Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 22:36:46


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: MUDRY - gesty, które leczą  (Przeczytany 39591 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #25 : Kwiecień 25, 2012, 10:48:41 »

A co uwazasz Kiaro za osobista wibracje?

Zapoznaj się proszę z tym tematem tam są bardzo szczegółowe wyjaśnienia.

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=509.0


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 25, 2012, 10:48:57 wysłane przez Kiara » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #26 : Kwiecień 25, 2012, 11:14:53 »

Zadalam byc moze za trudne pytanie, o tych osobistych wibracjach, skoro odpowiedz "ukryta" jest w 17 stronach wymiany mysli-cieli (jak to okreslil zartobliwie east). Zapoznalam sie. Sama filozofia.
Ja zyje jeszcze w swiecie, w ktorym sa choroby. I o takim swiecie pisze.
Uzdrawianie = debugging.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #27 : Kwiecień 25, 2012, 11:46:44 »

Twoje pytania są wręcz dziecinne dla tych co na forum są po kilka lat , efekty ich wiedzy zapisane są w tematach tu będących. Zadaj sobie trud poznawania informacji sama a nie ślizgania się po jej powierzchni. Może to jest szybki sposób ale efekty są mierne.
Chyba wiesz iż "praca czyni mistrza!"
Wiedza co to jest osobista wibracja i wibracja jako taka jest podstawą dyskusji o rozwoju duchowym.

Wszystkie podstawowe informacje o wibracji również są na pierwszej stronie.

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=509.0

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 25, 2012, 11:51:04 wysłane przez Kiara » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #28 : Kwiecień 25, 2012, 12:38:57 »

Dziekuje za odpowiedz.
Teraz juz wiem co to jest wg Ciebie osobista wibracja.
Zauwazylam tez poziom rozwoju duchowego, no coz, jest wiele drog, ktore prowadza dokadstam, i to forum jest jedna z tych drog, co nie znaczy jedyna. Kazdy moze czytac wpisy nie uczestniczac w dyskusjach (albo trafniej we wpisywaniu).
A prawda i tak zawsze bedzie lezec po srodku;)

P.S. Mam takie ulubione motto "uprzejmosc nic nie kosztuje".
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #29 : Kwiecień 25, 2012, 12:45:12 »

 Lady
Cytuj
P.S. Mam takie ulubione motto "uprzejmosc nic nie kosztuje".



tak Lady, dlatego powyżej zaistniał ten wpis..

Cytuj
Cytat: Fair Lady  Kwiecień 25, 2012, 11:09:58
A co uwazasz Kiaro za osobista wibracje?

Zapoznaj się proszę z tym tematem tam są bardzo szczegółowe wyjaśnienia.

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=509.0

 


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 25, 2012, 12:46:09 wysłane przez Kiara » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #30 : Kwiecień 25, 2012, 20:27:19 »

Cytat: Fair Lady
P.S. A Ty Darku co miales na mysli piszac "no comments"?

Odniosłem się do myśli wyrażonej w cytacie zmieszczonym w tym poście >>. Georg Kavassilas bardzo jasno sformułował myśl dotyczącą różnych metod leczenia, z którymi się zgadzam.
Na pewno nie miałem na myśli tego >>.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #31 : Kwiecień 26, 2012, 08:04:45 »

Cytuj
ostatnio stosowałem bardzo potężną metodę „kinetykę holograficzną” (holographic kinetics), gdzie pracuje się z Wyższym Ja, z duchem, przekracza się czas

Tego nie mozna sie wyuczyc. Praca z "wyzszym Ja" (cos dla east'a Chichot) to katalizacja. Do tego powolano Serafinow.
Polega to na wyzszym stopniu wtajemniczenia duchowego. Serafini potrafia nawiazac kontakt z energiami kosmicznymi i kierowac je w dowolnym celu.
Ciekawe co to jest ta kinetyka holograficzna, moze ktos ma doswiadczenie, chetnie dowiem sie czegos konkretnego na ten temat.

Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #32 : Kwiecień 26, 2012, 21:00:07 »

Ta "kinetyka holograficzna" to nie jest czasem Kyneziologia >>?
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #33 : Kwiecień 28, 2012, 10:31:19 »

Korzystanie holograficznych KINETYK jest możliwe, aby pomóc duchowi dostac sie do wewnętrznej hiperprzestrzeni, gdzie wszystko staje się wszechobecne, [wszystko przeszłość, teraźniejszość i przyszłość są obecne w tym samym czasie] wszechmocny [składający się z wielkiej mocy] i wszechwiedzący [obszar nieskończonej wiedzy ] w ich odrębnych wymiarach czasu.

  Przemoc i agresja w naszych wspólnotach jest uwięziona energia, to energia uwięziona jest znana jako "odwrócony electro strumien energii magnetycznej"; wymkną się , aby stać się energia potencjalna, jak wszystko we wszechświecie szukać ich równe odwrotnie - [jak równowagi znajduje się między dwa]. Tak jak tej potencjalnej huśtawki energii do jej równego przeciwieństwa, staje się wybuchowa energia, tworząc przemoc i złośc co mamy w naszym społeczeństwie dzisiaj.

  Jako człowiek poprzez akt jego myśli, wybiera do powieszenia na tej stworzonej energii potencjalnej wyrówna się w ramach struktury atomowej znanej jako "plutoniczne geometrii", tworząc kryształy w organizmie. Teraz, jak energia może zostać przechwycona przez stres, że kryształ zablokuje się w punkcie naprężenia ciała we własnym wymiarze osobnym zwanym czasie.


 Kiedy powyższe efekty są dostępne w czasoprzestrzeni i teleskopowo na siebie dzialaja, czas pętli się i wyrok nie ustąpi do istnieje!

Jedna chwila wejdzie w doskonałej harmonii z uniwersalnym prawem przyczyny skutku, cierpienie ustanie.
http://www.holographickinetics.net/holgraphickinetics.html

Przetlumaczylam wyrownujac googla.

Poszlam dalej droga poszukiwan co to jest? Poprzez analize terapii holografiki kinetycznej, poprzez skomplikowane uklady plazmatyczne, doszlam rowniez do gabinetow, w ktorych stosuje sie regresywna analize wcielen. I petla zamyka sie, terapeuta otrzymuje zaplate, a pacjent nowa wklikana wiedze, ze gdzies kiedys mieszkal i to przyczynilo sie do tego co ma teraz.

Otoz, sciemka. Chodzi nie o poszukiwanie jakichs wcielen, lecz analize siebie. A mianowicie rachunek taki, wyczyszczenie tego co mi przeszkadzalo, co robilo, ze czulem sie gorszym (albo i z czego jestem dumny - bo to bede zakotwiczac), dojscie do wnetrza duszy poprzez rachunek sumienia.
Mozna samemu i wcale nie potrzeba pomocnikow. Ale jest jedna zasada - trzeba byc szczerym.
Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #34 : Kwiecień 28, 2012, 23:42:11 »



Otoz, sciemka. Chodzi nie o poszukiwanie jakichs wcielen, lecz analize siebie. A mianowicie rachunek taki, wyczyszczenie tego co mi przeszkadzalo, co robilo, ze czulem sie gorszym (albo i z czego jestem dumny - bo to bede zakotwiczac), dojscie do wnetrza duszy poprzez rachunek sumienia.

Lady ? Bez korzeni nie ma skrzydel !

Ale czy nie uwazasz , ze zapisy energetyczne w Nas samych niekoniecznie pochodza jednak z naszego obecnego zycia , ze jednak jest to kompleks jaki zostal zasiany w naszych genach przez Naszych przodkow ?
Istnieja cechy , ktore nawet po wnikliwej analizie nijak pasuja do tego co odczuwasz(i nie wynika z doswiadczen) i co jest Twoim niepodwazalnym nazwijmy to wzorcem, badz kodem jaki zostal zapisany .
Obserwjac nawet Nasze lustra zdaje sie ta teza uzasadniac w sposob dosc wyrazny.
Zdecydowanie mozna tak jak piszesz analizowac samego siebie , choc to dosc trudne , dla mnie podpieranie sie lustrami znacznie poprawia jakosc docierania do siebie i swojego wnetrza.(dorazna pomoc) , staje sie bardziej obiektywna.




Mozna samemu i wcale nie potrzeba pomocnikow. Ale jest jedna zasada - trzeba byc szczerym.
Jasne jest wiele szkol wazne , aby znalesc ta wlasciwa , ktora do Ciebie przemawia , a dla kazdego z Nas moze okazac sie inna ta wlasciwa.
To nawet nie ma znaczenia z jakiego kanalu informacji bedziesz czerpac wiedze , wazny jest efekt jaki uzyskasz, aby przepracowac dane obciazenie .

Ps. Ja osobiscie jestem zwolenniczka docierania i uzdrawiania przyczyny niz samego skutku .
Dlatego ,iz jestem uzdrowicielem (ciala) nie wykonuje nazwijmy to "zawodu".
Zdecydowanie wole leczyc dusze niz cialo , czyli przyczyne  Mrugnięcie , ale zawsze u siebie . Sa wyjatki , ale one wynikaja spontanicznie i "samo sie dzieje" Mrugnięcie
Nie ujmujac nic zadnej metodzie , kazdy wybiera to na co go stac , a tu niestety liczy sie wysokosc "wpisowego" jakie kazdy z Nas wplacil do swojej wlasnej swiadomosci .


Aby jednak nie zabrzmialo to jednoznacznie z mojej strony , chce tu w tym miejscu podkreslic iz waga ludzi zajmujacych sie diagnozowaniem skutku , oraz jego uleczaniem ma rowniez niebagatelne znaczenie , np. rozpatrujac przypadek Kowalskiego

Kowalski wstaje rano codziennie godz 6
wykonuje czynnosci zwiazane z poranna toaleta
je sniadanie
ubiera sie
idzie do pracy
pracuje przez ok 8-10
wraca z pracy
je obiad
bierze pilota i przeszukuje kanaly tv

wybiera opcje na dany moment ciekawa
tak siedzi az do momentu , kiedy zbliza sie pora do wieczornej toalety (wowczas przypomina sobie , ze ma dzieci i pyta czy odrobily lekcje
jesli Kowalski lubi czytac przed snem , to czyta np kilka stron kryminalu po czym gasi lapmke nocna badz i przy niej zasypia
Pewnego dnia idzie na badania kontrolne i okazuje sie , ze jest chory
medycyna jednak rozklada rece , a on chce zyc
pozostaje cud badz medycyna niekonwencjonalna
Wtedy Kowalski wierzy w cuda i medycyne , bo to jedyna deska ratunkowa jaka pozostala - zaczyna ufac temu , ze ta metoda mu pomoze i pomaga
Kowalski nr II nie szuka cudow poddaje sie i umiera 


kOWALSKI .ktory zostal uleczony przechodzi gleboka transformacje i kieruje ja do swojego wnetrza i juz nic nie jest takie jak kiedys , jakby umarl i narodzil sie na nowo.
A inny kowalski bardziej swiadomy mechanizmow zaczyna pomagac innym pokonywac ten "skutek wlasnej choroby.

Dlatego Ci , ktorzy lecza "skutek" rowniez sa potrzebni dla tych , ktorzy maja mniejsze lub skape wpisowe , dajac tym samym dofinansowanie dla ubozszych, badz Tych ktorzy nie zdazyli wyleczyc "przyczyny " swojej choroby.

Ps. Lady na koniec chce ze swej strony napisac , ze jako nieliczna napisalas wprost jak dzialaja lustra i zrobilas to wrecz perfekcyjnie. ( a jest to termin czesto zle zrozumiany przez osoby rozwijajace sie duchowo i bardzo czesto to mozna zauwazyc , jak osoby blednie pojmujace dzialanie lustra wpadaja w bezgraniczna "pyche"
Co do tematu MUDRY , nie zaglebilam sie zbyt gleboko w temat , ale liznelam troche dzialania , w formie samouka. Przyjaciel podarowal mi ksiazke i przez jakis moment stosowalam ta metode z ciekawosci .

Jedyne co moge napisac , czuc dzialanie energi oraz jej obieg . Ale to za malo , aby czuc sie w tej metodzie mocnym.
Na koniec dodam Lucek stawia na nauke , jesli ktos poszedl w tym kierunku to tak wybral .(to czuje )
Inny postawi na korzenie - tez tak wybral z czegos to wynika , a z czego ?
Odpowiedzi mozna szukac do konca  sciezki , ktora konca nie ma !

REASYMUJAC :Jedni lecza przyczyne , drudzy lecza skutek = Prawa wszchswiata



JESLI "Ktos" wyklucza jedno z praw staje sie "okaleczony duchowo"

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2012, 04:16:57 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #35 : Kwiecień 29, 2012, 10:10:21 »

Cytuj
Pewnego dnia idzie na badania kontrolne i okazuje sie , ze jest chory
A gdyby nie poszedl na badania kontrolne, umarlby zdrowy!;)
Znam wiele przypadkow, gdy po badaniach kontrolnych zapadal wyrok. Farma i medycyna to biznes, ogromne pieniadze, najpierw wklikac chorobe, a potem leczyc i leczyc i leczyc.
Ale to inny temat.
Chodzilo o kinetyke holograficzna, bo tak rozwinela sie dyskusja powyzej i Darek zasugerowal, czy aby nie jest to kinezjologia, wiec zainteresowalam sie tematem i w angielskojezycznych stronach wiecej jest o tym, to wstawilam, aby pokazac, ze to jednak co innego.
I z teoria zgadzam sie, ale zauwazylam, ze prywatni terapeuci wykorzystali nieprawidlowo to nazewnictwo. To taki mialam zamiar.
Laguno_ piszesz zupelnie o czym innym.
Gdy ktos cierpi (duchowo, czy fizycznie), to zyczeniem jego jest uzdrowiec. //No chyba, ze ze sceny sado-macho//:)
A co to to znaczy?, uwierzyc we wlasne sily. Tego niestety w szkole nie nauczaja. Dookola jest tylko straszenie, boimy sie, ze dzieci nie beda mialy godnego zycia, bo co bedzie, gdy strace prace, albo za co kupie nowy sprzet, przeciez trzeba jakis urlop no i swieta... i takie wlasnie osaczenie powoduje narastanie zlogow.

Wracajac do metody kinetyki holograficznej to jest to zaakceptowanie czasoprzestrzeni jako stalej.
Czyli to co postrzegamy jest przeszloscia, terazniejszoscia i przyszloscia rownoczesnie.
A teraz podejdzmy do lustra i zapytajmy odbicie, jestes zadowolony z tego co widzisz?

P.S. Apropos Kowalskiego z Twego przykladu. To po pierwsze taka jest rzeczywistosc, nie jestesmy rowni sobie, jedni sa tylko Kowalskimi, a inni az Kowalskimi, cale spektrum. Czasy pokojowe daja mozliwosc radowania sie tym, ze nie trzeba marznac, ma sie dach nad glowa i jedzenie.
Wzrastajaca swiadomosc (rowniez zdrowotna) spoleczenstwa przyczyni sie w przyszlosci do zmiany w systemie. Nad tym pracuja juz od dawna wizjonerzy.
Np. czy musimy w pracy przebywac 8-10 godzin dziennie? Czy czas ustalony nie jest przezytkiem? Oczywiscie sa zawody i funkcje, ktore wypadaja z tych ram, ale wiekszosc biurokratow, politykow, urzedasow?
Tak jest na razie...
Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #36 : Kwiecień 29, 2012, 12:53:22 »

Cytat: Fair Lady link=topic=8058.msg95552#msg95552 date=1335690621


[b
Laguno_[/b] piszesz zupelnie o czym innym.

Lady , ja tylko odnioslam sie do Twoich cytatow ,
Wlasnie na tym polega fernomen wiedzy , piszemy o kinetyce holograficznej
a mimo to na nia sklada sie wiele praw , wiele kanalow informacji , zatem cos co wyglada na  w nie temacie w istocie nim jest .
I jak dobrze sie zastanowisz to Twoje cytaty do ktorych odnioslam sie w poprzednim swoim poscie zdaja sie byc jednak zasadne i mimo wszystko w temacie .

 Co do kinetyki holograficznej i zaakceptowanie jej jako czasoprzestrzeni stalej , uzasadnia teze , ze zadnego z praw , kanalow energii, czasoprzestrzeni a nawet jednej jednostki pominac sie nie da .
Tu jest tez sporo pulapek duchowych , pominiecie jakiego z prawa powoduje ingerencje ,a ingerencja prowadzic moze do tzw. efektu motyla
Dlatego kinetyka holograficzna daje nam obraz jakiegos porzadku wszechswiata .

 Uśmiech Uśmiech
Ps.Cytat Lady :

A teraz podejdzmy do lustra i zapytajmy odbicie, jestes zadowolony z tego co widzisz?
Tak jestem , bo choc inaczej ono wyglada to ja widze uderzajace podobienstwa.
I zarowno czuje sie w tym momencie w zgodzie ze soba oraz z moim lustrem .
Moje lustro wlasnie teraz pokazuje mi tylko inne aspepekty z ktorymi swobodnie moge cie "identyfikowac "
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2012, 13:54:00 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #37 : Kwiecień 29, 2012, 13:54:19 »

Powiem prosto jezykiem Kowalskiego:) te wszystkie "byle" wcielenia, czyli przypominanie sobie poprzednich zyc, to wlasnie to, co widzimy u siebie. I to to nalezy przerobic. Nie ma nic innego.
A terapeuci (niektorzy), wklikuja klientom (pacjentom) opowiesci o tym co kiedys przezywali, zasmiecajac tym percepcje.
Z moich rozmow z uczestnikami regresywnej hipnozy etc. wynikalo, ze wiekszosc z nich byla wysoko urodzonymi ksiezniczkami, slynnymi postaciami, dyrektorami, a nikt nie byl niewolnikiem czy czyms takim;)
To sie dopiero nazywa manipulacja;)!
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #38 : Kwiecień 29, 2012, 14:45:27 »

Cytuj
Z moich rozmow z uczestnikami regresywnej hipnozy etc. wynikalo, ze wiekszosc z nich byla wysoko urodzonymi ksiezniczkami, slynnymi postaciami, dyrektorami, a nikt nie byl niewolnikiem czy czyms takim;)
To sie dopiero nazywa manipulacja;)!

To nie jest żadna manipulacja , to jest dowód braku wiedzy na temat regresingu osób biorących się za to. Zawsze podświadomość broni się przed traumatycznymi wspomnieniami i ujawnia w pierwszej kolejności te przyjemne pozytywne. trzeba wejść dużo głębiej by uspokojona chciała opowiedzieć o tych traumatycznych. Ale taki kontakt potrafi nawiązać tylko dobry specjalista któremu podświadomość zaufa, to pierwszy aspekt tej wiedzy. Drugi jest taki iż większość ludzi to istoty z wszczepionym programem ( nie posiadające żadnej swojej przeszłości , żadnych swoich poprzednich wcieleń. Są na ziemi raz a kolejni kolejny jeden raz itd....  Oni w swoich programach tzw. pamięci mają  wgrane jako doświadczenia przeszłość ludzi którzy żyli na ziemi fizycznie. Dlatego taka osoba w regresingu powiela cudze doświadczenia i opowiada o cudzym życiu. Doświadczona osoba prowadząca regersing odkryje to szybko.Można też zobaczyć i usłyszeć prawdziwe relacje tych ludzi jak pozwolą im na to ich programiści zaświatowi, co jest raczej rzadkością.zdarza się i taki przypadek opisał Melchzedek w swojej książce "Kwiat Życia".
Kto pozna ta wiedzę niczemu się nie dziwi i rozumie skąd na ziemi tylu ludzi podających się za tą samą sławną kiedyś osobę. Bo programiści korzystają z jej przeżyć tworząc programy życia dla kolejnych miljardów wcielanych programów.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #39 : Kwiecień 29, 2012, 19:51:57 »

Cytuj
To nie jest żadna manipulacja , to jest dowód braku wiedzy na temat regresingu osób biorących się za to.

[glow=yellow, red, grun, blue
,2,300]
Bo to jest wlasnie manipulacja
[/u][/b][/color].[/glow]
 Język

Jak kazdy widzi... Mrugnięcie

 Afro
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2012, 19:57:17 wysłane przez Fair Lady » Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #40 : Kwiecień 30, 2012, 11:52:58 »

Powiem prosto jezykiem Kowalskiego:) te wszystkie "byle" wcielenia, czyli przypominanie sobie poprzednich zyc, to wlasnie to, co widzimy u siebie. I to to nalezy przerobic. Nie ma nic innego.
To nie ma znaczenia jak to nazwiemy czy bedzie to "bylym "wcieleniem czy zapisem energetycznym w obrebie w Twojego  pola energii, ale masz racje to nic innego co widzimy u siebie , ale co zostalo nam zapisane poprzez dziedziczenie doswiadczen przodkow , oraz naszych indywidualnych . Uśmiech

A terapeuci (niektorzy), wklikuja klientom (pacjentom) opowiesci o tym co kiedys przezywali, zasmiecajac tym percepcje.

Widzisz to tez kwestia swiadomosci danego klienta , ktory zdecydowal sie na regresing. Jeden te wcielenia bedzie odbieral w doslownym tego slowa znaczeniu ,a inny bardziej swiadomy swietnie wylapie sens danego obciazenia i przelozy je na swoje obecne wcielenie , wyciagnie wnioski w jaki spoosb to obciazenie funkcjonuje w obecnym zyciu .
I np. Regresing wskazuje na wcielenie ksiezniczki
Zazwyczaj objawia sie to w aktualnych zapisach Twojej energii jako poczucie wyzszosci , wladczosc i np. tyranstwa .
W obecnym wcieleniu okazuje sie , ze te cechy wyraznie ciaza na Tobie , tylko warunki w jakich zyjesz obecnie sa np tego przeciwnoscia.
Nie jestes ksiezniczka , nie masz wladzy , a mimo to czujesz swoja wyzszosc , czujesz sie kims wyjatkowym , stosujesz psychiczne wymuszenia wobec innych , a tu spotykasz mur i albo to przerobisz , albo Twoje zycie staje sie skomplikowane i wchodzisz w coraz ciezsze doswiadczenia np przyciagasz ludzi , ktorzy bede mowic , ze jestes nikim, bedziesz ponizana itd.
Z omoich rozmow z uczestnikami regresywnej hipnozy etc. wynikalo, ze wiekszosc z nich byla wysoko urodzonymi ksiezniczkami, slynnymi postaciami, dyrektorami, a nikt nie byl niewolnikiem czy czyms takim;)
To sie dopiero nazywa manipulacja;)!

Cytuj
Z moich rozmow z uczestnikami regresywnej hipnozy etc. wynikalo, ze wiekszosc z nich byla wysoko urodzonymi ksiezniczkami, slynnymi postaciami, dyrektorami, a nikt nie byl niewolnikiem czy czyms takim;)
To sie dopiero nazywa manipulacja;)!

To nie jest żadna manipulacja , to jest dowód braku wiedzy na temat regresingu osób biorących się za to. Zawsze podświadomość broni się przed traumatycznymi wspomnieniami i ujawnia w pierwszej kolejności te przyjemne pozytywne. trzeba wejść dużo głębiej by uspokojona chciała opowiedzieć o tych traumatycznych. Ale taki kontakt potrafi nawiązać tylko dobry specjalista któremu podświadomość zaufa, to pierwszy aspekt tej wiedzy.


Na regresing , hipnoze trzeba miec naprawde  wysoki poziom swiadomosci , jesli ktos nie rozumie sensu , moze rzeczywiscie np jeszcze bardziej wzmocnic Kody .
To Lady tez kwestia postrzegania.
Inna kwestia , ze i terapeuci czesto nie do konca rozumieja sens tego co robia(wlasnie tak jak pisze Kiara), ale jesli trafiasz do takiego ma rowniez swoje podloze.  Uśmiech
 Ps.
Dlatego forma dotarcia do siebie samego i tego co w nas zapisane naprawde moze byc bardzo urozmaicona i nie ma zadnego znaczenia czy sama zobaczysz wszystkie kody i je przerobisz , czy potrzebny jest Tobie np. regresing,hipnoza czy obserwacja np luster przy jednoczesnym patrzeniu w glab siebie .
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 30, 2012, 12:27:15 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #41 : Kwiecień 30, 2012, 12:05:50 »

Cytuj
Inna kwestia , ze i terapeuci czesto nie do konca rozumieja sens tego co robia, ale jesli trafiasz do takiego ma rowniez swoje podloze.
No wlasnie, bo nie kazdy z dyplomem nadaje sie, o tym caly czas pisze. Mnie te hipnozy nie interesuja. Wiem jak slabi mentalnie reaguja na taka wiedze, zaczynaja poszukiwan, przodkow jakichs egzotycznych, podrozuja, a nie widza tego kim sa na codzien i jakie maja faktycznie blokady. To o to mi chodzi.
Ja osobiscie jestem juz na takim etapie, ze nie musze nikomu, ani sobie niczego udowadniac, to tak jakby moja edukacja w tym kierunku dobiegla konca. Jestem w drodze i glosze to co wiem, bez naginania siebie, ani innnych na swoja strone. Nie obchodzi mnie to kto i co o mnie mysli, czy mu sie podobam czy nie.
Wybralam taka droga, bo przez to jaka jestem pokazuje praktycznie innym pewien model, duzo rozmawiam, opowiadam, slucham uwaznie tez. Nastepuje wymiana.
Laguno_ piszesz o lustrze. O pysze, o tym, ze akceptujesz to co widzisz po drugiej stronie, a teraz uwazaj - stopien nastepny:
kogo zaprosisz (na te druga strone lustra), a kogo nie i dlaczego? To fajne cwiczenie.
Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #42 : Kwiecień 30, 2012, 12:45:05 »



Laguno_ piszesz o lustrze. O pysze, o tym, ze akceptujesz to co widzisz po drugiej stronie, a teraz uwazaj - stopien nastepny:
kogo zaprosisz (na te druga strone lustra), a kogo nie i dlaczego? To fajne cwiczenie.

Dobre pytanie Lady .  Uśmiech Uśmiech
Piszac ogolnie nikogo nie zapraszamy to samo sie dzieje , ale jesli zadalas to pytanie to ja odpowiedz dam prosta .
Poniewaz rozwijam sie swiadomie , dla mnie wazne sa te lustra , ktore pokazuja mi to co  mnie drazni , oraz to przy czym czuje jakis wewnetrzny opor.
I jest jak piszesz moj kod to pycha i ona mnie drazni, jak spotykam sie z ta cecha czuje opor , ale widze to i staram sie nad tym pracowac. Nie boje nazwac sie rzeczy po imieniu .
Ja Lady odeszlam kilka lat temu od filozofii Lucka i jestem "juz" prosta w obsludze jak konstrukcja cepa . Uśmiech  Uśmiech to znaczy ja nie wyparlam tej wiedzy , przerabiam inny etap .
I ciesze sie Lady , ze moge z Toba pisac Ty rowniez duzo mi pokazujesz . Uśmiech
To nie jest tak ,ze caly czas pokazujesz mi to co jest moim np. kodem to sa momenty , ktore ja wylapuje.
A czy wszystko wiem i wylapuje okaze sie z czasie.
I tak jak piszesz wazna jest wymiana  i albo integrujesz sie z tym co wymieniasz albo wzmacniasz (wypierajac)  blokady .
A teraz zmykam bede wieczorem .Milego dnia.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 30, 2012, 13:15:54 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #43 : Kwiecień 30, 2012, 13:21:25 »

Kazdy tego Lucka bedzie widzial inaczej. Ja jestem typem technicznym mysle logicznie naleze do szkoly Pitagorejskiej.
Ale wracajac do lustra to patrzac na odbicie zawsze zauwazymy pewna asymetrie, i wlasnie to jest cel, wyrownac i dazyc do porzadku, najpierw "skafandra" Uśmiech

Wracajac do watku MUDRY, to cwiczenia te i zwlaszcza przed lustrem moga wykonywac ludzie kalecy, jak ja ich nazwalam - asymetryczni. Bo nasze cialo zawsze jest kompletne w ponadwymiarze, wiec latwo jest stymulowac chorego. Poprzez prace z nim, ale to juz terapia.

Jest jeszcze taka dziedzina wiedzy NLP (tam tez sa "mudry"). Ale to Lucek wlasnie!:)
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #44 : Lipiec 27, 2012, 09:24:27 »

Czlowiek ma 5 palcow u kazdej dloni i stopy. Pierwiastek (kwadratowy) z 5 = 2,236067977 pomnozmy go przez 2 (dwie rece) otrzymamy 4,472135955 jest to pierwiastek z liczby 20. Czyli wszystkie palce razem.
Gdy skierujemy pionowo palce i kciuk odchylony w strone glowy pomiedzy palcem wskazujacym a kciukiem tworzy sie kat, jaki posiada doskonaly trojkat (oraz Wielka Piramida w Gizie) 51°50''.
Systemy binarne opieraja sie na schemacie pierwiastkowym, oraz funkcja rekurencyjna.

Podczas wykonywania okreslonych ruchow, wymachujemy rekami i palcami, zmieniajac formy geometryczne bio-ukladu. Powoduje to nadawanie i odbieranie sygnalow. Sygnalow wysylanych wlasnie przez nas w eter.

<a href="http://youtube.com/v/EQ7PAUlRNSM" target="_blank">http://youtube.com/v/EQ7PAUlRNSM</a>
Zapisane
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #45 : Lipiec 27, 2012, 10:24:40 »

Witam,

Juz jakis czas szukalem okazji aby cos podobnego napisac.
Innym aspektem stosowania Mudr sa moim zdaniem Daktylowie tzw. demony zelaza i miedzi, czyli cos jakby pozniejsi kowale. Robili dla
bogow rozne cudowne przedmioty, no i przeszli nawet do roznych religii. Sa znani Daktylowie z Rodos, z Frygii i Krety i Grecji.Ich imionami
nazywano wlasnie palce.
Kciuk-Herakles
Palec Wskazujacy- Aeonius ale i  Daskylos
Palec srodkowy-Epimedes ale i Titias
Palec najmniejszy-Idas
no ale jakby brakuje po 6 palcu, aby to oddawalo rytm 6+6=12 tak jak
Hearakles-centrum   +12 prac
Jerusalem-centrum   +12 bram
kolor Bialy      + 12 barw podstawowych
okltawa-centrum      +12 poltonow
krzyz-centrum       + 12 pol np. astralnych
... itd.
Najpierw objete to bylo przy pomocy roznych koltow np. Ephesia Grammato (kult Artemidyz Ephesus) oraz z Mitraizmem a takze z kultem
 Cybele. Istnieja liczne powiazania z Korybabtami,Kurvetami,Telechinami i z Kabirami.
ogolnie, te palce oddaja uklad 4 konczyny i glowa. Sa i powiazania astronomiczne.
wenus 1    palec falliczny   Herakles
Jowisz   2 palec wskazujacy   Pajan,Paian, Apollo,Asklepios,Dionizos
Saturn   3 palec srodkowy   Epimetheusz
Slonce   4 palec serdeczny   Jazon
Merkury   5 palec maly (wrozebny)   Mas, Ida
i na koncu o tych co przywlaszczaja sobie wszystko seryjnie,
"gest papieski" czyli frygijski , 3 palce (kciuk, palec wskazujacy i srodkowy )   
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #46 : Lipiec 27, 2012, 10:56:48 »

acentaur cyt
Cytuj
Innym aspektem stosowania Mudr sa moim zdaniem Daktylowie tzw. demony zelaza i miedzi, czyli cos jakby pozniejsi kowale. Robili dla
bogow rozne cudowne przedmioty, no i przeszli nawet do roznych religii.

Ciekawie to opisales, daktylowanie (jezyk migowy). Piszesz, ze robili dla bogow kowalke.
A w tej ich kuzni musial byc ogromny halas!!! Nie sposob porozumiewac sie w takiej fabryce, wiec komunikowano sie na migi.
Pamietajmy, ze ci "dawni" herosi pochodzili rowniez z przyszlosci (high-tech).
//Kto oglada czasem ruchy na gieldzie, ten dostrzeze rowniez "miganie" brockerow;)//

Co do 12-tki.

za wiki cyt.
"Tuzin – inna nazwa liczby dwanaście, zwykle używana w kontekście liczby sztuk (np. tuzin jajek). Samo słowo (fr. douzaine, ang. dozen, niem. Dutzend) pochodzi od łacińskiego duodecim.
 
Pięć tuzinów (60) to kopa, zaś dwanaście tuzinów (144) to gros.
 
Tuzin używany jest w nielicznych krajach przy definiowaniu oficjalnych jednostek miar, np. w USA stopa liczy tuzin cali. Użycie 12 jako podstawy systemu liczbowego prawdopodobnie pochodzi z Mezopotamii (aramejski system liczbowy)."

Za pomoca 12 okreslamy czas, ruch wokol osi, obrotowy.
Na palcach zas liczymy (arytmetyka).
Zapisane
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #47 : Lipiec 27, 2012, 14:51:31 »

Witaj Fair Lady,

Uff, a juz myslalem, ze sie wpakowalem niepotrzebnie. Tak, Daktylowie maja liczne powiazania. Juz nawet te ksiazkowe sa interesujace.
Do dzisiaj przetrwaly rozliczne formy:
kciuk   Kyllenios, Herakles   palec czarownic,potencja    winorosl, palma
zrobic "fige"   zaprzeczac
Tomcio paluch czyli kciuk   zwiazek z mitami hinduskimi   zbawia ludzkosc
kciuk w gore   u rzymian darowanie winy
kciuk w dol   u rzymian kara lub smierc
krecenie kciukiem   zabij, ale i zdobywaj poklask, komus pomoc
trzymac za kogos kciuki   magiczna pomoc dla kogos
wachlarz hiszpanski czyli granie na nosie   znak lekcewazania
pocieranie kciuka palcem   pieniedze
strzelanie palcamai   znak lekcewazenia
robienie  mlynka kciukiem   bezczynnosc, proznosc
szerokosc kciuka   w starozytnosci jednostka miary ok.1 cala

palec srodkowy   smierc, zapobieganie urokowi, wywolywanie deszczu, atrybut Zbawiciela

palec sedeczny   leszczyna, palec lekarski, do mieszania lekow, rzymianie zakladali obraczki wierzac, ze stad biegnie nerw do serca

palce srodkowy i wskazujacy podniesionei rozstawione   obrona przed czarami
takze wysuniete palce wskazujacy i maly   obrona przed czarami
skrzyzowane palce   na szczescie, ochrona przed zlym ( tak niby miala Hera opoznic przyjcie na swiat Heraklesa )

u kolegow zza miedzy, u muzulmanow
kciuk   Machomet
cztery palce    4 zony z haremu Machometa
wszystkie 5 palcow   to piec filarow islamu, modlitwa rytualna (reka Fatimy )
obciecie palca   zaloba, pokuta
skrzyzowane palce   na szczescie,ochrona przed zlym

pozdrawiam
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #48 : Lipiec 27, 2012, 20:35:26 »

JESTEM
Cytuj
komus pomoc

I o to chodzi, choc ... inni czytaja ... zaszkodzic...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 27, 2012, 20:35:41 wysłane przez Fair Lady » Zapisane
Strony: 1 [2] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.089 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

truegaming halotupsy fifa11 magicalespackluporum wild-reign