Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 29, 2024, 12:48:46


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Argumenty PRZECIW przekazom En-ki  (Przeczytany 223853 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
arteq
Gość
« Odpowiedz #250 : Czerwiec 04, 2009, 21:13:58 »

Jak rozumiem earthangel nie dosyć, że nigdy nie chorowałeś to potrafisz leczyć innych, oczywiście bez tej chemii, tak?
Zapisane
earthangel
Gość
« Odpowiedz #251 : Czerwiec 04, 2009, 21:38:55 »

a czy cos takiego napisalam? wcale nie! owszem, chorowałam. chociaz wybitnie sporadycznie Uśmiech świadomosc natury choroby, nie niweluje calkowicie zachorowania, jedynie bardziej sie rozumie chorobe, a to juz duzo, od tego tylko krok do wyleczenia Uśmiech

nie jestem lekarzem. ucze sie leczyc. potrafie sama siebie uleczyc. poza tym umiem tez energia niwelowac ból itp sztuczki, a co do reszty to sie ucze Uśmiech
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #252 : Czerwiec 04, 2009, 21:40:31 »

Cytuj
leczy sie tez sila woli
Zgadzam się z Tobą i w połączeniu z medycyną naturalną(natura zaserwowała nam bardzo duży wybór ziół dzięki którym możemy być zdrowsi) może odnieść 99% skutek leczenia. Ja sam nie choruje już od kilku miesięcy na grypę ani anginę co mi się wcześniej bardzo często zdarzało. Zrobiłem to siłą woli dwa proste słowa i pragnienie połączone z wiarą dają efekt. Uśmiech

Moim zdaniem jeżeli twierdzisz że potrafisz zniwelować ból to jest to możliwe i gratuluje zdolności.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2009, 21:41:17 wysłane przez Mora » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #253 : Czerwiec 04, 2009, 21:42:10 »

Zapytałem bo z Twojego poprzedniego postu biła taka pewność tez które przedstawiałeś. Tak jakbyś pisał to z własnego doświadczenia. Ale jak się okazało to tylko powtarzane tezy vel życzenia...
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #254 : Czerwiec 08, 2009, 22:06:29 »

Zapytałem bo z Twojego poprzedniego postu biła taka pewność tez które przedstawiałeś. Tak jakbyś pisał to z własnego doświadczenia. Ale jak się okazało to tylko powtarzane tezy vel życzenia...
He he... Język
A może  Mora kreuje się na guru, i przedstawia już praktyki, podsuwane przez innych, inną osobę.Uśmiech
Czyli poprostu "plagiat".
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 08, 2009, 22:07:17 wysłane przez komandos040 » Zapisane
Dry007
Gość
« Odpowiedz #255 : Czerwiec 08, 2009, 22:23:47 »

Zapytałem bo z Twojego poprzedniego postu biła taka pewność tez które przedstawiałeś. Tak jakbyś pisał to z własnego doświadczenia. Ale jak się okazało to tylko powtarzane tezy vel życzenia...
He he... Język
A może  Mora kreuje się na guru, i przedstawia już praktyki, podsuwane przez innych, inną osobę.Uśmiech
Czyli poprostu "plagiat".
Pozdrawiam.

komandos040
Powiem Tobie że sam jestem plagiatem wszystkich informacji jakie poznałem od urodzenia zastanawiam się czasem co z tego co przekazuję jest naprawdę "moje" ?

pzd. Uśmiech
Zapisane
maciekm73
Gość
« Odpowiedz #256 : Czerwiec 09, 2009, 10:44:18 »

MISJA ORIONA FARAON LUCYNY ŁOBOS

Jaszczur z Oriona - Reptilianin
Życie Lucyny Łobos, od czasu śmierci klinicznej tj. 1988 roku, zmieniło się całkowicie. Sama z trudem radziła sobie z niewytłumaczalnymi zjawiskami i głosami, które zagościły w jej rzeczywistości. Z wielkim trudem poszukiwała fachowej pomocy – niestety, tego przypadku głosów nie potrafili ogarnąć ani psychologowie, ani psychoterapeuci. Po raz pierwszy zbadania klinicznego przypadku Lucyny Łobos, podjęła się Łucja Szajda – psycholog kliniczny z Wrocławia, do której Łobos zgłosiła się w 2001 roku. Kolejnym “psychologiem”, który rozpoczął pracę z Lucyną Łobos na drodze regresji hipnotycznej – był Andrzej Wójcikiewicz. Następnym krokiem była już współpraca z Fundacja The Mysteries of the World. Rola Lucyny Łobos w Misji Oriona – Faraon, jest przemożna – Lucyna jest głównym łącznikiem. Lucyna Łobos, którą wielu ludzi zna jako channelingowe Medium łączności pomiędzy światem astralnym i Bytami z Oriona – a Ziemią jest tak naprawdę emisariuszką oriońskich istot gadzich, jaszczurów i czarnych smoków opętujących i zniewalających ludzkość. Poprzez Lucynę Łobos ludzie mają “możliwość rozmowy” z demonicznym Opiekunem Ziemi, o przybranym do Misji Faraon imieniu SAMUEL. Jak wiadomo Samuel to po hebrajsku Samael, czyli książe demonów, który w postaci węża kusił Ewę (hebr. Chewe), a następnie ją uwiódł i spłodził z nią Kaina. Utożsamiany z demonem Asmodeuszem Samuel to dosłownie “trucizna Boga” albo “zatruwanie Boga”. Przywódca wszystkich szatanów, demon śmierci i zagłady, wedle księgi Henocha jest księciem demonów i czarnoksiężników. Samuel to byt w postaci węża z dwunastoma parami skrzydeł, który spadając z nieba pociągnął do upadku dwa miliony aniołów, które stały się demonami. I pewnie tyle pomyleńców wierzy w nauki o zagładzie wedle ideologii Oriona 2012. I takie to są te Polskie fenomeny pseudoezoteryczne, co to mają medialne przekazy, ale nie raczą do słownika ezoterycznego zajrzeć, aby się dowiedzieć od kogo pomylenie rozumu i głosy pochodzą. A na głosy w takich przypadkach demonicznych opętań całkiem dobrze może pomóc psychiatra. Taka działalność nie ma nic wspólnego ze starożytną ezoteryką na wzór szkół pitagorejskich, gdzie podstawą wiedzy była matematyka…
Zapisane
Hutier
Gość
« Odpowiedz #257 : Czerwiec 09, 2009, 12:28:52 »

Genialne ty sam na to wpadłeś?Nie ma żadnych dowodów na to,że to,co napisałeś jest prawdą.Mi trochę tu pachnie fanatyzmem.Tak szatan zszedł z nieba razem ze swoją armią skąd ja to znam...
Zapisane
wielki budowniczy
Gość
« Odpowiedz #258 : Czerwiec 09, 2009, 16:09:59 »

maciekm73, podałeś po prostu wersję, w którą sam wierzysz, a nie żaden argument. Ale z tym Samael-em po hebrajsku, to niezłe.

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2009, 16:11:57 wysłane przez wielki budowniczy » Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #259 : Czerwiec 09, 2009, 17:33:06 »

maciekm73, podałeś po prostu wersję, w którą sam wierzysz, a nie żaden argument. Ale z tym Samael-em po hebrajsku, to niezłe.



Nie to, bym ja to już powiedział jakieś pół roku temu, i został wyszydzony, ale ok Język
Zapisane
Symeon
Gość
« Odpowiedz #260 : Lipiec 11, 2009, 21:31:07 »

Witam wszystkich,
Musze przyznać, że od początku podchodziłem do projektu z pewnym dystansem. Czytając zapis sesji zauważyłem wiele nieścisłości, niekonsekwencji i sprzeczności. Zastanawiające jest również zachowanie istoty, z którą to pani Lucyna nawiązuje kontakt, a mianowicie nieodpowiadanie na pewne trudne pytania, częste odsyłanie na sesje prywatne, zdecydowana krytyka całego kościoła i wszystkich księży, arogancja, poczucie wyższości itd.
Istota owszem dużo mówi o miłości, ale jest to moim zdaniem robione jakby na siłe i w celu zmylenia "przeciwnika", że intencje tej rzekomo pozytywnie nastawionej istoty są dobre. Istnieje coś takiego jak cele deklarowane i cele utajone i jestem pewien, że ten byt astralny ma takie utajone cele, których oczywiście nie wyjawi, żeby nie odkryć swojego prawdziwego oblicza. "Słowicze wdzięki w mężczyzny głosie a w sercu lisie (gadzie) zamiary".
W moim przekonaniu Samuel, z którym pani Lucyna nawiązuje kontakt, to upadły anioł. Bardzo dużo faktów na to wskazuje.
Przykro mi, że Wy zwolennicy Samuela, daliście się nabrać, ale jest to de facto istota inteligentniejsza od przeciętnych ludzi, w związku z czym łatwiej jest mu Wami manipulować.
Żyjcie dobrze, miłujcie innych ludzi, nie bójcie się tego wyimaginowanego "końca świata w roku 12", wierzcie w Boga i miejcie nadzieję na lepszy Świat, a napewno na Ziemi będzie żyło się lepiej.
Pozdrawiam serdecznie,
Symeon
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #261 : Lipiec 12, 2009, 19:34:22 »

Witaj wśród nas Symeon'ie,
być może przeoczyłeś pewien mały fakt. Zwolennicy projektu są zwolennikami projektu, nie wyznawcami En-ki'ego.
My również dostrzegamy pewne nieścisłości, ale gdzie ich nie ma. Mrugnięcie

Powodzenia.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
zodiakus71
Gość
« Odpowiedz #262 : Lipiec 12, 2009, 20:33:50 »

Cała historia z Samuelem dawno zalatuje mi próbą otwarcia drogi dla czegoś raczej mało dobrego . Kojarzy mi się to z zapisami apokaliptycznymi i zdjęciem pieczęci i uwolnieniem "Bestii" strąconej na 2000 lat do odchłani i zapieczętowanej . Może to głupie ale całe to zamieszaniez otwieraniem zabezpieczenia dla ziemi to wygląda na otwieranie czegoś co właśnie jest zabezpieczone i nie powinno być otwierane.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #263 : Lipiec 12, 2009, 21:09:43 »

Może to dziwne, ale dla mnie to nie wygląda tak, jak opisujesz.
Nie umię tego wyjaśnić, tak podpowiada mi intuicja.
 Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
zodiakus71
Gość
« Odpowiedz #264 : Lipiec 12, 2009, 21:43:11 »

Darku oczywiście nie chodzi o dosłowne traktowanie tego co napisałem ale o analogię sytuacji
Zapisane
Symeon
Gość
« Odpowiedz #265 : Lipiec 12, 2009, 23:39:30 »

Może to głupie ale całe to zamieszaniez otwieraniem zabezpieczenia dla ziemi to wygląda na otwieranie czegoś co właśnie jest zabezpieczone i nie powinno być otwierane.

Tego też się obawiam. Może to być właśnie głównym celem utajonym, a później jeśli już plan zostanie zrealizowany, ta istota z rozbrajającą szczerością przyzna, że klamała. Oby tak nie było.
Jestem przekonany, że Samuel coś przed wszystkimi specjalnie ukrywa, ale bardzo trudno rozgryźć tą sprawe i odkryć ten prawdziwy cel, a zwłaszcza, że mimo okresu letniego, nie cierpię ostatnio na nadmiar wolnego czasu.
Zapisane
zodiakus71
Gość
« Odpowiedz #266 : Lipiec 14, 2009, 19:51:49 »

kiedyś czytałem w Nowym Testamencie słowa , że Bóg jest Panem Niebios a szatan panem Ziemi , dla dociekliwych pozostawiam szukanie wersetu . Słowa te kiedyś przypomniały mi się przy słowach niby Samuela że jest on "opiekunem Ziemi" w połączeniu z tym co napisałem wcześniej jakoś moje uczucia co do całego projektu są delikatnie mówiąc mieszane . Zależy jak podchodzić do zapisów biblijnych co do których jest tyle wątpliwości ale ponoć " w każdej bajce jest odrobina prawdy"
« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2009, 19:52:37 wysłane przez zodiakus71 » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #267 : Lipiec 14, 2009, 21:23:45 »

Cytat: zodiakus71
Zależy jak podchodzić do zapisów biblijnych co do których jest tyle wątpliwości ale ponoć " w każdej bajce jest odrobina prawdy"

Zważ jednak, iż jest to "odrobina", czy masz pewność do którj układanki tę drobinę dopasować. Może te "odwieczne" prawdy są bardzie kłamliwe niż ustawa przewiduje.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Symeon
Gość
« Odpowiedz #268 : Lipiec 14, 2009, 22:02:57 »

kiedyś czytałem w Nowym Testamencie słowa , że Bóg jest Panem Niebios a szatan panem Ziemi

Należy przypomnieć sobie biblijną scenę kuszenia Jezusa:
 
"Wówczas wyprowadził Go w górę, pokazał Mu w jednej chwili wszystkie królestwa świata i rzekł diabeł do Niego: „Tobie dam potęgę i wspaniałość tego wszystkiego, bo mnie są poddane i mogę je odstąpić, komu chcę. Jeśli więc upadniesz i oddasz mi pokłon, wszystko będzie Twoje”.

Lecz Jezus mu odrzekł: „Napisane jest: »Panu, Bogu swemu, będziesz oddawał pokłon i Jemu samemu służyć będziesz«”."

Więc z tego fragmentu wynika, że szatan uważa siebie za władcę tej ziemi.
Zapisane
zodiakus71
Gość
« Odpowiedz #269 : Lipiec 14, 2009, 22:03:39 »

Darku ja swoje poglądy na Stary i Nowy Testament zrewidowałem dawno temu , prawie 20 lat wstecz po przeczytaniu książki Leona Kosidowskiego "Opowieści biblijne Stary i Nowy Testament" , polecam . Na wiele rzeczy patrzę z przymrużeniem oka a wiele tych niedorzecznych dla innych traktuję bardzo serio . Dla mnie jeśli nawet biblia jest zlepkiem przypadkowych autorów i ich wizji to jako całość powstanie jej było gdzieś z góry założone przez jakąś siłę wyższą .

==========================================================

« Odpowiedz #270 : Lipiec 14, 2009, 23:07:50   

--------------------------------------------------------------------------------
Jak bym Samuela słyszał "odkopiecie złote komnaty i uratujecie ludzkość a wy w nagrodę będziecie ocaleni tylko uruchomcie zabezpieczenie " i oczywiście obietnica dla przywódców grupy nauczania szerokich rzesz ludzi i przewodzenia im jako nagroda

Scaliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Lipiec 15, 2009, 11:00:26 wysłane przez Dariusz » Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #270 : Lipiec 15, 2009, 17:47:09 »

Darku ja swoje poglądy na Stary i Nowy Testament zrewidowałem dawno temu , prawie 20 lat wstecz po przeczytaniu książki Leona Kosidowskiego "Opowieści biblijne Stary i Nowy Testament" , polecam . Na wiele rzeczy patrzę z przymrużeniem oka a wiele tych niedorzecznych dla innych traktuję bardzo serio . Dla mnie jeśli nawet biblia jest zlepkiem przypadkowych autorów i ich wizji to jako całość powstanie jej było gdzieś z góry założone przez jakąś siłę wyższą .

==========================================================

« Odpowiedz #270 : Lipiec 14, 2009, 23:07:50  

--------------------------------------------------------------------------------
Jak bym Samuela słyszał "odkopiecie złote komnaty i uratujecie ludzkość a wy w nagrodę będziecie ocaleni tylko uruchomcie zabezpieczenie " i oczywiście obietnica dla przywódców grupy nauczania szerokich rzesz ludzi i przewodzenia im jako nagroda

Scaliłem posty
Darek


To wszystko mi śmierdzi na kilometr Goauldami/Reptilianami/Orionami.
Jest też mowa o "pieczętowaniu ludzi".
Kto może, niech ten werset poszuka co mówił Jezus.
A odnosiło się to do nas jako "przestroga", abyśmy byli czujni, i nie dali się zwieść Złu- czyli obcej sile demonów, którzy się nad nami prubują pastwić.

Teraz wiem doskonale, co spotkało mamę.
To jeszcze bardziej mnie utwierdziło.
Więc do nikogo nie udam się, na żadną sesję.

Próby "przyciągnięcia " Nas do tego PCH, prawie im się udało.
Ale tylko w początkowej fazie.
Słowa Jezusa się teraz sprawdziły.
Analizujemy to zło, które w podstępie, prubuje jeszcze nami zawładnć, pod "płaszczykiem" X- Nibiru.
Bóg ma wszechpotężną władzę, i moc, która, w ostateczności się rozprawi ze złem.
Ważne jest , by do tego czasu nie stracić wiary w zwycięstwo Dobra..

Pozdrawiam. Cool
« Ostatnia zmiana: Lipiec 15, 2009, 17:47:46 wysłane przez komandos040 » Zapisane
zodiakus71
Gość
« Odpowiedz #271 : Lipiec 15, 2009, 18:35:14 »

Czy tam jest coś złego czy dobrego ( w jednej z sesji Samuel wspomina że jest tam zakopana " straszna tajemnica" czy to Faraon ją ukrywa i ona wyjdzie na jaw ) jaednak zostaje pokusa grzebania za tym i chęć poznania złego i dobrego ( tu analogia do biblijnej Ewy i sens grzechu pierworodnego ) . Mimo wszystko nawet ja jestem ciekaw co tam jest choć się tego obawiam a ludzkość znajdując to nie będzie w stanie oprzeć się otwarciu wrót
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #272 : Lipiec 15, 2009, 18:55:50 »

Czy tam jest coś złego czy dobrego ( w jednej z sesji Samuel wspomina że jest tam zakopana " straszna tajemnica" czy to Faraon ją ukrywa i ona wyjdzie na jaw ) jaednak zostaje pokusa grzebania za tym i chęć poznania złego i dobrego ( tu analogia do biblijnej Ewy i sens grzechu pierworodnego ) . Mimo wszystko nawet ja jestem ciekaw co tam jest choć się tego obawiam a ludzkość znajdując to nie będzie w stanie oprzeć się otwarciu wrót
Wiesz, Uśmiech nic nie będzie...tylko inwazja niezapowiedziana Orionów....
A wtedy to będziemy mieli pozamiatane.
Bo są technologicznie bardziej uzbrojeni niż my.
Więc , ważne jest by do tego nie dopuścić.
Chyba,że chcesz niekontrolowanego najazdu, począwszy w Egipcie, a skończywszy na akcjach podniebno-galaktycznych.
Nie znamy ich, więc nie wiemy, czym dysponują.
Ale to wrogie siły, które są sprzymierzeńcami upadłych.
Czyli są na usługach "ciemnej rodzinki".
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 15, 2009, 18:56:42 wysłane przez komandos040 » Zapisane
Symeon
Gość
« Odpowiedz #273 : Lipiec 15, 2009, 21:11:15 »

Znalazłem ciekawe fragmenty w Nowym Testamencie: 

NOWY TESTAMENT
1 List do Tymoteusza


Przestroga przed błędnymi naukami

4
1 Duch zaś otwarcie mówi1, że w czasach ostatnich niektórzy odpadną od wiary, skłaniając się ku duchom zwodniczym i ku naukom demonów. 2 [Stanie się to] przez takich, którzy obłudnie kłamią, mają własne sumienie napiętnowane2. (...) Odrzucaj natomiast światowe i babskie baśnie! Sam zaś ćwicz się w pobożności! 8 Bo ćwiczenie cielesne nie na wiele się przyda; pobożność zaś przydatna jest do wszystkiego, mając zapewnienie życia obecnego i tego, które ma nadejść. (...)


NOWY TESTAMENT
2 List do Tesaloniczan


Okoliczności powtórnego przyjścia Chrystusa

2
1 W sprawie przyjścia Pana naszego Jezusa Chrystusa i naszego zgromadzenia się wokół Niego, prosimy was, bracia, 2 abyście się nie dali zbyt łatwo zachwiać w waszym rozumieniu ani zastraszyć bądź przez ducha1, bądź przez mowę1, bądź przez list, rzekomo od nas pochodzący, jakoby już nastawał dzień Pański. 3 Niech was w żaden sposób nikt nie zwodzi, bo [dzień ten nie nadejdzie], dopóki nie przyjdzie najpierw odstępstwo2 i nie objawi się człowiek grzechu, syn zatracenia2, 4 który się sprzeciwia i wynosi ponad wszystko, co nazywa się Bogiem lub tym, co odbiera cześć3, tak że zasiądzie w świątyni Boga3 dowodząc, że sam jest Bogiem. 5 Czy nie pamiętacie, jak mówiłem wam o tym, gdy wśród was przebywałem? 6 4 Wiecie, co go teraz powstrzymuje, aby objawił się w swoim czasie. 7 Albowiem już działa tajemnica bezbożności. Niech tylko ten, co teraz powstrzymuje, ustąpi miejsca, 8 wówczas ukaże się Niegodziwiec, którego Pan Jezus zgładzi tchnieniem swoich ust5 i wniwecz obróci [samym] objawieniem swego przyjścia. 9 Pojawieniu się jego towarzyszyć będzie działanie szatana, z całą mocą, wśród znaków i fałszywych cudów6, 10 [działanie] z wszelkim zwodzeniem ku nieprawości tych, którzy giną, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, aby dostąpić zbawienia.(...)
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #274 : Lipiec 15, 2009, 21:39:18 »

@Symeon, to bardzo dużo tłumaczy , ową sytuację z Samciem.

Znajdź proszę , jeszcze to o czym Jezus wspominał, i przestrzegał nas przed znakowaniem.
to ku przestrodze dla innych, którzy uwierzą w te ocalenie -pociąg- ich wybawienia.

Pozdrawiam. Cool
« Ostatnia zmiana: Lipiec 15, 2009, 21:39:45 wysłane przez komandos040 » Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.596 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

pyn k-l world-anime brygadaszarika naprawiacze