Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Październik 16, 2021, 19:40:21


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] 3 4 5 6 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wyższa & Niższa Ziemia  (Przeczytany 51226 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : Kwiecień 23, 2012, 15:48:01 »

Masz rację Astre, zdania w tym streszczeniu są przeładowane informacją i trudno znaleźć punkt odniesienia, ponieważ są jednocześnie bardzo długie. Po angielsku też tak mają, zwykle musiałem czytać kilka razy i analizować, a efekt taki sobie.

Teraz coś łatwiejszego. Z tego samego streszczenia - mechanika wzniesienia.
Nie tłumaczę "Templar", bo oczywiście nie chodzi o Templariuszy, według mnie nazwa pochodzi od Świątyni, czyli świątynni przez innych w czasie Atlantydy nazywani Synami Prawa Jednego, czyli Kapłani i Anielscy Ludzie w/g tej nomenklatury.


Nauka, Duchowość, Ewolucja i Templar

Oryginalne MCEO CDT-płytowe nauki jasno tłumaczą przyrodzoną jedność "nauki i duchowości" i intymne wzajemne powiązania świadomości, ducha i struktury atomowej, one szczegółowo omawiają specyficzne struktury i procesy nieodłączne do nauki wielowymiarowej fizyki, dzięki której duchowe osiągnięcie "Wzniesienia" następuje. Płyty CDT nauczają, że "Wzniesienie" dzieje się poprzez organiczny proces atomowej Transfiguracji, przez którą istota ma zezwolenie do angażowania biologicznej naturalnej wielowymiarowej duchowej ewolucji z powrotem do całości, doświadczenia wolności i wiecznego życia. Poprzez proces atomowej Transfiguracji - co wymaga bardzo specyficznych struktur i procesów związanych z prawami fizyki wielowymiarowej, gdyż one stosują się do ludzkiej  bio-duchowej anatomii - człowiek może doświadczyć "Przejścia Wzniesienia" w coraz większych stanach wielowymiarowej bio-duchowej ewolucji. "Przejście Wzniesienia"  jest organicznym bio-duchowym procesem wymiarowej Translokacji [wizytacji] i Transmigracji (przeniesienia) poprzez wielowymiarowe struktury czasoprzestrzeni, której ukoronowaniem jest ponowna - ewolucja z powrotem do oryginalnego Wiecznego Stanu Czystej Świadomości, z której początkowo wszystko się pojawiło. Ten "model" rzeczywistości nazywa się "Ewolucjonarny Determinizm" lub model "Schodkowej Kreacji".
 
[Więcej informacji na temat modelu ewolucyjnego determinizm można znaleźć w Introductory-Topic Podsumowanie-3, (nie opublikowane) informacje na tematy związane ze "Ścieżką Wzrostu i Upadku" znajduje się w w Introductory-Topic Podsumowanie-2, a nauki "Schodowej & Naukowej Kreacji Wzniesienia "są szeroko opisane w postępowych materiałach w udzielanych przez MCEO warsztatach Wolności Nauk ® w ciągu ostatnich dziesięciu lat].

Płyty CDT uczą, że proces "Wzniesienia" odbywa się poprzez organiczne struktury "Powszechnego Międzywymiarowego Systemu Gwiezdnych Wrót", który jest określany jako "Uniwersalny Templar". W zapisach historii na płytach  CDT, ludzkość uznana za rasę "Anielskich Ludzi”, rasę międzywymiarową pozaziemskiego pochodzenia, którą zasiano na Ziemi przez Rasę Starszych GA-MCEO służących jako Strażnicy Ziemskich Planetarnych Templar „Systemu Korytarzy Gwiezdnych Wrót Amenti” .
Oryginalny Anielski Genom ludzki posiadał nieodłączne cechy biologiczne niezbędne do bio-elektronicznego bezpośredniego zaangażowania Ziemskich Planetarnych Templar i „Systemu Korytarzy Gwiezdnych Wrót Amenti”. Ta genetyczna konfiguracja, zwana "12-nitkowym Diamentowym Słonecznym Krystalicznym Genem " DNA, umożliwiała także starożytnej Anielskiej ludzkości doświadczać organicznego procesu "ewolucji wiecznego -życia" poprzez Transfiguratywne Wzniesienia. Historyczne manipulacje Illuminati tłumaczeń płyt CDT i tekstów Maharata zawierały celowe pominięcie nauk "Świętej Nauki",  przez którą "duchowe osiągnięcie" Wzniesienia następuje, ponieważ w objawieniu nauk "Wzniesienia," realia „Ziemskich Templar Gwiezdnych Wrót” i "Tajemnice genomu Anielskich Ludzi" zostałyby również ujawnione. Jeśli świadomość Ziemskich Templar - i Anielskiej Ludzkości oryginalnego, historycznego, pochodzenia biologiczneego jako Strażników Templar - pozostałyby jako powszechnie znane, rasy Illuminati nie byłby w stanie spełnić ich długoterminowej agendy Planetarnego "Opanowania Templar".
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #26 : Kwiecień 23, 2012, 17:13:48 »

*Ziemskich Planetarnych Templar inaczej LUDZI . to określenie zdecydowanie się odnosi do ludzkich ciał fizycznych , które są świątyniami dla Ducha nie odwrotnie. Na bazie budowy Człowieka zostały zbudowane świątynie  kamienne , które swoją rolą naśladują przepływ energii jak w Człowieku. Podstęp polega na napełnianiu tych budowli Ludźmi , którzy przekazują im swoją energię ta natomiast płynie w naprawdę nieznanym kierunku nawet większości kapłanów.
Każda jedna świątynia bez energii Ludzi przestaje istnieć , pozostaje jakiś cza jako zabytek promieniujący wyłącznie swoim kształtem.
Tajemnica  Templariuszy było  znalezienie dokładnych planów świątyni czyli poznanie energetycznej budowy Człowieka , bo na tym planie było i jest nadal budowanych dużo obiektów.

Połączenie tych obiektów z węzłami energetycznymi ziemi i kosmosu dawało właścicielom kilka możliwości większych niż innym ludziom ale na krótki czas, bowiem zmienność ustawienia ziemi do układów planetarnych eliminowała pobieranie energii w nieskończoność. Trzeba było na bieżąco zmieniać lokalizację świątyń a nawet miejsca na kontynentach ziemskich.  Taka działalność to też tylko czasowa opłacalność bo bez Ludzkiej obecności w świątyniach nie przynosiły one wystarczającej korzyści długo terminowej. Zatem Templariusze  to grupa ludzi którzy poznali idealnie energetyczne zasady pracy ciała Ludzkiego i potrafili je skopiować w postaci budowli wykorzystując do tego splecenie energii ziemskiej i kosmicznej by władać materią. Uzyskiwali dzięki swojej wiedzy zam pomocą korzystania z określonego dźwięku możliwość lewitacji.Pokonali zasady przyciągania ziemskiego

Jak to się stało? Odnaleźli jedną z kopi "Czerwonej Księgi"  podyktowaną przez Marię Magdalenę kopistą z całą przekazaną przez nią wiedzą.
Jednak w żadnej z ksiąg nie ma wiedzy kompletnej , nie ma takiej księgi na tej ziemi. Są tylko z częściową dotyczącą tego wymiaru i to tak podyktowaną iż nikt kto nie ma czystego serca nie odczyta jej w pełni.
Nazwa Templariusze jest pochodną od nazwy Ludzkiego ciała Świątynia Ducha , później użytej jako nazwa budowli , która była materialną kopią , budowlą z rożnych materiałów usiłującą stać się ważniejsza niż Ludzkie święte ciało. Odsunęła wiedzę o nim na plan dalszy niewoląc ludzkość przez uzurpujących sobie priorytety pierwszeństwa kapłanów. a oni mieli być tylko nauczycielami przekazującymi Ludzkości tą wiedzę a nie wywyższającymi się osobami oddzielającymi nas od Stwórcy.

Ponieważ wracamy do wiedzy pierwotnej na swój temat pora zrozumieć ten przekręt z odebraniem nam wiedzy o sobie i wykorzystaniu jej przeciw nam stawiając jako priorytety przed wielkością Człowieka wielkość przeróżnych  budowli.

Ziemscy Planetarni Templar to po prostu  LUDZIE.
Wszystkie procesy rozwojowe , wszystkie przemiany duchowo , energetyczne  dzieją się w naszych świątyniach , ciałach Ludzkich dawno temu nazywanych Templar.
Cała prawda zawarta jest w przeogromnej prostocie wiedzy , która za wszelką cenę pewne opcje chcą zastąpić wydumaną wiedzą tajemną..


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2012, 17:17:59 wysłane przez Kiara » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #27 : Kwiecień 23, 2012, 21:13:17 »

Jakich "kaplanow"Coś
Lucyfer pokazal film, ktory wyjasnia WSZYSTKO.
I tyle.

P.S. Na innym watku.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #28 : Kwiecień 24, 2012, 00:51:46 »

Jak myślisz iż filmiki z internetu wyjaśniają wszystko, to naiwność twoja przekroczyła już  pułap logiki.

Ani książki , ani filmy ani przekazy od innych cywilizacji nie wyjaśniają wszystkiego , bo nie mają takiego celu. Ich głównym celem jest dezinformacja , wiedza na ziemi jest systematycznie wymieniana , prawdziwe fakty są zastępowane fikcją prawdopodobną  udającą  tylko prawdę.
Do wiedzy prawdziwej dochodzi się samemu otwierając do niej dostęp w sobie , bo tylko w naszym  wewnętrznym   depozycie jest ona nie wymieniona, pozostała  nadal prawdziwa.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 25, 2012, 19:32:17 wysłane przez Kiara » Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : Kwiecień 25, 2012, 17:27:47 »

Dziś kolejny kawałek streszczenia. Ten nie powinien powodować trudności w przyswajaniu, gdyż jest bardziej "logiczny".
Przy okazji wyjaśnił się "SAC" - Gwiezdny Cykl Aktywacji - w którym miało następować otwarcie Gwiezdnych Wrót dla pola życia na Ziemi na okres 17 lat.


Ciemne Wieki Ludzkości - Zaginione Cywilizacje, Zakazana Historia, Templar i DNA

Illuminati-ludzkie rasy noszące różne kody starych genetycznych hybryd zawierają  tylko fragmenty "Gwiezdnych Wrót Diamentowego Słońca kodów DNA" organicznych do Anielsko ludzkiego DNA. Ziemia Illuminati-ludzkich lini hybrydowych ras rozciąga się  z powrotem do około 670.000 lat pne; współczesny rodowód Illuminati tylko sięga do około 250.000 lat temu, powstając z pierwotnego-ET-ludzkiego hybrydowego łańcucha ewolucyjnego zwanego "Lewiatan". Współczesne linie Anielskich Ludzi rozciągają się  z powrotem do prawie 800.000 lat temu, kiedy trzeci zasiew Anielskich Ludzi - 12 plemion został dokonany; Pierwszy Zasiew Ziemi  Anielskich linii Człowieka nastąpił 25 mln lat temu, a około 250 milionów lat temu Pierwszy Zasiew Anielskich Ludzi miał miejsce na równoległej Ziemi. Oryginalny rodowód Anielskich Ludzi nie podziela "Pierwotnego  DNA" - to połączenie pojawiło się w historycznych okresach przymusowego genetycznego mieszania, które zostały zaaranżowane przez Illuminati-Starszych, po wcześniejszych próbach konsensusu Bio-ReGeneracji DNA - linii genów Gości ET. Jeśli rasy Illuminati-Starszych osiągnęłyby swój cel Dominium Ziemi Templar, linie genów Illuminati należałoby stopniowo krzyżować z tymi z Anielskimi Ludźmi, przez wiele pokoleń, aby rasa Illuminati zdobyła, przez genetyczne mieszania, biologiczny dostęp do Ziemskich Planetarnych Korytarzy Templar Gwiezdnych Wrót Amenti.
 (Więcej informacji o zasiewach Anielskich Ludzi i ras Illuminati „Lewiatan” znajduje się w Podróżnicy tom-2, wydanie- 2).

Osiągnięcie operacyjnej wiedzy, zdobywania biologicznego dostępu i osiągnięcia ukrytej władzy nad Gwiezdnymi Wrotami Ziemskich Templar jest precyzyjnie tym, co  konkurujące grupy Illuminati chciały historycznie i do dnia dzisiejszego, starają się osiągnąć. Stopniowa instrumentacja negacji "świętej wiedzy" dla mas i fałszowanie ludzkich historycznych zapisów - promując jednocześnie bogate nadmierne rozmnażanie i przeludnienia przez historyczne przymusowe  krzyżowanie; wypaczone duchowe i manipulacyjne nauki - nie nastąpiły "przypadkowo" lub "przez przypadek. "Te rzeczy miały miejsce, i nadal mają miejsce, przez drobiazgowy " zmajstrowany projekt ", prowadzone przez wiele pokoleń od 250.000 pne przez Illuminati na hybrydowych rasach ludzkich, w następstwie ich dyrektyw " poza - planetarnych między wymiarowych / pozaziemskich krewnych Starszych". Atlantydzka agenda rasy Illuminati-Starszych - " Dominium Templar Ziemi " była częścią znacznie wcześniejszego „Pierwotnego Celu Głównego Planu Illuminati”, który rozpoczął się na Ziemi 550 milionów lat temu, gdy Ziemskie Korytarze Gwiezdnych Wrót Amenti zostały stworzone - na długo przedtem jak linie Anielskich Ludzi zasiano na Ziemi jako zamierzone "genetyczne klucze" Strażników Korytarzy Amenti. (Więcej informacji o „Pierwotnym Celu Głównego Planu Illuminati” znajduje się w streszczeniu-2, oraz informacje o historycznej ewolucji Atlantydzkiej Konspiracji znajdują się w Podróżnicy tom-2, 2. wydanie.)

Szczególnie przez ostatnie 13.000 lat, Illuminati-ludzkie siły, prowadzone przez ich "poza planetarnych dyrektorów i krewnych, Starszych" potajemnie "oczyszczały i kultywowały masy ludzkie" w ramach przygotowań do konkretnego "Spotkania Ludzi z Przeznaczeniem", które wystąpi w szczególnym ". okresie planetarnego znaczenia" W tym okresie cel Illuminati z „Dominium Ziemi Templar” może potencjalnie być spełniony - jeśli ich wielopokoleniowa próba "mieszania" genetycznego byłby udana. Niektórzy Illuminati-Ludzie, a wszyscy ich " odwiedzający krewni ", jak również jako Strażnicy Krystalicznej Rzeki MCEO, wiedzą  od 22,326 pne, że to "ludzkie spotkanie z przeznaczeniem" zaplanowano do wystąpienia podczas "okresu następnego planetarnego znaczenia”. Tajne starożytne, " bitwy o panowanie nad Gwiezdnymi Wrotami Templar " wynurzają się z tych" Atlantydzkich, starych czasów" bezpośrednio do naszych czasów, bo w 2000 roku nasza Ziemia weszła w " okres planetarnego znaczenia "długo wyczekiwanego przez obie siły Strażników MCEO i Illuminati. Ten "okres planetarnego znaczenia" nazywa się "Gwiezdny Cykl Aktywacji" (SAC). Ziemski Planetarny SAC jest okresem, w czasie, kiedy Ziemskie Planetarne Korytarze Templar Gwiezdnych Wrót Amenti włączają ich "17-letni cykl otwarcia," w którym to czasie między wymiarowy tranzyt i organiczne "Przejście " stają się dostępne dla pola życia Ziemi. (Niezmiernie szczegółowe informacje na temat "historii Atlantydy," rasy "Lewiatan", "SAC" i współczesnej Ziemi " Programu Wzniesienia Amenti " znajdują się w Podróżnicy Tom-2, 2. wydanie.)

Podczas ostatniego SAC Ziemi w 22,326 pne, tylko po 22,340 pne próbach tłumaczeń płyt CDT, rasy Illuminati-Starszych zainscenizowali inwazję na Ziemskie Planetarne Korytarze Templar Gwiezdnych Wrót Amenti. Inwazja doprowadziła do zamknięta Gwiezdnych Wrót Amenti i kolejnego niepowodzenia "cyklu Wzniesienia " w tym okresie. Ostatni ziemski SAC zakończył się "martwym punkcie" pomiędzy Strażnikami MCEO i siłami Illuminati-Strarszych, z "losem ewolucji człowieka Ziemi wiszącym na włosku." Obie grupy wiedziały, że przyjście następnego SAC będzie stanowiło " Dramat Ostatecznego Konfliktu" nad kontrolą Templar Ziemi, a tuż po nieudanym w 22,326 pne cyklu aktywacji, obie grupy zaczęły swoje długoterminowe plany związane z tym nadchodzącym "nieuniknionym spotkaniem z przeznaczeniem." Strażnicy MCEO wiedzieli, że jeśli nie zrobią nic, aby interweniować, a rasy Illuminati postąpią zgodnie z planem, to w następnym SAC zarówno Anielscy Ludzie i hybrydowa rasa  Illuminati-Ludzi Ziemi stanęłyby w obliczu potencjalnego wymarcia gatunków w wyniku Głównego Planu Illuminati, w ten sposób "bez interwencji" nie było opcją dla Strażników. Wiele rzeczy wyszło na jaw na Ziemi od tego okresu pre-historii starożytnej Atlantydy, w tym do ciągłego przejęcia przez Illuminati kluczowych miejsc Templar Ziemi i trzech znaczących postępów Illuminati w przejęciu kontroli nad Templar Ziemi, które miały miejsce w okresach 13.400 pne ("Wielkie Siatkowanie" ) 10.948 pne ("Rozdarcie Szczeliny Toral ") i 3470 pne ("Babble-On Massacre"[wieża Babel]). Wraz z uszkodzeniami Templar Ziemi z czasów poprzednich, i potem, te postępy Illuminati Templar przyspieszyło postępujące zakłócenia naturalnych funkcji Templar Ziemi i Korytarzy Gwiezdnych Wrót Amenti, co zaowocowało anomaliami planetarnego środowiska, które nadal istnieją do dnia dzisiejszego, a które zakończyły się bezpośrednią mutacją DNA ziemskiej populacji ludzkiej.

Przodkowie współczesnej ludzkości weszli w " Ciemny Wiek", lub "ciemną noc duszy" podczas okresów 13.400 pne, 10,948 pne i 3470 pne. Podczas każdego z tych okresów, rasy Illuminati-Starsi zaangażowali to  co były znane jako "Atlantydzki Rozkwit Fatum Nauk Śmierci ", aby doprowadzić do aktywizacji nieaktywnych, technologii nieorganicznych „Nauka  Śmierci Templar” ze wcześniejszego starożytnego okresu działań wojennych.

(Szczegółowe informacje na temat " rozkwitu Atlantydzkich Nauk fatum śmierci " znajduje się w Podsumowanie -2, w Podróżnicy tom-2, wydanie 2 i wewnątrz różnych nauk MCEO Wolności ® i Programów warsztatowych).
Jeden z aspektów tych pre- starożytnych technologii Nauk śmierci działa na strukturach sieci krystalicznych implantów, umieszczonych w różnych miejscach rdzenia Ziemi, skorupie i płaszczu. Po aktywacji, te krystaliczne sieci implantów i ich odpowiednie technologie tworzą elektromagnetyczną uprząż na Templar Ziemi Gwiezdnych Wrotach i elektromagnetycznych " liniach siatki "; ta uprząż ma moc bezpośrednio wpływać na działanie pola geomagnetycznego Ziemi poprzez wpływanie na rezonans jądra Ziemi ( rytmu wibracji / "rezonans Schumanna") i szybkości "przesuwania biegunów" (powolny obrót cyklu 23,5 Ziemi °-nachylonej osi geograficznej, która tworzy "precesji równonocy" cykl).

Wydarzenia Templar 13.400 pne (15.400 lat temu) doprowadziło do szybkiego upadku i czasowego odwrócenia pola geomagnetycznego Ziemi, co spowodowało pewne anomalie klimatyczne, dalszą utratę niektórych terytoriów Wysp Atlantydy i mutacji DNA planetarnego pola życia. (Kontynent Atlantydy uprzednio zmniejszony do trzech wyspiarskich krajów po katastrofalnym "Podboju Templariuszy" nieszczęśliwym wypadku w okresie 28,000 pne). Ziemskie pole magnetyczne Ziemi bezpośrednio wpływa na przechowywanie DNA i pamięci biologicznych form życia poprzez interakcję z epigenetyczną nakładką - koszulką chemiczną wokół DNA - co wyzwala reakcję genów DNA. W ludzkich populacjach, mutacje DNA wynikające z tej anomalii zdarzenia środowiskowego 13.400 pne zaowocowały pierwszym z trzech biologicznie wywołanych "wymazań pamięci" i fragmentację części DNA do "śmieciowego DNA" (DNA, które nie "koduje białek ", a więc wydaje się nie mieć aktywnego biologicznego celu).

W utracie pamięci rasy w 13.400 okresie pne, zarówno Anielscy Ludzie i Illuminati-Ludzie byli jednocześnie zredukowani do prymitywnego postrzegania stanu, z utratą pamięci historycznej, praktycznej i języka.
Co więcej, mutacje, które miały miejsce w ludzkim DNA rozpoczęły proces redukcji zarówno u Anielskich Ludzi i Lewiatan Illuminati-ludzkich kodów genów do "wspólnej mutacji" pozostawiając "niepodłączone" różnice genetyczne, które wcześniej istniały jako śmieciowe DNA, podczas gdy podobieństwa między DNA Anielskich Ludzi i Illuminati-Ludzi pozostały "włączone" w aktywnej sekwencji DNA. Poprzez "nowy wspólny-gen człowieka", który wynikł z tych wspólnych mutacji, hybrydowi Illuminati-Ludzie - i ich poza planetarni Starsi krewni - mogli teraz łatwiej krzyżować się  z "Amnezyjnymi" rasami anielskich ludzi, którzy nosili "Diamentową Słoneczne Gwiezdne Wrota DNA ". Nowe linie krwi i typy krwi pojawiły się po tym okresie, gdy Illuminati-Starsi zmieszali z ludźmi  ich linie genetyczne, i Anielskiego rodu ludzkiego, w działaniach na rzecz wzmocnienia" rodzinnego profilu „DNA Gwiezdnych Wrót". GA-MCEO i Strażnicy Krystalicznej Rzeki również interweniowali, ratując kolektywy Anielskich Ludzi, które mogli osiągnąć, kiedy odkryli, że wydarzenia te zostały wprawione w ruch. Potem GA-MCEO zaaranżowali wizytacje zbiorowości „chorych” Anielskich Ludzi Ziemi, aby przywrócić oryginalne języki "12 plemion" i historyczny zapisy płyt CDT i rozpocząć odwrotną mutację linii genetycznych Bio-Regenerowanych anielskich ludzi.

Illuminati-Starsi zaaranżowali wydarzenia w okresie 13.400 pne celowo, specjalnie, aby stworzyć efekty biologiczne i Planetarną kontrole Templar, w których zdarzenia te spowodowały, wybierając tylko członków ich ziemskich Illuminati-Ludzi "dzieci" - ich "wybrańców" , którym oszczędzono tego losu, tymczasowo zabierając ich  poza planetę tuż przed wydarzeniami, a potem powrócili jako elitarni "nadzorcy". Przez biologiczne skutki tych zdarzeń wywołanych w środowisku, Illuminati-Starsi mogli rozpocząć awans ich agendy "genetycznego mieszania", w ramach przygotowań do " Podboju Gwiezdnych Wrót", który mają zamiar uruchomić w przyszłym Planetarnym SAC. Po tym okresie różne konkurujące rasy Illuminati-Starszych zainicjowały cykle "wizytacji", w którym oni, i ich "wybrańcy" Illuminati-Ludzkie dzieci, zaczęli nauczać " prymitywnych teraz ludzkich mutantów" (często z dominacją i siły) ich odpowiednich, sprzecznych języków, mitów tworzenia i interpretacji historii. Fragmenty zaawansowanych cywilizacji Atlantydów i cywilizacji egipskiej nadal pozostały po tych wydarzeniach, a w tym czas Atlantyda była rządzona przez okrutnych i elitarnych Illuminati "wybrańców", który zarządzali Amnezyjnymi "wspólno -genowymi ludźmi" jako niewolnikami.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #30 : Kwiecień 25, 2012, 20:37:28 »

Niestety jest to prawdziwa opowieść , nie ma w niej straszenia większość przekazanych faktów naprawdę zaistniała. Inercje były i są nadal oczywiste władanie nieświadomym i ogłupionym gatunkiem , który wierzy w przekazywane spreparowane wcześniej informacje. a informacje mają pozory prawdy które nią nie są.
zamknięcie Gwiezdnych Wrót jest zewnętrzne i wewnętrzne , bowiem przestawione sekwencje DNA oraz niemożliwość uzyskania mocy energetycznej wewnątrz komórkowej blokuje Ludziom ewolucje.
Przestawienie osi ziemi powodowało dokładnie to samo ograniczono przepływ światła energii kosmicznej do jądra ziemi które je pozbawiało uzyskania odpowiedniej mocy w wynoszeniu ziemię w gorę. Implanty energetycznych zakłóceń w sieci energio informacyjnej w okół ziemi uniemożliwiały całkowite zestrojenie się Ludzkiego DNA z kodami pola morfogenetycznego. Jesteśmy zamknięci w tym przemyślnym systemie energetycznym jak w konserwie.
To co jest wklejone przez blueray21 niestety jest prawdą. Wyprodukowano ( zwyczajnie tak trzeba to nazwać wyprodukowano za pomocą wiedzy św. geometrii) syntetyki , które wprowadzono do życia na ziemi z programami życia które  swoim stylem życia obniżały i obniżają nadal wibrację ziemi i degenerują Ludzkie DNA przez mieszanie się z Ludźmi. Tak to wszystko było planem pewnych grup , które żyją na ziemi ich celem nie było kontynuowanie  Ludzkiej ewolucji a ciągłe blokowanie jej.Pewni przedstawiciele pewnych linii rodowych utrzymali większość swoich możliwości paranormalnych ( ale też nie wszystkie). Wyprodukowano natomiast prototypy syntetyków które posiadają pojedyncze możliwości technicznie stworzone , które są wszystkie przynależne naturalnie Człowiekowi. Ta "armia" bezdusznych , pozbawionych uczuć syntetyków ( zwanych "dziećmi indygo") wzbudza zachwyt Ludzi którzy niosą w sobie te wszystkie zapomniane możliwości.

To również część programu wprowadzenia ich w obieg życia w odpowiednim momencie jako armii bez   skrupułów ze specjalnymi możliwościami do zadań specjalnych. Oni czekają tylko na pewien sygnał który zespoli ich mozgi i włączy program niszczenia. Są bardzo ale to bardzo niebezpieczni dla otoczenia.
Wszystkie te "atrakcje" przygotowane na nasze czasy ostateczne ( które już się rozgrywają) miały za zadanie całkowicie zniszczyć nasze dotychczasowe ciała fizyczne ( po raz kolejny) by zastąpić je nowym modelem ( już dawno przygotowanym) o jeszcze bardziej ograniczonych możliwościach rozwoju duchowego Człowieka. Ten temat opisywałam już kilka razy na naszym forum , gdzieś w starych moich postach są te informacje.
Stało by się wedle  tego okrutnego projektu gdyby projektantom udało się uzyskać oryginalną sekwencje DNA z oryginalnym Rna w odpowiednim czasie. Na szczęście było to zabezpieczone i strzeżone ze 100% brakiem dostępu. Zatem nie udało się wprowadzenie na ziemię powszechnie nowego modelu ludzkiego kombinezonu doświadczalnego tej grupie, a dotychczasowy ulega ewolucji energetycznej cały czas by przejść transformację pozwalającą na życie w 4 wymiarze.
Fiasko naszych wyrafinowanych perfidnych władców jest zwycięstwem Ludzkości jako gatunku! Nasza energetyczna powłoka izolująca nas od przestrzeni kosmicznej ta precyzyjna sieć zakłóceń sprzężona z naszymi mozgami jest już coraz słabsza. Właściwie mogła by już być zdjęta ale jeszcze nie wszyscy Ludzie są gotowi energetycznie ( ponownie dostrojeni) do prawdziwej częstotliwości pola morfogenetycznego przez swoje blokowane tak długo DNA. Chodzi o zminimalizowanie szoku energetycznego w trakcie odsłony która rozpocznie się za niecałe 2 miesiące.

Nic i nikt nie może i nie jest w stanie zatrzymać i odwrócić tego procesu energetycznego wzniesienia , ale jeszcze istnieją usiłowania wprowadzania dezinformacji , które nie odegrają swojej roli na wielką skalę. Gdyż sieć energetyczna wokół ziemi z tymi implantami nie spełnia już swojej roli. Brak zasilania z ziemi powoduje jej coraz większy zanik , nie pomagają ustawiane na ziemi żadne urządzenia ni przekaz ludzi naiwnie wierzących im energii bo w skali globalnej to kubek wody dla oceanu , który  błyskawicznie wysycha.

Nareszcie energia z kosmosu idzie do ziemi i ludzi a nie jest pobierana od nas przez ten perfidny system., stale nas okradający i manipulujący naszą świadomością.
Tym razem Ludzkość może się cieszyć , wygrała swoją wolność i prawo do ewolucji już żadni atlantydzcy władcy swoim knowaniem nic nam nie zrobią!

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : Kwiecień 28, 2012, 09:45:33 »

To tłumaczenie ostatniego kawałka pierwszej części streszczenia. Niestety nie jest to zbyt przejrzyste ze względu na używany język. Według mnie ciągłe powtarzanie wielosłownych określeń w różnych konfiguracjach poważnie zaciemnia obraz całości. Ten fragment dotyczy obecnych tłumaczeń i działań "Strażników" (Opiekunów). Oczywiście należy pamiętać, że te teksty (i streszczenia) są już na dzisiejsze czasy nieco stare.


Współczesne Tłumaczenia płyt CDT, Aktualny Dramat Ziemi i Stacja powitalna 6520 ne

Współczesne ponowne tłumaczenie tekstów Maharata i bezpośrednie tłumaczenie płyt CDT- rozpoczęło się w 1997 roku przez MCEO rzecznik-1, Ashayana Deane, tłumaczenia początkowe zostały opublikowane w 1999 roku przez Wydawnictwo Granite (wówczas Blue Water Publishing / Wild Flower Press), jako książki  „Podróżnicy" (Tom-1: Śpiący porwani i Tom-2: Sekrety Amenti). Tłumaczenia płyt CDT zostały stopniowo dostarczone do MCEO rzecznik-1 i przedstawione w MCEO Freedom Teachings® i warsztatach prowadzonych między 2000 a 2009; tłumaczenia są w toku. Od 1999 pierwszego wydania książek „Podróżnicy”, praca z między wymiarowym Stowarzyszeniem Strażników (liczne wczesne kontakty GA są opisane w książkach „Podróżnicy”) była stale wzmacniana i rozszerzana włączając  Starszych trans – wymiarowych  Rady Krystalicznej Rzeki Aquareion- Adeptów Adashi (Starsze Rady, których GA-MCEO są  częścią). Rada Krystalicznej Rzeki Aquareion obejmuje EyanA i AdonA i Haah'-Tur, Aquafar'E i Ziona i Aquai z naszej galaktyki Drogi Mlecznej w naszym Wszechświecie; oraz Bhendi Aquari i Aquafereion i A'quA-Elle z galaktyki M31-Andromeda / Aquinos w naszym 15-to wymiarowym Wszechświecie, a Mashaya-Hana rady z sąsiedniego 15-to wymiarowego Wszechświata zwanego Aquareion; i wiele innych w obrębie i poza naszą 15-to wymiarową Matrycą Uniwersalnego Czasu.  Adepci Adashi z Rad Krystalicznej Rzeki -są Starszymi Radami i siłą przewodnią wszystkich kolektywów GA-MCEO.

Współczesne (początek w 1997 r.) przekłady MCEO Płyt CDT zawierają zapisy historii i związanych z nimi duchowo-naukowych nauk "Wzniesienia" naszego "lokalnego" 15-wymiarowego Wszechświata. Ze względu na eskalację wydarzeń w obecnym dramacie planetarnym, w 2007 r.  Adepci Adashi Rady Krystalicznej Rzeki Aquareion  rozszerzyli kontrakt tłumaczenia MCEO rzecznik-1, obejmuje tłumaczenia danych z krystalicznych dysków KUmA'-yah Al-humbra, które zawierają rozszerzone zapisy historii i związane z nimi zaawansowane duchowe-nauki " Wzniesienia " z galaktyki M31-Andromeda / Aquinos w naszym 15-to wymiarowym Wszechświecie i sąsiedniego 15-to wymiarowego Wszechświata Aquareion. Tłumaczenie i publiczne nauczanie odpowiednich aspektów płyt CDT i krystalicznych dysków KUmA'-yah Al-humbra trwa przez MCEO Freedom Teachings® prowadzone warsztaty, a znajdą się w przyszłych książkach.

W bardzo krótkim czasie, biologiczny potencjał Transfiguratywnego Wzniesienia - i odpowiadający potencjał biologicznej Transmigracji  z powrotem do Wyższej Ziemi - zostaną trwale utracone dla ogółu mas gatunku ziemskiego człowieka, ze względu na środowiskowe anomalie, które wystąpią na Ziemi 2012-2013 ne w wyniku postępu w realizacji planu Głównego Illuminati. Niezależnie od tego, w co zdecydujemy się wierzyć o przeszłych lub obecnych potencjałach ewolucyjnych ludzkości, "okres znaczenia", do którego Pierwotny Cel głównego Planu Illuminati od dawna jest skierowany i został ukryty w rzeczywistości naszych czasów z początkiem 2000 ne Ziemi SAC (cykl otwarcia Gwiezdnych Wrót). "Ocalającą Łaską" dla dalszej ewolucji współczesnej ludzkości Ziemi jest fakt, że  płaszczyzny manifestowania i Pola życia z "Wyższej Ziemi" nadal istnieją do dziś. Obszary Wyższej Ziemi ewoluowały, od ich wtórnej formacji 13.400 pne, w znacznie bardziej "pozytywnym" kierunku, jako część "Uniwersalnego Wolnego Świata" społeczności - wolnej od manipulacji Illuminati i mutacji genetycznych poniesionej przez mieszkańców Niższej Ziemi . Od okresu 13.400 pne "Wielkiego Siatkowania" rasy Strażników MCEO - Krystalicznej Rzeki kontynuowały nadal zarówno bezpośrednie, jak i zdalne działania interwencyjne w terytorium Niższej Ziemi, wielu z nich komunikuje się z nami dzisiaj z różnych przestrzenno-czasowych stanowisk w wyższych obszarach Ziemi i międzygalaktyczne miejscach "Wolnych Światów".

Wyższa Ziemia i galaktyczne terytoria "Wolne Światy" poza dziedziną Illuminati NET istnieją jako materialne, w "trzech wymiarach fizycznych" wersje Ziemi i Drogi Mlecznej, i są "tak prawdziwe" jak nasza  znana obecnie "uwięziona" Niższa  Ziemi i galaktyczne terytoria. Terytoria Wyższej Ziemi i wolnej Galaktyki Drogi Mlecznej, istnieją "w tej samej przestrzeni" jak nasz znany obecnie system, ale z różnym "kątową rotacją skrętu obrotu  cząsteczek" i inną szybkości spinu cząsteczek a więc dwa wzajemnie powiązane systemy rzeczywistości wydają się niewidoczne dla siebie. Obszary Wyższej Ziemi mają wspólną przeszłość z naszą uwięzioną Niższą Ziemią do punktu 13.400 pne, po tym czasie, płaszczyzny Wyższej Ziemi ewoluowały w wolności, podczas gdy nasze płaszczyzny Niższej Ziemi ewoluowały pod wzrastającą manipulacją Illuminati. Od 13.400 pne, Pierwotne Wrota Gwiezdne Templar Przejścia Wzniesienia Wyższej i Niższej Ziemi pozostały zamknięte, ale nadal są ze sobą połączone – potencjalna  możliwość ich otwarcia  oczekuje na spotkanie w 2012 roku "Przeznaczenia Illuminati"; mniejsze wtórne Czasowe Portale Wyższej Ziemi były okresowo otwarte dla celów interwencji Strażników podczas okresów kryzysowych Niższej Ziemi. Ponieważ bieżący SAC rozpoczął się w 2000 roku, rasy Strażników interweniowały bezpośrednio z wielu lokacji Wolnych Światów " wewnątrz i poza galaktyką Drogi Mlecznej, w tym z obszarów Wyższej Ziemi - zwłaszcza najbardziej te zlokalizowane w " przyszłej przestrzeni czasowej " współrzędnej Wyższej Ziemi w 6520 ne.

W tej równolegle istniejącej w 6520 ne "Przyszłego czasu" lokalizacji Wyższej Ziemi, wysoko wyspecjalizowane w uzdrawianiu środowiska i kulturowe struktury ewoluowały, z których Strażnicy interweniowali w " podróżach w czaso - przestrzeni" w "trudnej sytuacji" w inicjacji lokalizacji "przeszłej, teraźniejszej i przyszłej" czaso- przestrzeni. Oryginalny kontakt ze Strażnikami, przez który pojawił się kontrakt współczesnego CDT rzecznika-1, został uruchomiony w Centrum Postępu Między Wymiarowej Komunikacji (CAIC). CAIC to jest bardzo "fizyczny" ruchliwy Kompleks Wyższej Edukacji zlokalizowany w 6520 ne Wyższej Ziemi, na obszarze odpowiadającym współrzędnym czasoprzestrzennym dzisiejszego Kauai na Hawajach na Niższej Ziemi. Istnieje wiele innych bardzo wyewoluowanych placówek w 6520 ne Wyższej Ziemi, które specjalizują się w różnych aspektach interwencji w trudnej sytuacji terytoriów, takich jak te z dzisiejszej Niższej Ziemi. Tereny Wyższej Ziemi 6520 roku są " Ocalającą Łaską " dla współczesnej ewolucji człowieka Niższej Ziemi, w tych terytoriach czasoprzestrzeni, wysoko rozwinięte „Osady Transmigracji” lub "Kolonie Wzniesienia", są od dawna ustalone. Kolonie Wzniesienia 6520 ne Wyższej Ziemi, które istnieją w wielu miejscach na całym świecie, są jak "lokalne stacje powitalne" dla istot z Niższej Ziemi i lokalnej galaktyki Drogi Mlecznej, które realizują biologiczne Transfiguratywne Wzniesienia i pojawiają się w kolejnym etapie Wyższej Ewolucji Wiecznego Życia przez "Ślizgową" Transmigrację Przejścia Wzniesienia. Kolonie Wzniesienia 6520 ne Wyższej Ziemi są również żyjącymi wspólnotami "następnego-ewolucyjnego-przystanku ", do którego istoty, które osiągnęły Wzniesienie przez przejście ducha Bhardoah "przejście śmierci " Niższej Ziemi i systemów lokalnych będą rodzić się / reinkarnować, aby kontynuować ich drogę Wyższej Ewolucji Życia Wiecznego.

Od momentu 13.400 pne oddzielenia od terytoriów uwięzionej Niższej Ziemi, terytorium Wyższej Ziemi zostało celowo chronione, pielęgnowane, ewoluowane i zaprojektowane przez rasy Strażników Sojuszu i Krystalicznych Rad Rzeki Aquareion stało się jednym ze " Stacji Powitalnych Koloni Planetarnego Wznoszenia " przez które potencjały Wzniesienia Wiecznego Życia pozostaną dostępne dla mieszkańców Niższej Ziemi i lokalnej galaktyki Drogi Mlecznej. Podstawowe Wrota Gwiezdne Templar łączące Wyższą Ziemię 6520 ne i dzisiejszą Niższą Ziemię otworzą się między 2012 i 2230 rokiem dla potencjalnego "Ślizgowego" Przejścia Wzniesienia tych z Niższej Ziemi, którzy mogą zachować i rozbudzić genetyczny potencjał biologiczny Ślizgowej Transmigracji Transfiguratywnego Wzniesienia, które nastąpi na Niższej Ziemi od 2012-2013 roku. Dla tych, którzy nie zachowają tego potencjału genetycznego przez całe środowiskowe zmiany 2012-2013 ne, opcja Bhardoah Wzniesienia (przejścia ducha (śmierci)) będzie dostępna do końca okresu 2012-2230 ne. Po 2230 roku, główne Wrota Gwiezdne Templar między Wyższą a Niższą Ziemi będą trwale zamknięte, a Przejście Wzniesienia z Niższej Ziemi na ścieżkę Wyższej Ziemi Wyższej Ewolucji Życia Wiecznego nie będzie już możliwe.

Współczesne nauki MCEO koncentrują się obecnie na pomocy mieszkańcom terytorium Niższej Ziemi, aby lepiej zrozumieli ogromny międzygalaktyczny dramat, w którym ich planeta jest usidlona, tak, że jednostki mogą podejmować bardziej inteligentne, świadome wolne wybory w zakresie osobistych potencjałów ewolucyjnego przeznaczenia - zanim środowiskowe anomalie wynikające z "2012 planetarnego spotkania z przeznaczeniem" podejmą decyzje za nich. Współczesne nauki MCEO będą stopniowo pomagać osobom, które postanowią przygotować się do realiów Transmigracji przez Gwiezdne Wrota Przejścia Wzniesienia, dzięki którym mogą dołączyć do zaawansowanych wiecznie żyjących cywilizacji "przyszłości" 6520 ne Stacji Powitalnej Koloni Wzniesienia Wyższej Ziemi. Takie preparowanie rozpocznie wspieranie prywatnego komunikatywnego związku " Kontaktu Wzajemnej Wymiany " między terytorium Niższej Ziemi z ludźmi pragnącymi Transmigracji i wyszkolonymi Opiekunami z 6520 ne Centrum Postępu Wyższej Ziemi Między Wymiarowej Komunikacji i związanych z nią organizacją usług Strażników (opiekunów).

"Kontakt Wzajemnej Wymiany " oznacza po prostu, że strażnicy będą pomagać i współpracować tylko z tymi ludźmi, którzy pragną tego kontaktu - a kto wykaże to pragnienie przez gotowość do pracy z naukami MCEO, które Strażnicy dostarczyli - rozwijanie umiejętności w Komunikacji Keylontic i zaangażowanie w uzdrowienia Bio-ReGeneracji, która jest biologicznie niezbędna do oryginalnego Przejścia Gwiezdnych Wrót Wzniesienia. Strażnicy będą odwzajemniać stopień wysiłku i szczerości wysunięte przez kontakt z człowiekiem, Gdyż nie zamierzają "grać  naszych wybawicieli", ale chętnie pomagają nam w "zapisywaniu się" do masowych imprez ewolucyjnych abyśmy mogli osobiście wybrać, aby uniknąć jeśli jesteśmy uprawnieni, aby znać różnicę. Wybory są nasze; zamiarem Strażników ", jest umożliwienie(udostępnienie) nam wiedzy, dzięki której możemy uczynić nasze wybory mądrze. Poprzez zrozumienie historycznego i współczesnego pochodzenia nauk MCEO, mamy do czynienia z możliwością podejmowania bardziej świadomych wolnych wyborów, gdyż  nasz gatunek "Kolektywnego Czasu Ewolucyjnej Kalkulacji" rozwija się i przyjmujemy nasze długo oczekiwane "spotkanie z przeznaczeniem" na koniec 2012 roku.

Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : Maj 03, 2012, 14:27:19 »

Jedziemy dalej z Podsumowaniem Ashayana Deane   Zaczynany część 2, wstęp pomijam, resztę spróbuję prezentować w kolejności przyjętej przez autorkę. W dzisiejszym rozdziale nie ma nic szczególnego, może oprócz wielkości skrócenia cyklu SAC. Aha "Templar Ziemi" jest tutaj nazwą sieci energetycznej.


Uzdrawianie Kathara, "Cykl Wzniesienia" Templar Ziemi i  Cykle Podróży Azurite Press

W 2001 roku Strażnicy zidentyfikowali dwie inne osoby,  którym powierzono Umowy "MCEO Speaker-2 i 3 " (historycznie Kontrakty MCEO dotyczą tylko 3 mianowanych rzeczników). Umowy te nie wiążą się bezpośrednio z tłumaczeniem płyt CDT, ale obejmują różne inne obowiązki w duchowej służbie i Komunikacji Keylontic ze Strażnikami. W październiku 2000 MCEO Speaker-2 Michael "A'san" Deane i ja pobraliśmy się . Na wniosek Strażników, dwoje z nas i MCEO Speaker-3 (pani nazwisku Maryanne "Mac" Callaway) założyliśmy “Azurite Temple of the Melchizedek Cloister,” ("Azurytowa świątynia klasztoru Melchizedeka"), która w 2002 roku została zrestrukturyzowana na "Azurite Press MCEO, Inc " współfinansowane przez MCEO rzecznicy 1, 2 i 3. Oprócz ciągłych tłumaczeń płyt CDT i przekazywania nauk Keylontic odnoszących się do przedmiotu opisywanego w książkach podróżnicy, strażnicy w 2000 r. wprowadzili Kathara Bio-Spiritual Healing System ™, wyposażony w wewnętrznie kierowaną wielowymiarową technologię samoleczenia, skupiającą się na przywróceniu nieaktywnych "potencjałów biologicznych Wzniesienia" starożytnego Anielskiego genomu ludzkiego; ten proces odwróconej genetycznej mutacji jest określany jako "Bio-ReGenesis", który może być osiągnięty poprzez stopniowe, sekwencyjne odtwarzanie kluczowych aspektów 15-wymiarowej anatomii człowieka. (Więcej informacji na temat historycznych "rzeczników MCEO", " potencjał biologiczny Wzniesienia ", "15-wymiarowa Anatomia" i rodu "Anielskich Ludzi " znajduje się w Podsumowanie-1, książkach Podróżnicy, Kathara Bio-duchowy system uzdrawiania ™ oraz w MCEO Freedom Teachings® warsztatowe DVD).

Od 2000 roku, strażnicy również stopniowo prowadzili, intensywne szkolenia w zakresie "świętych miejsc" i Ziemskich "Planetarnych Templar" (organiczna elektromagnetyczna siatka - linii i Gwiezdnych Wrót / systemu " Bramy Wzniesienia "), oraz historycznych i współczesnych " Ukryte Obrazy Wielkiego Dramatu ", w których Ziemia i ludzkość byli i są obecnie zaangażowane. Nauki te są dostarczane przez Strażników w tym czasie, bo w styczniu 2000 r. Ziemia weszła przyspieszony o 2 213 -lat wcześniejszy "Gwiezdny Cykl Aktywacji" (SAC) Gwiezdnych Wrót "Korytarzy Amenti" - okres otwarcia, zwany także " Cyklem Wzniesienia ". SAC, który rozpoczął się w styczniu 2000 jest pierwszym od czasu nieudanego SAC z 22,326 BC. Począwszy od 2000 roku,  rzecznicy MCEO, na żądanie ich opiekunów, prowadzili Azurytowe międzynarodowe Edukacyjne podróże grup warsztatowych "Grid-keeper"(podtrzymujących sieć), w których Strażnicy kierowali nas do różnych lokalizacji geograficznych i "GA-MCEO Świętych miejsc Strażników", aby pomóc im w przywracaniu i aktywacji kluczowych energetycznych obwodów w (sieci) Templar Ziemi.

Od roku 2000 do chwili obecnej, nasze grupy wyjeżdżają do wielu " świętych miejsc strażników " (do niektórych wiele razy), w tym miejsc w Egipcie, Peru, Indii, Grecji, Irlandii, Anglii, Francji, Andory, Holandii, Belize, Meksyk , Maroko, Bermudy, Teneryfa, a Saint Kitts i na Hawajach i wielu innych miejscach w USA.

(Szczegółowe informacje na temat "Stellar Aktywacje Cycles", o "Halls of Amenti Star Gates", "templar Ziemi" i " utrzymujących Siatki " znajduje się w Podsumowanie-1, w Podróżnicy tom-2, w MCEO planetarnych Podręczniku” Planetary Templar Stewardship Manual” i podręcznikach MCEO Arc-Hub-Gate Maps handbooks, i w MCEO Freedom Teachings® warsztatowe DVD).

Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
barneyos

Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : Maj 04, 2012, 20:24:21 »


...

Począwszy od 2000 roku,  rzecznicy MCEO, na żądanie ich opiekunów, prowadzili Azurytowe międzynarodowe Edukacyjne podróże grup warsztatowych "Grid-keeper"(podtrzymujących sieć), w których Strażnicy kierowali nas do różnych lokalizacji geograficznych i "GA-MCEO Świętych miejsc Strażników", aby pomóc im w przywracaniu i aktywacji kluczowych energetycznych obwodów w (sieci) Templar Ziemi.

Od roku 2000 do chwili obecnej, nasze grupy wyjeżdżają do wielu " świętych miejsc strażników " (do niektórych wiele razy), w tym miejsc w Egipcie, Peru, Indii, Grecji, Irlandii, Anglii, Francji, Andory, Holandii, Belize, Meksyk , Maroko, Bermudy, Teneryfa, a Saint Kitts i na Hawajach i wielu innych miejscach w USA.

...To właśnie te podróże opisywał Drunvalo Melchizedek w swojej książce "Świetlisty Wąż.Ruch Kundalini Ziemi oraz wschodzenie Kobiecego Światła w latach 1949 do 2013"
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
Kiara
Gość
« Odpowiedz #34 : Maj 04, 2012, 22:56:18 »

Znam osobiście trzech powiedzmy mistrzów szkól duchowych ( uważających siebie za wielkie autorytety międzynarodowe), którzy swoimi uczniami zasilali sieć energio informacyjną poprzez zawożenie ich w różne miejsca na ziemi i podłączenie bezpośrednie do punktów poboru tej sieci.
Kiedyś dawno temu nie znając prawdy też myślałam iż to takie wspaniałe i piękne działania na rzecz dobra ziemi i ludzi. Po kilku latach poznawania prawdy o mistrzach ( ich etyce opartej  głownie na pieniądzach i podnoszeniu swojego autorytetu) zrozumiałam iż nie są to działania na rzecz dobra ludzkością, a na rzecz dobra zaświatowych grup , rożnych cywilizacji , które czerpią energetyczne profity z nieświadomości ludzi.

Jeden z mistrzów kilka lat temu wplątała się w układ z ciemną stroną i na jej rozkaz użył strzały śmierci przeciw komuś kogo poszukiwał wiele lat, twierdząc iż w pozytywnym celu. Są tacy ludzie na ziemi których moc przewyższa moc tych strzał śmierci. W tym wypadku przesyłka została przekierowana do nadawcy, nadawca  ów mistrz od kilku lat już nie żyje. Pomimo wspaniałych technik obronnych i około miliona słuchaczy przygotowanych na obronę mistrza nic nie pomogło. Zasiał i zebrał swój plon wzmocniony o moc  odbicie wysłanego depozytu w strzale. Niestety większość z poznanych prze zemnie tych "cudownych" mistrzów jest skorumpowanych i za swoją "wiedzę" , informacje otrzymywane od różnych grup płacą energią swoich studentów ,  kursantów wywożąc ich w te niby miejsca mocy , w których ci ludzie są ogałacani ze swojej energii, na dodatek podłączeni do systemu wzmacniają go swoją energią życia. A system cały czas pracuje ku ich zgubie , perfidia przeokropna, i   na dodatek płacą za to grube pieniądze.

Są to moje doświadczenia, a co z tego wynika wiedza ze spotkań z wieloma przyjeżdżającymi  do Polski takimi ludźmi. Zatem radzę wielką ostrożność w takich kontaktach i pozbywanie się naiwności iż tego typu wyjazdy kilku czy kilkunastu dniowe sprawią cuda w czyimś rozwoju duchowym. Nie ma takiej opcji i nigdy nie było, na podniesienie swojego rozwoju trzeba pracować całe życie i jest on zawsze efektem pracy wszystkich naszych poprzednich wcieleń.
Są to energetyczne  procesy długotrwałych wysiłków osiągania wiedzy, a głownie pozbywania się strachu i  osiągania dojrzałości uczuciowej.
Co to znaczy dojrzałość uczuciowa? Znaczy to mądrość oparta na wiedzy wszechstronnej w temacie , która daje nam możliwości przeogromne zarówno twórcze jak i destrukcyjne ,które nigdy ale to nigdy nie będą wykorzystane  do czynienia zła ni sobie ni innym ludziom.

Zazwyczaj mistrzowie ci nie są jeszcze na tyle gotowi do udźwignięcia największego daru wiedzy Stwórcy, władania wszystkimi żywiołami dlatego gdy dane jest im na próbę  władanie mocą ognia używają go w celu zabijania tych , których uważają z jakiegoś powodu  za swoich przeciwników.Na tym doświadczeniu kończą  się ich możliwości dyspozycji mocami energetycznymi, a zaczynają pokazywać uzależnienia z cywilizacjami których są niewolnikami tak naprawdę.
Zaczynają rozumieć iż te strzępy wiedzy przekazywane im w channelingach mają się nijak do ogromu wiedzy prawdziwej zdeponowanej w nich samych.Pojawiają się odczucia iż ich "wielkość"   opiera się wyłącznie na wianuszku otaczających ich uczniów bez nich nie  czują się już wielkimi mistrzami. Stali się niewolnikami układu sprzedawania cudzej energii za swoją sławę , korzyści materialne i majaki wiedzy.

Nie wypracowali nigdy swojej indywidualnej wielkości opartej na wysiłku bycia sobą przez korzystanie z depozytów swojej wewnętrznej wiedzy.Zrywane kontakty z zaświatowymi przewodnikami  którzy milczą zawzięcie ( bo już nie ma nici kontaktu w tej wyższej wibracji) odczuwane są przez nich boleśnie jako porzucenie i wykorzystanie.
Starają się więc kontynuować stare wzorce udając iż  wszystko jest  jak było, chociaż coraz częściej zdają sobie sprawę iż to już nie wróci.
Epoka magii i podstępnego okradania Ludzi z energii bezpowrotnie dobiegła końca.
Teraz każdy musi korzystać z tego co sam wypracował , co zdeponował na swoim osobistym koncie i sam może to robić bez problemu w miejscu swojego zamieszkania.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2012, 13:30:15 wysłane przez Kiara » Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #35 : Maj 05, 2012, 05:18:14 »

Tutaj  Ashayana Deane mówi o roku 2012 w wywiadzie z Kerry Cassidy.

Ze słuchu u mnie kiepsko z angielskim. Jakby ktoś mógł najważniejsze rzeczy, które ona mówi streścić w kilku/kilkunastu zdaniach, to byłoby to zapewne cenne.

http://www.youtube.com/watch?v=dK2vWZE8noU&feature=related
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2012, 05:36:19 wysłane przez Astre » Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : Maj 05, 2012, 09:31:41 »

Obawiam się, Astre, że to jest niewykonalne.
To mógłby zrobić ktoś, kto jest doskonały w języku, doświadczony w tłumaczeniu dialogów filmowych i obeznany z tematyką.
Krótko mówiąc ze znanych mi osób tylko "redmuluc" spełnia te kryteria.
Z drugiej strony streszczenie tego moim zdaniem jest niemożliwe, albo nie odda sensu. To jest tak przeładowane informacją, że niewielkie szanse widzę. Na dodatek kobieta mówi szybko i w stylu podobnym do tego jak pisze choćby te podsumowania.
Kiedyś w YT był taki prostokącik CC gdzie można było wybrać generowanie listy dialogowej na ekranie w wersji beta, chodziło to całkiem nieźle, gdy dźwięk był wyraźny. W tym filmie tego prostokąta nie ma.
Google Chrome ma opcję rozróżniania mowy, która działa całkiem dobrze, nawet po polsku. Można byłoby kawałeczkami  odtwarzać film i kopiować teksty dialogów, ale to "syzyfowa" praca.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : Maj 05, 2012, 09:55:34 »

obejrzałem- trochę za szybko i specyficzne słownictwo, całość o wzniesieniu 21/12/12, i ewentualnych kłopotach z oczywiście nieprzyjaznymi nam bytami,-
może i ktoś to ładnie przetłumaczy, ale wydaje się(mi) że mało konkretów w tych tekstach i wszystko cały czas, coś od czegoś tam zależy,-
więc nie da się podać pewnego scenariusza.
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2012, 09:56:05 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : Maj 05, 2012, 10:18:10 »

Ten film to tylko 3-cia część wywiadu, pewnie całość ma jak zwykle ok. 2 godzin.
A teraz następny kawałek "Podsumowania" przez Ashayana Deane . Mowa jest o całości działalności MCEO.
Mnie to bardzo przypomina działalność średniowiecznych szkół tajemnic. Tylko wtedy w skali globalnej adepci liczyli się na setki, a teraz na tysiące, Choć w odniesieniu do populacji to i tak procentowo dużo mniej niż kiedyś.
Zresztą nie widzę w celu tej działalności żadnego "masowego przebudzenia" nawet "Anielskich Ludzi".
Więc jest to działalność bardzo elitarna, czyżby zwyczajnie chodziło o profit?

MCEO Freedom Teachings®, Kathara Team & Modułowy Program dla Nowo Przybyłych

Wiele więcej książek mogło być opublikowane zawierających ogromne ilości intensywnej informacji o Strażnikach GA-MCEO Płytach CDT, które były dostarczane od 2002 roku - i w dalszym ciągu są dostarczane, ale Strażnicy zamiast tego wybrali rozpowszechnianie tej informacji za pośrednictwem kolejnych niezależnych warsztatów MCEO. Nasze warsztaty MCEO jednocześnie skupiają się na osobistym uzdrowieniu i przebudzeniu, aktualizacji statusu na "Dramatu Większego Obrazu " i służbie Templar Ziemi, każdy kolejny warsztat stanowi "następny poziom w górę" otrzymany od Strażników, opierający się na informacjach dostarczonych w warsztatach lub bezpośrednio przed nimi.

Od 1999 roku grupy warsztatowe gwałtownie wzrosły (ilościowo) gdy  nauki Strażników były coraz bardziej pogłębiane, a w 2006 r. podstawę nauk strazników wydano w postępowych warsztatach od 1999 roku pod znakiem handlowym zarejestrowanym pod MCEO „MCEO Freedom Teachings®”. Obecnie nasze grupy warsztatowe średnio od 200-300 osób, a kilka tysięcy osób w skali międzynarodowej są zaangażowane w nasze Nauki Keylontic i pokrewne - online, e-grupy. Od października 2009 wydano 82 nowych materiałów warsztatowych; od początku warsztaty były filmowane, a obecnie są dostępne na pakietach płyt DVD (wiele z dodatkowych materiałów pisemnych też) na  liście produktów dostępnych na stronie „Azurite Press”. Obecnie nauki warsztatowe „MCEO Freedom Teachings®” obejmują łącznie ponad 1000 godzin na żywo czasu nauczania.

W 2000 roku, zgodnie z wytycznymi Strażników, MCEO rzecznik-2, Michael "A'san" Deane, stworzył organizacyjną i administracyjną  Azurite Press MCEO, Inc. USA, która rozszerzyła się m.in. o międzynarodowe biura partnerskie w Irlandii, Australii i RPA; Azurite Press jest międzynarodową siecią dystrybucji dla produktów warsztatów „MCEO Freedom Teachings®”. Gdy nauki Strażników rosły, o  "następy poziom" Informacje zawarte w każdym nowym warsztacie z warsztatów „MCEO Freedom Teachings®” stopniowo stały się tak dogłębne i specjalistyczne (każdy kolejny warsztat wprowadzał nowy przedmiot w dalszym ciągu przedmiotu z poprzedniego warsztatu), że "załapanie" stało się odpowiednio trudniejsze dla nowych osób na tyle, aby wygodnie zrozumieć pogłębione tematy podjęte na pierwszym warsztacie. W resultacie w 2003 MCEO rzecznik-3, Mac Callaway, zorganizowała "Zespół Kathara", z grupą studentów i warsztatów „MCEO Freedom Teachings®”, którzy poświęcają swój czas i talenty, aby utworzyć stały " Modułowy Program dla nowo  przybyłych" - zawierający serię uproszczonych , skróconych prezentacji nauk fundamentalnych z ostatnich warsztatów MCEO - które są oferowane na-miejscu dla przybyłych przed głównymi prezentacjami warsztatowymi. "Moduły" pomagają nowym ludziom lepiej zrozumieć różne aspekty nauk Fundacji, umożliwiając im otrzymywanie większej korzyści z bardziej intensywnych głównych programów warsztatowych.

W ramach specjalnych wysiłków MCEO Rzecznik-2, "A'san" i MCEO Rzecznik-3 Mac Callaway, przez dużą grupę pracowników Azurite Press i wolontariuszy, którzy wspólnie się znani jako "zespół MCEO"; poprzez profesjonalną obsługę „Granite Publishing” (które publikuje książki „Podróznicy” i ‘”Anielska Rzeczywistość”) oraz uczenie się poprzez podróże (które MCEO organizuje - grupowe podróże i wycieczki), i dzięki ciągłemu wsparciu inspirujących ludzi, którzy przychodzą na nasze warsztaty i  doceniają wartości  „MCEO Freedom Teachings®’, moja Praca tłumaczenia nauk Strażników „MCEO Freedom Teachings®’może nadal być swobodnie dostępniana dla opinii publicznej i prace Planetarnej Służby Strażników nadal mogą się rozwijać. Serdeczne podziękowania i wielkie uznanie są przedłużone dla tej wspaniałej grupy osób za ich wkład w prowadzenie współczesnych „MCEO Freedom Teachings®’ na świecie. (Informacje na temat "Zespół MCEO" znajdują się w "Więcej informacji" części tej strony internetowej, pod hasłem "Poznaj rzeczników MCEO & Międzynarodowy Zespól MCEO.")


Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #39 : Maj 05, 2012, 10:28:04 »

Astre ciekawa jestem, dlaczego poleciles akurat ten film^^
Bardzo trudno jest dokopac sie do sedna Projektu Camelot, ten film tez krazy dopiero wokolo.

Co do wypowiedzi obszernej Kiary, to popieram goraco!!! Nie da sie jednak uniknac wymiany. Skoro wszystko jest energia, to wlasnie to  ten wolny handel, na ktorym koncerny zbijaja fortuny. Chocby sieci hotelowe.
Innymi slowy jest to rodzaj spotkan czwartego stopnia, a nie wirtualnych. Najpierw przychodza emisariusze, pielgrzymi, naganiacze i werbownicy, a potem podpisuje sie "cyrograf" wlasna krwia (DNA).
Dane laduja w banku centralnym, to rodzaj selekcji.
Nie chodzi tu o humaneros i ich lush, lecz o swoja brac, ktora bedzie budzic sie i spelniac zaprogramowana przez Najwyzsza Instancje misje.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #40 : Maj 05, 2012, 13:48:36 »

Cały ten skorumpowany rozkwit sieci szkól z przekazami i prowadzącymi "aniołami" oraz innymi autorytetami imiennymi to zwykła ściema sprzedająca niepełne informacje za podpięcie do siebie słuchaczy i naiwnych wyznawców.
Im nie chodzi o rozwój ludzi na ziemi a, o uwikłanie naiwnych ludzi w nadziei posiadania wiedzy wyjątkowej przekazywanej przez nich , która w rzeczywistości wcale nią nie jest. To podstępny  plagiat którego celem jest tylko eksploatacja energetyczna naiwnych oraz wykorzystanie ich jako nosicieli bytów  ,które już w obecnych warunkach samoistnie istnieć nie mogą. Potrzebne są im więc ciała ludzkie "pojazdy do przetrwania" , ludzie naiwni chcący osiągnąć wyjątkowość i wzbogacić się szybko wchodzą w takie układy.
Nie chodzi o to że kogoś za to potępiam , to jego i tylko jego sprawa jego woli ale wiedzieć też trzeba iż naprawdę nie wszystkie informacje z ich źródeł są prawdą i w pełni prawdziwe.
Poznałam takich mistrzów sporo ale tylko o dwóch osobach mogę napisać, bo te dwie kiedyś publicznie ( przy swoich uczniach na kursach ) przyznały się do tego, bynajmniej ja o tych wiem. Są nim Tamara Jermakowa i Autori , są też inni ale o nich napisać nie mogę. Ci dwoje sami potwierdzili iż byty w nich przejmują ich osobowość coraz bardziej i coraz bardziej oni realizują nie swoje wybory.

Wszystko było by OK! gdyby nie fakt iż ci ludzie w imieniu już nie swoim prowadzą ufających im ludzi ( a nie wiem czy obecnie też informują ich że to byty w nich decydują za nich ) i realizują plany cywilizacji które reprezentują. Bardzo podobna jeżeli nie identyczna jest sytuacja z P. Lucyną Łobos jak i z P. Anią Dolińską  ( tu są dokładne opisy spychania jej świadomości w nogi i przejmowania ciała przez wchodzący w nią byt) jak dla mnie są to przerażające przykłady pozbawiania ludzi ich osobowości.


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2012, 17:38:16 wysłane przez Kiara » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #41 : Maj 05, 2012, 16:13:59 »

uczenie się poprzez podróże (które MCEO organizuje - grupowe podróże i wycieczki) - to jest ten cel, który "niewinnie" wpleciono, jako środek ku rozwojowi. Ale to kosztuje, a ktoś , żerując na spragnionych oświecenia ludziach, serwuje im wycieczki po świecie za odpowiednią kasę oczywiście. Interes się kręci.

@Kiara
Cytuj
jak dla mnie są to przerażające przykłady pozbawiania ludzi ich osobowości.
Pół biedy, gdybyż tylko osobowość znikała (też obca instalacja), ale z tego ,co piszesz tu w zamian się wtłacza coś innego, obcego. Już nawet bez pozorów zachowania utożsamienia (co ma miejsce w procesie wieloletniej implementacji od kołyski -tzw "osobowości" ), ale obcego na siłę , na żywca.
brrrr
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2012, 16:14:48 wysłane przez east » Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #42 : Maj 05, 2012, 23:00:42 »

Astre ciekawa jestem, dlaczego poleciles akurat ten film.


Proszę się nauczyć czytać ze zrozumieniem !
Gdzie ja napisałem, że polecam komuś ten film ?
Niczego nikomu nie polecam !
Zapytałem, czy ktoś zna na tyle angielski ze słuchu, aby mógł w kilku zdaniach streścić co chce powiedzieć Ashayana Deane.
Mnie nie interesują szczegóły - interesuje mnie tylko co jest grane.
A jeżeli ktoś zna na tyle dobrze angielski, to potrafi chyba coś takiego napisać.
Były tłumaczone niezmiernie bardziej skomplikowane rzeczy, choćby wykłady Nassima, Wintera, czy Marko Rodina.
I mnie nie chodzi, o przetłumaczenie całego wykładu, tylko jeszcze raz mówię - o kilkuzdaniową refleksję !

Nie jest to możliwe, o to co pytałem no to nie. Koniec i kropka.

=============================

Cały ten skorumpowany rozkwit sieci szkól z przekazami i prowadzącymi "aniołami" oraz innymi autorytetami imiennymi to zwykła ściema sprzedająca niepełne informacje za podpięcie do siebie słuchaczy i naiwnych wyznawców.

Największą skorumpowaną siecią szkół  jest Cesarstwo Rzymskie o dzisiejszej nazwie Watykan,  który jest bezpośrednim  narzędziem  Orian.
W ciałach tych ''boskich misjonarzy'' rezydują Draco.
Narzędziem Watykanu jest z kolei zakon Jezuitów, którego na czele stoi ''generał'' Adolfo Nicolas Pachon.
Z kolei w skład zakonu Jezuitów wchodzą setki organizacji, które są  ''marionetkami'' do rządzenia światem politycznym, finansowym, politycznym, wojskowym, ideologicznym, medialnym  między innymi rodzina Rotschild i Rockefeller, którzy zostali wyciągnięci z getta żydowskiego.
Wszystkie te organizacje należą do tzw. zakonu Maltańskiego.
I wszystkie te organizacje są Jaszczurzymi -Oriańskim organizacjami.
Jaszczurzymi oznacza dosłownie to, co napisałem wcześniej, że w ich ciałach rezydują istoty z Jaszczuryzch ścieżek rozwojowych.
Są to właśnie te (które nazywasz) syntetyki -czyli,  wyprodukowany Jaszczurzy  genom na  potrzeby Draco.
Reszta organizacji, szkół, etc. to zaledwie drobne pyłki...., które coś tam robią ( interesy są różne),  lecz efekt końcowy ich działalności nawet nie jest przyrównywalny do wielowiekowej globalizacji dokonywanej przez Watykan/ Orion


 Bardzo podobna jeżeli nie identyczna jest sytuacja z P. Lucyną Łobos jak i z P. Anią Dolińską  ( tu są dokładne opisy spychania jej świadomości w nogi i przejmowania ciała przez wchodzący w nią byt) jak dla mnie są to przerażające przykłady pozbawiania ludzi ich osobowości.


PCH, to kolejny z odłamów/frakcji  Draco. Trzeba wziać pod uwagę, że istota typu. L.Łobos, czy A.Dolińska, to nie są rdzenni Ziemianie.
Są to istoty tak samo spreparowane genetycznie i świadomościowo jak i reszta, która z nimi współpracuje.

Podsumowując wszystko, to należy napisać tylko jedno zdanie.
Na tym koniec owej manipulacji. Manipulacji, która z drugiej strony patrząc była również bardzo dobrą dydakatyczną lekcją, celem selekcji istot. A jak ta selekcja wygląda i do czego ona doprowadziła, to już po raz kolejny o tym do znudzenia piszę : włącz TV i posłuchaj codziennych wiadomości. Lub idź w niedzielę pod kościół i zobaczysz tych, których ta selekcja wyłoniła.

Ps.

Tak przy okazji KIARO.
Jakie posiadasz wątpliowości wobec Ashayane Deane ?

Nie musisz oczywiście odpowiadać.
 
Scaliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Maj 06, 2012, 19:24:55 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #43 : Maj 06, 2012, 00:21:22 »

Cały ten skorumpowany rozkwit sieci szkól z przekazami i prowadzącymi "aniołami" oraz innymi autorytetami imiennymi to zwykła ściema sprzedająca niepełne informacje za podpięcie do siebie słuchaczy i naiwnych wyznawców.

Największą skorumpowaną siecią szkół  jest Cesarstwo Rzymskie o dzisiejszej nazwie Watykan,  który jest bezpośrednim  narzędziem  Orian.
W ciałach tych ''boskich misjonarzy'' rezydują Draco.
Narzędziem Watykanu jest z kolei zakon Jezuitów, którego na czele stoi ''generał'' Adolfo Nicolas Pachon.
Z kolei w skład zakonu Jezuitów wchodzą setki organizacji, które są  ''marionetkami'' do rządzenia światem politycznym, finansowym, politycznym, wojskowym, ideologicznym, medialnym  między innymi rodzina Rotschild i Rockefeller, którzy zostali wyciągnięci z getta żydowskiego.
Wszystkie te organizacje należą do tzw. zakonu Maltańskiego.
I wszystkie te organizacje są Jaszczurzymi -Oriańskim organizacjami.
Jaszczurzymi oznacza dosłownie to, co napisałem wcześniej, że w ich ciałach rezydują istoty z Jaszczuryzch ścieżek rozwojowych.
Są to właśnie te (które nazywasz) syntetyki -czyli,  wyprodukowany Jaszczurzy  genom na  potrzeby Draco.
Reszta organizacji, szkół, etc. to zaledwie drobne pyłki...., które coś tam robią ( interesy są różne),  lecz efekt końcowy ich działalności nawet nie jest przyrównywalny do wielowiekowej globalizacji dokonywanej przez Watykan/ Orion


 Bardzo podobna jeżeli nie identyczna jest sytuacja z P. Lucyną Łobos jak i z P. Anią Dolińską  ( tu są dokładne opisy spychania jej świadomości w nogi i przejmowania ciała przez wchodzący w nią byt) jak dla mnie są to przerażające przykłady pozbawiania ludzi ich osobowości.


PCH, to kolejny z odłamów/frakcji  Draco. Trzeba wziać pod uwagę, że istota typu. L.Łobos, czy A.Dolińska, to nie są rdzenni Ziemianie.
Są to istoty tak samo spreparowane genetycznie i świadomościowo jak i reszta, która z nimi współpracuje.

Podsumowując wszystko, to należy napisać tylko jedno zdanie.
Na tym koniec owej manipulacji. Manipulacji, która z drugiej strony patrząc była również bardzo dobrą dydakatyczną lekcją, celem selekcji istot. A jak ta selekcja wygląda i do czego ona doprowadziła, to już po raz kolejny o tym do znudzenia piszę : włącz TV i posłuchaj codziennych wiadomości. Lub idź w niedzielę pod kościół i zobaczysz tych, których ta selekcja wyłoniła.

Ps.

Tak przy okazji KIARO.
Jakie posiadasz wątpliowości wobec Ashayane Deane ?

Nie musisz oczywiście odpowiadać.
 
« Ostatnia zmiana: Maj 06, 2012, 05:26:04 wysłane przez Astre » Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : Maj 06, 2012, 09:18:19 »

Astre,
jeśli Kiara nie musi to ja spróbuję za siebie, bo za nią nie mogę.
Jak wcześniej gdzieś nadmieniłem, dla mnie zadziwiająca jest selektywność / elitarność tych nauk. Jeśli one są tak prawdziwe i skuteczne, to dlaczego nie zalali świata serią tanich książek? Czyż nie jest celem (Strażników i wszystkich innych) masowe Wzniesienie? Dlaczego "za friko" udostępniają tylko podsumowania i artykuliki "studentów"?
W takim tempie osiągnięcie choćby biblijnych 144 000 "oświeconych" (wobec populacji 7 000 000 000) będzie trwało dziesiątki lat.
Jako ich osiągnięcia są prezentowane firmy i materiały warsztatowe. Czyje to są osiągnięcia? Czy odbiorców nauk?
Jak widzisz dużo znaków zapytania, a można jeszcze długo je mnożyć.
Dla porównania innych "szkół"; książki Barbary Marciniak i Elżbiety Nowalskiej są nieporównywalnie tańsze. Materiały RA, Kasjopean i setki elaboratów Laury teraz Jadczyk są powszechnie dostępne, choć Laura ma płatne książki i cykliczny magazyn, ale wiadomo, że muszą z czegoś żyć.
Generalnie dla mnie Ashayane Deane to przedsiębiorstwo. I tyle.
Oczywiście nie rozważamy tutaj pochodzenia informacji.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Astre
Gość
« Odpowiedz #45 : Maj 06, 2012, 10:44:59 »

Astre,
jeśli Kiara nie musi to ja spróbuję za siebie, bo za nią nie mogę.
Jak wcześniej gdzieś nadmieniłem, dla mnie zadziwiająca jest selektywność / elitarność tych nauk. Jeśli one są tak prawdziwe i skuteczne, to dlaczego nie zalali świata serią tanich książek? Czyż nie jest celem (Strażników i wszystkich innych) masowe Wzniesienie? Dlaczego "za friko" udostępniają tylko podsumowania i artykuliki "studentów"?
W takim tempie osiągnięcie choćby biblijnych 144 000 "oświeconych" (wobec populacji 7 000 000 000) będzie trwało dziesiątki lat.
Jako ich osiągnięcia są prezentowane firmy i materiały warsztatowe. Czyje to są osiągnięcia? Czy odbiorców nauk?
Jak widzisz dużo znaków zapytania, a można jeszcze długo je mnożyć.
Dla porównania innych "szkół"; książki Barbary Marciniak i Elżbiety Nowalskiej są nieporównywalnie tańsze. Materiały RA, Kasjopean i setki elaboratów Laury teraz Jadczyk są powszechnie dostępne, choć Laura ma płatne książki i cykliczny magazyn, ale wiadomo, że muszą z czegoś żyć.
Generalnie dla mnie Ashayane Deane to przedsiębiorstwo. I tyle.
Oczywiście nie rozważamy tutaj pochodzenia informacji.


@blueray21

 Każda próba opisania elitarności  jest z założenia karkołomna ponieważ opiera się ona na wartościach osadzonych w naszym własnym, osobistym światopoglądzie.
Więc uważam, że właściwym podejściem jest to, aby skupić się na  wiedzy 
 ponieważ to właśnie wiedza (jej jakość) ostatecznie rzutuje na nasze funkcjonowanie we Wrzechświecie.

Co jeszcze ?
Wiedza ma to do siebie, że jest nacenniejsza od wszystkiego.
Wszystkie wojny we Wszechświecie, to nie wojny o góry złota, tylko o wiedzę (informację)
Jeżeli przeczytałeś ze zrozumieniem przekazy Ashayane Deane, to chyba zauważyłeś dlaczego Draco rozpoczęli wojnę, a właściwie o co rozpoczęli wojnę i do dzisiaj walczą ?
Walczą o niezwykłą, niewyobrażalną wręcz wiedzę, która jest przed nimi chowana, ukrywana za  ''Wrotami Amenti''.
Stąd elitarność, ponieważ dotykamy wiedzy, która w niepowołanych rękach jest niebezpieczna.Stąd zawsze istniały tajne stowarzyszenia (mam na myśli te pozytywne), ukryta głęboko symbolika, ponieważ tuż za plecami czaił się od tysięcy, wręcz milionów lat ''wróg'', który dokonywał degradacji.
Z kolei wysoka opłata za wiedzę wynika z tzw. długu nulifikacyjnego.
Ktoś przekazuję Ci niezwykle wartościową wiedzę, której cena przewyższa wartość jakichkolwiek materialnych rzeczy np. złota.
Za złoto musisz zapłacić, dlaczego więc za coś o wiele cenniejszego od złota ma zostać podarowane ? 
Tu nie chodzi o pieniądze. Chodzi  oto, aby nie tworzyć długu nulifikacyjnego przestrzeni. Czyli nie tworzyć dawców i pasożytów ponieważ taki układ Wszechświat nie toleruje, co powoduje nieciągłości, wyrwy w przestrzeni, czyli brak równowagi, bilansu przestrzeni.

Zatem im cenniejsza jest wiedza, tym jest droższa i inaczej być nie może bo jak wspomniałem doprowadza to do potężnej nierównowagi.

 « Ostatnia zmiana: Maj 06, 2012, 10:46:13 wysłane przez Astre » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #46 : Maj 06, 2012, 11:29:31 »

@Astre
Cytuj
Jaszczurzymi oznacza dosłownie to, co napisałem wcześniej, że w ich ciałach rezydują istoty z Jaszczuryzch ścieżek rozwojowych.
Po trosze każdy człowiek nosi podobny implant. Jak każdy pasożyt (np bakteria ) obcy implant może być lepiej rozwinięty , albo gorzej. Może służyć człowiekowi będąc tym, czym powiedzmy flora bakteryjna dla żołądka, albo też, w sprzyjających okolicznościach , zagrozić organizmowi nadmiernie się rozwijając (np pospolity u każdego grzyb candida, który normalnie jest pożyteczny, a po wyjałowieniu organizmu antybiotykiem natychmiast opanowuje układ trawienny aż do przełyku - bo zachwiana została równowaga).

Tym implantem, o którym piszę jest JA (ja-szczurze ?). Zwróciłeś uwagę Astre na to, że niektórzy ludzie są bardziej podatni na manipulacje co można zobaczyć w Niedzielę pod kościołami, a gadzie macki oplotły cały świat tkwiąc głęboko w różnych  dziedzinach ludzkiej aktywności (korporacje, rządy, władza, czy choćby zwykła ludzka chciwość).

Cytuj
nie tworzyć dawców i pasożytów ponieważ taki układ Wszechświat nie toleruje, co powoduje nieciągłości, wyrwy w przestrzeni, czyli brak równowagi, bilansu przestrzeni.
Wszechświat w pigułce to ludzki organizm, albo też choćby ekosystemy. Występuje w nim wszystko , również pasożyty i dawcy, ale w jakiś posób ich wzajemne relacje są samoregulowane w harmoniczny sposób poprzez Inteligencję Wszechświata, Świadomość działającą na każdym poziomie Istnienia. Informacja nie jest tym, co w Naturze jest chronione przed dostępem z zewnątrz. Informacja jest dzielona i krąży niczym "rdzewiejący pieniądz". Ma wartość tylko tu i teraz w danej chwili. Dlatego w "interesie" Natury było stworzenie infostrady komunikacyjnej umożliwiającej błyskawiczne krążenie informacji obecnej w całym ekosystemie jednocześnie dla wszystkich -biorezonans (to jakby taki ludzki układ nerwowy). Poszczególne formy korzystają z określonych długości fal informacyjnych ,ale całość jest harmonicznie zgrana w przestrzeni poza formami. Tą przestrzeń harmonizującą niektórzy nazywają Świadomością.

Charakterystyczną cechą Świadomości jest jej bezosobowość .Nie faworyzuje ona nikogo szczególnego. Wszystkie formy mają prawo do wiedzy i do korzystania z niej i to robią . Dlatego istnienie ja-szczurów jest możlwe. Z punktu widzenia całości zapewne też są do czegoś tam potrzebne.
Choćby po to, aby cały organizm mógł się szkolić i przechodzić na nowe poziomy rozwoju w reakcji na "zabójcę". Wolne od JA Istnienie musi być o krok przed intruzem - to jest dolny pułap wymuszający rozwój i tzw "wzniesienie".
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #47 : Maj 06, 2012, 14:01:29 »

Jeżeli tylko można staram się nie oceniać nikogo , a jeżeli muszę to oceniam czyny ludzi ich wartość, a nie ludzi. Uważam bowiem iż każde ludzkie zachowanie było niezbędne na  drodze rozwoju osobistego człowieka  by przez coraz wyższy system wartości weryfikując je wybierał bardziej etyczne i wznosił się. My jako będący obok przez nasz system wartości oceniajmy z kim nam po drodze a, z kim już nie albo jeszcze nie?
Podstawowe pytanie; Po co , w jakim celu jesteśmy na ziemi? od tego trzeba zacząć tą analizę.

Wracając do dyskusji użyję jako przykładu E. Nowalskiej, bo to zagadnienie znam i jest mi bliskie.

E. Nowalska pracuje z grupą niewcielonych  Energii Zaświatowych ( ale nie z żadną cywilizacją , bo cywilizacja to Energie wcielone i świat materialny) została wybrana przez Nich do przekazu Ich myśli wspierających Ludzi w ich rozwoju.  Ukazujących Zaświatowy system wartości jako przykład do etycznych decyzji. Ela została do tego kontaktu przygotowana ( co znaczy otworzono w niej możliwość w 100% czystego odbioru i przekazu , który nie mógł być w żaden sposób zakłócony żadną inną myślą) , był całkowicie czysty.
Dlaczego pojawił się taki przekaz  o systemie wartością, a nie konkrety co gzie i kiedy zrobić, oraz jak skoro o wiedzę chodzi, o dostęp do niej?

Mili moi nie chodzi o zapisane tu czy tam depozyty informacyjne, o księgi z instrukcjami jak co zrobić by coś powstało lub było zniszczone!
Taką wiedzę od dawna posiadają władcy tej przestrzeni, to nic nowego dla nich , dzięki niej  i bardzo aktywnego jej używania przez nich  jesteśmy już 4 raz w tym samym momencie przekroczenia wymiaru.Po raz czwarty  stoimy przez bramą do przekroczenia czwartego  wymiaru. Trzy razy odwrócono tok zdarzeń i cofnięto cywilizację praktycznie prawie do zera. Zatem nie o taką wiedzę naprawdę chodzi, co gdzie i kiedy i jak  zrobić.Ten rodzaj wiedzy ukrywany przed Ludzkością jest w dyspozycji władców III wymiaru! Przekazywanie rożnych pasjonujących  fragmentów tak bardzo pasjonujących niektórych z nas jest tylko odwróceniem uwagi od wiedzy o którą toczy się cała gra.

Wiedza o którą toczy się obecna walka jest w każdym kto posiada ogień życia w komorze serca  moim zdaniem nie toczy się boj o pomoc w udostępniu jej   nam , a , o zablokowanie w nas do niej dostępu. Ten dostęp otwiera się samoistnie ( niezależnie czy posiadamy jakąś wiedzę na ten temat, czy też nic nie wiemy) o jakichś tam jaskiniach , fizykach , genetykach , geometriach czy całym rozwoju duchowym.

Jedynym czynnikiem otwierającym dostęp do komnaty wiedzy serca -Amenti jest prawość i godność życia , czyli etyka , moralność i poziom uczuć w nas który decyduje o naszych myślach , słowach i czynach, pospolicie zwany SYSTEMEM WARTOŚCI.

Cały ten wielki podstęp z odwróceniem uwagi Człowieka od siebie poprzez przekazywanie mu przeróżnych wabiących informacji ma tylko jeden jedyny cel; wstrzymanie i zablokowanie jego osobistego rozwoju przez zwabienie go jakimś tematem, który dla jeszcze nie przepracowanego systemu emocjonalnego jest przynętą na wędce.
Każdy dla siebie znajdzie coś interesującego, o co stoczy z innymi boje jako najistotniejsze i najbardziej niezbędne zagadnienie w tych czasach.
Owszem ono jest takie ale tylko dla tego kto tak myśli i czuje , a że podobnie myślących w podobnych momentach osobistego rozwoju  jest mnóstwo ludzi, zatem gromadzą się oni w podobnie myślące grupy. Nic w tym złego by nie było gdyby nie toczyli między sobą boi o swoje priorytety, a zajęli się dogłębnym zrozumieniem siebie na tle interesujących ich tematów.

Dlaczego? Bo, te tematy
Cytuj
które ich interesują najbardziej zawsze pokazują to, co jest  brakiem wiedzy ludzi interesujących się nimi  w nich samych, a nie w innych ludziach.
[/b]

Więc o co, tak naprawdę chodzi? Jedynym aspektem nas w nas, który blokuje nam dostęp do pokładów tej przeogromnej wiedzy tworzenia na wyższym już poziomie jest niemożliwość przekroczenia korytarza do komnaty wiedzy Amenti!

Nie możemy go przekroczyć ot tak...  bo kodem , kluczem wejściowym jest wibracja serca! Wibracja uczuć serca miłości bezwarunkowej , jej niższy początkowy półton jak w muzyce. trzeba go osiągnąć indywidualnie!  Najpierw trzeba wziąć odpowiedni ton - kierunek i wejść na schodek prowadzący do przestrzeni tej konkretnej wiedzy.

Tą wibrację osiąga się tylko i wyłącznie przez indywidualny sposób życia oparty na najwyższym systemie wartości , a nie na żadnych informacjach przekazywanych przez jakieś osoby. Choć by te informacje były dla nas nie wiem jak technicznie  odkrywcze i interesujące , to jednak wcale nie o to chodzi!

W tym momencie zaczyna jawić  się przyczyna zaistnienia przekazów od Myślicieli całego cyklu książek przekazów od nich w cyklu " MYŚL WARSZAWSKA", które spisała i wydała Ela Nowalska. Była to jej przeogromna i trudna bardzo praca , zawsze ją za to podziwiałam i chyliłam głowę w podziękowaniu za dar dla mnie i Ludzi którzy już przeczytali i w przyszłości przeczytają te książki.

Bowiem żeby otrzymać prawo do korzystania z całego depozytu WIEDZY STWÓRCY zdeponowanego w naszej komorze serca ,w tzw. Świętym Świętych w Grocie Serca , trzeba zdać najwyższy egzamin z prawości i godności oraz poziomu uczuć w nas przed samym STWÓRCĄ.
Ten bardzo trudny i długi egzamin to nie informacja jakiegoś mistrza na kursie o czymś co dla nas jest nowością teoretyczną. To proste zdarzenia na naszej drodze życia ,( proste ale czasami naprawdę bardzo , bardzo trudne) w stosunku do których podejmujemy sami spontanicznie decyzje.
Oceniamy my sami siebie ( to znaczy, ocenia nas/ siebie nasza Energia niewcielona w obliczu Stwórcy wzorca doskonałości którym  On jest wobec nas), tam nie ma żadnych tłumaczeń i wykrętów intencjonalnych. Albo coś się zgrywa z wzorcem albo nie i trzeba przejść jeszcze raz drogę doświadczania zdarzeń , poznawania  wiedzy na ich podstawie.

Darem "zdanego egzaminu" ( to wszystko są słowa symbole umowne w celu opisania zrozumiałego sytuacji , a nie dosłowność w ich istnieniu) jest otworzenie indywidualnego dostępu do bycia Władcą , Bogiem, Faraonem , Minosem , Chrystusem , Panem .... itp.. istnieje mnóstwo nazw określających to prawo dostępu do jednego lub kilku  z 4 żywiołów , którymi tworzymy lub niszczymy daną nam do dyspozycji przestrzeń.
Inaczej te prawa nazywają się prawami do mieczy energetycznych, można posiadać 4 miecze odpowiadają one 4 żywiołom ( 5 mieczy posiada Stwórca bowiem nimi się stwarza) oraz 7 mieczyków które są odnośnikami władania energia 7 czakr  życia.  Oczywiście nazewnictwo jest cały czas jest umowne , może być rożne w rożnych czasach i miejscach nie mniej jednak chodzi o wiązki energetyczne z prawzorcami i odpowiednią mocą tworzenia w przestrzeni materialnej. Prawa do coraz większych możliwości twórczych uzyskujemy wyłącznie  przez osobisty rozwój , odpowiednikami tych praw są  wyżej wymienione tytuły.
Pewne grupy Energii uzyskały prawa i tytuły na poziomie III wymiaru odpowiadającego poziomowi wibracji III czakry , zapędziły się w swoich prawach władców tak bardzo iż odmówiły tych możliwości tym którzy jeszcze ich nie osiągnęli.  Podstępnie odcinając im dostęp do wiedzy Stwórcy zdeponowanej w nas wszystkich posiadających Ogień Życia Stwórcy identycznie.

Zatem jeszcze raz, pewnym grupom dotychczasowych władców ( tych którzy już uzyskali możliwości posługiwania się tymi energiami i tworzenia dzięki nim) chodzi wyłącznie o zablokowanie tych możliwości dla reszty która jeszcze nie osiągnęła poziomu rozwoju równego energetycznego im.To  Oni  sami zablokowali się w emocjach władzy ( nie otworzyli swoich serc na miłość bezwarunkową) i chcą mieć kim władać (a naprawdę to oni sami  są niewolnikami swoich emocji) i czerpać wszelakie profity ze swojej władzy zarówno fizycznej w światach fizycznych jak i energetyczne w przestrzeni energetycznej.

Co robią by spełnić swoje plany zablokowania rozwoju Ludzkości i przejścia nas wszystkich w wyższy wymiar?
Mnóstwo rzeczy obniżających wibrację Ludzi i ziemi ,wprowadzili  dezinformację już w podstawach wzorca zachowań i prawach, czyli skupienie uwagi na wartościach wyłącznie materialnych i ukierunkowania dążeń ludzkich do osiągania ich. Uzależnianie ludzi od materii we wszelaki sposób , odwrócenie informacji  o tym czym  jest prawdziwa wiedza i przekierowanie ludzkiej uwagi na fragmenty jej ściśle połączone wyłącznie  z materią.
Wprowadzenie wzorców fałszywej doskonałości opartej na doskonałości materii, wprowadzenie fałszywych fragmentarycznych informacji wiedzy udającej całość którą ona nie jest. Oj dużo tego , dużo długo by wymieniać. Jednak podstawą fałszu jest informacja iż materią można uzależnić Ducha i nim za pomocą jej sterować! To nie prawda, której wiedzę już posiadamy , to  DUCH -ENERGIA włada światami materialnymi tylko dzięki jego obecności w nich one istnieją.
Podstawą niezaprzeczalną tej wiedzy jest "śmierć " ciała materialnego gdy wycofa się z niego Energia -Duch, nie ma takiej możliwości by ciało fizyczne ludzkie czy inne zatrzymało swoim rozkazem odchodzącego z niego Ducha! Ono bez Ducha -Energii nie wyda żadnego rozkazu!
Zatem stworzenie mnóstwa szkól duchowych z większością nauczycieli głoszących informacje  przekazywane przez opcje swoich zaświatowych cywilizacji niestety jest jednym wielkim oszustwem wobec prawdy.
Ten olbrzymi przekręt również dobiega końca swojego istnienia , bowiem tak skrzętnie głoszone fantastyczne informacje w rożnych dziedzinach nie przyniosły oczekiwanego efektu otworzenia dostępu do komnaty wiedzy z uśpionym władcą! Nie przyniosły i nie przyniosą ( a myślę iż intencją ich istnienia wcale nie było otworzenie tej komnaty u ludzi, a zwodzenie do końca , by minął  bezowocnie czas na otworzenie jej) , bo zwyczajnie nie była to właściwa droga do niej. Był  to i jest nadal przekręt zwodzący naiwnych ludzi iż gdzieś coś można odkopać, przeczytać , czy usłyszeć co stanie się wiedza rozwojowa Człowieka!

Przeróżne sprzedawane obrazy , muzyka i kursy z technikami niby podniesienia rozwoju osobistego nigdy u nikogo tego nie zrobiły! Nie ma jeszcze ani jednej osoby na ziemi ( pomimo wysiewu tych przeróżnych mistrzów i ich technik szeroko propagowanych) , którzy przekroczyli by próg groty serca! Zatem pora zrozumieć iż zdecydowana większość tych cudownych  zabiegów miała inny cel, wcale nie rozwoju  duchowego Ludzkości , a zatrzymania tego rozwoju. Każda rzecz przekazywana , tworzona posiada wibrację określoną, niesie jakiś wzorzec oddziaływania, zarówno obraz jak i muzyka czy technika. Jeżeli człowiek uzna ją za swój wzorzec i zaakceptuje to ograniczy swój rozwój do nieprzekraczania wzorca który sobie obierze, nastąpi w nim stagnacja. Będzie walczył o priorytet  tego wzorca oraz informacje z którą zgrał się harmonijnie i to jest blokadą jego rozwoju.

Wiedzieć nam trzeba iż każdy z nas w planie przed urodzeniowym przyniósł sobie zestaw doświadczeń niezbędnych dla uzyskania swojej doskonałości w tym życiu , naprawdę każdy.  Każdy ma  inny zestaw zdarzeń  najlepszy dla siebie . Wystarczy go  przeanalizować na zasadzie odwrotności wartości co jest moim brakiem? Jeżeli jestem brzydka i gruba.. to nie za karę ( bowiem miłość nigdy nie kara) a dlatego iż nie posiadam wiedzy jak czuje się i co przeżywa taka osoba. Gdy poznam ją w 100% nastąpi zmiana na kolejną opcję doświadczeń. Zatem walka o fizyczną  zmianę siebie bez zrozumienia i przeżycia głębi odczuć, doznań takiej opcji  jest dla mnie straconym czasem w aspekcie osiągania wiedzy całkowitej.
Akceptacja sytuacji zdecydowanie przyspiesza zmiany, jednak zawsze trzeba pamiętać by wszystkie decyzje i wybory podejmować w oparciu o system wartości nie krzywdzenia siebie ni innych.

Każdy Człowiek na ziemi , każdy jeden ma swój osobisty zestaw doświadczeń , to już wiemy, którego zadaniem jest spowodowanie  otworzenia dostępu do komnaty wiedzy. Otworzenie tych  wrót  nie było uwarunkowane bywaniem na żadnych kursach rozwoju duchowego, one tego nie robią.  Mogą być tylko inspiracją poznawczą  lub przyspieszeniem zrozumienia jakiejś teorii. Jednak tylko nieliczne Energie( wyznaczeni przewodnicy )  w kontakcie z Człowiekiem mają prawo podnosić jego wibrację gdy przekroczył on już pewien poziom osiągania wiedzy za pomocą swoich osobistych doświadczeń. Jest to ocieplanie przestrzeni Człowieka i kierowanie jego uwagi w stronę  skąd to ciepło płynie, by rozjaśnić drogę wyborów. Ale nie jest to nigdy namawianie go do zrobienia czegoś, ni wymuszanie na kimś czegoś straszeniem lub nagradzaniem.
Rozwój osobisty to osobista decyzjonalność , która świadczy o cudzym  poziomie wzniesienia. Zawsze zdajemy egzaminy z naszych nie czyichś  decyzji świadczących o naszej nie cudzej wiedzy.

Wracając po tym długim wstępie do podsumowania, czy mogę i mam prawo kogoś oceniać? Nie, bo wszystko co jest cudzymi wyborami jest na cudzą  miarę i kogoś  naukę poznawania siebie. Ktoś tworzy siebie i swój świat ze swoimi lekcjami doświadczeń. One są dla mnie  dobre jeżeli ja potrzebuję podobnych doświadczeń  na poziomie mojego systemu wartości, wówczas przyciąga mnie taka osoba   zbliżam się do niej. A oddalam gdy nie są mi one już  potrzebne bo mój system wartości tworzy dla mnie inne zdarzenia  na miarę moich potrzeb.
Zdarzenia niezbędne to, tematy doświadczeń , jedni potrzebują walki z kimś lub czymś , inni władzy i autorytetu jeszcze inni poznania zabijania , kradzieży i niszczenia innych ludzi. Jeszcze inni życia w kłamstwie i złudzeniach , jeszcze inni przeżywania strachu w obawie o utratę czegoś zarówno materialnego jak i wiedzy przeróżnej. Jeszcze inni nie potrafią odnaleźć się  jako indywidualność i potrzebują życia w rożnych dużych i mniejszych grupach np. religie czy kluby. Są to potrzeby doświadczeń ludzkich , które grupują ludzi   tworząc bliskich sobie, nie trzeba ich za to poniżać ni oceniać. Tak potrafią na dany moment. warto jednak obejrzeć ich kreacje i zastanowić się czy jest mi to bliskie , czy ja tego potrzebuję? Jeżeli tak, to dlaczego tak , jeżeli nie , to dlaczego nie? Oceniajmy siebie  wyciągajmy wnioski , wprowadzajmy korekty , jest to najlepszy sposób osobistego rozwoju.

Chociaż żyjemy w tym samym czasie i często mamy tyle samo lat, to jesteśmy w rożnych momentach rozwojowych , różnimy się zdecydowanie od siebie wibracją osobistą i barwą. Trzeba to zaakceptować i iść swoją drogą bez niszczenia cudzej bo inna.


Dodam tylko...
Nie ma żadnych elit wybranych do możliwości korzystania z pełni wiedzy Stwórcy , bo Stworca pełnię swojej wiedzy przekazał każdemu z nas ( posiadamy ten depozyt  Ognia Życia w komnacie wiedzy SERCA - Grocie wiedzy , komnacie Amenti) , zatem nie ma żadnej potrzeby płacenia za jakieś wydumane informacje fortun. Jeżeli ktoś uzna iż chce gdzieś z kimś być i posłuchać co on mówi ( a ktoś ustali za to cenę , i ktoś to zaakceptuje, to ok! ma prawo) ale  wiedza Stwórcy nie jest  i nigdy nie było formą wiedzy dla wybranych. Nie było nigdy zasady  przekazywania jej  tylko jakimś elitom . Pojmowanie teorii przekazywanej ustnie  jest i było zawsze osobistym poziomem rozwoju przejawiającym się przez życie  i zrozumienie słów. Do takiego momentu  dochodzą  wszyscy Ludzie na swoich drogach życia. Gotowi już szukają do pójścia drogą  głębszego zrozumienia  istnienia szukają ludzi , którzy są już na tej drodze by im wskazali kierunki które sami już poznali ,  a nie rozkazywali gdzie i jak muszą wejść by stawać się doskonalszymi.

Naszym przeolbrzymim błędem utrudniającym nam dostęp do depozytu wiedzy w nas jest zaufanie bardziej słowom zapisanym niż własnej wewnętrznej wiedzy.
Bowiem słowo zapisane bardzo często jest fałszywym przekazem zmanipulowanym w określonym celu, nasza wiedza w nas jest czystą wiedzą do której nikt oprócz nas samych nie ma dostępu. Zatem bardziej ufajmy sobie , swojej intuicji i swoim odczuciom i uczuciom bo są najbardziej czystą wiedza .

Kiara Uśmiech Uśmiech

« Ostatnia zmiana: Maj 06, 2012, 16:51:49 wysłane przez Kiara » Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : Maj 06, 2012, 16:05:40 »

Astre,
pozwolę sobie nie zgodzić się z tobą. Nie osądzam, ani nie oceniam Deane, przynajmniej intencjonalnie, tylko efekty jej działań. Sam podałeś powód elitarności tych działań, ale po mojemu nie chodzi o wiedzę (Deane). Ulokowanie wiedzy w jakimkolwiek umyśle ludzkim jest dziś prawie równoważne z wypisaniem jej na banerze na przeciwko pałacu kultury. Nasi w 3G potrafią czytać myśli choćby telepatycznie i przez remote viewing, więc Drako potrafią więcej, bo obejmują wyższe wymiary. Zresztą ktoś tu na forum po prywatnej sesji z Enki stwierdził, że " oni wiedzą o tobie wszystko". Więc ta wiedza to chyba nie ten trop. Deane w pierwszym podsumowaniu pisała o kodzie do Amenti Star Gate w "Anielskim" DNA. Stąd tyle przemieszań i krzyżówek rasowych. Niestety nie widzimy "całego obrazu", ale wiemy z podsumowania 1, że siłowy atak na te Gwiezdne Wrota w poprzednim SAC nie był skuteczny, za to były efekty uboczne.
Efekty działalności Deane jakie są, każdy widzi, nie znamy motywów, choć ona sama twierdzi, że to Strażnicy prowadzą taką "politykę" (chyba w kawałku, który aktualnie tłumaczę).
W tym miejscu interpretacja Kiary brzmi bardzo przekonująco, bo "korytarze" wiedzy Amenti osiągamy tylko indywidualnie.
Niezaprzeczalnie są jednostki, które osiągają więcej wiedzy ogólnej i szczegółowej niż większość populacji i ją propagują otwarcie lub elitarnie. Nie ma szans aby wszystko co nam podają było prawdą, więc i tak najtrudniejsza "robota" czyli rozróżnianie spada na nas indywidualnie.
Nie mamy możliwości (jeszcze) zweryfikować wiedzy Deane, więc pozostają indywidualne odczucia. To prawda, że jest drobiazgowa, zwolennicy wiadomo jakich teorii potraktują to jako zasłonę. Ale my mamy wybór. Prawdziwy dualizm.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #49 : Maj 06, 2012, 17:21:31 »

Każdy kto jest poza ciałem materialnym ma o wiele większy i łatwiejszy dostęp do depozytów informacji w polach energetycznych niż osoby fizyczne. To nie jest nic nadzwyczajnego, ale brak naszej wiedzy o tym fakcie stawia istoty niewcielone dużo wyżej w rozwoju od Ludzi. Co nie zawsze jest prawdziwym wnioskiem , bo często są oni dużo niższymi wibracjami od nas posiadającymi tylko łatwiejszy dostęp do informacji zapisanych w polach  energetycznych.

Bardzo często byty takie podczepiają się do ludzi i zwodzą ich fikcyjną informacją o swojej wielkości , której nie posiadają.Jedynym sposobem weryfikacji ich oszustw jest ocena przekazu przez system wartości, czyli co i w jakim celu mówią , co chcą tym uzyskać? Samo używanie słów pięknych o miłości nie jest jeszcze wyznacznikiem ich systemu wartości, jest to tylko wabieniem ludzi spragnionych dobra. Opowiadają zapomniane nie weryfikowalne historie dla zatrzymania uwagi na sobie, a w gruncie rzeczy są one  nic nie znaczące w obecnym procesie rozwoju duchowego Człowieka. Jest to tylko walka pewnych opcji o energię skupionych na nich ludziach. oraz usiłowanie manipulowania przyszłością za pomocą podporządkowanymi  sobie ludźmi.
Zawsze gdy pojawia się jakaś postać propagująca aktywnie jakiś sektor informacyjny, ja zastanawiam się nad efektem który on wywołuje. Bo dla mnie jest to dowodem zamierzeń i ukrytych intencji przekazów.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.057 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

articz wiedzmin vocaloid-world ppiz pkspolonus