Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 30, 2024, 20:07:37


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Transformacja świadomości i ciała 20.03 – 21.12.2012  (Przeczytany 95864 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #125 : Marzec 26, 2012, 14:25:15 »

Cytat: quetz
no ale co zrobic jezeli sie wydaje ze takie sa zasady i wiele na to wskazuje, Jezus albo nic  Uśmiech wkazdym razie on chcial jak najlepiej nie chodzi mi o kk...
ale warto sie nad tym zastanowic  Uśmiech

Pewnie, że warto się zastanawiać. Mrugnięcie
Nie potępiam Jezusa, a religijne do niego podejście: "on albo nic" Szok Coś Zły Mrugnięcie
Religianci chcą by go pospólstwo postrzegało jako jedynego "pasterza", szkolą tak sobie posłuszne owieczki.
Czerp z jego nauk (tych rzeczywistych, nie spaczonych przez różne religie) ale nie traktuj go jak jedyne panaceum na bolączki ludzkości. On coś wskazał, uzmysłowił, a "tobie" dobry człeku zostaje wybrać jak z tego skorzystasz.
Można również wziąć pod uwagę wielu innych, równych Jezusowi, np.: Buddę.
Można wybrać z ich nauk - nie z interpretacji tych nauk przez religię dokonanych, - coś co tobie odpowiada i rozwijać się. Indywidualnie. Duży uśmiech Afro
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
east
Gość
« Odpowiedz #126 : Marzec 26, 2012, 14:33:38 »

Tak Darku ,a nawet więcej . Można z nauk Mistrzów wyciągnąć esencję Chichot To  ,co wspólne i co łączy.
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #127 : Marzec 26, 2012, 14:58:17 »

Ciekawie mówisz Dariusz ciekawie Język
Jestem cierpliwy więc cierpliwie powtórzę.
Sama deklaracja nic nie oznacza, nawet wiedza zgromadzona na dzień wczorajszy Duży uśmiech
Mogę coś deklarować o czymś pięknie mówić ale co to da jak będzie to tylko gołosłowie Cool
Mogę mówić o Nowym i jednocześnie o tym, ze będą w nim działały stare mechanizmy struktury...
Dalej ktoś kogoś będzie nabijał w butelkę, ojciec dyrektor będzie ojcem preziem Jezusek będzie niedoścignionym wzorem ....
Nowa Przestrzeń, każdy w niej inny ale tak samo potrzebny przydatny Język
Każdy Wie więc wierzyć nie musi.
Każdy wie więc mimo ze jest innym specjalistą nie jest gorszy tylko inny
Jak każdy wie to dodaje to co wie do tego co wiedza inni - Synteza Duży uśmiech
Gdzie więc miejsce na jakieś Centrale, walkę itd
Nie jesteś twórca własnej przestrzeni nie znajdziesz się w nowym bo nic ze starego oprócz wniosków z doświadczeń nie wniesiesz.
Zresztą nikt za nas i dla nas własnej przestrzeni nie stworzy.
Wiele wiele wniosków z doświadczeń się zadziało, zdarzyło by Człowiek zatoczył koło dziejów.
By wrócił do domu (przestrzeni)
Informacje o tym można zresztą przeczytać na tym zacnym forum choćby w channelingach, filmikach itd.
Warto jest przypatrzeć się sobie innych potraktować jak lustro Język
Dostrzegam coś w kimś może siedzi we mnie
Inaczej mogę uspić czujność i nagle przed samym egzaminem zdaje sobie sprawę, że danego materiału jeszcze nie przerobiłem nie nauczyłem się mimo, że do tej pory byłem pewny, że zdam  Duży uśmiech
Mało tego ignorowałem informacje przychodzące do mnie
(gratulacje dla ego  Duży uśmiech)
Egzamin dobrze że na razie próbny i bach można się dowiedzieć ze jesteś less i nie lubisz facetów Duży uśmiech
Niby nic ale tylko neutralność pozwala odebrać informacje czystą.
Tylko neutralność powoduje, że słucham jakie informacje przekazuje mi Człowiek i nie powinno mieć to znaczenie czy jest to kobieta czy facio  Afro
Ważne jest nie to kto mówi ale o czym mówi Duży uśmiech
Zresztą podobno Polacy umieją wszystko jeżeli by wierzyć naszym zachodnim sąsiadom Duży uśmiech

« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2012, 15:12:23 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #128 : Marzec 26, 2012, 15:10:09 »

Dzięki. Mrugnięcie

Cytat: Przebiśnieg
Gdzie więc miejsce na jakieś Centrale, walkę itd

Mnie nie potrzebne takie miejsce.
Egzamin zdam - wiem, że zdam choć może to stwierdzenie wydawać się buńczuczne - i nigdy nie było dla mnie istotny jakiej orientacji jest przekazujący.
Moje napomykanie do religiantów nie wynika z uprzedzenia do nich, jednak zwrócenie uwagi na pewne hamujące czynniki nikomu jeszcze nie zaszkodziło. Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #129 : Marzec 26, 2012, 15:13:39 »

Dariusz mówiłem generalnie do siebie, a Ciebie pozwoliłem sobie użyć jako kanału wybacz proszę Duży uśmiech
Jeszcze na tą chwile działają stare mechanizmy  Cool
« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2012, 15:15:57 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #130 : Marzec 26, 2012, 15:24:07 »

Fakt, odebrałem to jako uwagę do mnie, ale nie mam Ci czego wybaczać bo i nic mi nie uczyniłeś.
Fajnie piszesz i czasem tylko trudno odróżnić Twoje własne przemyślenia od odpowiedzi na wcześniejszą uwagę/post.  Mrugnięcie Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #131 : Marzec 26, 2012, 20:48:37 »

Cytuj
Ktoś wyżej napisał o "Królestwie Bożym" - no cóż jeśli taka "wolność" im na rękę to ich wybów i "szerokiej drogi"/pomyślnych wiatrów - wypada życzyć.
Chyba TATA nie jestes, bo "lusz" mozna z kazdego byle nie z wlasne stajni, no nie?
Dariusz.
Zapisane
Linda
Gość
« Odpowiedz #132 : Marzec 27, 2012, 08:19:45 »

 Uśmiech

Cytat: Fair Lady
Przyszlo zyc nam na arenie ziemskiej, ale tu toczy sie prawdziwa wojna swiatow. Nieliczni zdaja sobie z tego sprawe. Sa to sily o ogromnym potencjale, kazde z ugrupowan chce wladzy absolutnej. I my WYBIERAMY poprzez nasze zachowanie i mysli jaka "druzyna" wygra. To liga galaktyczna.
Na samym topie jest centrala. Centrala obrabia nasze mysli, zachowania, podlicza punkty, aktywnosc, uczucia, sile zuzyta, pobrana, etc. i wystawia nam rachunek. Rzadko kiedy rachunek to bonus dla nas. Ta cala machineria to fizyka kwantowa.
oraz
Cytuj
jasne, ze jest Centrala. Ale decydujesz ty, centrala tylko podlicza punkty. Mierzy, wazy, sortuje, nie ma tam miejsca na jakies sceny balkonowe z Romea i Julci, tylko kontrola cisnienia w momencie kontaktu obiektu A z obiektem B, ilosc witalnosci i tyle.
A my jeszcze pragniemy "ciepla" duchowosci, uznania, wyplakania sie na meskim ramieniu, albu przytuleniu do kobiecych piersi.
Centralce to "zwisa" mowiac jezykiem slungowym. Przerobi na kcal i gramy, rachunek energetyczny i tyle.
Powolujesz sie na ksiazke "Transfering" ( a ja z K. Makuszynskim wyskoczylam:)), czy inne, jest tego wiele na papierze i w necie.

 ChichotFair Lady

Twoje posty postrzegam jak rozsypaną układankę,którą każdy, odpowiadając na nie, układa według własnej instrukcji..Fajne to jest... Mrugnięcie .W ten sposób zawsze masz rację.. Powyższy post uznałam za genialny zgodnie ze swoja interpretacją "centralki".Zauważyłam  ,że interpretacje są różne ...To styl pisania ,który z jednej strony może świadczyć o ponadprzeciętnej wiedzy ale również o powierzchownej .No bo dlaczego napisałaś tutaj tak....Coś?/
Cytuj
Tacy "wyzerowani" swietnie nadaja sie do poslug. Sa grzeczni, zrownowazeni, reaguja na polecenia, nie buntuja sie, sa energooszczedni, nie marudza, zadowalaja sie byle czym. Przypomina mi to program mojej pralki automatycznej (z suszarko-wirowka)Mrugnięcie
Wszystkich innych do " warsztatu" na nauke pokory.
A zbuntowane Anioly:) do lasow Sherwood na banicje:)
Coś Coś Coś

Solisz psy z miast a miałaś posłodzić koty..
... Chichot Chichot Chichot

« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2012, 08:39:53 wysłane przez Linda » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #133 : Marzec 27, 2012, 11:55:05 »

Cytuj
Ktoś wyżej napisał o "Królestwie Bożym" - no cóż jeśli taka "wolność" im na rękę to ich wybów i "szerokiej drogi"/pomyślnych wiatrów - wypada życzyć.
Chyba TATA nie jestes, bo "lusz" mozna z kazdego byle nie z wlasne stajni, no nie?
Dariusz.


Nie bardzo Cię rozumiem.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #134 : Marzec 27, 2012, 13:49:24 »



Co do pozdrowień dla wierzących to raczej nie zamierzam z nikim konkurować a już na pewno nie z radiem maryja Duży uśmiech
male sprostowanie . ja odnioslam sie do tego cytatu : jak ponizej


Więc jak to mówicie Pani papatki tym co wiedzą 

Drogi Przebisnieg , co prawda pisze z opoznieniejm , ale nie omieszkam odniesc sie do Twojej wypowiedzi : papatki to w moim rozumieniu nie pozdrowienia , a pozegnanie kogos, to tak jak male dzieci mowia papapa na odchodne.

Co do rozpoznania w egipskich ciemnościach cóż słyszałem, o jednej Rosjance widzącej co ktoś zjadł na obiad więc może usłyszę o Polce widzącej w ciemnościach Duży uśmiech

Podobno wlasnie o to chodzi w rozwoju , aby nie widzac "widziec" nie dotykajac "dotykac ", natomast dwanascie praw uniwerslanych daje nam duze pole manewru slowem ,a zwlaszcza nim i" mysla "nadawac sens jakiego chcemy i tworzac cos "nowego" na obraz tego co wymyslimy.

Co do znajomości prywatniej raczej chyba się nie znamy choć przeglądając wpisy na forum rozumiem, ze podróżujesz trochę po Polsce i Europie więc kto wie... bo ja na podstawie tego co Ty piszesz sądze, że raczej chyba Cię nie spotkałem Duży uśmiech


Wyrazenie sie przez Ciebie powyzej mozna oznaczac , ze chcesz sie ukryc , bo zarzucasz mi to co nie zostalo zarzucone :cyt. ... "rozpoznalabym cie nawet w ciemnosciach egipskich" . Stwarzajac przyslowiowe "maslo maslane", typowe dla manipulacji slowem na zasadzie za nim powiesz A ja powiem B.
 Typowe schematy praw i naduzywanie ich do swoich celow , ale coz kazdy ma prawo do swojej wlasnej sciezki , nawet jesli jest slepa.
A co do 12 praw jesli tylko w obrebie jego sie obracasz to obracasz sie w programie , ktory uznales za doskonaly i jedyny prawdziwy , a czy nie lepiej jest skorzystac z calego pakietu ? SAM  sobie odpowiedz.  Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2012, 14:05:01 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #135 : Marzec 27, 2012, 20:04:48 »

Dariusz mogę się tylko domyślać, że Lady troszkę się prześmiewa pytając czy jesteś Ojcem, lub Nauczycielem  Duży uśmiech i nie chodzi jej o to czy masz dzieci Duży uśmiech i czy uczysz w szkole, ale oczywiście to tylko moje przypuszczenia Język
Dobry w szyfrach nie jestem wolę dodawać to co wiem do tego co wiedzą inni Cool
Wchodząc na jakieś tematyczne forum cenię ludzi dzielących jakimiś rzetelnymi informacjami Mrugnięcie
Wiem wtedy, że mam do czynienia z Człowiekiem, który ma coś od siebie do zaoferowania.
Czytając informacje przez niego przekazaną, albo wiem coś o co mogę tą informację uzupełnić , wzbogacić, dodać albo siedzę sobie cicho, ciesząc się, że ktoś dodał coś do tego co ja wiem. Duży uśmiech
Od tego ile Człowiek przepracował inaczej mówiąc na jakim poziome rozwoju właśnie się znajduje zależny jak zareaguje na dana informację.
Jeżeli wejdzie się na poziom niskich wibracji: lęku, strachu i ogólnie mówiąc dziwnych reakcji poniesie się same straty, gdyż każdy kontakt wymaga wyrównania potencjału energetycznego.
Więc raczej nie opłaca się dać się sprowokować lepiej zwyczajnie się wyciszyć Cool
Dobrze, że są też i tacy, którzy ciekawie piszą Duży uśmiech


« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2012, 20:09:20 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #136 : Marzec 28, 2012, 20:40:04 »

Cytuj
Jeżeli wejdzie się na poziom niskich wibracji: lęku, strachu i ogólnie mówiąc dziwnych reakcji poniesie się same straty, gdyż każdy kontakt wymaga wyrównania potencjału energetycznego

CHWALA!

Przez to wlasnie sa FORA, ktore w rzeczy samej sa tylko i wylacznie na sluzbie "wyzszej instancyji", ale wlasnie w tym Olimpie toczy sie walka. Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Marzec 28, 2012, 20:43:05 wysłane przez Fair Lady » Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #137 : Marzec 30, 2012, 16:46:07 »

Można by rzec, że ktoś zahipnotyzował Fair Lady  Duży uśmiech
Czytałem kiedyś o szpiegach tzw ,,śpiochach", którzy zaczynali działać na wyraz - hasło  Duży uśmiech
Może jedno z tych haseł to np ,,centrala" Duży uśmiech
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #138 : Marzec 30, 2012, 20:24:30 »

Uśmiech
Tak.
Ale oni maja inne hasla;)
U nich nadaje sie w pierwszej linii do SERCA:)
//Darek, zamula Syriusem//

Fala Schumana ma  z "sercem" tyle wspolnego, jak kozia  d...a z klarnetem;)
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #139 : Marzec 30, 2012, 20:35:54 »

Fala Schumana ma  z "sercem" tyle wspolnego, jak kozia  d...a z klarnetem;)
W potocznych wyobrażeniach nic. Ale poza wyobrażeniami .... nikt nie wie .... dłuuuuugie fale o niskich częstotliwościach to niby nic ,ale .. zależy z czym rezonują. Z sercem na przykład. I jest kozia d. i klarnet - muzyka z wieloma efektami hhihih.
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #140 : Marzec 31, 2012, 19:31:49 »

Do tego co napisał east dodam, że nie tak dawno w innym wątku dużo mówiliśmy o możliwościach serca Język
Więc raczej ostrożnie bym pisał na co reaguje lub nie  Język
Co do haseł słyszałem jedno z nich  Duży uśmiech
W wolnym tłumaczeniu  można to napisać ,,paniusia dostała klapsa w dopcie" Język Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2012, 20:23:49 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #141 : Marzec 31, 2012, 20:47:38 »

Obudziles spiaca Krolowa z Malty. Uwazaj!
Uśmiech
Pisac mozna wszystko, "papier" cierpliwy.


www.maltadiscovery.org
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2012, 20:49:19 wysłane przez Fair Lady » Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #142 : Kwiecień 01, 2012, 09:08:36 »

Stronka ciekawa historycznie Cool
Długo spała ta śpiąca  królewna  Język
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #143 : Kwiecień 01, 2012, 10:55:25 »

Przebisnieg, spala tak dlugo, poki nie uslyszala slowa "centrala"Uśmiech
(a wszyscy mysleli, ze to pocalunek krolewicza z bialym koniem:))
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #144 : Kwiecień 03, 2012, 04:02:49 »

Silikonowe formy życia mogą istnieć nawet na Ziemi
admin, pon., 2012-04-02 20:30

 
 Silikonowe formy życia mogą być wprost przed naszymi oczami

Jest jeden pierwiastek chemiczny, który może teoretycznie stać się budulcem życia równie skutecznym, co węgiel, jest nim krzem. Wykorzystujemy go powszechnie w całej elektronice. Być może jednak powinniśmy się pochylić nad możliwością istnienia "żywych" kamieni.


 

Brzmi to jak scenariusz powieści Stanisława Lema i w istocie Lem pisał o takich formach życia. Nauka potwierdza, że ilość wiązań molekularnych możliwych do uzyskania z krzemem jest porównywalna z tą możliwą w przypadku związków węgla jednak raczej wyklucza się możliwość istnienia życia opartego o takie wiązania chemiczne.

 

Czy istnienie żywych kamieni jest teoretycznie możliwe? Podobno niektóre z takich nietypowych kamieni umieją się poruszać. Znane są opisy przedstawiające takie formacje z bruzdą ciągnącą się za taką hipotetyczną istotą. Dla zwolenników teorii życia opartego na krzemie są to ostateczne dowody. Podają oni przykłady takich obserwacji i na Ziemi ( na Aleutach) i na Księżycu a nawet na Marsie. Za każdym razem nauka tłumaczy to tak, że długie wielokilometrowe ślady za takimi formacjami to efekt przesuwania kamieni przez wiatr.



Zdjęcie przesuwającego się kamienia z Księżyca

Brzmi przekonująco? Czy wiatr może być aż tak konsekwentnie ukierunkowany, że tworzy iluzję ruchu takich obiektów? A może są to rzeczywiście jakieś istoty, których życie objawia się symptomami niezrozumiałymi dla nas.
http://innemedium.pl/wiadomosc/silikonowe-formy-zycia-moga-istniec-nawet-ziemi
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #145 : Kwiecień 17, 2012, 21:15:47 »

Zdjecie to kicha, ale wiatr NIE!
Bedzie zawsze tam, gdzie go wezwiesz, a reszta to jego ... praca:)
Zapisane
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #146 : Kwiecień 17, 2012, 22:24:48 »

Zaraz, zaraz: a skąd ten "wiatr" na Księżycu?! Nawet jeśli na naszym satelicie są jakieś szczątki atmosfery, to jest ona tak rzadka, że nie wyobrażam sobie wiejących tam huraganów zdolnych do przesuwania ciężkich kamieni. Już prędzej uwierzę w "żywe" kamienie oparte na strukturach krzemowych.

A jeśli tak, to - puszczając wodze fantazji - może to jest odpowiedź na pytanie: jak powstała Wielka Piramida? Przy okazji pozdrawiam wszystkich entuzjastów rzekomej rampy, po której przeturlano te 2,5 miliona monolitów  Mrugnięcie
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #147 : Kwiecień 18, 2012, 11:32:04 »

Wygląda mi to jak ulał na robotę księżycowego... żuka gnojnika.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #148 : Maj 12, 2012, 19:08:51 »

Post songo wydzieliłem jako niezależny wątek: Oświecenie - ascendencja >>.
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2012, 19:11:48 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #149 : Maj 15, 2012, 07:45:11 »

Wracając do transformacji...
Dobrze jest rozwijać umiejętność kontroli myśli i reakcji Cool
Jeżeli jeszcze jest ona skutkiem wiedzy o budowie energetycznej człowieka to moim skromnym zdaniem pozwoli ona zaoszczędzić cierpienia, utożsamia się ze swoimi stanami emocjonalnymi, których nie potrafi ich od siebie oddzielić, cierpi, bo umysł przejął na nim kontrolę.
Te słynne JA  szacownego easta Duży uśmiech
Narodziny  są przybraniem nowej formy istnienia ciała.
Śmierć to oswobodzenie się z powłoki
Ciało służy by w nim  doświadczać, uczyć się i zdobywać wiedzę
Po wyjściu z ciała świadomość, która znała tylko materialną stronę istnienia przechodzi w przestrzeń świata energii. (przestrzeni...jak zwał)
Oczywiście myśl, świadomość, umysł po wyjściu z ciała (więc  też i po śmierci) nie znikają. Mrugnięcie
Nadal człowiek jest żywą, świadomą siebie istotą, obdarzoną pamięcią i umiejętnością myślenia.
Po wyjściu z ciała ( śmierci) człowiek istnieje dalej tylko, że w innym wymiarze.
Oczywiście jest to dla wielu osób to szok. Cool
Cóż żyjąc traktowali siebie jako jednorazowy byt, lub wierzyli, że znajdą się w niebie. Duży uśmiech
Np. dla materialistów szokiem jest już samo istnienie, któremu kres miała położyć śmierć. Język
Jeżeli ktoś kiedyś trenował techniki opuszczania ciała to może potwierdzić, że odczuwanie siebie i otoczenia bez materialnej powłoki jest o wiele silniejsze, niż w niej, a ogrom napływających bodźców często za pierwszym razem poraża. Z politowaniem
Zostaje się samu, ze swoimi lękami, obsesjami, pragnieniami i wyobrażeniami
Tu wszystkie, fobie, lęki, stany psychiczne i emocjonalne nabierają konkretnego kształtu.
A żeby było weselej po wyjściu z ciała jest się w ich centrum. Duży uśmiech
Jak się ochłonie to zauważalne jest, natychmiastowe realizowanie się myśli, normalnie co pomyślisz staje się twoją rzeczywistością.  Z politowaniem
Widzi się swoją przestrzeń, którą przecież samemu się tworzy.
Normalnie świat, który wyrasta w oczach. Duży uśmiech
Syntezując z doświadczeniami innych można śmiało stwierdzić, że.... w zależności od zapisów w podświadomości ten świat jest przyjazny lub wrogi. Cool
Kłaniają się bowiem schematy myślowe, jakimi  każdy z nas się posługuje
Cóż jedni tworzą dla siebie raj, inni piekło. Zły
Wychodzi na to że warto pracować nad rozwojem własnej świadomości.
Gromadzić syntezy, doświadczenia, wiedzę.gdyż staną się  programem dla kolejnego ciała. Zły
Nie ważne, czy będzie rozrzedzone, inne...
Z tego co czytam, słyszę i doświadczam trzeba świadomie zaplanować swój przyszły materialny żywot i przygotowuje do niego grunt. Język
Kurcze piwko muszę ograniczyć Duży uśmiech
 
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2012, 07:53:26 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

bbyfun kalinowatyper moloromme olimp naszegry