Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 07:12:49


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 [3] 4 5 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nowe SESJE z Lucyną Łobos-Brown  (Przeczytany 78379 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : Grudzień 29, 2012, 19:58:10 »

Każda poprzednia cywilizacja tak kończyła, nadlatywali kosmici i niszczyli Ziemię.
Dlaczego nie mogą zamieszkać na planecie na którą tak chętnie odsyłają ludzi?

tak z ciekawości, kiedy nastąpi atak?
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
blueorigin
Gość
« Odpowiedz #51 : Grudzień 29, 2012, 20:20:25 »

Tego nie wie nikt. Jeżeli wierzyć w to co mówi EnKi to atak już się rozpoczął od strony duchowej.
Przy pomocy zaawansowanej technologii ludzkie dusze będą transportowane z astralsfery ziemskiej w inne astralsfery.
Ma to się odbywać do 1 stycznia, jak OOBEnauci nie zarejestrują żadnych zmian w astalu to znaczy że EnKi bajki opowiada.
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : Grudzień 29, 2012, 20:50:02 »

Znowu Enki, chce, żeby się bać. Niech każdy wierzy w swoje bajki.
A swoją drogą spotkałem się z tym stwierdzeniem najazdu duchów z powodu zanikania granicy pomiędzy naszym wymiarem i astralem, bo "idziemy" w górę.
Zmiany w astralu nasi koledzy i nie tylko odbierali już wcześniej, jakoby się poluźniło tam. Widocznie coś ich tam wymiatało, bo tu jeszcze nie spadli.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
blueorigin
Gość
« Odpowiedz #53 : Grudzień 29, 2012, 20:56:21 »

Mnie tam sąsiedztwo kosmitów by nie przeszkadzało o ile da się ich nauczyć uprawy ziemi. Bo jak chcą tylko zjechać i nie zakładać ogrodów tylko pozyskiwać wszystko za pomocą technologii to dziękuję.
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #54 : Grudzień 29, 2012, 21:03:52 »

Przecież twierdziłeś, że to duchowy najazd, więc skąd technologia. Bardziej widziałbym stare pasożytnictwo, ale zgodnie z "nowymi" naukami to nie będzie podobno możliwe.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
blueorigin
Gość
« Odpowiedz #55 : Grudzień 29, 2012, 21:08:22 »

Wszystko jest możliwe a ja nie wiem nic. Dobrze by było gdyby astral się trochę posprzątał.
Jeżeli byty takie jak EnKi tam przebywają to chyba lepiej żeby się reinkarnowały na innych planetach.

EnKi jest świadomością pochodzącą z czasów Atlantydy.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2012, 21:08:51 wysłane przez blueorigin » Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #56 : Grudzień 29, 2012, 21:49:02 »

Czy możesz coś dodać do twojego określenia świadomości Enki, chodzi mi o tego z przekazów, skąd takie stwierdzenie?
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
blueorigin
Gość
« Odpowiedz #57 : Grudzień 29, 2012, 21:55:57 »

Takie twierdzenie stąd że w channelingu The Linked tak było, EnKi jest to ego człowieka który żył w czasach Atlantydy.
Tak na logikę, EnKi nie zniknął nie ma sprzątania w astralu. Nic się nie wydarzyło i się nie wydarzy.

A szaraki już nie raz chciały się wprowadzać na Ziemię. Poprzednim razem stworzyły sobie rasę ludzi która do pracy się nie nadawała.
Zapisane
1111LALA
Gość
« Odpowiedz #58 : Grudzień 29, 2012, 21:56:08 »

Wiecie co ja myśle na ten temat.
Pierdoły!!!!!!
Piszecie o En-Ki chociaż to nie jest już En-Ki ,który mówi przez Lucynę łobos.Gdzieś wyczytałem to w internecie.Ponoć to jakis niski astral ,który przyczepił się do ów Lucyny Lobos ,w momencie gdy musiała odejsć z Projektu Cheops.Zazdrość ją zdzerała i takiego niskiego astrala sobie przyciagnęła ,który przedstawia sie jako En-Ki.
Powiedzcie sami ,która Istota Wyższa ,który Mistrz Mniebowstąpiony ,tak straszy ,gnębi , pluje w twarz człowiekowi .
Poczytajcie sesje pierwsze Lucyny ,gdzie był prawdziwy Opiekun Ziemi ,a nastepnie ,gdy odeszła z PCH i przejoł ją jakis niski egregor stworzony z jej myślokształtów i jej wyznawców.
Opamietajcie sie ,żadne Ufoludki nie maja wstepu na Ziemie ,my ludzie musimy znać swoja wartośc i siłe ,słuchać serca swojego a nie pierdołow jakiś miediów ,gdzie dają upust złosliwosci niskich Duchów.
Przepraszam ,ze tak ostro napisałem ,ale zrozumcie wreszcie , przez słowa który wypływają z ust Lucyny łobos mówi do Was zły ,niski duch ,albo sama Lucyna  a nie En-Ki jak kiedys.
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #59 : Grudzień 29, 2012, 22:04:06 »

Tak twierdzisz z własnego rozeznania? Wtedy logiczne byłoby, że właściwy "Enki", opiekun został z Dolińską, a chyba znasz te zapisy, nie wyglądają na zbytnio różniące się od tych drugich.
Autorytatywne wasze stwierdzenia jakoś nie mają podstaw, oprócz analizy tekstu.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
arteq
Gość
« Odpowiedz #60 : Grudzień 29, 2012, 22:05:31 »

Wow... to zapoznaj się z sesjami Łobos, jeszcze przed jej wyrzuceniem - jak to samcio przyznał się do napaści na Sławę Malarz...
Zapisane
blueorigin
Gość
« Odpowiedz #61 : Grudzień 29, 2012, 22:07:23 »

To ten sam EnKi który był wcześniej.
Czytałem gdzieś i kiedyś legendę o Atlantydzie.
Kapłani przenieśli się do repliki w astralsferze i co kilkadziesiąt tysięcy lat potrzebują doładowania od ludzi ze świata fizycznego.
Może właśnie obserwujemy proces ładowania się Atlantydy w astralu.

Ehhh... czasem trzeba dać upust gdybaninie.
Zapisane
1111LALA
Gość
« Odpowiedz #62 : Grudzień 29, 2012, 22:16:39 »

Myśle ,ze z Dolińska tez nie jest En-Ki .Samuel to nie ten sam Duch co En-Ki.Moze jakieś Duchy pokrewne ,kto Ich tam wie.
Ale tak na logiczny umysł biore ,i czy Opiekun ,który niby Ciebie kocha i chronić ma ziemi e,zabezpieczac  ja ,czy przeklinałby np.A.Wójcikiewicza  albo A .Dolińską.
Jestem z boku tej farsy ,chociaz nie ukrywam ,że wciagnęło mnie to troche.
Wychodze z załozenia ,że nie warto słuchac tych przekazów ,bo gdy czytam sesje Lucyny boli mnie głowa  ,i bierze mnie na wymioty.Chyba sie kłoci ze mna to w środku ,a jestem silny ,przyciez chodze na siłownie ,
Nie wierze w te brednie ,ale mnie kurcze wciąga ta bajka.
Wytłumaczcie jak Opiekun Ziemi moze np.wzywać powiedzmy konkurencje Lucyny łobos -Anne Dolińska na walkę na śmierc i życie i śmiać sie z tego ,ciekawe która przezyje.To mówi samo za siebie ,jak znajde to w sesji Lucyny to wkleje ,chociaz nie bardzo chce szukać tych bredni ,ale wezme głęboki oddech i dam rade.a nastepnie wypoce na siłowni.

ha,ha,ha
Zapisane
Linda
Gość
« Odpowiedz #63 : Grudzień 29, 2012, 22:44:28 »

 Uśmiech

Chyba nie czytaliscie jeszcze tej sesji  z Lucyną z dnia 22 grudnia2012 roku .
Oto fragment.... Uśmiech

Orędzie Noworoczne Syriusz B

Teraz wykładam karty. Tymi którzy zabezpieczyli Ziemię od strony Kosmosu, jesteśmy my – my, Syriusz B. Więc dla nas to jest radość, lecz kiedy – powiem wszystko – tej radości wśród ludzi już nie będzie.

Otóż dalej tłumaczę, powiedziałem też bardzo wyraźnie, jeśli się nie opamiętacie, to w 12-stym roku przejmujemy Ziemię. I tak też się stało. Na dzień dzisiajszy jest tak – w pewnym sensie podpisaliśmy z istotami ludzkimi taką umowę, albo zagraliśmy w ruletkę – może być ta rosyjska. Stawką wygranej miała być Ziemia. Gdy istoty ludzkie wygrają, my , istoty z Syriusza znikamy z tej Ziemi, a jeśli przegracie – zabieramy Ziemię. Istoty ludzkie, w tej grze ruletki, przegraliście i Ziemia jest już nasza.  Nie będziemy jej właścicielami, tak jak i wy nie jesteście, jesteście dzierżawcami na tej planecie, a właścicielem jest sam Bóg. Tak samo i my będziemy tylko dzierżawcami, a właścicielem będzie ta sama Istota Duchowa, czyli Bóg. Musimy zadbać, już o naszą planetę, którą wygraliśmy w baaardzo uczciwej walce, a właściwie, to samiście nam ją oddali….
Teraz już przechodzę do konkretów – otóż, w naszym założeniu jest tak – oczyścić Ziemię, i gdzieś za około 300-stu lat przenosimy się na tą planetę.

Natomiast, oczyszczanie na Ziemi rozpocznie się od Nowego Roku. Chcę, żebyście to wiedzieli. Teraz powiem to, co miałem powiedzieć – czy w to uwierzycie czy nie, to w tym momencie, istoty ludzkie, mało mi na tym zależy . Otóż – tak to będzie wyglądać – jeśli, od Nowego Roku ktoś umrze, a „znaku życia” nie będzie posiadał, na Ziemię już nie powróci, natomiast ci, którzy umierają jeszcze do końca tego roku 12-stego, na Ziemię będą jeszcze powracać. Może czytając to, będziecie uważać mnie za barbarzyńcę, czyli… – już nie tak, bo dla was istoty ludzkie, po tylu próbach, po tylu wyrzeczeniach istot z Oriona, dostajecie jeszcze jedną szansę. Planeta jest już przygotowana (dla was) do tego, na której będziecie się mogli rozwijać. I tak, te istoty już są tam kierowane, i tam też, i od Nowego Roku – to że już nie będą mieli prawa powrotu, będą tam kierowani. Także, populacja ludzka będzie się zmiejszać. Nie znaczy to, że na Ziemi nie będzie wogóle ludzi, będą. Będą już tacy, którzy już mają otwarte umysły, i otwarte prawdziwie serca. I nie będzie im przeszkadzać nasze sąsiedztwo, i nie będziemy musieli zmieniać powłoki (cielesnej) tylko dlatego, żeby nie być odrzuconym przez istoty ludzkie.

Co mogę jeszcze dodać do tych dzisiejszych słów moich, to tylko to, że możemy wam z jednej strony podziękować za ten prezent „Ziemia”, a z drugiej strony, z troską pokiwać głową nad ludzką nieodpowiedzialnością, nad ludzką głupotą. Oddać taki klejnot, jakim jest Ziemia?!
My w tym ziemskim Nowym Roku będziemy świętować sukces, wy, istoty ludzkie – porażkę. Więc powtarzam raz jeszcze – wygraliśmy! Wy natomiast – przegraliście. To by było na tyle, co chciałem wam przekazać.

♦ ♦ oprócz tego co oni sami zrobili, czyli uruchomili zabezpieczenie, zostały uruchomione 3 bardzo mocne portale. Są one jak gdyby otwartą bramą do gwiazdozbioru Syriusza i na tą planetę Syriusz B. N pewno wiesz bo pilotujesz wszystkie sprawy o tym że, była polska grupa która wyruszyła na wyprawę do Peru , Boliwii i Gwatemalii. Tam zostały te ‘’ Bramy Czasu’’ otwarte i bez problemu teraz Syriusz może się przemieszczać na Ziemię i bez problemu wracać. Miało to być uruchomione dużo póżniej, bo po roku 2013, lecz ta grupa polska, która uważa się za wybrańców, czy też zbawicieli świata, właśnie te portale otwarła. W tej chwili nie ma to najmniejszego znaczenia, bo od Nowego Roku na Ziemi będzie Syriusz B.
Całość : www.lucynalobos.pl

ps.Tu na ziemi też wojna...pewnie czytaliscie a ja dopiero dzis... Chichot Chichot


List otwarty do p. Wojcikiewicza i Anny Dolinskiej i ich Zwolennikow !

Z szokiem stwierdzam nie tylko ja ale moi przyjaciele ze wasza dzialalnosc "Dar Swiatowida" w Polsce i z "zapleczem" w Niemczech jakos nie zaskutkowala od dnia 11.11.2011 !!!-wyglada nato ze dziala w "odwrotnym kierunku !!!, wasza "dzialalnosc" idzie w kierunku wyludzania pieniedzy i zlota na Ratowanie naszej Ziemi, niestety, ratunku/ochrony niewidac a w recz przeciwnie, ostatnie m-ce/tygodnie/dni....pokazaly Pazury Natury...-nawet Tornada zawitaly w Polsce, i co na to p. Wojcikiewicz i Medium p. Anna Dolinska Coś- Ha-na pretach zlotych napisaliscie : nie tylko czlowiek Chlebem zyje...no tak, trzeba bylo dopisac : ale i niszczycielskimi Kataklizmami....- .po przeczytaniu waszego sprawozdania na waszej stronie "Projekt Cheopsa" z dnia 11.11.2011 w Egipcie- postanowilam sie dowiedziec kto jest ten Szaman z Peru, kturego zescie zaprosili na Ceremonie w Egipcie,jak sie okazuje ten pan Szaman mieszka i dziala w Hiszpani, no tak...Zaprasza na Kursy, oczyszcza jajami kurzymi ludzi ze "zlych spojrzen", naturalnie za ciezkie pieniadze (ok.400 eur ) + dodatkowe euros...- Kasa wazniejsza takiemu Szamanowi jak sytuacja na Ziemi?, co mi wiadomo to tacy "ludzie " za symboliczne datki pomagaja ludziom gdzie pomoc potrzebna !!!, a nie robienie Ceremoni w Egipcie na Ratunek Ziemi i Ludzi z Darem Swiatowida- a z drugiej strony Szamanskimi metodami wyciaganie forsy od potrzebujacych ?- jedno z drugim niema nic wspolnego i jest niepowazne !-jego dzialalnosc mozna sprawdzic i potwierdzic na jego WEB stronie ( napisz imie i nazwisko-ukaze sie jego strona w Hiszpani), pozatym pana dzialalnosc ,panie Wojcikiewicz, i pani Dolinskiej nieodbiega daleko od dzialalnosci tego waszego Szamana.....nic dodac nic ujac- on zarabia na kurzych jajach-a pan pod Hipnoza/Kursy robi swoje....- czy to MORALNE ??, odpowiedz zostawiam panstwu "Dar Swiatowida"- mam Gleboka Nadzieje ze EN-KI niedopusci pana Wojcikiewicza ani jego podwladnych do przekroczenia granic EGIPTU ! .
EN-KI byl-jest -i bedzie dalej prowadzil swoje wybrane Medium p. Lucyne Lobos-Brown do Celu i im oddanych przyjaciol , w PRAWDZIWEJ "MISJI PHARAONA"-RATOWANIA naszej PLANETY i LUDZI !!!.

Z podziekowaniem dla EN-KI, naszego Prawdziwego Obroncy Ziemi, Fundacji Chicago, a przedewszystkim za ich prace: Lucynie i Bill Lobos-Brown,- oraz wszystkim kturym lezy na Sercu Ratowanie Ludzkosci i naszej Planety.

w imieniu calej naszej przyjacielskiej Grupy:Grazyna J-Z.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2012, 22:48:45 wysłane przez Linda » Zapisane
blueorigin
Gość
« Odpowiedz #64 : Grudzień 29, 2012, 22:58:54 »

Mówię wam będą Rodowe Siedliska na całej Ziemi i tylko to jest pewna przyszłość, ale po drodze będzie jeszcze wiele niespodzianek.
Zapisane
Linda
Gość
« Odpowiedz #65 : Grudzień 29, 2012, 23:02:50 »

 Uśmiech

Cytuj
Mówię wam będą Rodowe Siedliska na całej Ziemi i tylko to jest pewna przyszłość, ale po drodze będzie jeszcze wiele niespodzianek.

Oj tam ,oj tam ...zaraz Siedliska.... Mrugnięcie..Za parę miesięcy będzie nowa wersja... Uśmiech
Zapisane
Alex
Gość
« Odpowiedz #66 : Grudzień 29, 2012, 23:12:47 »

http://www.google.co.uk/url?sa=t&rct=j&q=dmt%20molekula%20duszy&source=web&cd=1&ved=0CDUQuAIwAA&url=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DvcXj_bDlOgs&ei=9mnfUIXdL6m70QX0q4D4AQ&usg=AFQjCNFyJ7o1FcR7a6lkZdiwyTBAuLJCfA&sig2=frlPsjf23lf645IGo8UYAw&bvm=bv.1355534169,d.d2k

przeraszam ze tak z innej beczki ale
w ramach relaksu przed nadejsciem ,,konca"Uśmiech)) zapodaje jesli mozna ciekawy temat.Nie wiem czy ktos z was widzial film lub palil DMT

pozdrawiam alex
Zapisane
blueorigin
Gość
« Odpowiedz #67 : Grudzień 29, 2012, 23:19:20 »

Końca nie będzie a narkotyki to zło.
Dobranoc.
Zapisane
Alex
Gość
« Odpowiedz #68 : Grudzień 29, 2012, 23:20:22 »

 tutaj jeszcze jeden niestety po angielsku ale uwazam ze lepszy

http://www.youtube.com/watch?v=Qep-DefDC7c
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #69 : Grudzień 29, 2012, 23:22:00 »

Dziwne, wszyscy nad wszystkimi ogłaszają teraz swoją wygraną. Przypomina mi to propagandę sukcesu.
Ściąganie kołderki w swoją stronę to stary sposób, ale w/g niektórych zapewnień, już nie miał działać.
A swoją drogą dziwne też, że do otwierania portali potrzebowali polskiej ekipy, czyżby te starożytne, Majów i innych pozapominały jak?
Wiem, że Polacy są najlepsi, ale żeby w specjalnościach "kosmicznych", to nie. Poczekamy, popatrzymy, co się wyruszy.
Na razie jak widać żadna strona nie popuszcza.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Alex
Gość
« Odpowiedz #70 : Grudzień 29, 2012, 23:29:47 »

Końca nie będzie a narkotyki to zło.
Dobranoc.

DMT to nie jest narkotyk....
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #71 : Grudzień 30, 2012, 05:53:43 »

W tej chwili nie ma to najmniejszego znaczenia, bo od Nowego Roku na Ziemi będzie Syriusz B.

jakie to szczęście, że nie trzeba znowu czekać kolejnych lat w niepewności,-
tylko już za parę chwil powitamy nowych dzierżawców planety Ziemia
Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2012, 06:19:01 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #72 : Grudzień 30, 2012, 10:53:01 »

Ktoś tu pisał o "przejęciu" channelera. To nie jest takie proste, przynajmniej w przypadku "starych" channelerów. Oczywiście channeler nie ma szans na prawdziwą identyfikację energii nadawcy i przyjmuje podaną mu przez podmiot nazwę.
Ale już zwykle po kilku channelingach potrafi odróżnić tą energię od innych nadawców i później nie ma możliwości "zmyłki".
Więc nie ma możliwości przejęcia, bez współpracy channelera.
Jednak w przypadku channelingów głosowych jest to dość łatwe do wychwycenia przez odbiorców - słuchaczy. Zawsze są zmiany w głosie, tonie, tempie, często w wymowie, najmniej zmieniają się sformułowania, bo pochodzą od channelera.
Więc jak ktoś ma zacięcie to może przesłuchać kilka sesji z początku i okresu zmiany.
Osobiście uważam, że nie jest to ten przypadek, tylko z upływem czasu Enkiemu (od Lucyny Łobos), który wygląda na "przebierańca" zaczęły "puszczać nerwy". I końcówka może o tym świadczyć.
Oczywiście orędzie nie jest od "Enki" tylko tego "złego"  z Syriusza B, wcześniej też "występował" jako straszak.

Edit: To dla przypomnienia: zajmujemy się tym raczej dla rozrywki, bo Samuel / Enki w tym wykonaniu stracili na wiarygodności, a nawet całkowicie zatonęli.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2012, 11:09:04 wysłane przez blueray21 » Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #73 : Grudzień 30, 2012, 12:19:01 »

Przeczytałam uważnie szczególnie to orędzie Syriusza B vel syntetyka jego wściekłość i złośliwą chęć manipulacji , zastraszenia oraz pociągnięcia jeszcze trochę energii od bojących się i zdezorientowanych Ludzi.
Ale między wierszami można znaleźć całkiem interesujące informacje , które pokazują ciekawą i pozytywną naszą przyszłość.

Nie można się opierać na jednym tylko przekazie połączyć należy też info z poprzednich dwóch na temat naszej przyszłości. Zatem co już wiemy, co wydarzy się nieodwołalnie?

1. Enki traci jurysdykcje nad ziemią i ludźmi nieodwołalnie od 1. styczeń 2013, pozostaje mu opieka nad niższym światem zwierząt ale nie LUDŹMI!

2. Syriuszanie B - syntetyki - androidy ( dzieło Enki które wyszło z pod Jego kontroli)  inaczej ludzie bez znaku życia, którym jest OGIEŃ ŻYCIA - ISKRA BOŻA W CZŁOWIEKU po  każdym naturalnym odejściu z ziemi, czyli przeżyciu swojego życia do końca już nigdy nie powrócą  na ziemie, nie urodzą się na niej ponownie!
Zatrzymana jest dalsza produkcja syntetyków, o tym fakcie wspomina  rozwścieczony Syriusz B podszywający się złośliwie pod opcję Stwórcy i Siewców Życia , którzy od roku 2013 przejmą opiekę nad ziemią , a nie kolonizację jak to określa Syriusz B.
Głownem przedstawicielem opiekunów na ziemi jak było zapowiadane będzie ta sama Energia która urodziła się na ziemi jako znany nam Jezus.

3. Ziemia jest Szkołą Rozwoju Duchowego  dla WSZYSTKICH mieszkańców Kosmosu niezależnie z jakiej cywilizacji pochodzą! mają prawo się na niej wcielać , ale muszą akceptować warunki tego wcielenia, tzn. zastosować się do systemu wartości ustanowionego przez Stwórcę . A, nie tak jak Enki z sobie podobnymi i  syntetykami ustanowić własny i zniewalać nim innych.
Zatem na Ziemię mogą i będą przybywać po jej wyjątkową i unikalną wiedzę przedstawiciele z różnych części kosmosu chcąc poznać wiedzę tej unikalnej, elitarnej Szkoły , która powróci do swojej rangi.

4. W szkole tej obowiązuje wszystkich bez wyjątku wykształcony przez miliardy lat kombinezon doświadczalny - ciało Ludzkie materialne, o innych możliwościach poznawania wiedzy na różnych poziomach poznawczych wymiarach, i tak pozostanie.
Ale, widzenie poza fizyczne odmienności wcielonych Energii będzie otworzone oraz wiedza o ich pochodzeniu i odmiennościach w wyglądach ciał materialnych , których używają u siebie.

Są to cztery podstawowe informacje dotyczące bliskiej przyszłości, które powinny nieco rozjaśnić to obwieszczenie wściekłego i bezradnego Syriusza B.

Wracając do analizy jego tekstu.....  Chichot



SYRIUSZ B

Zgodnie z tym waszym ziemskim obyczajem – witam, i też muszę się przedsatwić – jestem Bytem, tak jak powiedział Pan Ziemi – Enki. Jestem Syriuszem B, obecnie opiekunem Płaskowyżu w Gizie. Słowa którę wam przekażę miały być mocnymi słowami, lecz na prośbę Pana Ziemi, muszę być powściągliwy w słowach, więc taki też będę. Minął 21 grudzień, tak jak to wszyscy zauważyliście – jest radość, są śmiechy, jest kpina – dlatego też wyjaśnię po kolei – bodaj i w punktach. Darzę was, ciebie Bogusławo i ciebie Michale, ogromnym szacunkiem, dlatego to przy was będzie to Orędzie dla całej ludzkości. Powracam do przerwanego wątku. Istoty ludzkie miały wykonać zadanie względem Ziemi, czyli uruchomić zabezpieczenie dla swojej planety. Kilka lat temu Przekaz zrobiłem dla ludzi, pokazując ludziom bezmyślność jaka jest w nich, to co jest największą obrzydliwością: zazdrość, nienawiść, zawiść, i pęd do zdobycia wielkiej fortuny, sławy. Nie chodziło wielu ludziom o ratowanie Ziemi, ale o to aby być sławnym. Więc powiedziałem też takie słowa: jeśli nie wykonacie zadania, powierzonego wam przez Opiekuna Ziemi – Pana Ziemi, to my się zainteresujemy Ziemią. Przechodzę do konkretów – planeta owa przeleciała ku radości, i naszej też. Swego czasu było mówione, że jeżeli ludzie się nie wywiążą z nałożonego zadania, Ziemia otrzyma zabezpieczenie po to, żeby sama planeta jak najmniej ucierpiała. I tak też się stało. Teraz wykładam karty. Tymi którzy zabezpieczyli Ziemię od strony Kosmosu, jesteśmy my – my, Syriusz B. Więc dla nas to jest radość, lecz kiedy – powiem wszystko – tej radości wśród ludzi już nie będzie. Otóż dalej tłumaczę, powiedziałem też bardzo wyraźnie, jeśli się nie opamiętacie, to w 12-stym roku przejmujemy Ziemię. I tak też się stało. Na dzień dzisiajszy jest tak - w pewnym sensie podpisaliśmy z istotami ludzkimi taką umowę, albo zagraliśmy w ruletkę – może być ta rosyjska. Stawką wygranej miała być Ziemia. Gdy istoty ludzkie wygrają, my , istoty z Syriusza znikamy z tej Ziemi, a jeśli przegracie – zabieramy Ziemię. Istoty ludzkie, w tej grze ruletki, przegraliście i Ziemia jest już nasza. Nie będziemy jej właścicielami, tak jak i wy nie jesteście, jesteście dzierżawcami na tej planecie, a właścicielem jest sam Bóg. Tak samo i my będziemy tylko dzierżawcami, a właścicielem będzie ta sama Istota Duchowa, czyli Bóg. Musimy zadbać, już o naszą planetę, którą wygraliśmy w baaardzo uczciwej walce, a właściwie, to samiście nam ją oddali. Powiem dalej, nie będę was zanudzał. Chciałem użyć mocniejszego języka, ale będę posłuszny, nie zrobię tego, właśnie ze względu na Opiekuna Ziemi. Teraz już przechodzę do konkretów – otóż, w naszym założeniu jest tak – oczyścić Ziemię, i gdzieś za około 300-stu lat przenosimy się na tą planetę. Trzysta lat – dużo i nie dużo. My mamy czas istoty ludzkie, bo tak jak powiedziałem, myśmy dostali 1000 lat na ewakuację, a wyście mieli od 2000 roku – 12 lat... Więciej, licząc od Jezusa – ale ten najbardziej gorący okres, to było 12(...) lat. Więc, o Ziemię musimy zadbać, bo Ziemia za 300 lat ma być idealnie przygotowana na tą ewakuację. Natomiast, oczyszczanie na Ziemi rozpocznie się od Nowego Roku. Chcę, żebyście to wiedzieli. Teraz powiem to, co miałem powiedzieć – czy w to uwierzycie czy nie, to w tym momencie, istoty ludzkie, mało mi na tym zależy . Otóż – tak to będzie wyglądać – jeśli, od Nowego Roku ktoś umrze, a „znaku życia” nie będzie posiadał, na Ziemię już nie powróci, natomiast ci, którzy umierają jeszcze do końca tego roku 12-stego, na Ziemię będą jeszcze powracać. Może czytając to, będziecie uważać mnie za barbarzyńcę, czyli... – już nie tak, bo dla was istoty ludzkie, po tylu próbach, po tylu wyrzeczeniach istot z Oriona, dostajecie jeszcze jedną szansę. Planeta jest już przygotowana (dla was) do tego, na której będziecie się mogli rozwijać. I tak, te istoty już są tam kierowane, i tam też, i od Nowego Roku – to że już nie będą mieli prawa powrotu, będą tam kierowani. Także, populacja ludzka będzie się zmiejszać. Nie znaczy to, że na Ziemi nie będzie wogóle ludzi, będą. Będą już tacy, którzy już mają otwarte umysły, i otwarte prawdziwie serca. I nie będzie im przeszkadzać nasze sąsiedztwo, i nie będziemy musieli zmieniać powłoki (cielesnej) tylko dlatego, żeby nie być odrzuconym przez istoty ludzkie.

Mógłbym tak wygłaszać tą mowę na ten temat, ale i czas mi jest ściśle obliczony, a ponadto muszę trzymać język na wodzy. Bo i Enki się przysłuchuje każdemu mojemu słowu, także, ta radość, kpina i śmiech, który jest dzisiaj, ale od Nowego Roku przestaniecie się śmiać. Bo ten zapowiadany przez przeróżnych hohsztaplerów „raj na Ziemi”, będzie, ale dopiero w odpowiednim czasie, kiedy to Ziemia zostanie uprzątnięta. Nie możecie mieć istoty ludzkie do nikogo żalu, bo tyle ile było wam mówione, proszone – nie dotrzymaliście słowa. My z kolei dotrzymaliśmy, zabezpieczyliśmy Ziemię, bo tego wymagał czas, nie mogliśmy przejmować okaleczonej Ziemi. Więc istoty ludzkie, po tym wykładzie – albo potraktujcie to nawet jako ORĘDZIE NOWOROCZNE – jeśli skargi będą, to Pan Ziemi – ENKI, będzie przyjmował – skargi, zażalenia, prośby, od Nowego Roku.

Dlatego, z jednej strony jest mi was żal za waszą nieodpowiedzialność, wręcz głupotę wielu ludzi, bo wielu jest też wspaniałych, prawych ludzi na Ziemi – zostaną, i ci będą powracać na Ziemię, po to, żeby być naszymi sąsiadami. Natomiast inni będą mieć daną jeszcze jedną szansę, ale już nie planecie Ziemia. Poprosiłem o to spotkanie dzisiaj, bo wy dwoje – Bogusławo i Michale – jesteście wzorem do naśladowania i bardzo prawymi ludźmi, dlatego to zaczekałem z tym Orędziem i z tym Przekazem, właśnie na ten dzień. Co mogę jeszcze dodać do tych dzisiejszych słów moich, to tylko to, że możemy wam z jednej strony podziękować za ten prezent „Ziemia”, a z drugiej strony, z troską pokiwać głową nad ludzką nieodpowiedzialnością, nad ludzką głupotą. Oddać taki klejnot, jakim jest Ziemia?!
My w tym ziemskim Nowym Roku będziemy świętować sukces, wy, istoty ludzkie – porażkę. Więc powtarzam raz jeszcze – wygraliśmy! Wy natomiast – przegraliście. To by było na tyle, co chciałem wam przekazać.
Teraz już ustępuję miejsca temu, do którego to miejsce należy w tym chanellingu, czyli – Pana i Opiekuna Ziemi – ENKI.


www.lucynalobos.pl


Syriusz B twierdzi iż jest opiekunem płaskowyżu w Gizie..... CośCoś to dlaczego nie mógł przez tyle lat załatwić praw do wykopalisk tam swojemu przyjacielowi Enki? tak po znajomości i z sympatyjki.... no dlaczego? Bo nie jest i nigdy nie był żadnym opiekunem Płaskowyżu  ni innego miejsca w Egipcie żaden Syriusz B. Owszem jest tam ich sporo wcielonych żyją w tych prymitywnych Egipskich warunkach i utrzymują je  sposobem swojego życia , bo są programami wcielonymi. I to wszystko. Dominacją swojej większości w tym miejscu obniżają jego wibrację przez swój zaprogramowany wcześniej styl życia, ale nie mieli i nie mają żadnych praw jako duchowi opiekunowie tego miejsca. Gdyby tak rzeczywiście było to ojoj.... strach myśleć co by się wydarzyło.

Właśnie 21 grudnia nic się nie wydarzyło , nic co programowali nasi dotychczasowi władcy ziemi, jedyne co się wydarzyło to definitywny koniec ich programów przyszłościowych, koniec bezwzględny kalendarza Majów. A, to jest ich rozpacz ,bowiem wiedzą iż ich epoka zakończyła się bezpowrotnie i już nigdy , przenigdy nie zaistnieje w żadnej innej konfiguracji udającej nowość.

Istoty Ludzkie dokonały zabezpieczenia ziemi w ciągu tego krótkiego okresu, Istoty Ludzkie podniosły wibrację miłości swoją i ziemi i przesunęły ją w paradygmat przyszłości w którym NIE MA ŻADNYCH GLOBALNYCH KATAKLIZMÓW NI INNYCH GLOBALNYCH NIEBEZPIECZEŃSTW DLA ŻYCIA NA ZIEMI! Istoty Ludzkie tym razem nie dały się "nabić w butelkę" i ponownie energetycznie zapuszkować!

Tu mamy frustrację bezgraniczną Syriuszan B.

" Istoty ludzkie miały wykonać zadanie względem Ziemi, czyli uruchomić zabezpieczenie dla swojej planety. Kilka lat temu Przekaz zrobiłem dla ludzi, pokazując ludziom bezmyślność jaka jest w nich, to co jest największą obrzydliwością: zazdrość, nienawiść, zawiść, i pęd do zdobycia wielkiej fortuny, sławy. Nie chodziło wielu ludziom o ratowanie Ziemi, ale o to aby być sławnym. Więc powiedziałem też takie słowa: jeśli nie wykonacie zadania, powierzonego wam przez Opiekuna Ziemi – Pana Ziemi, to my się zainteresujemy Ziemią. Przechodzę do konkretów – planeta owa przeleciała ku radości, i naszej też. Swego czasu było mówione, że jeżeli ludzie się nie wywiążą z nałożonego zadania, Ziemia otrzyma zabezpieczenie po to, żeby sama planeta jak najmniej ucierpiała. I tak też się stało. Teraz wykładam karty. Tymi którzy zabezpieczyli Ziemię od strony Kosmosu,.... "

To orędzie do swoich , czyli wcielonych Syriuszan B wymówka iż ich negatywne cechy ( walka wielu opcji i konkurowanie między sobą o ważność i priorytet doprowadziły do niezrealizowanie ich programu... bo kto mądrzejszy i ważniejszy . P. Lucyna czy P. Ania.. , a może jeszcze inna opcja przypisująca sobie "palmę pierwszeństwa?) Te konkurencyjne rozgrywki i wynoszenie siebie  były dla nich istotniejsze i na tym zakończyli swoje programy. Kto zyskał? Ludzkość chcąca , wolności, prawości ,dobra, szczęścia i miłości bezwarunkowej.
Kto stracił? Dotychczasowi władcy opierający swoje plany na  strachu , władzy i pozbawianiu Ludzi wolności , dostępu do wiedzy i rozwoju.

W której z opcji są Syriusze B? to wiemy czy ta opcja rzeczywiście wygrała? Nie, zatem wszystko co tak chętnie opowiada ten byt to kolejna manipulacja informacją, bowiem on nie jest reprezentantem opcji Stwórcy ni Jezusa.
Zatem to rozżalenie , frustracja i złość odchodzących świadczy o ich definitywnej  przegranej! 

Z kosmosu ziemia była "zabezpieczana" , a raczej wzmacniana energetycznie przez kosmiczną energię Gwiazdy Matki, to z niej energia płynęła do jądra ziemi podnosząc jego wibrację i zmieniając pole elektromagnetyczne odczytywane przez podnoszący się rezonans Szumana.człowiek podnoszący własną wibrację podnosił też wibrację ziemi bo jest bezpośrednio połączony energetycznie zarówno z jądrem ziemi jak i ze swoją zaświatową matrycą energetyczną.
TO, MY  LUDZIE naszymi myślami i uczuciami pozytywnymi dokonaliśmy tych wszystkich zmian ( a nie żadne Syriusze B) , bo to MY Ludzie chcieliśmy ich, a wezwanie to zostało wysłuchane.
Zatem w tej "Rosyjskiej Ruletce".... wygrali Ludzie i istoty z Syriusza B znikają z niej bezpowrotnie , ale systematycznie po przeżyciu swojego życia do końca, nikt nikogo nie będzie go pozbawiał żadnym wyrokiem zmiany paradygmatu. To się stanie naturalnie.

Okres rozwoju duchowego Ludzkości ( ludzi o niższych wibracjach) do tych , którzy teraz mają dużo wyższe żeby mógł w pełni zaistnieć kolejny etap to nie 300, a 700 lat. bowiem jest to naturalny proces rozwojowy w nowych warunkach oraz w granicach poziomów energetycznych , które będą się bardziej  wyrównywały. Nie tak iż wszyscy będą identyczni , ale będą w granicach poziomu wibracyjnego w danym wymiarze , to jak w granicach klas np. liceum.

O tym już było ale powtórzę, wszyscy posiadacze ISKRY BOŻEJ ? OGNIA ŻYCIA będą dokonywali samorozwoju, ale w różnych rytmach odpowiednich dla siebie. zatem gdy ktoś potrzebuje dłuższego pobytu w niższym wymiarze , będzie dokonywał rozwoju na planecie na której są takie warunki. Gdy zakończy ten etap , będzie miał prawo powrotu do ziemskiej szkoły, to nic nowego, Energie Osobowościowe przechodzą wszystkie etapy / poziomy swojego wznoszenia jak dzieci Ludzkie od narodzin do najwyższych poziomów szkól w których zdawane są egzaminy przed uzyskaniem możliwości stania się Siewcą Życia, jest to osiągnięcie określonego poziomu energetycznego w samorozwoju.

Tak, populacja Ludzka będzie się zmniejszać , jednak będzie to proces naturalny, a nie wymuszony jak do tej pory niewłaściwymi warunkami życia powodującymi szysze zgony i w większej ilości.

Zarówno kobiety jak i mężczyźni będą musieli osiągnąć odpowiedni poziom własnej wibracji energetycznej , rozwoju osobistego, żeby mogło dojść do stworzenia w ich ciałach aktywnego energetycznie jajeczka i plemnika, tzn. takiego które będzie miało odpowiedni poziom energii życia w nowych warunkach ziemi. wiemy już iż nie każde zasiane ziarno wydaje plon.... dlaczego? bo jego energia życia jest zbyt słaba na to.

Kobiety zazwyczaj szybciej osiągają wyższy poziom rozwoju ( ze względu na swoją osobowość energetyczną i odmienność oraz większe spektrum przezywania), zatem one będą częściej płodne niż mężczyźni. Możliwość bycia ojcem dla faceta będzie wielkim zeszytem.

"Planeta jest już przygotowana (dla was) do tego, na której będziecie się mogli rozwijać. I tak, te istoty już są tam kierowane, i tam też, i od Nowego Roku – to że już nie będą mieli prawa powrotu, będą tam kierowani. Także, populacja ludzka będzie się zmniejszać. Nie znaczy to, że na Ziemi nie będzie w ogóle ludzi, będą. Będą już tacy, którzy już mają otwarte umysły, i otwarte prawdziwie serca. I nie będzie im przeszkadzać nasze sąsiedztwo, i nie będziemy musieli zmieniać powłoki (cielesnej) tylko dlatego, żeby nie być odrzuconym przez istoty ludzkie....."

To jest tylko potwierdzenie iż ci którzy mają ogień życia odchodząc z ziemi ( naturalnie) przed 2012 rokiem mogą wracać w kolejnych inkarnacjach , ci którzy nie zdecydowali się na życie w IV wymiarze odejdą z ziemi ( naturalnie) przejdą na planety trzeciowymiarowe.
A ci którzy nie mają ognia życia i odejdą z ziemi , już na nią nie powrócą i kolejny raz nie urodzą się na niej, jednak ci którzy nie mają ognia życia i będą żyli na ziemi po 2012 roku dożyją swoich ostatnich dni naturalnie i odejdą bezpowrotnie naturalnie.

Syriusze B nie będą się rodziły więcej na ziemi, będzie ogólnie wiadome jakie są to byty skąd są i dlaczego, ale nie będą oni prześladowani w żaden sposób.

Ludzkość na ziemi będzie miała juz bardziej otwartą świadomość na wskutek otworzenia swoich serc i umysłów, nareszcie zacznie się bardziej przejawiać Epoka Serca.

Nie mamy się czego obawiać , to orędzie Syriusz B w gruncie rzeczy jest bardzo pozytywną dla nas informacją, trzeba je tylko właściwie odczytać.

Kiara Uśmiech Uśmiech



Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #74 : Grudzień 30, 2012, 13:09:53 »

Oj, chyba my faceci mamy się czego obawiać, cytat poniżej:
Cytuj
Możliwość bycia ojcem dla faceta będzie wielkim zeszytem.
Jeśli faceci będą musieli się zapisywać w wielkim zeszycie, żeby zostać ojcem...
To będzie trzeba organizować konspirację, czy coś takiego - i to ma być wspaniałe?
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Strony: 1 2 [3] 4 5 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.084 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

wild-reign magicalespackluporum companions truegaming madex