Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 29, 2024, 12:37:24


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Argumenty PRZECIW przekazom En-ki  (Przeczytany 223852 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
muszin
Gość
« Odpowiedz #225 : Styczeń 22, 2009, 15:11:30 »

po co mieliby robić inwazję skoro żyją już wśród nas xD
Zapisane
Bonifacy1
Gość
« Odpowiedz #226 : Styczeń 22, 2009, 15:28:39 »

Cytuj
po co mieliby robić inwazję skoro żyją już wśród nas xD

 Żeby było ich jeszcze więcej. Chcą zaszpanować czego to oni w swoim arsenale nie mają, jakimi to się wożą talerzami itp. A potem jak już zapanują nad Ziemią i powybijają nas troche, będą mówić nam o miłości do wszystkich istot hahaha jak to ma miejsce na sesjach - raz groźby, potem miłość, potem znów groźby  Duży uśmiech Cool
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #227 : Styczeń 23, 2009, 00:30:47 »

raz pieprzenie, raz bzdury, potem ostrzeżenie, potem ban  Z politowaniem

718'
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #228 : Styczeń 23, 2009, 07:14:08 »

Wiesz, to, co Bonifacy1 napisał jest jak najbardziej w temacie, i raczej bzdurami nie jest (ostatnie słowa ostatniego posta mam na myśli). Faktycznie, w sesjach jest sprzeczność w postaci raz namawiania do miłości, potem ostrzegania, że tylko posłuszeństwo im da ludziom przetrwać (a nie miłość), potem znowu, że miłość ich uratuje etc etc.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #229 : Styczeń 23, 2009, 09:43:16 »

raz pieprzenie, raz bzdury, potem ostrzeżenie, potem ban  Z politowaniem
ależ pamiętamy - nie musisz przypominać nam swojej forumowej historii...  Duży uśmiech
Zapisane
Krzych99
Gość
« Odpowiedz #230 : Styczeń 23, 2009, 10:17:25 »

W sesjach było coś wspominane że mało czasu zastało mieszkańcom Syriusza, a na Ziemię chrapkę mają nie tylko oni ale także ci z drugiej ziemi. Ewakuacja statkami wszystkich, nawet jak cywilizacja jest wysoko rozwinieta, mało realna, ale przez portal to już co innego. Podobno jesteśmy najmniej rozwinięci w naszej galaktyce, wszyscy są oświeceni, mogą mieszkać wszędzie, przyjmować różne ciałą, to po co im nasza Ziemia. Oświeconych nie powinny interesować takie robaczki jak my ich celem powinno być dalsze doskonalenie siebie. Troska o nas, o nasz rozwój ?  A czy za dużo noglądałem się filmów ? Owszem od dzieciństwa czytam, oglądam sf, parapsychologia też nie jest mi obca i skoro mam wierzyć w przekaz Samuela, to dlaczego nie mogę mieć innych opcji.
Zapisane
Bonifacy1
Gość
« Odpowiedz #231 : Styczeń 23, 2009, 12:51:03 »

Kapłan 718 zależy co interpretujesz jako bzdury. Przecież w sesjach ma miejsce coś takiego. A co do spanowania statkami - może coś w tym jest bo większość UFO przylatuje na Ziemie ot tak na chwile, aby pokazać się. Przynajmniej takie wrażenie sprawiają. Jeśli chodzi o wątek ,,Teoria o PCh'' to był to komentarz do tego tego tematu związanego z meteorytem. Miał on w jakiś sposób do tego nawiązywać, ale pan moderator zrobił z tego wątek zamiast wywalić do kosza. W sumie Ty też czasami niezłe bzdury piszesz.
Zapisane
Bober
Gość
« Odpowiedz #232 : Styczeń 23, 2009, 13:00:24 »

W dzisiejszych czasach dla wielu ludzi bądz "kosmitów" liczy się kwestia przetrwania...co za tym idzie włądza, pieniądze. Reszta wartości jest zepchnięta na dalszy mało istotny tor ,dobrze że są tacy ludzie ja My ,którzy chcą, starają się pokazać innym że życie jest warte więcej niż tylko chciwość posiadania i zawłaszczenie terytorialnego.

I coby się nikt nie unosił  Mrugnięcie "kosmici" nie chcą naszej Ziemi dla pieniędzy Mrugnięcie
Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #233 : Styczeń 23, 2009, 14:51:54 »

raz pieprzenie, raz bzdury, potem ostrzeżenie, potem ban  Z politowaniem

718'

Nareszcie "kumasz"!Brawo!!Jak by wycisnac te wszystkie pierdoly
z samciowych przekazow,sesji,to by wyszlo na to,co powiedziales
powyzej!!
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #234 : Styczeń 23, 2009, 15:31:09 »

Kapłan 718 zależy co interpretujesz jako bzdury. Przecież w sesjach ma miejsce coś takiego. A co do spanowania statkami - może coś w tym jest bo większość UFO przylatuje na Ziemie ot tak na chwile, aby pokazać się. Przynajmniej takie wrażenie sprawiają. Jeśli chodzi o wątek ,,Teoria o PCh'' to był to komentarz do tego tego tematu związanego z meteorytem. Miał on w jakiś sposób do tego nawiązywać, ale pan moderator zrobił z tego wątek zamiast wywalić do kosza. W sumie Ty też czasami niezłe bzdury piszesz.

skomentowałem TYLKO to co wpisał Ci Hans Olo (mod globalny) w poście na czerwono, by to temat "Teoria o PCh" - dostałeś pisemne ostrzeżenie a teraz piszesz podobnie - tylko TO miałem na myśli!

pozdrawiam Bonifacy1 Uśmiech

718'
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #235 : Styczeń 23, 2009, 18:42:06 »

Polecam jako argument przeciw wywiad z Robertem Bernatowicem, który od  17 minuty mówi o swoim udziale w PCh i wyraża swoje zdanie na tenat PCh i pani Lucyny.
Wywiad jest z 11 stycznia 2009.

Proszę się nie zniechęcać kosmarmym prowdzeniem programu "redaktora", pan Bernatowicz mówi już ładnie dla ucha Uśmiech)))))


http://www.wrzuta.pl/audio/i3ufdvVPhy/wywiad_z_robertem_bernatowiczem_z_fundacji_nautilus


Pozdrawiam Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2009, 18:44:58 wysłane przez wiki » Zapisane
Bober
Gość
« Odpowiedz #236 : Styczeń 23, 2009, 19:28:57 »

Ech udało mi się wytrwać do końca tej "audycji"...Nie mam powodów aby nie wierzyć w słowa p.Roberta co do en-ki ,a wiele aby zaufać temu(fuj) en-ki. Ciekawe czemu powiedział o tym w takiej "cichej audycji" a nie np. na szerszym polu chociażby na stronie Nautilusa(no chyba że już o tym mówił a ja jestem do tyłu) Mrugnięcie
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #237 : Styczeń 24, 2009, 08:44:13 »

Prebrnęłam przez całą audycją a tak na prwdę czat z orion2012. Proponuje przesłuchanie wsystkiego,pan Bernatowicz mówi "bardzo ciekawe" rzeczy.
1. nie wierzy kompletnie w kontakty UFO z wojskiem, rządami itp.
2. Ludzie wg niego nie mają takiej wiedzy jak wysokiej klasy technologie
3. 2012 jest coś na rzeczy, ale raczej nic się nie stanie tak mówi Jackowski, ale jackowski często zmienia zdanie więć i na ten temat może znienić również
4. Wierzy gorąco w istnienie pozaziemskich cywilizacji, ale uważa że świat musi byc zglobalizowany aby mogli sie z nami skontaktować.
5. Atak z 11 września to atak Islamu na ludzi zachodu i chreścijaństwo, czyli na nas nie tylko na USA( niedługo na stronie nautilusa znajdzie się bardzo obszerne opracowanie na ten tenat oczywiście autorstwa pana Bernatowicza)
6. Teorie spiskowe iluminaci i masomi to żart, takowych w USA nie ma wcale i na świecie też
7. Uważa że jest moda na nienawiść pięknego i wspaniałego krajujakim jest USA
8. Busch i cała jego świta to głęboko wierzący katolicy, którzy nie skrzywdiliby swoich obywateli wyjątek to " jacyś tam arabowie"
 to tak w skrócie dużo też jest o Patryku Gerylu przedewszystkim,

Pozdrawiam Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2009, 08:48:53 wysłane przez wiki » Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #238 : Styczeń 24, 2009, 12:21:44 »

Dla wszystkich maniaków 2012 dwie części filmiku z YT. Jedyne, co to radzę oglądać tak do 13 minuty - rozsądna i rzeczowa analiza. Ostatnie 3 min autor mocno mówi o Biblii i Apokalipsie - tu się już z nim niezbyt zgadzam, bo to z kolei było już podważane. niemniej, warte obejrzenia.

http://www.youtube.com/watch?v=k8yMXINOh8U&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=Oqyww8hi214&feature=related

A co do wypowiedzi Bernatowicza, to się tu ustosunkuję do wypisanych przez Wiki punktów (z jednej strony jest to ustosunkowanie się do jego wypowiedzi, z drugiej moje własne opinie). A więc:

1. nie wierzy kompletnie w kontakty UFO z wojskiem, rządami itp.

Też nie wierzę. Jak ktoś ma konkretne dowody na takowe, to mile widziane Uśmiech

2. Ludzie wg niego nie mają takiej wiedzy jak wysokiej klasy technologie

Yyy... tu chyba nie kumam, o co chodzi.

3. 2012 jest coś na rzeczy, ale raczej nic się nie stanie tak mówi Jackowski, ale jackowski często zmienia zdanie więć i na ten temat może znienić również


Odsyłam do filmików wyżej Uśmiech

4. Wierzy gorąco w istnienie pozaziemskich cywilizacji, ale uważa że świat musi byc zglobalizowany aby mogli sie z nami skontaktować.

Też wierzę, bo z samej statystyki wynika, że trudno, by było inaczej. Co do kontaktów z nami, to nie ma żadnych dowodów na to, natomiast nie byłoby dziwne, gdyby nie chcieli się z nami kontaktować, gdy prowadzimy wojny (siłą rzeczy musieliby stanąc  po jednej ze "stron").

5. Atak z 11 września to atak Islamu na ludzi zachodu i chreścijaństwo, czyli na nas nie tylko na USA

I najprawdopodobniej tak też jest. Choć było mnóstwo książek o spiskowym charakterze tego ataku, jednak bardzo szybko były dementowane, a rzekome "niezbite dowody" okazywały się czczymi wierzeniami autorów.

6. Teorie spiskowe iluminaci i masomi to żart, takowych w USA nie ma wcale i na świecie też

Masoni zdecydowanie są, nawet są zarejestrowane organizacje masońskie. Co do iluminatów i teorii spiskowych - zgadzam się (chyba, że mówimy o Iluminatach np Thanaterosa, grupie okultystycznej, to inna sprawa. Ale nie Iluminaci w rozumieniu tajnej organizacji dążącej do kontroli nad światem)

7. Uważa że jest moda na nienawiść pięknego i wspaniałego krajujakim jest USA

Czy wspaniałego, to nie wiem, kraj jak każdy inny. A ze jest moda na nienawiść do USA? A nie ma? Wystarczy poczytać kilka teorii spiskowych choćby na tym forum - wiele z nich (jak nie większość) ma w sobie wątek "zatajającego fakty, manipulującego ludzkością rządu USA". Tak więc było to raczej trafne spostrzeżenie.

8. Busch i cała jego świta to głęboko wierzący katolicy, którzy nie skrzywdiliby swoich obywateli wyjątek to " jacyś tam arabowie"

Nie znam osobiście Busha, nie mam wglądu w jego sprawy prywatne i wszystkie sprawy, jakimi się zajmował (jak i zapewne większość ludzi), więc nie ma sensu wydawać jakiejkowliek opinii, bo będzie ona zależała tylko od osobistych sympatii/antypatii.


EDIT: Co do wywiadu jeszcze, to powiem jedno: To ich (PCh) rzeczowo i jednoznacznie podsumował Chichot
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2009, 12:50:51 wysłane przez Tenebrael » Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #239 : Styczeń 24, 2009, 13:20:49 »

Cytuj
2. Ludzie wg niego nie mają takiej wiedzy jak wysokiej klasy technologie

Yyy... tu chyba nie kumam, o co chodzi.

Ludze nie mają suprer technologii np. napęd antygrawitacyjny i inne cudeńka opisywane przez project Camelot ( Zagórki ostatnio organizował coś w rodzaju zlotu dla wynalazców tego typu) ale po Zagórskim tez pojechał trochę Uśmiech


Tene to nie jest moje zdanie tylko wnioski z audycji, a czy się z nimi zgadzam? cóz jednymi tak z innymi nie Uśmiech
Szkoda, że któtko było o OOBE.

Pozdrawiam Uśmiech
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #240 : Styczeń 24, 2009, 13:33:40 »

Cytuj
2. Ludzie wg niego nie mają takiej wiedzy jak wysokiej klasy technologie

Yyy... tu chyba nie kumam, o co chodzi.

Ludze nie mają suprer technologii np. napęd antygrawitacyjny i inne cudeńka opisywane przez project Camelot ( Zagórki ostatnio organizował coś w rodzaju zlotu dla wynalazców tego typu) ale po Zagórskim tez pojechał trochę Uśmiech


Tene to nie jest moje zdanie tylko wnioski z audycji, a czy się z nimi zgadzam? cóz jednymi tak z innymi nie Uśmiech
Szkoda, że któtko było o OOBE.

Pozdrawiam Uśmiech

Spoko, Wiki, rozumiem, dlatego też napisałem, ze się ustosunkowuję do tych punktów, co wypisałaś z JEGO stwierdzeń Uśmiech

Co do tego, że ludzie nie mają specjalnych technologii - moim zdaniem pracują nad nimi, niektóre mają, innych nie, jednak sądzę, że gdyby nagle ujawniono całą prawdę o tych technologiach, to wielu maniakom teorii spiskowych "szczena by opadła", bo zobaczyliby, jak daleko byli prawdy Mrugnięcie To samo zresztą uważam odnośnie innych "teorii spiskowych" - na zasadzie, że może jakieś ziarnko prawdy w niektórych jest, ale w stylu: "Ziarnko jest, ale nie przenicy, tylko jabłoni, nie zielone, a brązowe, nie jest w ziemi, tylko w słoiku, i wypuszcza łodygi, tylko korzonki" Mrugnięcie
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #241 : Styczeń 27, 2009, 00:00:01 »

Tene można być sceptykiem ale bez przesady!!!!!! dajesz linki do filmików i od razu negujesz większość tez w nich zawartych - gdzie tu sens?!

718'
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #242 : Styczeń 27, 2009, 07:25:12 »

Tene można być sceptykiem ale bez przesady!!!!!! dajesz linki do filmików i od razu negujesz większość tez w nich zawartych - gdzie tu sens?!

718'

Kapłan, a widziałeś ten filmik? Filmik trwa około 16 minut. Najpierw 13-14 minut jest wałkowane, jak różne "teorie alternatywne" zaciemniają rzeczywistość, gdzie znajdują się w nich błędy. Ogólnie, podawana jest, na podstawie naprawdę sensownej argumentacji, prawda, jak naciągane są wszystkie teorie o przebiegunowaniach, o nadaktywności słońca, o Nibiru etc. Po czym autor w ostatniej minucie czy dwóch, BEZ podawania żadnych dowodów, konkluduje swoim własnym przemyśleniem, że warto ufac jedynie księdze Apokalipsy.

Czy więc neguję WIĘKSZOŚĆ? Broń Boże. Z treścią całego filmiku się zgadzam, jedynie podważam konkluzję, że należy ufać biblijnej apokalipsie. A sama konkluzja z treścią filmiku ma niewiele wspólnego.

Tak więc nie neguję zawartych w filmiku treści, a jedynie minutę ostatniej konkluzji. Nie zaciemniaj faktów ;]
Zapisane
Stanley
Gość
« Odpowiedz #243 : Styczeń 27, 2009, 11:36:31 »

Religia:
http://www.youtube.com/watch?v=W_rx1Ex2FqY
Religie:
http://www.youtube.com/watch?v=qnZAe3KH__M
I poniżej wszystko na temat tej NAJWIĘKSZEJ:
http://www.youtube.com/watch?v=NRzn6jIAiXw

Pozdrawiam LDW i OS.
Zapisane
iguana
Gość
« Odpowiedz #244 : Maj 17, 2009, 11:20:54 »

w takim razie co z tym jaskólczym zielem Coś czyzby samcia chcial nas potruc Coś?? jak odbierac jego przekazy zwiazane ze zdrowiem Coś
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #245 : Maj 17, 2009, 19:57:05 »

w takim razie co z tym jaskólczym zielem Coś czyzby samcia chcial nas potruc Coś?? jak odbierac jego przekazy zwiazane ze zdrowiem Coś

Najlepiej iść do profesjonalnego zielarza. Dosłownie: "na ZDROWIE wyjdzie".
Zapisane
iguana
Gość
« Odpowiedz #246 : Maj 17, 2009, 22:23:32 »

no a kwestia szczepionek Coś? ze niby nie szczepic nawet dzieci ...krysztalowa woda , zloto koloidalne , co z tym ??
Zapisane
Milon
Gość
« Odpowiedz #247 : Maj 17, 2009, 22:29:32 »

Podstawą każdej medycyny powinna być wiara. Wiara w to że jest się zdrowym.
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #248 : Maj 17, 2009, 22:32:20 »

no a kwestia szczepionek Coś? ze niby nie szczepic nawet dzieci ...krysztalowa woda , zloto koloidalne , co z tym ??

Powiem Ci tak: są 3 "gałęzie" medycyny (jeśli chodzi o leki). Tradycyjna (te z apteki), zielarstwo, i różne dziwactwa typu własnie wody kryształowe, złoto etc. O ile pierwsze i drugie są jakoś przebadane, o tyle trzecie to czysta rosyjska ruletka - nikt tego nie badał, żadnych testów laboratoryjnych. Więc można je odrzucić, bo można sobie zrobić większą krzywdę, niż pomóc. A z dwóch pierwszych wybór zależy od człowieka. Ja bym je połączył, z lekkim przechyłem na zioła.

Milon - a to inna sprawa. Ale że rozmawiamy tu o lekach, więc o lekach piszę Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2009, 22:32:53 wysłane przez Tenebrael » Zapisane
earthangel
Gość
« Odpowiedz #249 : Czerwiec 04, 2009, 20:08:32 »

kazda choroba jest psychosomatyczna. cialo bez swiadomosci nie jest w stanie nic odczuwac, a tym bardziej chorowac.
istnieja rozne metody leczenia, sa nie skuteczne, poki pozostaja oddzielone.
mozna leczyc lekami chemicznymi, lecz to jak przyklejenie radioaktywnego plasterka na cięta rane. oslabiaja objawy, nie niweluja przyczyn (a gdy juz to niszcza wszystko inne przy okazji), maja przy tym skutki uboczne. to bardzo prymitywna medycyna.
mozna leczyc ziolami i mineralami, to tez oslabianie i niewelowanie objawow, lecz gdy sa prawidlowo stosowane to nie maja skutkow ubocznych.
leczy sie tez sila woli i energia. nasza swiadomosc jest nie ograniczona i moze zniwelowac przyczyny choroby, bo te przyczyny sa w niej.

a prawdziwa medycyna polega na polaczeniu tego w jedno (niwelowanie przyczyn+oslabianie objawow)
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.334 sekund z 17 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

brygadaszarika grotasmierci world-anime pyn k-l