Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Październik 23, 2021, 01:39:04


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 3 4 5 6 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wyższa & Niższa Ziemia  (Przeczytany 51474 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« : Kwiecień 19, 2012, 22:00:40 »

Prezentuję tutaj tłumaczenie fragmentu streszczenia napisanego przez A’sha Deane - autorkę książek "Podróżnicy".
O genezie tego za długo by pisać, zresztą Darek zna to lepiej. Krótki słownik:
MCEO - Szmaragdowy Klasztor Zakonu Melchizedeka, inne kombinacje tego brzmią dziwnie.
GA - Anielscy Strażnicy
NET - Transdukcja Nibirujańskiego Pola Elektrostatycznego
SAC - na razie nie znalazłem rozpiski tego


NET, "Wyższa & Niższa Ziemia" SczelinaToral,
Precesja Równonocy& Fałszywe jugi i Wyrównanie 2012 Alpha-Omega


Na poziomie planetarnym, wydarzenie z 13.400 rpne spowodowało aktywację planetarnej anomalii środowiska o nazwie "NET". NET (Transdukcja Nibirujańskiego Pola Elektrostatycznego) jest wielowymiarową uprzężą elektromagnetyczną, która działa poprzez "pasy Van Allena" w ziemskiej atmosferze - i przez skorupę ziemską i płaszcz - co tworzy i podtrzymuje nietypowe zakłócenia w obrębie pola geomagnetycznego Ziemi, oraz w Bio-polach magnetycznych, które regulują zachowania DNA. Przez zakłócenia NET powstałe w okresie 13.400 rpne, rezonans jądra Ziemi został zmieniony, w wyniku czego nastąpiło pierwsze z trzech niewielkich przyspieszeń geograficzno-biegunowego drgania osi ziemskiej. Niewielkie przyspieszenie drgań osi ziemskiej wytworzone w okresie rozpoczynającym się w 13.400 rpne, pierwsze z trzech odpowiednich przyspieszeń niewielkich precesji cyklu równonocy z poprzedniego 26556-letniego cyklu SAC, do szybszego cyklu około 25.920 lat ( przyspieszenie około 636 lat). Wielowymiarowe pole NET rozpoczęło nienaturalne przyspieszenie ziemskiego czasu, który stopniowo odciąga ziemską Templar dalej od współ-rezonansowego zestrojenia z organicznymi uniwersalnymi cyklami czasowymi  i Gwiezdnymi Portalami, i dalej w zestrojeniu z anomalią pętli czasoprzestrzeni, które miało miejsce 5.5 mln lat temu ("Ściana w czasie - anomalia Fantomowej Ziemi "). W wyniku "Wielkiego Osiatkowania" w13.400 rpne  i pierwszego przyspieszenia drgań, ziemskiego pola geomagnetycznego - a więc Korytarze Gwiezdnych wrót Amenti - znalazły się pod częściową kontrolą Iluminatów i ich Starszych krewnych a ewolucja człowieka został przywiedziona do względnego zastoju.

Najbardziej intensywne uszkodzenie Ziemi, które ucierpiała w wydarzeniach z 13.400 rpne był początek dosłownie nieorganicznego wykorzystania lub "Siatki" z części istniejących na Ziemi płaszczyzn wielowymiarowych materii. Część Wrót Gwiezdnych Amenti i część (Templarowej ?) Ziemi i pola trójwymiarowej płaszczyzny materii, zostało zawarte w elektromagnetycznej uprzęży NET, oddzielone i podzielone z częściami Wrót Gwiezdnych Amenti i płaszczyzn, które były poza NET. Ten nienaturalny podział płaszczyzn Ziemi stworzył anomalię "Wyższej" i "Niższej" Ziemi: mają identyczne trójwymiarowe widmo częstotliwości, ale "czasy impulsu" w ramach tej wspólnej częstotliwości stały się rozbieżne. Płaszczyzny i trójwymiarowa podstawa materii, które zostały zawarte w polu NET stały się "Dolną Ziemią", kontrolowaną przez Illuminati NET, pole geomagnetyczne "Niższej Ziemi" doznało pierwszego " wzrostu wahań bieguna ", które przyspieszają "precesje cyklu równonocy z 26,556 do 25,920 lat lat. Płaszczyzny i trójwymiarowa podstawa materii, które pozostały poza NET stały się "Wyższą Ziemią" czyli "Wzniesioną Ziemią"; biologiczne Wzniesienie było jeszcze możliwe z "Wyższej Ziemi", ponieważ część Wrót Gwiezdnych Amenti i płaszczyzn materii pozostało w 26556-letnim cyklu precesji równonocy, przez które cykle otwarcia organicznych SAC Wrót Gwiezdnych Amenti wystąpowały.

W wyniku tych "osiatkowań"  w 13.400 rpne części pól Ziemi, które kiedyś fizycznie się manifestowały "wydawały się dosłownie zniknąć" patrząc od wewnątrz NET i pola jego geomagnetycznej uprzęży. Gdy „Niższa Ziemia" , pole „związane z NET” zaangażowało pierwsze 636-letnie przyspieszenie precesji równonocy" a pole „Wyższej Ziemi”  nie, prędkość rotacji cząstek elementarnych i atomów, a także prędkość wirowania planety Ziemia, przyjęła dwa lekko różne " rytmy drgań pulsacji Energii", lub "impulsów czasowych." Impuls czasu „ Niższej Ziemi” był nienaturalnie przyspieszony, a czas impulsu „Wyższej Ziemi” pozostawał zgodny z większymi, dłuższymi, wolniejszymi impulsami czasu wolnego wielowymiarowego Wszechświata. Czasoprzestrzeń w polu NET „Niższej Ziemi” weszła w niewielkie nieorganiczne przyspieszenie, skurcz i zagęszczanie, wirowania osi Niższej Ziemi, jak również jej drganie, stały się trochę szybsze, powodując lekkie skrócenie dni i uczynienie "wybrzuszenia" w równikowej Ziemi bardziej wyraźnym. Biorytmy pola życia przyspieszyły, podobnie jak szybkość zaniku elementali, a DNA pola życia Niższej Ziemi zostało uwikłany w " magnetycznym uścisku” z anomalii pola geomagnetycznego generowanego przez NET. Na terytoriach Wyższej Ziemi - z mniejszym, bardziej ekspansywnym "czasem impulsu" - nie wystąpują którekolwiek z tych anomalii środowiskowych lub biologicznych.

Starszyzna Illuminati zaaranżowała 13.400 rpne zdarzenie "Wielkiego Siatkowania" jako część ich znacznie szerszego porządku wobec Dominium Templariuszy, zaplanowanego, aby  osiągnąć spełnienie w następnym SAC Ziemi. Ta technologia "Siatkowania" była wykorzystana przez rasę Starszyzny Illuminati wiele razy wcześniej, dosłownie na galaktycznym poziomie planu Illuminati było doprowadzenie NET Niższej Ziemi "online" z ich galaktycznego systemu NET, który działa poprzez galaktykę Drogi Mlecznej i łączy się z równoległą do Drogi Mlecznej galaktyką. W 13.400 pne, rasa starszyzny Illuminati poczyniła znaczne postępy w kierunku realizacji tego planu. Ludzie, jakich znamy dzisiaj, ewoluowali do przodu od punktu "Wielkiej Siatki" do nieszczęsnych mieszkańców "Niższej Ziemi", pod represjami, manipulacjami i genetycznymi mutacjami pola Illuminati NET. Od okresu Wielkiego Siatkowania - i związanych z tym,  kolejnych okresach 10,948 rpne, 9562-9558 pne i 3470 pne, aż do tej pory - , rasa Starszyzny Illuminati i ich Illuminati-Ludzkie dzieci zachowały ciągłą, ukrytą obecność i zaangażowały stały zdalny, manipulujący kontakt i komunikację z ludzkościa Niższej Ziemi, gdy oni cierpliwie "szczotkowali (pielęgnowali) rasy NET ", aby spełniły określone role podczas "spotkania z losem" przewidziane na następny SAC "cyklu Wzniesienia ".

Po 13.400 rpne, okresie Wielkiego Siatkowania, GA-MCEO kontynuowali i przyspieszali ich interwencyjne ewolucyjne wysiłki, stopniowo wracając do  „12 Ustnych Legionów Krysthl-a" zdalnych tłumaczeń  płyt CDT- za pośrednictwem resztki populacji anielskich ludzi, jednoczenie wzmacniając wysiłki genetycznej Bio-odnowy odwrotnej mutacji wśród wszystkich "wspólnych -genów człowieka" "Śpiącej" populacji. "Mutacja wspólnego genu" dotyczyła zarówno Anielskich Ludzi jak   i Illuminati-ludzkiej linii genów, przywracając się obie do stanu "względnej prymitywnej niewinności" -stanu, z których obie mogły iść do przodu razem w ich pamiętaniu nauk życia wiecznego Wzniesienia, oraz w ich uzdrowieniu "wspólno -genowej mutacji" poprzez postępującą Bio-Odnowę. W tym względzie, Illuminati "Śpiące" populacje mogą mieć możliwość powrotu Wolnej Woli do nich. Illuminati-Starsi zanegowali „Śpiącym” tą możliwość, gdyż Starsi hodowali ich tylko jako"jednorazowy zasób", z którym wygrają "Walkę z Templariuszami." Większość ras Illuminati-starszych nie nosili  prawdziwej miłości lub dbałości o dobro swoich ziemskich dzieci Illuminati. W rzeczywistości, uważali swoje dzieci jako "gorsze genetycznie okazy" od starych mistrzowskich ras - gorsze właśnie dzięki genetycznym "zanieczyszczeniom" przez Anielskiego Człowieka, z którym Starsi sami zaprojektowali swoje ziemskie Illuminati-ludzkie potomstwo. Mając litość dla losu Illuminati-ludzi, GA-MCEO zaangażowali "wspólno -genowe mutacje Śpiących" jako okazję do zaoferowania tym rasom ewolucyjnej możliwości Bio-Odnowy, a przez to potencjalnie odzyskanie wolności od hierarchicznej manipulacji i uwięzienia ich przez Illuminati-Stardzych krewnych.

GA-MCEO opcja Ewolucyjnej Wolności i nauki "12 Ustnych Legionów " szybko stały się popularne wśród "wspólno -genowych ludzi Śpiących" zarówno potomków Anielskiego Człowieka jak i Illuminati-Człowieka, dzięki interwencyjnym wysiłkom Strażników po 13.400 rpne Wielkiego Siatkowania. Przez okres małych buntów, które miały miejsce zarówno w Atlantydzkiej jak  i Egipskiej kulturze "rasy niewolników Śpiących" odzyskały małe twierdze kontroli nad niektórymi terenami templariuszy Ziemi - i wewnątrz frakcji podstawowych struktur rządzących elit Illuminati-ludzkich. Takie "niesubordynacje" nie były widziane dobrze wśród lojalistów Illuminati-Człowieka i ich Starszych krewnych. Atlantydzki "Ruch Wolności" został w dużej mierze zwalczony przez różne Illuminati-Starszych inwazje na Atlantydzkie wyspy i sąsiednie terytoria, a Illuminati program "genetycznego mieszanie " został mocno przyspieszony wśród populacji "Śpiących", ale gniazda oporu przeciwko panowaniu Illuminati pozostały. Postępy w Bio-Odnowie odwrotnej mutacji, które zostały dokonane przez MCEO były nieustannie osłabiane przez działania Atlantydzkich Illuminati, ale nadal posuwały się naprzód mimo tych niepowodzeń. Przez lokalne "siły Dominium" swoich ziemskich Illuminati-ludzi dzieci, Starsi wzrastająco promowali wśród ludności Śpiących nauki i zastosowania tego, co nazywano "Nauka Metatronicnej Śmierci " i Atlantydzką technologię "Rozkwitu i Upadku ". W 10,948 rpne, postęp w wysiłkach MCEO Bio-Odnowy, i w Ruchu Wolności Atlantydy, zostały zatrzymane  gdy Illuminati-Starsi wdrożyli masywnie aplikację "Nauka Metatronicnej Śmierci" zdobyli drugie i najbardziej katastrofalne (dla Śpiących) zwycięstwo w rozwoju ich Głównego Planu Podstawowego celu.

Około 13.000 lat temu, w 10,948 rpne, Illuminati-Starsi używali "Nauka Metatronicnej Śmierci ", aby w końcu osiągnąc cel, który oni starali się osiągnąć przez miliony lat wcześniej. Od Atlantydzkiej wysp Bruah, w południowo-zachodnim terytorium Atlantydy (które nazywane są Kubą, Puerto Rico i Haiti współcześnie),  Illuminati-Starsi, przy pomocy swoich dzieci Illuminati-Ludzi, używali Metatronic " Mechaniki Wiru martwej Gwiazdy", aby utworzyć zestaw tuneli czasoprzestrzennych nazwie Solar Time-Torus Tunnel (słoneczny czasowo – pierścieniowy tunel); ten zestaw tuneli łączył rdzeń Gwiezdnych Wrót Niższej Ziemi i Słońca do odpowiednich gwiezdnych bram równoległej Ziemi i Słońca w równoległym systemie czarnej dziury równoległej Galaktyki Drogi Mlecznej. Gdy te zestawy tuneli zostały otwarte, zostały one rozszerzone o tunele Alpha-Omega w galaktycznym rdzeniu "Alfa" Równoległej Drogi Mlecznej i naszą "Omega" galaktyki Drogi Mlecznej, otwierając pole przemieszczeń intergalaktycznej czaso-przestrzeni nazywane “Great Toral Rift Time Rip.” ("Wielki Toral Rozerwania Czasowej Szczeliny"). Poprzez 10,948 rpne- Atlantydzkie  centrum intergalaktycznego “Great Toral Rift Time Rip.”, podstawowe gwiezdne Wrota geomagnetyczne i pole naszego Słońca - i uprząż NET wykorzystujacą pole magnetyczne Ziemi i korytarze z Gwiezdnych Wrót Amenti Niższej Ziemi - były nieorganicznie związane z geomagnetycznymi polami i podstawowymi Gwiezdnymi Wrotami równoległej Ziemi i równoległego Słońca. Połączenie Szczeliny Toral równoległych systemów Ziemi-Słońca wciągnęło Templariuszy Niższej Ziemi i Słońca dalej w niewłaściwy współ-rezonans do organicznych  uniwersalnych cykli czasowych i Gwiezdnych Wrót Wyższej Ziemi i z bezpośrednim dostosowaniem i ujarzmieniem do nieorganicznej czasoprzestrzeni zniekształconego cyklu Systemu czarnej dziury Równoległej Drogi Mlecznej "alfa".

Przez „Toral Rift Time Rip”, przestrzenno-czasowe pola i cykle otwarcia Gwiezdnych Wrót Niższej Ziemi, Słońca i Układu Słonecznego i "fantomową Ziemią" anomalia pętli czasoprzestrzeni z przed 5,5 mln lat temu, wszystko stało się elektromagnetycznie zmieszane  i zsynchronizowane z cyklami Tunelu Alpha Jesiennych Wrót otwarcia Równoległej Ziemi i Słońca równoległego. Niższa Ziemia  i nasz Układ Słoneczny wszedł przestrzenno-czasową anomalię w "cykl fałszywych jug Illuminati ", które zamierzano zakończyć w realizacji planu Mistrza Illuminati podstawowego celu podczas następnego SAC. Przez Planetarne zakłócenia templariuszy spowodowane 10,948 rpne “Great Toral Rift Time Rip.”, Niższej Ziemi rezonans rdzenia został ponownie zmieniony, w wyniku czego miało miejsce drugie z trzech niewielkich przyspieszeń geograficzno-biegunowych wahań osi ziemskiej. Z biegiem czasu to drugie przyspieszenie wahań osi ziemskiej utworzyło drugie z trzech odpowiednich niewielkich przyspieszeń precesji cyklu równonocy - z 25.920-letniego cyklu precesji pierwszego przyspieszenia (w 13.400 lat pne), na jeszcze szybsze, które przyspieszają krokami do około 25.771 lat cyklu precesji do czasu następnego równoległego SAC. Podczas zdarzenia Toral Rift w 10,948 rpne, cykle czasowe, Gwiezdnych Wrót okresy otwarcia i precesja cyklu Równonocy Niższej Ziemi zostały zsynchronizowane do kontroli równoległych cykli otwarcia, tuneli Ziemi co spowodowałoby otwarcie Korytarzy Wrót Gwiezdnych Amenti na Niższej Ziemi przedwcześnie w 2012 roku, gdy Gwiezdne Wrota  równoległej Ziemi i równoległej Mlecznej Drogi Jesiennych Wrót  otwartych przez Szczelinę Toral.

Gdyby Główny Plan Illuminati był udany, okres 2012-2013 AD przyprowadziłby ludzkość Ziemi do ostatecznego kataklizmu "spotkania z przeznaczeniem Illuminati". Podczas tego "spotkania", nasz Układ Słoneczny i Równoległy Układ Słoneczny zaangażowałyby nieorganiczne „Metatronic Death Star Merkaba Vortex” zmieszany „Toral Rift Time Rip”, co spowodowałoby gwałtowne "Masowe Wymarcie"  Pól życia w obu systemach. Następnie oba systemy solarne byłyby "cofnięte w czasie" do 10,948 rpne- Atlantydzkiego centrum Szczeliny Toral czasoprzestrzeni pola przemieszczeń, skąd byłyby one przyswojone jako "surowe kwanty" w System czarnej dziury Równoległej Drogi Mlecznej "alfa". (Szczegółowe informacje na te tematy znajdują się w -Podsumowaniu wątków-2.)

Podczas przypadku 10,948 rpne Szczelina Toral w polu NET Niższej Ziemi i w polu geomagnetycznym Ziemi zaangażowano częściowe przesunięcia biegunów, wyrównując je z obszarami równoległej Ziemi, co spowodowało pewne anomalie klimatyczne oraz częściowy okresu lodowcowy na Niższej Ziemi. Po raz kolejny Nakładka epigenetyczna i DNA pola życia Niższej Ziemii zostały bezpośrednio dotknięte przez zmiany środowiska w planetarnego pola geomagnetycznego. Drugie z trzech biologicznie wywołanych "wymazań pamięci" miało miejsce, ponownie stawiając ziemskich ludzi w prymitywny stan percepcji, z utratą pamięci historycznej, praktycznej i pamięci języka, a mutacja "wspólno-genowego człowieka", która rozpoczęła się w 13.400 rpne nadal przyspieszała.

Od czasu przypadku 10,948 rpne Szczeliny Toral i później pole życia Niższej Ziemi  stało się dosłownie więzieniem w obrębie środowiska wprowadzając  cykl sztucznie przyspieszonego czasu, w którym Planetarni Templariusze i Korytarze Gwiezdnych Wrót Amenti Niższej Ziemi , a Zatem biorytmy ich pól życia, przyjęły stopniowo skracające się "Fałszywe jugi" Cykl Gwiezdnych Aktywacji Jesiennych Wrót równoległej Ziemi. W strukturze niezakłóconych, organicznych cykli Czasu Uniwersalnego są 4 cykle czasu w Eyugha ekspansji / okresie manifestacji. Każdy z 4 cykli Eyugha czasu zawiera 6 mniejszych Euiago-SAC cykli czasowych, a każdy Euiago-SAC cykl zawiera 6 mniejszych cykli kontinuum czasowego. Jeden organiczny Ziemski Euiago-SAC cykli otwarcia Gwiezdnych Wrót ma 26,556 lat długości; jeden organiczny cykl planetarny Eyugha Ziemi - 6 organicznych Euiago-SAC cykli - jest 159,336 lat długi. System "Fałszywych jug" " sztucznego czasu Illuminati " jest skonstruowany przez nakreślenie 25920-letniego nieorganicznego przyspieszenia "precesji równonocy" - przeciwnie do cyklu Niższej Ziemii rozwoju wahań osi geograficznej biegunów  między dostosowywaniem się do Polaris i Vegi, które występuje ze względu na nienaturalnie wymuszoną synchronizację pola Wrót Gwiezdnych Amenti Niższej Ziemi i geomagnetycznych pól z  tymi z Równoległej Ziemi i równoległej Alpha galaktyki Drogi Mlecznej. Wykresy progresji tych "fałszywych jug " cykli precesji były i są ważne dla Illuminati-Starszych, ponieważ w pewnych okresach powtarzających się w tym nieorganicznym cyklu, bezpośredni dostęp do portalu terytoriów Niższej Ziemi staje się dostępny z Równoległej Ziemi i równoległego systemu Czarnej Dziury Drogi Mlecznej.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Kwiecień 19, 2012, 22:05:47 »

ciąg dalszyKiedy Niższa Ziemia  i Słońce zostało powiązane z równoległym systemem poprzez Atlantydzkie Słoneczne tunele czaso - Torusów i Szczeliny Toral 10,948 rpne, orbita Niższej Ziemi wokół Słońca przyspieszyła nieznacznie (skrócenie organicznego "roku" Niższej Ziemi) i została zsynchronizowana w zgodnej rotacji z " niewidzialną orbitą" równoległej Ziemi wokół jej słońca, oraz poprzez tunele powiązań między Rdzeniem Słonecznych wrót, naszym Układem Słonecznym stał się on nieorganicznym systemem z podwójną gwiazdą, niewidocznie uwięziony do równoległego Układu Słonecznego. Gdy orbitalne obroty i cykle czasu otwarcia Gwiezdnych Wrót naszego Układu Słonecznego zostały wymuszone do synchronizacji z tym Równoległym Układem Słonecznym, uwięzione Wrota Gwiezdne Amenti Niższej Ziemi  ustawiają się bezpośrednio - w określonych punktach za każdym rocznym obrotem Niższej Ziemi wokół Słońca -  z „tunelami Alpha- Jesiennych  Wrót równoległej Ziemi i  z tunelami Alpha-Omega jądra galaktycznego" Każdego roku w okresie wiosennej równonocy i równonocy jesiennej, równoległe tunele czasoprzestrzenne Alpha Ziemi mogły otwierać się bezpośrednio do wykorzystania uwięzionych Wrót Gwiezdnych Amenti Niższej Ziemi, na okres około dwóch tygodni, co pozwala Illuminati-Starszym na łatwe przejścia i odwiedziny między Niższą i równoległą Ziemią. Każdego roku w czasie zimowych i letnich okresów przesileń, znowu przez okres około dwóch tygodni czasu Słoneczne-Torus tunele czasoprzestrzenne będą angażować Wrota Niższej i Równoległej Ziemi w krótkim dostosowaniu międzygalaktycznych tuneli Alpha-Omega galaktycznego jądra, pozwalając Illuminati-Starszym na przejście bezpośrednim tunelem na Niższą Ziemię z różnych regionów obu galaktyk Mlecznej Drogi.

Te roczne okresy Komunii "były wykorzystywane przez rasy Iluminatów-Starszych na bezpośrednie i cykliczne" policyjne " interakcje na Niższej Ziemi  Atlantydzkiej, egipskiej i pre-starożytnych" Śpiących "ludzkich kultur.  "Fałszywe juga" kalendarze Illuminati, przedstawiające fałszywe "yuga" cykle precesji 25,920 lat, rozpoczęły się najpierw od Atlantydy po przypadku 10,948 rpne Szczeliny Toral. Te Atlantydzkie Kalendarze Illuminati "były używane zarówno przez Illuminati-starszych  i ich Illuminati-ludzkie dzieci Niższej Ziemi do" śledzenia harmonogramów odwiedzin "gdy Illuminati-Starsi wracali do Niższej Ziemi  na wizytację. "Atlantydzkie Illuminati Fałszywe juga Otwarcia Równoległych tuneli  Kalendarze precesji" zostały później wprowadzone do różnych Śpiących populacji ludzkich Niższej Ziemi i stały się podstawą dla kalendarza Majów czasów ostatecznych i wielu wczesnych "pogańskich sezonowych kultów" i obrzędów.

Po przypadku 10,948 rpne Szczeliny Toral, i jej wynikowych anomalii klimatycznych i czasu cyklu, kultury Atlantów rozwijały się pod wzrastająca kontrolą Iluminatów, podczas gdy rasy  MCEO - Krystalicznej Rzeki Aquafereion interweniowały poprzez Wyższe portale Ziemi wprowadzając "Wodnych-ludzi " hybrydowe linie na Niższej Ziemi  dla Bio-Odnowy  upadającego kodu genów Anielskiego Człowieka. W 10.500 rpne Illuminati-Ludzie toczyli "Podbój Lucyfera", podczas którego Atlantydzkie Wyspy, i natychmiastowa kontrola ewolucji człowieka Niższej Ziemi, wpadła ostatecznie pod panowanie Illuminati. W 9562 pne Atlantydzcy Illuminati-Ludzie obalili usiłowania interwencyjne MCEO-3Krystalicznej rzeki Aquafereion Niższej Ziemi w wystąpieniu zdarzenia o nazwie Wielki Areszt, w 9560 pne Atlantydzcy Illuminati-Ludzie sformalizowali swój planetarny plan panowania w kreowaniu Lucyferycznego Przymierza "One World Order – Atlentean Conspiracy"(Jeden Światowy Porządek – Atlatydzka konspiracja), a w 9558 pne ich nieszczęśliwy Podbój Templariuszy zakończył się powszechną powodzią i ostatecznym zatonięciem trzech wysp pierwotnych mieszkańców Atlantydy. Gdy podbój Illuminati Atlantydzkich Templariuszy postępował na Niższej Ziemii , różne frakcje ras Illuminati-Starszych i ich dzieci ziemskich zaangażowały w zwalczanie konkurencyjnych programów Dominium Templariuszy i z tego wynikły "wojny siatki" Niższej Ziemi, każda konkurująca grupa Illuminati-Starszych zamierzała kontrolować Gwiezdne Wrota Amenti Niższej Ziemi - a tym samym międzygalaktyczne „Toral Czas Rozerwanie Szczeliny” - podczas "2012 spotkania z przeznaczeniem Illuminati".

Konflikty i "Najazdy" każdej z Illuminati-Ludzkich –hybrydowych ras nawzajem na Niższej Ziemi kontynuowano nadal wśród konkurujących grup Illuminati aż do 3470 pne, kiedy to niektóre frakcje ras Illuminati-Starszych i ich Illuminati-ludzkich dzieci zorganizowali trzecie z trzech niewielkie przyspieszenie wahań geograficzno –biegunowej osi i wypadkowe przesunięcie  pola geomagnetycznego Niższej Ziemi. To wydarzenie 3470 rpne, który zostało wykonane na Niższej Ziemii  ze starożytnego Babilonu, było określane jako "Babble-On Massacre", gdyż to spowodowało trzecie biologicznie "wymazanie pamięci " ras ludzkich z Niższej Ziemi. Zmutowane rasy "wspólnych-genów ludzkich" Niższej Ziemii  zostały obniżone po raz kolejny, za pośrednictwem środowiska zakłóceń elektromagnetycznych w epigenetycznej Nakładce i DNA, do prymitywnej percepcji stanu z utratą pamięci historycznej, praktycznej i językowej. "Babble-On Massacre" wydarzenie to zostało później zapisane w Biblii tłumaczone jako "Wieża Babel" w historii. (Informacje na temat postępu w programie Atlantydy Conspiracy i Babble-On masakry znajdują się w Podróżnicy Tom -2, 2. wydanie.)

Po tym trzecim przyspieszeniu wahań osi 3470 pne, grupy Illuminati-Starsi znów zaczął "reedukować" "śpiących" ludzkich populacji Niższej Ziemi . Korzystanie z "rocznych harmonogramów komunijnych" powoli przyspieszającgo Atlantydzkiego kalendarza Illuminati fałszywych jug Otwarcie równoległych tuneli precesji równonocy, rasy Illuminati-Starsi cyklicznie" nadzorowały "ich" terytoria więziennej planety Niższej Ziemi  i okresowo" mieszali " ich ludzi z amnezją - jeńców przeznaczonych do hodowli, systematycznie do przodu mieszając elementy genetyczne Głównego planu Illuminati. Rasy Illuminati-Starsi i ich "wybrańcy" Illuminati-Ludzie "elita" dzieci zwracali tylko wybrane fragmenty starożytnej wiedzy Atlantydów dla ogółu Śpiących populacji ludzkich i fałszywie się przedstawiali Śpiącym ludziom jako "bogowie". Śpiących uczono "przestrzegać pór roku," stwarzać "kalendarze kamienne, portalowe świątynie i obserwatoria astronomiczne", w których mogliby "Wykreślić czas i lokalizację wizyt swoich bogów" i mieszali się z nimi dla hodowli podczas takich wizyt. Śpiących uczono wielu potwornych rytuałów terytorialnej siatki podboju, morderstw, ofiar, perwersji, kopulacji i posiadania, dzięki którym mogą "dążyć, aby pozyskać przychylność" fałszywych bogów, którzy ich uwięzili. Znajomość Gwiezdnych Wrót Templariuszy równoległych Ziemi, w realiach historii Atlantydy i pochodzenia rasy oraz Atlantydzkich Nauk śmierci i Planu Głównego Illuminati zostało zarezerwowany tylko dla małej ilości elitarnych "wybranych" w danym momencie. Większość Anielskich Ludzi i Illuminati-ras ludzkich także trzymano w amnezji,  nieświadomych, niewykształconych, zniewolonych, a tym samym łatwych do manipulowania, sprzeniewierzenia i kontrolowania. Jest to rzeczywistość "ostatniej historii starożytnej", od której nasz "znany historyczny zapis"pochodzi.

Niektórym starożytnym grupom wybranym przez Illuminati-Starszych, takich jak Maya, były powierzone większe aspekty wiedzy Atlantydy, o czym świadczy kalendarz czasów ostatecznych Majów. Ten starożytny kalendarz "proroczo" przedstawiał "2012 okres czasu końca, kiedy nieorganicznie zsynchronizowane Gwiezdne Wrota / tunel Fałszywego cyklu juga Niższej i równoległej Ziemi będą kulminacją w zestawie Wrót Niższej Ziemi , naszego Słońca i Ziemi równoległej i Słońca dostosowując się i otwierając tunele do Alpha-Omega tuneli w Galaktycznym rdzeniu obu galaktyk Mlecznej Drogi. Ta "Intergalactyczna 2012 Alpha-Omega Brama Wyrównania " została zaprojektowana, aby przynieść nasz Układ Słoneczny i równoległy układ słoneczny w nieorganiczny Metatroniczny Wir Merkaby Gwiazdy Śmierci zmieszany z 10,948 rpne centrum rozdarcia Szczeliny czasu Toral, spełnieniając Pierwotny Cel Głównego Planu Mistrzów Illuminati. Gdy rasy Illuminati-Starszych i ich elity "wybrani" ida do przodu  z ich ukrytym Podbojem Templariuszy i Śpiących ludzi " Dezinformacyjnym Programem Reedukacji ", GA-MCEO i Krystaliczna Rzeka ras Strażników kontynuowała wysiłki interwencyjne z terytoriów Wyższej Ziemi i innych regionów w ramach Uniwersalnego Systemu Wolnych Światów.

Strażnicy " 12 ustnych Legionów Krysthl-a "po raz kolejny ożywiły powrót nauk z płyt CDT- do" zwykłego człowieka "ludzkich liniach ras, które utrzymały w mocy traktat Szmaragdowego Przymierza, i kilkanaście  innych pisemnych częściowych tłumaczeń Płyt CDT- zostało wydane w różnych językach i kulturach po imprezie w  3470 pne "Babble-On Massacre". Historia "ludzkich wojen i podboju" postępuje, i trwa do naszych czasów, gdy prawdziwe powody nieustannych walk i rozlewu krwi są całkowicie ukryte dla wszystkich, oprócz niewielu wybrańców w szeregach Illuminati, którzy kontynuują role ich poprzedników dyrektorów tych planetarnych zdarzeń. Tymczasem historyczny "galimatias" starożytnych mitów, oszustw, prawd cząstkowych i fałszów częściowych stały się w "faktyczną podstawą duchowej i naukowej rzeczywistości", na której wszystkie nasze znane kultury historyczne i dzisiejsze "publiczne" widoki rzeczywistości zostały zbudowane . Niezależnie od tego, w co zdecydujemy się wierzyć lub nie wierzyć o realiach tego,  "co działo się wcześniej" nasza planeta stoi obecnie w obliczu jej długo planowanego "spotkanie 2012 z przeznaczeniem Illuminati" - które będą miały bezpośredni wpływ na ewolucyjne potencjały każdej formy życia na naszej Niższej Ziemi .

Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #2 : Kwiecień 20, 2012, 09:01:25 »

blueray21 mam pytanie - czy moglbys w malym streszczeniu przerzucic tresci o Templariuszach do watku o Templariuszach?
Rozwalkowalam ten watek i swietnie pasuje wszystko jak ta lala.

SAC to sacrum innymi slowy punkt (osrodek energetyczny) nadir w ukladzie.
To "input". Mozna interpretowac symbolem jako "krzyz".
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2012, 09:19:44 wysłane przez Fair Lady » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #3 : Kwiecień 20, 2012, 11:33:46 »

Tekst jest ciekawy i w dużej mierze potwierdza moją wiedzę , czasami mylone jest nazewnictwo ( może specjalnie , a może nie),nadawanie nazw grupom uczestniczącym w tych  ( przeróżnych) zdarzeniach , to też moim zdaniem w celu wprowadzenia dezinformacji.
Nie ma co ich  zbytnio identyfikować ze współcześnie nam znanymi grupami  pod tymi określeniami. Historia jest modyfikowana wielokrotnie a nazewnictwo zamieniane również.
Jednak fakty manipulacji z przestawieniem osi ziemi są bezsprzeczne i prawdziwe , tak jak ze zmianą wzorca  czasu poprzez zmianę wibracji ziemi , skracanie i wydłużanie czasu naszej doby jest możliwe.
To nie jest aż tak trudne technicznie ( chociaż na skalę takiego obiektu jak ziemia może wydawać się bardzo trudne), jeżeli okrągły strumień  światła pad na okrągły otwór który jest osią ziemi i pokrywają się idealnie te koła, jest ok! Normalny cykl.
Ale jeżeli nastąpi przesunięcie źródła światła tak iż pada jego część na okrąg osi ziemi , a jej krążenie jest połączone z tym światłem, to czas spowalnia  się o wycinek braku światła lub można  przyspieszyć  jego bieg innym niż dawne  360 stopni .Wówczas zamiast okręgu mamy elipsę ze zmienionymi parametrami czasowymi , która na naszym zegarze jest rozpisana jak poprzednio ale nie spełnia dawnych parametrów czasowych. Wzorzec czasu został zmieniony , a co za tym idzie wszystko ulega zmianie , wszystkie cykle i wyliczenia , oraz miejsca padania światła na ziemi  i połączenia  z kosmicznymi ustawieniami ziemi nie są już wedle prawzorca czasu.

W grę jako nowy  wzorzec czasu  wchodzą już inne planety , gwiazdy a cała dawna mapa kosmiczna traci swoją prawdę bo nie można wedle zamienionych parametrów wejść w dawne bramy między wymiarowe. Zwyczajnie nie zgrywają się ich ustawienia z aktualnymi wzorcami ziemskimi.
Następnie wystarczy odebrać ludziom depozyt pozostawionej starej wiedzy i zablokować pamięć ( cały zapis w szyszynce) by takimi "nowo narodzonymi"  nieświadomymi niczego świadomościami , (opierającymi się wyłącznie na obecnych przekazach w pozamienianych księgach) świetnie manipulować.
I tak stało się naprawdę, całkowicie zmieniono parametry ustawienia ziemi otaczając ją bardzo silnie oddziałującą na nią siecią energio informacyjną , której niewolnikami stała się Ludzkość po przez zestrojeniem jej wibracji z Ludzkim mózgiem. Naprawdę wcale nie aż tak wiele jest nas na  Ludzi na ziemi  , zatem dorzucono dorobionych wedle programu syntetyków , bo chodziło o przekształcanie większej ilości  energii.
Jednak nie do końca można zniewolić Ludzką Iskrę Życia , ona intuicyjnie budzi się w końcowych cyklach gdy następuje maksymalne płynięcie energii kosmicznej na ziemię. Są to czasy jak obecne. Zatem co robią nasi władcy?

Wprowadzają poprzez przekazy , szkoły duchowe , opcje religijne i wszelkiej maści cudownych przywódców ( którym dają strzępki informacji jako prawdy objawione, a tak naprawdę przez tych mistrzów podłączają cały czas świadomość tych ludzi do dawnego modyfikowanego systemu)by po pierwsze nadal czerpać z nich energię , a po drugie zmanipulowaną informacją dezinformować, itd.. itp....
Ludzie miast ufać budzącej się w nich intuicji toczą walki o priorytety wiedzy przekazywanej im przez swoich ziemskich i zaświatowych "mistrzów"....

Pojawiają się książki , przekazy z "informacją"... jaką  i czemu służąca? Zawsze kierują Ludzi w sposób mniej lub bardziej podstępny uwierzenia iż to właśnie oni są tymi jedynymi zbawcami , którym musimy zaufać , bo droga naszej wolności prowadzi przez nich!
Co za perfidia oszustwa! Po pierwsze przekazy ( w większości wypadków) robi jedna i ta sama grupa pod wieloma nazwami i wieloma sposobami komunikacji dostosowanymi do odbiorców., po drugie cel jest tylko jeden , podstępem uzyskać zgodę Ludzi na akceptacje ich opcji ) bo prawo wolnej woli obowiązuje.Zatem dla każdego coś innego...? Nie, tak naprawdę  to samo tylko inaczej opakowane zależnie od potrzeb niedoskonałej osobowości i nierozwiniętego EGO kierującego Ludzkimi emocjami!

Jednak prawda o nas i naszych możliwościach przekracza nasze wyobrażenia o sobie ( no, bo, były przez setki tysięcy lat zablokowane), władcy nasi wiedzą ,że jak ta świadomość w nas  przebudzi się do końca  to nikt już ich nie będzie słuchał.
Zrobili więc wszystko co w ich mocy żeby ją zablokować , użyli zarówno sposobów fizycznych ( wszelakie technologie od żywieniowo , medycznych po mentalne) wpływające na  przestrojenie i zablokowanie naszego systemu nerwowego połączonego z 5 zmysłami.
Oczywiście cały czas grają strachem pod wszystkimi możliwymi postaciami dostosowanym do różnych grup ludzkich i środowisk, każdemu wedle jego leków.

Jednak zastraszony Człowiek kiedyś zawsze osiąga taki pułap strachu iż on przestaje nań działać , gdy się już wszystko straci to nie ma się już o co bać, i przekroczenie takiego momentu wyzwala niesamowity poziom energii mobilizującej do działania. Obecnie jesteśmy na tym progu , my już nie mamy nic do stracenia, a wszystko nowe dopiero przed nami  do zyskania. Nie mamy się już czego bać , strach na ludzi  przestał działać.

Teraz powinniśmy zrozumieć dobrze naszą sytuację , zjednoczyć się i zacząć naprawdę działać na rzecz naszego Ludzkiego dobra. Bowiem moment uzyskani naszej pełnej mocy energetycznej i wyzwolenia się z pod władzy tego okupanta Ludzkości i ziemi  jest w czerwcu nie w grudniu.
Czas między czerwcem a grudniem jest czasem przechodzenia na Nową Ziemię, czyli tą od której nas odcięto poprzez zmianę parametrów ustawienia korytarzy przejściowych  między nimi.
Grudniowe przesilenie to tylko definitywne zamknięcie za nami drzwi naszego obecnego III wymiaru. Inaczej czas zgaszenia światła tej rzeczywistości , ostatni moment jej przekroczenia. Otworzeniem jej wrót jest czerwiec tego roku , jest to moment 100% zgrania się wszystkich parametrów obydwu ziem i rozpoczęcia przechodzenia życia na jej powierzchnię.
Dodam tylko nikt i nic nie może powstrzymać tego procesu, ni w żaden sposób zablokować go czy odwrócić. Zresztą od dawna nie można było tego zrobi.

Gdzie są Wrota między wymiarowe, gdzie się one otworzą by ogarnąć sobą całość, gdzie zacznie się ten proces?  Ano w Polsce, tak w Polsce mili moi i to był i jest sekret tak skrzętnie przed całą Ludzkością ukrywany przez te wszystkie grupy manipulacyjne ziemskie i poza ziemskie.

Od nas się zacznie i u nas się zacznie ten proces 6 miesięcznej transformacji energetycznego zestrojenia i przekraczania  z III do IV wymiaru.

Co kol wiek by nie zaczęło się dziać w waszych życiach nie należy się bać tych zmian , bowiem prowadzą one do oczyszczenia fizycznego i mentalnego ze starych blokad energetycznych, oraz do podniesienia w każdym z nas wibracji by proces przejścia był jak najbardziej łagodny.
Informacje jak powyższa są potrzebne ( dzięki serdeczne blueray21 za tłumaczenia wszystkie, za Twój czas i energię  dla nas) bowiem chociaż trochę wyjaśniają co stało się dawno temu i jak zostaliśmy uwięzieni w tym wymiarze. ale również przybliżają zrozumienie co dzieje się teraz i na czym polega nasz "powrót do przeszłości"... inaczej do prawzorca czasu lub usadowień ziemi w kosmosie , zgrania się z dawnymi kodami DNA.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2012, 13:38:16 wysłane przez Kiara » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #4 : Kwiecień 20, 2012, 13:40:16 »

Proces, ktory obserwujemy rozpoczal sie juz dosc dawno mysle, ze to lata 80-te. Wybrani do tego prekursorzy, pionierzy albo piloci jak kto chce, otrzymali zadania do wykonania. Zadania byly rozne, w zaleznosci od predyspozycji, kwalifikacji i staran.
Dzis mowiac ogolnie nastepuje zdanie relacji z projektu. I tak odpowiednie grupy przedstawiaja swe wyniki w celu dalszej wedrowki.
To wyzsza instancja (zlozona z czlonkow Rady Najwyzszej) zadecyduje jaki plan przyjac.
Czy wyburzyc i budowac od nowa, czy modernizowac, albo szukac nowych terenow. To plan swiadomego zagospodarowania przestrzennego.
Polska nie jest zadnym wybrancem, ani uprzywilejowanym, nawet powiem, ze dosc pozno tam fala dotarla.
Polska jest doskonalym nosnikiem informacji.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #5 : Kwiecień 20, 2012, 13:47:18 »

No i fajnie, niech każdy zostanie przy swojej wiedzy, a inni niechaj weryfikują docierające do nich informacje swoją intuicją. Proces trawa jest bardzo intensywny, zostało nam już nie wiele czasu na weryfikację efektów, których niestety nie da się niczym przysłonić  ni powiedzieć iż zdarzyło się to tam , czy tam......
Jednak identycznie jak 1000 lat temu i 100 lat temu i 50 lat temu również teraz pojawiają się przedstawiciele tych władczych grup i za wszelką cenę usiłują odwrócić wiedzę od głównego tematu , z dezinformować Ludzi i przesuną ich uwagę w zupełnie inne miejsca na ziemi. To nic nowego, nowe jest tylko to iz co kol wiek nie powiedzą , czy napiszą nie mają żadnego wpływu na bieg zdarzeń.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2012, 14:01:09 wysłane przez Kiara » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #6 : Kwiecień 20, 2012, 14:43:00 »

Kiedys tez tak myslalam, ze nie ma sie wplywu na bieg zdarzen. Niestety jest odwrotnie, ale trzeba nielada WIEDZY, aby mozna bylo byc zaproszonym do grupy sterowniczej.
I tu tkwi szkopul, ze ludzkosc jest na roznych etapach rozwojowych, to konglomerat, zrownany prawami socjalnymi, lub jeszcze w tradycjach plemiennych, ale zawsze gdzies zorganizowany.
A etapy rozwojowe to nie wyniki zadnych praw lokalnych wladcow, tylko wypracowany stopien wtajemniczenia duchowo-oswiatowego.
I dobrze, ze tak jest!
Teraz odszukujemy sie, pragniemy nawiazac kontakt z rownymi sobie, wracamy do DOMU:)
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #7 : Kwiecień 20, 2012, 15:48:02 »

Nie ważne co się ma w głowie ważne co się ma w SERCU bowiem to ono swoim rytmem wyznacza każdemu , kto je ma ( ale nie to biologiczne) powrót do DOMU .
Czas wybranych do ustawiania parametrów powrotu minął na szczęście bezpowrotnie.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Kwiecień 20, 2012, 16:30:00 »

Lady,
to już jest streszczenie. Nie czuję się kompetentny, ja tu tylko... tłumaczyłem, zresztą z wielkim oporem materii.
Gdy muszę czytać zdanie z 5 razy, żeby się połapać co do czego się odnosi to dla mnie strata czasu. Wybierz sobie fragmenty i skopiuj, chyba, że Darek ci pomoże, on to zna lepiej.
Kiara,
Nazewnictwo jest zależne od autora, oczywiście ziemscy Iluminaci to nie ci z tekstu, choć mogą być ich pajacykami.
Swoją szczegółową wiedzę autorka prezentuje w 2 tomach pt. "Podróżnicy", po polsku wydano pierwszy i pól drugiego tomu.
Nawet skompletowany słownik ich określeń i wyrażeń jest płatny - 48 USD.
Trochę tego  materiału publikuje tłumacz na blogu, Darek to śledzi i czasami tu wstawia.
Jak widać plan na 2012 nie jest dla nas zbyt przyjemny, niestety ludzkim rozumem nie da się chyba pojąć motywów "Starszych". Po co to wszystko?
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #9 : Kwiecień 20, 2012, 16:55:56 »

Widzisz jest tak iż ktoś coś przekazuje ... dlaczego, z jakiego powodu? zazwyczaj jest on dokładnie ukryty, ale efekt wywołujący ten przekaz świadczy o intencjach przekazujących niezależnie od podanych treści.
Zawsze , lub prawie zawsze przy tego typu przekazach ( dokładnie nieprzestawiających zdarzenia) jest użyty podstęp wykorzystujący kompletny brak informacji na temat odbiorcy.
Nie jest tak iż ta przedwieczna gra już się skończyła ( teraz już prawie tak bo do otworzenia Wrót między Wymiarowych mamy niecałe 2 miesiące), opcja tracąca władzę i moc sprawcza walczy do końca. Taką ma naturę ale również ciągnąc za sobą zwolenników  ( którym mydli oczy i obiecuje gruszki na wierzbie oraz zastrasza czym się da) gromadzi kolejnych niewolników którzy nadal będą dla nich przetwarzać energię.
Tu nie ma bezinteresownych informacji , jest interesowna dezinformacja.
Nie skupiaj się na tych skomplikowanych opisach ble ble , ble a zrób konkretną analizę faktów odpadnie ściema zostaną zdarzenia które zaistniały naprawdę.
Obarczanie tych czy tamtych ( nazewnictwo) to tylko odwracanie uwagi i mieszanie pojęć, to obecnie jest bez znaczenia.

Faktów jest kilka ...
1.Komuś przybyłemu  zachciało się zniewolić tych których zastał na ziemi.
2. Odbyły się walki.
3. Ktoś zdobył dominację nad Ludźmi i ziemią.
4. Znał możliwość przestawienia parametrów ziemi by zamknąć korytarze kontaktowe między światem materialnym ziemskim a innymi wymiarami.
5. Zrobił to precyzyjnie wykorzystując możliwość przesunięcia osi ziemi , zmieniając częstotliwość wibracyjną i przepływ czasu.
6. Stworzył gęstą  sieć energetyczna wokół ziemi zastępującą częściowo pole morfogenetyczne z którym Ludzie połączeni są przez swoje DNA.
7. Zestroił ową sieć z ludzkim mózgiem , zablokował ludziom dostęp do dawnej pamięci i części frekwencji w DNA.
8. Powstała sytuacja kręcącej się w  koło w swoich cyklach ziemi bez możliwości otrzymania energii kosmicznej wynoszącej ją w wyższy wymiar  ponieważ nie zgrywały się ze sobą już portale przesileniowe czterech por roku  przekazu energii kosmicznej.
9. Ziemia w tym energetycznym kokonie kręciła się w koło , miast się podnosić gdy była już na szczycie, odkręcała się o 180 stopni i spadała w dól niszcząc zbudowane już cywilizacje ludzkie.
10.Obecnie jesteśmy w momencie końca dużego cyklu galaktycznego na który składają się 4 cykle po około 26 tys lat, czyli naszego 4-tego.
Ma on niezmierne znaczenie w skali kosmosu bo oddziałuje na wszystkie z nim związane mniejsze i większe cykle zmian.
11.Dlatego walka o dominacje przybrała tak wielką i ważną skalę, bowiem ziemia ustawia się po raz kolejny w korytarzu kosmicznym umożliwiającym jej wyjście z tej wielotysięczny czas uwięzi.
12. Co było ważne? Odblokowanie pierwotnego wzorca  czasu i ustawienia wibracji ziemi według pierwotnego wzorca DNA. Zsynchronizowanie z nim wibracji najważniejszych czakramów ziemi biorących udział w obecnym przestawieniu jej parametrów.
13.Pozostała już tylko formalność dopływu  energii kosmicznej dokładnie w punkt SAC - istotnie sacrum , świtę świętych. A to stanie się już niebawem.Tego lata i otworzy się czas wejścia ziemi i ludzi w tak dawno zablokowaną dla nas drogę wyjścia z tego wymiaru. Będziemy przechodzili na Nową dla nas ziemię ale tą istniejącą od zawsze w innej wyższej wibracji z którą nie mogliśmy się połączyć przez te wszystkie blokady.

I to już zdecydowany koniec tych wszystkich bajader w naszej Ludzkiej świadomości , bo razem z uderzeniem w jądro ziemi tej przeolbrzymiej energii spadną z niej wszystkie blokady co również przełoży się na zdjęcie ich  naszej świadomości. U każdego stanie się to na miarę jego osobistego rozwoju by mógł udźwignąć wibrację wiedzy.Systematycznie Ludzko sc będzie przechodziła na Nową ziemię , ci co wybrali inaczej bo nie są jeszcze gotowi przejdą na planety o podobnych parametrach doświadczeń jak ziemskie.
Naprawdę nie mamy żadnego powodu do strachu  żadnego. Wszystko co przejawia się jeszcze jako strach wywołujący agresje jest tylko oczyszczaniem naszych osobistych i zbiorowych przestrzeni ze starych jego osadów.

Jak to wygląda? ano przez wiele setek tysięcy lat żyliśmy ciągle w presji strachu , w naszej świadomości powstał jego osad na samej jej dnie, gruby i twardy, bowiem długo gromadzony. Teraz popłynęła do nas bardzo mocna świetlista energia która mocą swoją spowodowała poruszenie tego "osadu strachu" . Jego poruszone cząstki zaczęły unosić się do góry ( jak w zabełtanej wodzie) i wywoływać w nas irracjonalne reakcje na różne zdarzenia. Ponownie zaczęliśmy się konfrontować z tym co kiedyś osiadło w nas jako nie do końca załatwione sprawy. One musiały się zademonstrować i wywołać w nas reakcje , które są dowodami na obecny poziom naszego rozwoju duchowego. One określają nasz poziom wibracji , naszą barwę osobistą i moc sprawczą.
Naprawdę nie ważne co o sobie mówisz , ważne co na wskutek słów i myśli swoich byłeś w stanie zrobić.I to jest ten "egzamin" kim jesteś? A nie co o sobie myślisz , że kim jesteś?

Teraz są już ostatnie momenty osobistych korekt , osobistych wysiłków podnoszenia swoich  wibracji. Warto to uczynić, warto wyjść z mentalnego uzależnienia od strachu, warto pokonać jego wszystkie majaki w nas.Bowiem tylko ta energia daje nam siłę startu w wyższy wymiar.
Odwrócenie całej wpajanej nam dotychczasowej wiedzy to pokonanie siły tego wpisu , który przez te długie lata trzymał nas w niewoli wykonywania wkodowanych poleceń określających nasz styl życia.
Każdy z nas jest ważnym ogniwem w łańcuchu rozwoju duchowego otaczającego ziemię, każdy ma tu swoją bardzo ważną rolę.
I to tyle.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2012, 17:50:07 wysłane przez Kiara » Zapisane
barneyos

Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Kwiecień 20, 2012, 16:56:01 »

To lekkie przesunięcie Ziemi w bok ....

Jard megalityczny - najstarsza ziemska meta-jednostka - od niej wywodzą się wszystkie ziemskie systemy miar - definiowała koło jako 366 stopni. No to może dlatego te 6 sopni zgubiliśmy kiedyś.
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
Kiara
Gość
« Odpowiedz #11 : Kwiecień 20, 2012, 17:55:28 »

Jako ciekawostkę mogę już powiedzieć ( gdyż minął już  rok od tamtego zdarzenia) przestawiony wzorzec czasu ziemski ( w tamtych  zdarzeniach zmieniający wibracje ziemi ) znajduje się w Egipcie na Elefantynie.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #12 : Kwiecień 20, 2012, 18:51:55 »

Cytat: blueray
Jak widać plan na 2012 nie jest dla nas zbyt przyjemny, niestety ludzkim rozumem nie da się chyba pojąć motywów "Starszych".

Nie martw się>blueray<, nie jest tak źle jak wnioskujesz po tych kilku zdaniach. Duży uśmiech

Cytuj
Po co to wszystko?

To proste, dla nas. Byśmy mieli pojęcie jakim manipulacjom wciąż jesteśmy poddawani.
Nawet w tych kliku, powyższych komentarzach. Mrugnięcie

Cytat: Kiara
Nie skupiaj się na tych skomplikowanych opisach ble ble , ble a zrób konkretną analizę faktów odpadnie ściema zostaną zdarzenia które zaistniały naprawdę.

Bleblaniem może się to wydawać każdemu kto nie pokusił się o zapoznanie z materiałem, a postanowił oceniać całość.
Nie dziwi więc fakt zamieszczania choćby takich, zapewne niezgodnych z myślcielskimi   Afro Zły Mrugnięcie tekstami, wstawek:

Cytuj
Zawsze , lub prawie zawsze przy tego typu przekazach ( dokładnie nieprzestawiających zdarzenia) jest użyty podstęp wykorzystujący kompletny brak informacji na temat odbiorcy.
...

Proponuję jednak zapoznać się przynajmniej z tymi materiałami >>, a wiele się rozjaśni.
I może wówczas zaprzestaniemy przejawiania tej nie chcę napisać narodowej ale jakże pospolitej przywary, a mianowicie potępiania tylko dlatego, że coś nie pasuje do mego światooglądu, "wewnętrznej wiedzy" itp., itd..

Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #13 : Kwiecień 20, 2012, 20:35:30 »

Darek ja absolutnie  nie neguję faktu przestrojenia rzeczywistości i przesunięcia osi ziemi i gwiezdnych korytarzy , wiem doskonale że tak było i to podkreśliłam w moich powyższych postach.

Neguję nazewnictwo i neguję stosowanie technik w celu uzyskania osobistego rozwoju duchowego. Wiem doskonale iż są to skróty , które w rzeczywistości są pułapkami.
Historia ziemi i ludzkości nie jest taka jak powszechnie propagowana i ja to wiem doskonale. Wiem również iż w określonych strefach czasowych są wymieniane informacje prawdziwe na fałszywe i cały czas istnieje manipulacja informacją. Może istnieć ten proceder ponieważ Ludzie nadal ( bynajmniej w większości wypadków) mają  zablokowany dostęp do swojej wewnętrznej wiedzy. Miast ufać sobie i swoim odczuciom ufają ciągle nowym "mistrzom duchowym " którzy to niby wiedzą więcej i lepiej od nich samych. Myśliciele uczą żeby tego nie robić , żeby bardziej ufać sobie niż innym gdyż cała wiedza istnienia zdeponowana jest w każdym z nas. Wiem dokładnie iż bardzo trudno jest zaufać sobie gdy ktoś dosłownie wylewa z siebie potoki informacyjne zupełnie prawdopodobnych informacji. Ja na takich ludzi mam dużą wrażliwość bardzo dokładnie analizuję efekty które wywołuje taki wypływ informacji. Bowiem te końcowe efekty są dla mnie prawdziwą informacją o celu jaki ten ktoś chce naprawdę uzyskać.

Zauważyłam od dłuższego czasu grę dużą dawka prawdziwych informacji ale tak podanych by  wywołały korzystny efekt dla żonglujących nimi.
Ponieważ Myśliciele nie przekazują takich rewelacji już dawno wypadli z ratingu , ale oni mnie nauczyli oceniania wartości takich przekazów przez najwyższy system wartości , a nie efekty dzięki pięknym słówkom. Zatem nie oglądam ich  przez początkowe przydługie opowieści usypiające sobą rozróżnianie ( to norma w takich przekazach) a przez efekt finalny , przez analizę.
Mało komu chce się zawracać sobie głowę analizami lepiej jest łyknąć ciekawostkę bo ktoś napisał tak ... czy tak.... a dla mnie to zbyt mało ja muszę poczuć w tym prawdę , jak nie poczuje to dla mnie ściema i kolejna manipulacja tylko wyższych lotów.
I nie jest dla mnie ważne co ktoś sobie o mnie pomyśli i powie, ale co ja czuję i czy sama sobie się nie sprzeniewierzam  dla "zachowania twarzy" w cudzych oczach.
Tego nigdy nie robiłam i nie zrobię. Pamiętaj iż ta walka informacyjna trwa nadal , grają w niej autorytetami , bo ludzie nauczeni są być wodzeni za nos przez autorytety, miast myśleć i analizować samemu ufają jeszcze ciągle tytułom autorytetów  i wianuszkom  zgromadzonych słuchaczy.

Żeby gdzieś po coś sięgnąć trzeba zawsze osiągnąć moc osobistą i wiedzę ( to droga rozwoju duchowego , nie technicznego , a duchowego) oparta na osobistych doświadczeniach , które dają nam osobistą moc. Nie daj sobie wmówić iż osiągniesz ją zastępczymi technikami, na chwilkę i dla jakiejś pojedynczej czynności , tak, jest to możliwe. Ale nie jest to  dla całokształtu osobistego wzniesienia. Tu nie ma drogi na skróty jest tylko droga wybrana w planie przed urodzeniowym ( zawsze najlepsza i niezbędna dla każdego z nas) uzupełniająca brakującą nam wiedzę i dopełniająca niezbędną moc. Trudno jest temu zaufać iż to taki prosty i naturalny sposób , złudzenie umysłu szuka cudów. A wszystko zawarte jest w prostocie codzienności i etyce oraz moralności życia.
Czy zatem niezbędne jest poznawanie tych cud książek , cud technik i cud mistrzów żeby osiągnąć doskonałość? Nie nie jest potrzebne i dodam iż wielu bardzo prostych ludzi żyjących zgodnie ze swoim sumieniem i szacunkiem dla każdego życia przewyższa rozwojem te obwieszczone autorytety.
Jednak jeżeli komuś ułatwi coś przeczytanie czegoś , zobaczenie czy podyskutowanie to proszę bardzo , jednak niech nie twierdzi iż jest to sposób na osiągnięcie mądrości życia. Bowiem ją się osiąga na drodze przeżywania zdarzeń , osiągania dzięki nim wiedzy i stosowaniu jej tak by nie krzywdziła ni siebie ni innych ludzi obok nas.

Zatem zawsze warto najpierw odczuć czy ta wiedza, ten przekaz , czy ta droga buduje dobro? Co sobą tworzy , jakie uczucia i odczucia się pojawiają na niej. Różnimy się systemami wartości zatem nie ma potrzeby nikomu narzucać wbrew jego woli swoich odczuć dobra, ale warto zawsze na coś zwracać uwagę.

Kiara Uśmiech Uśmiech

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2012, 21:04:46 wysłane przez Kiara » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #14 : Kwiecień 20, 2012, 20:46:51 »


No toś mnie uspokoiła.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #15 : Kwiecień 20, 2012, 20:55:09 »

No, to kopiuj Darek.
Ale, ze od POCZATKU (alfa) nie cierpisz mnie bo zaklocam spokoj, to propzycja blueraya21 jest REWOLUCYJNA!
I w koncu zaczniesz MYSLEC;)


Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #16 : Kwiecień 21, 2012, 12:55:37 »

Posty >Astre, i >Kira'y< przeniosłem do; MYŚLI - moje? >>
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Astre
Gość
« Odpowiedz #17 : Kwiecień 21, 2012, 21:11:48 »


ciąg dalszy

 Niezależnie od tego, w co zdecydujemy się wierzyć lub nie wierzyć o realiach tego,  "co działo się wcześniej" nasza planeta stoi obecnie w obliczu jej długo planowanego "spotkanie 2012 z przeznaczeniem Illuminati"
 

Nie za bardzo jakoś rozumiem to koncowe podsumowanie ?
Co to znaczy- ''  długo planowanego spotkania z przenaczeniem Iluminati ?

Chyba jakiś błąd w tłumaczeniu do czego właściwie  kontekst słów się odnosi ?


Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #18 : Kwiecień 21, 2012, 21:16:24 »

No wlasnie?

Jeszcze nie "czujesz" do czego!

Mrugnięcie
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #19 : Kwiecień 21, 2012, 21:48:07 »

Iluminacja inaczej rozświetlenie lub transformacja ciała fizycznego w świetliste subatomowe, zwyczajnie nowe ludzkie ciało. Osiągnięcie tego stanu przez Człowieka jest jego przeznaczeniem rozwojowym. Kiedyś musi ten moment nastąpić , teraz jesteśmy  właśnie na jego progu.

jak najbardziej jest to przeznaczenie Illuminati" ( czyli Wszystkich Ludzi , którzy jak wszystko dojrzali do tego stanu), inna sprawa iż pewne grupy przywłaszczyły sobie tą nazwę i przekodowały jej znaczenie na negatywne. Może i specjalnie żeby wprowadzić strach oraz zamieszanie , odsunąć od wiedzy prawdziwej Ludzi.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #20 : Kwiecień 21, 2012, 22:01:16 »

Iluminacja inaczej rozświetlenie lub transformacja ciała fizycznego w świetliste subatomowe, zwyczajnie nowe ludzkie ciało. Osiągnięcie tego stanu przez Człowieka jest jego przeznaczeniem rozwojowym. Kiedyś musi ten moment nastąpić , teraz jesteśmy  właśnie na jego progu.

jak najbardziej jest to przeznaczenie Illuminati" ( czyli Wszystkich Ludzi , którzy jak wszystko dojrzali do tego stanu), inna sprawa iż pewne grupy przywłaszczyły sobie tą nazwę i przekodowały jej znaczenie na negatywne. Może i specjalnie żeby wprowadzić strach oraz zamieszanie , odsunąć od wiedzy prawdziwej Ludzi.

Kiara Uśmiech Uśmiech

Ok, ale, ja się przecież nie pytam czym jest Iluminacja tylko odnoszę się marytorycznie do użytego wiele razy w tekście podmiotu ( Iluminati).

A według tekstu to- cytuję :
 prawdziwe powody nieustannych walk i rozlewu krwi są całkowicie ukryte dla wszystkich, oprócz niewielu wybrańców w szeregach Illuminati, którzy kontynuują role ich poprzedników dyrektorów tych planetarnych zdarzeń

Warto odnieść się też  do stwierdzenia : prawdziwe powody nieustannych walk są całkowicie ukryte dla wszystkich.

Więc mamy do wyboru : albo traktować to dosłownie, albo z przymrużeniem oka.
 Deklaruję, więc brak sensu przekazu przy niedoborze danych !


« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2012, 22:12:37 wysłane przez Astre » Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : Kwiecień 21, 2012, 22:01:21 »

Astre

tłumaczenie oczywiście nie jest doskonałe, ale chyba z tekstu wynika, że jest to nazwa procesu zaplanowanego przez "tą" grupę na koniec cyklu (przyspieszonego), czyli po naszemu 21,12,2012. A co wchodzi w skład tego "przeznaczenia" też jest w tym tekście od jakiejś "Metetatronicznej itd." poczynając a na unicestwieniu wszelkiego życia kończąc. Przewidziano też cofnięcie planety w czasie  do 10 948 pne czyli chyba epoki lodowcowej, albo jej końca. No może przesadziłem.

p.s.
Jak sprawdziłem opis tego jest wcześniej w tekście.
Podobno więcej na ten temat jest w podsumowaniu nr 2. Muszę popatrzeć.
czepiasz się - "dla wszystkich, za wyjątkiem " to chyba normalne popularne stwierdzenie, autorki, nie moje.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2012, 22:19:30 wysłane przez blueray21 » Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Astre
Gość
« Odpowiedz #22 : Kwiecień 21, 2012, 22:32:35 »

Astre

tłumaczenie oczywiście nie jest doskonałe, ale chyba z tekstu wynika, że jest to nazwa procesu zaplanowanego przez "tą" grupę na koniec cyklu (przyspieszonego), czyli po naszemu 21,12,2012. A co wchodzi w skład tego "przeznaczenia" też jest w tym tekście od jakiejś "Metetatronicznej itd." poczynając a na unicestwieniu wszelkiego życia kończąc. Przewidziano też cofnięcie planety w czasie  do 10 948 pne czyli chyba epoki lodowcowej, albo jej końca. No może przesadziłem.

p.s.
Jak sprawdziłem opis tego jest wcześniej w tekście.
Podobno więcej na ten temat jest w podsumowaniu nr 2. Muszę popatrzeć.
czepiasz się - "dla wszystkich, za wyjątkiem " to chyba normalne popularne stwierdzenie, autorki, nie moje.

Wiesz o co mi chodzi ?
 Oto, że diabeł tkwi w szczegółach !
Inaczej przekaz staje się nieczytelny.
Owszem... można też odpuścić. Ale.... po co czytać jak nie za bardzo  rozumiemy do końca o co biega ?
W zasadzie domyślam się o co chodzi, ale to jest tylko wyłącznie mój domysł.
Czy jest on prawdziwy?


« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2012, 22:38:25 wysłane przez Astre » Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : Kwiecień 21, 2012, 22:49:49 »

Tak naprawdę to nie jest przekaz. To nieco inna bajka.
Jeśli chcesz trochę "załapać" to skorzystaj z linka Darka do bloga "z kosmosu".
Ja nie mam tyle zdrowia, żeby to przyswajać, to olbrzymi materiał, tam tylko są przetłumaczone niektóre rozdziały z książek i ewentualnie informacje od tłumacza.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Astre
Gość
« Odpowiedz #24 : Kwiecień 22, 2012, 00:26:09 »

Tak naprawdę to nie jest przekaz. To nieco inna bajka.
Jeśli chcesz trochę "załapać" to skorzystaj z linka Darka do bloga "z kosmosu".
Ja nie mam tyle zdrowia, żeby to przyswajać, to olbrzymi materiał, tam tylko są przetłumaczone niektóre rozdziały z książek i ewentualnie informacje od tłumacza.


Książke ''Podróżnicy''  to ja mam i jeszcze wiele innych materiałów i na bieżąco je przerabiam. Generalnie to weryfikuje ze sobą różną wiedzę z różnych źródeł celem ustalenia jakiegoś optymalnego wglądu.

A to tłumaczenie  streszczenia napisanego przez  ASHAYANA DEANE jest po prostu takie jakie jest, gdzie momentami nie za bardzo można pewne rzeczy ze sobą połączyć.
Ale, dzięki, że choć takie jest.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2012, 00:29:50 wysłane przez Astre » Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5 6 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.057 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

black-flag apelkaoubkonrad692 clankoh siri-ya-ny polskatawerna