Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 19:35:41


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] 3 4 5 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nowe SESJE z Lucyną Łobos-Brown  (Przeczytany 78387 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
arteq
Gość
« Odpowiedz #25 : Październik 04, 2012, 22:29:39 »

Anioł w naszym rozumieniu, tak jak demon jest bezosobowym bytem.
yyy... że jakim? bezosobowym?
chyba jednak zbyt dużo chanellingów i ich przedruków na tym forum...

prawidłowa odpowiedź: bezcielesnym (nie posiada standardowego ciała fizycznego)
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : Październik 04, 2012, 22:49:29 »

Niestety kairo-lady tak się przestraszyła, że skasowała konto, szkoda, mam nadzieję, że nas czyta i lepiej rozumie zasady nie ingerencji.

To chyba moja wina ,przestraszyłam ja moim postem.Napisała do mnie kilka pytań na priv.Sorry,
kairo-lady wróć na forum ,chętnie odpowiem na twoje pytania.Teraz jednak nie mogę tego zrobić bo nie masz konta ,a publicznie nie mogę na nie odpowiedzieć.
pozdrawiam chanell Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2012, 22:50:27 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
gosc5690
Gość
« Odpowiedz #27 : Październik 05, 2012, 08:42:19 »

"Jeśli chodzi o Planetę Nibiru – schowaliśmy ją w „archiwum“"

Parsknąłem śmiechem jak to przeczytałem Uśmiech))))). Ale cytat powyższy w zasadzie jest zgodny z prawdą - deadline za 5 minut, a więc schowajmy wszystkie informacje o planecie do "archiwum" i zapomnijmy o całej sprawie. Schrony natomiast zawsze można wykorzystać jako piwniczki na ziemniaki na przykład.


"Jeśli swoje oceny oprzesz na You Tube, to współczuję, daleko nie zajedziesz, bo tam dopiero jest ogrom zmanipulowanego materiału."

Dawno nie spotkałem się z taką manipulacją jak opowiadania wyimaginowanego bytu przez ściemniający przekaźnik o wyimaginowanej planecie celem zgarnięcia realnej kasy.


A swoją drogą - to teraz czego należy się obawiać? Bo nibiru to już ostatecznie, prawda? A to przebiegunowanie to jakoś niebawem, czy też odłożone? Ameryka się przesuwa, czy już też nie?
... bo trochę nie na bieżąco jestem... może na ten czwarty czy który tam wymiar należałoby kupić jakieś zgrzewki z wodą...
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #28 : Październik 06, 2012, 19:41:16 »

Posty nie związane z tematem przeniosłem do luźniejszego i odpowiedniejszego wątku >>.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #29 : Październik 07, 2012, 14:36:36 »

Słuszna koncepcja, rzekłbym nawet, że otworzyłeś szacowny dużo ciekawszy wątek niż ten Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #30 : Grudzień 23, 2012, 11:32:07 »

Zachęcała bym bardzo na przeczytanie tego fragmentu z uwagą i  ze zrozumieniem.


JAN – Dziękuję. Mam pytanie odnośnie sesji z Grażyną, która była przez skype, gdzie była mowa o „znaku życia”. Proszę o wyjaśnienie, czy a dobrze zrozumiałem, że „parasol”, czyli „znak życia” zostanie przedłużony na rok 13-sty?


ENKI – Nie. Źle zrozumiałeś, albo zostało źle przepisane. Nie mogę ja Enki, ani mój Brat wchodzić w kompetencje samego Boga, bo to ON zlecił dać tą ochronę do końca roku. Potem – też powiedział – z końcem tego roku zostają zamknięte. Nie ma odwołania. Powiedziałem natomiast coś innego – bo parasoli, owszem, nie będzie – natomiast nie wiem jakie wytyczne będą przekazane przez Boga, bo na sto procent, ci którzy sobie na to zasłużyli, ochronę dostaną. Co to będzie? – jeszcze nie wiem. Nie zawsze dyrekcja daje informacje z góry, dopiero potrafią stawiać przed faktem dokonanym, więc i my musimy zaczekać, właśnie odnośnie tej ochrony, następnej ochrony. Czy to będzie parasol, Janie nie wiem. Może to będzie parasol – może tak, ale prawdopodobnie nie – bo przecież wchodzicie w 13-sty rok, zaczynacie wchodzić w 4 Wymiar, także i wasze umysły zaczną już inaczej funkcjonować, więc cierpliwie zaczekaj – to już zostało zaledwie kilka dni. Wtedy poczujesz na sobie tą nową energię, a jak będzie już trzeba, to dostaniesz ta informacje odnosnie tego zabezpieczenia następnego. Bo wiadomo, że 13-sty rok to wcale nie będzie Eldorado na Ziemi, tak jak sobie tego niektórzy życzą. To będzie jeszcze takie starcie ludzkich umysłów z nową rzeczywistością – i dopiero się będzie działo. Bo wielu nie będzie chciało zaakceptować tego nowego czasu. Ale to już o tym będziemy rozmawiać po nowym roku. Słucham ciebie dalej.



http://www.lucynalobos.pl/session/read/146/sesja-146


Czy proces zaczął się w dniach podanych wcześniej, czyli 12/21,   zaczął się  w  dniach 13/20 grudnia  i trwa jego kontynuacja. Jednak jest to proces , który w finale zmieni całkowicie wszystko co istnieje. Od tej daty 20 grudnia 2012 naprawdę nic już nie będzie jak było i nie ma możliwości powrotu do poprzedniego paradygmatu. Nie udało się włączyć 12/21 jesteśmy w 13/20 są to drgania pola magnetycznego ziemi połączone z kodem drgań Gwiazdy Matki- naszego DNA  a, nie jak planowano z Saturnem. To jest pierwotny kod życia naszego  DNA, który rozpoczął przestrajanie wszystkich  organizmów  do powrotu do kodu życia z momentu zasiania życia w materii.

Do czego można wizualnie  porównać ten proces? Np. do gotowania wody w garnku, data 13/20 .. to zapalenie ognia pod garnkiem ( ognia o określonej temperaturze, powiedzmy 13/20, która wywoła proces o określonych skutkach parowania w określonym czasie, ustawiając w cząsteczkach wody planowany wzór) , teraz odbywa się podgrzewanie wody z doprowadzeniem jej do wrzenia i odparowania , czyli zmiany stanu skupienia, co oznacza dokładnie zmianę wymiaru.
Dla fizyczności o określonych parametrach , a szczególnie toku myślenia ,akceptacja zmian jest  procesem myślowym. W przestrzeni energetycznej w czasie bez czasu on juz się dokonał, istniejemy w nowej wersji wyjściowej.

Teraz odbywa się tylko mentalna akceptacja tych zmian rozłożona na fizyczne przemiany, bowiem gotowanie wody i odparowanie wszystkich jej cząstek to proces fizyczny, nie wszystkie  cząstki odparują w tym samym czasie, chociaż te , które biorą udział w zdarzeniu  wcześniej czy później odparują, bez obawy stanie się tak. 

Ja zwracałam uwagę na czas po roku 2012, pisałam iż zmiany zaczną się od 2013 , te bardziej dostrzegalne, ( byłam wyśmiana) ale też nie wiem dokładnie jak to ma wyglądać, bo nigdy jeszcze coś takiego się nie wydarzyło.

Skupienie tak ogromne uwagi na datach  12/21 grudnia miało je naładować energetycznie i uruchomić przejście na ziemie w 5 "wymiarze"! Co w rzeczywistości znaczyło 5 ziemie czyli 5 opcje III wymiaru!
Czyli do kolejnej wersji bardziej nowoczesnego naszego wiezienia .... możemy sobie tylko pogratulować, że do tego nie doszło!
Bo byli byśmy nieruchomymi ( o zainstalowaniu naszej Energii świadomościowej w nowym ciele  nieruchomo podłączonym do komputera sterującego wizjami holograficznymi życia już pisałam)   producentami energii dla systemu. Jak nowoczesna bardzo fabryka z podłączonymi do mózgu holograficznymi filmami , które przeżywali byśmy jako nasze życia tworząc energię emocjonalną o określonym potencjale na zamówienie.

Bajka? Dla jednych tak dla innych nie....  skupienie maksymalne naszej uwagi na dacie miało dać dwa skutki , jeden przeniesienie naszej energii życia w paradygmat 12/21 a, drugi awaryjny, rozczarowanie , zawód , brak wiary, rezygnację, a co, za tym idzie dostawę jeszcze jednej wielkiej porcji energii dla bezpowrotnie odchodzących naszych  dotychczasowych władców, którzy muszą  zaakceptować swoją porażkę,  albo wychodzą z naszego paradygmatu, albo zmieniają swoje role, o czym w tej i innej sesji mówi Enki.

Nie ma 5 wymiaru/ 5 ziemi, nie ma i nie będzie i nic, ale to nic nie dały żadne działania , ni CERN, ni zablokowanie energetyczne  Wierzy Światła. W sumie cieszę się bardzo że jest to proces , który zaistnieje "łagodnie" ( dużo bardziej łagodnie w porównaniu do natychmiastowego przejścia), bo nie udał się plan ciemnej strony!!

Ich fiasko jest naszym sukcesem, wszystko przed nami, pozostało im jeszcze kila dni tego roku na pozbieranie swoich zabawek i zmianę rol.
Jak spokojnie i logicznie przeanalizujemy zdarzenia i  bez emocji, to zrozumiemy iż czas na zegarze istnienia zmienia się po osiągnięciu 12-tej.

Pełny obrót wskazówek czasu, to przejście poza 12-kę,  a nie robienie czegoś za 15-scie dwunasta. Przecież  paradygmat 12/21, to tak, jak ustawienie wskazówek zegara na dwunastce i dwudziestej pierwszej czyli dziewiątce, co w sumie daje za 15 -scie dwunasta. Gdybyśmy weszli w ten paradygmat cofnęli byśmy się ponownie  do kolejnej wersji dotychczasowej opcji III wymiaru. Czyli zatrzymali byśmy się na za 15 dwunasta i znowu to samo do powtórki..... Zły i td... itp.. w nowych szatach.....

Co daje nam paradygmat 13/20? Kod startowy drgań / wibracji DNA ( o tym pisałam powyżej), ale tez wyjaśnia czas, powiedziała bym pełnego uruchomienia nowego  procesu, jak to odczytać?
Wrócimy do zegara, bo wiadomo już że chodzi o rok 2013 , a ustawienie wskazówek pokazuje nam prawie precyzyjny czas, czyli 20 po trzynastej inaczej pierwsza dwadzieścia , a jedynka to początek! ( Szczerze mówiąc wszystko bardzo precyzyjnie można odczytać ustawiając nasz kalendarz 12 miesięczny na tarczy 12 godzin zegara) dzielimy dobę ( 24 godziny) na godziny i sekundy, komu potrzebna większa precyzja niech robi bardziej precyzyjny odczyt.

Zatem mamy już rok 13 ( albo pierwszy początkowy nowego cyklu), miesiąc ( dwadzieścia po pierwszej, to również  4) wychodzi nam  czwarty miesiąc czyli kwiecień, ten  odczyt jest w cyklu rocznym. W mniejszym, miesięcznym cyklu   można to odczytać  jako zegarowa 13-ta , to inaczej 1 czyli pierwszy miesiąc i 20-ka  to dni tego miesiąca inaczej 20 styczeń.
To tylko wstępny i nie pełny odczyt, można go rozwinąć, nie mniej jednak 20 styczeń jest zdecydowanie zaznaczony jako cykliczne zdarzenie po 13 grudnia 2012.

Jeżeli wrócimy do starych przekazów i teraz przeczytamy je bez emocji, to można zauważyć wiele odnośników kierujących naszą uwagę na procesy , które nie są  z natychmiastowym skokiem wszystkich zmian.
Jednak moc emocji , która nam towarzyszyła odwracała naszą uwagę od tych informacji kierując ją w inną stronę.

To nic, mamy kolejną wspaniałą lekcję z której i tak wyszliśmy zwycięsko, bo liczy się finalny efekt, który mamy jeszcze przed sobą, oraz nasze podniesienie wibracji , które pozwoliło nam podejść do tematu bez nerwów i z wielką lekkością. To jest nasz olbrzymi sukces.

Opowiem co widziałam jak połączyłam się z datą 22 grudnia rano.. widziałam dwóch mężczyzn zupełnie współczesnych , na głowach mieli peruwiańskie czapeczki i na normalne koszule założone jakieś  wdzianka jak kolorowy materiał z rożnymi wzorami ( coś takiego peruwiańskiego) współczesne garniturowe spodnie i buty .

Stali przed dużym stołem i układali na nim z małych glinianych tabliczek duży obraz , jakiś  wzór, wszystko im się rozleciało ( jak by nastąpiło trzęsienie ziemi) brakowało im  tych puzzelków glinianych, szukali ich, ale nie mieli. Nie mogli nic ułożyć brakowało cząstek, byli źli , poddenerwowani, niezadowoleni i bardzo zdziwieni.
 Co robili ci panowie? Jak na mój ogląd układali nowy kalendarz majów  na najbliższe 26 tys lat, ale wedle swojego paradygmatu czyli 21/12. Nie wyszło im, bo Europa go zmieniła na 13/20 , zmieniła się częstotliwość drgań pola magnetycznego ziemi pojawiły się nowe zdarzenia , ktorych oni nie zaprogramowali w swojej wersji, zatem brakowało części przyszłości( rozwaliła się  całą ich  układanka), zabrakło  im tabliczek z przyszłością  dotyczącą Całkowitej Wolności Człowieka i MIŁOŚCI BEZWARUNKOWEJ

Nie jesteśmy już uwięzieni w ich kodzie przeszłości z nową wersją oprogramowania dla 5 opcji III wymiaru !!!!!
Chociaż tego jeszcze nie zauważamy ( ze względu na długo manipulowany umysł) jesteśmy wolni , teraz zajdzie zmiana, ona już zachodzi , dlatego nasze reakcje na pozorny brak zmian są tak sympatyczne u większości.

Mili moi kocham was całym sercem JESTEŚCIE WIELCY!!!! daliśmy radę, udało się!!!!

Pomału zaczniemy zauważać zmiany, najpierw niewielkie, a coraz szybciej większe, nasz umysł uwalnia się od dotychczasowych zestrojeń z 12/21.

Wracając do 13 wiadomo iż energia napływająca do czakr ( zbiorów informacji) napełnia je sobą i dwie wirujące półkole, przednia i tylna  ( od podstawy) łączą się  ze sobą tworząc kulę.
Od dołu czyli od 1. czakry podstawy zaczyna się proces napełniania energią , która płynie od góry do dołu. gdy pierwsza czakra jest kulą wchodzi w 2. czakrę która podlega identycznemu procesowi i tak po kolei aż do 7 czakry, ten proces dotyczy materii, każdej materii . Gdy wszystkie 12 czakr  w postaci kul wejdą w siebie ( jak matrioszki) zarówno te dotyczące materii i te ponad materialne łączymy się z naszą Matrycą nad przestrzenną czyli 13 czakrą tworząc JEDNIE inaczej JAM JEST, to jest proces całkowitego cyklu czyli to co ja nazywam "odparowaniem wody" i zmianą wymiaru. Nie można dokonać go w paradygmacie 12/ 21 to był wielki podstęp , który miał cofnąć nasz proces rozwojowy do kolejnego powtórzenia III wymiaru w innej wersji. Na nasze szczęście to  nie udało się!

Ale jak tworzy się  w tym procesie MER KA BA?

Otóż pod stopami mamy "dysk" wirującą czakrę jedną połówkę ósmej czakry, a nad głową ( aureola.....  Mrugnięcie Uśmiech) mamy drugą połowę tej czakry drugi dysk. Kiedy  dyski  7 czakr materialnych ustawionych  w pionie osiągną najwyższy poziom wibracji zespolą się jedna w drugiej ze sobą i stworzą kulę, lub jak ktoś woli wcześniejszy pąk  kwiatu lotosu , albo małą piramidę, stworzą wewnętrzną część MER KA BA.
 
Następnie  zaczyna pracować  dolna część  8 czakry ( ta pod stopami)  łączy się z czakrą ( aureolą nad głową ) tworząca dużą kulę , w której zamykane jest 7 czakr materialnych w postaci jednej wirującej kuli. Czakrę 8 nazywamy też  dużą piramidą  lub rozchylonymi  płatkami kwiatu lotosu, ale też połówkami ósemki ( różne jest nazewnictwo dla części tego procesu).

Czakra 8 poza materialna ( zarówno dolna jak i górna zawsze zapisywana jest w postaci ÓSEMKI -8 czyli pionowym ustawieniu, a nie nieskończoności czyli poziomym ustawieniu.  poziomy obieg energii dotyczy wyłącznie czakr materialnych , czyli 7 czakr w ciałach  Ludzkich . Czakry materialne w kodzie pierwotnego stworzenia  wirują w rytmie 20 czakra pozamaterialna wiruje w rytmie 13, czyli żeby rozpocząć cały proces przemiany energetycznej trzeba dostroić swoje czakry do rytmu wirowania  13/20 , to jest początkowy etap procesu.

Zatem uruchomienie MER KA BA to synchronizacja z kodem stworzenia 13/20, nie ma innej drogi opuszczenia paradygmatu IV wersji III wymiaru.
Kod wibracyjny 12/21 był podstępem , bo z tą wibracją nie osiągnęli byśmy ponownie mocy do przekroczenia wymiaru. Nasza MER KA BA nie osiągnęła by wystarczającej wibracji do startu i przejścia w IV wymiar.
To był już ostatni podstęp , który udało nam się ominąć, jesteśmy wolni!

Przed nami naprawdę bardzo dużo ciekawych rzeczy, które będą dla sceptykowi niezmiernie trudne do akceptacji, czas oczyszczenia wszelakiego i odsłony prawdy  zacznie się od 2013.
Ale nie ma się co martwić damy radę, daliśmy do tej pory damy i dalej! Buziak
 
Ja jestem prze szczęśliwa! Wszystko przed nami.


Kiara Uśmiech Uśmiech


edit.

Wyjaśnię ( bo już wiem iż nie dla wszystkich jest zrozumiałe) dlaczego  21/12 odczytujemy jako za 15 dwunasta , a 20/13 jako 20 po 13 ( pierwszej).
Otóż kierunek obrotu wiru strony minusowej ciemnej jest odwrotny do ruchu wskazówek zegara,  zatem od punktu "0" -12 w dół , co daje za 15 dwunasta. Natomiast kierunek obrotu wirowego opcji plusowej - jasnej jest zgodny z obrotem wskazówek zegara czyli daje to początek nowemu cyklowi 1 i pierwszą dwadzieścia w odczycie.

Odczyt , jego sposób jest zależny od wiedzy o opcji która je używa, ale też trzeba zrozumieć cel użycia na podstawie wiedzy bardziej perspektywicznej o całokształcie tematu.







« Ostatnia zmiana: Grudzień 24, 2012, 11:48:46 wysłane przez Kiara » Zapisane
Ramzes3
Gość
« Odpowiedz #31 : Grudzień 23, 2012, 13:44:15 »

Patrzę, czytam i własnym oczom nie wierzę! W III Wymiarze wszem i wobec głosiłaś Kiaro, że En-ki to potężny demon!!!
Teraz w IV Wymiarze bardzo zachęcasz do przeczytania z uwagą i ze zrozumieniem fragmentu sesji z tym właśnie demonem!!!
Może czegoś nie rozumiem ale nie przypuszczałem, że w nowej rzeczywistości demony będą Twoimi nowymi autorytetami Zły
Cyt.:
"Nie ma 5 wymiaru/ 5 ziemi nie ma i nie będzie i nic ale to nic nie dały żadne działania , ni CERN ni zablokowanie Wierzy Światła. w sumie cieszę się bardzo że jest to proces , który zaistnieje "łagodnie" ( dużo bardziej łagodnie w porównaniu do natychmiastowego przejścia), bo nie udał się plan ciemnej strony!!"
Teraz cieszysz się, że jest to proces a przecież nie tak dawno twierdziłaś stanowczo, że wszystko odbędzie się na zasadzie dematerializacji i materializacji. Czyżby nagła zmiana poglądów? Coś
Również nie tak dawno twierdziłaś, że En-ki poprzez uruchomienie Wielkiej Piramidy chciał nas zatrzymać w III Wymiarze! I teraz cieszysz się, że nie udał się plan ciemnej strony czyli jak rozumiem plan samego En-ki na którego obecnie się powołujesz. Duży uśmiech
Myślę Kiaro, że od czasu do czasu warto się trochę nad sobą zastanowić Niezdecydowany
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #32 : Grudzień 23, 2012, 14:18:48 »

Bo nie trzeba wierzyć w cudze bajania, tylko we własne starania.  Chichot

To forum doskonale oducza od wszelkich, cudacznych wierzeń i super!  Duży uśmiech Przynajmniej zdrowy rozsądek
wraca na swoje, przyrodzone mu miejsce.  Duży uśmiech

A jak Kiara stanie przede mną, uruchomi tą swoją merkabę i wzniesie się choćby na 10 cm ponad ziemię,
to uwierzę w jej pisaninę. Póki co, niestety, są to bajeczki dla nie/grzecznych dzieci.  Chichot Wg mnie, oczywiście.  Mrugnięcie

To pa, Wasze zdrówko!  Duży uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #33 : Grudzień 23, 2012, 14:19:55 »

Jak się nie rozumie co się czyta , to trzeba poprosić o wyjaśnienie.  Nigdy nie zmieniłam zdania na temat ENKI ( mam na myśli oryginał) był i jest olbrzymią Energią z potężną mocą i wiedzą ale ukierunkowaną na tzw. minus.
Czyli Jego droga istnienia , Jego kierunek bytowania nie jest moim , a był tylko okresowo gdy chciałam poznać wiedzę  Jego przestrzeni, przestrzeni  minusa.
Czy to dziwne, czy zabronione mamy poznawanie działań  z minusami, możemy tylko z plusami?  Wiedza całkowita to max minusa i max plusa.
Określenie - Demon ( inaczej wiedza z greckiego) została uznana za całkowity negatyw, wiedza to wiedza, jej użytkowanie to już coś innego. Inaczej posiadanie wiedzy to jedno , a używanie jej to drugie , nie można postawić miedzy tymi wartościami znaku równości. Skutki używania pokazują tylko kierunek stosowania. Natomiast dobro i zło ( odczucie skutków) zależne jest tylko od orientacji osoby którą dotyka skutek, bardzo rożne dla wielu odczucia.
Zatem  III wymiar domena Enki był dobry czasowo, poznawczo ( bynajmniej dla mnie) , ale nie na stałe, bo blokował by rozwój. Jestem przeciwna temu więc nie godziłam się i nie godzę na wymuszone przez Enki i Jego grupę  pozostanie w III wymiarze, ale wymiar IV to nie V i nie piąta ziemia, to tylko kłamstwo  władców  III-go wymiaru, zwana 5 ziemią, to był podstęp.

Czy będzie albo jest dematerializacja i materializacja? Nie martw się o to, jesteśmy w trakcie tego procesu, jeszcze raz dla materii... proces w czasie.
Nie zmieniłam poglądów , kontynuuję wyjaśnienia, nie udał się plan Enki ( na którego się powołuję) a, co za tym idzie nie udał się plan ciemnej strony. Do czego przyznał się dwa razy ENKI ;

1. raz gdy powiedział iż wraca do opieki nad zwierzętami , do roli pasterza.

2. raz gdy powiedział że od roku 2013 nie ma już prawa do ochrony nikogo , bo całokształt planu wydarzeń na ziemi staje się wyłącznością STWÓRCY WSZECHRZECZY ( Jego Ojca), ale nie  Jego ojca w postaci Jego matrycy energetycznej w nad przestrzeni.


Czy jeszcze coś powinnam wyjaśnić? Jeżeli masz jakąś niejasność pytaj, odpowiem.
Enki  to wiedza trzeciowymiarowa, którą już posiadamy, teraz pora na czwarty wymiar , na nową wiedzę. Nie można wkoło na okrągło uczyć  się tego samego zmieniając tylko piąty raz  salę  wykładową ( opcję na ziemi) i twierdzić iż to nowe weszło..... a to właśnie chciał zrobić ENKI twierdząc iż przejdziemy w 5 wymiar / 5 ziemię. Była by to tylko piąta wersja III wymiaru.

Kiara Uśmiech Uśmiech

ps. Ptaku tylko ja nie mam zamiaru stawać ni przed Tobą ni nikim i niczego nikomu udowadniać związanego ze mną. Jak sama staniesz przed sobą i uniesiesz się to uwierzysz, zatem zrób to i opowiedz nam.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2012, 17:07:20 wysłane przez Kiara » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #34 : Grudzień 23, 2012, 14:20:53 »

Kiara jest nieco zszokowana, teraz przez jakiś czas będzie próbowała złapać jakiś kurs... Chwilowo zdaje sobie sprawę, że jej "proroctwa" spaliły na panewce i szuka nowego punktu zaczepienia. Oczywiście nie może jednoznacznie wyprzeć się dawanych zapowiedzi bo są jej posty które można zacytować (rozdzielenie wymiarów i pogrupowanie ludzkości/androidów, oświeconych/nieoświeconych etc..., przyjęcie ciał subatomowych, 12 helis DNA), nie może całkowicie zniknąć - bo to porażka dla ego, więc powolutku, cichutko wprowadza kurs na "początek cyklu..." Zaskoczenie stara się przekuć "zmieniła się" więc to dowód na zmianę energii, otoczenia, itp. Musi działaś stonowanie i nie może wchodzić w otwarte dyskusje, być może dodatkowych powodem jest, że jej "kapłanki" czytają i to forum, a na ich stratę nie może sobie pozwolić...
Ale za jakiś czas wróci do standardowej postawy.
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #35 : Grudzień 23, 2012, 14:37:04 »

Cytat: Kiara
ps. Ptaku tylko ja nie mam zamiaru stawać ni przed Tobą ni nikim i niczego nikomu udowadniać związanego ze mną. Jak sama staniesz przed sobą i uniesiesz się to uwierzysz, zatem zrób to i opowiedz nam.

Oczywiście, że nie staniesz, bo nie potrafisz udowodnić działania tego, czego nie ma.
Papier wszystko przyjmie.  Duży uśmiech

A że potrafimy fruwać w swojej wyobraźni, tworząc różne imaginacje, to przecież naturalne.
Umysł i mózg wiele potrafią. I nic w tym złego, dopóki nie tracimy gruntu pod nogami i zdrowego
rozsądku w głowie. Ale może i w owej utracie nic złego?  Chichot

Dla każdego, przecież co innego.  Mrugnięcie

To pa, świątecznie już, prawie.   Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2012, 14:37:27 wysłane przez ptak » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #36 : Grudzień 23, 2012, 15:25:12 »

A może inaczej, nie zobaczysz czegoś czego nie potrafi zarejestrować Twoja wibracja , czyli  brak możliwości odczytania, obejrzenia częstotliwości w której zachodzą te procesy.  Jedni juz widzą, a inni jeszcze nie, co trzeba zrobić? Czy obniżać innych do swoich możliwości , czy podwyższyć siebie do innych?

Jak się chce umieć czytać to trzeba iść do szkoły i nauczyć się a nie żądać od innych żeby udowodnili iż to potrafią . Skąd wiesz że czytają tekst skoro Ty tego nie potrafisz , a co za tym idzie nie zweryfikujesz tych umiejętności.
Widzenie? Ach.. nie wiesz jeszcze że można dużo zobaczyć, a mało w tym prawdy obejrzeć?

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 23, 2012, 16:52:45 wysłane przez Kiara » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #37 : Grudzień 23, 2012, 16:07:37 »

Zapewniam Cię Kiaro, że potrafię zobaczyć, jak szybujesz nad ziemią, tylko zrób to najpierw.
Byłby to milowy krok dla ludzkości.  Chichot
A poza tym masz rację, rację i jeszcze raz racjęChichot
Racją można wiele napompować.  Mrugnięcie

To pa, Wesołych Świąt.   Duży uśmiech  Buziak
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #38 : Grudzień 23, 2012, 17:46:51 »

Tu mamy kolejne potwierdzenie niewiedzy Enki o sytuacjach na ziemi od  2013 roku. Nikt nic nie wie, co się wydarzy i jak się wydarzy,bowiem wszelkie decyzje dotyczące Ziemi nalezą już tylko do Stwórcy Wszechrzeczy.


JANINA – Czy parasol ochronny, którego udzieliłeś nam do końca 2012 roku, będzie działał w 2013 roku?


ENKI – Nie. Wiele razy już było mówione, że otwarte parasole obowiązują do końca roku 2012. Po roku 12-stym, wszystkie parasole zostają zamknięte. Jaki system pomocy dla ludzi będzie uruchomiony – choć jestem Istota Duchową – nie wiem, to dopiero będzie ujawnione przez samego Boga na początku przyszłego roku. I kiedy już będą dane te wytyczne, wtedy my tez na Ziemi zaczniemy działać i pomagać tym, którzy tej pomocy potrzebują, alba zechcą poprosić o tę pomoc. Słucham.


Jak już wiemy jurysdykcja  Enki na Ziemi dobiega końca z zakończeniem obecnego roku 2012.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : Grudzień 23, 2012, 19:14:40 »

..jak widać każda administracja,-
nawet astralna ma swój koniec, no to zobaczymy 2013.
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #40 : Grudzień 25, 2012, 20:43:43 »

Znaczy teraz do pracy rodacy obowiązuje dla każdego Cool
to pa Duży uśmiech
Zapisane
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #41 : Grudzień 25, 2012, 21:22:33 »

A co z demokracją??? Może powinniśmy sami wybrać dla nas nowego Opiekuna? Ja głosuję na Świętego Mikołaja!  Duży uśmiech Roznosi prezenty, czasem rózgi, ale w każdym przypadku jest sprawiedliwy. I tak ma być!
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #42 : Grudzień 25, 2012, 21:40:09 »

Zwyczajnie wszystko zmienia się z zakończeniem cyklu 12 pełny obieg w dużej osi, kiedyś nie pytano która jest godzina, tylko jak stoją wskazówki  na  dużej osi , a jak na małej  osi?

Gdy kończy się cykl od jeden do 12 ( zgodnie z przejściem całej energii przez 12 pomniejszonych  wzorców energetycznych, domów , lub czakr) , ten 12-ty ( a, w tym wypadku Enki) traci swoją jurysdykcję na rzecz tego w czym zamyka się cała 12, a ta dwunastka ( wydzielona z niej) zamyka się w trzynastce, te dwanaście aspektów są  tak naprawdę pierwotnymi częściami trzynastki . Inaczej w JEDNI STWÓRCY , 13-ce  zawiera się dwunastka ,Jednia Stwórcy  przejawia się w fizyczności w postaci dwóch aspektów , męskim i żeńskim.

Zatem Energia stwórcza ( nie ważne jak ją zwał) w kolejnym cyklu i procesach tego cyklu przejmuje rolę dowodzącą, tworzącą  i decydującą. Dlatego Enki ni nikt z Jego opcji nie posiada   informacji co i jak będzie bo jeszcze nie należą on do grupy Energii "SIEWCÓW ŻYCIA" , którzy towarzyszą opcji "Trzynastego Kręgu", chociaż tak naprawdę jest to jedna z najbliższych Energii momentu osiagania samoświadomości przez Energie wydzielające się z JEDNI.

Enki reprezentuje 12 dom zodiakalny i jest władcą czakry głowy, Jego interesem było utrzymanie Ludzkości na poziomie materialnym w którym materia włada Energią , a nie Energia materią.
Na szczęście nie cofnęliśmy się  w dół osi w kodzie  21/12 ( inaczej od końcowej  12 do 12h za 21 czyli inaczej 9-ki co daje za 15-ście  dwunasta) dlaczego tak ? Bo kierunek wiru energii którą jest i reprezentuje Enki jest odwrotny do obrotu wskazówek zegara, cofający się .

Kiedy potocznie mówimy 21/12 inaczej 21 po dwunastej, to mamy już na myśli pierwszą godzinę lub  inaczej trzynastą , której brakuje 39 minut do kolejnej  pełnej godziny ale musi wystąpić w tym układzie precyzyjna informacja o trzynastce , żeby wiedzieć czy zaczynamy nowy obrót w okręgu , czy się cofamy do tyłu.  Wiedząc kto reprezentuje którą opcję oraz jaki kierunek mają jego pola wirowe czyli wirowanie , wiemy w którą stronę poruszają  się wskazówki działania na osi.
Ponieważ nie nastąpiło cofnięcie do kodu 21/12 , czas Enki dobiegł końca razem z końcem tej  daty reprezętującej  Jego  kod czasu  i  wzorzec dla III -cio wymiarowej ziemi  odmierzanej datami kalendarza gregoriańskiego.

Zatem początek roku 2013  będzie początkiem Nowej Ery i końcem definitywnym władzy Enki i Jego opcji, On o tym wie i musi zaakceptować te zmiany.


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 26, 2012, 22:55:53 wysłane przez Kiara » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #43 : Grudzień 25, 2012, 23:23:18 »

A co z demokracją??? Może powinniśmy sami wybrać dla nas nowego Opiekuna? Ja głosuję na Świętego Mikołaja!  Duży uśmiech Roznosi prezenty, czasem rózgi, ale w każdym przypadku jest sprawiedliwy. I tak ma być!

Oj, >Krzysiu,
obyś się nie zdziwił.
Wszak i ów mikuś to wymysł tego systemu więc ... nie ma nic darmo. Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #44 : Grudzień 25, 2012, 23:56:35 »

Wszak i ów mikuś to wymysł tego systemu więc ... nie ma nic darmo. Duży uśmiech

No niezupełnie...

http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=%C5%9Bwi%C4%99ty%20miko%C5%82aj&source=web&cd=3&cad=rja&ved=0CD8QFjAC&url=http%3A%2F%2Fpl.wikipedia.org%2Fwiki%2FMiko%25C5%2582aj_z_Miry&ei=ey3aUOO5Aeny4QSA3YDICg&usg=AFQjCNGfIWt0gyyUf4iqwQ1tw_nbxcxCpw

TEN Święty Mikołaj ma znacznie bogatszą tradycję, niż te kopie, które opanowały hipermarkety. Poza tym każde dziecko wie, że wchodzi przez komin i napycha skarpetę wymarzonymi podarunkami. Taki Enki, czy jemu podobni, może nas - co najwyżej - puścić w skarpetkach, i to dziurawych  Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 25, 2012, 23:56:54 wysłane przez krzysiek » Zapisane
Sventer
Gość
« Odpowiedz #45 : Grudzień 26, 2012, 13:03:08 »

Co za brednie...
Zapisane
Alex
Gość
« Odpowiedz #46 : Grudzień 29, 2012, 15:32:37 »

Naprawde bardzo mi przykro ze inteligentni ludzie daja sie robic tak oficjalnie w balona.teraz juz i tak nie ma odwrotu,jakos trzeba lawirowac zmieniajac to i tamto aby nie wyjsc na ,,dudka"....parasole ochronne...mmm ok:))
Dobrze ze mam jeden bo dzis pada w Londynie.Przeciez 2,3 lata temu bylo wiadomo ze nie ma zadnej planety.
Ludzie obudzcie sie w imie pana naszego Jezusa Chrystusa.
Forum jest naprawde dobre pomijajac te farmazony o en ki. nie ma jak zagadac z ratowaniem swiata,przeciez kazdy to lyknie(sorry za slang) podszywanie sie pod Boga etc.ludzie!!!!!!!!!!!:))) hehehe
Pozdrawiam Alex
Zapisane
blueorigin
Gość
« Odpowiedz #47 : Grudzień 29, 2012, 18:29:29 »

Nie podoba mi się to co pojawiło się w najnowszej sesji.
Próba kolonizacji Ziemi przez Syriuszan skończy się wojną na broń biologiczną, przywódcy ziemscy nie oddadzą Ziemi łatwo.
Próbki DNA Syriuszan pewnie zostały pozyskane w wyniku katastrof UFO, a jeżeli nie to zostaną jak zrobi się większy ruch.

Ja uważam że na Ziemi powstaną Rodowe Siedliska na całym globie a do czasu aż sytuacja się nie wyklaruje to kosmici mogą zakładać bazy na powierzchniach oceanów. Jeżeli dysponują zaawansowaną technologią to nie mieliby z tym problemu. Mogą też terraformować Saharę i w ten sposób pozyskać teren pod osadnictwo.
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : Grudzień 29, 2012, 18:47:08 »

A to już nowa seria leci? Strach się bać. Chyba trzeba zacząć czytać i stawać w kolejkach po nowe parasole.
A zapowiadali zmiany, ale nie takie.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
blueorigin
Gość
« Odpowiedz #49 : Grudzień 29, 2012, 19:43:17 »

Każda poprzednia cywilizacja tak kończyła, nadlatywali kosmici i niszczyli Ziemię.
Dlaczego nie mogą zamieszkać na planecie na którą tak chętnie odsyłają ludzi?
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.079 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

kursor truegaming magicalespackluporum wild-reign fifa11