Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 27, 2024, 01:53:18


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Sprzymierzeńcy ludzkości  (Przeczytany 6140 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
wiki
Gość
« : Październik 05, 2008, 11:47:15 »

The Allies of Humanisty

Oryginalny tekst na www.alliesofhumanity.org


Sprzymierzeńcy ludzkości

Reprezentujemy małą grupę, która obserwuje wydarzenia w waszym świecie. Pochodzimy z Większej Społeczności, ale nie interweniujemy w sprawy ludzkie. Żyjecie powierzchownie i nie widzicie, co was otacza, nie widzicie co będzie w przyszłości. Wypowiadamy się na życzenie Niewidzialnych i rozumiemy, że te informacje mogą być dla was trudne. W żaden sposób nie interweniujemy w was świat, ale zostaliśmy przysłani w p[obliże Ziemi by obserwować wydarzenia, które opisujemy. Nasze imiona są nie ważne i by służyć musimy pozostać w ukryciu.
Zaczynając najważniejsze jest by ludzie zrozumieli, że Ziemia łączy się z Wielką Społecznością Inteligentnego Życia. Wasz świat jest odwiedzany od jakiegoś czasu przez kilka różnych ras, ale też organizacji ras. Odbywało się to w historii, ale nigdy na tak dużą skalę jak teraz, a to ze względu na to, że jesteście w epoce atomowej i niszczycie naturalne środowisko.
Rozumiemy, że jest wiele interpretacji tych wizyt, wielu ludzi, który są tego świadomi, mają nadzieje, że to będzie z korzyścią dla planety. To, co przywiodło tych odwiedzających z Wielkiej Społeczności to nie jest promowaniem postępu duchowego ludzkości, ale chodzi tutaj o zasoby waszego świata. Tak zasobny jak wasz świat jest rzadki. Oczywiście biologiczne zasoby waszego świata były używane przez kilka ras od 1000 –leci jednak, że rozwój ludzkości i groźnych broni spowodował obcą interwencję. Powód dla którego nie skontaktowali się jawnie z żadnym z rządów jest taki, że jesteście agresywną rasą i moglibyście wyrządzić wiele szkody wokół siebie. Ludzie są nie świadomi obecności obcych sił szukających zasobów i współpracy z ludzkością dla własnych korzyści. Żyjecie w części galaktyki, która jest prawie nie zamieszkana, nie wszystkie części galaktyki są tak mało zamieszkałe. Jest wiele nie odkrytych regionów, w których są ukryte rasy. Handel przebiega tylko w pewnych częściach galaktyki. Natomiast obszar, w który wy wchodzicie podlega bardzo dużej konkurencji i zapotrzebowaniu na zasoby. Wiele technologicznych społeczeństw wyczerpało swoje zasoby i muszą handlować, by utrzymać to co chcą. Powstało w związku  tym wiele koalicji i konfliktów. Ważne jest byście zdali sobie sprawę, że ta Wielka Społeczność w którą wchodzicie jest trudnym i wymagającym środowiskiem, chociaż przywodzi ze sobą także wielkie możliwości. Jednak żeby te możliwości wykorzystać ludzkość musi  wiedzieć jakie życie w kosmosie jest naprawdę, a także musi zrozumieć co w wielkiej społeczności znaczy duchowość. Z własnej historii wiemy, że jest to najważniejsze wyzwanie jakie stoi przed każdym światem. Nie jest to jednak coś co możecie sami zaplanować, ponieważ siły które sprowadzają tutaj wielką społecznie są już obecni w tym świecie i potrzeba przygotowania się życia w wielkiej społeczności jest, jak uważamy największą potrzebą waszego świata dzisiaj. Siły i grupy które są dziś tutaj reprezentują kilka koalicji. Te koalicje nie są połączone ze sobą w swoich wysiłkach. Każda koalicja reprezentuje kilka różnych grup rasowych, którzy współpracują w celu uzyskania dostępu do zasobów tego świata. Te koalicje współzawodniczą ze sobą, choć nie są w stanie wojny, a was świat postrzegają jako wielkie trofeum. To stwarza dla was wyzwanie, ponieważ siły te mają nie tylko zaawansowaną technologię, ale także są w stanie wpływać na myśli w sferze mentalnej w rezultacie nie dokonują inwazji zbrojnej i przybywają w relatywnie małych grupach, ale mają duże umiejętności w pływaniu na ludzi. Przybywają tutaj by zyskać ludzkie podporządkowanie, nie chcą zniszczyć waszych struktur, chcą wykorzystać je dla siebie. Uważają, że mają rację, ponieważ wierzą, że ratują ten świat. Jednakże ta perspektywa nie służy rozwojowi mądrości ludzkiej rodziny, jednakże macie w wielkiej społeczności sprzymierzeńców. My reprezentujemy głos Sprzymierzeńców ludzkości. My nie przybywamy tu po zasoby, ale chcemy wzmocnić waszą siłę i mądrość. Ludzie myślą że „ odwiedzający” są albo potworami albo aniołami, ale w rzeczywistości ich pragnienia są bardo podobne do waszych. Gdybyście spojrzeli na świat ich oczami, to zrozumielibyście ich motywacje.
Ludzkość jest studiowana od bardo dawna, wasze myśli, zachowanie, fizjologia, religia i będzie to użyte dla ich celów.
Ponieważ odwiedzający nie chcą nic niszczyć, to wpływają na jednostki w rządach i religii.
Nie wszyscy zostaną przekonani do współpracy, ale wielu tak.
 Drugą strefą manipulacji są wartości religijne. Ludzie pragnący indywidualnego zbawienia reprezentują największą wartość, jaką mogą wnieść do Wielkiej Społeczności, ale jest to także wasza słabość, gdyż wartości te zostaną użyte. Kilka grup Obcych chce ustanowić siebie jako duchowi agenci. Oni potrafią komunikować się z ludźmi bezpośrednio, niestety bardzo mało ludzi na świecie potrafi odróżnić głos duchowy od głosu tych istot (Obcych). Wielu ludzi pragnie oddać się czemukolwiek, co uważają za większą siłę. Obcy potrafią projektować obrazy waszych świętych, nauczycieli, aniołów. Zresztą przez wiele lat tą zdolność kultywowali. Uważają was za prymitywnych, więc używają tego typu metod. Stąd jest wiele kontaktów z osobami sensytywnymi. Obcy będą wybierali te osoby, które będą im posłuszne, by zyskać ich zaufanie, oddanie, będą im mówić, że chcą podnieść duchowość ludzkości, obiecywać nową siłę, nadzieję.
Ten „ program pokojowy” jest stosowany różnie w różnych grupach religijnych w nadziei, że ludzie zatracą swoje poczucie rozumienia i całkowicie zaufają obcym.
Rasy wyłaniające się takie jak wy są zawsze na to podatne. Niektóre potrafią ustanowić samoświadomość ora zdolność do kooperacji tak by móc odrzucić zewnętrzne wpływy, jednakże wiele ras wpada pod kontrolę „Obcych Sił”.
Rozumiemy, że informacja ta może powodować strach, ale widzimy, że bardo mało ludzi zdaje sobie z tego sprawę.
Te rasy, które angażują się w podróż kosmiczną nie są na wysokim poziomie duchowym, ci co są wysoko rozwinięci nie angażują się w międzyplanetarny handel, i raczej chcą pozostać w ukryciu.
Czy chcecie tego czy nie to wasza ewolucją jest połączenie się z Wielką Społecznością Inteligentnego Życia.
Przygotowanie się jest tutaj kluczem. Rozumienie i klarowność to są najważniejsze rzeczy w obecnym waszym świecie.
Z naszej perspektywy ludzie rodzą się w danym czasie, by służyć w danym czasie.
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Październik 05, 2008, 18:34:15 »

im bliżej 2012, tym więcej takich rzeczy będzie się pojawiać.

Cytuj
Powód dla którego nie skontaktowali się jawnie z żadnym z rządów jest taki, że jesteście agresywną rasą i moglibyście wyrządzić wiele szkody wokół siebie.
Skontaktowali się. Jawnie. Ale może chodzi tu o info w mediach publicznych.

Cytuj
Te koalicje współzawodniczą ze sobą, choć nie są w stanie wojny, a was świat postrzegają jako wielkie trofeum.
Jeśli ludzie się nie zjednoczą w Misji Faraon i większa częsć planety zostanie zniszczona przez Nibiru/przebiegunowanie mają oni niestety pełne prawo na przejęcie Ziemi, gdyż będzie to ostatecznie oznaczało że ziemianie nie sprawdzili się w zarządzaniu planetą jako cywilizacja miłości.

Cytuj
Obcy potrafią projektować obrazy waszych świętych, nauczycieli, aniołów. Zresztą przez wiele lat tą zdolność kultywowali. Uważają was za prymitywnych, więc używają tego typu metod. Stąd jest wiele kontaktów z osobami sensytywnymi. Obcy będą wybierali te osoby, które będą im posłuszne, by zyskać ich zaufanie, oddanie, będą im mówić, że chcą podnieść duchowość ludzkości, obiecywać nową siłę, nadzieję.
Na szczęscie misja Jezusa 2000 lat temu gwałtownie ukróciła ten proceder - do tego czasu objawienia np. "aniołów", czy bóstw były powszechne i bardzo częste.


Mamy wielu zwolenników i przeciwników we Wszechświecie. Odróżnić jednych od drugich pomaga na pewno duża wiedza o istotach pozaziemskich (bytach, cywilizacjach, koalicjach), weryfikacja informacji (u różnych istot), bardzo bliski kontakt z Bogiem, Aniołem Stróżem, Duchem Opiekunem, MIŁOŚĆ, otwarcie blokad energetycznych, i inne...
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2008, 18:49:24 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
radoslaw
Gość
« Odpowiedz #2 : Październik 05, 2008, 19:08:33 »

Stąd jest wiele kontaktów z osobami sensytywnymi. Obcy będą wybierali te osoby, które będą im posłuszne, by zyskać ich zaufanie, oddanie, będą im mówić, że chcą podnieść duchowość ludzkości, obiecywać nową siłę, nadzieję.
Ten „ program pokojowy” jest stosowany różnie w różnych grupach religijnych w nadziei, że ludzie zatracą swoje poczucie rozumienia i całkowicie zaufają obcym.
A niektóre byty powołują się na Jezusa, Jahve, Ducha Świętego, Marię matkę Jezusa, Enkiego i Enlila bez zająknięcia i oczywiście to oznacza że tak jest...
Wiki widzę że jesteś coraz bliżej zrozumienia stopnia manipulacji stosowanej przez Opiekuna Ziemii - wymagającego posłuszeństwa, zacierającego ręce gdy ktoś się boi i straszącego zagładą i zabraniem planety dla innej cywilizacji, co jest wierutną bzdurą - jest nasza i dopóki istnieje możemy się tu odradzać.
Będzie trochę inaczej - wejście w wyższy wymiar zwalnia nas od martwienia się o Ziemię w wymiarze 3D i kataklizmy jakie się na niej wydarzą.
Tom1ek - więc misja Jezusa ukróciła proceder, a Ty chcesz go zaczynać na nowo?
Żartowałem, przecież wiem że jedyny i prawdziwy Jezus jest w PCH i teraz ma inne paradygmaty niż te 2tys lat temu...
pozdrawiam
Zapisane
Septerra
Gość
« Odpowiedz #3 : Październik 05, 2008, 20:08:49 »

fakt te slowa idealnie pasuja do EN KI
Zapisane
zuza
Gość
« Odpowiedz #4 : Październik 06, 2008, 08:32:00 »

Mamy wielu zwolenników i przeciwników we Wszechświecie. Odróżnić jednych od drugich pomaga na pewno duża wiedza o istotach pozaziemskich (bytach, cywilizacjach, koalicjach), weryfikacja informacji (u różnych istot), bardzo bliski kontakt z Bogiem, Aniołem Stróżem, Duchem Opiekunem, MIŁOŚĆ, otwarcie blokad energetycznych, i inne...

tom1ek Uśmiech malo jest wśród nas, na Ziemi, ludzi, którzy spelniają te warunki i wykorzystują. Trzeba tego się uczyć, ale czy nie jest trochę późnawo?Dla wielu ludzi taka wiedza, kontakt z Aniolem Stróżem, MILOSC itd to czysta abstrakcja, niestety...
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #5 : Październik 06, 2008, 09:11:46 »

Wiki widzę że jesteś coraz bliżej zrozumienia stopnia manipulacji stosowanej przez Opiekuna Ziemii

Wręcz przeciwnie, niestety im wiecej wiem tym więcej pytań. Myślę, że do prawdy jeszcze bardzo daleko niestety.
Nie opieram się tylko na tym co przeczytam i obejże w necie, więc nie mogę podejść do sprawy czysto analitycznie i poprostu wyciąnąć wniosków. Miałam kontakty 3 stopnia, swego czasu byłam fanatyczką buddyzmu, mam kontakt z przewodnikiem, potrafie świadomie wychodić w astral. Pryznam że układanka zaczyna dopiero powoli pasować, ale jescze daleko do prawdy.
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #6 : Październik 06, 2008, 11:12:31 »

Ja notomiast s rezerwą podchodze do tytułowego tekstu. Wynika z tego ze kilka obcych cywilizacji walczy o zasoby ziemi, natomiast reszta ta niby 'przychylna' jednynie patrzy sobie z boku nic nie robiąc i ubolewając nad naszym upadkiem. Skoro im tak lezy na sercu los ludzi, jak twierdzą to dlaczego sie nic nie robią? Patrzec z boku i ubolewać - to ma być to pozytywne spojrzenie?
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #7 : Październik 06, 2008, 11:15:23 »

Enigma, odsyłam do tekstu źródłowego, przyzmam ,że nie wszystko przetłumaczyłam jak leci, jest tam wiele więcej, wybrałam, moim zdaniem ciekawsze kawałki.
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Październik 06, 2008, 15:13:02 »

Cytat: radoslaw
Tom1ek - więc misja Jezusa ukróciła proceder, a Ty chcesz go zaczynać na nowo?

chyba kompletnie nie zrozumiałeś o co mi tu chodziło

ukróciła proceder (najprościej mówiąc) wizyt istot typu STS, my chcemy się ostatecznie od nich uwolnic i współpracowac w pełni z STO (Jezus, Maryja itd.), chyba proste

//(a co to jest STS i STO - wpisz w wyszukiwarce forum, już kiedyś podawałem)
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

pegasus pack-of-black-and-white informatyka forumwatachyzielonegoamuletu hejtforum