Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Październik 16, 2021, 19:39:01


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 [3] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: "OBCY" - przyjaciele czy wrogowie  (Przeczytany 26192 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
east
Gość
« Odpowiedz #50 : Kwiecień 18, 2012, 09:30:24 »

Cytat: Krzysiek
Tak sobie myślę, bo jestem...

Krzysiu, nie bądź taki pewny tego, że jesteś, bo myślisz.  Chichot
Ponoć myśli nie są produkowane przez myśliciela, one biorą się znikąd i tak sobie się myślą.
Raz trafią na Ciebie, innym razem na kogoś innego. Ot fruwają  sobie bezpańskie pomioty.  Duży uśmiech
@Kiara
Cytuj
No ale skąd biorą się te myśli w przestrzeni? Może bociany je roznoszą albo w kapuście się zagnieżdżają?

Nie są myślane przez myśliciela. A skąd się biorą i czym są ? Wszystkie formy , to co widać, zbudowane jest z czegoś, co w swojej naturze przypomina raczej myśl, energię jak kto woli, niż cokolwiek "twardego" i niepodzielnego. Wszystko powstaje ze świadomości i do niej powraca. Niektóre "cząstki" mają czas życia liczony w nanosekundach, albo jeszcze krótszy -w tzw "czasie Plancka" - inne, bardziej "zapętlone" mogą przejawiać się miliardy lat w różnych formach. Każda to rodzaj inteligentnej informacji. Podobnie jak myśl. Nie ma pustki, ponieważ cała przestrzeń wypełniona jest przepływającą kaskadą informacji (o naturze myśli) wchodzącą w reakcje między sobą ,co opisują modele - prawa fizyki. "Myśli" tworzą materialny świat. Tak samo nie ma myśliciela myślącego myśli. Są myśli tworzące iluzję - tego myśliciela właśnie. I pierwszą rzeczą, którą "robi" myśliciel to negacja tego rozpoznania. To naturalne, bo walczy on o przetrwanie. W jego aparacie poznawaczym nie ma pojęcia " nie istnieję".
 
Cytuj
spytaj easta, on będzie wiedział. Bo jego nawiedzają mądre myśli. Ciekawe jak je łowi?  Mrugnięcie
Myśli nawiedzają Uśmiech . Nikt nie łowi myśli, bo nie ma nikogo takiego. Myśli przypływają podobnie, jak zmienia się nastrój po wypiciu kawy, albo po zdrowym wysiłku fizycznym , jak poprawia się tzw. "samopoczucie" kiedy wibruje miłość w sercu, tak i myśli przyciągają kolejne myśli.
I odwrotnie też bywa . Dyskomfort przyciąga negatywne myśli. Oceny, wina itd. Można to przerwać rozpoznając, że nie ma nic, nikogo, żadnej tożsamości, której należy bronić. Zamiast tego jest ciągłe, nieustanne przyciąganie myśli i to bez różnicy dla umysłu jakiej są one polaryzacji.

@Kiaro
Cytuj
wymyślić jak my nie myślimy, to jak to zrobić?
Prawdziwa pętla, prawda ? Jak to zrobić ? Nie ma komu tego robić. To są skutki powtarzalnych procesów. Na przykład jest czucie, odczucie, uczucie. W jego obecności pojawiają się określone myśli. .... na 6 sekund zanim ten rzekomy myśliciel myśli o nich pomyśli Chichot Udowodnione naukowo (jest tu gdzieś o tym filmik).
Cytuj
jak je odróżnić skoro nie można selekcjonować swoją myślą porównawczą?
Jaką SWOJĄ ? Znów pętelka. Pojawia się ona zawsze w obecności JA. I to jest oczywiste. Kiedy to już widać, to teraz wystarczy rozpoznawać to jak najczęściej, aż się rozpuści, aż "wirus JA" przestanie karmić się energią ten obcy naturze implant.
 
Cytuj
Nie to nie na moją bezmyślną głowę, to jakaś matnia albo bezmyślna farsa.

Taaaa ...  to nie na Twoją (bo i czyją ?) głowę Chichot
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #51 : Kwiecień 18, 2012, 18:01:46 »

Hej, mili forumowicze, ten wątek traktuje o "obcych" i ich do nas nastawieniu natomiast o "myślach" proszę rozpisywać się tu: MYŚLI - moje? >>.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : Grudzień 09, 2012, 13:51:42 »

http://player.vimeo.com/video/55170384
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #53 : Grudzień 09, 2012, 13:59:20 »

No proszę, ujawnienie małymi krokami. Chyba, że kawałek zmanipulowany, jak niegdyś przesłuchanie Putina.

Edit: albo badanie gruntu.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2012, 14:02:27 wysłane przez blueray21 » Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #54 : Grudzień 09, 2012, 14:04:58 »

..Miedwiediew to już inna generacja, najpierw o tym drugim słońcu, a teraz to?
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453Zobacz profil
« Odpowiedz #55 : Grudzień 09, 2012, 14:45:28 »


ale jaja ,jak mówi listonosz Edzio  Szok Szok  Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2012, 14:45:51 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #56 : Grudzień 09, 2012, 18:19:48 »

mamy i większy art. dot. w/w nagrania..


Dmitrij Miedwiediew rozmyśla o cudzoziemcach i spóźnienia Władimira Putina - Telegraf i Youtube Video
Posted on 08 grudnia 2012 by Laura
 


i obszerniejszy materiał nt. kosmitów, itp..- http://youtu.be/rE_iUW0Jv3k
 
 
 
 
3 Votes


Father Christmas, kosmici, prezydenta Władimira Putina spóźnienia i policja "szarpie" - Dmitrij Miedwiediew, rosyjski premier, dał narodowi swoje poglądy na temat więcej niż zamierzał w piątek.


Dmitrij Miedwiediew, premier Rosji Foto: AP

 06:00 GMT 08 grudnia 2012

 Miedwiediew niech jego gardę po rozmowie z pięciu rosyjskich stacji telewizyjnych, gdy nie udało mu się zrealizować kamery nadal toczenia.

 "Wierzę w Ojca Frost.  Ale nie zbyt głęboko.  Ale i tak, wiesz, że nie jestem jednym z tych ludzi, którzy są w stanie powiedzieć dzieciom, że Dziadek Mróz nie istnieje ", powiedział w jowialny odpowiedzi na pytanie o równowartości Rosję Mikołaja.

 Udał się do niepochlebny aluzję do częstego spóźnienia Putina na spotkania.

 "Koledzy, ktoś powinien być bardzo punktualny, a ktoś inny wyczerpaniu limitów spóźnienie", powiedział, uśmiechając się ironicznie w dniu, kiedy jego mentorem był ponad godzinę późnym dla zdarzenia w południowej Rosji.

 Uwagi dotknął satyrę na internecie co jest mało prawdopodobne, aby pomóc Miedwiediew, którego gwiazda przygasła, ponieważ Putin przejął od niego jako prezydenta w maju, po odstępie czterech lat.
 Powiązane artykuły
Czy rosyjscy mordercy na wolności w Wielkiej Brytanii? 07 grudnia 2012
Brytyjscy artyści badane na mocy prawa, które widziały Pussy Riot uwięzionych w Rosji 07 grudnia 2012

 W wywiadzie sama, Miedwiediew podkreślił swoje przywiązanie do Putina i pojawił się zdecydowany pokazać, że jest w zgodzie z jego sojusznika o zwolnieniu pogłoski, że ma zostać zwolniony.

 Miedwiediew bronił Kremlin-kopii prawa, które mówią krytycy będą wykorzystywane do zduszenia sprzeciwu, a które pojawiają się zsynchronizowany z premiera obrazu stosunkowo liberalnej.

 Ale w komentarzach off-air, był mniej strzeżony.

 Kiedy jeden z pięciu dziennikarzy, którzy z nim wywiad narzekali federalnych śledczych przybywających do przeszukiwania domu świadka w dochodzeniu wczesnym rankiem, Miedwiediew powiedział dziennikarzom, by nie martwić się, zanim wyszedł z ujęcia.

 Ale jego mikrofon był jeszcze włączony, kiedy powiedział od niechcenia: "Oni są po prostu idioci, więc przyszedł o ósmej rano.  To jest po prostu ich zestaw nawyków.  Znam wielu ludzi, którzy pracują w policji.  Myślą, że jeśli pochodzą one o siódmej rano będą się wszystko na świecie. "

Inny z dziennikarzy zapytał, czy prezydent przekazał tajne pliki cudzoziemców kiedy otrzymuje teczkę należy uaktywnić arsenału nuklearnego Rosji.

"Wraz z teczki z jądrowych kodów, prezydentem kraju otrzymuje specjalny" Top Secret "folder. Ten folder w całości zawiera informacje na temat cudzoziemców, którzy odwiedzili naszą planetę ", Miedwiediew odpowiedział żartobliwie.

"Wraz z tym, dostaniesz raport absolutnie tajne służby specjalne, które sprawują kontrolę nad cudzoziemców na terenie naszego kraju ... Więcej szczegółowych informacji na ten temat można uzyskać od znanego filmu o nazwie" Men In Black "... Nie powiem ci, jak wielu z nich są wśród nas, ponieważ może to spowodować panikę, "mówi.

 Żaden z badanych stacji telewizyjnych, że Miedwiediew emitować off-air komentarz, ale zostały one dostarczone do agencji Reuters jako sygnał basenie, a niektóre zostały pokazane na YouTube.

 Stojący pana Miedwiediewa spadła bo i Putin ogłosił we wrześniu ubiegłego roku, że były szpieg KGB planował wrócić do prezydentury, kończąc spekulacje jego protegowany mógł pozostać na.

 Pracowali wspólnie w Sankt Petersburgu w 1990 i to był Putin, który zapoczątkował Miedwiediew, teraz 47, w do władzy w 2008 roku.

 Jednak niektórzy analitycy polityczni dać Miedwiediew tylko do marca lub kwietnia, jako premier, powołując darniny wojny między rywalizującymi grupami interesu.

 Nawet podczas rozmowy sama, Miedwiediew odpowiedział na kilka niezwykłych pytań.  Zapytany, czy jego zdaniem nastąpi koniec świata na 21 grudnia w ramach nowego proroctwa Wiek, powiedział nie.

 Powiedział on może mieć inny przechył na prezydenta, jeśli Rosjanie chcą.  Ale wygrał trochę uznanie w Internecie.

 "To smutne, gdy były prezydent i obecny premier kraju jest po prostu żałosny człowiek" Yekaterina Kudinova napisał na Twitterze.

Dmitrij Miedwiediew rozmyśla o cudzoziemcach i spóźnienia Władimira Putina - Telegraph .

http://2012indyinfo.com/2012/12/08/dmitry-medvedev-muses-on-aliens-and-vladimir-putins-lateness-telegraph/
http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/vladimir-putin/9731278/Dmitry-Medvedev-muses-on-aliens-and-Vladimir-Putins-lateness.html
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #57 : Grudzień 09, 2012, 18:53:04 »

No to w takim razie jest to chyba podpucha dla Obamy, żeby był pierwszy w ogłoszeniu ujawnienia na 100%.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #58 : Grudzień 09, 2012, 18:59:07 »

..do końcowego gwizdka już mało czasu, i wysyłają sobie sygnały Mrugnięcie
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453Zobacz profil
« Odpowiedz #59 : Grudzień 31, 2012, 23:54:53 »

X Harmonia Kosmosu - 21.12.2102 - Danuta A. SHARMA

Typologia istot pozaziemskich


<a href="http://www.youtube.com/v/cJdnB2ZBQFg?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/cJdnB2ZBQFg?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Strony: 1 2 [3] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

variabler articz ptasiekamerki moloromme ppiz