Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 20, 2024, 02:51:50


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Transformacja świadomości i ciała 20.03 – 21.12.2012  (Przeczytany 95298 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
barneyos


Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : Marzec 18, 2012, 19:14:05 »

Ja natomiast zauważyłem, że lekko podwyższona temperatura mojej powłoki węglowej, tak. np. 38-38.5, powoduje u mnie bardzo aktywne działanie 3 oka; no naparza tak mocno, że aż się chce pozostać w tej gorączce, i popatrzeć dłużej.
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : Marzec 18, 2012, 20:11:24 »

..natomiast >40 ktoś wyłącza grawitacje i pełny odlot w łóżku chorego Duży uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #27 : Marzec 18, 2012, 20:44:11 »

To sie nazywa SIATKA SYSTEMU.
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #28 : Marzec 18, 2012, 20:45:49 »

(..) czujesz sie jakbys znikalaBuzia na kłódkę Mrugnięcie Przychodzi wtedy dziwna mysl , czuje , mysle, jestem , a przeciez to malo mozliwe  Mrugnięcie
Fair Lady
Cytuj
(..), ten co WAM zamieszal to JA!
...jakby znikało to "JA" ? W temacie o Transformacji warto chyba rozwinąć ten wątek.
Znika to, co miesza, a zatem co ? To, co wymyśla, kombinuje, utrwala, buduje różne koncepcje na temat myśli...
Dziwna myśl, która czuje. Kiedy przejdziesz na drugą stronę granicy, poza "ja" ... wtedy zaczyna się prawdziwa podróż. Rozpoczyna się transformacja.

To oczywiście żadna prawda objawiona, a tylko doświadczenie osobiste. W pewnym momencie jestem TU ale również i POZA .
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : Marzec 18, 2012, 22:00:41 »

Cytuj
To oczywiście żadna prawda objawiona, a tylko doświadczenie osobiste. W pewnym momencie jestem TU ale również i POZA .

W jakim sensie po za ? Po za ciałem ? Czy po za myslami ? Po za swiatem zewnętrznym ( matrixem ) ?
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
east
Gość
« Odpowiedz #30 : Marzec 18, 2012, 23:00:21 »

Napiszę z doświadczenia.
chanell, kiedy znika utożsamienie się , z tym , co sądzisz na temat siebie, na temat przekonań , na temat różnic , wtedy znika ta "ściana", która zawsze odgradzała Cię od świata "zewnętrznego". Nie wiem ,czy jest cokolwiek poza myślami, ale jest TU , w tej konkretnej przestrzeni zamkniętej, ograniczonej Twoim postrzeganiem (przez pryzmat osobowościowego "ja), jak i również wszystko inne, co do tej pory było TAM, czyli poza, czyli tym ,co nie jest "ja". To wszystko zaczynasz obejmować "sobą" kiedy rozmywa się granica "ja-poza ja" tak naturalnie, jakbyś nigdy nie była od tego oddzielona, a jednocześnie nie utożsamiasz się z czymkolwiek konkretnie. Obrazowo : jesteś i tam i tu. Taki stan bycia można by określić jednym słowem : "współ-czucie".

 Rozpoznawanie - w każdej chwili - iluzji rozdzielenia to przekroczenie granicy, to właśnie transformacja świadomości, a być może również ciała.
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : Marzec 18, 2012, 23:09:10 »

Cytuj
Rozpoznawanie - w każdej chwili - iluzji rozdzielenia to przekroczenie granicy, to właśnie transformacja świadomości, a być może również ciała.

Hm.......czyli przede mną długa droga , bo jestem dopiero na poczatku tej drogi. Wydaje mi się że u mnie transformacja swiadomości własnie się zaczęła  ,ale ciała ? raczej nie Smutny  Bardzo to wszystko  skomplikowane  Zawstydzony

edit:

Znalazłam coś co bedzie pasować do tego tematu ( chyba ) może już znacie ten filmik....Uśmiech

<a href="http://www.youtube.com/v/mBJylNBz1oI?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/mBJylNBz1oI?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2012, 23:16:57 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
east
Gość
« Odpowiedz #32 : Marzec 18, 2012, 23:53:11 »

chanell na początku jakiej drogi ? Nie ma żadnej konkretnej drogi do przejścia ( poza tą, którą wybierasz Mrugnięcie ) , bo w każdej chwili, w każdym momencie stoisz u jej początku i jednocześnie końca. Tak jak DI mówi " społeczeństwo ukształtowane jest byśmy byli zajęci, zajęci,zajęci, w ruchu, w ruchu , w ruchu .. o mój boże -praca, o mój boże kryzys finansowy ", to jest właśnie dorga. Nie kończąca się droga. .. "w więzieniu swojego umysłu". A konkretniej -przekonań.

http://www.youtube.com/watch?v=cUmlsZt1jVE&feature=player_detailpage
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2012, 23:57:39 wysłane przez east » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #33 : Marzec 19, 2012, 11:48:41 »

east tak się zastanawiam tylko... czy Ty masz jakieś problemy z tym JA?

Myśl to uczucie , uczucie to myśl są zawarte w sobie , one tworzą i wcale nie koniecznie tak jak to sobie wyobrażasz , świadomość to wiedza  ( jesteś świadom czegoś , wiesz to...),  wiedza może być użyta jako mądrość, może ale nie musi.
 Jak na moje zrozumienie ( przełożone na ludzki sposób wypowiedzi) najważniejsza jest mądrość , ona przejawia się kreacją. Jakom? Zależy wyłącznie od mądrości kreatora a nie od jego świadomości , chociaż świadomość skutku  odbija się w mądrości , myśli , słowa i czynu.


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : Marzec 19, 2012, 11:52:04 »

A czy ten "lusz" mozna wymierzyc? A moze to to, co ja nazywam aura? Przyznam ze wstydem, nigdy nie slyszalam tego terminu...

http://astromaria.wordpress.com/lusz/
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #35 : Marzec 19, 2012, 12:37:37 »

east tak się zastanawiam tylko... czy Ty masz jakieś problemy z tym JA?
Jakbym nim był to bym miał problem Mrugnięcie
Sama odpowiedz sobie na pytanie czy "myślę więc jestem" ? ..

Cytuj
Myśl to uczucie , uczucie to myśl są zawarte w sobie , one tworzą
Zatem coś tworzy... Istnieje to coś z czym się utożsamiasz , co korygujesz, że tym jest, albo tym nie jest. Tak, jakbyś to produkowała  ... hmhm.

Cytuj
świadomość to wiedza  ( jesteś świadom czegoś , wiesz to...)
To typowe sprowadzenie świadomości do roli służącego narzędzia, czyli narzędzia do rozpoznawania czegoś. Wznoszenia konceptów na temat tego co widać - odróżniania tego od wszystkiego innego.

Cytuj
najważniejsza jest mądrość , ona przejawia się kreacją. Jakom? Zależy wyłącznie od mądrości kreatora a nie od jego świadomości , chociaż świadomość skutku  odbija się w mądrości , myśli , słowa i czynu.
To przyjęcie aksjomatu, założenia i opis kołowrotka - czystego mechanizmu. Bez dotarcia do sedna. Na prawdę jest jakiś kreator, który tworzy ?

W tej historyjce o luszu wskazano na kreatora jako pasożyta . W jakim celu kreator -"KTOŚ" - miałby dopiero tworzyć hodowlę ,która mu dostarcza pożywienia ? Skąd brałby na to energię i czym się żywił wcześniej ? Moim zdaniem lusz wcale nie jest mu potrzebny do życia. "On"- czyli ten "ktoś" -  go pożąda dla smaku  Zły

Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #36 : Marzec 19, 2012, 12:49:44 »

Dziekuje za info!
Rozjasnilo mi sie pod deklem:)
Zrozumialam czym jest moje zadanie w Ogrodzie... jako tlenowo - weglowy biorobot do produkcji looshu!
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #37 : Marzec 19, 2012, 12:50:35 »

Wyjdź ponad materialne ograniczenia i zobacz to wszystko z innej perspektywy , analiza tylko ludzkimi - materialnymi miernikami daje takie jak Twoje wnioski.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : Marzec 19, 2012, 12:58:15 »

..świadomość swego położenia, a określenie siebie na nowo,-
to takie wyjście z kręgu pt. "niemożliwe", coś może tak wygląda/ło, ale już widząc "mury" jesteśmy tylko krok od wolności,-
gorzej gdy ich nawet nie dostrzegamy Mrugnięcie
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #39 : Marzec 19, 2012, 13:16:34 »

Coraz więcej ludzi "dotyka" muru. Chociaż wciąż wydaje się tak mało realny ..

.....
Morfeusz :
Pozwól, że powiem Ci dlaczego tu jesteś.
Jesteś tu bo wiesz o czymś.
Tego co wiesz nie możesz wyrazić, ale czujesz to.
Czułeś to przez całe swoje życie, że ze światem jest coś nie tak. Nie wiesz co to jest, ale to jest jak drzazga w twoim umyśle, doprowadzająca Cię do szaleństwa.
To właśnie uczucie przywiodło Cię TU.

Czy wiesz o czym mówię?

Czy chcesz wiedzieć co to jest?
Matrix jest wszędzie wokół nas, nawet w tym pokoju.
Widzisz to kiedy wyglądasz przez okno, albo kiedy włączasz telewizor.
Czujesz to kiedy idziesz do pracy, do kościoła, kiedy płacisz podatki.
Jest to świat, który został rozciągnięty przed twoimi oczam
i żeby odgrodzić Cię od prawdy.

Neo :Jakiej prawdy?

Morfeusz : Że jesteś niewolnikiem. Jak wszyscy inni urodziłeś się w niewoli, w więzieniu, którego nie możesz poczuć, posmakować ani dotknąć. Więzieniu twojego umysłu...
Niestety nikomu nie można wytłumaczyć czym jest Matrix.
Musisz zobaczyć to sam
.............

Coraz więcej ludzi zaczyna widzieć  samodzielnie Chichot Zobaczyć i rozpoznać - to pierwszy krok Mrugnięcie
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #40 : Marzec 19, 2012, 13:48:48 »

Albo reakcja zwrotna. Zycie w nieswiadomosci (tak i tak w niewoli) i nagle OSWIECENIE.
"Uwaga, Uwaga, od 2.00 a.m. do 3.00 a.m. odbedzie sie oficjalna zbiorka looshu wszystkich, ktorzy stawia opor spotka ... i tu niech kazdy wstawi "wizje"..."

Kiedys czytalam takie zdanie, ci, ktorzy opuscili (uciekli?) z Edenu znalezli sie na bezgranicznej pustyni.
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : Marzec 19, 2012, 13:54:09 »

w nieświadomce jest słodko, tyle, że przebudzenie musi boleć Mrugnięcie
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #42 : Marzec 19, 2012, 13:56:04 »

Pustyni, na której nie było nic. Nic poza manną spadającą z nieba Mrugnięcie . I tak przeżyli 40 lat Chichot
Szwendając się po piachu ... A stawiano na to, że nie przetrzymaja tygodnia Mrugnięcie
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #43 : Marzec 19, 2012, 15:49:27 »

A możecie sobie wyobrazić iż można być na pustyni a jednocześnie w bardzo dobrych warunkach życiowych?  Do tego służą oazy.. a one są na pustyni jak najbardziej , tylko takich szczegółów już się nie publikuje... bo po co?
No i nie 40 a 4 lata , komuś kiedyś dopisało się zero dla brawury...  Duży uśmiech po co mieli się szwendać po piachu? a co oni jacyś głupi byli?

"manna z nieba..." to typowa symbolika . Mrugnięcie

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2012, 15:51:58 wysłane przez Kiara » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #44 : Marzec 19, 2012, 16:43:00 »

Czyli znudziła im się ta oaza po 4 latach. I tak długo wytrzymali .
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #45 : Marzec 19, 2012, 17:07:11 »

Nie , nie znudziła taki jest czas pewnego etapu osiągania wiedzy i przekształcania swojego ciała dzięki życiu inaczej. Mojżesz i Miriam  otrzymali od Stwórcy przeolbrzymią szansę dla rodu już wówczas. gdyby Mojżesz nie bał się wiedzy otrzymanej od Stwórcy wówczas już dawno byli byśmy w 4 wymiarze. Ba.. nie stało się bo on nie był jeszcze gotów na to , zatem trudno nawet mówić o zmarnowaniu szansy. Zwyczajnie jeszcze nie był właściwy czas.
Oaza pełniła funkcję swojego rodzaju szkoły o specjalnych warunkach ,ale była bardzo szczególnym miejscem.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : Marzec 19, 2012, 17:57:13 »

a więc jutro, o godz. 06:14:00 ranoUśmiech

20/03/12 nastąpi Zrównanie Wiosenne. Ten czas, na Kole Zycia, reprezentuje Wschodnią Bramę. W tym roku Zrównanie wydarzy się o godz. 06:14:00 rano. Nie przegapmy tego Momentu. Dla Ziemi Moment Wiosennego
 Zrównania jest momentem poczęcia, zapłodnienia. Jest to chwila, podczas której Ziemia przyjmie nowe kody informacji od natury. Posiane nasiona będą wzrastać i dojrzewać przez następne dziewięć miesięcy i zaowocują podczas Przesilenia Zimowego narodzinami i nowym życiem. Uczestniczmy w tym kosmicznym Wydarzeniu świadomie
 
20 marca 2012 zaczyna sie bardzo wazny proces transformacyjny. Wchodzimy w 9-cio miesieczny okres PRZEMIANY  DNA i zarazem naszego ciała (mozna to porównac do ciązy).Nasze ciała przejdą w tym czasie przemianę z podstaw węglowych na krystaliczne (krzemowe). Możemy czuć wtedy, ze niektore pokarmy juz nam nie służą (nie mowie tu o mięsie bo to nigdy nam nie słuzyło) i nasze ciała beda potrzebowac coraz to lzejszych. Jezeli tego nie wyczujemy mogą pojawic sie dosc drastyczne objawy (torsje,biegunki,bóle itd).Warto w tym czasie nastawic sie na prawdziwe potrzeby ciała a nie naszego ego bo to czesto jest mylone.Bedzie to tez przyspieszony proces wzniesieniowy nie tylko naszego ciała ale tez i swiadomości, która chociaz ma wyższe wibracje niz ciało, jednak nie wibruje jeszcze w duchu 5D. OCZYWISCIE TRANSFORMACJA SWIADOMOSCI I CIAŁA ZACZĘLA SIE JUZ DAWNO (OK 1987 R), ALE TERAZ 0D 20.03 TEN PROCES NIESAMOWICIE PRZYSPIESZY. 9-cio miesieczny cykl konczy sie dokładnie 21.12.2012 czyli w tej magicznej od dawna zapowiadanej dacie (dzien porodu). 20.03 (dzien poczecia) to tez wspaniała data, bo to przede wszystkim równonoc, pierwszy dzien wiosny (a przeciez wchodzimy w galaktyczna wiosnę a to jest jakby tego symbolem). 20.03.2012 to numerologiczna 1 czyli poczatek czegoś nowego. Wibracja dnia 20 nawiazuje do energii zenskiej i jest to dodatkowo liczba oznaczająca duchowe przebudzenie. Marzec jak wiemy jest miesiącem zwiazanym z neutralnością i przyporzadkowanym Matce Ziemi (to ona bedzie w tej symbolicznej ciązy ). Ważne jest aby w tym 9-cio miesiecznym cyklu nie poswiecac zbyt wiele uwagi swiatu zewnetrznemu, a skupic sie głownie na swoim wnetrzu (medytacje, wejście w siebie) i na wszystkim co podwyższa nasze wibracje i w konsekwencji prowadzi do wzniesienia. Cały ten 9-cio miesieczny proces 20.03.2012-21.12.2012 bedzie kulminacyjnym i najbardziej niesamowitym okresem transformacji swiadomości i ciała. Oczywiscie tylko Ci którzy swiadomie w ten proces wejdą odzczują go we wszystkich aspktach, natomiast ludzie bedacy w nieswiadomosci odczuja go w duzo mniejszym stopniu. Dlatego tak wazne jest zeby wejsc w ten proces z pełną swiadomoscią. W całym tym cyklu będa daty, które pomoga nam w zrozumieniu i odczuwaniu tego co sie bedzie działo.Ponizej podaje te najbardziej kluczowe.

 20 marzec – równonoc, Kosmiczny Trygger osiąga 4-tą i ostatnia falę, importowanie i inicjalizacja krystalicznych kodów.
http://monikaczyrek.blogspot.com/
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #47 : Marzec 19, 2012, 19:28:07 »

To i ja cos zamieszcze .

WZNIESIENIOWA CIĄŻA

20 marca 2012 zaczyna się dla nas bardzo ważny proces transformujący. Wchodzimy w 9-cio miesięczny okres PRZEMIANY naszych ciał i świadomości. W tym czasie Matka Ziemia będzie z nami w ciąży. Nasze ciała przejdą przemianę z podstaw węglowych na krystaliczne (krzemowe). Od tej pory zmianie mogą ulec nasze nawyki żywieniowe. Ciało samo odrzuci niektóre pokarmy na rzecz zdrowszych, lżejszych, nieprzetworzonych. Jeżeli zignorujemy wysyłane przez nie sygnały, mogą pojawić się drastyczne objawy (torsje, biegunki, bóle, itd.) Dlatego też w tym czasie warto nastawić się na realizację prawdziwych potrzeb ciała a nie pragnień ego, co nie zawsze jest łatwe do odróżnienia. Okres ten oznacza również proces przyspieszonej przemiany, nie tylko naszych ciał ale i świadomości, która będzie się dostosowywać do wibracji czwartego i piątego wymiaru. Proces transformacji świadomości i ciała zaczął się znacznie wcześniej, bo ok. 1987 r., lecz od 20.03.2012 ulegnie on niesamowitemu przyspieszeniu. 9-cio miesięczny cykl kończy się dokładnie 21.12.2012, czyli w tym magicznym od dawna zapowiadanym dniu. Będzie to dzień, w którym narodzimy się ponownie. Okres płodowy jest dla każdego dziecka w łonie świadomej, mądrej i pełnej miłości matki, czasem beztroskiego i radosnego rozwoju. Gaja to bardzo świadoma i wspaniała istota, dlatego podczas tych magicznych 9 miesięcy, będziemy się czuli bezpieczni, kochani i otoczeni opieką. Uzyskamy wielkie wsparcie, jeżeli chodzi o realizację wszystkich naszych życiowych potrzeb. W tym czasie nasze zadanie polegać będzie na pełnym lekkości, radości i zabawy rozwoju. Niezwykle ważne jest, aby osoby, które spożywają mięso, lub w jakikolwiek inny sposób przyczyniają się do krzywdzenia zwierząt, zaprzestały tego. Gaja będzie bowiem wspierać tylko te osoby, które mają szacunek dla życia. Drugą, niezwykle istotną kwestią jest zaufanie w stu procentach sobie, swojej intuicji i odczuciom . Ma to związek z przyjęciem do ciała naszej duszy, która eony lat znajdowała się w pobliżu naszego fizycznego pojazdu, zamiast w jego wnętrzu. Dusza jest czującym aspektem nas samych. Z tego względu, aby proces naszego rozwoju przebiegał prawidłowo, potrzebujemy uwolnić się spod władzy umysłu, który odrzuca czucie na rzecz „szkiełka i oka”. Uwolnienie się od umysłu oznacza również wyjście z dualistycznego postrzegania rzeczywistości. W dawnych czasach świadomi byliśmy faktu, że stanowimy jedność ze Źródłem i wszystkim, co istnieje. Od czasu jednak , gdy od Źródła zaczęła nas iluzorycznie oddzielać zasłona zapomnienia, nie wiemy kim jesteśmy, co wiąże się z ogromnym cierpieniem i lękiem. Błądząc po omacku , poszukując ulgi oraz odpowiedzi, wytworzyliśmy sobie na podstawie obserwacji swoich odrębnych ciał, sztuczną tożsamość- ego. Uważamy, że jesteśmy oddzielonymi od całości stworzenia, wyalienowanymi bytami. Jak wielkie pole do popisu stworzyło dla umysłu to jedno, pierwotne przeświadczenie o odrębności! Nasz świat zamienił się w teatr, w którym my - ludzie, odgrywamy nieświadomie przeróżne role. Przybieramy maski dobrych i złych, bogaczy i żebraków, mądrych i głupich. Utożsamiamy się z odgrywaną przez siebie postacią i jej myślami oraz emocjami. Zawładnął nami umysł - jego wytwory i programy. Posiadamy miliardy fałszywych pojęć, dotyczących tego, kim jesteśmy. Wpadliśmy w pułapkę analitycznego rozumowania i dualizmu. Zaczęliśmy odrzucać, osądzać, wypierać i nienawidzić te części samych siebie, które uznaliśmy za złe. Cierpieliśmy i cierpimy do dziś. Możemy jednak uwolnić się już od tej bolesnej zabawy. W dzisiejszych czasach Ziemia zalewana jest, pochodzącym ze Słońca oraz przestrzeni kosmicznych, Światłem. Światło to niesie ze sobą informację, wiedzę. Przypominamy sobie, kim jesteśmy i dlaczego daliśmy się schwytać w pułapkę dualizmu. Odpowiedź, która przychodzi zdumiewa i jednocześnie zachwyca: „Dzieckiem dualizmu jest Miłość. Gra pomiędzy dobrem i złem, katem i ofiarą, zrodziła możliwość wybaczenia, zrozumienia i pokochania samego siebie oraz innych bez stawiania warunków”. Bez eksperymentu z zapomnieniem, nie moglibyśmy zadawać sobie ran i krzywdzić siebie nawzajem, by potem uzdrawiając swoje traumy, rozumiejąc cierpienie prześladowców, z głębi serca pokochać ich oraz siebie. Miłość oznacza powrót do Jedności. Potrzebujemy poznać siebie i wszystkie swoje aspekty; rozświetlić swoją ciemność , zaakceptować ją i przytulić do siebie. Uznać jej wartość i boskość. Skoro jest we mnie dobro, musi być i zło, skoro jest hojność, musi być i skąpstwo, skoro jest wrażliwość musi być i bezwzględność, skoro jest mądrość musi być i głupota. Tak działa dualizm. Gdy poznaję swój cień- rozświetlam go uwagą i doceniam wartość tego, co kryje -cień przestaje istnieć a ja doznaję oświecenia. Moje nieuzdrowione aspekty przestają mnie atakować zza węgła. Nie potrzebuję już innych ludzi jako luster, ukazujących mi to, co ukryłam sama przed sobą w mrokach nieświadomości. Jak bardzo uwalniające jest to dla mnie. Jestem lekka, wolna od poczucia winy, wolna od presji, jaką ciągle wywierałam na siebie, by być „dobrą”. Działam sercem i akceptuję siebie, akceptuje całość siebie, swoją Boskość. Wszystko we mnie i innych jest właściwe i potrzebne. Wyciszam umysł. Czuję się Jednością ze wszystkim, co istnieje. Jestem. Jam Jest .
20 marca 2012 jest dniem o bogatej symbolice. To numerologiczna jedynka zwiastująca nowy początek- poczęcie Nowego Człowieka, początek Nowej Ziemi. To również dzień równonocy-symbolicznie wyrażona harmonia pomiędzy dobrem i złem, światłem i ciemnością. To pierwszy dzień wiosny, nie tylko ziemskiej ale i galaktycznej. Wibracja dnia- 20, nawiązuje do energii żeńskiej i oznacza duchowe odrodzenie. Marzec jest miesiącem związanym z neutralnością, wolnością od oceny i przyporządkowanym Matce Ziemi . Trójka (marzec) to wibracja Światła. Od 20. marca z wnętrza naszej planety zacznie napływać Białe Światło, które pomoże nam rozświetlić swój cień. Oprócz tego wypełni ono dziury w krystalicznej siatce okołoziemskiej, co będzie stanowiło ochronę dla naszej ciężarnej planety. Ważne jest aby w tym 9-cio miesięcznym cyklu skupić się głównie na swoim wnętrzu i radosnym procesie wzniesienia. Cały ten trwający od 20.03.2012 do 21.12.2012 proces, będzie kulminacyjnym i najbardziej niesamowitym czasem transformacji świadomości i ciała w historii ludzkości. W pełnej krasie, doświadczą go na początek tylko pionierzy, osoby świadome i przebudzone. One jednak, pociągną za sobą pozostałych. Cykl ten obfitował będzie w energetyczne spływy i astronomiczne wydarzenia, które przybliżać nas będą do wzniesienia. Poniżej podaję te najbardziej kluczowe:

20 marca – równonoc, Kosmiczny Trygger osiąga 4-tą i ostatnia falę, importowanie i inicjalizacja krystalicznych kodów.

20 maja – zaćmienie Słońca – ludzka makro-integracja, równoważenie Boskiej Męskości.

4 czerwca – zaćmienie Księżyca – ludzka mikro-integracja, równoważenie Boskiej Kobiecości.

6 czerwca – tranzyt Wenus, integracja unii Syriańsko – Plejadiańskiej, pełny powrót energii Złotego Delfina, wstępna integracja Boskiej Kobiecości z Boską Męskością.

20 czerwca – przesilenie letnie – niezwykle potężne uzupełnienie kwadryki danych z zaćmienia Słońca z 20 maja, zaćmienia Księżyca z 4 czerwca oraz tranzytu Wenus z 6 czerwca. To będzie bardzo intensywna energia, która pozwoli na zintegrowanie ostatniego napływu kodów energetycznych oraz na uwolnienie przeszkód.

22 września – jesienna równonoc – początek tworzenia sieci wszystkich 12-tu głównych tarcz słonecznych w formacie krystalicznym.

13 listopada – całkowite zaćmienie Słońca – aktywacja 144 satelitarnych dysków słonecznych do 12-tu głównych dysków. Ostatnia integracja sieci Boskiej Męskości w równowadze.

28 listopada– zaćmienie Księżyca – półcień – dokończenie i integracja Boskiej Kobiecości.

12 grudnia – 12-12-12 – portal potrójnej daty. Kulminacyjny finał i dokończenie krystalicznej sieci. Aktywacja ostatnich Atlantydzkich Kryształów Świątynnych z nowymi kodami i połączenie ze strukturami piramidalnymi oraz dyskami słonecznymi. Kombinacja równowagi energii męskich i żeńskich w Boskiej Jedności. MAX, ostateczne kodowanie w wirze krystalicznym.

21 grudnia – restart sieci wstępowania i osieciowania krystalicznego pola kwantowego. Poszerzenie z lepszym dostępem do 12-go wymiaru. „Palec Boży” składający się z energii Saturna, Jowisza i Plutona.


Z datą 12-12-12 wszystkie systemy będą w pełni zakodowane. Aktywacja Kryształu Ognistego w Bimini. Skorelowane z krystalicznym wirem i kryształowym dyskiem słonecznym z Arkansas. Później nastąpi krótki restart i wszystko zostanie reaktywowane w pełnej funkcjonalności, wszystkie krystaliczne systemy pól w dniu 21-12-12, 21 grudnia 2012.

Na przestrzeni tego dziewięciomiesięcznego cyklu wzniesienia doświadczymy otwarcia się na magiczną stronę życia. Mamy szansę na spotkanie z baśniowymi istotami, takimi jak smoki, elfy, gnomy, sylfy i salamandry. Mamy również szansę na dosłowne wejście do wnętrza naszej Matki Ziemi i kontakt z cywilizacjami światła: Lemurianami i Telosjanami. Ziemia i wszyscy jej mieszkańcy we wszystkich liniach czasowych ulegną transformacji. Nie wszyscy, co prawda w jednakowym stopniu, ale świat , który znamy zniknie. Powrócimy znowu do Jedności, ale już jako oświecone jednostki a nie Jedność rozumiana jako jedna świadomość, jak to było wcześniej. Zakreślamy nowy krąg w spirali rozwoju. Niech tak się stanie, niech tak jest, Amen

zrodlo Facebook


Ps.
A ten material tak przy okazji do poczytania  Mrugnięcie Uśmiech

http://krystal28.wordpress.com/2012/03/19/znaczenie-liczby-144/
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2012, 19:59:41 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #48 : Marzec 19, 2012, 20:26:48 »

>east<, nie masz wrażenia, że ten wątek jakoś ewoluował w innym od zamierzonego kierunku.
Może warto byłoby zmienić tytuł?
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
east
Gość
« Odpowiedz #49 : Marzec 19, 2012, 21:40:48 »

Darku możliwe, że popłynęliśmy. Tak do nr 20 go postu w tym wątku jako tako trzyma się kupy. Potem to już ...quanta rhei Mrugnięcie
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

wartune shaggydogss hohol eye watahaskromnych