Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 28, 2024, 14:05:01


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: MYŚLI - moje?  (Przeczytany 78105 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
ptak
Gość
« Odpowiedz #75 : Kwiecień 21, 2012, 19:46:45 »

Czytając powyższe i do mojej mózgownicy przylazło pytanie.  Duży uśmiech O modę na imiona.
Czy dostosowuje się ona (ta moda) do rodzących się wibracji, czy jest jednak zaburzającym produktem Ego?
I co, gdy zamiast Jasia mamy Dominika a potem w życiu nic nie styka?  Chichot

U mnie np. były ustalone dwa imiona dla syna, a mąż rejestrując w Urzędzie niespodziewanie zmienił (SAMOWOLNIE!)
pierwsze imię i zamiast Artura mam Adama. I żebym chociaż wiedziała, zaszkodził tym, czy pomógł?
Ot, współczesne ingerencje rodzicielskie.
Do tego dochodzą jeszcze zmiany nazwiska dla mężatek, też trzeba uważać. No i podpis dobrać odpowiedni,
by wzmacniał numerologicznie. I tak się ocyferkowujemy, świadomie lub nieświadomie uzyskując wypadową wibrację,
która nas umacnia lub rozwala. Tyle teoria. A praktyka? Trzeba obserwować i wyciągać wnioski.

Jeszcze ciekawostka lokalna.  Uśmiech Dziś moja dusza wyziernęła mi z oczu, gdy popatrzyłam w lustro i aż mnie zamurowało.
Kilkakrotnie powiedziało mi się na głos ‘kocham Cię’, tylko nie bardzo wiem, kto do kogo gadał i kto kogo kocha.  Chichot
East potrzebny! Ale poczułam ogromną i gorącą miłość i to jest autentyk.  Szok Niesamowite, gdy odczuwa się
coś takiego do siebie. Gapiąc się w dodatku we własne ślipia.  Duży uśmiech Dla takich chwil warto żyć.
No nie tylko dla takich, dla innych też. Pa.  Mrugnięcie
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #76 : Kwiecień 21, 2012, 19:51:27 »

Fajnie prawicie ale utworzyliście już inny wątek (ofa).
Więc chyba już czas go wydzielić.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
east
Gość
« Odpowiedz #77 : Kwiecień 21, 2012, 22:48:36 »

@Astre
Cytuj
Aby po coś sięgnąć, trzeba  po prostu to mieć !
A po co sięgać ,skoro to jest ? Nie bardzo wiadomo dlaczego miałbyś sięgać po coś, co już masz. To co opisujesz Astre to ciągłe wgryzanie się w koncepcje. Tak to można w nieskończoność .
@Laguna
Cytuj
nie nazwalabym tego szufladkowaniem to najzwyklejszy porzadek wszechswiata
Ale ten "najzwyklejszy porządek wszechświata" może być równie dobrze największą ściemą specjalnie przygotowaną dla egotycznego JA, które wyobraża sobie porządki takie, siakie, owakie. Taki design dla dedykowanego odbiorcy Mrugnięcie
@Ptak
Cytuj
Oczywiście, można to odrzucić, jako szufladkowanie
przez „nieistniejące JA”, co czyni JA easta. Ale on sam zapętlił się w swoim "nieistnieniu" i jeszcze trochę
a zniknie nam z oczu, nie daj boże!  Duży uśmiech I kto nas będzie oświecał, że nie ma nas?  Chichot
Nieistniejące w tym sensie, że to jedynie iluzoryczne utożsamienie , coś jak przekonanie na jakiś temat (tu akurat swój), podczas, gdy otoczenie może mieć całkiem inne przekonania co do Ciebie. Kto ma bardziej właściwe przekonania ? Czyje są lepsze ? Twoje ? hahah ,tylko dlatego, ze rozpoznane jakoby pochodziły z Twojej głowy Chichot
Myśli są i będą przybywać tak jak zawsze.Tylko już nie będą tworzyć tożsamości , przekonań na temat samego siebie. Nie bój się nie znikniesz jako Istnienie. Nie będzie tylko etykietki na  temat Istnienia Mrugnięcie

Cytuj
Dziś moja dusza wyziernęła mi z oczu, gdy popatrzyłam w lustro i aż mnie zamurowało.
Kilkakrotnie powiedziało mi się na głos ‘kocham Cię’, tylko nie bardzo wiem, kto do kogo gadał i kto kogo kocha.  Chichot
East potrzebny! Ale poczułam ogromną i gorącą miłość i to jest autentyk.
Bardzo interesujące doznanie.
Ja zostało zamurowane hihihihi .. Słowa wyszły same z ust , opisały stan ,który został zauważony, kiedy JA się "zamurowało" (czyli zawiesiło jakby). I nie było tego, kto wie, czy ktoś gadał i do kogo . Wiedza dotyczyła ODCZUCIA , zaistnienia ogromnej ,gorącej miłości odebranej jako autentyk.
W tym doświadczeniu nie było zadnego interpretatora tego ,co zaszło.
Widać to, co widać i zostało to opisane. Proste i kropka.
Niektórym rozpoznanie iluzji JA , oraz tego, że nikt nie myśli myśli zajmuje całe życie. Inni doświadczają tego w mgnieniu oka wraz z wydobywającym się "znikąd" głosem, którego nikt nie "pomyślał" wcześniej przecież.  Duży uśmiech
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #78 : Kwiecień 24, 2012, 18:24:28 »

Myśli - moje? Duży uśmiech

Bardzo przepraszam co to znaczy moje myśli?
Pawlak widząc samolot nad gospodarstwem stwierdził, że lata nad jego niebem Duży uśmiech
Kod własności troszkę działa  Uśmiech
Jeżeli myśli są moje to gdzie ja je przechowuje  Język
Bo np moje skarpetki w szufladzie Duży uśmiech
Cóż całe życie człek się uczy poczytam obaczę  Duży uśmiech
Co do imion nie przeceniał bym ich wagi
Słowianie np mieli postrzyżyny.
Zwyczaj zmiany imion u człowieka, którym już rodzice nie musieli się opiekować Uśmiech
Możemy oczywiście cofnąć się do pradziejów do pierwszych słów.
Wtedy były inne uwarunkowania energetyczne, inna praca, inne ciało, inne jego predyspozycje.
Można się cofnąć dlaczego nie ale podobno ważne jest teraz Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2012, 18:36:13 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #79 : Kwiecień 24, 2012, 18:49:22 »

Przebiśnieg ..... niech się to JA zweryfikuje w końcu ...... aż do bólu. Chichot
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #80 : Kwiecień 24, 2012, 19:33:47 »

- Kto to ja  w tym świecie Duży uśmiech
Odpowiedź na to pytanie jest dla umysłu  niezwykle istotna. Mrugnięcie
Umysł rządzi Duży uśmiech jest cool Duży uśmiech wymiata Duży uśmiech
Utożsamiliśmy się z osobą, za jaką się uważamy, czyli z ciałem fizycznym  Duży uśmiech
A tu bęc Duży uśmiech jest to NAJMNIEJSZA cząstka nas.
Więc kim jestem? Jestem Tobą, tak jak Ty jesteś mną. Duży uśmiech
Nawet w channelingach jest mowa o lustrach Duży uśmiech
Wszystko jest Całością, rzec by trzeba  Uśmiech
Można powiedzieć, rozmawiasz sam ze sobą Duży uśmiech
Jednej pani nawet oczami dusza wyszła jak na lustro spojrzała Duży uśmiech
Doświadczając siebie wychodzimy od punktu: ja, końcowym efektem jest dojście do rozumienia, że wszyscy stanowimy Całość
Podział, który postrzegamy, jest fikcją. Język
Tak się składa, że większość z nas utożsamia się ze swoim ciałem fizycznym.
Cóż budowaliśmy takie wyobrażenie o sobie latami hm nawet wiekami.  Duży uśmiech
Teraz każdy indywidualnie powinien (choć nie ma musu )  się od tego uwolnić Duży uśmiech
Na  100% pomoże to w pełni otworzyć swój umysł na całość istnienia Cool
Wtedy powinno znikać utożsamienie z „ja”. Duży uśmiech
Pojawia się stan: jestem – istnienie w czystej postaci, bez zakłóceń bez wyobrażeń, ani przekonań.
To tak w uproszczeniu, a może w zagmatwaniu bo rzecz sama w sobie jest prosta Duży uśmiech
Wystarczy decyzja i ciach Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2012, 19:41:18 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #81 : Kwiecień 25, 2012, 05:41:44 »

Przebiśnieg ..... niech się to JA zweryfikuje w końcu ...... aż do bólu. Chichot





Na  100% pomoże to w pełni otworzyć swój umysł na całość istnienia Cool
Wtedy powinno znikać utożsamienie z „ja”. Duży uśmiech
Pojawia się stan: jestem – istnienie w czystej postaci, bez zakłóceń bez wyobrażeń, ani przekonań.
To tak w uproszczeniu, a może w zagmatwaniu bo rzecz sama w sobie jest prosta Duży uśmiech
Wystarczy decyzja i ciach Duży uśmiech

 Chichot Przebisnieg , East  Chichot
Wiec czy zatem mozemy czytajac powyzsze napisac jedno zdanie
Nie utozsamiam sie z moim Ja , rozpuszczam sie w  moim nieistnieniu ? Mrugnięcie

Forum tez mozna zamknac , bo tak naprawde Ono nie istnieje , a jesli jestem w nim to znaczy , ze identyfikuje sie z moim Ja  albo je wypieram ? he  Chichot Chichot

Kiedys czesto slyszalam i sama mowilam jeszcze kilka dni temu :wystarczy , ze wiesz ! tak wystarczy bo ,jak wiesz to wlasnie zaczales 1 rozdzial nastepnej ksiazki i dopiero przy ostanim wiesz naprawde co wiesz.  Chichot Chichot , ale sa niekonczace sie ksiazki ,a w nich rodzialy (nieskonczonosci w calosci ) Mrugnięcie

Ps.
Troszkę bym się nie zgodził, ze nie ma MY. Duży uśmiech
Dlaczego? Uśmiech
Dlatego, że tęcza jest jednością, a składa się na nią kilka kolorów Uśmiech
Każdy człowiek jest inny, każdy kowalem swojego losu itd to prawda.
Tylko, ze nie ma przypadków, a wiec każdy z nas jest potrzeby, każdy z nas ma coś do zaoferowania, każdy z nas może coś wnieść Duży uśmiech
Ja to nazywam Całość choć spotkałem się z nazwa Jedność i też mi się spodobała Duży uśmiech

hihihi  Chichot Chichot Chichot Chichot
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 25, 2012, 06:09:56 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #82 : Kwiecień 25, 2012, 05:45:41 »


Kiedys czesto slyszalam i sama mowilam jeszcze kilka dni temu :wystarczy , ze wiesz ! tak wystarczy bo ,jak wiesz to wlasnie zaczales 1 rozdzial nastepnej ksiazki i dopiero przy ostanim wiesz naprawde co wiesz.  Chichot Chichot , ale sa niekonczace sie ksiazki ,a w nich rodzialy (nieskonczonosci w calosci ) Mrugnięcie


ponoć jest tylko droga, ale i ona ma swoje wyjątkowe odcinki/etapy Mrugnięcie
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #83 : Kwiecień 25, 2012, 08:31:58 »

Samo Wiesz moim skromnym zdaniem nie wystarczy Język
Bo ,,wiedzieć" trzeba stosować. Duży uśmiech
Jeżeli Wiedzy się nie stosuje to bardzo szybko zamiast Wiedzy mamy - wiarę Cool
Czy jak komuś opowiem jak się kładzie glazurę to ten ktoś będzie umiał ją położyć?
Oczywiście są geniusze Duży uśmiech ale tak naprawdę to trzeba spróbować - zastosować to co się Wie w praktyce Uśmiech
Ilu ludzi bardzo fajnie gada o Wiedzy naprawdę miło posłuchać Cool
Natomiast gorzej wygląda zastosowanie w praktyce tego o czym się teoretycznie Wie.
Spotkałem kobietę, która pisała ekstra posty (jedyne co mi w nich nie pasowało to mentorski ton  Duży uśmiech), ale generalnie treści były nic dodać nic ująć.
Więc mimo, ze bardzo ostrożnie nawiązuje znajomości (długo obwąchuje)  spotkałem się z tą kobietą.
Cóż szybko bardzo szybko przekonałem się, że mam do czynienia z jeszcze jednym teoretykiem ba nawet księżniczką. Duży uśmiech
Brakowało jej do szczęścia poddanych Duży uśmiech
No może byli, ale z nic mi na ten temat nie wiadomo Duży uśmiech
Zastosowanie Wiedzy w praktyce było minimalne.
Jak to się często zdarza towarzyszyło temu ,,punkt pierwszy ja mam racje, punkt drugi nawet jak nie mam to nic ci do tego" Duży uśmiech itd itp
Mało tego kobieta ta czuła wręcz zakodowaną niechęć do facetów Duży uśmiech
Bardzo mi pomogła Duży uśmiech
Nauczyłem się, że co innego ględzenie o tym, że się Wie co innego stosowanie tego co się Wie Duży uśmiech

East Twoje ja się zweryfikuje w końcu czuć to przez ścianę Duży uśmiech
Sam znajdziesz na to lekarstwo wedle zasady dla każdego co innego Duży uśmiech
Po chłopsku szukaj rozwiązania i siebie nie u innych Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 25, 2012, 09:03:58 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #84 : Kwiecień 25, 2012, 14:43:42 »

@Przebiśnieg
Cytuj
Tak się składa, że większość z nas utożsamia się ze swoim ciałem fizycznym.
Cóż budowaliśmy takie wyobrażenie o sobie latami hm nawet wiekami. 
Teraz każdy indywidualnie powinien (choć nie ma musu )  się od tego uwolnić 
Na  100% pomoże to w pełni otworzyć swój umysł na całość istnienia
Wtedy powinno znikać utożsamienie z „ja”.
Pojawia się stan: jestem – istnienie w czystej postaci, bez zakłóceń bez wyobrażeń, ani przekonań.
(..)
Dzieki za to rozpoznanie. Istnienie w czystej postaci ... różnie o tym się pisze i ten stan różnie się nazywa. Oczywiście to są nazwy konceptualne, ale na przykład Świadomość. Jest fantastyczny wykład Petera Russela pt "Pierwszeństwo Świadomości" . W Świadomości nie ma koncepcji JA, ale jest to czyste Istnienie właśnie.
Rozpuszczenie iluzorycznego JA nie skutkuje zniknięciem  Duży uśmiech - jak wiele osób (zrośniętych ze swoim JA ) wypiera . Wręcz przeciwnie. To  uwolnienie od zasłony, która rozdziela Jedność.

Do zrealizowania w doświadczeniu oczywiście, bo na forum to dużo można pisać, a to nie to samo (jak zauważył Przebiśnieg ) ,co rzeczywiste, "namacalne" rozpoznanie, które bywa, że boli Mrugnięcie

@Laguna,
Cytuj
  Przebisnieg , East 
Wiec czy zatem mozemy czytajac powyzsze napisac jedno zdanie
Nie utozsamiam sie z moim Ja , rozpuszczam sie w  moim nieistnieniu ?
Napisać to można. Doświadcz, sprawdź co się stanie  , kiedy rozpuścisz JA w Świadomości. Nie ma "mojego istnienia" , albo "Twojego nieistnienia", ale można napisać "JA nie istnieje". Istnienie jako Całość, czy też Jedność po prostu JEST. Tyle, że nie ma w tym żadnego "mnie"/"mojego"/"dla mnie".
 
Cytuj
Forum tez mozna zamknac , bo tak naprawde Ono nie istnieje , a jesli jestem w nim to znaczy , ze identyfikuje sie z moim Ja  albo je wypieram ? he   
Gdzie fizycznie istnieje forum ? Gdzieś na serwerze, ok, ale co w tym serwerze fizycznie się zapisuje ? To wirtualna pamięć podtrzymywana sztucznie w formie jakiejś tam konfiguracji ładunków elektrycznych . Zaledwie okienko na ekranie komputera. Komputery łącząc się z adresem otwierają dostęp do zawartości wirtualnej, a kiedy nie łączą się , wówczas forum "nie istnieje" tutaj. Podobnie jest z zawartością pamięci ludzkiej. Dlaczego nie miałoby tak być z zawartością materii całego Wszechświata ? Co o tym decyduje , albo dlaczego nie ma dostępu do zupełnie innej pamięci ? Dlatego, że kluczem otwierającym konkretny dostęp do konkretnej zawartości tego hologramu jest sekwencja kodów informacyjnych pt "JA". Już samo rozpoznanie iluzji JA to początek poziomu administratora, który zyskuje dostęp do zawartości wszystkich kodów Mrugnięcie

Jednakże to nie takie proste. Byt z myśli będzie strasznie zazdrosny, że go tak po prostu pozostawiasz Mrugnięcie Jego nienasycona ważność będzie się rekonfigurowała na wszystkie możliwe sposoby . Nie po to męczyło się te tysiące lat wcieleń ,gromadziło mozolnie wiedzę, zdobywało kolejne wtajemniczenia, nie po to sobie zbudowało wieżę z miliardami komnat (ech ta fraktalność), których nawet w połowie nie zwiedziło, żeby teraz je ot tak porzucić....  Chichot
Dlatego da się odczuć silny opór.
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #85 : Kwiecień 25, 2012, 14:59:09 »

East, jesteś jak św. Franciszek z Asyżu! Bacz, by Cię Twoje JA nie wydziedziczyło!  Duży uśmiech
Zostaniesz nagą wersją… czego?  Chichot   ...ale i takiego też Cię lubię.  Mrugnięcie
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #86 : Kwiecień 25, 2012, 17:31:17 »

Ptaku, to nawet więcej niż lubienie Duży uśmiech Miłość po prostu jest wokoło, wszędzie Chichot Zestrojenie z nią jest bardzo proste ...
Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #87 : Kwiecień 25, 2012, 18:51:08 »

East , cudnie sie wznosisz , a Twoje "orgazowanie" czuc nawet na innych planetach hihi. Chichot



Spotkałem kobietę, która pisała ekstra posty (jedyne co mi w nich nie pasowało to mentorski ton  Duży uśmiech), ale generalnie treści były nic dodać nic ująć.
Więc mimo, ze bardzo ostrożnie nawiązuje znajomości (długo obwąchuje)  spotkałem się z tą kobietą.
Cóż szybko bardzo szybko przekonałem się, że mam do czynienia z jeszcze jednym teoretykiem ba nawet księżniczką. Duży uśmiech
Brakowało jej do szczęścia poddanych Duży uśmiech
No może byli, ale z nic mi na ten temat nie wiadomo Duży uśmiech
Zastosowanie Wiedzy w praktyce było minimalne.
Jak to się często zdarza towarzyszyło temu ,,punkt pierwszy ja mam racje, punkt drugi nawet jak nie mam to nic ci do tego" Duży uśmiech itd itp
Mało tego kobieta ta czuła wręcz zakodowaną niechęć do facetów Duży uśmiech
Bardzo mi pomogła Duży uśmiech






Przebisnieg   Uśmiech zauwazyles  jak wiele kobiet uczestniczy w Twoim zyciu?
W snach kobieta mowi o kodach .
Teraz piszesz o nastepnej , zapewne wiecej masz doswiadczen.

 Jak One duzo Ci pokazuja - widzisz to ? wiesz o tym ? czy moze chcesz w to wierzyc , ze to one ,a nie Ty sam ? Mrugnięcie




« Ostatnia zmiana: Kwiecień 25, 2012, 23:15:37 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #88 : Kwiecień 25, 2012, 20:22:44 »

@Laguna_
Cytuj
East , cudnie sie wznosisz , a Twoje "orgazowanie" czuc nawet na innych planetach hihi.
eeee ale jak odczytać to "orgazowanie" ? ?
organizowanie ? ; or-gazowanie ? ; orgazmowanie ??
Łobuziakiiiiiiii  Mrugnięcie
Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #89 : Kwiecień 25, 2012, 22:36:48 »

East, jesteś jak św. Franciszek z Asyżu! Bacz, by Cię Twoje JA nie wydziedziczyło!  Duży uśmiech
Zostaniesz nagą wersją… czego?  Chichot   ...ale i takiego też Cię lubię.  Mrugnięcie


Oby tylko nie uległ matamorfozie i nie zaczął głosić ewangelię ptaszkom i motylkom jak czynił to rzeczony św. Franciszek.
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #90 : Kwiecień 25, 2012, 22:44:25 »

a czy sw Francis nie mial racji? przeciez wszystkie istoty maja nature buddy Uśmiech skoro mial dobre intencje to potrafil przemawiac w odpowidnim jezyku Uśmiech
Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #91 : Kwiecień 25, 2012, 22:54:48 »

a czy sw Francis nie mial racji? przeciez wszystkie istoty maja nature buddy Uśmiech skoro mial dobre intencje to potrafil przemawiac w odpowidnim jezyku Uśmiech

Do wniosków się dochodzi, a nie je udowadnia racją !

Mimo wszystko pozdrawiam
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #92 : Kwiecień 25, 2012, 22:55:04 »

Cytat: Astre
Oby tylko nie uległ matamorfozie i nie zaczął głosić ewangelię ptaszkom i motylkom jak czynił to rzeczony św. Franciszek.

 Duży uśmiech No przecież east nie będzie głosił antyjaszczurzej ewangelii, od tego jesteś Ty, Astre.
Każdy ma swego motylka…  Chichot
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #93 : Kwiecień 25, 2012, 23:01:33 »

 Przepraszam że ,ja tak,ni z gruchy,ni z piertuchy,ale tak mi się ten tekst,spodobał że postanowiłam zapodać,go wam na dobranoc.Myślę że doskonale pasuje do tego wątku  Mrugnięcie

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 25, 2012, 23:02:06 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Astre
Gość
« Odpowiedz #94 : Kwiecień 26, 2012, 00:23:49 »


Każdy ma swego motylka…  Chichot



 "http://www.youtube.com/embed/fx9GtA7R6CA"

Oto mój motylek na dziś ....., a jutro postaram się znaleźć innego motylka...

EDIT: Bo bym zapomniał.
 A, te kobiety tańczące na scenie to syntetyki, które w swej  ksenofobii
deklaruje KIARA.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2012, 00:37:42 wysłane przez Astre » Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #95 : Kwiecień 26, 2012, 06:33:42 »


Każdy ma swego motylka…  Chichot



 "http://www.youtube.com/embed/fx9GtA7R6CA"

Oto mój motylek na dziś ....., a jutro postaram się znaleźć innego motylka...

Odbiegajac od motylkow :-), Astre przypomniales mi lata kiedy wkraczalam malymi kroczkami w zycie pelnoletnosci , lubie Savage :-)
Channell
 tekst naprawde i zabawny i madry.
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #96 : Kwiecień 30, 2012, 20:42:17 »

Wiele Kobiet Cool
Jeżeli znamy budowę Całości to wiemy, że na tą chwile jeszcze symbolizuje ja magnez  Duży uśmiech
Jeżeli pozbędziemy się seksualnych podtekstów to zauważymy ze przyjemniej się rozmawia facetowi z kobietą .... Duży uśmiech
Kobiecie z facetem - oczywiście Duży uśmiech są odchylenia Duży uśmiech
Jeżeli mówi o Całości to każdy z nas ma w sobie dwie połowy + i - Język
Równowaga.
Osobiście uważam, (zresztą na wielu ezoterycznych forach pojawiają się podobne informacje), że czas tzw mistrzów, nauczycieli guru itd się skończył Mrugnięcie
Swoje wykonali  Duży uśmiech
Teraz, albo zaczną żyć na własny rachunek albo oddadzą ciała fizyczne....
Teraz każdy sobie rzepkę skrobie Duży uśmiech
Zresztą pozwoliłem sobie nawet na tym zacnym forum użyć Darka jako ,,podpórki" tak jak kiedyś używałem różdżki czy wahadełka czy..... Duży uśmiech
Drogi są rożne - dla każdego co innego, kazdy inny  Duży uśmiech
Dobrze jest nawiązać kontakt ze sobą, a czy ,,podpórką" będzie kobieta, facet czy kot lub kruk to jest raczej mało ważne Język
Jeżeli jest kontakt z wnętrzem następuje równowaga  Duży uśmiech
Wtedy człowiek wysyła tylko pozytywne myśli i takie odbiera bez zakłóceń Język
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 30, 2012, 20:46:14 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #97 : Maj 02, 2012, 12:52:36 »

Przebiśniegu wejrzyj na drogę, którą przebyłeś Mrugnięcie
Cytuj
kiedyś używałem różdżki czy wahadełka czy.....

Zobacz ile rzeczy porzuciłeś,  z ilu tożsamości się wyleczyłeś, ilu "mistrzów" już rozpoznałeś (że się skończyli aż  Mrugnięcie ). I cały ten czas łapiesz się jeszcze czegoś nowego ?
Przed każdym jeszcze jedno rozpoznanie. To , iż
Cytuj
człowiek wysyła tylko pozytywne myśli i takie odbiera bez zakłóceń
to też iluzja
Przede wszystkim z powodu tego egocentrycznego kogoś, który myśli, że to on wysyła myśli  Duży uśmiech

Tymczasem jest on tylko efektem (ubocznym) procesu, który dzieje się w mózgu na 6 sekund wcześniej, zanim  pojawi się iluzja tego, kto uważa, że myśli myśli  Cool
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #98 : Maj 02, 2012, 16:55:34 »

Jesteś ciałem czy masz ciało east Duży uśmiech
Czytając Twoje posty wiem, ze to samo nazywamy inaczej więc polemizował nie będę Duży uśmiech Język
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #99 : Maj 08, 2012, 09:40:51 »

Jesteś ciałem czy masz ciało east Duży uśmiech
Ciało JEST. Forma istnieje (na pewnym poziomie postrzegania) . Nie ma tam nikogo, kto miałby to mieć.

Natomiast co do "być ciałem " .hhmhmhm . Ono  zawiera się w Całości, więc Całość jest również tym ciałem. Conajmniej tu i teraz.

« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2012, 09:41:18 wysłane przez east » Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.179 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

film world-of-pandas akademiajazdykonnej amigos devilssoldiers