Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 10:59:13


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Projekt Cheops Rok 2012 - Podsumowanie  (Przeczytany 35224 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Uduchowiony Piotr
Gość
« : Kwiecień 16, 2012, 12:58:33 »

Obecny temat jest odpowiedzią na wszystkie rozważania, pytania i niejasności wobec symbolicznej daty 2012 o którym tyle nasłuchaliśmy się przez ostatnie kilka lat. To podsumowanie działalności Projektu Cheops, który za kadencji Samuela Enkiego tyle opowiedział nam o rozwoju duchowej miłości człowieka, tylu groźbach o końcu świata, tylu przekazach o dzieciach indygo, kryształowych i tylu informacji na temat roku 2012. Ponadto są to słowa, które pragnę przekazać wszystkim ludziom z tego forum i wszystkim tym którzy pragną ostatecznie zrozumieć całą prawdę związaną sytuacją Projektu Cheops do którego dziś nie ufnie podchodzą już ludzie.

Odnośnie 2012, Projektu Cheops, Końcu Świata, Dzieciach Indygo, Samuelu Enkim i nas jako Ludzi biorącym w tym udział...

Powiem szczerze, że gdyby tylko Projekt Cheops rozgłaszał o 2012 na pewno nie zyskałby na tym wiele. Opierając się jednak na racjonalnych faktach trzeba przyznać, że inne niezależne źródła również napominają o tej dacie. O tyle rozeszło się to na masową skalę, że wyreżyserowano nawet film w jej imieniu. Opowiadają o tym Majowie, autorzy książek pod tytułem 2012 roku czy niektóre przepowiednie zapowiadające jakiś "koniec". Jedyna rzecz jaka logicznie do tego nie pasuje jest taka, że każda z tych źródeł wiedzy przedstawia inny scenariusz zakończenia. Najpierw dowiedzieliśmy o planecie Nibiru, potem o aktywności Słońca następnie o Photon Belcie, a za chwilę o wybuchu Betelgezy. Teorii na temat 2012 roku jest całe multum, dlatego rodzi się pytanie: - "Kto w końcu mówi prawdę?".

Możliwe, że jest w tym jakieś ziarnko prawdy, ponieważ zapowiedź o rodzących się na świecie dzieciach indygo i kryształowych utożsamianych z nadejściem nowej ery wodnika jak podają źródła ezoteryczne faktycznie przybiera na masie i jest to widoczne gołym okiem. Według źródeł naukowych (i tutaj kompletnie odbijamy się od ezoteryki) w ostatnich latach odnotowano gigantyczny przyrost na świecie ludzi z syndromem Autyzmu i ADHD. Nawet z naukowej strony można dopatrzeć się, że faktycznie coś tam się dzieje więc w tym przypadku logika, a duchowe wierzenia nie wypierają się wzajemnie jak to na ogół bywa. Napisałem "duchowe wierzenia", ponieważ wedle źródeł ezoterycznych pojawienie się ludzi o specyficznej mentalności, intelekcie i zdolnościach ma wpłynąć na globalny rozwój duchowy na świecie. Jeżeli tylko ten fakt jest związany z datą 2012 to możemy śmiało przyznać, że jest on rzeczywisty.

Na świecie powstaje coraz więcej czytelni (bibliotek, sklepów) i książek o rozwoju duchowym, coraz więcej ludzi otwiera się, coraz bardziej wychodzi ta wiedza na jaw, coraz więcej powstaje ugrupowań zwiastujących jej fenomen, powstaje coraz więcej szkół i ośrodków o profilu uduchowionym, zauważalne są również częściej powstające telewizyjne filmy dokumentalne poświęcone temu zagadnieniu i oczywiście stron, for i portali w internecie zrzeszających coraz większą ilość przybywających ku temu ludzi.

Zatem można zauważyć, że jakaś część prawdy o roku 2012 jest wiarygodna. Natomiast niewiarygodne są wszystkie przekazy, które głoszą o czymś co nie sprawdza się w praktyce, a ludzie idą za nimi jak ślepe owieczki tym bardziej kiedy nie jedna osoba, a spora grupa ludzi wychwytuje w nich to samo spostrzeżenie - jawna manipulacja. Interesuję się tym tematem od około 5-6 lat i w końcu doszedłem do celu, który chciałem od początku zrozumieć.

Teraz już wiem co faktycznie ma symbolizować rok 2012 i nowa era wodnika, dlatego pozostaje nic innego jak obserwować i cierpliwie czekać na dalszy bieg wydarzeń. Ewentualnie jeżeli zajdzie taka potrzeba zainterweniować samemu w odpowiednio przygotowanym momencie.

A co do Enkiego myślę, że zależy mu na rozsiewaniu dezinformacji i odwróceniu uwagi ludzi od czegoś co jest najistotniejsze w praktykowaniu i rozwoju duchowej miłości. Jej główny filar opiera się na szacunku i szczerości wobec człowieka, a z tego niestety Samuel Enki - zadrwił. Więc z szacunku do działalności Projektu Cheops i wszystkich ludzi darzących go szacunkiem proszę oto, abyśmy byli ze sobą szczerzy i przyznali, że Projekt Cheops taką misję jaką chciał osiągnąć - już wykonał i za to możemy podziękować.

I życzę wszystkim ludziom z tego forum, aby cel we wspólnej misji jaką zgodziliśmy się poprowadzić również osiągnęli. Rok 2012 to nie koniec świata tylko koniec projektu cheops i wszystkich omylnych teorii. Ten lepszy obiecany świat już się pokazał i jest tutaj na naszej Ziemi.

Pozdrawiam was z całego serca - kłania się Piotr z Warszawy.



« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2012, 13:05:41 wysłane przez Piotr » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Kwiecień 16, 2012, 19:19:07 »

>Piotrze<,
celne spostrzeżenia ale już o tym pisaliśmy na forum. Duży uśmiech
Być może umknął Twej uwagi fakt, że z Projektem Cheops łączy nas już tylko nazwa.
myślę, że posta tego typu skuteczniejszym byłoby zamieścić na macierzystej stronie Projektu Cheops >> i jednocześnie na stronie firmowanej przez samą Panią Lucynę Łobos >>. Uważam jednak, że będziesz miał z tym dość duże problemy gdyż na tych stronach nie ma możliwości zamieszczania prywatnych informacji dlatego możesz zarejestrować się na forum, które przejęło pałeczkę od nas >> i kultywuje popieranie tego projektu.
Jeśli chcesz odnieść jekikolwiek skutek to proponuję Ci rozważyć tę możliwość.

Pozwodzenia.  Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
redmuluc
Gość
« Odpowiedz #2 : Kwiecień 17, 2012, 07:43:49 »

Być może umknął Twej uwagi fakt, że z Projektem Cheops łączy nas już tylko nazwa.

Grunt to zbadać sprawę do końca, fajnie poznawać zachowania niektórych ludzi jak Wójcikiewicz ...niezła mątwa z niego, teraz wiem czemu właściciel wyrzucił tego gościa z pałacu Tucznie, wiem bo informacje mam bezpośrednie. Ogólne żałosne to wszystko. Nibiru nie istnieje co zostało udowodnione ponad wszelką wątpliwość. 
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Kwiecień 18, 2012, 17:54:14 »

Posty dotyczące Nibiru przeniosłem do odpowiedniejszego wątku: NIBIRU x 2 >>
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #4 : Kwiecień 26, 2012, 18:29:48 »

Redmuluc
Cytuj
Nibiru nie istnieje co zostalo udowodnione ponad wszelka watpliwosc.
 

...a czy zostalo udowodnione-ponad wszelkie watpliwosci-ze istnieje?...songo?
I tutaj jedyna odpowiedz jaka mi sie cisnie na usta, to odpowiedz w stylu pewnego
wasacza,ktory "przeskoczyl" mury Stoczni Gdanskiej:
   ..jedni mowia,ze Nibiru istnieje,inni ze nie,a ja i tym i tamtym nie wierze!
Ech...gdybym tak naprawde chcial pokusic sie o solidne i prawdziwe podsumowanie dzialalnosci
PCH/MF,to znalazly by sie tu gromy,blyskawice jak i niecenzuralne okreslenia...bo zasluzyli sobie na
to,mimo "dobrych"intencji jakie rozsiewali wokolo i glupawych usprawiedliwien.
Redmuluc,zasluzony czlowiek w tlumaczeniach obcojezycznych materialow,dosc dawno trafnie okreslil,ze
PCH/MF to nic innego jak "darmowe biuro podrozy dla emerytow".I mial zupelna racje,bo takim jawi sie
po dzien dzisiejszy dla garstki forumowiczow, no i niektorzy twardziele w koncu przyznali,ze jest to
sciema i straszenie Nibiru w celu wyludzenia od naiwnych kasy.No i wyludzali ta kase,bo jak wiemy
niektorzy naiwni posprzedawawali swoje domy i majatki w celu ratowania....no czego???Chyba ich wlasnych
dupsk,moze nawet nie w pelni swiadomi co czynia.Popularnosc sciemy zaczela gwaltownie spadac w miare jak
przepowiednie enki totalnie dawaly w leb i prowadzily w maliny,a prawdziwym koncem ich dzialalnosci byl
rozpad organizacji na dwie frakcje:polska i chicagowska,z tym,ze polska frakcja przypieczetowala sobie swoj
koniec dzialalnosci ceremonia w Egipcie,11.11.11 roku,z ktorej nic nie wyniklo oprocz ostatecznych malin i
kolejnego osmieszenia sie przed publika.Podzial tak malej organizacji i funduszy byl niczym innym jak ostatnim
gwozdziem do trumny naszych dzielnych "ratownikow".I tu, tym co sie nie obudzili do konca i jeszcze snia jakis
sen o odryciu W.Labiryntu lub wykopaniu Cheopsa1 mowie,ze jest to juz niemozliwe do wykonania.Zbyt malo czasu,
brak odpowiednich funduszy,w dalszym ciagu niepewna sytuacja w Egipcie,a NRS Egiptu[/i] ponownie proszona przez obie
frakcje o zezwolenia na prawdziwe,glebokie wykopaliska archeologiczne w rejonie Gizy pewnie umrze ze smiechu
niczym uda jej sie podjac jakakolwiek decyzje.I to by bylo na tyle co i na przodzie.

Pozdrawiam wszystkich.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2012, 01:25:34 wysłane przez Kahuna » Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Kwiecień 26, 2012, 19:31:29 »

Redmuluc
Cytuj
Nibiru nie istnieje co zostalo udowodnione ponad wszelka watpliwosc.
 

...a czy zostalo udowodnione-ponad wszelkie watpliwosci-ze istnieje?...songo?

Pozdrawiam wszystkich.

oczywiście, że NIE- nigdzie nie pisałem że istnieje "ponad wszelka watpliwość",-
i pozwolę sobię tutaj na pewne przypomnienie z jednego z wywiadów z George Kavassilas, gdzie powiedział, że NIBIRU jest cały czas w opozycji do Ziemi po drugiej stronie Słońca, dlatego jest nie widoczna i ze swojej strony kończę ten wątek.

i również pozdrawiam Uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
arteq
Gość
« Odpowiedz #6 : Kwiecień 26, 2012, 22:07:31 »

wow, czyli nibiru... okrąża słońce po okręgu i ze zbliżona prędkością kątową do ziemi
yhym... tylko jak tam "wskoczyła" niezauważenie...

ło matko, poraziło mnie.
Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #7 : Kwiecień 26, 2012, 23:00:54 »

songo
Cytuj
oczywiście, że NIE- nigdzie nie pisałem że istnieje "ponad wszelka watpliwość",-

Jednak powolywanie sie na opinie Kavassilasa ,ze Nibiru chowa sie za Sloncem i dlatego nie mozemy
jej zobaczyc jest juz wybiegiem nie do obrony i przykrywka dla Ciebie,pch i innych.A przeciez miala
smigac i to nawet zygzakiem.Kto ja zatem tam unieruchomil?Pewnie p.Lucynka,choc twardo obstawala przy
tym,ze zobaczymy ja juz w 2008 roku.Ktos tutaj klamie i maci a naiwni dalej brna w bagno naiwnosci.
21.12.2012 rok bedzie ostateczna data weryfikacji i poznikaja z forum krzewiciele Nibiru,tak jak
znikneli Stanley,Jack z Zetakami i inni "kaplani"od katastrof kosmicznych,przebiegunowan,wzmozonej
aktywnosci Slonca,trzesien ziemi i potopow.

Pozdrawiam.
Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Kwiecień 27, 2012, 04:19:47 »

strasznie was panowie to PCh skrzywdziło
Duży uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
arteq
Gość
« Odpowiedz #9 : Kwiecień 27, 2012, 07:37:48 »

Songo nie czuję się pokrzywdzony, bo od początku mówiłem, że kłamią, wbrew temu co wtedy 90% forumowiczów sądziło. Niektórzy z nich są jeszcze na tym forum i dostali teraz "amnezji"...

Natomiast faktem jest, ze pch wiele osób skrzywdziło, i nasmiewanie się z tego/z nich jest po prostu delikatnie mówiąc nieeleganckie.
Chyba, że stosując ten niskich lotów zabieg socjotechniczny starasz się jeszcze wybronić pch, bo w merytorycznym "starciu" nie masz na to najmniejszych szans.
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #10 : Kwiecień 27, 2012, 07:55:11 »

Witam Wszystkich.Uśmiech

No cóż Gwiazda Bojowa uciekła za Słońce, bo Amerykanie mają teraz ta...aką broń(notabene coś im poszło nie tak, i prototyp się rozpadł wart grube miliardy dolców), że po prostu "kucnęła".  Duży uśmiech
A co na to Vader vel EN-KI ?  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2012, 07:57:34 wysłane przez komandos040 » Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #11 : Kwiecień 27, 2012, 17:43:04 »

songo
Cytuj
strasznie was panowie to PCh skrzywdziło

Mnie na pewno nie.Ja mialem przez kilka dobrych lat dobra rozrywke i zrywanie bokow
czytajac sesje samuela, enkie'go i obserwujac skutki dzialan pch/mf...zadne.Gdyby im
chodzilo o odkrycie W.Labiryntu i wykopanie Cheopsa1,to droga do celu bylaby znacznie prostsza,
krotsza i tansza.Wystarczyloby nie sluchac blaznow,zwrocic sie o pomoc do Yankesow,ktorzy maja
dokladne-co do cala-zdjecia satelitarne terenow Gizy i okolic,zdobyc pozwolenia na wykopki....i wio!
Zdjecia NASA wyraznie pokazuja zarys podziemnych tuneli,zalaman,komnat i co tam jeszcze jest pod piachem.
Mozna bylo zaczac wykopki bez hasania p.Lucynki z rozdzka po pustyni...i to z dokladnoscia do cala,bez
narazania sie na kosztowne pomylki.Sadze,ze celowo trzymano sie innego scenariusza...i to bez wzgledu
na wpadki,pomylki i wbrew zdrowemu rozsadkowi.

Pozdrawiam.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #12 : Kwiecień 27, 2012, 20:10:15 »

Również uważam, że wszystko to było celowe. Czemu miało służyć? Każdy będzie miał swoje własne opinie w tej sprawie. I dobrze, choć jak znam życie i naszą, polską naturę to raczej będziemy oscylować wokół poniżania niż obiektywnej oceny.
Osobiście zgadzam się z >songo<.
Uważam, że nie chodzi mu o usprawiedliwianie posunięć PCH, a wasze jednostronne postrzeganie tego projektu. Oczywiście, że są ludzie, którzy dali się wpuścić w "maliny", oczywiście że znajdziemy wiele jeszcze innych negatywów ale są również pozytywne aspekty zaistnienia tego Projektu.
Np. w moim skromnym przypadku była to przygoda, która przyspieszyła moje otwarcie na inność, na historię/prehistorię. Dzięki projektowi zacząłem widzieć świat z jeszcze innej niż do tej pory, strony.
Poza tym poznałem mnóstwo nowych i bardzo ciekawych, patrzących inaczej na pewne zagadnienia ludzi, choć oczywiście tylko wirtualnie ale zawsze.  Duży uśmiech
Dajcie spokój z tym wylewaniem pomyj. Każdemu przydała się ta lekcja w taki czy inny sposób i osobiście dostrzegam w tym więcej pozytywów niż negatywów. Uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #13 : Kwiecień 27, 2012, 23:20:42 »

W całej rozciągłości (no, prawie...) zgadzam się z opinią Naszego Kochanego Admina (bynajmniej nie jako niejaki Jarząbek... Duży uśmiech). Podczas dyskusji o tajemnicach starożytnego Egiptu, w starciach na argumenty i zdjęcia z tamtejszych świątyń i nekropolii, dowiedzieliśmy się znacznie więcej o tych czasach i tym miejscu, niż ze szkolnych lekcji historii.

Osobiście uważam, że jeszcze wiele razy zaszokują nas newsy z tych okolic, a zwłaszcza terenu Gizy, niezależnie od tego, co robi w tej sprawie ekipa PCh. Wszystkie moje "antenki" - niczym naukowcy z SETI - nastawiam na te wieści. Albowiem jestem przekonany, że trzech Wielkich Piramid ( a podobno była jeszcze czwarta - największa! ) nie zbudowali samodzielnie ludzie z epoki brązu. A jeśli tak, to do naszego Genezis należy dopisać wiele bulwersujących rozdziałów. Pażywiom - uwidim  Mrugnięcie
Zapisane
barneyos

Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Kwiecień 28, 2012, 08:18:13 »

Ja dzięki PCh trafiłem na to forum (na wcześniejszym nie byłem).

krzysiek - też mam hicior - w Gizie jest drugi sfinks !
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Maj 02, 2012, 23:47:17 »

Podobnie ja Darek,Krzysiek i  barneyos ,nie załuję  że poświęciłam swój czas Pch.Poznałam głębiej wiele interesujących mnie zagadnień ,wielu ciekawych ludzi a niektórych nawet osobiście  Chichot Oczywiście staram się sledzić podobnie jak Ty Kahuna ,poczynania obydwu fundacji i naszych archeologów amatorów i jestem ciekawa co będzie  dalej Uśmiech ,ale jadu na nich nie będę wylewać,bo nie mam takiej potrzeby.


Cytuj
krzysiek - też mam hicior - w Gizie jest drugi sfinks !

barneyos ,gdzie ?

« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2012, 23:48:33 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
sfinks
Gość
« Odpowiedz #16 : Maj 03, 2012, 08:26:44 »

 Ludzie dajcie sobie ,,siana,,


Nie pomogą wam żadne wykopaliska ani sprawy techniczne! Były już na ziemi nie takie cywilizacje jak nasza! Gdzie sie pchacie z tymi łopatami i motykami ,,Na księżyc,,?Tak jak w filmie polskim ,,Skarb ,, też szukali ,majaczyli ,ściany rozbijali ,a wszystko w wielkim niezrozumieniu sprawy. Do tragedii by doprowadzili ,a przeciez tam tylko o miłość chodziło a nie o złoto i brylanty? Czy wy ślepi jesteście?Jeżeli myślicie że przez ,,wrota ,,do innych światów przejdziecie ,bo znacie jakieś hasło lub macie zdobyty jakiś przedmiot ,czy coś podobnego ,to wam chyba rozumu zabrakło! Kto by was tam chciał ? Plemię żmijowe ,wilki w owczej skórze ,Do czego wy tam, potrzebni jesteście?Podajcie sobie rękę na zgodę ,ale tak uczciwie ,nie na pokaz, bo was akuratnie kameruja .Przestańcie pluć na siebie nawzajem jadem ,żmijowym,, Zmieńcie swoje ,,psie ,,zachowanie .Nie włazcie jeden na drugiego ,czy trzeba czy nie trzeba ,nie szczekajcie i nie gryżcie sie publicznie i pokryjomu.Bez zgody i jedności nikt nas nie uzna godnymi ,,lepszych światów,, Nawet gdyby sam Faraon powstał z martwych to nic nikomu nie pomoże ,gdy jest zakłamanym kundlem .Każdy powinien zmieniać nasza cywilizację sam od siebie ! Nie pokazujcie paluchem na sąsiada lub innego bliżniego,tylko zwróccie się do swego wnętrza i zobaczcie jaki macie bałagan.Najmniejszą plamkę widzicie u kogoś ,kto akurat przechodzi po drugiej stronie ulicy, a swoich własnych brudnych butówe nie zauważacie.D
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #17 : Maj 03, 2012, 08:43:45 »

Bardzo wymowny i dosadny teks ale jakże prawdziwy w stosunku do większości z nas. Ta sfinksie w tym wypadku masz 100% racje budzimy faraona w naszych sercach , żeby przemienić siebie przez odblokowanie pokładów dobra w sobie. A do tego nie są nam potrzebne łopaty i kilofy a zrozumienie iż krzywdzenie innych ( złym słowem i złym czynem) jest krzywdzeniem siebie samego!
Takie zachowania poczynione w stosunku do wszystkich i wszystkiego w okół nas to tworzenie sobie samemu blokad rozwojowych.
Bowiem to my siebie otaczamy wibracją naszych myśli słów i czynów jakom? czy niosącą dobro miłość i lekkość , wynoszącą? Czy niosącą ciężkość bólu cierpienia , smutku i strachu , ściągająca w dól?
Czego życzysz innym tak naprawdę życzysz sobie , bo ten "inny" to tylko lustro dla ciebie w fizyczności. Zatem , zanim uruchomisz myśl swoją , która zademonstruje się słowem realizującym czy zastanów się dobrze, czy chcesz sam przeżyć sytuacje tworzone dla kogoś? Bo one wrócą i zamanifestują się ze zwielokrotnioną siłą.
We Wszechświecie , na naszej ziemi również istnieje zasada ; co siejesz , to zbierzesz.....

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Sierpień 15, 2012, 00:48:35 wysłane przez Kiara » Zapisane
sfinks
Gość
« Odpowiedz #18 : Sierpień 14, 2012, 18:51:31 »

Droga Kiaro ,ja nie sieję ,ja koszę głupotę .
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #19 : Sierpień 14, 2012, 22:04:22 »

wow, czyli nibiru... okrąża słońce po okręgu i ze zbliżona prędkością kątową do ziemi
yhym... tylko jak tam "wskoczyła" niezauważenie...

ło matko, poraziło mnie.

Tak sobie zerknąwszy na ten "nowy" stary wątek..
i czytam post ateqa - a tu niespodzianka!..

Cytuj
Jednak powolywanie sie na opinie Kavassilasa ,ze Nibiru chowa sie za Sloncem i dlatego nie mozemy
jej zobaczyc jest juz wybiegiem nie do obrony i przykrywka dla Ciebie,pch i innych.A przeciez miala
smigac i to nawet zygzakiem.Kto ja zatem tam unieruchomil?

..jak zapewne (choć niekoniecznie) wiecie, osobiscie nie byłem jakoś przywiazany do teorii Nibiru.
Wiec moje zaangażowanie w wątki dotyczące tego zjawiska było znikome lub zadne.
O niektórych informacjach dowiaduję się czasem dopiero mimochodem od sceptyków, w formie
która je podważa, osmiesza lub ironizuje.

A przeczytałem dwi powyższe informacje -  i nagle coś mnie tknęło!

"czyli nibiru... okrąża słońce po okręgu i ze zbliżona prędkością kątową do ziemi"
"Nibiru chowa sie za Sloncem i dlatego nie mozemy jej zobaczyc"
"A przeciez miala smigac i to nawet zygzakiem."
Wszystkie powyższe stwierdzenia mogą być prawdziwe!

Jak rzekłem - nie pasjonuje sie nibiru. Ale ta oczywistość śmieszności powyższych stwierdzeń działa tylko przy określonym wyobrazeniu Układu Śłonecznego (jakiego uczyli nas w szkole).
Więc niekoniecznie jest juz wybiegiem nie do obrony i przykrywka dla Ciebie,pch i innych.

Jeśli przyjąć geometrię Układu Słonecznego, jaka przedstawiałem niegdyś na forum ip (niestety ktoś mi przepatroszył admina - i chwilowo nima),
to każde z tych stwierdzeń jest uzasadnione:

"okrąża słońce po okręgu i ze zbliżona prędkością kątową do ziemi" ..nie byłaby kometarną planetą,
a bliźniaczą do Ziemi w przeciwległym biegunie stożka. Krążyłaby tak jak Ziemia - nie dookoła słońca,
a obok słońca "dookoła"  słońca.
Zygzak byłby z kolei oglądem z perspektywy jeszcze pod kątem prostym do tego modelu.

Cytuj
tylko jak tam "wskoczyła" niezauważenie...
..Możliwe iż Niezauważenie niezauwazałes Układu słonecznego - a jedynie jego POŁOWĘ.
Reszta skrywała się za stożkiem światła Słonecznego. (Choć moim zdaniem Ty do tej drugiej(Nibiru) przynalezysz właśnie)
Tak czy owak - połowa jest poza zasięgiem optyczno-rezonansowym (również form satelitarnych z wybranej połowy)
wcale nie musiałaby tam "wskakiwać", skoro juz tam była.
Tyle że uprzednio nie było jej widac - a teraz jakby 'WYCHODZI na JAW'.

przy czym nacisk na JAKBY byłby wprost proporcjonalny do stopnia przyblokowania prcepcji.
czyli WYCHODZI WZGLĘDNIE.
Wychodzenie bezwzględne byłoby opcjonalne...
w zależności od "ścieżki rozwoju".


Cytuj
Kto ja zatem tam unieruchomil?
...  dłuższy wątek -tyle czasu to nie poswięce ...

Jedyne co mnie w tym by ewent. zastanawiało, to fakt, ze panuje absolutna cisza o pozostałych planetach symetrycznych. Ale mogłoby to wskazywać na fakt próby jednak ukrycia przed nami tej konstrukcji Układu
(poprzez wyabstrachowanie tej jednej z planet).
W każdym razie informacja o takim wariancie US poszła w świat w głównych mediach w Polsce
..i świat o niej jakośtam wie.

No ale przecież ja tak sobie tylko gdybam.


Cytuj
Jedyna rzecz jaka logicznie do tego nie pasuje jest taka, że każda z tych źródeł wiedzy przedstawia inny scenariusz zakończenia. Najpierw dowiedzieliśmy o planecie Nibiru, potem o aktywności Słońca następnie o Photon Belcie, a za chwilę o wybuchu Betelgezy. Teorii na temat 2012 roku jest całe multum, dlatego rodzi się pytanie: - "Kto w końcu mówi prawdę?".

Nie mozna oczekiwać JEDNEJ prawdy uniwersalnej na poziomie perspektywy nieuniwersalnej - wąskospecjalizacyjnej i szczegółowej.
Albo rypki albo wodnipki.
Trzeba sie było uKosmicić w fazie ryb, a nie handlowac niewolnikami - toby sie ruzumiło z perspektywy iednEgo "mianownika".
A tak jest bieganina po labiryncie wariantów - i to w zciemnieniu tegoż nieistnienia.

Cytuj
Teraz już wiem co faktycznie ma symbolizować rok 2012 i nowa era wodnika
Właśnie!
Wszystko to jest ZGODNE z zooDiAka`lną sygnifikacją Znaku Wodnika.
Jest Wielotorowy i Wieloscenariuszowy. Gwarantuje Równoległość Światów.

Cytuj
Grunt to zbadać sprawę do końca

Cytuj
z tym,ze polska frakcja przypieczetowala sobie swoj
koniec dzialalnosci ceremonia w Egipcie,11.11.11 roku,z ktorej

Bywa, że Są frakcje by nie spalić frakcji które przesłaniaja frakcje.

Z tą datą kojarzy mi się hiperpoprawność polityczna moderatura Janusza i "solidarnośc jajników" paru innych CHŁOPCÓW przekonanych o swojej nieomylnosci i rozpoznaniu spraw.
Jednakże ośrodek sterujący tymi algorytmami dawno jest już martwy (to fala stojąca.. trochę się utrzymuje*,
bo jest przydatnym narzędziem weryfikacji)

*)
ARTEFAKTY - http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=8387.0


Cytuj
I tu, tym co sie nie obudzili do konca i jeszcze snia jakis
sen o odryciu W.Labiryntu lub wykopaniu Cheopsa1 mowie,ze jest to juz niemozliwe do wykonania.
Obudź się!
Nie każdemu psu kiełbasa jest dana na tacy (no w kazdym razie nie od razu).

Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki.
Z te mozliwe słono sobie życzę.

===================================================================================================================

uuuu

" i poznikaja z forum krzewiciele Nibiru,tak jak
znikneli Stanley,Jack z Zetakami i inni "kaplani"od katastrof kosmicznych,przebiegunowan,wzmozonej
aktywnosci Slonca,trzesien ziemi i potopow."

Moze i poznikają - comieć może inne znaczeniem niż - że zjawisko zniknęło.

Podawałem tu różne informacje związane z przebiegunowaniem.
Jestem propagatorem informacji innych niż katastroficzne. 

Cytuj
Milo poznac - ale reguly gry sa rowniez wyznaczane przez "nieublagany" czas //dla smiertelnych//.
Dla nieśmiertelnych również. Tyle że nieublagany inaczej.
;p

Scaliłem posty. Proszę przestrzegać zasady regulaminu. Janusz.





« Ostatnia zmiana: Sierpień 15, 2012, 00:35:36 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #20 : Sierpień 15, 2012, 14:43:16 »

Wszystkie posty, nie dotyczące "podsumowania PCH" przeniosłem do wątek oftopowy >>.

Na wasze życzenie możemy utworzyć z tego przeniesionego materiału osobny temat.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #21 : Sierpień 15, 2012, 19:06:52 »

Droga Kiaro ,ja nie sieję ,ja koszę głupotę .


Każdy uznaje niesie  mądrość na swoją miarę i nią mierzy napotkane zdarzenia. Zatem co jest głupotą ,a co nią nie jest? Ba.... to zależy wyłącznie od osobistego systemu wartości.


Kiara UśmiechUśmiech
Zapisane
memphis
Gość
« Odpowiedz #22 : Grudzień 22, 2012, 09:11:00 »

Nowa misja, podsumowanie i przyszlosc wedlug PCH:
http://www.projekt-cheops.com/plain.aspx?languageId=1&menuId=1&sectionId=4&cmd=
http://www.projekt-cheops.com/plain.aspx?languageId=1&menuId=1&sectionId=201&cmd=
http://www.projekt-cheops.com/plain.aspx?languageId=1&menuId=1&sectionId=4&cmd=
Pozwolilem sobie wkleic linki, gdyz nie wiem czy ktos z Was tam jeszcze zaglada.
Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : Grudzień 22, 2012, 10:00:40 »

są tu pewne osoby dłużej niż Ja, które wylewają pomyje na PCh,-
i tak jak już wcześniej myślałem/pisałem, jakąż niewyobrażalną krzywdę to PCh im wyrządziło Duży uśmiech
no ale, nie opuszczą go aż do śmierci Duży uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kiara
Gość
« Odpowiedz #24 : Grudzień 22, 2012, 11:05:27 »



 

ROK 2013 I LATA NASTĘPNE


ROK 2013 ROZPOCZNIEMY Z NADZIEJĄ, ŻE ZAPOWIADANE ZMIANY W ŚWIADOMOŚCI LUDZI RZECZYWIŚCIE NASTĄPIĄ, I ŻE NASZ ŚWIAT ZACZNIE SIĘ ZMIENIAĆ. TRUDNO SOBIE WYOBRAZIĆ, ŻE TO CO OBECNIE DZIEJE SIĘ WOKÓŁ NAS BĘDZIE NADAL KONTYNUOWANE. MAM TU NA MYŚLI TOTALNĄ KONTROLĘ NAD LUDZKOŚCIĄ, DO KTÓREJ DĄŻĄ ROZMAITE KARTELE, FIRMY FARMACEUTYCZNE I „RZĄD CIENI“. OBECNIE JEDYNĄ WARTOŚCIĄ DECYDENTÓW JEST ZYSK I DĄŻENIE DO WŁADZY. SPOSOBEM OSIĄGNIĘCIA KONTROLI JEST PODŻEGANIE DO KONFLIKTÓW NA ZASADZIE „DZIEL I RZĄDŹ“, DEZINFORMACJA POPRZEZ CAŁKOWITE PODPORZĄDKOWANIE SOBIE ŚRODKÓW MASOWEGO PRZEKAZU.

JEŚLI MAMY ZOSTAWIĆ PO SOBIE ŚWIAT LEPSZY NIŻ TEN, KTÓRY ZASTALIŚMY – COŚ MUSI SIĘ W TYM ŚWIECIE ZMIENIĆ. MUSI ODEJŚĆ NIEOGRANICZONA WŁADZA PIENIĄDZA I MENTALNOŚĆ LUDZI, KTÓRZY UWAŻAJĄ, ŻE POWINNI ODGRYWAĆ ROLĘ BOGA I DECYDOWAĆ O TYM, JAK POWINNO WYGLĄDAĆ ŻYCIE KAŻDEGO Z NAS. 



Mam nadzieję, że osoby, które regularnie lub od czasu do czasu czytały naszą stronę, wspierały nasze działania – w dalszym ciągu pozostaną z nami. Chciałbym, abyśmy razem rzeczywiście zaczęli TWORZYĆ lepszą przyszłość dla Matki Ziemi i dla całej natury, która na Niej istnieje: ludzi, świata zwierząt i świata roślin.
Andrzej Wójcikiewicz



Słowa te Pana Andrzeja Wójcikiewicza są bardzo dojrzałe , myślę iż każdy z nas w swoim sercu pragnie tego samego.
Ja podpisuje się pod nimi, zawsze mówiłam nie po trzykroć, teraz niech się stanie Świat Dobra Ludzi TAK! TAK! TAK!


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2012, 11:10:02 wysłane przez Kiara » Zapisane
Strony: [1] 2 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.128 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

my-very-cats panzerdivisiontiger naszemaluchy forumhumorystyczne schoolmonster