Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 22:06:11


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] 3 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Atlantydzi - mistrzowie oświecenia czy ...  (Przeczytany 29622 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #25 : Kwiecień 09, 2012, 20:43:00 »

Jestem.
Tak to Ela.

P.S. Jej imie nadalam corce mojej.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2012, 20:48:02 wysłane przez Fair Lady » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #26 : Kwiecień 09, 2012, 22:03:52 »

To znaczy znałaś ją i jej historię wcześniej skoro córce nadałaś jej imię? Pochodzicie z jednej gwiezdnej rodziny?
To może opowiedz nam coś więcej o swoim domu w Gwiazdach?
Ja postaram się odszukać Eli inne opowiadania, na pewno też są bardzo ciekawe.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #27 : Kwiecień 09, 2012, 23:35:10 »

@Kiara
Cytuj
Staram się opowiedzieć Tobie o tym , ale Ty wcale nie musisz chcieć przyjąć tej informacji . (..)
Ja bynajmniej nie mam  intencji krzywdzenia nikogo, opowiadam Tobie również o innych opcjach , o innych oglądach , i o innych informacjach na ten sam temat o którym Ty piszesz.
Czy to źle?

Ależ skąd, Kiaro. To nie jest źle, ani też dobrze. "Problemem" w relacjach międzyludzkich jest to, co widać jak na dłoni, ale nikt nie chce patrzeć tak, żeby to zobaczyć, co zrozumiałe jest , ponieważ dojrzałby .. bezsens istnienia "siebie " Mrugnięcie

Prawie każda rozmowa, Kiaro, którą rozpoczynasz z drugim człowiekiem przeradza się w dysharmonię . Nie jest to zarzut, tylko zwrócenie uwagi na sam fakt .Może dzięki temu rozpoznasz w czym tkwi "problem".

Cytuj
Reszta? Cała ta scenografia , kostiumy i maski ludzkie oraz przyjęte role są mniej ważne.
Co do całej reszty to racja Chichot

@Fair Lady
Cytuj
Te wszystkie wymiary zachodza jednoczesnie, a nie po kolei.
Tak, to rezonuje ....

@Ptaku
Cytuj
„Że nie ma tego, co gada i słucha. Jest tylko życie, stwarzanie się ducha.”
Wniosek ten nader jest oczywisty dla ega trzeciego, konfabulisty.
Co „JA” pogrzebało w odmętach mowy, teraz ma spokój i problem z głowy.
 Ego czwarte to ubzdurało i panegiryk tu napisało.

Doskonałe rozpoznanie  Duży uśmiech .. "Mój wirus" już Ci nie raz pisał, że Cię uwielbia za trafność wypowiedzi Chichot
I to się nie zmienia  Cool
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #28 : Kwiecień 10, 2012, 00:31:29 »

east dziękuję za wnikliwą analizę moich tekstów, wybacz ale będę się sugerowała tym co mi w duszy gra i na jaką  nutę uzyskuję harmonię wewnętrzną.
Nie mniej miło mi że poświęcasz mi czas i zainteresowanie.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #29 : Kwiecień 10, 2012, 10:33:50 »

Cytuj
To może opowiedz nam coś więcej o swoim domu w Gwiazdach?

Kiaro to jest forum "anonimowe"Mrugnięcie, wiec tak trudno opowiadac szczegoly o rodzinie (byc moze sobie tego nie zycza), ale jesli chcesz wiedziec, to jest tam ktos kto jest moja babcia. Mam z nia kontakt, to bardzo wysoka osobistosc. Tak troche wyglada jak ja na tym awatarze, tylko wlosy o wiele dluzsze.
Imie corce nadalam nie kojarzac z ta Ela, potem dopiero mi sie to dostroilo, ze nie byl to przypadek.

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2012, 10:35:08 wysłane przez Fair Lady » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #30 : Kwiecień 10, 2012, 11:46:10 »

Znam opowieść Eli i wiem iż ona jest przedstawicielką tej cywilizacja na ziemi w postaci wzorca kobiety, to jest informacja z regresingu z przed lat. Wszystkie kobiety tam... są blondynkami nie ma innych.
W Polsce jest kilka kobiet z tamtych czasów ale i młodszych przedstawicielek tej cywilizacji , o tym wiem.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #31 : Kwiecień 10, 2012, 12:30:20 »

Chyba masz na mysli Eloi. Byc moze, bo Cyryl (ten od Metodego) byl synem Eloi.
"Kyrie Elejson" //Kyril= Cyryl syn Eloi// Pismo cyrylica.
Ciekawa historia.
Eloi to wlasnie blondyni. Ale nie kazdy blondyn jest Eloi.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #32 : Kwiecień 10, 2012, 12:41:02 »

Nie Cyryla z jego "Metodami" pozostawimy z innej strony... mam na myśli P. Elę Łonik , która występuje z synem w wywiadzie.To o niej piszę jako o nowym wzorcu ciała materialnego kobiety. Piszę o współczesności a nie o czasach odległych.
Tak nie każdy blondyn i blondynka są przedstawicielami tej konkretnej  cywilizacji.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #33 : Kwiecień 10, 2012, 12:49:35 »

east slusznie zauwazyl, ze ta rownosc wielu wymiarow, to rezonans, dlatego przyszlosc jest tylko odbiciem przeszlosci, to my tak postrzegamy, bo widzimy os czasu, a w rezultacie jestesmy wieczni.

P. Eli Lonik nie znalazlam w googlu, wiec trudno mi ocenic, jak wyglada. Osobiscie wiem, ze wzorcow jest wiele.
Dotycza one kobiet i mezczyzn. Tak samo jest na Atlantydzie.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #34 : Kwiecień 10, 2012, 13:06:00 »

Zobacz tu w 8 minucie .. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=IY1ijWJynS4
Tu jest Ela Łanik ze swoim synem Przemkiem.
Na Atlantydzie dopiero były tworzone , tam były robione kopie Dusz. Nie dyskutuję o wzorcach  fizycznych rodów ziemskich tych jest nie jeden.
Mówię o zmodyfikowanym wzorcu pramatki tej cywilizacji testowanym w warunkach ziemi ale  ,  potrzeb cywilizacji wzorzec ten ma być wykorzystany nie tylko na ziemi na innych planetach również.
On jest ( jej ciało fizyczne) rzecz można prototypem nowego materialnego  kombinezonu doświadczalnego. Tak Ela, nie Ewa a Ela...

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #35 : Kwiecień 10, 2012, 19:50:59 »

Na linku podanym przez Ciebie Kiaro otwiera sie Trojanski Kon.
Bez sensu sa te ataki.
UFO musisz odroznic od alienow, to sa dwie rozne pary butow, a te sesje to sciema!
I jedziesz na tym juz tyle czasu, sorry, ze to ja (east nie lubi tego slowa:), wiec MY musze Ci to powiedziec.
Ale i o tym sa juz watki.
U nas trener mowi, zanim opuscisz ring wyrzuc z siebie nagromadzona energie.
A wtedy POWER!
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #36 : Kwiecień 10, 2012, 20:07:44 »

Lady co Ty opowiadasz to materiał który jest pod tym adresem;

UFO? Oni już tu są! - 06.04.2012

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=IY1ijWJynS4
zamieszczony przez Janusza z forum a prowadzony przez Janusza Zagórskiego.

dlaczego u Ciebie jest to trojan? Czy u kogoś też jest?
A co to dla Ciebie alieni a co to UFO?

Cytuj
I jedziesz na tym juz tyle czasu, sorry, ze to ja

co to znaczy , bo nic a nic nie kapuję , jakaś ciemna jestem widać z tego? Coś
Jak się pozbywasz energii to jesteś bez mocy , każdy bez wyjątku  sobie z Tobą poradzi. Skąd wiesz co tam jest jak Ci się link nie otwiera , jakie sesje?

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2012, 20:11:17 wysłane przez Kiara » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #37 : Kwiecień 10, 2012, 21:08:13 »

W treningu wazna jest kolejnosc wykonywanych cwiczen.
I ich intensywnosc. W informatyce, tylko kolejnosc. Tu jest przewaga analoga nad automatem.
Mocy nie mozna sie pozbyc, gdy jest sie "zywym" moc tworzy sie i regeneruje, to odwieczny proces.

Alien to ktos, kto pomaga tubylcom, uczy ich, wychowuje, nieoczekujac niczego w nagrode. Z reguly konczy "zle", gdyz prymityne byty go nie rozumieja i chca unicestwic.

UFO zas to najezdzcy chcacy opanowac terytoriom.

ET - to nasi kochani informatycy:)Mrugnięcie Hej! A o tym Trojanie od Ciebie to juz legendy tu po forum kraza, ale psst! nie moge dalej, jestem anonimowa.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2012, 21:11:49 wysłane przez Fair Lady » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #38 : Kwiecień 10, 2012, 22:35:55 »

Dla sprostowania "Alien" to po prostu obcy w każdym znaczeniu tego słowa, nie znany w danym miejscu , zwyczajnie  obcy przybysz.

Mity o mnie? Widać dużo tu mitomanów , jak piękne to się cieszę. Widać babcia  Ciebie źle informuje.
Udało Ci się obejrzeć fragment z Elą? Rozpoznałaś ją może?
Gdyby ona zamieściła tu swoje przekazy od swojej cywilizacji zrobiła by furorę niebywałą....  Duży uśmiech
Widzisz lady cały czas wprowadzasz dezinformację na forum stosując podstawianie przeczytanych i zasłyszanych informacji pod zbliżone tematy , które w rzeczywistości mają inny nośnik wiedzy. Tworzysz odwracanie uwagi od tematów mitycznymi podtekstami, nie ma w tym informacji pełnej są szczątki coś sugerujące.

W wypadku poproszenia o komentarz ( jako znawcy spokrewnionej z cywilizacją z wysoko postawionej w niej babci) uciekasz od tematu sugerując iż film jest trojanem ( a nie jest), przekierowujesz odwrócenie negatywne uwagi w moją stronę. To prymitywne zastępcze zagrywki gdy nie ma się wiedzy w temacie.
Zatem co usiłujesz zrobić z wiedzą zdeponowaną na tym forum? Usiłujesz ja wymieszać i przewartościować , wprowadzając zastępcze mylne  pojęcia całkowicie zmieniające sens informacji.
I to są te wirusy o których ja napisałam iż "filtr " ich nie przepuści , nie poprzestawiasz kodów wzorców informacyjnych wykorzystując nie wiedzę niektórych ludzi.

Jeżeli chcesz dyskutować , to proszę bardzo rób to , każda informacja jest cenna , każda wzbogaca ( nawet gdy jest tylko pretekstem analizy do wyciągania wniosków prawidłowych) ale nie usiłuj proszę wprowadzać dezinformacji, informacjami których prawdy  nie potrafisz potwierdzić.

Kiara Uśmiech Uśmiech

ps.

E.T. http://pl.wikipedia.org/wiki/E.T._%28film%29 bajkowa opowieść.

Alien - obcy w tłumaczeniu z angielskiego.

UFO-można pod ta nazwą umieścić wszystkie niezidentyfikowane obiekty latające, ani dobre ani złe.. http://pl.wikipedia.org/wiki/UFO
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2012, 00:35:31 wysłane przez Kiara » Zapisane
barneyos

Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : Kwiecień 11, 2012, 06:24:45 »

Link do filmu Janusza Zagórskiego czysty, sam filmik tez czysty, nie ma wirusów. Miłego oglądania !
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : Kwiecień 11, 2012, 08:02:57 »

Link do filmu Janusza Zagórskiego czysty, sam filmik tez czysty, nie ma wirusów. Miłego oglądania !

nie jestem na bieżąco,-
chodzi o ten link?
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=IY1ijWJynS4
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #41 : Kwiecień 11, 2012, 08:07:02 »

@Kiaro
Cytuj
Widzisz lady cały czas wprowadzasz dezinformację na forum stosując podstawianie przeczytanych i zasłyszanych informacji pod zbliżone tematy , które w rzeczywistości mają inny nośnik wiedzy. Tworzysz odwracanie uwagi od tematów mitycznymi podtekstami, nie ma w tym informacji pełnej są szczątki coś sugerujące.
A jak powinno być ? Kawa na ławę i wszystko na tacy ?
Tak czy inaczej każdy człowiek filtruje treści poprzez własnego "wirusa". Niektóre treści, zdania, słowa-klucze, pozwalają obejść ten wewnętrzny filtr. Taką rolę pełnią tzw kongany (koany), ale również celowe zabiegi w postaci niedopowiedzeń czy też pozornie wyrwanych z pierwotnych kontekstów strzępów zdań. Właśnie to robi Fair Lady (zamierzenie czy też nie ).

"Prawda" to treść ściśle połączona z wirusem JA. Treść, którą rozpoznajesz jako własną , że to Ty ją masz, gdy tymczasem jest odwrotnie - to ona decyduje kim jesteś Mrugnięcie
Można się z tego zaklętego kręgu uwolnić między innymi dzięki traktowaniu umysłu-Ja konganami.
Cytuj
uciekasz od tematu sugerując iż film jest trojanem ( a nie jest),

A skąd wiadomo, ze nie jest ? Tu nie chodzi o komputerowy wirus, ale ten, który zagnieżdża się w umyśle. Pani Ela opowiada o swoich rzeczywistych ( prawdziwych ) doświadczeniach życiowych, przynajmniej tak, jak ona je odbierała, ale treści ,które w trakcie jej doświadczeń się "logują" do jej życia to już całkiem inna bajka. Pani Ela jest nosicielką tych treści. Te swoiste "trojany" nie robią jej krzywdy, a wręcz przeciwnie, dostarczają sensu i kolorów życia - dla niej. To cena za ich dalsze roznoszenie, które też ich nosicielom sprawia zadowolenie (ten żar w oczach i drżący ze wzruszenia głos ). W ten sposób wirus się rozprzestrzenia Chichot

I to nie jest tylko cecha treści (trojana) przekazywanych przez p.Elę, ale każdej innej tożsamości ,każdego JA, które walczy o "swoje" miejsce rozpychając się łokciami Mrugnięcie
W pasmach częstotliwości na których wirusy nie funkcjonują jesteśmy harmonicznie współpracujacą siecią Chichot
Wzniesienie to nic innego jak rozpoznawanie i podążanie - krok po kroku - w kierunku poza JA .
Coraz więcej ludzi to rozpoznaje.
Niedawno otrzymałem takie piękne, świąteczne życzenia :

Wielkanoc to Noc Zmartwychwstania
Jednak wg słów Jezusa
Ludzie tego świata już są umarli
Choć nazywają ów pobyt w śmierci życiem.

Kto z nas jest gotowy ponieść śmierć?
W tym świecie śmierci.

Któż zaprze się samego siebie?
Jak Jezus – gdy dał się nawet ukrzyżować.

Póki człowiek nie jest gotów na śmierć ego
I póki jej nie przyjmuje,
To nie może dostąpić zmartwychwstania
Bo właśnie ego to śmierć

Ono lęka się śmierci i samo jest
Tą śmiercią, której się tak lęka.

Tymczasem z okazji Wielkiej nocy
Ci, którzy ponoć chcą naśladować Chrystusa
Życzą wszystkiego najlepszego właśnie dla ego,
Gdy On wyrzekł się samego siebie.

Życzę wszystkim, aby uwolnili się z lęków,
Które płyną z ego.
Życzę też, aby ego złożyło siebie w ofierze,
Aby mógł zmartwychwstać Duch,,
Będący Prawdziwym Dzieckiem Bożym.
W rzeczywistości wtedy rodzi się Boże Dziecko.
I to są powtórne narodziny.

Życzę Ci ponownego narodzenia.
Także Twoim najbliższym

Jerzy Karma
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2012, 08:10:32 wysłane przez east » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #42 : Kwiecień 11, 2012, 08:20:31 »

Link do filmu Janusza Zagórskiego czysty, sam filmik tez czysty, nie ma wirusów. Miłego oglądania !

nie jestem na bieżąco,-
chodzi o ten link?
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=IY1ijWJynS4


Tak songo dokładnie o ten link , to on ( bo rzekomo wstawiony prze zemnie , a nie prze zemnie tylko przez Janusza) jest tym sławetnym trojanem , którym wcale nie jest. Ludzie to oglądają jest OK!

east. Zanim zdecydowanie i definitywnie kogoś ocenisz to zadaj sobie trud poznawczy. Postaraj się poznać naprawdę historię P. Eli a później pogadaj o trojanach, bowiem ona ( jak niewiele osób jej podobnych) posiada dokumentację potwierdzeń naukowych swoich słów.
Współpracowała z wojskiem ( przekazała im cała bardzo ścisłą dokumentację ogólnie nie znanych szlaków na niebie) oraz po chirurgicznym zbadaniu jej organizmu odkryto "rzeczy" w niej których ludzka medycyna nie zna i nigdy nie stosowała.
Jest jeszcze kila istotności potwierdzonych medycznie o których nie jestem upoważniona do pisania publicznie. Jak opowie wówczas ja też potwierdzę moją opowieścią. To bardzo znana osoba z przed kilkunastu laty i bardzo badany naukowo przypadek.

Kiara  Uśmiech Uśmiech


ps. Bycie ofiarą to nie moja bajka , nie była i nie będzie. Tym co tak wybrali powodzenia.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2012, 08:34:59 wysłane przez Kiara » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #43 : Kwiecień 11, 2012, 09:33:36 »

Cytuj
Niektóre treści, zdania, słowa-klucze, pozwalają obejść ten wewnętrzny filtr. Taką rolę pełnią tzw kongany (koany), ale również celowe zabiegi w postaci niedopowiedzeń czy też pozornie wyrwanych z pierwotnych kontekstów strzępów zdań. Właśnie to robi Fair Lady (zamierzenie czy też nie ).
ZAMIERZENIE! CHOC TY MNIE ZROZUMIALES! Ale taki mam juz styl, to u mnie jak filtr, kto zrozumie ide z nim dalej, kto nie zajarzy, wraca na miejsce startu. Ja juz nikomu nic udowadniac nie musze, jestem w ciaglej drodze, a czy ona gwiezdna, czy kamienista to wszystko jedno, byle dalej i do przodu.
Do Kiary - nie mam pojecia co irytuje Ciebie we mnie, ale odnosze wrazenie, ze nie masz ochoty mnie zrozumiec, wiec wyszukujesz dysharmonii jak to trafnie east okreslil, a na chlopski jezyk szukasz dziury w calym.
Te przekazy, sesje, chanellingi, wiesz wogole tak na prawde co to jest? Obralas sobie swiat mityczny za wskazowke i przewodnika? I negujesz "medrca szkielko i oko"?Uśmiech
Ale coz brnij dalej, ani nie ganie ani nie popieram.

Dariusz zwrocil mi uwage, ze forum jest publiczne i pisac moze kazdy, ale sam wciaz poprawia, przenosi, przycina, wprowadza zamet.
Watek jest o Atlantydzie, wiec moze wrocmy do sedna.
Jaki zwiazek maja Templariusze z Atlantyda?

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2012, 09:41:30 wysłane przez Fair Lady » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #44 : Kwiecień 11, 2012, 11:23:43 »

Cytat: east
Wzniesienie to nic innego jak rozpoznawanie i podążanie - krok po kroku - w kierunku poza JA .
Coraz więcej ludzi to rozpoznaje.
Niedawno otrzymałem takie piękne, świąteczne życzenia :

East, też dostałam od Jerzego te same życzenia. Jednak, wyraźnie jest tam mowa o EGO, a nie o JA.
To są różne twory. JA jest pierwotne, czyste, zaś Ego pasożytuje na JA. I to Ego tworzy tożsamości,
nie JA. Więc ukatrup albo zmodyfikuj Ego, bo w tym stanie źle postrzegasz swoją Jaźń.

I chociaż intuicyjnie pojmujemy podobnie, to nazewnictwo mamy różne. A poza tym, masz rację.  Duży uśmiech
Tylko, że te racje, to również nakładki.  Chichot
Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : Kwiecień 11, 2012, 11:33:20 »

..nie wiem, czy modyfikacja Ego coś da,-
Ego jest jak kalejdoskop i skutecznie zniekształca obraz Ja,-
a Ja patrzy na Ego z politowaniem Duży uśmiech ..ole!
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #46 : Kwiecień 11, 2012, 11:55:23 »

Cytuj
Życzę wszystkim, aby uwolnili się z lęków,
Które płyną z ego.
Życzę też, aby ego złożyło siebie w ofierze,
Aby mógł zmartwychwstać Duch,,
Będący Prawdziwym Dzieckiem Bożym.
W rzeczywistości wtedy rodzi się Boże Dziecko.
I to są powtórne narodziny.

Bardzo ladnie to jest powiedziane, ale to tak jakby teorie wkuwac na pamiec bez zrozumienia.
Faktycznie zas chodzi o uwolnienie sie od wiecznego strachu. Strachu przed znanym, nieznanym, choroba, smiercia, porazka, wszelkie fobie itd. mozna wymieniac bez konca.
Bo strach buduje egrogery strachu wlasnie. Potwory.

"aby ego zlozylo siebie w ofierze", czyli co?

Tak jak ze strachem udalo sie trafic, tak z ta ofiara strzal w puste.
Ofiara to wymiana, cos za cos. Nie ma we wszechswiecie niczego za darmo, za wszystko trzeba placic, czy to pienieznie, czy energetycznie, lub emocjonalnie.

A Dzieckiem Bozym stanie sie ten, kto zrozumie, ze Bog jest nim samym i NIKOMU zadnych danin skladac nie trzeba, lecz siebie samego wyzwolic. Czyli innymi slowy "nie dac sie pokonac!"
Trwanie w biernosci to sciemka jakich malo, wszczepiona jak ten wirus w programik maluckiego.

Czytalam dzis tu na forum o Templariuszach i Rozokrzyzowcach.
Padlo tam takie zdanie, ze Templariusze posiadali WIEDZE, i tu zgadza sie.
Bo ten bedzie WOLNY, kto posiadzie WIEDZE i wtedy narodzi sie na NOWO.

Templariusze to rodzaj wartownikow "niebianskich", strzega ogniska domowego, czyli sa fukcjonariuszami porzadku. Aby czasem wywrotowcow i terrorystow nie bylo. Bozia by sie zdenerwowala wtedy;)

Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #47 : Kwiecień 11, 2012, 12:18:58 »

@Ptak
Cytuj
East, też dostałam od Jerzego te same życzenia. Jednak, wyraźnie jest tam mowa o EGO, a nie o JA.
To są różne twory. JA jest pierwotne, czyste, zaś Ego pasożytuje na JA. I to Ego tworzy tożsamości,
nie JA. Więc ukatrup albo zmodyfikuj Ego, bo w tym stanie źle postrzegasz swoją Jaźń.

I chociaż intuicyjnie pojmujemy podobnie, to nazewnictwo mamy różne. A poza tym, masz rację.  Duży uśmiech
Tylko, że te racje, to również nakładki.
No właśnie Chichot
Wiesz, często się zamiennie używa "ego" - "ja". Mówi się też "egotyczne ja"/"egotyczny umysł-ja". To bardzo bliskoznaczne, choć akurat to JA w przesłanych życzeniach się samoreplikowało do postaci Dziecka Bożego. Kolejna tożsamość ,która choć tyle dobrego, że pozostaje bez przypiętej tożsamości, bo wszak łatki tożsamości przypina ego Chichot
W rozpoznaniu "z życzeń" znalazł się jeszcze Duch. To jeszcze bardziej eteryczna postać, rozmyta, nieokreślona (płciowo na przykład) bliższa bezkształtnej Świadomości. Każde budowanie wyobrażeń na te tematy pozostanie niedoskonałe, bo jest klecone przez egotyczne JA właśnie. Może  są jakieś kolejne etapy istnienia ,byty, jakieś "pierwotne i czyste JA" być może, lecz poprzez dookreślenie się wyodrębnione, a zatem również z jakimś filtrem. Te dalsze rozważania na temat Atlantydów, Duchów, "czystych ja" to odlot w totalne wyobrażenia.
Człowiek nie rozumie drugiego człowieka-sąsiada, a co dopiero twierdzić że się zna mentalność starożytnych  cywilizacji tylko na podstawie kilku znalezionych artefaktów. Tworzy się co najwyżej jakiś przybliżony model Atlantydów, a i to zniekształcony poprzez filtr współczesnego, egotycznego ja.

@Kiara
Cytuj
east. Zanim zdecydowanie i definitywnie kogoś ocenisz to zadaj sobie trud poznawczy. Postaraj się poznać naprawdę historię P. Eli a później pogadaj o trojanach, bowiem ona ( jak niewiele osób jej podobnych) posiada dokumentację potwierdzeń naukowych swoich słów.(..) po chirurgicznym zbadaniu jej organizmu odkryto "rzeczy" w niej których ludzka medycyna nie zna i nigdy nie stosowała.
Nie padło stwierdzenie, że p. Ela kłamie, ani ocena osoby p. Eli nie została dokonana. Pani Ela, jak każda tożsamość, ma swoją historię napisaną poprzez myśli i aparat postrzegania. To co sądzimy czy uważamy jest dla nas prawdziwe. Kontakty z "czymś" niewyjaśnionym to doświadczenie osobiste p. Eli z pewnością pozostawiające niezatarty ślad w umyśle oraz , jak piszesz , również w ciele. Te implanty są czymś w rodzaju wirusa- trojana. Człowiek został użyty przez nieznaną inteligencję do nie ujawnionych jeszcze celów. Czy nie takie właśnie jest znaczenie trojana ?
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #48 : Kwiecień 11, 2012, 12:39:23 »

Ech, biedne my są ludziki. Chichot Ciągle coś musimy. A to wiedzę zdobywać, ale taką, by w maliny
nie być wpuszczonym. Bo nie daj Boże najemy się pokarmu nie takiego i co wtedy?
Ciągle coś przetwarzać musimy, przeżuwać jak te krowy na pastwisku, a i tak wszystko potem
wydalone będzie i przynajmniej glebę użyźni.

O co więc chodzi? Może o wolność od tego „trzeba” w przeróżnych konfiguracjach?
Ale to już przerabialiśmy, bo przecież ‘czy się robi, czy się leży…’ pamiętacie komunę?
Z drugiej strony, czy te wszystkie JA, jaźnie, i jak je tam jeszcze zwał nie istnieją w największej
komunie, bo duchowej?
Fair Lady twierdzi, że nic za darmo. A ja twierdzę, że wszystko jest za darmo,
tylko trzeba nauczyć się brać i pozbyć nawyku płacenia.
Dług, to błędna hipoteza, co potwierdzają banki. Już się sypią.  Duży uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #49 : Kwiecień 11, 2012, 12:47:27 »

Otóż east jak najbardziej w dużej mierze wyjaśnione i potwierdzone , a nawet wykorzystane w naszym codziennym życiu. Nie oparte na przeczytanych i zasłyszanych słowach a doświadczone i potwierdzone fizycznie. Chociaż nie wszystko i nie do końca być może zrozumiane.
To jest być może jedna z nielicznych osób tak bardzo wiarygodna i tak nieźle przebadana z taką niesamowitą dokumentacją. Nie opowiada o babci w gwiazdach z wysoką pozycjom ... tłumaczy precyzyjnie na czym polega ten fenomen "trójkowy".
Być może wiem więcej bo kilkanaście lat temu poznałam ją osobiście i przez długie lata byłam depozytariuszkom jej bardzo osobistych  zwierzeń i poniekąd niektórych  doświadczeń.

Ona odnalazła mnie jak miałam 10 lat , sama nie wiedziała dlaczego to zrobiła ( nie jesteśmy "gwiezdnymi siostrami") nie mam nic wspólnego z jej cywilizacją , kompletnie nic. To dwie bardzo , ale to bardzo rożne bajki.
Ponownie spotkałyśmy się jako dorosłe kobiety po kilkudziesięciu latach, przypadkowo..... tez nie wiedziałyśmy dlaczego? Dzisiaj ja już to wiem.
Bardzo szanuję ludzi jak ona i współczuję  bardzo trudnej  drogi którą oni  przechodzą. Ja wiem iż nie są to fanaberie ludzkich umysłów ,są to realia na miarę realności naszego wymiaru.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2012, 12:51:35 wysłane przez Kiara » Zapisane
Strony: 1 [2] 3 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.078 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

madex world-anime kursor managerzuzlowy fifa11