Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Sierpień 19, 2022, 11:48:32


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wieści z kosmosu  (Przeczytany 31253 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453Zobacz profil
« : Maj 16, 2012, 21:54:03 »

Jestem ciekawa co wy na to Coś 

Wieści z kosmosu - 16.05.2012

<a href="http://www.youtube.com/v/l3cM8xrzx2Y?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/l3cM8xrzx2Y?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>

Opublikowane w dniu 16 maj 2012 przez użytkownika wolnaludzkosc

Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Maj 17, 2012, 04:50:51 »

no więc to o czym wspomina Tusk- to może być ostatni aktak Archontów na planie fizycznym przed trazytem Wenus,-
aby storpedować/opóźnić nieuchronne- ostateczne PRZEBUDZNIE Chichot SAYONARA!!

..no i te wirtualne piekła Duży uśmiech, już lepiej nie dało się tego zorganizować  Zły

http://innemedium.pl/wiadomosc/nastepne-dni-tygodnie-beda-dramatyczne-twierdzi-premier-donald-tusk
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2012, 10:40:19 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #2 : Maj 17, 2012, 10:27:46 »

A ten koment Bacy pod artykułem - bezcenne Chichot
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Maj 17, 2012, 10:48:43 »

A ten koment Bacy pod artykułem - bezcenne Chichot

a jaki był?,-
bo chyba wycieli..
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #4 : Maj 17, 2012, 11:12:26 »

http://innemedium.pl/wiadomosc/nastepne-dni-tygodnie-beda-dramatyczne-twierdzi-premier-donald-tusk#comment-20441
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Maj 17, 2012, 11:20:53 »

dzięki, jakoś przeoczyłem,-
swoją drogą- to znowu te gady/plemie żmijowe,-
ale koniec końców, nadchodzi koniec Duży uśmiech
amen Chichot
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
zochna
Gość
« Odpowiedz #6 : Maj 18, 2012, 22:42:07 »

    Kochani,
    Przesyłam według mnie ciekawy tekst, który przetłumaczyłem z języka obcego, dotyczący
    najbliższego zaćmienia Słońca-20.05. Myślę, że pozwala spojrzeć z szerszej perspektywy na tzw. fenomen dat i lepiej zrozumieć zjawiska i zmiany z nimi związane. W załączniku ten sam tekst, tyle, że z mapkami.
     
    z miłością
    Łukasz Karpiński 
     
     
    Zaćmienie obrączkowe (pierścieniowe) Słońca 20.05.2012 i energetyczna sieć Ziemi
     
           Do zaćmienia Słońca dochodzi w momencie, gdy Słońce, Księżyc i Ziemia znajdą się praktycznie w jednej linii.
            Zaćmienie, które będzie miało miejsce 20.05.2012 będzie zaćmieniem tzw. obrączkowym (pierścieniowym).  Do obrączkowego zaćmienia naszej dziennej gwiazdy dochodzi wtedy, gdy Księżyc znajduje się najdalej od Ziemi, a Ziemia blisko Słońca. Dzięki takiej konfiguracji tarcza Księżyca jest zauważalnie mniejsza od tarczy Słońca i, jeśli dochodzi do zaćmienia, nie jest w stanie całkowicie go zakryć. Widać wówczas na tle zaćmionej tarczy zewnętrzny pierścień słoneczny wraz z koroną.
            Najbliższe zaćmienie Słońca będzie rozciągać się wizualnie na zachód od Hong Kongu, następnie przez Taiwan,  Japonię, aby poprzez Ocean Spokojny, w tym Aleuty dotrzeć do Alaski, Nevady, Utah, Nowego Meksyku i na koniec Texasu.
                 
                 Zaćmienia Słońca, podobnie jak inne rzadkie specyficzne ułożenia  astronomicznych ciał, mają silny i istotny wpływ na przebieg i funkcjonowanie subtelnych sieci energetycznych i linii geomantycznych Ziemi,  odciskając swoiste piętno pamięci energetycznej w polu energetycznym Ziemi. Jak wiadomo, silne negatywne oddziaływania typu wojna, nadużywanie władzy czy też emocjonalne traumy mogą zablokować lub/i zaburzyć przepływ energii w poszczególnych regionach planety.
    Zaćmienia stanowią okazję do uwolnienia tych negatywnych zaburzeń energetycznych i umożliwiają zakodowanie nowych, pozytywnych wzorców w siatce energetycznej Ziemi.
    Hamish Miller, sławny brytyjski radiesteta odkrył, że w momencie zaćmienia, badana energia  Ziemi spada praktycznie do zera, stając się niewykrywalną dla pomiarów, natomiast zaraz po zaćmieniu, energia powraca do wyjściowych parametrów. Przypomina to kasowanie starego oprogramowania komputerowego, załadowanie nowego i ponowne jego wznowienie. Zaćmienia pierścieniowe wykazują szczególny wpływ na subtelną sieć energetyczną Ziemi- uwalniający, transformujący i uzdrawiający eteryczny wzorzec energetyczny, który umożliwia następcze zakotwiczenie w kolektywnej świadomości nowego, duchowego archetypu.
     
    ‘Pierzasty i Tęczowy Wąż’
     
        Robert Coon opisuje dwie główne linie energetyczne Ziemi, spiralnie opasujące planetę ze wschodu na zachód. Są to: ‘Pierzasty Wąż’- linia odpowiadająca energii męskiej oraz ‘Tęczowy Wąż’- linia żeńska.  Działają one jak dwa główne meridiany akupunkturowe globalnego systemu energetycznego Ziemi- yin i yang. Stanowią główny rezerwuar wspierającej duchowe życie energii; od nich rozchodzą się kolejne, mniejsze linie, docierające do każdego zakątka  planety. Droga zaćmienia 20 maja przetnie linię PierzastegoWęża, a więc linię męską w 2 miejscach- góra Fuji w Japonii oraz góra Shasta w Kalifornii.   
     
     
    Uwolnienie Przeszłości- Zasiew Przyszłości
     
    Zaćmienia Słońca mogą być w koniunkcji z Pólnocnym lub Południowym Biegunem Księżyca. Te związane z Południowym Biegunem pomagają nam uwolnić przestarzałe wzorce, postawy i archetypy; z kolei te związane z Biegunem Północnym Księżyca umożliwiają zasiew w kolektywnej świadomości nowych wzorców i archetypów.
    Zaćmienie, o którym mowa jest związane z Biegunem Południowym, co pozwoli uwolnić energetyczne formy mentalne oraz patriarchalne archetypy z ostatnich 5 125 1/4 lat, a nawet 26 626 lat Wielkiego Kosmicznego Cyklu. Droga tego zaćmienia  przetnie linię PierzastegoWęża, a więc linię męską i zmiany energetyczne z tym związane  uwolnią negatywne wzorce niewłaściwie ukierunkowanej ekspresji energii męskiej w zakresie energetycznej sieci  Pacyfiku oraz wzdłuż całej długości Pierzastego Węża, a więc będzie miało wpływ na świadomość całej planety.
         Jako, że wizualna droga zaćmienia majowego obejmuje Ocean  Spokojny,  w obrębie sieci energetycznej Pacyfiku będą widoczne pierwsze zauważalne efekty. Tutaj w przeszłości można znaleźć wiele przykładów nadużytej energii męskiej, np. bitwy II Wojny Światowej (Pearl Harbor, Wyspa Midway, Iwo Jima), zrzucenie bomb atomowych na Hiroszima i Nagasaki, katastrofa nuklearna w Fukuszima. Od 1946 do 1958r. USA przeprowadziły w tamtym rejonie 67 nuklearnych testów, co sumarycznie stanowiło ekwiwalent 7000 bomb zrzuconych na Hiroszimę. Należałoby też wspomnieć o narzuconym przez patriarchalne systemy religijne ucisku i kontroli na rdzenne plemiona Pacyfiku, które w swojej długiej tradycji utrzymują głębokie zrozumienie Ziemi jako Świętej Boskiej Istoty.
    Teraz nadszedł czas na całkowite uzdrowienie tych długo utrzymywanych skrzywień pola energetycznego, będących przyczyną niesprawiedliwości i cierpienia.
    W tym kontekście kolejno następujące po sobie w 2012r. ważne wydarzenia kosmiczne, w tym zaćmienia, przesilenia, planetarne ustawienia, są więc ważnym akceleratorem i prowokatorem uzdrowienia pola energetycznego Ziemi, zarówno energii męskiej, jak i żeńskiej, na wszystkich poziomach, globalnie i indywidualnie.
    W ten sposób planeta może prawdziwie i w pełni wynurzyć się do Światła po Grudniowym Przesileniu 2012r.
    Jakkolwiek zaćmienie 20 maja uwolni stare wzorce utrzymywane  w sieci energetycznej planety, to również umożliwi zasiew nowej ekspresji męskiej energii i mocy, całkowicie połączonej z Sercem i Duchową Wolą. Stanie się to przede wszystkim za sprawą występującej wówczas koniunkcji Słońca i Księżyca z Plejadami!, które u  Majów reprezentują m.in. „garść nasion kukurydzy, z których powstał pierwszy człowiek” . Te nasiona są  wysiewane na Ziemi na początku każdego nowego cyklu Słońca, trwającego 5 1251/4 lat (5 cykli Słońca kończą pełny cykl precesyjny 25 626 lat). Podczas gdy stare patriarchalne wzorce z ostatnich 5 125 ¼ lat będą uwolnione przez Energię Zaćmienia, Plejady, schowane za zaćmionym Słońcem, będą wysiewać nasiona Nowej Świadomości, która rozpocznie narodziny nowego cyklu 5 1251/4 lat, kiedy to Słońce wynurzy się z centrum Równika Galaktycznego, nazywanego przez Majów ‘Łonem Stworzenia’.
    To zaćmienie określa ‘punkt bez powrotu’ na naszej drodze w kierunku Grudniowego Przesilenia 2012r i dalej. Im bardziej będziemy w stanie uwolnić wiążące nas emocjonalne i mentalne dysfunkcyjne wzorce, które powstrzymują nas od pełnego doświadczania świadomości połączenia z Jednością Całego Istnienia, tym łatwiejsze będzie to dla nas przejście.

Otrzymałam  informację na powyższy temat.Rozszerza ona wiedzę na najbliższe zaćmienie, więc przekazuję ją do wiadomości na forum.     Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #7 : Maj 19, 2012, 00:10:59 »

Dzięki Zochna za ten tekst , jest niezmiernie ciekawy i tłumaczy mnóstwo rzeczy , które są jeszcze przed nami. To zaćmienie Słońca zeruje  dawny wpis energii męskiej ( dominacja aspektu męskiego nad żeńskim) dotyczące całego okresu III wymiaru.
Wyzerowanie wpisu dominacji przez depozyt w kryształach tych dwu gór (góra Fuji w Japonii oraz góra Shasta w Kalifornii) przywróci harmoniczność między aspektem żeńskim i męskim bez walki o dominację. To co zostało zablokowane jako przekaz wiedzy żeńskiej zostanie odblokowane już na zawsze.
Wzorce żeńskie   zaktualizują swój wpis w polu ziemi , w jądrze ziemi i polu morfogenetycznym. Prawda jest iż w pewnym sensie będą to narodziny ( wyjście z osi czasu- łona ziemi) nowego wzorca wiedzy.Od momentu zakończenia tego procesu ( przejścia energii wokół ziemi) zacznie już formalnie działać nowy czas z nowym wzorcem wiedzy dla Ludzkości. To coś takiego jak ponowne przepuszczenie przez diament serca nowej wiązki światła , która rozszczepi się tym razem inaczej pod innym kątem a co za tym idzie powstała tęcza będzie promieniowała czystymi harmonijnymi barwami na ziemię. Nie będzie w niej dominacji któregoś z kolorów nad innym, powstanie inny kod dźwiękowy dla nowego IV wymiaru. Wygaszenie   dominacji depozytu energetycznego (w góra Fuji w Japonii oraz góra Shasta w Kalifornii) spowoduje aktywizacje depozytów europejskich. Ameryka północna straci od tej pory rangę dominacji nad światem , a to niesie w sobie przeogromne zmiany we wszystkich dziedzinach życia.

Możemy się cieszyć , bowiem wszystko co do tej pory było zablokowane , uwięzione we wzorcach przekazu , odzyska całkowitą wolność!
Nowa , większa ilość energii i światła odblokuje naszą świadomość ( dostęp w nas do naszej wewnętrznej wiedzy), cała ta matnia informacyjna zostanie naświetlona ukazując prawdę i fałsz. Właściwie jet to moment decydujący o ludzkich wyborach , świadome opowiedzenie się po której stronie stajemy , która jest nam bliższa.
Czy jeszcze półcień , czy też już pełnia światłości wiedzy?

No cóż decydujący moment już na krok przed nami, na tyle ważny , że nie ma możliwości cofnięcia niczego poza ten proces, który cały czas będzie kroczył po przodu i w gorę , podnoszenia się coraz bardziej wibracji ziemi i ludzi, aż do przekroczenia IV wymiaru.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2012, 00:11:29 wysłane przez Kiara » Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Maj 24, 2012, 23:59:11 »

Następna porcja wieści z kosmosu Uśmiech

<a href="http://www.youtube.com/v/toUlF5d2VDA?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/toUlF5d2VDA?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Czerwiec 22, 2012, 10:38:17 »

Wieści z kosmosu 20.06.2012

http://www.livestream.com/wolnaludzkosctv/video?clipId=pla_5669ed02-d873-4a63-9d31-e1abec264e3f

Jak ja lubię optymistyczne wiadomości Uśmiech Precz z pesymizmem Język
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Czerwiec 22, 2012, 11:47:52 »

wielkie dzięki chanell, to sprawę dziwnych dźwięków/szumu w uszach można uznać za wyjaśnioną,-
no tak, cały czas nas bezwzględnie tłamszą.. Zły
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2012, 12:08:10 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Astre
Gość
« Odpowiedz #11 : Czerwiec 22, 2012, 13:14:38 »


Polecam bardzo ciekawy wywiad na  NTV  Janusza Zagórskiego z Barbarą Wolski.

 <a href="http://www.youtube.com/v/WVn_Kc2-4F4?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/WVn_Kc2-4F4?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Czerwiec 28, 2012, 12:02:39 »

Astre dziękuję,faktycznie bardzo ciekawy wywiad Uśmiech

a tymczasem.......następna porcja wieści z kosmosu Mrugnięcie

Wieści z kosmosu 27.06.2012

http://www.livestream.com/wolnaludzkosctv/video?clipId=pla_08e9d8c9-22b3-44f6-a4eb-737ca2f4d707
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Lipiec 02, 2012, 09:52:17 »

Następny wykład Barbary Wolski

<a href="http://www.youtube.com/v/DnxVe5Voglk?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/DnxVe5Voglk?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Lipiec 05, 2012, 09:01:30 »

wieści z kosmosu 04.07.2012


http://www.livestream.com/wolnaludzkosctv/video?clipId=pla_2b169408-de7a-4d6b-827a-06f7a918c716&utm_source=lslibrary&utm_medium=ui-thumb

edit;

znalazłam potwierdzenie tego o czym mówiła Sandra

http://usa.se.pl/wydarzenia/kraj/aleksander-grad-nie-jest-juz-poslem_265935.html

http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-rewizja-w-biurze-sarkozy-ego-byly-prezydent-podejrzewany-o-k,nId,620403
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2012, 09:08:29 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Lipiec 05, 2012, 09:20:08 »

..coś rzeczywiście ruszyło,-
wczoraj w radiu słyszałem o Sarko, ale i Sziraku(nie wiem jak się pisze Mrugnięcie -obydwaj mają przegwizdane Chichot
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Lipiec 05, 2012, 09:24:48 »

..coś rzeczywiście ruszyło,-
wczoraj w radiu słyszałem o Sarko, ale i Sziraku(nie wiem jak się pisze Mrugnięcie -obydwaj mają przegwizdane Chichot

Songo ,nie mogę znaleźć nic o bankierach w Polsce ,ale nie mam juz czasu (ide do pracy ) moze ty coś znajdziesz?
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Lipiec 05, 2012, 09:48:09 »

pojedyńcze osoby to jedno, ale za nimi stoi the City, a za nim pewnie bank of Vatican,-
sam niedawno trafiłem na info, iż the City jest niepodległe w Anglii i to jedyne miejsce gdzie królowa angilska kłania się burmistrzowi the City- ciekawe Mrugnięcie

"Korona i City of London

 

Zródło: New World Order.com.pl

KTO LUB CO STANOWI „KORONĘ” (THE CROWN)

„Współczesny” świat tak zwanej Zachodniej Cywilizacji zapoczątkował pod koniec XVII wieku w czasie rozkwitu Imperium Brytyjskiego. Podstawy tego imperium zaczęły się kilkaset lat wcześniej z ustanowieniem City of London, które jest dziś 800 letnią korporacją kontrolującą finanse i filozofie jednostki zwanej Korona. Ta jednostka stworzyła i kontroluje Bank of England (angielski bank centralny) i System Rezerw Federalnych Stanów Zjednoczonych. Kontroluje również Bank Światowy, MFW i związane z nimi kartele. Tożsamość korony jest trzymana w ścisłej tajemnicy. Korona/Bank of England objęła kontrolę nad US podczas administracji Roosevelta (1901-1909) kiedy to ich agent J.P. Morgan przejął 25% amerykańskiego biznesu. Więcej, angielski.


Korona nigdy nie była Królem lub Królową Anglii od czasu ustanowienia tego korporacyjnego organu. Korona jest dyrektoriatem korporacji. Wyspa Brytanii jest finansowym oligarchą zarządzaną przez „Koronę”, która nie odnosi się do Królowej lecz do City of London. City zarządzane jest przez Bank of England, „prywatną” korporację. City jest niepodległym państwem znajdującym się w sercu Londynu. Niepodległość zdobyło w 1694r kiedy to król Wilhelm III Orański sprywatyzował i przekazał Bank of England bankierom. Uważane za „Watykan świata finansów”, City nie podlega brytyjskiemu prawu.

Ma swoje własne sądy, własne prawa, własną flagę, własną policję, oddzielną od policji Londynu. Policja (crown/corporation) City używa czerwonych samochodów policyjnych a ich mundury są troszkę inne od Metropolitan Police (policja Londynu). Więcej, angielski.

Znajdują się tam, prywatny* Bank of England, Lloyds of London, London Stock Exchange, wszystkie brytyjskie banki, biura filii 385 zagranicznych banków i 70 banków US jak również gazeta Fleet Street i monopole wydawnicze. Jest tam również siedziba główna Brytyjskich Masonów.

*(W 19445r, Bank of England został znacjonalizowany przez rządy Labour (partia). Rzekomo nie jest już prywatny. Bank jest rzekomo własnością publiczną przez Sekretarza Skarbu. Możemy tylko zgadywać kto lub co, za kulisami,  pociąga za sznurki.)
Flaga the City"

http://radtrap.wordpress.com/2012/02/22/korona-i-city-of-london/
<a href="http://www.youtube.com/v/1ugGJv57F3k?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/1ugGJv57F3k?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2012, 09:55:14 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #18 : Lipiec 07, 2012, 18:09:01 »

Koronę stanowi Korona

Całe szczęście że Wolno Murarze a nie jacyś fałszerze historii.
Wasz mod Janusz opublikowal tu kiedyś zdjęcie  z płasko- rzeźbami masońskimi, z tego samego wydania, co Bonifacy na starej kamienicy w epicentrum zabudowań biskupich na Ostrowiu Tumskim.

Chrzescijańbsko-Katoliccy decydenci spiesznie wyburzyli zabytek mając w dupie zgody konserwatora - których nie uzyskali. Teraz mają niby odbudować, ale zapewne pokusa zapomnienia o ojcach założycielach będzie ogromna -zwłaszcza jak z drugiej flanki się ich bezceremonialnie atakuje.


W sumie fajna szabla - można taką coś uciąć Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2012, 18:10:32 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : Lipiec 21, 2012, 11:14:01 »

UFO? Oni już tu są! – 20.07.2012

http://niezaleznatelewizja.pl/2012/07/ufo-oni-juz-tu-sa-20-07-2012/
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : Sierpień 03, 2012, 00:51:15 »

Wieści z kosmosu 01.08.2012


http://www.livestream.com/wolnaludzkosctv/video?clipId=pla_2b54b5ad-8f7a-47e1-a990-7298776c492d

http://www.livestream.com/wolnaludzkosctv/video?clipId=pla_bf464e3d-3ab8-472e-a786-aeba1e370a23
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : Sierpień 18, 2012, 22:26:27 »

Wieści z kosmosu 15.08.2012http://www.livestream.com/wolnaludzkosctv/video?clipId=pla_a3da23df-bb1b-4a50-ad71-11bfe66cbdff


http://www.livestream.com/wolnaludzkosctv/video?clipId=pla_68515e6c-0ac4-4e7e-b1dc-d423201215eb&utm_source=lslibrary&utm_medium=ui-thumb

=======================================

UFO? Oni już tu są! - 17.08.2012


<a href="http://www.youtube.com/v/3s4kt-Mgpho?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/3s4kt-Mgpho?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>

Scaliłem posty
Darekmiałam napisac zeby nie scalać i zapomniałam ale oki ,w sumie nieważne.Sorki Darek że dodałam ci pracy  Z politowaniem
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2012, 08:26:30 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : Wrzesień 03, 2012, 20:11:28 »

Oto miesięczny przegląd podobno najlepszych ujęć UFO w sierpniu.
Ciekawostką są nie retuszowane przez NASA ujęcia z Curiosity z marsa, czyżby początek "miękkiego" ujawniania"?
Jest wspomnienie o Amstrongu (niedawno zmarłym) i co widział i jak relacjonował z księżyca, co zostało oczywiście "wycięte" oraz zdjęcie (domniemanie, że Buzz Aldrina) z tej samej wycieczki z olbrzymim UFO wiszącym nad kraterem.
Całość po angielsku (a nawet hiszpańsku), ale pooglądać se można.

<a href="http://www.youtube.com/v/sFfzGV9g-N0?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/sFfzGV9g-N0?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : Wrzesień 04, 2012, 16:23:07 »

O tak ! sierpień był wyjątkowy pod tym względęm.Moze ja jeszcze dołączę informację po polsku Duży uśmiech To moja autentyczna relacja - wiadomość z 12 sierpnia 2012 roku napisana do Projektu NPN ;

Witam panie Marcinie
Jest 1.15 w nocy ,właściwie to już spałam ale ze snu wybudził mnie telefon od syna.Jest u kolegi i stoją na balkonie i obserwują na niebie dwa niezdentyfikowane obiekty nad Krakowem w okolicach pętli tramwajowej na osiedlu Lipska.Opisal mi ich wygląd : pierwszy to swięcąca pomarańczowa kula ,a drugi mniejszy bardziej płaski.Ten płaski nagle zniknął ,a kula zaczęła się powiększać i nagle obok niej pojawiła się mniejsza .Nie wiem czy się wyłoniła z niej ,ale wiem że to prawdziwe zjawisko ,bo syn była niesamowicie podekscytowany i glos mu się trząsł jak mówił.Jak wróci do domu to pewnie opowie mi dokładniej.Przepraszam za troche bezładna relację ,ale sama jestem podekscytowana no i wybudziłam się całkowicie,ponieważ nie mogę zasnąc postanowiłam od razu napisać do pana.Acha! podobno zrobił mu zdjęcie ,niestety komórką ,bo nie miał przy sobie aparatu.Może ktoś jeszcze
napisze do pana w tej sprawie ? Czekam na jakieś wiadomości.Pozdrawiam serdecznie


to jest to zdjęcie


No i oczywiście znalazłam informację na FB że  ktoś jeszcze widział  pomarańczowe kule podczas koncertu w Krakowie ,na starym lotnisku w Czyżynach.To jest w prostej linii po drugiej stronie Wisły od miejsca gdzie mój syn z kolegą obserwowali NOL-e .
Mam zdjęcie ,ale niestety bardzo niewyraźne i zrobione w momencie ,kiedy świecąca kula zaczęła bladnąć.

Natomiast 22 sierpnia ,kiedy myłam okno spodobała mi się chmura ,która wyglądła jak statek kosmiczny lub samolot.Przy okazji uchwyciłam coś w kadrze.Jan z forum ŚG był tak miły i rozpracował co znajduje się na zdjęciu ,nie będę wklejać ,tu sobie możecie przeczytać http://forum.swietageometria.info/index.php/topic,1174.0.html

Sorry Darek ,wiem że nie w temacie ,ale to są też wieści z ...... Chichot

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2012, 16:38:49 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Kiara
Gość
« Odpowiedz #24 : Wrzesień 13, 2012, 14:04:31 »

songo proszę przenieś to do tego tematu juz jest o "Bliźniaczym Płomieniu"


http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=8421.0

Postaram się dodać komentarz.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Strony: [1] 2 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

zjednoczoneimperiumbrytyjskie meijigirudo oceana sherwood domki