Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 29, 2024, 06:11:58


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Odp: Sesje z Anną Dolińską  (Przeczytany 1230 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Uduchowiony Piotr
Gość
« : Kwiecień 16, 2012, 12:42:34 »

Powiem szczerze, że gdyby tylko Projekt Cheops rozgłaszał o 2012 na pewno nie zyskałby na tym wiele. Opierając się jednak na racjonalnych faktach trzeba przyznać, że inne niezależne źródła również napominają o tej dacie. O tyle rozeszło się to na masową skalę, że wyreżyserowano nawet film w jej imieniu. Opowiadają o tym Majowie, autorzy książek pod tytułem 2012 roku czy niektóre przepowiednie zapowiadające jakiś "koniec". Jedyna rzecz jaka logicznie do tego nie pasuje jest taka, że każda z tych źródeł wiedzy przedstawia inny scenariusz zakończenia. Najpierw dowiedzieliśmy o planecie Nibiru, potem o aktywności Słońca następnie o Photon Belcie, a za chwilę o wybuchu Betelgezy. Teorii na temat 2012 roku jest całe multum, dlatego rodzi się pytanie: - "Kto w końcu mówi prawdę?".

Możliwe, że jest w tym jakieś ziarnko prawdy, ponieważ zapowiedź o rodzących się na świecie dzieciach indygo i kryształowych utożsamianych z nadejściem nowej ery wodnika jak podają źródła ezoteryczne faktycznie przybiera na masie i jest to widoczne gołym okiem. Według źródeł naukowych (i tutaj kompletnie odbijamy się od ezoteryki) w ostatnich latach odnotowano gigantyczny przyrost na świecie ludzi z syndromem Autyzmu i ADHD. Nawet z naukowej strony można dopatrzeć się, że faktycznie coś tam się dzieje więc w tym przypadku logika, a duchowe wierzenia nie wypierają się wzajemnie jak to na ogół bywa. Napisałem "duchowe wierzenia", ponieważ wedle źródeł ezoterycznych pojawienie się ludzi o specyficznej mentalności, intelekcie i zdolnościach ma wpłynąć na globalny rozwój duchowy na świecie. Jeżeli tylko ten fakt jest związany z datą 2012 to możemy śmiało przyznać, że jest on rzeczywisty.

Na świecie powstaje coraz więcej czytelni (bibliotek, sklepów) i książek o rozwoju duchowym, coraz więcej ludzi otwiera się, coraz bardziej wychodzi ta wiedza na jaw, coraz więcej powstaje ugrupowań zwiastujących jej fenomen, powstaje coraz więcej szkół i ośrodków o profilu uduchowionym, zauważalne są również częściej powstające telewizyjne filmy dokumentalne poświęcone temu zagadnieniu i oczywiście stron, for i portali w internecie zrzeszających coraz większą ilość przybywających ku temu ludzi.

Zatem można zauważyć, że jakaś część prawdy o roku 2012 jest wiarygodna. Natomiast niewiarygodne są wszystkie przekazy, które głoszą o czymś co nie sprawdza się w praktyce, a ludzie idą za nimi jak ślepe owieczki tym bardziej kiedy nie jedna osoba, a spora grupa ludzi wychwytuje w nich to samo spostrzeżenie - jawna manipulacja. Interesuję się tym tematem od około 5-6 lat i w końcu doszedłem do celu, który chciałem od początku zrozumieć.

Teraz już wiem co faktycznie ma symbolizować rok 2012 i nowa era wodnika, dlatego pozostaje nic innego jak obserwować i cierpliwie czekać na dalszy bieg wydarzeń. Ewentualnie jeżeli zajdzie taka potrzeba zainterweniować samemu w odpowiednio przygotowanym momencie.

A co do Enkiego myślę, że zależy mu na rozsiewaniu dezinformacji i odwróceniu uwagi ludzi od czegoś co jest najistotniejsze w praktykowaniu i rozwoju duchowej miłości. Jej główny filar opiera się na szacunku i szczerości wobec człowieka, a z tego niestety Samuel Enki - zadrwił. Więc z szacunku do działalności Projektu Cheops i wszystkich ludzi darzących go szacunkiem proszę oto, abyśmy byli ze sobą szczerzy i przyznali, że Projekt Cheops taką misję jaką chciał osiągnąć - już wykonał i za to możemy podziękować.

I życzę wszystkim ludziom z tego forum, aby cel we wspólnej misji jaką zgodziliśmy się poprowadzić również osiągnęli.

Pozdrawiam was z całego serca - kłania się Piotr z Warszawy.
Zapisane
Strony: [1] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.245 sekund z 18 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

world-anime naprawiacze grotasmierci foxlive k-l