszym dostępem do 12-go wymiaru. „Palec Boży” składający się z energii Saturna, Jowisza i Plutona.

Z datą 12-12-12 wszystkie systemy będą w pełni zakodowane. Aktywacja Kryształu Ognistego w Bimini. Skorelowane z krystalicznym wirem i kryształowym dyskiem słonecznym z Arkansas. Później nastąpi krótki restart i wszystko zostanie reaktywowane w pełnej funkcjonalności, wszystkie krystaliczne systemy pól w dniu 21-12-12, 21 grudnia 2012.

Ważne jest jeszcze, że z tego co wiem, wszystkie linie czasowe z dniem 21-12-2012 zredukują się w jedną, chociaż nie wszyscy będą mieli dostęp do tej samej rzeczywistości ze względu na różnicę w ich wibracjach.

Dostałam te informacje, uważam, że są bardzo ważne, dlatego dzielę się nimi z innymi.
Każdy odpowiada tylko za siebie Uśmiech decyzja jest równie indywidualna.

A zawsze wydarza się to co dla mnie najlepsze, ufam temu czego i Wam życzę Uśmiech

Z Miłością

http://nieczytajtego.pl/transformacja-swiadomosci-i-ciala-20-03-21-12-2012/

Hm......co wy na to ? Nie ukrywam ze ta wersja wydazen odpowiada mi najbardziej
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
greta
Gość
« Odpowiedz #1 : Marzec 17, 2012, 08:49:12 »

Moja corka urodzila sie 20 marca 1984roku i jak przeczytalam te informacje od razu o niej pomyslalam.
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Marzec 17, 2012, 08:49:13 »

Hm......co wy na to ? Nie ukrywam ze ta wersja wydazen odpowiada mi najbardziej

mi teżChichot
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #3 : Marzec 17, 2012, 09:14:14 »

mysle ze warto tez dodac ze wielkanoc w tym roku wypada w pelnie Jezus zmartwychwstal w piatek w pelnie ksiezyca nie wiem czy astronomicznie czesto sie tak zdarzalo Uśmiech ale w kazdym razie oddzwierciedla to co bylo 2000 tys lat temu
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2012, 09:16:47 wysłane przez quetzalcoatl44 » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Marzec 17, 2012, 09:39:47 »

mysle ze warto tez dodac ze wielkanoc w tym roku wypada w pelnie Jezus zmartwychwstal w piatek w pelnie ksiezyca nie wiem czy astronomicznie czesto sie tak zdarzalo Uśmiech ale w kazdym razie oddzwierciedla to co bylo 2000 tys lat temu

O ! nie wiedziałam o tym !  Jak to obliczyłeś quetz ? To bardzo ciekawa informacja .
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #5 : Marzec 17, 2012, 09:43:45 »

pascha Na świecie znane jest też jako Pascha, od hebrajskiego Pesach, wiosennego Święta Przaśników upamiętniającego wyjście Żydów z Egiptu, obchodzonego w pełnię księżyca,

 3 dni przed pelnia byla ostatnia wieczerza (wtorek) - pascha-szabt sroda (wg qumran..) - 3 dni pozniej zmartwychwstanie w pelnie i od tego powinien sie liczyc kalendarz i nastepne 7 dni..


http://www.ekumenizm.pl/content/article/20070414223618481.htm

http://www.kosciol.pl/article.php?story=20040412104437518

http://orion.pta.edu.pl/art/easter/easter_dates.html

http://www.ekumenizm.pl/content/article/20070414223618481.html

wg qumran  pascha zawsze wypadala w srode - Jezus jako Baranek paschalny

http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.ibiblio.org/expo/deadsea.scrolls.exhibit/LC/lc.rel.mats.world.html&ei=XFJkT5vGNMP44QSzvsyWCA&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=9&ved=0CGEQ7gEwCDgK&prev=/search%3Fq%3Dqumran%2Bpassover%2B%2BWednesday%26start%3D10%26hl%3Dpl%26sa%3DN%26biw%3D1003%26bih%3D573%26prmd%3Dimvnsb

w tym roku prawie te swieta sie pokrywaja, rowniez zydowska pascha..

http://www.kalbi.pl/kalendarz/roczny/2012

http://www.kalendarz-365.pl/ksiezyca/fazy-ksiezyca.html

http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.fundootimes.com/festivals/passover-israel-2012.html&ei=G2dAT6_YL8XLsga8k6TFBA&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=4&sqi=2&ved=0CEgQ7gEwAw&prev=/search%3Fq%3Dpesach%2B2012%26hl%3Dpl%26biw%3D1024%26bih%3D677%26prmd%3Dimvns

wlasnie na tym polegaja manipulacje kalendarzem wtedy kiedy byla zmartwychwstanie obchodzi sie ukrzyzowanie..w sobote byl 2 szabat - zydow swiatynnych w niedziele MM znalazla grob pusty
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2012, 10:03:47 wysłane przez quetzalcoatl44 » Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #6 : Marzec 17, 2012, 10:34:01 »

Hm......co wy na to ? Nie ukrywam ze ta wersja wydazen odpowiada mi najbardziej

Piękne, tyle informacji , światła i wiedzy   -  zatem  mocno, nawet całkowicie  lucyferyczne.

Przekazy od Chrystusa nie są tak ulukrowane, bo ziemski swiat   ma więcej błota.


A  Lucyfer z jakiejś przyczyny  nie mówi całej prawdy  tylko pół.

Ma w tym jakiś ukryty interes.

Zatem w mojej ocenie przyszłość to    1+2    ( łosz end goł -  dwa w jednym)   ,  gdzie

1 to - omawiany tu scenariusz  "wzrostu wibracji"  (mnie już coś rozedrgało Szok)

2 to - zmiana osi obrotu planety Ziemia przy pomocy Kompleksu Planety X  znajdującego się obecnie na linni  Słońce-Ziemia   Uśmiech Uśmiech


Reasumując:

Za dużo brudu na Ziemi  na ten scenariusz  i....

za dużo wody w oceanach aby nie wykorzystać jej do  oczyszczania.

............................................
Na koniec ciekawostka:

O ile dobrze pamiętam,  ramiona Chrystusa w Świebodzinie  skierowane są w stronę  Morza Północnego,

a proboszcz twierdzi, że  pomnik powstał na wyraźne polecenie Chrystusa  który się mu ukazał we śnie.


 
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2012, 10:46:10 wysłane przez JACK » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #7 : Marzec 17, 2012, 10:45:18 »

Transformacja juz trwa od dawna. Bo ci, ktorzy zostali powolani (wybrani do eksperymentu) poszli na pierwszy ogien (prototypy), aby ocenic jak zniosa te PRAWDE!
Wg tych badan statystycznych wyznaczono wzorce, czyli jak wprowadzic masy na nowe tory, i jeszcze na tym ZAROBIC!
Ci, nieliczni, ktorzy beda chcieli zachowac Wolna Wole, beda przesladowani, reszta skieruje sie w strone "glosu Bozego", czyli najprostszej konsumpcji. Wazne, aby z usmiechem na ustach i ... czesto! Bo Bestia glodna i trzeba do pieca wciaz podrzucac.
Co do jedzenia to juz od DAWNA firmy spozywcze maja wspolne kody, popatrzcie sobie na artykuly w sklepie, czy wiecie dokladnie co JUZ TERAZ jecie?Mrugnięcie
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #8 : Marzec 17, 2012, 11:34:56 »



quetzalcoatl44

Cytuj
mysle ze warto tez dodac ze wielkanoc w tym roku wypada w pelnie Jezus zmartwychwstal w piatek w pelnie ksiezyca nie wiem czy astronomicznie czesto sie tak zdarzalo Uśmiech ale w kazdym razie oddzwierciedla to co bylo 2000 tys lat temu

Uśmiałam się serdecznie bo jest to dokładna data moich urodzin , perfekcyjnie zgodna prawie co do minuty, a może i co do minuty bo urodziłam się w domu nie mam aż tak precyzyjnego czasu urodzenia.
No to będzie dzień dobry z przed 2000 tys lat! szczególne urodziny mam w tym roku! Duży uśmiech Buziak

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #9 : Marzec 17, 2012, 12:44:41 »



Hm......co wy na to ? Nie ukrywam ze ta wersja wydazen odpowiada mi najbardziej
Witam  Uśmiech
Terminy sa zazwyczaj zawsze jakims schematem , jak to bedzie sie mialo do rzeczywistosci okaze sie w praniu.
Moim zdaniem te cykle sa mozliwe , ale z uwzglednieniem indywidualnosci kazdego czlowieka (jego stopnia swiadomosci), wiec zapewne kazdy z Nas bedzie odczuwal je inaczej z zachowaniem tendecyjnego zroznicowania w czasie . Dla kazdego czas bedzie inny w odchyleniu  np.+ lub - 2 tygodnie .Nie ulega watpliwosci , ze transformacja trwa i od lat przyspiesza sie ten proces de facto osiagajac w rezultacie punkt kulminacyjny, mysle najwiecej wypowiemy sie na ten temat po roku 2012. A jak na razie obserwujmy.  Uśmiech
Ameryki nie odkrylam-wiem  Mrugnięcie
Ps.
mysle ze warto tez dodac ze wielkanoc w tym roku wypada w pelnie Jezus zmartwychwstal w piatek w pelnie ksiezyca nie wiem czy astronomicznie czesto sie tak zdarzalo Uśmiech ale w kazdym razie oddzwierciedla to co bylo 2000 tys lat temu
Co do daty 20 marca jest to normalne  cykliczne przesilenie zimowo-wiosenne jak i inne w ciagu roku natomiast to o czym piszesz quetzalcoatl44 to bardzo ciekawe spostrzezenie .  Uśmiech

Moze- zatem to data wyjsciowa intensywnej transformacji "nowego czlowieka" .Dokonczenie dziela i poczatek nowego czlowieka.?A moze nawet ujawnienie sie nowego proroka? Lub nastepcy Jezusa , ktory bedzie nas uczyl nastepnych transformacji jakie nastapia .
.
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2012, 13:31:22 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #10 : Marzec 17, 2012, 20:01:46 »

nie wiem czy to akurat byllo 6 kwietnia ale w piatek i pelnie ksiezyca po rownonocy ale w takim razie powinnas byc Chrzescijanka Kiara Uśmiech

http://www.youtube.com/watch?v=ct2OWlhBed0

http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://www.diagnosis2012.co.uk/7.htm&ei=mt5kT5aWKYLR4QSJ7_2bCA&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=1&ved=0CCYQ7gEwAA&prev=/search%3Fq%3Dgreat%2Bseal%2B2012%26hl%3Dpl%26biw%3D1003%26bih%3D573%26prmd%3Dimvns

przewiduje sie zniszczenie Rzymu itd..Uśmiech

http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://ronnierendel.com/2011/09/28/the-jewish-year-5772-2012-the-holy-zohars-prophecy-of-redemption/&ei=39tkT4LGFKrl4QTp1aTYBw&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=10&ved=0CIcBEO4BMAk&prev=/search%3Fq%3Dzohar%2B2012%26hl%3Dpl%26biw%3D1003%26bih%3D573%26prmd%3Dimvns
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2012, 20:09:31 wysłane przez quetzalcoatl44 » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #11 : Marzec 17, 2012, 20:54:20 »

Ktoś chyba próbuje nam mieszać w głowach.
Na Ziemi, tej tu i teraz nikt nie osiągnie struktury "krzemowej" (gdzie już ktoś zamieścił podobną informację).
Rzeczywiście, wielu zapowiada na ten okres rozpoczęcie znaczących wydarzeń ale będą one zoscylowane bardziej na przygotowaniu nas do zmian w naszym DNA, ich rozbudowa, dostosowanie do wyższych wibracji. Nikt jednak nie zmieni się w istotę "krzemową". Nie tu i nie teraz. Może dla niektórych będzie dostępna taka zmiana ale po przeniesieniu się do innych światów, w innych wymiarach.
Tak, że możemy spać spokojnie. Zmiany idą i to wielkimi krokami ale nikt z nas nie będzie krzesał z siebie iskier niczym "krzemień". Duży uśmiech Mrugnięcie
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #12 : Marzec 17, 2012, 22:07:33 »

Ciekawy ten post.
Wyskoczyl jak Filip z konopii, bo gdy ma sie WIEDZE to trzeba ja umiejetnie dozowac.
krzemowi, sa juz od dawna!
Tak jak niektorzy na bateriie, a inni na "dusycki"

========================================

Darek, ten co WAM zamieszal to JA!

Uśmiech

Ale chyba wiem, ze jestem "persona non GRATA!"

Pa

Scaliłem posty
darek

« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2012, 22:11:53 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #13 : Marzec 17, 2012, 22:19:17 »

Cytat: Fair Lady
Ale chyba wiem, ze jestem "persona non GRATA!"

Skoro chcesz być tak postrzeganą.
Z mojej strony nic takiego nie sugerowałem.

Cytuj
bo gdy ma sie WIEDZE to trzeba ja umiejetnie dozowac.

Może i troche jej posiadam ale nie jestem typem "nauczyciela", a bardziej "kierunkowskazu/drogowskazu".
Coś zasygnalizuję, coś wskaże ale o szersze i przystępniejsze wyjaśnienie proszę się samemu postarać bądź zwrócić do innych.
Muszę przyznać, że bardzo blisko rezonuję np. z >east'em<, >janusz'em< i kilkoma innymi formowiczami.

Cytuj
krzemowi, sa juz od dawna!

Tak jak arsenowi >>, czy arszenikowi >>.

Znajdziemy jeszcze innych.  Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2012, 22:36:26 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Marzec 18, 2012, 00:59:36 »

Fair Lady miła Uśmiech
Coś mi się wydaje ze to ty się uprzedziłaś do Darka ,a nie odwrotnie.Przynajmniej ja to tak widzę Chichot  Pewnie to duże  niebieskie  oko tak na ciebie działa  Język

Darek Nie wiem kto nam próbuje namieszać ,nie odbieram tej informacji w ten sposób.Nie mam pojęcia czy, w ogóle jest możliwa transformacja w krzemową strukturę ciała ,ale podobał mi się ten przekaz, ze względu na nadzieję w nim zawartą.
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Marzec 18, 2012, 08:23:13 »

po pierwsze, pytanie po co zamieniać skafander węglowy na krzemowy, a raczej Silikonowy,- http://pl.wikipedia.org/wiki/Silikony
choć właściwości tego ostatniego są wyjątkowe, jeżeli chodzi o wytrzymałość.
Po pierwsze pytanie o cel ewentualnej transormacji, a dopiero dalej dobranie odpowiedniej formy w materii.
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kiara
Gość
« Odpowiedz #16 : Marzec 18, 2012, 08:50:47 »

Ależ to się dzieje samoistnie , proces przemiany ciała materialnego to wielotysiącletni proces zach0dzący w naszym ciele. Obecny czas to już finał w którym przygotowane ciała dokonają transformacji na kolejne z tych samych pierwiastków i elementów ale w innym ich układzie.
Po co ten proces? Bo w nowych warunkach inne parametry techniczne dają nam większe możliwości twórcze.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #17 : Marzec 18, 2012, 09:13:23 »

Cytuj
Zmiany idą i to wielkimi krokami ale nikt z nas nie będzie krzesał z siebie iskier niczym "krzemień".

Krzem to SI. Sa dwa systemy SI oraz HI. Sign Intelligence albo Human Intelligence.
Tak nalezy odbierac przekazy.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #18 : Marzec 18, 2012, 09:57:54 »

Podpowiedziałaś mi coś Lady, bowiem zawsze zastanawiałam się jak , na jakiej zadzie wcielają się programy w ciała materialne na ziemi?  Jest to forma zapisu w krzemie ale krzem użyty jest jako wiązka energetyczna. Zwyczajnie strumień energii , który w określonych warunkach fizycznych przyjmuje stan skupienia i formę wedle nich.

Dla tych form niekorzystne są wysokie wibracje i temperatury , szybciej zachodzi proces ich starzenia się , czym chłodniej tym lepiej dla nich. Może dlatego była ta gra o globalne ochłodzenie?

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #19 : Marzec 18, 2012, 10:26:25 »

Wg mnie trafilas w dziesiatke, trzeba by rozwinac ten tok mysli, wlasnie o te "mrozonki". //Zapewne chodzi tu o lod, krysztaly lodu jako nadprzewodnictwo//.
Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #20 : Marzec 18, 2012, 11:25:20 »

 Mrugnięcie


Dla tych form niekorzystne są wysokie wibracje i temperatury , szybciej zachodzi proces ich starzenia się , czym chłodniej tym lepiej dla nich. Może dlatego była ta gra o globalne ochłodzenie?

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zrobmy zatem wlasne doswiadczenia poprzez regularny pomiar temperatury , powiem Wam , ze sa wnioski , tylko nalezy to sprawdzac ! Mrugnięcie
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #21 : Marzec 18, 2012, 11:31:25 »

Cześć >Laguna<,
dawno Cię nie było. Duży uśmiech

Cytat: Laguna
Zrobmy zatem ...

Zróbmy zatem osobny wątek dotyczący tego zagadnienia bo ten wątek dopiero utworzony, a już mamy ofa.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #22 : Marzec 18, 2012, 11:33:53 »

W moim skafandrze:) od 35° do 41° Sprawdzone! Ale poza skafandrem nie umiem pomierzyc;)

=============================

A moze poprostu dac sie wygadac a nie caly czas pchac stado we wlasnym kierunku, gdybys tak chcial wszystko poukladac, nudno by bylo jakos. Ostatecznie transformacja swiadomosci i ciala to nic innego jak wlasnie umieszczenie tego calego na odpowiedniej SKALI, i nie wszyscy o tym wiedza, a poprzez myslenie (rozwoj swiadomosci) powoli sami zaczna dochodzic do wlasciwych wnioskow.

Easy Boy! Bez nerw:)

=============================

Mysle, ze jest juz roznych watkow od groma i ciutciut, ktorych nikt nie czyta. Np. 12 czakra, wow!
Kazdy lubie swieze wiadomosci, a nie odgrzewane i przelewane jak stare wino do nowych butelek.
Zawsze myslalam, ze chodzi o laczenie, a nie rozbijanie.

Scaliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2012, 12:11:23 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #23 : Marzec 18, 2012, 11:44:12 »

Cześć >Laguna<,
dawno Cię nie było. Duży uśmiech

Cytat: Laguna
Zrobmy zatem ...

Zróbmy zatem osobny wątek dotyczący tego zagadnienia bo ten wątek dopiero utworzony, a już mamy ofa.

Hej Darku ,


Bylam , tylko troche mniej i raczej jako czytajaca. Uśmiech
Co do utworzenia innego watku , nie ma sensu bo i tak nikt nic nie napisze  Mrugnięcie Mrugnięcie Buzia na kłódkę
 
W moim skafandrze:) od 35° do 41° Sprawdzone! Ale poza skafandrem nie umiem pomierzyc;)

A przy 34 czujesz sie jakbys znikala.  Buzia na kłódkę Mrugnięcie Przychodzi wtedy dziwna mysl , czuje , mysle, jestem , a przeciez to malo mozliwe  Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2012, 11:59:01 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : Marzec 18, 2012, 12:28:35 »

Cytuj
Dla tych form niekorzystne są wysokie wibracje i temperatury , szybciej zachodzi proces ich starzenia się , czym chłodniej tym lepiej dla nich. Może dlatego była ta gra o globalne ochłodzenie?

Co to oznacza ? Nie rozumiem  Coś Najlepiej się czuję w temperaturze między 18 a 28 stopni C,czy to oznacza że jestem zamrozona ? Poza tym w stanie wrzenia nie można się ze mną skontaktować  Duży uśmiech

Darku nie wiem czy jest sens osobny wątek zakładać,ponieważ dyskusja o krzemie doskonale tu pasuje.Przecież mamy w niego transformować Mrugnięcie
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 8 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

twojareklama improwicze lolwfpolska blackmoon artofwar