Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 06:46:13


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: [1] 2 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ciekawy wywiad Kerry Kassidy z Dolores Cannon  (Przeczytany 24399 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Astre
Gość
« : Maj 18, 2012, 16:49:46 »

 <a href="http://www.youtube.com/v/9M96L7ljcTI?version=3&amp;amp;hl=pl_PL&quot;" target="_blank">http://www.youtube.com/v/9M96L7ljcTI?version=3&amp;amp;hl=pl_PL&quot;</a>
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2012, 16:51:37 wysłane przez Astre » Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 07, 2012, 18:02:05 »

tu jest cały wywiad z Dolores CANNON,-
żałuję, że teraz dopiero go przeczytałem, ale może właśnie tak miało być,-
w końcu układanka odsłania obraz- Polecam Uśmiech :
http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=dolores%20cannon%20czyste%20dusze&source=web&cd=2&cad=rja&ved=0CCUQFjAB&url=http%3A%2F%2Fwww.livingcosmos.info%2Fwp-content%2Fuploads%2F2011%2F11%2FProject-Camelot-Productions.Dolores-Cannon.Convoluted-Universe.PL_.pdf&ei=QRdKUNiaNaGx0AXYp4DwCA&usg=AFQjCNG6-u_xI4z--LSc5CKbsXwgnc9sUA



« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2012, 18:07:31 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Wrzesień 07, 2012, 19:07:03 »

>songo<, o tym samym traktuje książka "Podróżnicy", tylko dokładniej opisuje mechanizmy rządzące tym procesem. Mniej ogólników i religijnych odniesień, a więcej mechaniki wielowymiarowej.

Polecam.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Wrzesień 07, 2012, 19:12:21 »

>songo<, o tym samym traktuje książka "Podróżnicy", tylko dokładniej opisuje mechanizmy rządzące tym procesem. Mniej ogólników i religijnych odniesień, a więcej mechaniki wielowymiarowej.

Polecam.

wolę prostotę i zwięzłość przekazu, nawet te odnośniki rel. aż tak bardzo mi nie przeszkadzają,-
dla mnie to wystarczy na teraz, nie ma co komplikować ponad miarę, a podróżników miejscami czytałem. Uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Wrzesień 07, 2012, 19:32:57 »

Może z grubsza tematyka jest ta sama, jest jednak wiele różnic. Dolores nie widzi, nie zna "pozaziemskich ciemnych", podczas gdy "Podróżnicy" cały czas się odwołują do ingerencji "upadłych", którzy są podstawową przyczyną docelowego rozwalenia tego wszechświata.
Osobiście też preferuję prostotę i nie widzę religijnych odniesień. Nawiązywanie do Boga jest określeniem pewnego światopoglądu, generalnie zwanego kreacjonizmem, a nie określeniem przywiązań religijnych.
Dla mnie ten wywiad i ta praca pokrywa wyraźny kawałek układanki, której klocki są nam wciąż dostarczane.
Współgra też w wieloma innymi źródłami, przynajmniej w części, od wspomnianych Kasjopean począwszy.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Wrzesień 07, 2012, 20:51:01 »

Powiedziałbym, ze jest identyczna, tylko lekko przedstawiona, no i pomija kilka aspektów. Nic w tym złego, ale mam wrażenie, że specjalnie. Ogólnie dobra taktyka.  Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Wrzesień 08, 2012, 07:01:53 »

w sumie najważniejsze jest co dzieje się tu i teraz,-
Cytuj
“DC: Chcieli, zebym o tym informowala. Kazdy, kto chce przejsc na Nowa Ziemie musi pozbyc sie tych dwóch
 rzeczy, karmy i strachu. Musi przygotowac sie do podrózy i zmienic siebie.”

a przecież cały omniverse patrzy na nas, czy się uda. Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2012, 08:54:14 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kiara
Gość
« Odpowiedz #7 : Wrzesień 08, 2012, 08:35:11 »

Masz racje songo strach blokuje normalny ogląd wszędzie ludzie widzą podstęp , nawet tam gdzie go niema. Karanie w tym wypadku to bardziej chodzi o zemstę , wylanie z siebie bólu i cierpienia i przelanie go na czyjeś życie. Nie chodzi tu o nawoływanie do organów sprawiedliwości o zawieszenie działania.

Rozrachunek  osobisty  zawsze się  dokonuje i tym razem też tak się stanie. Ci ludzie którzy zaciemnili się swoimi myślami , słowami i czynami, obniżyli znacznie swój poziom energetyczny. Zatem znajda się w przestrzeni korespondującej z nimi. Myślę iż mierzenie myślami swojej doskonałości , to jedno , a real pokazujący prawdę to drugie.
Zatem siejesz i zbierasz, tym razem jest to nieodwołalny samo osąd..

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Wrzesień 08, 2012, 08:39:01 »

Ten karman to się tłumaczowi udał, można do humoru dodać, zaraz będzie karwoman, albo carman, to są efekty, kiedy tłumacz nie wie co tłumaczy, ale poza tym przetłumaczone jest dość dobrze.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Wrzesień 08, 2012, 08:44:17 »

Ten karman to się tłumaczowi udał, można do humoru dodać, zaraz będzie karwoman, albo carman, to są efekty, kiedy tłumacz nie wie co tłumaczy, ale poza tym przetłumaczone jest dość dobrze.

fakt, dobrze, że nie wyszło kormoran z karmy,-  Duży uśmiech
ale myślę, że tu każdy rozumie- tak jak z tym zniekształconym celowo tekstem wklejonym chyba przez chanell,-
gdzie mimo ewidentnych błędów nasz mózg odczytuje go od razu z korektą Mrugnięcie
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #10 : Wrzesień 08, 2012, 11:04:50 »

Świetny fragment odpowiedzi ET :
Cytuj
Nie ma nazwy na miejsce, z którego pochodzimy. Wy, ludzie, musicie wszystkiemu przyklejać
etykietki. Skoro jednak potrzebujesz, dostaniesz taką etykietkę.
To nie są ET , to istnienie tak samo poszukujące, jak "my". Ludzie też nie mają miejsca pochodzenia . Nie w tym sensie, że nie mamy adresu zamieszkania, bo przecież System nas tak czy inaczej przypisał do planety, do kontynentu, kraju, miasta, ulicy, numeru domu.

Ale jakby tak porzucić to etykietkowanie, to wiesz, że nie posiadasz Ziemi na własność, ani nie jesteś przywiązany do konkretnego miejsca na zawsze ,bo w ostateczności stąd odejdziesz tak czy inaczej. To TY generujesz przywiązanie lub chęć posiadania. Ty potrzebujesz etykietki.

Bez JA to nie  ma znaczenia.

Inaczej mówiąc - wszędzie jesteś w domu Duży uśmiech
Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #11 : Wrzesień 08, 2012, 12:02:39 »

Twoje ostatnie zdanie east,pasuje do mnie jak ulal.
Wszedzie jestem u siebie.
Moze dlatego nie mam problemow,a ludzie traktuja mnie jak czlonka rodziny.

Pozdrawiam.Greta
Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Wrzesień 28, 2012, 14:09:58 »

<a href="http://www.youtube.com/v/rJwWpQSK454?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/rJwWpQSK454?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2012, 14:11:02 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
ptak
Gość
« Odpowiedz #13 : Wrzesień 28, 2012, 19:30:22 »

Cytaty z wypowiedzi Dolores Cannon:
 „Bóg powiedział idźcie moje dzieci i uczcie się. Uczcie się wszystkiego, czego można się nauczyć. Doświadczcie wszystkiego, czego można doświadczyć. Nie ma dobra ani zła. Jest tylko doświadczenie i lekcje. […] Gdy wszystkiego nauczymy się, wracamy do Źródła. Tam kopiujemy wszystko do wielkiego komputera, jakim jest Źródło. Nawet w skrawkach kamienia są całe Wszechświaty. Od mikro do makro kosmosu. Wszystko żyje, wszystko ma świadomość. Ten stół i ta szklanka mają swoją świadomość. […] Ale trzeba poznać jak to jest być tym wszystkim, zanim dotrze się do bycia człowiekiem. Najpierw trzeba być powietrzem, później piaskiem, później skałą. Znałam wielu ludzi, którzy byli kamieniami.  […] Kiedy jest się człowiekiem, trzeba być wszystkim.”

------------------------------

No, całkiem klarownie i jasno, bez zbędnych morałów.  Mrugnięcie Od kamienia do człowieka i z powrotem do Źródła…
...z JA lub bez JA.  Duży uśmiech Zastanawiam się tylko, czy JA może być czyste? Bo to chyba co innego niż serce?

Ale, skoro nie ma dobra ani zła, jedynie doświadczenie… to czy może cokolwiek się zabrudzić? 
Czy doświadczenie brudzi ŚWIADOMOŚĆ?   Mrugnięcie
Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Wrzesień 29, 2012, 04:30:14 »


Czy doświadczenie brudzi ŚWIADOMOŚĆ?   Mrugnięcie

a widziałaś ptak taki materiał, np. obrus- co to się go żadna plama nie ima,-
ot i masz odpowiedź- te "brudy" to lekcje Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2012, 04:30:34 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #15 : Październik 02, 2012, 16:27:21 »

Dodam do tego co napisał poprzednik iż wnioski wyciągnięte z lekcji (brudów) mają dobry wpływ na obrus  Duży uśmiech
to pa szacowni Duży uśmiech
Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #16 : Październik 07, 2012, 11:01:22 »

Bardzo ciekawy wywiad,  lubianej i polecanej  przeze mnie i autorki.

Po wielu latach owocnej działalności Dolores  stała się silnym transmiterem planów  i  idei  dotyczących Ziemi   (jak Lightworkers),

reprezentowanych przez setki, może tysiące rozwiniętych cywilizacji  technicznych   czerpiących ze "Źródła- Rdzenia Światła Wszelkiej Wiedzy", zwanego też fraktalem LUCYFER-WENUS.

Te plany  dla ludzkości są naprawdę  "światłe".

    Zakładają dosłownie wyrwanie nas  ze świata  emocji, agresji, popędów zwierzęcych i karmy wprost do wyższych (ale nie najwyższego) wymiarów.

Ten plan jest już realizowany przez "Rdzeń"  od setek lat (od luteranizmu).

Tylko, że to nie jest plan Boga,  "Siódmego nieba- Kosmosu Miłości  i jego króla  Chrystusa".

Ale Bóg zezwolił "Rdzeniowi  Światła Wiedzy" na realizację własnych idei  dosłowie oddając mu we władanie praktycznie całą Zachodnią Europę ze Skandynawią  i oczywiście Am. Północną - to główny teatr działań Lucyfera.
Ostatnio Bóg dał mu  wręcz rozszarpać  cały katolicyzm we Francji i w Holandii, gdzie w kościołach porobili restauracje.

     Apogeum planów "Rdzenia" uzdrowienia Ziemi   ma być jego bezpośrednie wcielenie zwane potocznie Antychrystem,
 który wg  mistrza wiedzy tajemnej   R.Waltera , ma być miłym starszym panem z którym ludzie będą wiązać nadzieję uzdrowienia sytuacji- końca agresji zwierzęcej  na planecie.
W internecie krążą filmy, że  to B.Obama (idee edukacji, darmowego leczenia itd.), bo nazwisko czy imię czytane wspak to  antychryst po aramejsku- być może tak jest, a całkiem możliwe, że to bzdura, nie wiem.

Jednak Chrystus wcale  nie chce spokoju dla planety, bo Ziemia  to "szkoła  ekstremalnej jazdy na emocjach prowadzących w przyszłości do silnego uczucia Miłości"

Dlatego plan Rdzenia nie powiedzie się,  bo jest sprzeczny z planem Boga.

Plan Rdzenia Wiedzy jest jednak trochę potrzebny, bo jest integralną częścią rozwoju cywilizacji planety dlatego  właśnie obecnie się odbywa i dlatego Dolores i Lightworkerzy  obecnie "transmitują".

Jest jednak  teren którego Bóg  nie  odda Rdzeniowi  za żadne skarby.

To Polska,

a dokładniej  wszystkie kraje słowiańskie  (Katolicyzm + Prawosławie) ,

w których obecnie odbywa się silne "szkolenie emocjonalne"  przy pomocy np.demonów 4 gęstości,


a w przyszłości powstanie  jedno państwo  Chrystusa , mega silne połączenie   z  "Gęstością  7 Nieba"  inspirującą całą planetę.

tak jak  w przepowiedni włoskiego zakonnika z XIX wieku:

 
http://niewiarygodne.pl/kat,1031979,opage,3,title,Przewidzial-wojny-Holokaust-i-Jana-Pawla-II-Wedlug-jego-wizji-wkrotce-staniemy-sie-potega,wid,14922959,wiadomosc.html?smgajticaid=6f4d4

lub


http://niniwa2.cba.pl/szarota_przepowiednia.htm

 
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2012, 11:10:59 wysłane przez JACK » Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Październik 07, 2012, 11:14:06 »

Jack'u a mógłbyś dokładnie pokazać w którym miejscu, którego wywiadu Doloress tak mówi.
Przepowiednie tego zakonnika znamy już.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
JACK
Gość
« Odpowiedz #18 : Październik 07, 2012, 11:35:57 »

Jack'u a mógłbyś dokładnie pokazać w którym miejscu, którego wywiadu Doloress tak mówi.

Twoje pytanie jest troszkę  niejasne. Odpowiem na tzw. czuja.
Dolores wyraźnie mówi  , że pracuje w tak głebokiej hipnozie, że pozyskuje informacje bezpośrednio od  z innych bardzo rozwiniętych technicznie cywilizacji, istot  i że przeprowadziła dosłownie tysiące takich sesji.

Podobnie jak P.Rajska od Lightworkers mówi, że jej córka  jest translatorem ponad tysiąca takich cywilizacji.

Rdzeń , fraktal Lucyfer-Wenus  to naprawdę potężna struktura, pod którą jest niemal cały techniczno-genetyczny kosmos

 - rzekłbym    " to prawie Bóg".

"Świetlisty" ale jak mówi p.Rajska  "dość zimny".
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : Październik 07, 2012, 12:06:16 »

O Dolores wiem, nie wiem gdzie mówi o planach Boga rdzenia, Polski, czy Słowian.
P. Rajska i jej poglądy oraz oglądy to zupełnie osobny temat, chciałbym aby tu były poglądy Dolores, czyli fragmenty lub streszczenia z jej prac, wtedy wiadomo o czym mówimy.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
JACK
Gość
« Odpowiedz #20 : Październik 07, 2012, 22:14:39 »

Mówisz , masz  Uśmiech

Dolores mówi tu o tysiącach  hipnoz  i rozmowach z bytami  i istotami podłączonymi, wg mnie do Rdzenia (to moje indywidualne , wolne wnioski),

Wygląda jakby po latach  zapomniała  o sesjach ze swoim pierwszym "kosmicznym pacjentem" - Philem , z  początków kariery hipnotyzera.

W tym  wywiadzie po latach całkowicie pominęła informacje  które uzyskała od bodajże "Rady 12-tu" , bytów przemawiających przez Phila i utrzymujących ,że sterują rozwojem Ziemi.
"Kosmiczni Ogrodnicy" str. 213:
( fragmenty o wyginięciu dinozaurów)

Phill (Byty): "Ziemia zmieniła swą oś obrotu. To tak jakby stary człowiek przewrócił się na drugi bok.
...............................Niedługo sami to doświadczycie.............Aktualnie na Ziemi występuje wiele zmian fizycznych ...........To powolny stopniowy proces  prowadzący do gwałtownej zmiany osi planety......
........
Dolores: Czy wiecie kiedy nastąpi zmiana osi obrotu Ziemi?
Phill(Byty): To zależy od Ziemi i Ojca w Niebie.......

Komentarz Dolores po tym fragmencie  sesji hipnozy:

"Nie powiem, żeby podobały mi się te informacje. Czułam się nimi przerażona, postanowiłam powrócić do tematu dinozaurów."

Mój komentarz:

Widać, że po latach uznała tę informację za  niewiarygodną , wymazała  ja z pamięci, preferując tzw. "dobrą nowinę" od innych bytów.

U mnie było odwrotnie.
 Uznałem tę informację za kardynalnie istotną, bo  dokładnie pokrywała się z moimi  przemyśleniami  dotyczącymi  historii powstania pasm górskich na Ziemi.





 


« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2012, 22:19:25 wysłane przez JACK » Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : Październik 07, 2012, 22:34:10 »

Tak, po tej książce Dolores napisała jeszcze chyba z 8 i nadal pisze.
Jednak z tego wnioskuję, że fragment dotyczący Rdzenia, Lycyfera itd jest twoją interpretacją łącznie ze Słowianami.
Znamy twoje katastroficzne poglądy, ale jak widać to nie ma nic wspólnego z aktualnymi poglądami Dolores Cannon, czy jej ostatnimi  wywiadami.
Myślę, że wyczerpaliśmy temat.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : Październik 08, 2012, 07:35:15 »


Dolores: Czy wiecie kiedy nastąpi zmiana osi obrotu Ziemi?
Phill(Byty): To zależy od Ziemi i Ojca w Niebie.......

sam widzisz, że nic nie jest z góry ustalone,-
bo byłby to tylko "niemy film", a choć to nasz sen/projekcja/Maya- to jesteśmy w niej zarówno aktorami jak i reżyserami w "czasie rzeczywistym"
Mrugnięcie
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
JACK
Gość
« Odpowiedz #23 : Październik 08, 2012, 10:01:37 »


Dolores: Czy wiecie kiedy nastąpi zmiana osi obrotu Ziemi?
Phill(Byty): To zależy od Ziemi i Ojca w Niebie.......

sam widzisz, że nic nie jest z góry ustalone,-
bo byłby to tylko "niemy film", a choć to nasz sen/projekcja/Maya- to jesteśmy w niej zarówno aktorami jak i reżyserami w "czasie rzeczywistym"
Mrugnięcie

Właśnie, ale wrócę na jedną sekundę do oceny tego wywiadu.


Z wywiadu  Dolores wynika  że jej  obecny, NIEPEŁNY (moja ocena) światopogląd  obejmuje  około 50%    rzeczywistości planety.

Wg mnie Dolores  aktywnie włączyła się w tzw.  Cywilizacyjno -Techniczny  Program Rozwoju Ziemi  realizowany  przez "Galaktykę "  głównie w krajach protestanckich (rewolucja -przemysłowa, lotnictwo, eksploracja kosmosu, umysłu, filmy SF, czanelingi   itd.   ).

W sumie to "ograniczenie"   Dolores   jest  oczywiste,  bo to jej rdzenny krąg  kulturowy.

Problem  tylko w tym ,  że   inne "SIŁY"   od  kilku tysięcy lat    realizują  zupełnie inny Program  Rozwoju Ziemi , który    nazwałem    "Emocjonalno- Religijny"

Nie  chcę  przesądzać  KTO jest ważniejszy i który  z tych dwóch programów  rozwoju jest   ważniejszy,


ale może się zdażyć ,
że   woda z oceanu    się wyleje   i  przesunie nagle    centrum "ważności" rozwoju Ziemi    w inne miejsce.

Wg mnie to błąd postrzegania rzeczywistości Dolores   i to widać  w tym wywiadzie.
Miała ten szczegół we własnych sesjach, ale go zbagatelizowała.

No, ale   i  tak   Ją  kocham,  bo jest fantastyczna  Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2012, 10:10:41 wysłane przez JACK » Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : Październik 08, 2012, 10:10:55 »

..no więc były/są jeszcze dwa "programy", które biegły równolegle,-
niestety oba zamiast się uzupełniać w symbiozie popadły w skrajności, niezależnie od indywidualnych ról.
Cytuj
W roku 2012/2013 (wg zapisu liczbowego Majów rok 13.0.0.0.0.) synchronizacja stanie się faktem. Zakończy się Wielki Cykl i ewolucyjne stadium HOMO SAPIENS. Staniemy się NOWĄ RASĄ – NOWĄ CYWILIZACJĄ INTERPLANETARNĄ. I tak jak symbol MEN (Niebieski Orzeł) przypieczętował kiedyś zjednoczenie Północnego i Południowego Egiptu, tak teraz przypieczętuje on elektromagnetyczne zjednoczenie Północnego i Południowego Bieguna Ziemi. Jaskrawy błysk, przeszywając całe niebo, połączy oba bieguny i od tej chwili Ziemia zacznie świecić własnym światłem. Zjawisko to będzie pierwszym znakiem aktu zjednoczenia Kolektywnego Ducha ludzkości. Od tego momentu zaczniemy przekraczać nowe obszary, ujrzymy nowe świetlane światy, spotkamy naszych przodków, wodzów, świętych i siebie samych. Zacznie się nowa, ewolucyjna przygoda!
http://priveee.dyndns.org/Kippin/303-Ja%20jestem%20innym%20ty%201/303-04.htm
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Strony: [1] 2 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.076 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

my-very-cats panzerdivisiontiger forumhumorystyczne schoolmonster julandia