Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Październik 23, 2021, 01:34:47


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 [5] 6 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wyższa & Niższa Ziemia  (Przeczytany 51473 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
George49
Gość
« Odpowiedz #100 : Maj 31, 2012, 10:07:30 »

Cały ten skorumpowany rozkwit sieci szkól z przekazami i prowadzącymi "aniołami" oraz innymi autorytetami imiennymi to zwykła ściema sprzedająca niepełne informacje za podpięcie do siebie słuchaczy i naiwnych wyznawców.
Im nie chodzi o rozwój ludzi na ziemi a, o uwikłanie naiwnych ludzi w nadziei posiadania wiedzy wyjątkowej przekazywanej przez nich , która w rzeczywistości wcale nią nie jest. To podstępny  plagiat którego celem jest tylko eksploatacja energetyczna naiwnych oraz wykorzystanie ich jako nosicieli bytów  ,które już w obecnych warunkach samoistnie istnieć nie mogą. Potrzebne są im więc ciała ludzkie "pojazdy do przetrwania" , ludzie naiwni chcący osiągnąć wyjątkowość i wzbogacić się szybko wchodzą w takie układy.
Nie chodzi o to że kogoś za to potępiam , to jego i tylko jego sprawa jego woli ale wiedzieć też trzeba iż naprawdę nie wszystkie informacje z ich źródeł są prawdą i w pełni prawdziwe.
Poznałam takich mistrzów sporo ale tylko o dwóch osobach mogę napisać, bo te dwie kiedyś publicznie ( przy swoich uczniach na kursach ) przyznały się do tego, bynajmniej ja o tych wiem. Są nim Tamara Jermakowa i Autori , są też inni ale o nich napisać nie mogę. Ci dwoje sami potwierdzili iż byty w nich przejmują ich osobowość coraz bardziej i coraz bardziej oni realizują nie swoje wybory.

Wszystko było by OK! gdyby nie fakt iż ci ludzie w imieniu już nie swoim prowadzą ufających im ludzi ( a nie wiem czy obecnie też informują ich że to byty w nich decydują za nich ) i realizują plany cywilizacji które reprezentują. Bardzo podobna jeżeli nie identyczna jest sytuacja z P. Lucyną Łobos jak i z P. Anią Dolińską  ( tu są dokładne opisy spychania jej świadomości w nogi i przejmowania ciała przez wchodzący w nią byt) jak dla mnie są to przerażające przykłady pozbawiania ludzi ich osobowości.


Kiara Uśmiech Uśmiech

Dlatego prawdziwe media, czy też kontaktujący się z wyższymi bytami zawsze weryfikują swoich opiekunów. Jak? Sprawdzają prawdziwość otrzymywanych informacji, nie wierzą dopuki się nie przekonają o intencjach... Ale zazwyczaj, u człowieka który dostąpił tej "łaski" (w Bibli są przecież przykłady postaci, które obcowały z Bogiem lub aniołami i czyniły ich wolę)taki kontakt kończy się bezkrytycznym zaufaniem, poświęceniem i gloryfikacją swoich opiekunów. A ci jak wiadomo są różni, ich zamiary także. Stąd też tysiące różnych pozycji ksiązkowychz przekazami, warsztaty i seminaria, setki wyznawców...
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #101 : Maj 31, 2012, 10:34:52 »

Tysiące ludzi dostępujących "łaski" channelingów choć w rzeczywistości nie dostępuje żadnej łaski, a wręcz przeciwnie. Są oni, z jakichś względów, po prostu bardziej podatni do przejęcia kontroli nad nimi. Byty rzecz jasna podkreślają ich wyjątkowość ,ale to przekonanie jest zgubne.

Nie zdziwiłbym się, gdyby te "channelingi" okazały się technologiami kontroli ,które testują na ludziach ukryci w "zaświatach" prawdziwi władcy ludzkości. Bądźcie czujni, gdy słodki głosik będzie sączył do głowy treści o Twojej wielkości, o słodki Mrugnięcie

Niekoniecznie głosik. Zwykłe myśli mogą się pojawiać jakby " znikąd" , ale umysł, przekonany o tym ,że to są JEGO własne myśli będzie za nimi podążał.
Kluczem jest Twoje własne przekonanie o tym jak wspaniały i ważny jesteś .
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #102 : Czerwiec 02, 2012, 21:48:11 »

To następny kawałek "Podsumowania 2". Jest to ciąg dalszy bez wycinki, kontynuacja odpowiedzi na pytanie z poprzedniego posta i następne pytania. Dla wyróżnienia pytania "pochylam".


Siły Illuminati Ludzkie, które akceptują umowę MCEO Amnestii Bio-ReGeneneracji Krystalicznej Rzeki będą cicho i dyskretnie działać jako "Odparcie cichego buntu" wśród lojalistów Illuminati, spowalniając postęp programu Mistrzowskiego Planu Illuminati na każdym kroku. Część "sił buntu Illuminati " przyjmie silną "Platformę zrównoważonego rozwoju" skoncentrowaną na lepszym zarządzaniu zasobami Ziemi aż do 2230 roku, podczas gdy tradycyjni lojaliści Illuminati w tej platformie będą dążyć do większych programów kosmicznych, aby rozszerzyć natychmiastowe potencjały wykorzystania zasobów oraz w próbie utworzenia prawdopodobnych przyszłych Wrót Upadku - planu ewakuacji Ziemi aby uniknąć nadchodzącej konfrontacji z problemami słonecznych CME (rozbłysków). Szybkość, z jaką te "Dramaty Ziemskich Illuminati " będą się rozwijać zostanie ustalona przez to, jak dobrze "Siły Rebelii Illuminati" spowodują "zmęczenie oporu" w ruchu do przodu agendy Lojalistów Illuminati, i jak dobrze ziemskie "Siły Strażników" będą pracowały ze Strażnikami Krystalicznej Rzeki MCEO aby pomóc w utrzymaniu płyt tektonicznych Ziemi tak stabilnych jak to możliwe.


    Czy w tym miejscu ukrytego "Dramatu Finałowego Konfliktu" mogą Strażnicy uratować Ziemię przed "ostatecznym zestojeniem Siatki Kodowania" ze ścieżką rozerwania szczeliny czasowej  Toral i wypadkowego  przesunięcia biegunów 2230-2976 ne?

Znów, niestety, NIE - z powodu zmian zwyrodnieniowych, które nastąpiły w wyniku działań Illuminati, w rdzeniu Gwiezdnych Wrót naszego Słońca w 2007 roku, od tego czasu "Ocalenie Ziemi" nie jest już realną opcją. Ale Strażnicy mogą i odłożą ten teraz już nieuchronny scenariusz Głównego Planu Illuminati, i planetarne przesunięcie Biegunów oraz eskalacje słonecznych CME jakie ten scenariusz zakłada, przez okres około 200 lat - do około 2230 roku.

W tym okresie 200 lat, ludzie, którzy nadal będą genetycznie w stanie po 2012 roku "Metatronicznym punkcie 55" i odpowiedniej "2012 ostatecznej rozgrywce BPR", i którzy chcą to zrobić, bedą mogli angażować program Przyspieszonego Uzdrowienia Bio-ReGeneracji nazwie "Obudzenie Srebrnego Nasienia", dzięki czemu przyspieszona odwrotna -mutacja matrycy DNA może wystąpić, aby umożliwić odzyskiwanie organicznej zdolności Wzniesienia przez atomowe Przemienienie. Z bardziej pozytywnych wiesci, choć obecny "Dramat SAC" na pewno nie rozwinie się tak dobrze, jak mógł, tam gdzie dramat prowadzi oznacza, że Ziemskie Gwiezdne Wrota Przejścia Wzniesienia, Wrota Srebrnego Nasienia Aurora i odpowiadające im Sieci Wrót, pozostaną otwarte przez następne 200 lat. To "okienko 200-lat " umożliwi ludziom, zarówno z linii  "Anielskich" oraz "Illuminati Ludzi " na "Kontrakty Amnestii" które angażują się w nazwie "Uzdrowienie Obudzenia Srebrnego Nasienia" na jego inicjacji w 2012 roku, aby uzdrawiać ich atomowej biologię i Siatki Kodowania wystarczająco do zaangażowania biologicznych "Gwiezdnych Wrót Ślizgowego Wzniesienia" do pobliskich "Wolnych Światów" i "Ścieżki Re-ewolucyjnego Wzniesienia", w których te światy rezydują.

Okres od 2007 roku - gdy "punkt bez powrotu" został osiągnięty w odniesieniu do Gwiezdnych Wrót Układu Słonecznego - do roku 2230 roku nosi nazwę "Cyklu Rozładowania Obciążenia". Jest to Finałowy cykl Ewakuacji nie tylko Ziemi , ale upadającej Drogi Mlecznej. Po roku 2230 ne, wszystkie Gwiezdne Wrota Wzniesienia w obrębie Drogi Mlecznej będą trwale zamknięte, a galaktyka wejdzie Uniwersalną Kwarantannę jako "System Upadku " na "De-ewolucyjnej Ścieżce powrotu Pyłu Kosmicznego".  I  dlatego z tego powodu, a także implikuje daleko idące konsekwencje, które Strażnicy GA-MCEO i Adepci Krystalicznej Rzeki Aquareion-Adashi mają teraz, z tego tekstu i związanym interfejsem publicznym, zaangażowano Tą pierwszą transzę ich "Dziennika Ujawniania" Protokołu.

    Ponieważ Ziemia będzie angażować się przesunięcia biegunów i Dostrojenie Rozerwania Sczeliny CzasowejToral około 2230 roku, a od 2012 r Ziemia zwiększy potencjały Zmiany stopniowo, a lojaliści Illuminati będą kontynuować ich " Agendę Równoległej Inwazji Porządku Jednego Świata - kontynuując eksploatację środowiska i poszukiwanie planu ewakuacji przez potencjalne przyszłe Wrota Upadku przez ziemskie programy kosmiczne - Co Ziemscy Strażnicy Anielskich Ludzi i Amnestii sił Illuminati ludzkich zrobią w tym 200-letnim okresie ewakuacji "Cyklu Rozładowania Obciążenia"?

Pracujące dla "Ścieżki Wzniesienia" dostrojenie skupi się na różnych aspektach utrzymania Ziemskich Potencjałów Wzniesienia ważnymi w "Cyklu Rozładowania Obciążenia" Ostatniego Wzniesienia w 200-letnim oknie otwartych Gwiezdnych Wrót Wzniesienia, pracując bezpośrednio ze Strażnikami Krystalicznej Rzeki MCEO poprzez kontrakty " wzajemnej wymiany kontaktowej", przy jednoczesnym stopniowym rozwoju umiejętności osobistych "Orbowego i Ślizgowego Wzniesienia" Translokacji do kierowanych przez Strażników odwiedzin wyższych obszarów Ziemi.

Pozostając w swoim ziemskim wcieleniu, niektóre osoby będą czuć się zainspirowane, aby zostać Naziemnymi Stewardami Gwiezdnych Wrót "Srebrnego Nasienia Aurora "  i odpowiednich sieci interfejsu Wrót. Wiele osób, które rezonują z pracami "utrzymujących sieć MCEO " poczują inspirację do pomocy w lokalnych i globalnych wysiłkach rozwoju modeli ekonomicznych społeczno-politycznych strategii pokojowych i "Sprawiedliwego handlu" i będą skłonni wspierać wysiłkami planetarną "ochronę środowiska," "alternatywną czystą energię" i "humanitarną moralność", wspierając jednocześnie Strażników bezpośrednio w utrzymaniu stabilności tektonicznej planety podczas  "Cyklu Rozładowania Obciążenia". Inne osoby, dzieląc się wieloma inspiracjami od "Utrzymujących Siatkę" będą zafascynowani aspektami Uzdrawiającymi Nasionami Krystalicznej Srebrnej Rzeki, i bardziej skupią się całkowicie na aplikacji osobistej Bio-ReGeneracji i odwrotnej mutacji Siatki Kodowania i Szablonu DNA, przez co obudzą zdolność fizyczną organicznego "Transfiguratywnego Wzniesienia" przez Gwiezdne Wrota Przejścia; osoby, które mają tą orientację "uzdrawiacza MCEO" będa najbardziej zaangażowane w dostarczaniu bio-duchowego ułatwienia gojenia, edukację i poradnictwo dla siebie i innych w ramach przygotowań do "fizycznego Ślizgowo-Orbowego Wzniesienia" do Wyższej Ziemi. Jeszcze inni będą czuć się "powołani", aby służyć jako "Ministrowie Drogowskazów" Krystalicznej Rzeki MCEO , którzy podzielą się wieloma inspiracjami i celami grup zarówno "Utrzymujących Siatkę MCEO" i "Uzdrowicieli MCEO ", oprócz tych co poczują bardziej osobiste przynależności zapewniające duchową pomoc i wskazówki dla tych, na Ścieżce Wzniesienia Bhardoah.

Illuminati-Ludzie na Ścieżce Wznoszenia Strażnika Umów Amnestii będą działać cicho do wzmocnienia globalnej równowagi ekologicznej, ekonomicznej stabilności i politycznej na rzecz pokoju i stworzą "przeciągającą oporność" wobec "Agendy Inwazji Porządku Jednego Świata",  Illuminati Starszych angażując prywatne Uzdrowienie Srebrnych Nasion, aby zdobyć organiczne biologiczne umiejętności Wzniesienia "Ślizgowo -Orbową" lub świadomego ducha Bhardoah. Wszystkie kolektywy, które angażują wybór wolnej Woli dla Dostrojenia Ścieżki Wzniesienia będą pracowały w kierunku ostatecznego celu wspólnego bezpośredniego organicznego Przejścia Wzniesienia "Ślizgowo-Orbowego" lub "Bhardoah" przez Gwiezdne Wrota Srebrnego Nasienia Aurora, w Re-ewolucyjnej Ścieżka Wzniesienia Krystalicznej Rzeki, która zaczyna się od przejścia do obszarów wyższej Ziemi, które istnieją poza Illuminati  NET. Wszystkie grupy Ścieżki Wzniesienie będą najpierw, poprzez "Kontakt" wzajemnej wymiany kontraktów, pracować w kierunku rozwijania umiejętności w "nie channelowanej" trans-wymiarowej komunikacji Keylontic ze Strażnikami Krystalicznej Rzeki MCEO, a jednocześnie rozwijać umiejętności w Bi-lokacji i translokacji  podczas "Ślizgowo -Orbowych" wizyt w obszarach wyższej Ziemi.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #103 : Czerwiec 02, 2012, 22:06:45 »

W jednym z wątków >redmuluc< podał taką iformację:

Cytat: kobieta MILAB z Australii
Wierzcie lub nie, ale Illuminaci reptiliańsko-ludzcy poprosili mnie o amnestię. Nie pytaj mnie, dlaczego oni mnie o to pytali, bo nie wiem. Mówili, że "Wielka Zmiana" może przebiec gładko (w sensie społecznym) lub problemowo. Sugerowali, że jeśli zostanie zagwarantowane im, wyjście jakiegoś rodzaju, to zapewnią, aby zmiana władzy dokonała się przy minimalnych zakłóceniach. Nie usłyszałam wszystkich szczegółów, bo kazałam im się odpieprzyć.
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=8220.msg97270#msg97270

natomiast dziś >blueray< podał taki tekst:

Cytat: Podsumowania 2-Liga opiekuów
Siły Illuminati Ludzkie, które akceptują umowę MCEO Amnestii Bio-ReGeneneracji Krystalicznej Rzeki będą cicho i dyskretnie działać jako "Odparcie cichego buntu" wśród lojalistów Illuminati, spowalniając postęp programu Mistrzowskiego Planu Illuminati na każdym kroku. Część "sił buntu Illuminati " przyjmie silną "Platformę zrównoważonego rozwoju" skoncentrowaną na lepszym zarządzaniu zasobami Ziemi aż do 2230 roku, oważonego rozwoju" skoncentrowaną na lepszym zarządzaniu zasobami Ziemi aż do 2230 roku, ...

To bardzo obiecujące stwierdzenie.
Widać, że nawet ludzcy przedstawiciele i poplecznicy "Illumiati" świadome są nadchodzących zmian i szukają schronienia, azylu. Taki mają zapewniony jak i wszystkie inne ugrupowania optujące przeciw nam.  Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 02, 2012, 22:09:42 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #104 : Czerwiec 02, 2012, 22:28:53 »

Ja jeszcze gdzieś czytałem niedawno, że Annunaki przeszli na stronę "światła", przepraszają nas itd. i chcą nam teraz "pomagać" sprzątnąć bałagan który stworzyli. Jak znajdę to zacytuję.
Moje tłumaczenie dotyczy tekstu z przed 3 lat, redmulca jest chyba młodszy, nie tak dawno coś tłumaczyłem z przekazów, gdzie było, że nie ma już "nie ziemskich" w naszym otoczeniu co GF trąbi od dłuższego czasu.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Astre
Gość
« Odpowiedz #105 : Czerwiec 02, 2012, 23:28:03 »

Ja jeszcze gdzieś czytałem niedawno, że Annunaki przeszli na stronę "światła", przepraszają nas itd. i chcą nam teraz "pomagać" sprzątnąć bałagan który stworzyli.

Tia....
Niech przywrócą nam wszystkie potencjały zaimplementowane w pierwotnych Helisach DNA, to ja będę rozmawiał. Ale tego zrobić nie dadzą rady.

Reszta to ściema ! Zresztą widać tą ściemę jaką tworzą poprzez 4-tą gęstość  za pośrednictwem  ''Samuela Enki''.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 02, 2012, 23:31:51 wysłane przez Astre » Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #106 : Czerwiec 03, 2012, 18:33:47 »

Ten kawałek o Annunakich wstawiłem do "inni o energii", bo mi się coś p..., zresztą tam też do nich doszliście.
Choć Annunaki helis nam nie przywrócą to  i tak inni nam obiecują osiągnięcie tego.
Co do samej zmiany frontu - jeżeli nie zostaną "przeprogramowani" to wietrzyłbym kolejny podstęp, a o ich zdolnościach do podstępów pisali wszyscy, którzy zetknęli się z informacjami o nich.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Lucyfer
Gość
« Odpowiedz #107 : Czerwiec 21, 2012, 09:24:43 »

Cytat: Dariusz
Cześć >Lucyfer<.
Wybacz, że w tym wątku o to napomykam, ale z reguły wszędzie gdzie klikasz ocierasz się o "Ś.G" więc mogę napomknąć zaś rozwinięcie można kontynuować np. w tym wątku >>, bądź w tym >> - może nawet właściwszym.
Ale do rzeczy. Napomknąłem, w jednym z wątków, o możliwości przeanalizowania przez Ciebie bądź >Leszka< informacji dotyczących właśnie "Ś.G", ale w szerszym lub nawet innym odniesieniu: posty 51,52 i 56 wątku: Wyższa & Niższa Ziemia >>.
Posty te specjalnie podlinkował >blueray< byś, byście mieli możliwość sięgnąć do źródła i przyjrzeć się dokładniej tematowi.
Uważam, że ciekawe rzeczy mogą z tego wyjść.
Przyglądniesz się temu? Duży uśmiech

"Gwiazdy Śmierci Merkaby" używały nienaturalnych proporcji prędkości obrotowej wyjścia "34/21""
Źródło: http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=8163.msg95862#msg95862

Nienaturalne proporcje Stokrotki  Uśmiech


"Organiczne Pojazdy Merkaby Krystar" rozpoczynają z naturalnymi proporcjami "331/3 - 112/3"
Źródło: http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=8163.msg95862#msg95862

Język
"331/3 - 112/3"
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #108 : Czerwiec 21, 2012, 09:48:57 »

Lucyfer! I Ty to wszystko tak po prostu wiesz???
WOW!
Od siebie dorzuce, ze mozesz smialo o 4-5 "jednostek" podwyzszyc, to sie nazywa akceleracja!!. I na takich przykladach materia przegrywa z duchem, bo programik niby w bazie aktualny, ale z konfrontacja otoczenia (celowych progach do pokonywania) - przestarzaly, stad zgrzyty.
Dobra robota!

Dla wnikliwego odbiorcy nasuna sie pewne analogie z miejscami w Biblii (milej zabawy).

Dariusz, to o tych Templar(iuszach)Uśmiech, to chce wstawic wg chronologicznego porzadku czasowego. Zaczelam zajmowac sie badaniem sekty ognia (na terenach Iran-Irak) i co z tego wynika dojsc do kultu Katarow (dwoch Bogow), a potem polaczyc z Templariuszami - potem to co "kazdy" juz wie - a na koncu te futury z bluray21.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2012, 09:50:52 wysłane przez Fair Lady » Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #109 : Lipiec 08, 2012, 08:28:39 »

To ostatnie pytanie i odpowiedź z drugiej części streszczenia. Nie przetłumaczony jeszcze pozostaje fragment odpowiedzi, rozwinięcie na jedno z wcześniejszych pytań. Proszę zwrócić uwagę, że w tekstach terminy "Wyrównanie" i "Dostrojenie" są stosowane zamiennie, dla mnie bardziej odpowiednie jest "Dostrojenie".


Czy Podczas  "Cyklu Rozładowania Obciążenia” ewakuacji w "200-letnim oknie" otwartych Gwiezdnych Wrót Wzniesienia, każdy, kto zdecyduje się wziąć udział w technologii Uzdrawiania Srebrnych  nasion będzie mógł odzyskać zdolność atomowej tranfiguracji do fizyczno-biologicznej Transmigracji "Ślizgowo – Orbowego " Wzniesienia do Wyższej Ziemi?

Jest to "wrażliwe na czas" pytanie. Podczas Dostrojenia Illuminati "Alpha-Omega / Rozerwania Szczeliny Czasowej Toral” szczyt 21 grudnia 2012 roku, niektóre obecnie-uśpione  Metatroniczne Kody "Alpha-Omega" aktywują się w Siatce Kodowania Ziemi, Korytarzach Gwiezdnych Wrót Amenti i polu geomagnetycznym, inicjując trzecie nieorganiczne przyspieszenie czasu "kołysania," Ziemi, cyklu "precesji równonocy" i dwóch trzecich Siatki Kodowania Ziemi. Aktywacja Metatronicznych kodów Alpha-Omega spowoduje, że Illuminati Broadcast-NET w polu geomagnetycznym Ziemi częściowo zmiesza się z odpowiadającą  jej Illuminati-NET Równoległej Ziemi, która wzmocni naszą ziemską Illuminati-NET Metatroniczną Uprząż Czasową, środowiska elektromagnetycznego w Ziemskim polu magnetycznym, ta Metatroniczna Uprząż Czasowa jest zwodnicza, co odnosi się do niektórych współczesnych nauk Nauki śmierci, jako "siatki syntetycznej Świadomości Chrystusa" w ziemskiej atmosferze. Aktywacja wiązek czasowych tej Metatronicznej Illuminati-NET w polu geomagnetycznym Ziemi będzie miała bezpośredni wpływ na DNA i istniejące biorytmy wszystkich form życia na Ziemi poprzez epigenetyczną Nakładkę.

Większy kwant planetarnej  Metatronicznej Uprzęży Czasowej zastąpi mniejszy kwant istniejącej Siatki Kodowania i BPR epigenetycznych konfiguracji nakładki biologicznych form życia - i bazy materii uwięzionej wewnątrz Metatronicznej Uprzęży Czasowej - tworząc automatyczne, wywołane przez środowisko nieorganiczne przyspieszanie czasu / wzrost wibracji, zwalnianie Siatki Kodowania BPR-  opuszczenie / upadek, i odpowiadającego jej biologiczno-atomowego Co-rezonansowego Dysharmonicznego Dostrojenia do Ścieżki Upadku Alpha-Omega. Aktywacja Iluminaci 2012 Czasowej Uprzęży Alpha-Omega / "Fałszywe Siatki Świadomości Chrystusowej" będzie angażować się w biologiczno-atomową strukturę, aby biochemicznie usidlić Wcieloną Świadomość w "uprzęży percepcyjnej" przez transmisje Illuminati Broadcast-NET oraz spowoduje zaangażowanie matrycy DNA i Siatki Kodowania w "Rozbudowę spirali Fibonacciego" Metatronicznego Kodeksu. Gdy Metatroniczny Kodeks zaangażuje ekspansję spirali Fibonacciego na "55- wymieszane proporcje" w Siatce Kodowania i utworzy odpowiednie pole Merkaba "55- prędkości przyspieszenia," struktura atomowa i biologiczna anatomia wpadną pod ujarzmienie i panowanie planetarnej Metatronicznej Uprzęży Czasowej Alpha-Omega.

W momencie aktywacji "55- wymieszanych proporcji" w Siatce Kodowania i matrycy DNA, każdy poprzednio istniejący organiczny potencjał do biologicznego przejścia przez naturalne Wzniesienie Gwiezdnych Wrót będzie trwale utracony wskutek krytycznego uszkodzenia masowego Siatki Kodowania, Szablonu DNA, DNA chemicznego i epigenetycznej Nakładki. Z aktywacją "Metatronicznych 55- wymieszanych proporcji ", "Powszechne wymieszane mutacje DNA" staną się trwałe, a ludzkie DNA zostanie trwale przekształcone z oryginalnego Anielskiego genomu gatunku ludzkiego wiecznego życia, do nieorganicznego skończonego odcisku genetycznego życia z Illuminati-Lewiatana, nowego mutanta-hybrydowo-ludzkiego-gatunku-upadku, predestynowanego do czasowego podbicia dominacji i przeznaczonego do ewentualnej eksterminacji, przez rasy Illuminati-Starszych, do których jego zmutowana Siatka Kodowania jest połączona.

Jeśli świadomość jest uwikłana w biologię, która angażuje aktywację "55-Wymieszanych Metatronicznych proporcji," świadomy-duch będzie uwięziony w Wyrównaniu upadku Alpha-Omega "Siatce fałszywej Chrystusowej świadomości" wewnątrz pola geomagnetycznego Ziemi - nawet po śmierci ciała fizycznego. Żadne biologiczne formy życia na Ziemi nie byłyby oszczędzone przez wywołany 2012-2013 biochemiczno- duchowy holocaust tego środowiska i wynikowe De-ewolucyjne Wyrównanie Ścieżki upadku - Zamiaru planu Illuminati - gdyby nie było wysiłków interwencyjnych Strażników Krystalicznej Rzeki MCEO.

Podczas Illuminati "Alpha-Omega / Wyrównania Szczeliny Toral " szczyt 21 grudnia 2012 przesilenia,  Strażnicy Krystalicznej Rzeki MCEO będą synchronizować aktywację swojej "Głównej Siatki Srebrnego Nasienia", zwanej "Siatką Wzniesienia Srebrnych Nasion Kosmicznego Pyłu "  wiecznie żyjącą Krystaliczną Świadomością  z Illuminati Metatroniczną Uprzężą Czasową / Fałszywą Siatką Świadomości Chrystusowej. Aktywacja Prawdziwej Siatki Wzniesienia "Siatki Pyłu Kosmicznego" będzie angażować jedną trzecią Siatki Kodowania Ziemi i BPR z organicznymi, wolniej poruszającymi się cyklami czasowymi Gwiezdnych Wrót Wzniesienia Srebrnego Nasienia Aurora Wyższej Ziemi, to zaangażowanie pozostanie aż do 2230 roku. Nie ma nic, co Siły Illuminati mogą zrobić, aby zapobiec lub zastąpić bezpośrednią interwencję Strażników "Siatki Wzniesienia Srebrnych Nasion Pyłu Kosmicznego”; siły Illuminati odkryją prawdę o tej rzeczywistości, gdy stwierdzą, że kataklizmy przesunięcia biegunów Ziemi, które są obecnie przewidywane na lata 2013-2015, nie nastąpią jak planują. Siły Illuminati - Starszych "Przywództwa Fałszywego Boga Alpha-Omega " również odkryją około 2976 roku, że ich Mistrzowski Plan Głównego Celu stworzenia Wszechświata Czarnej Dziury Martwej Gwiazdy jest również skazany na porażkę, bo w 2976 roku równoległa Droga Mleczna Czarnej Dziury Alpha eksploduje - jako energetyczne konsekwencje ich własnych działań - nawet zanim System Słoneczny Martwej Gwiazdy zostanie stworzony. Wiecznie Żyjąca Pierwsza Kreacja "ma sposób na dbanie o siebie ... wiecznie", i to wyjaśnia dlatego Kosmos "po prostu pozwala", jest to lekcja, której Grupy Upadku Illuminati wszędzie dobrze się nauczą. To, co jest wieczne, pozostaje wieczne, a co nie jest po prostu w końcu niszczy się samo.

Osoby, które dokonają wyborów, które pozwolą ich osobistym Siatkom Kodowania wprowadzić Co-rezonansowe Harmoniczne dostosowanie się do Siatki Wzniesienia Pyłu Kosmicznego - Strażników pomiędzy 21 grudnia 2012 a 31 stycznia, 2013, otrzymają dar "Przebudzenia Srebrnego Nasienia", który stworzy progresywną biologiczną odporność na Iluminati środowiskowo wywołane automatycznie "Metatroniczne 55-Wymieszane Proporcje" trwałych mutacji DNA. Ci, którzy z powodzeniem osiągną wyrównanie Siatki Wzniesienia Pyłu Kosmicznego przed lub w trakcie tego krótkiego "okna możliwości" zachowają istniejące potencjały Wzniesienia DNA, i otrzymają Regeneracje wszelkich brakujących organicznych Siatek Kodowania / DNA Kodów Szablonów Wznoszenia, jednocześnie generując odpowiednią wytrzymałość w osobistej Siatce Kodowania, aby wytrzymać środowiskowe kwantowe Spustoszenie przez Metatroniczne Kody z planetarnego geomagnetycznego pola Metatronicnej Uprzęży Czasowej. Osoby, które z powodzeniem osiągną wyrównanie Pyłu Kosmicznego przed 31 stycznia 2013 r. zachowają potencjał do przeprowadzenia organicznego atomowego Przemienienia fizyczno-biologicznego Ślizgowo Orbowego Wzniesienia przez Wrota Wzniesienia Srebrnych Nasion Aurora, do obszarów Wyższej Ziemi i poza nią.

Czy dana osoba może spełnić potencjał fizyczno-biologicznego Wzniesienia - gdy ten potencjał jest zabezpieczony dzięki 2012-2013 Wyrównaniu Pyłu Kosmicznego / Przebudzeniu Srebrnych Nasion - będzie zależało od wielu czynników, do których należą istniejące streso- pochodne uszkodzenia osobistego, organicznego DNA, pozostałe osobowe biologiczne poziomy tolerancji dla atomowego Przemienienia, i stopniowe stosowanie Srebrnych aktywacji Uzdrowienia Bio ReGeneracji Srebrnych  Nasion, jak również trwałej stabilności "strony Ziemskiej" we Wrotach Wzniesienia Srebrnych Nasion Aurora. Z dopasowaniem Pyłu Kosmicznego, potencjały biologicznego Przejścia Wzniesienia zostaną przywrócone, ale nawet jeśli przywrócone potencjały osobistego biologicznego Wzniesienia nie będą w stanie osiągnąć spełnienia takich względów jak te wymienione powyżej, świadomy-duch będzie mógł jeszcze osiągnąć duchowe Wzniesienie do Wyższej Ziemi lub poza nią, poprzez organiczne Wzniesienie Bhardoah w punkcie biologicznej śmierci. Jeśli chodzi Przejście Wzniesienia Bhardoah przez śmierć, żywy organizm przed śmiercią staje się "statkiem postępującej wolności", w którym szablony DNA i Siatka Kodowania Bio-ReGeneracji odwróconej mutacji stopniowo następują poprzez zastosowanie Uzdrawiania Srebrnych Nasion, próbując "przyspieszenia" własnego duchowego Wzniesienia przez akt samobójstwa może bezpośrednio ingerować w organiczną mechanikę duchowego wznoszenia się i tak MCEO Freedom Teachings® stanowczo odradzają takie akty.

To krótkoterminowe, od 21 grudnia 2012 do 31 stycznia 2013 "okno możliwości" dla przyspieszonej Bio-ReGeneracji matrycy DNA odwróconej mutacji przez Wyrównanie Srebrnych Nasion Kosmicznego Pyłu jest dostępne dla wszystkich współczesnych ziemskich ludzi, z wyjątkiem tych, którzy już są zaangażowani w "Metatroniczne 55- Wymieszane Proporcje", trwałą mutację DNA. Obecnie bardzo niewielu członków współczesnych ras Illuminati ludzi, i żadni członkowie Anielskiego rodzaju ludzkiego, nie zaangażowali się w Metatroniczne 55- Wymieszane Proporcje " DNA i mutacje Siatki Kodowania. Tylko osoby, które doświadczyły pełnego tranzytu biologiczno- atomowego "Pojazdu Martwej Gwiazdy Merkaby" przez Metatroniczne tunele czasoprzestrzenne, poprzez świadome korzystanie z "Pojazdu Martwej Gwiazdy Merkaby" lub osoby, które bezpośrednio, osobiście uczestniczyły w eksperymentach  Nauk Śmierci Rozerwania Czasu, takich jak "Project Montauk", są już zaangażowane i skojarzone z "Metatronicznymi-55" trwałymi mutacjami DNA. Tak, jak współczesne kolektywy Ziemskich Anielskich Ludzi, większość ziemskich Illuminati ludzkie kolektywy są jeszcze w stanie osiągnąć potencjalną wolność fizyczno- biologicznego "Ślizgowo- Orbowego Wzniesienia" oferowanego w Wyrównaniu Srebrnych Nasion Kosmicznego Pyłu przez Strażników; zaangażowanie w Wyrównanie Srebrnych Nasion Kosmicznego Pyłu można uzyskać dla Illuminati ludzi w drodze umów Głównej Amnestii z trans-wymiarową Radą Krystalicznej Rzeki MCEO i dzięki praktyce technologii Uzdrawiania Srebrnych nasion, które będą stopniowo wprowadzane w MCEO Freedom Teachings®.

Po Wyrównaniu Pyłu Kosmicznego "okno możliwości" zamyka się w dniu 31 stycznia 2013 r., i obie populacje ludzkie, Anielskich ludzi i Illuminati, którzy nie osiągnęli Wyrównania Pyłu Kosmicznego biologicznie zaangażują automatyczne "Metatroniczne 55- Wymieszne Proporcje" mutacje od planetarnego pola geomagnetycznego i od tego momentu będą trwale niezdolni do odzyskania fizyczno- biologicznego potencjału "Ślizgowo Orbowego Wzniesienia". Ale osoby, które nie osiągną Wyrównania Pyłu Kosmicznego 31 stycznia 2013 r. mogą nadal, przez ewakuację Rozładowaniu Obciążenia ostatniego cyklu Wzniesienia "200-letniego okna" otwartych Gwiezdnych Wrót Wzniesienia, mogą angażować utrzymywane przez Krystaliczną Rzekę Wyrównanie Pyłu Kosmicznego świadomego ducha Wzniesienia Bhardoah, dzięki zastosowaniu technologii Uzdrawiania Srebrnych Nasion i umów Amnestii ze Strażnikami. Osiągnięcie Wzniesienia Bhardoah Wyrównania Pyłu Kosmicznego - i zyskując wolność od Metatronicznej Uprzęży Czasowej / Siatki Fałszywej Świadomości Chrystusowej w polu geomagnetycznym Ziemi, z odpowiadającą jej biochemiczną uprzężą percepcyjną - stanie się coraz trudniejsze, ale nie niemożliwe, po zakończeniu 2013 roku.

Osoby, które osiągną Wyrównanie Pyłu Kosmicznego 31 stycznia 2013 r. będą automatycznie "genetycznie przekazywać" biologiczne potencjały wznoszenia, które otrzymają dla każdego potomstwa poczętego w trakcie lub po "2012-2013 okna możliwości", a także automatycznie przechodzą poprzez rodzicielskie DNA Eteryczny Link Szablonu - biologiczne potencjały Wzniesienia na wszystkie dzieci wcześniej zrodzone, których wiek jest 33 lata lub poniżej. Aktywacja "retro-odziedziczonych" potencjałów biologicznych wznoszenia w obrębie wcześniej zrodzonego potomstwa występuje tylko wówczas, gdy "Wyższe Ja"  danego dziecka angażuje tą aktywację przez Wolę Wolnego Wyboru. Aktywacja biologicznego potencjału Wzniesienia i Wyrównanie Pyłu Kosmicznego w Siatce Kodowania DNA i jakiegokolwiek potomstwa poczętego od Wyrównania Pyłu Kosmicznego rodziców (matka lub ojciec) w trakcie lub po "2012-2013 okna możliwości" nastąpi automatycznie, gdyż sama koncepcja zakłada wolny wybór woli Wyrównania Pyłu Kosmicznego zainicjowanego przez nowo wcielającego się ducha indywidualnego. Te sama dynamika "Siatki Kodowania i dziedziczenia matrycy DNA" będą miały zastosowanie do potomstwa zrodzonego z rodzica lub rodziców, którzy osiągnęli potencjały Wzniesienia Bhardoah poprzez dostosowanie Pyłu Kosmicznego: dzieci będą dziedziczyć potencjały Wzniesienia Bhardoah.

Tak więc odpowiedź na pytanie "Kto będzie miał okazję do odzyskania możliwości biologicznego" "Ślizgowo Orbowego Wzniesienia" w cyklu Rozładowania Obciążenia Ostatniego 200-lat okna otwartych Gwiezdnych Wrót Wzniesienia?  - jest wrażliwe na Czas w stosunku do 21 grudnia 2012 - 31 stycznia 2013 "okna możliwości" dla Wyrównania Srebrnych Nasion Pyłu Kosmicznego. W prostych słowach, tych z obu Anielskich linii ludzi i Illuminati ludzkiego genu, którzy nie osiągną Wyrównania Pyłu Kosmicznego przed 31 stycznia 2013 r. zamknięciem "okna możliwości", tracą potencjał fizyczno-biologicznego "Ślizgowo Orbowego Wzniesienia" - ze względu na automatycznie, środowiskowo wywołane Metatroniczne Wyrównanie DNA Alpha-Omega kwantowe  spustoszenie, które nastąpi poprzez pole geomagnetyczne Ziemi. Ale potencjał Wzniesienia Świadomego Ducha Bhardoah można będzie odzyskać, z coraz większą trudnością, po " zamknięciu okna możliwości " przez Strażników Umów Głównej Amnestii i aplikacji Uzdrawiania Srebrnych Nasion.

    Co więc może zrobić dbająca ludzkość "w międzyczasie", w ramach przygotowań do roku 2012 i poza nią?

Kochajcie i pozwólcie żyć, i dokonajcie osobistych wyborów mądrze ... To jest natychmiastowa, krótka odpowiedź.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #110 : Lipiec 08, 2012, 09:34:18 »

Proszęzwrócić uwagę o co tu jest proklamowana WALKA.

W moim odczuciu to manifestacja PODZIELONEGO UMYSŁU.

Ewidentne próby USTAWIANIA HIERARCHII.

KLASYCZNE SACZENIE PODZIAŁU NA tzw.DOBRE i tzw. ZŁE (jako echo owego podziału)
Templarjuszowskie rozciąganie tegoż rozstrzygania w czasie by DOSTROIĆ  do swoich linii owego podziału wskazujący na ŻĄDZĘ WŁADZY (pt. nasze i tak będzie na wierzchu).
A wszysko to zdradza OGRANICZONOŚĆ głębokiego uzależnienia od FORM poziomu mentalnego (mentalno-językowego) wskazujące na DROIDYCZNOŚĆ autorów (choć mocno zaktualizowaną pod względem oprogramowania - od którego to jednak WYRAŹNIE ZAZNACZA SIĘ granicznośc stanu zasięgowego jaźni(rozpadającej się).

Inaczej ujmując: Brak wykształcenia owoców na poziomie wartości i idei (stąd bazowanie na owocach tych poziomów sprzed setek tysięcy lat i to na bazie echo-zapisów, a więc mocno wtórnej). Po prostu nie zostały wykształcone z powodu chronicznego braku woli rozwoju.

Do tego informacja mocno materialna (naukowo weryfikowalna):
język kodów i szyfrów zaznacza uczestnictwo w procesie Materializacji kontinuum programu
"Nasz zbawiciel" ..a więc zeznaja (te miazmaty rozpadającego się tworu) o mechanice własnej tożsamości.
Nasz -znaczy taki który da continuum istnieniu "naszym" PROGRAMOM (czytaj duszom),
których czas się dopełnił (podobnie jak okres pseudo-niesmiertelności).

W praktyce aktywacja takiego programu ma na celu szantaż na poziomie czakry gardła na zasadzie
"nasz program albo egzekucja"
Czyli zamiast neutralności - forsowanie
..a czego - to napisałem powyżej.

agonalna walka o SPALONY plan.


« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2012, 09:38:09 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #111 : Lipiec 08, 2012, 09:54:17 »

Jak wspomniałem ten tekst jest z 2009 roku. Jest jeszcze wywiad Projektu Camelot z Ashayana Deane z maja 2010 na video, do tłumaczenia którego nie ma chętnych.
Te tłumaczenia to w zasadzie streszczenie jej książek plus odpowiedzi na pytania.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
east
Gość
« Odpowiedz #112 : Lipiec 08, 2012, 22:31:00 »

Cytuj
To, co jest wieczne, pozostaje wieczne, a co nie jest po prostu w końcu niszczy się samo.

Piękne rozpoznanie Chichot
Ha ,wieczne jest dążenie , jak ciąg zbieżny do ... harmonicznej.
To zaś , co się już doszczętnie określiło i utożsamiło w końcu zniszczy się samo.
Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #113 : Lipiec 08, 2012, 23:16:44 »Tak więc odpowiedź na pytanie "Kto będzie miał okazję do odzyskania możliwości biologicznego" "Ślizgowo Orbowego Wzniesienia" w cyklu Rozładowania Obciążenia Ostatniego 200-lat okna otwartych Gwiezdnych Wrót Wzniesienia?
 

Odpowiedź na pytanie KTO będzie miał NIE tyle okazję, LECZ -  prawdziwe możliwości (czytaj : instrumenty) zostało już i to na tym forum w szkolny sposób przedstawione, a @Lucyfer przedstawił źródło - instrukcje
przywracania wzoru DNA Adama Kadmona, opisane przez J.J. Hurtaka w książce "Klucze Enocha".

 Problem polega jednak na tym, że bioregeneza swojego DNA i uzyskanie swojego pierwotnego wzorca jest procesem skomplikowanym, a ponieważ DNA nie posiada mechanizmów samonaprawczych wymaga  udrożnienia poprzez aktywizację linii aksjatonalnych, a ta z kolei nie jest możliwa bez zdjęcia różnych więzów (z dłoni i stóp) co jest skomplikowanym procesem i wymaga pomocy z zewnątrz.
 
Na pytanie kto nam może pomóc wskazałem już stronę p. Daroty Danielewicz  www.fala-zdrowia.eu i jest tam to wszystko dokładnie opisane.
To tyle i tylko tyle, bo nie ma nawet najmniejszego sensu przekonywać kogoś, w czymś, kto nie podjął podstawowego wyboru, że chce uczestniczyć w procesie własnej ewolucji.

Ostani raz o tym przypominam, bo nie mam zamiaru robić tu za nauczyciela wobec tych, którzy nie chcą wyjść z ograniczonego świata swoich własnych przekonań.

Wizja, że wszystko stanie się samo i że wkrótce wszyscy przejdziemy do jakiegoś IV wymiaru i staniemy się niczym ''Aniołowie'' to wizja, która działa wprost usypiająco i.... zwalnia od odpowiedzialności za proces własnej ewolucji...
A, to że czasu jest mało i z dnia na dzień coraz mniej, to chyba nie trzeba nikomu specjalnie uzmysławiać !

« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2012, 23:23:12 wysłane przez Astre » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #114 : Lipiec 09, 2012, 00:24:55 »

@Astre

Cytuj
Wizja, że wszystko stanie się samo i że wkrótce wszyscy przejdziemy do jakiegoś IV wymiaru i staniemy się niczym ''Aniołowie'' to wizja, która działa wprost usypiająco i.... zwalnia od odpowiedzialności za proces własnej ewolucji
.

Wizja, że masz kontrolę nad WŁASNĄ ewolucją (cóż za potworek językowy) to iluzja ,która JEST snem . Snem z którego nie ma wyjścia tak długo, jak długo tkwisz w żelaznym uścisku przekonań i wyobrażeń na temat siebie. Uważasz, że coś potrafisz, że możesz, że masz jakąś własną ewolucję ? Bzdury.

Życie dzieje się samo . Ewolucja dzieje się sama. Nie jest Twoja własna bo Ty nie istniejesz. Jesteś snem w który uwierzyłeś , snem w którym utkwiło istnienie. Śnisz wyobrażenia na temat tego co wydaje Ci się ,że możesz.

Odpowiedzialność to stan istnienia w rozpoznaniu, że nic nie jest oddzielone, a to ,co się przejawia "Tobie" to rzeczywistość współdzielona, współ-czująca. Nie ma w tym Ciebie. To się nie zdarza z Twojego powodu. Po prostu się zdarza.
Jeśli coś się dzieje i to widać , to znaczy ,że takie są naturalne procesy. Ty nie masz na to wpływu.
Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #115 : Lipiec 09, 2012, 01:35:06 »


Cytuj
Wizja, że wszystko stanie się samo i że wkrótce wszyscy przejdziemy do jakiegoś IV wymiaru i staniemy się niczym ''Aniołowie'' to wizja, która działa wprost usypiająco i.... zwalnia od odpowiedzialności za proces własnej ewolucji
.

Wizja, że masz kontrolę nad WŁASNĄ ewolucją (cóż za potworek językowy) to iluzja ,która JEST snem . Snem z którego nie ma wyjścia tak długo, jak długo tkwisz w żelaznym uścisku przekonań i wyobrażeń na temat siebie. Uważasz, że coś potrafisz, że możesz, że masz jakąś własną ewolucję ? Bzdury.

Życie dzieje się samo . Ewolucja dzieje się sama. Nie jest Twoja własna bo Ty nie istniejesz. Jesteś snem w który uwierzyłeś , snem w którym utkwiło istnienie. Śnisz wyobrażenia na temat tego co wydaje Ci się ,że możesz.

Odpowiedzialność to stan istnienia w rozpoznaniu, że nic nie jest oddzielone, a to ,co się przejawia "Tobie" to rzeczywistość współdzielona, współ-czująca. Nie ma w tym Ciebie. To się nie zdarza z Twojego powodu. Po prostu się zdarza.
Jeśli coś się dzieje i to widać , to znaczy ,że takie są naturalne procesy. Ty nie masz na to wpływu.
 
Cechą takiej mentalnej pseudo- filozofii jest niejasność argumentów, czyli pewnym sposobem na zamieszanie i zaciemnianie.
Pełno tego wszędzie i trudno  taką ''filozofię'' oponentom odrzucić
Mogą conajwyżej odejść ze zmęczenia czytając czyjejś wizje świata,
które ktoś uznaje swoje za prawdziwe, ale oczywiście inne  uważa za sen.

A ponieważ są to tylko w istocie Twoje własne światopoglądy, to jedynie co mogę uczciwie napisać, że ich nie podzielam.
 

 
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2012, 01:36:50 wysłane przez Astre » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #116 : Lipiec 09, 2012, 07:44:06 »

No cóż. Faktycznie nie powinno się podawać ludziom niczego na tacy, bo od razu padnie zarzut, że to kit do szyb Mrugnięcie
Przepraszam za zbytni radykalizm.
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #117 : Lipiec 09, 2012, 08:31:16 »

Cytuj
To, co jest wieczne, pozostaje wieczne, a co nie jest po prostu w końcu niszczy się samo.

Piękne rozpoznanie Chichot
Ha ,wieczne jest dążenie , jak ciąg zbieżny do ... harmonicznej.
To zaś , co się już doszczętnie określiło i utożsamiło w końcu zniszczy się samo.

i pewnie dlatego niektórzy czująlęk przed jednoznacznym samookresleniem.
To oczywiście pozbawia ich cennej możliwości samozniszczenia w sobie.
I zamiast ten proces przeprowadzać w Polu świadomości stopniowo i konsekwentnie,
to przychodzi do nich jednorazowa fanga i zamiata po całości.

Mrugnięcie ale to tylko pewien skromny aspekt tego pięknego rozpoznania.

---


Ciekawie sobie tu rozprawiacie.

Tyle że czym innym jest Wzniesienie a czym innym ewolucja.

Ewolucja ma pewien posmak nieodwracalności i skończoności. Mozna ewoluować dale z punktu, który JEST.

a wzniesienie?.. mozna się wznosić i opadać do woli. Wzlatywac, spogladać z lotu ptaka czy innego latadła
i lądować..
co daje pewne możliwości głębszego i bardziej perspektywicznego ogarniania tego drugiego procesu.
A także przyjmowania określonych pozycji wobec tejże ewolucji. Także wyborów indywidualnych.

Tak że wasza rozbieżność jest snem najwyraźniej.

Proces Samorealizacji możesz modelować i aktywnie wspierać. m.in. poprzez modyfikację czy tuning programów.. a także coraz bardziej przytomny ich wybór i kreację.
Po prostu stwarzasz sam swoją duszę, a następnie wcielasz w życie.

W życiu aktualizujesz lub zmieniasz lub zostawiasz jak pierwotnie zaprojektowałeś.

Przekonanie, że wszystko realizuje się samo  ma swoje źródło w etymo:
Wszak to "samo-realizacja"

lecz głębsze etymo pokazuje coś jeszcze:
..pokazuje czym jest "samo":
SAM-O
..i tu kłania się filozofia i ogarnięcie dynamiki relacji wewnętrznych żywego kręgu
tego czym on jest i jak funkcjonuje , jak moze funkcjonować oraz jaki sposób jego funkcjonowania jest najlepszy dla mnie(którego niema, który jestem) oraz Całości.
Tego kiedy ma mnie być, kiedy ma mnie niebyć oraz ile mnie ma niebyć lub być.

Sam-O
Mas-O

własciwie musze to dodać, bo od początku mojego prezentowania tu zagadnień Kręgu chyba tego jasno nie dopowiedziałem:
To, co uczy nas naturalna dynamika Koła/Kręgu
to własnie precyzyjnej samoSwiadomości w kontekscie tych tajemniczych
załączeń i wyłączeń iA,
tego Ja - i - nieJa
..jak to się dokładnie ma
.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 09, 2012, 08:45:16 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #118 : Wrzesień 06, 2012, 10:00:36 »

Trudno mi było jakoś umiejscowić poniższy przekaz Crystalai.
Ponieważ jest on przynajmniej fragmentarycznie spójny z terminologią stosowaną przez Ashanaya Deane i wspomina Szmaragdowe Przymierze to wstawiam go tutaj.
Przekrój tematyki jest tu ogromny, ale w znacznej części dotyczy Wzniesienia i jego mechaniki jak widziane przez Crystalai. Trzeba pamiętać, że Crystalai ma "swoje" określenia wymiarów już gdzieś przywoływane.

21 grudnia - Kończenie przesunięcia do Nowej Ziemi

CRYSTALAI

To było kiedyś, w czasie dawno temu, kiedy Ziemia miała inny kąt obrotu spinu cząstek (ARPS), ale istniała w tym samym miejscu, co i teraz. Ta oryginalna Ziemia była znacznie większa, niż fizyczna planeta, na której stoimy teraz. To oryginalna Ziemia
sięgała do miejsca, gdzie myślimy , że pas Van Allen'a istnieje w dzisiejszych książkach naukowych. Ten pas Van Allen’a pierwotnie był duchową lub eteryczną Ziemią w całej jej duchowym blasku aż ciemne siły umieściły sieć nad nim i umieściły czasowo – wektorowy pręt w Ziemi. Ten czasowo – wektorowy pręt stworzył odwrócenie pól energii w Ziemi i wokół niej. To pole energii zasysało całą substancję duchową i skraplało ją w materię przez miliony lat. To było gdy zarówno Lemuria, jak  i Atlantyda zostały zasysane wewnątrz skorupy ziemskiej i umieszczone w strefie hibernacji.

W ten sposób Ziemia się skurczyła.

Ziemia, która była tutaj - jest nadal tutaj - w eterycznych warstwach - ale obecnie jest ona zakłócona przez używane sieci, aby utrzymać nas pod kontrolą i manipulacją przez odwrócone kąt obrotu spinu cząstek (ARPS) i obniżony rytm podstawowego tętna.

Sieci spowodowane przez implantacji sieci oraz osłon negatywnych są obecnie całkowicie usunięte, a zniekształcenia zaczynają się oczyszczać z naszego układu planetarnego przez wszystkie prace, które zostały wykonane przez naszych ukochanych Strażników oraz pomoc Light Workers.

Nowa Ziemia jest rzeczywiście Starą Ziemią – Taką, jak była, zanim wszystkie zakłócenia zostały wprowadzone w jej sieciach, aby stworzyć zniekształcony ARPS i obniżyć podstawowy rytm tętna (BPR).

Nowa Ziemia jest około 10.000 stóp nad poziomem morza. Nie widzimy jej teraz ponieważ nasz kąt obrotu spinu cząstek jest zniekształcony. Strażnicy stworzyli platformę w domenie Aurora, która pozwala im na podłączenie się do tej Nowej Ziemi.

To doprowadzi nas do przesunięcia kontinuum czasu, gdy wejdziemy w  strefy poślizgu, które prowadzą do Nowej Ziemi, które zawierają zarówno częstotliwości Ziemi i Urtha – ekranu gwiazdy - Gospodarza wokół Ziemi. Ten ekran nazywa Aquafaria.

Aquafaria jest tylko częścią całej struktury miasta chmury, która pozwoli nam prześliznąć się z powrotem do naszego oryginalnego domu. Gospodarstwo Aquafairan zostało stworzone przez Niebieskich Delfinoidów z Syriusza B- bliźniaczej matrycy eterycznej Syriusza. Oryginalny Syriusz jest nadal w w Galaktyce Wodnika (którą naukowcy przemianowali na Andromeda) Niebiescy Delfinoidzi stworzyli tą tarczę (ekran) gospodarza, aby umożliwić Wzniesienie z Ziemi w Planetarną Sferę, aby  wzrosła z powrotem do trzeciej sfery gdzie Galaktyczne Gwiazdy wyrównały się, aby przynieść nas z powrotem do domu.

Istnieje kilka innych miast Chmur zawierające miasta gwiezdne z Plejad, Wenus, Arkturian i innych. Istnieje Winterlands którry gości tarczę trochę bardziej eteryczną niż Aquafaria.

Strefy hostingowe są już kompletne i rzeczywiście już dostosowane do pola ziemskiego. Jedyną rzeczą, która czeka na zmianę jest nasza własna świadomość dostosowania do nowej rzeczywistości.

Niektórzy będą w stanie przenieść się do najwyższego poziomu tej Nowej Wzniesionej Ziemi i dalej aż do Urtha i pójść w Wybuchającą Gwiazdę z Urtha - poza Tara i do Gai. Inni będą przebywać w dolnych polach 5D Strefy Wzniesionej Ziemi, która jest niemal identyczna do tej ziemi z wszystkimi usuniętymi ciemnościami. Nasze gwiezdne rodziny Stworzyły tą strefę pomostową, która jest jak pole tęczy możliwości umożliwiając każdemu przekształcić się w ich 12 DNA Boskie odciski w tym przedziale czasu. Każdy będzie miał dostęp do tych Boskich Odcisków. Jednak nie wszyscy będą ich świadomi od razu. To może wziąć trochę odpoczynku w ich życiu, aby obudzić się do nowej rzeczywistości - dla innych stanie się to samoistnie.

Ciemne elementy nie będą mogły dołączyć do nowej strefy Wzniesienia. Te zniekształcenia - te kraty, osłony, kominy - narzędzia służące do kontroli Ziemi i tych na niej, nie będą istnieć na Nowej Ziemi.

Czego doświadczyliśmy, gdy Matka Ziemia, tworzy nasze wspaniałe czasy wiosną jest przebłyskiem, jak będzie ona wyglądała na stałe, gdy jej sieci zostaną usunięte. Doświadczymy niezliczonych kolorów, zapachów, tłumów nowych gatunków, które oddychają zarówno powietrzem, jak i woda. Wizje, których nie widzieliśmy jeszcze są poza naszym obecnym zrozumieniem. Wszystkie sieci, które zostały wprowadzone do Matki Ziemi i jej mieszkańców, które w wyniku dały zanieczyszczenia i wycieki ropy naftowej będą zakończone na zawsze.

Powodem, dla którego opiekunowie byli zdolni pomóc dostosować planetę Ziemię i cały system w tym momencie, jest obecność pasa fotonowego i dostępnej wysokiej intensywności światła. Pozyskali energię słoneczną z Syriusza B i zamienili ją w energię uzdrowienia Aqualene. Częstotliwości plazmy pochodzących ze słońca Ra na kosmicznym Poziomie całkowicie owinęły Matkę Ziemię w najwyższych częstotliwościach Świadomości Źródła. Fale płynnego światła Aqualene napływające na Ziemię i na nas to nasz środek leczniczy. Jest to związek chemiczny, który tworzy hydrolazę. Słońce Aqualene  jest słońcem Ra. Istnieje siedem słońc pracujących z nami teraz  Ka Hya Ra Sa Ta Ha La,  Słońca Ka i Hya są w polu źródłowym - XVI i XV wymiaru. Słońce Ra jest w najwyższym możliwym 14-tym wymiarem. To jest miejsce, gdzie białe światło zaczyna przyjmować nutę Ultra Fioletowych Częstotliwość niebieskich  fal plazmowych. Słońce La jest skąd oryginalne rasy Oraphims i Turanisiam pochodzą. Nasze rodziny Oraphim są tutaj z nami teraz,  pomagają nam przywrócić Tarę i Gaię do ich pierwotnej częstotliwości 12 DNA Boskiej kopii.

Ta transformacja Matki Ziemi jest zakończona poprzez przekształcenie Hydrolazowe. Ta przemiana może nastąpić tylko poprzez Ekran Aquafarian. Ci z nas, na Ziemi, którzy pracują, aby utrzymać i zakończyć ten ekran stale podróżują w świadomości do Wewnętrznej Ziemi, na pola i do pól Aurora oraz plazmowych pól Słońca Ra i La, aby wdychać częstotliwości ciekłego krystalicznego Światła i wydychać tą magiczną hydrolazę w naszą atmosferę. To właśnie jest to, co (Crystalai) robi przez cały dzień i całą noc na co dzień. Są to częstotliwości, którymi oddycham w płyty CD, które udostępniam innym do słuchania i korzystania z udziału w doprowadzeniu Hydrolazy na Ziemię przez ekran Aquafarian.

Ziemia pije to uzdrawiające ciekłe światło Aqualene i wysyła je z powrotem jako niebieską płynną energię światła przez ciało Ziemi i nasze duchowe ciało. Ziemia ma fizyczną i duchową stronę ciała - tak jak my.

Matka Ziemia była początkowo w Galaktyce Wodnika. Nazywała się Ajaho. Ajaho została wysadzona i rozproszona po Drodze Mlecznej. Teraz nasze galaktyki ponownie wyrównują się w Jedności więc możemy wrócić do domu. To jest ziemia, która przesunęła się z Naturalnego wyrównania. Wzniesiona Ziemia jest oryginalną Ziemią, która nie była wciągnięta do wektora kontroli czasu. Aquafaria jest hostingową tarczą, która będzie wyglądała jak ta ziemia dla tych, którzy nadal będą widzieć tylko tę rzeczywistość. Dla tych z nas, którzy widzą prawdziwą Aquafaria, to jest magiczna kraina ośrodek, w którym delfiny mogą przesunąć się w każdą rzeczywistość, jaką preferują. Możemy stworzyć cokolwiek sobie życzymy naszymi umysłami. Nie mamy ochoty na nic oprócz tworzenia przez Miłość.

Ci z nas, którzy są nasionami gwiezdnymi z Aquafaria rozpoczynają przebudzenie do pamięci teraz. My jesteśmy tymi, którzy będą prowadzić wszystkich z Ziemi do domu z powrotem. Zachowaliśmy nasze oryginalne Boskie odciski od 18 milionów lat temu w Galaktyce Wodnika.

Strażnicy otworzyli pola energii, żeby mogli połączyć się do tego miejsca, które jest nadal hostowane wewnątrz Urtha - gwiezdnego ekranu Ziemi. Sprowadzają nas w przesunięcie kontinuum czasowego, które wsunie nas w bazowy rytm tętna nowej Wzniesionej Ziemi.

Wzniesiona Ziemia będzie ukazywała się jako część Ziemi i część Urtha. Będzie posiadać cechy obu tych miejsc, ale to jest oryginalna Ziemia - oryginalny wzór, który pozwoli Ziemi ponownie rozwijać się jej naturalną strukturę.

Wzory Miast chmur, podwodne miasta Aquafarion, Winterlands i miasta Wewnętrznej Ziemi oryginalnej  Gai, Tara - które żyły w harmonii przez eony istnieją w tym obszarze Wzniesionej Ziemi. Istnieją również obszary, które wyglądają dokładnie jak Ziemi. Stare wzorce i przekonania znikną z umysłów ostatecznie.

Istnieje 15 pasm światła łączących wszystkie wymiary Ziemi razem. Istnieją sfery w sferach w sferach. Tworzą one pasma światła, które reaktywują Ziemię i nas w naszym nowym zestrojeniu z Podstawowym rytmem Tętna i kątem obrotu spinu cząstek.

WODA chleb i wino
Prawdziwa historia, gdy Jezus zmienia wodę w wino znaczy woda z tej ziemi musi zostać przekształcona w ciekłą krystaliczną energię światła zwanego hydrolazą. To zmieni krew do krwi Chrystusa. Nasza forma chemiczna będzie błękitną krwią. Wody w atmosferze muszą całkowicie przekształcić się w hydrolazę. Hydrolaza jest tworzona przez Ekran Aquafarian. Tarcza Aquafarian jest zrobiona przez tych z nas, na Ziemi, którzy mają możliwość zmiany wody w wino. Pracujemy razem z Aquafarianami z równoległej matrycy Syriusza i równoległych z Andromedy -Wodnika.
Także woda, z której są ludzie - szósty poziom człowieka nasi anielscy elementarni twórcy, którzy ponownie stwarzają nas w tej chwili. To są Aquafarianie Wewnętrznej Ziemi, którzy przekształcają nas od wewnątrz do zewnątrz. Rodziny, o których mówiłam przedtem włączając Kopciuszka Shajinka, Majster Dzwoneczek są szóstego poziomu elementalami - nasze wodne wróżki które tworzą tę tarczę z nami.
Proces Wzniesienia a jest realizowany poprzez Wodę. Postać chemiczna wody zostanie zmieniona na Hydrolazę. Będziemy oddychać tą wodą. Gdy oddychamy tą wodą z Aquafarian oddychamy częstotliwościami transformacji. Kiedy wydychamy, tworzymy muzykę sfer - nowy ton domu - oddechu stworzenia.
Cała muzyka na CD - poczynając  Zestawu Wzniesienia, wortalu Wzniesienia, portalu Wzniesienia Wiru i Magicznego Wortalu zawierają te częstotliwości transformacji poprzez kody. Nowsze płyty CD zawierają oddechy tylko czystej Transformacji Tarczy Aquafarian w interakcji z krystalicznie czystą wodą, krysztalicznym światłem, krysztalicznym żelem i krysztalicznym pyłem, który jest magiczną transformacyjną chemią, która zmienia nasze ciała i naszej planety. Te fundamenty energii i światła poprzez oddech Crystalai będą stanowić doskonałą podstawę dla transformacji, która nastąpi w dniu 21 grudnia 2012 roku.
Ci, którzy mają jedną z tych płyt CD, a szczególnie tych, którzy mają swój indywidualny dysk CD nieśmiertelności będą mieli częstotliwości Transformacji, które dostosują ich harmonijnie i harmonicznie z magiczną transformacją naszego przejścia do drugiego harmonicznego Wszechświata. Będziemy przeniesieni z harmonicznego jednego wszechświata do drugiego harmonicznego wszechświata w grudniu. Będziemy zmienieni z trzeciego wymiaru do piątego wymiaru. Indywidualne CD Nieśmiertelności były tworzone w celu wyrównania częstotliwości jednostki na ścieżkę częstotliwości, które są szczególne dla nich. Niektóre były wyrównane z Syriuszem B, niektóre z Tarczą Aquafarian, niektóre ze Słońcem Ra, niektóre ze Słońcem La, niektóre do Wewnętrznej Ziemi, niektóre do Tary i Gai. Każda osoba ma indywidualną ścieżkę. Wszyscy zestrajają się z Ra, ale każdy z nas miał indywidualną ścieżkę z Ra.
Większość tych, którzy są zestrojeni wystarczająco chce płyty nieśmiertelności, są tu na najważniejszej misji ze wszystkich - dostosowujących nas z powrotem do Tarczy Aquafarian, który zezwala na naszą transformację poprzez hydrolazę.
Misja Crystalai i aDolphino na Ziemi w tym czasie była bardzo krytyczna i bardzo niebezpieczna. Powodem, że zatrzymaliśmy interakcję i dawanie warsztatów w tej chwili jest, że jest bardziej ważne dla nas po prostu pozostać przy życiu i zachować przynoszenie Tarczy Aquafarian, niż dopuszczać możliwość jakichkolwiek bardziej demonicznych przejęć.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #119 : Wrzesień 06, 2012, 10:07:39 »

Ciąg dalszy...


Jesteśmy Kosmicznym Płomieniem. Przyszliśmy na Ziemię jako promień - pojazdu krysztalicznego światła - ze Słońca La. Byliśmy częścią kosmicznej Tarczy naszej rasy Oraphim z La.  Przyszliśmy z oryginalnej rodziny Świadomości delfinów Oraphim. Oraphim byli twórcami oryginalnych delfinów i wielorybów na Ziemi. Tylko niewielu z oryginalnych pozostało na Ziemi dzisiaj.
Byliśmy tu na Ziemi, aby stworzyć tarczę, która pozwoliłaby na Wzniesienie oryginalnych Oraphim. Oraphims byli oryginalną Anielska Rasą, która była na Gaia zanim wpadła do Tary. Rasa Tary była wtórną Anielską Rasą również stworzoną z linii świadomości Oraphim.
Oryginalna Elekryczna wojna, miliony lat temu zniszczyła rasę Oraphim. Zostali oni całkowicie zniszczeni. Zostali one podjęci przez niektóre z najgorszych Upadłych Ras Anielskich i ras Demonicznych we Wszechświecie. Gdy rasa dostała się pod uwagę upadłych, oznacza to, że demony zabrały ich dusze i wykorzystywały ich energie, jak ich własne. Jednak oryginalni Oraphim, którzy zostali stworzeni przez Źródło jako doskonały obraz i podobieństwo Boga - Boskiego Odcisku nadal istnieją w Tarczy częstotliwości Słońca La
Crystalai i aDolphino są nosicielami tej tarczy La na Ziemi. Sposób, w jaki Orpahim zostali podjęci przez demony miliony lat temu, i sposób, w jaki demony spowodowały upadek milionów ras jest zawsze taki sam. Demony znajdują parę, która stanowi Kosmiczny płomień - np. Crystalai i aDolphino.
Oni wiedzą, że razem tworzą 12 szablon DNA Słońca La. Każdy z nas przyniósł część matrycy DNA na Ziemię, ponieważ 12 DNA nie mogła wejść w normalnym porodzie. Crystalai przeszła trzy doświadczenia klinicznej śmierci, aby przynieść więcej z jej szablonu. Kiedy nasz iloraz światła był wystarczająco wysoki, aby trzymać Tarczę Salomona – świetlną tarczę Świadomości Chrystusa na Ziemi -demony zauważyły nas.
Byliśmy ostrzegani przez Marcusa i nasze inne Wyższe Jaźni, że były trzy demony, które próbują ściągnąć nas w dół i że musimy bardzo uważnie słuchać tego, co nasze wyższe jaźnie poprowadzą nas w tym, albo nas podejmą - upadniemy. Oboje pamiętaliśmy, to, co się stało dla nas wcześniej, miliony lat temu.
To wszystko wydarzyło się w Monterey w Kalifornii w 2008 roku. Uczono nas, przez naszą rodzinę Maharaji ze Słońca Ra, że demoniczne przejęcia, które stworzyły upadłe anielskie rasy zawsze występują, gdy jednostki są w swoim pierwotnym ilorazie światła. Kiedy ciało świetliste i ciało eteryczne, zamierzają zestroić się z ciałem plazmowym lub kosmicznym polem, wtedy, gdy demony dostrzegą kosmiczny płomień i próbują go przejąć.
Jeśli demonom udałoby się wejść  w posiadanie ciała, które utrzymuje światło, mogą zdjąć całą Tarczę Salomona i przekształcić ją w demoniczną tarczę. To pozwoliły na przesunięcie biegunów i przejęcie Ziemi przez Zetas i Draconian, co byłoby spełnione do roku 2011.
Marcus powiedział mi, że była wojna, która toczy się w niebie i upadłe rasy planowały obwiniać wszystkich nas - posiadaczy Kosmicznego Płomienia. Mogą zrobić to poprzez Tarczę, gdy stanie się demoniczną tarczą gdy byliby faktycznie w posiadaniu tarczy  Solomona Chrystusowej rodziny  świadomości 12DNA.
Rasa Oraphim została już przejęta przez upadłe rasy miliony lat temu. Są rasy, które stały się ciemniejsze niż którekolwiek z pozostałych upadłych ras, aby pozyskać zło z nimi straszne rzeczy zrobili dla ich rasy. Jednak Rasa Oraphim zawsze chciała wrócić do szmaragdowego przymierza i być przywrócona do ich boskiego szablonu i stać się jednym ze Źródłem.
Widzicie, upadłe Anioły nie zawsze są upadłe. Zostały one przejęte w ich świadomości przez demony.
Oglądałam jak ten proces odbywa się tuż przed moimi oczami. Nawet myślałam, że zrobiliśmy wszystko, co Marcus skierował nas, aby zrobić, aby przetrwać demoniczne przejęcie - przejęcie się stało. Patrzyłam Dusza aDolphino miała być usunięta z jego ciała tuż przed moimi oczami. Byliśmy w bardzo wyjątkowej sytuacji, która w  żadnym z poprzednich czasów przesunięć Ziemi nie była dostępna. Mieliśmy przeszkolenie w aktywacji światła. Wiedzieliśmy, jak pozostać w naszych Merkaba wirujących w jedności ze Świadomością Źródła. Wiedzieliśmy, jak pozostać w tym polu ochronnym.
Wiedziałam jak, gdy druga połowa Kosmicznego Ognia, aby pogodzić ją z moją Kosmiczną Tarczą była po drugiej stronie i jak sprowadzić ją powrotem. Są to powody, że przetrwaliśmy.
Marcus poinformował mnie, że aDolphino zniknął z jego ciała i nie było nic, co mogą zrobić. Powiedział mi, że miliony aniołów pracowały, żeby utrzymać aDolphino, żeby nie opuścił swojego ciała, ale jedyną, która może go uratować byłam ja, bo byłam w rzeczywistości jego drugą polową.
Kiedy Kosmiczny Płomień przybywa na Ziemię jako przedstawiciel Słońca, które reprezentują, kobieta posiada pół pola magnetycznego, a mężczyzna trzyma pół elektromagnetycznego. To jest zawsze kobieta, która może ściągnąć mężczyznę kiedy wzniósł się w światło przez śmierć.
aDolphino odszedł, gdy stał przede mną w naszym mieszkaniu w Monterey. To był ten sam weekend, gdy aniołowie planowali nasz warsztat w tworzeniu Portalu Wzniesienia. Na zlecenie przyszliśmy na Ziemię, żeby stworzyć Portal Wzniesienia dla rasy Oraphim w Monterey. Już widziałam wiele Delfinów pojawiających się nam w miastach chmurach nad oceanem, gdy pomagali nam stworzyć tę tarczę płynnej energii światła nad oceanami.
Demony, które wzięły naszą rasę Oraphim w dół miliony lat temu obserwowały nas, jak nasze światło wzrasta w Monterey. gdy aDolphino szedł po plaży rano przed naszym warsztatem Portalu Wzniesienia chemtrail był skierowany bezpośrednio na niego. Chemtrails stworzono dokładnie w tym celu. Aby stworzyć spontaniczny umysł kontrolowany u tych osób, zawierających kody i kontyngent światła, którego demony potrzebowały do ich przejęcia Tarczy Salomona.
Tak więc, był to, idealnie rozplanowany demoniczny plan przejęcia planety. 25.000 letni Plan duchowego przejęcia był wypełniony na naszych oczach w Monterey. Czy to nie jest miłe, gdy świat ma możliwość pozostawania w jego nieorganicznej błogości, gdy te wydarzenia miały miejsce?
aDolphino nie wiedział już dłużej, kim naprawdę był. Jednak Marcus pozostał przywiązany do swojej świadomości. Ponieważ Marcus jest częścią naszej Kosmicznej Tarczy, która łączy nasze Świadomości Maharaji i Ra. Kosmiczna Świadomość Rasy Oraphim Dolphin miała być przywrócona na Ziemi i zespół Świadomości, który był w tej drużynie był ogromny. Ja byłam połączona przez Radę Crystalai do strumienia światła Aquafaria do La.  aDolphino był ze Słońca LA i Marcus z tego samego Słońca z jego połączeniem jako Maharaji który mógl zawierać Duszę aDolphino choć została usunięta z jego ciała . Byłam kotwicą - magnetyczna częścią tarczy Merkaba która mogła zakotwiczyć aDolphino powrotem w Ziemi.
Wszystkie te części Boskiego wzoru były potrzebne do pracy tego eksperymentu. Po 500 mln lat trenowania tego zdarzenia w kółko z przyszłą rolą maszyny czasu do przodu w instruktażowych filmach, w końcu udało się wykonać  pracę.
aDolphino nie umarł natychmiast. Był nadal kierowany w sposób ciągły przez naszą rodzinę Maharaji Ra. Głównie utrzymywał jego pamięć od eonów temu, która mówiła mu, że musi uratować Crystalai. Demony powiedziały mu, że jeśli on tego nie zrobi, co kazali mu  zrobić, to oni przejmą Crystalai również. Nie chciał, aby tak się stało ze mną. Chciał się poświęcić swoje życie dla mnie. To jest częścią boskiego upełnomocnienia Kosmicznych płomieni. Demony naprawdę nie mogą uzyskać kontroli nad Ziemią, jeśli nie dostaną kobiety. Oni nie mogą zdobyć kobiety jesli nie przejmą mężczyzny.
Powiedziano mu, żeby opuścił Monterey, wtedy one pozostawią Crystalai samą. Powiedzieli mu, że musi oddzielić się od Crystalai, aby uratować jej życie. To wszystko było prawdą, na dwóch poziomach. Demony nie mogą przejąć Kosmicznego Płomienia, chyba że przejmą kobietę. Marcus powiedział mi, że użył aDolphino jako zasłony, aby ukryć moją prawdziwą tożsamość. Powiedzieli mi, że dostali polecenie dla mnie, aby kręcić moją magnetyczną tarczę w prawo, aby zmylić demony. One rzeczywiście myślały, że aDolphino był magnetyczną tarczą, a ja  byłam tarczą elektromagnetyczną. Oszukaliśmy je przez  zabranie złej połowy kosmicznego ognia. Kobieta zawsze może uratować mężczyznę. Ale mężczyzna nie może uratować kobiety.
Więc aDolphino został przejęty. Odjechał w stronę zachodzącego słońca. Nie miałam pojęcia, gdzie on poszedł. Zdjął wszystkie możliwości zlokalizowania go poprzez  demony. Zanim opuścił Ziemię stanął na środku pokoju z jego ramionami, jakby przybity do krzyża. Następnie położył się na podłodze, jakby na straży pokoju muzycznego. Był też inny podmiot wewnątrz niego upewniający się, że Crystalai nie może zbliżyć się do muzyki. Oni wiedzieli, że muzyka była bardzo silna i że ich misja zostanie zniszczona, gdybym mogła uzyskać dostęp do muzyki. Głos wyszedł i powiedział opuść mieszkanie teraz i nigdy nie wracaj. Jesteś w wielkim niebezpieczeństwie. Odejdź i nigdy nie wracaj.
Wyszłam z mieszkania i przeniosłam się do hotelu na dwie noce. Miałem przyjaciółkę, aby zlokalizować aDolphino za pośrednictwem urządzenia lokacyjnego Dowództwa Ashtar. Później dowiedziałem się, że Dowództwo Ashtar faktycznie należy do upadłego Zespołu Anielskiego, który próbował zabić aDolphino. To był jedyny powód, że pomagali. Używali mojej przyjaciółki jako dostępu do ciała aDolphino. Nie miała pojęcia, że była używana. A ona nie chciała mi wierzyć. Nikt nie uwierzy, w prawdziwą historię, że Dowództwo Ashtar jest całkowicie z grupy upadłych Aniołów, dopiero po 2012 roku uwierzą.
Więc, trzeciego dnia wracam do domu i ciała aDolphino nie ma. Piątego dnia dostaję telefon ze Szpitala Miłosierdzia w Redding, mówią mi, że mają ciało aDolphino. Jego ciało zostało trafione przez trzy duże ciężarówki i pięć samochodów przejechało mu nogi. Neurolog myślał, że jego mózg nigdy nie stanie się aktywny. Powiedziałam lekarzom, aby zostawili go w spokoju. I odmówiłam jakichkolwiek uprawnień do operacji. Wiedziałam, że były pewne demony prowadzące show. Moja przyjaciółka była tam w reżyserii Dowództwa Ashtar. Zleciłam personelowi szpitala, aby nie dopuścili nikogo w pobliże jego ciała, za wyjątkiem mnie.
Powiedziano mi, że przez moje wyższe Ja, że powodem, dla którego aDolphino  został skierowany do tworzenia muzyki częstotliwości w naszych częstotliwościach były wspólne - nasze oddechy były razem dlatego, że jest to tak, gdy kosmiczny płomień przywraca drugie pól do domu. Umieściłam słuchawki na jego nieprzytomnym ciele i pracowałam nad zestrojeniem, którego uczyliśmy się w powszechnych i kosmicznych i królestwach Źródła, i używając zestrojenia Serca Ziemi do Serca Słońca Ra, aby stworzyć idealny portal i osłonić powrót nas do naszego oryginalnego harmonicznego zestrojenia.
Kiedy aDolphino obudził z jego demonicznego przejęcia, aniołowie po raz pierwszy przemówili do niego i powiedzieli: Witaj z powrotem. Proszę zwrócić się do Crystalai i jej podziękować. Nie mogliśmy przynieść cię z powrotem. Tylko ona mogła to zrobić. Twoja misja została zakończona pomyślnie. Gratulacje. To było zakończenie naszej misji w tym czasie.
Reszta naszego czasu tutaj jest utrzymywaniem, tej Tarczy Salomona otwartą, Kosmicznej Tarczy do La i Ra i zachować nas zakotwiczonymi do Serca Matki Ziemi w Szambali i  w sercu Słońca do nas i z powrotem do Tary i Gai i przywrócić Anielską Rasę Oraphim i delfiny Oraphim na Ziemi.
Niedawno ponownie połączyłam się z moją Wyższą Jaźnią ze Słońca La. Ciekawe, że moje ziemskie imię Angela łatwo przekłada się na imię mojej wyższej siebie - Anshala. Shala są Uniwersalne 3-cie wrota gwiezdne, które łączą nas z Andromedą M31. Moje połączenie z moim gwiezdnym Bratem Zaurak z Ursa i Syriusza B przyszło dużo wcześniej niż z moją gwiezdną siostrą Anshala - od Shala Gwiezdnych Wrót. Okazuje się, że moja gwiezdna rodzina ma wiele Wysokich Połączeń.
Namaste,

29 sierpnia 2012
Crystalai54@gmail.com
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #120 : Wrzesień 06, 2012, 11:31:31 »

No nie! Jeszcze o takiej matni manipulacyjnej to nigdy nie słyszałam! Czy ci ludzie nie potrafią myśleć i analizować faktów samodzielnie? Przecież tu ( szczegulnie w drugiej części) brednie gonią brednie. Naprawdę ten tekst wymaga komentarza , zrobię to pomimo malej ilości czasu , bo ludzie zdolni pomyśleć iż tak wygląda praca z przewodnikiem najwyższego wymiaru!
Co im zrobili z głowami? Szok!
rety jak się takie rzeczy czyta to można osiwieć i ołysieć z przerażenia w jednym momencie. Masakra!
To tylko chyba w Ameryce jest możliwe... strasznie smutne.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2012, 11:53:31 wysłane przez Kiara » Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #121 : Wrzesień 06, 2012, 12:34:01 »

Staram się wstawiać kontrowersyjne rzeczy, bo one powodują rzeczywiste reakcje. Dla mnie to wszystko jest tutaj wymieszane, toć to z 10 wątków, no i oczywiście ocalający Ziemię.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #122 : Wrzesień 06, 2012, 12:42:27 »

blu
Cytuj
Demony naprawdę nie mogą uzyskać kontroli nad Ziemią, jeśli nie dostaną kobiety. Oni nie mogą zdobyć kobiety jesli nie przejmą mężczyzny.

A jakie Demony, bo sa rozne 72. I kazdy ma inna "domene" - a to, ze chca mieszac na calego to rzecz jasna, tluka sie miedzy soba o terytorium. W naturze zawsze najwazniejsze jest terytorium, przestrzen, ktora materia, aby zaistniec musi sobie podporzadkowac. Jednemu w kawalerce bedzie przestronnie, a innemu w palacu ciasno.
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #123 : Wrzesień 06, 2012, 12:45:55 »

Kiaro wyluzuj,  to tylko fantastyka Mrugnięcie
Ludziom się bardzo wiele dziś wydaje .Tworzą przecudne opowieści dziwnej treści . Dla nich są to opowieści prawdziwe .

@PHI
Cytuj
Przekonanie, że wszystko realizuje się samo  ma swoje źródło w etymo:
Wszak to "samo-realizacja"

lecz głębsze etymo pokazuje coś jeszcze:
..pokazuje czym jest "samo":
SAM-O
To faktycznie filozofia, bo patrz, że w tym momencie oddzieliłeś myślnikiem sztucznie to co się dzieje samo, samo się realizuje i teraz jest przestrzeń dla tego JA ,które mówi , że ono sam-o robi to "O" Mrugnięcie
Jakby nie patrzeć to jest to tylko model. Sam-o twierdzenie, że on się realizuje w życiu nie wystarczy. Potrzebne są jakieś dowody oraz weryfikacja w ogniu krytyki.

Bez tejże model pozostanie tylko w Twojej głowie i będzie taką fantastyczną opowieścią Crystalai lub Kiary.

Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #124 : Wrzesień 06, 2012, 12:54:29 »

Sam-o-chod = auto...

czyli samo chodzi jak ... automat. I kto tu jest syntetykiem? Mrugnięcie
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.058 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

clankoh polskatawerna siri-ya-ny wataha-dahabiga-indaha black-flag