Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 29, 2024, 09:41:51


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Argumenty PRZECIW przekazom En-ki  (Przeczytany 223844 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #300 : Lipiec 21, 2009, 09:14:38 »

Ciekawe gdzie jest napisane że chcą przywrócić faraona do władzy Coś  może poprzyj swoje słowa argumentami i przytocz wybrany fragment.Sama jestem ciekawa gdzie tak pisze  Szok
Widze że postanowiłeś rozruszać to forum,bo dawno nie było tutaj awantury.
Ciekawe jakiego uzywałeś poprzednio nika ?? Moze admin to sprawdzi Uśmiech
Nie bronię Kapłana bo czasem dawał nieźle popalić ,ale żeby kogoś oskarżać o branie dragów  Szok i to publicznie Coś tak nie można.To nie jest w porżadku,można komuś takimi oskarzeniami zrobić krzwdę.
Pozdrawiam Uśmiech
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
marek324
Gość
« Odpowiedz #301 : Lipiec 21, 2009, 09:28:02 »

Widzisz chanell, twoje wypowiedzi też sobie poczytałem. Gdybyś uważnie czytała wypowiedzi, zwłaszcza te które chcesz komentować to zauważyłabyś że fragment mojej wypowiedzi był umieszczony w cudzysłowiu. Oznacza to że jest to fagment cytowany, z tego co pamiętam to film "39,5" i miał oddać pewną atmosferę - nie był natomiast absolutnie jakąkolwiek próbą zarzucenia komuś że bierze. Czytaj prosze uważnie. I nie dopowiadaj.
A czy mój pierwszy post był prowokacją? Oczywiście że był. Bo oprócz sceptycyzmy brakuje tutaj jeszcze zdrowego i racjonalnego osądu sytuacji. Tak aby rozruszać dyskusję.
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #302 : Lipiec 21, 2009, 09:30:47 »

Spytaj raczej jakich ników używał Moruś?
Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #303 : Lipiec 21, 2009, 09:32:39 »

Chanell: fakt, niech admin sprawdzi i potwierdzi lub zaprzeczy tu na forum że dotychczas nie posiadałem innego nicka na tym forum.
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #304 : Lipiec 21, 2009, 09:44:35 »

Chanell: fakt, niech admin sprawdzi i potwierdzi lub zaprzeczy tu na forum że dotychczas nie posiadałem innego nicka na tym forum.
Sorry Uśmiech faktycznie nie zauważyłam cytatu,mój bład ,ale pocztam sobie twoje wypowiedzi i domyslę się kim jesteś,bo juz mam pewne podejrzenia  Duży uśmiech nie wiesz Marek że" kazda kobieta to szpieg"  Mrugnięcie
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
kot
Gość
« Odpowiedz #305 : Lipiec 21, 2009, 09:51:28 »

Ciekawa jest postać dyrektora znaczącego zakładu farmaceutycznego w Polsce,który już od ponad godziny siedzi sobie na forum Cheopsa i dyskutuje w godzinach pracy.

Aaaa.. rozumiem.Urlop pan dyrektor ma.

Nie starczyło w tym roku na wczasy?

Rozumiem-wczasy w mieście. Duży uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #306 : Lipiec 21, 2009, 10:01:46 »

Koty maja charaktery ale naprawde nie musza byc zlosliwe. Udzielilo Ci sie z forumowej atmosfery? kocie bierz prosze to co dobre, zla nie warto propagowac.

Witaj  marek324 , bierz co fajne , nie przejmuj sie  "zakreceniami" , one sa, taka uroda tego forum.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2009, 10:03:39 wysłane przez Kiara » Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #307 : Lipiec 21, 2009, 10:07:39 »

oj kocie, kocie. zupełnie nie rozumiem uszczypliwości w twoim tonie. rozczaruję cię - nie jestem na urlopie. to że w godzinach pracy mogę sobie tutaj podyskutować to efekt dobrego zarządzania i efektywnego organizowania sobie i innym pracy. w przeciwieństwie do Ciebie zupełnie szczerze życzę Ci abyś też mógł sobie wypracować taką pozycję która umożliwi Ci samodzielne organizowanie sobie pracy.
chanell - liczę na ciekawą rozmowę. wszak nic bardziej intrygującego niż "kobieca intuicja" Uśmiech

===========================================================

« Odpowiedz #309 : Lipiec 21, 2009, 11:18:09 » Odpowiedz cytując Modyfikuj wiadomość Usuń wiadomość Podziel wątek   

--------------------------------------------------------------------------------
poza tym kocie jeszcze jedna uwaga: człowiek świadomy to człowiek w wielu aspektach samokreślający się i samostanowiący. Nie musisz odrazu atakować wszystkich którzy nie zgadają się z Twoim światopoglądem, gdyż zawiewa to trochę totalitarnością, która jak pokazuje historia nikomu jeszcze nie wyszła na dobre. Chwytając się jak tonący brzytwy, usilnie starasz się zdyskretytować "odmiennie myślących" niż Ty, co przy Twoim swoistym braku dystansu ukazuje iż jedyną wartością Cię określającą, bez której czujesz się zagubiony jest PCH. Nie tędy droga. Czyżby bez tego projektu niewiele miałbys do zaoferowania?

Witaj również Kiara. Urodę tego forum już szczątkowo poznałem. Podoba mi się Twój luz. Miłego dnia. 

Scaliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2009, 19:49:54 wysłane przez Dariusz » Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #308 : Lipiec 21, 2009, 10:30:23 »

Marek mądre słowa Uśmiech ale za pisanie postu pod postem admin cię "zabije" Język
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
marek324
Gość
« Odpowiedz #309 : Lipiec 21, 2009, 10:34:42 »

mam nadzieję że wykarze się wyrozumiałością, korekcja ortograficzna Uśmiech
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #310 : Lipiec 21, 2009, 10:39:28 »

Są ludzie nastawieni do życia na TAK,
ale są też ci, którzy ciągle taplają się w NIE Mrugnięcie
Szukają dziur, niedoskonałości i obnażają je, nie zdając sobie sprawy, że wyciągają na wierzch własne kompleksy.

Brawo, pozwól w takim razie, że odeślę Cię z tymi "poradami/nukami" do Twojego, własnego postu:

Odp: Argumenty PRZECIW przekazom En-ki
Odpowiedz #290 : Lipiec 20, 2009, 16:06:54


edit: teraz żałuję, że zdemaskowałem marka324 po jego pierwszym poście. Mogłem pozwolić mu dłużej pograć rolę zwolennika pch -może dzięki temu dotarłoby do niektórych jak dają sobą łatwo manipulować czyli dawać robić z siebie przysłowiowego wała... hmmm.. być może znowu poniektórzy odczytaliby samciowe wibracje w nim...
Ech, ale sam sobie jestem winny, cóż.


« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2009, 10:46:28 wysłane przez arteq » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #311 : Lipiec 21, 2009, 10:40:51 »

Witaj również Kiara. Urodę tego forum już szczątkowo poznałem. Podoba mi się Twój luz. Miłego dnia. Uśmiech

Dzieki. Moze staniesz sie moim wielbicielem na 5 minut....  Mrugnięcie Uśmiech , ale uwazaj bo ja tupie nogami i czestuje "piorunujacymi cukiereczkami", w metalnosci moze to zrobic dziure na wylot....  Mrugnięcie Cool
Ale jestem. Uśmiech

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2009, 10:41:55 wysłane przez Kiara » Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #312 : Lipiec 21, 2009, 10:52:49 »

arteq: nie żałuj że mnie "zdemaskowałeś: Uśmiech jak czytam wypowiedz niektórych osób nie wiem jak długo mógłbym jeszcze w coś takiego brnąć. Mam niezłą wyobraźnię i luz ale w niektórych przypadkach to prawda, zaleca się zminę leczenia.

Kiara: o moją mentalność się nie obawiaj. Jest ugruntowana. Uśmiech
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #313 : Lipiec 21, 2009, 10:52:56 »

Arteq Uśmiech twoje zdemaskowanie Marka i tak nic nie dało,bo samo wychwalanie Kapłana już mi dało do zastanowienia i podeszłam z duuuuuuuużą rezerwą do jego pierwszego postu.Pewnie większość ludzi na forum też.
Pozdr Uśmiech
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
arteq
Gość
« Odpowiedz #314 : Lipiec 21, 2009, 10:58:50 »

O! To powiem Ci, że znam jeszcze jedną osobę z tego forum która przytakuje 718 i mocno utożsamia się z jego teoriami...
Czy nad jej postami też zastanawiasz się i podchodzisz z "duuuuuuuużą rezerwą" to postów jej autorstwa?
Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #315 : Lipiec 21, 2009, 11:48:21 »

A teraz jeszcze zdanie, no może dwa do Kapłana '718 - ponieważ jesteś biegły w numerologi, mam nadzieję iż zgodzisz się z moim wywodem:

 m a   r  e   k  3  2  4  - mój nick
13 1 18  5 11  3  2  4  - podstawiamy cyfry odpowiadające kolejności w alfabecie
___________  ______
              48          9  - sumujemy w grupach, gdyż są to cyfry i litery

Teraz należy 48 przemnożyć przez 9 ponieważ są to symbole przeciwstawne: litery i cyfry - otrzymujemy 432.

A teraz musimy do tego dodać tajemny, ukryty znak w jednej z pierwszych linii procesorów Intel AT: 286.

432 + 286 = 718, 718! To mój znak, moja cyfra, musisz upaść przede mną na kolana i oddać mi cześć Uśmiech

Cyfry mają to do siebie że można z nimi zrobić wszystko co chcesz, i proszę nie pisz ludziom do czego Ty nie doszedłeś i jakich to osiągnięć nie masz: próbowałem przebrnąć przed te dwie twoje "prace", niestety nie udało mi się dobrnąć do końca.

Skrajnym wszak przejawem numerologii jest księgowość kreatywna. O takich przypadkach przecież było ostatnimi czasy bardzo głośno: Lehman Brother, etc..
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2009, 12:06:53 wysłane przez marek324 » Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #316 : Lipiec 21, 2009, 13:09:26 »

Marku324!!

Ja poprostu myślę,że Twój pierwszy post jest jednym wielkim kłamstwem.

I nie pisz mi tutaj o dobrej organizacji pracy(niby zarządzanego przez Ciebie znanego zakładu farmaceutycznego) i związanej z tym możliwości przesiadywania na forum,bo dla każdego zdrowego na umyśle człowieka jest to kolejna dziecinada.

Pan DYREKTOR nie ma nic ważniejszego do roboty niż wyrażenie swojej opinii na temat Kapłana718 w pierwszym swoim poście.

Piszę złośliwie Kiaro,bo Ty widocznie nie czujesz takich klimatów ale kolega Marek robi z Was wszystkich wała.
Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #317 : Lipiec 21, 2009, 13:17:08 »

usuwa ci sie koteczku grunt spod nóg że coraz mniej jest podobych tobie? dlatego atakujesz, jesteś agresywny itd? Ja cię ani nie chcę ani nie muszę do niczego przekonywać. Można by było napisać że jestem ponad to, ale tak naprawdę jestem ponad ciebie. bez urazy. jeżeli zarówno ton jak również forma twojej ostatniej wypowiedzi jest wszystkim na co cię stać to dalszą dyskusję z toba uważam za bezcelową stratę czasu. ale mam dla ciebie propozycję: wyciągnij przed siebie rękę, otwórz dłoń, zegnij nadgarstek w swoją stronę tak abyś widział wewnętrzną stronę dłoni, a następnie... talk to the hand Uśmiech
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #318 : Lipiec 21, 2009, 13:24:22 »

A pozatym o jakim Ty gruncie DYREKTORZE piszesz.

Nic mi się nie usuwa spod nóg.

To Twoja chora wyobraźnia od jakiegoś czasu rysuje bzdury na tym forum.

Co Ty możesz wiedzieć o moim światopoglądzie,skoro nigdy go nie przedstawiłem na forum?

Pozdrawiam Ciebie i Morę! Mrugnięcie
Zapisane
marek324
Gość
« Odpowiedz #319 : Lipiec 21, 2009, 13:28:48 »

"Nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem"
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #320 : Lipiec 21, 2009, 13:35:32 »

Skończyłem z Tobą dobry człowieku. Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Zapisane
memphis
Gość
« Odpowiedz #321 : Lipiec 21, 2009, 14:02:20 »

Mam nadzieje, iz przestaliscie sie drapac panowie...Ani to tutaj oryginalne, ani inowacyjne...
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #322 : Lipiec 21, 2009, 19:07:11 »

Piszę złośliwie Kiaro,bo Ty widocznie nie czujesz takich klimatów ale kolega Marek robi z Was wszystkich wała.
Brawo Kocie, pierwszy krok zrobiony. Ciekami mnie po jakim czasie zorientujesz się, że samcio/lucynka/pch robi z Ciebie... jeszcze większego wała.

edit: aha, i nie ze wszystkich, nie ze wszystkich... niektórzy natychmiast go przejrzeli
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2009, 19:08:43 wysłane przez arteq » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #323 : Lipiec 21, 2009, 20:05:12 »

Cytat: Marek324
Egipt za panowania faraonów, w tym również Cheopsa był krajem władzy absolutnej w okowach której istniało i było powszechnie akceptowane niewolnictwo. Zniewoleniu podlegały zarówno jednostki jak również całe narody.

Rozumię, ze swe twierdzenia opierasz na wiedzy akademickiej, tak jeszcze kurczowo szerzonej w programach edukacyjnych.
Mniemam, ze już niedługo zmieni się wiele z tych "twierdzeń". Nie dalej jak w niedzielę oglądałem program, chyba na NG, który na podstawie dowodów archeologicznych poddawał w wątpliwość dotychczasowe twierdzenia, jakoby przy piramidach pracowali tylko niewolnicy. podkreślono w nim dobitnie, że zdecydowana większość tam pracujących ludzi była wolna, w dosłownym znaczeniu tego słowa.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #324 : Lipiec 21, 2009, 21:08:45 »

Brawo Kocie, pierwszy krok zrobiony. Ciekami mnie po jakim czasie zorientujesz się, że samcio/lucynka/pch robi z Ciebie... jeszcze większego wała.

Tacy to maja dobrze w tych trudnych czasach.Moga sie udac na bal przebierancow,nie wydajac ani zlotowki na kostium.
Pozdrawiam. Duży uśmiech
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.104 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

world-anime naprawiacze rekogrupastettin k-l st-fu