Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 28, 2024, 13:45:29


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wzniesienie - przeskok, ewolucja czy rewolucja?  (Przeczytany 156535 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #200 : Sierpień 25, 2012, 20:54:57 »

Wstawiam tu przekaz Saula prze Johna Sallmana, który dotyczy miedzy innymi Wzniesienia i przebudzenia.


Saul, 19 sierpnia 2012 r.


Przebudzenie ludzkości jest tuż, tuż.  Oczywiście, ciągle o tym słyszycie, ponieważ jest ono faktem.  Jednakże w iluzji czas często wydaje się ciągnąć powoli, nieubłaganie, jakby nie identyfikując się z  przeznaczeniem, skoro ból i cierpienie nadal są plagą waszego życia.  Czas jest iluzją i według waszej percepcji generalnie zwalnia, kiedy chcecie, aby upływał szybciej, a biegnie szybciej, kiedy chcecie, aby zwolnił.  Już to samo w sobie ukazuje wam jasno, że jest on tylko iluzją.

Rzeczywistość jest stała, bez niezgodności lub wszelkiego rodzaju braku precyzji.  Jest doskonała, jasna, przejrzysta i autentyczna, dokładnie tak, jak stworzył ją Bóg.  Rzeczywistość nie potrzebuje czasu i jest w niej tylko wieczne teraz, nieskończona chwila, w której Bóg i Jego stworzenie żyją wiecznie.  Dopóki pozostajecie w widoczny sposób wewnątrz iluzji ograniczonej czasem rzeczywistości, jest to pojęcie, które całkowicie jest wam obce: wszystko musi mieć początek i koniec; każde inne pojęcie wydaje się wam całkowicie niepoczytalne.

Od Wielkiego Wybuchu lub tego, w co zdecydowaliście się uwierzyć, wydaje się, że wszystko przemieszcza się od tego punktu ku końcowej dezintegracji, ponieważ nic nie istnieje na zawsze.  Jednak nawet współczesna fizyka wykazała, że wszystko to, co istnieje w waszej iluzorycznej rzeczywistości jest złożone z energii, która jest niezniszczalna. To przedstawia się wam jako kompletna zagadka.  Nic nie istnieje na zawsze i nic nie może być zniszczone.

Każdy z was jest czystą energią i zatem jest niezniszczalny.  Wasze ciała starzeją się, słabną i niszczeją. Wówczas je odkładacie, ale wy powracacie do świata duchowego.  Znaczna część was miała bardzo wiele wcieleń, podczas których ciągle rozwijaliście się, czasem bardzo powoli, podczas gdy innym razem mogło się także wydawać, że co rozwinęliście i czego nauczyliście się w jednym życiu, zostało utracone w późniejszym.  Jednakże każde przeżyte przez was życie było doświadczeniem niosącym naukę i chociaż zdobyta wiedza może pozostać w ukryciu przez długi czas, nie zginęło nic z tego, czego się nauczyliście.

Przez ostatnie siedem lub osiem dziesiątków lat duchowa ewolucja ludzkości przyspieszyła bardzo gwałtownie, wiodąc was do tego punktu, gdzie wielu z was wydaje się, że wszystko, co pozostaje, istnieje tylko dla militarno-przemysłowej korporacji niepoczytalnego konglomeratu służącego zakończeniu i zniszczeniu wszystkiego, co umożliwia istnienie życia na naszej planecie, skoro w dalszym ciągu rozwija się swobodnie i bez przeszkód.  Jednakże, jest jeszcze punkt, gdzie jesteście bliscy przebudzenia do świadomości, że jesteście wszyscy jednym z innymi i z boskim Źródłem całej świadomości, żywotności, wrażliwości, inteligencji – i do cudownego stanu euforii, że to uświadomienie osiągnęliście.

Dlatego jest wam bardzo trudno nie być ogromnie rozproszonymi przez skrajny kontrast pomiędzy wielkimi i pozornie nierozwiązywalnymi problemami stojącymi przed ludzkością i światem, które są stale dyskutowane w mediach głównego nurtu i o tym, co wiecie na temat przyszłych wydarzeń.

Tym niemniej, wy jesteście niosącymi Światło, tymi którzy zdecydowali, że przyjdą i pomogą ludzkości w przebiegu przebudzenia.  I z powodu tego zadania, które wzięliście na siebie, macie nieskończoną pomoc i wsparcie od wszystkich przebywających w świecie duchowym.  A wszystko to służy temu, by zapewnić sukces boskiemu planowi.

Wy tak naprawdę wiecie w głębi swej istoty, że jest to wasze zadanie, i że wasz sukces w przywiedzeniu ludzkości do stanu przebudzenia jest zagwarantowany przez Boga.  Boską wolą wobec was wszystkich jest, abyście się przebudzili, a zatem żaden inny skutek nawet nie jest możliwy.  Jednakże nie wszyscy z was obudzą się w tej samej chwili.  To nie jest żadna sprzeczność!  Pole miłości Bożej otaczającej  ludzkość przyniesie bardzo nagle, diametralne zmiany w sposobie w jaki ludzie odnoszą się do siebie.
Dla tych, którzy zdecydowali się obudzić, to będzie moment, na który czekali tak cierpliwie i w tak pełnym podekscytowania oczekiwaniu.

Dla tych, którzy na razie postanowili kontynuować życie w iluzorycznej rzeczywistości, a do której wszyscy tak bardzo się przyzwyczaili, świat się zmieni tak samo nagle, ponieważ korupcja, nieuczciwość, zdrada i konflikty pomiędzy egoistycznymi jednostkami, grupami i organizacjami (politycznymi, korporacyjnymi, religijnymi, itp.) zostaną błyskawicznie zakończone.  To nowe środowisko będzie takim, w którym cała karma, osąd, negatywne przeznaczenie, oczekiwane wynagrodzenia, czy po prostu pustynie – zostaną rozwiązane.

Narodzi się pokojowy świat, w którym połączenie współpracy i nowych technologii rozwiąże wszystkie problemy, które wcześniej podzieliły ludzi.  Wszyscy będą żyć w obfitości i szczęśliwie w twórczo stymulujących i inspirujących środowiskach intensywnego piękna w swojej dalszej wędrówce ku przebudzeniu. Jednakże zmiany te nie będą widoczne dla tych, którzy wybrali wolniejszą ścieżkę!  Po prostu będzie im się wydawać, że ten nowy system uczciwości i przejrzystości zawsze był takim sposobem w ich relacjach.

Z drugiej strony, dla tych, którzy obudzą się natychmiast, kontrast będzie zaskakujący, inspirujący i podnoszący na duchu.  To będzie to, czego zawsze usilnie pragnęli.  Będą mieli możliwość kontynuacji doświadczania iluzji – prawdziwie przyjemnego i kuszącego świata marzeń – lub kontynuowania procesu ich wznoszenia się do nowych i inspirujących wymiarów dalece przewyższających wszystko, co możecie sobie wyobrazić w swoim obecnym stanie.  Niezależnie od etapu waszej ewolucji, szybko zbliża się przyszłość, która przyniesie wam radość i niespotykane szczęście.

Z bardzo wielką miłością, Saul

czaneler: John Smallman

http://johnsmallman.wordpress.com/2012/08/19/not-all-of-you-will-awaken-in-the-same-moment/
Przetłumaczyła Anna Bogusz-Dobrowolska
link do tłumaczenia:
http://krystal28.wordpress.com/2012/08/25/nie-wszyscy-z-was-przebudza-sie-w-tej-samej-chwili/
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #201 : Sierpień 27, 2012, 17:04:30 »

To kolejny  przekaz Arktrian przez Suzanne Lie, tym razem o Wzniesieniu, choć naprawdę to bardziej o wielowymiarowości, dużo opisów i przykładów.


Arkturianie: osobiste i planetarne Wzniesienie

Szanowni Arkturianie,

Czułam początek tej wiadomości wewnątrz. Możemy kontynuować resztę wiadomości teraz?

Dzień Dobry Suzille,

Tak, mówiliśmy z tobą we śnie ostatniej nocy, ale byłaś zbyt zmęczona, aby przynieść jakąkolwiek z naszych wiadomości. Jednakże, nie mogłaś sobie przypomnieć, kilku pierwszych słów, które były faktycznie w twojej świadomości od dłuższego czasu. Ponadto, mieliśmy przedstawić tobie wyższą dynamikę myśli i Twoi czytelnicy będą w stanie głęboko zrozumieć, co mamy zamiar powiedzieć.

Nasza droga, mówiliśmy do was przez wiele waszych lat, ale chcemy wam powiedzieć, że mamy zamiar zrobić milowy krok w informacji, które wysyłamy. Wcześniej było niebezpieczne wysyłanie określonych informacji i / lub twój umysł nie był gotowy do jej otrzymania. Jednak świat jest dużo lżejszy teraz i niebezpieczeństwo oferowania prawdy jest znacznie zmniejszone.

Dlatego zdecydowaliśmy się podzielić pewnymi unikalnymi informacjami przez Ciebie i przez wielu innych przedstawicieli na Ziemi. Wolimy, aby nie używać słowa channeler, gdyż channeler jest błędnie uważany za kogoś, kto nie jest z naszej bytności. Oczywiście ci, przez których mówimy, w rzeczywistości każdy, jest jednym z naszych bytów, bo rezonują od ósmego poprzez 10-ty wymiar bezkształtnej Jedności z całym życiem. Jednak będziemy wkraczać w wyższą częstotliwość, tak jak chcesz.

W rzeczywistości, całe życie w tym Wszechświecie przeżywa skok w rezonansie o Oktawę. Są tacy, którzy nie będą mogli uczestniczyć w tym skoku w wibracji, więc będą one przeniesieni do innego Wszechświata. Oni nie będą świadomi swojej przeprowadzki i prawdopodobnie doświadczą rzeczywistości wzniesienia Gai jako " ciekawy sen." Oni nie będą mieli żalu, bo nie będą wiedzieli, że opuścili.

Oni nie będą wiedzieli, że ich rzeczywistość uległa zmianie, ponieważ nie byli oni nawet obudzeni w rzeczywistości wznoszącej się Ziemi. Dlatego będą oni kontynuowali drzemkę w rzeczywistości, która będzie dla nich nowa, ale oni nie będą wiedzieć, że jest nowa. Teraz możemy słyszeć pytanie: "Co z tymi, którzy się nimi opiekują? Czy ci, którzy pozostają w tej rzeczywistości będzie brakowało tych ludzi? "

Naszą odpowiedzią jest to, że każdy, kto jest przebudzony wystarczająco, aby przeczytać ten post jest już twórcą swojej rzeczywistości. Jeśli to twórca chce stworzyć rzeczywistość, w której jest z tą osobą lub osobami, może zaoferować formę myślową wypełnioną jego miłością, w której ta osoba może pozostawić składnik jej istoty. A następnie, ta osoba będzie miała możliwość pozostać w tym świecie, podczas gdy będzie  jeszcze bi-lokowana w jej innej rzeczywistości.

Musisz pamiętać teraz, że wszyscy z was, nawet jeśli są w głębokim śnie, mają niezliczone realia, w których uczestniczą, ponieważ jesteście WSZYSCY wielowymiarowi. Dlatego siła miłości, którą oferuje forma myślowa, w której ktoś śpiący może nadal kontynuować doświadczanie Twojej Wznoszącej się rzeczywistości zostanie dodana do jego rzeczywistości w innym wszechświecie.

Pamiętaj, Wzniesienie nie oznacza, że możesz stracić cokolwiek. Wzniesienie oznacza, że możesz doświadczać niezliczonych wyborów rzeczywistości w JEDNOŚCI z TERAZ. Nawet jeśli czyjaś uziemiona forma śpi, jego dusza jest nieskończenie obudzona. Dlatego też, jeśli ta dusza ukochanej postanawia przyjąć oferowaną przez ciebie formę myślową, ona   ukaże się w pełni fizycznie, Twoja miłość może zaoferować jej lub jemu przedłużony pobyt w Twojej Wznoszącej się rzeczywistości.

Jeśli ta ukochana postanowi zachować część jej istoty w twojej Wnoszącej się rzeczywistości, będzie miała "wyższą rzeczywistość", aby służyła jako silna podstawa, z której może być liderem w swojej rzeczywistości, w innym wszechświecie. Może wybrać wyciągnąć siebie z innej rzeczywistości i skupić się na procesie Wzniesienia. Może zdecydować się wyciągnąć siebie z ciała formy myślowej, którą twoja wielka miłość stworzyła dla niej.

Wiemy, że koncepcja, którą zaprezentowaliśmy wydaje niemożliwa do twojego trzeciego wymiaru myślenia. Jednak obejmowanie niemożliwego jest jedną z najważniejszych zmian, jakie będziecie czynić podczas Wzniesienia. Innym wyzywającą kwestią będzie, czy będziesz kontynuować Wzniesienie jeśli ten ukochany wyciągnie siebie z formy myślowej, która stworzyłaś ze swojej miłości.

Możesz odpowiedzieć jako Wznoszący się i WIESZ, że nie ma śmierci. Z tej perspektywy będziesz pamiętać, że ta osoba wybrała rzeczywistość inną od tej, którą ty wybrałaś, i będzie pięknie (kochająco) uszanować jej wybór.

Z drugiej strony, możesz być tak przywiązana do tej osoby, że wybierzesz, aby opóźnić swoje Wzniesienie, aby pozostać z ukochaną osobą. Forma myślowa, którą dla niej tworzysz jest bardzo realna. W rzeczywistości, możesz nawet nie być świadoma, że stworzyłaś ją dla niego.

Wszystkie formy, które trzymasz w bieżącej wibracji to rodzaj formy myślowej. Formy myślowe są tworzone przez coraz większą siłę twórczą, która wzrasta wykładniczo, gdy przekroczysz próg do piątego wymiaru. Myślowa forma jest tworzona z mocą Twojego wielowymiarowego myślenia i wypełniona bezwarunkową miłością. Ta myślowa forma utrzymuje się następnie przy "życiu" przez moc twojej myśli.

Jeśli wycofasz wszystkie swoje myśli z dala od myślowej formy, w tym swoje własne ziemskie naczynie, zacznie się pogarszać jej struktura i ostatecznie "opuści tą częstotliwość". Zdajemy sobie sprawę, że "odejście" było doświadczane jako "śmierć" w Twojej częstotliwości rzeczywistości. Jednak, gdy kontynuujesz Wzniesienie, doświadczysz przyjścia i odejścia wielu różnych istot w niezliczonych wersjach rzeczywistości.

Po tych doświadczeniach, będziesz pamiętała, że jeśli ktoś zdecyduje się opuścić twój osobisty wybór rzeczywistości, to nie znaczy, że ten człowiek umiera. Oznacza to jedynie, że jego dusza wybrała wersję rzeczywistości, której ty nie wybrałaś doświadczać. Niektórzy z was mogą nawet odwiedzić swoją ukochaną osobę w tej wersji rzeczywistości. Jeśli jednak pozostaniesz zbyt długo, trzeba będzie zdecydować, czy tak bardzo chcesz pozostać z tą osobą, że obniżysz swój rezonans, by być z nią.

Na szczęście, od piątej perspektywy wymiarowej, ten wybór będzie tylko oznaczać, że dana wersja twojej nieskończonej wielowymiarowej JAŹNI dokonała wyboru rezygnując z tego szczególnego doświadczenia Wzniesienia. Jednak występują unikalne formy Wzniesienia, w którym wznosisz się w JEDNOŚCI ze swoją planetą, Gaią. Jest dość trudno przemienić masę ludzkiej formy ludzkie Ciało Świetliste. Czy możesz sobie wyobrazić, jak wiele trudniej jest, aby przeobrazić masę całej planety?

Każdy człowiek, który zestraja się z planetarnym Wzniesieniem jest znaczący dla  Gai. Po tym wszystkim, ludzkość w obecnej formie, a także jej liczne galaktyczne formy, są przede wszystkim odpowiedzialne za wielki upadek Gai w głębię trzeciego wymiaru. Stąd wielu Wznoszących się, którzy są w pełni świadomi, że przyjęli osobistą odpowiedzialność, aby pomóc planecie, która pozwoliła im na niezliczone inkarnacje.

Zatem, tak ktoś może potrzebować odejść od bliskich z powodu ważnych zobowiązań, które poczynił, niektórzy z was mogą potrzebować odejść od bliskich, ponieważ złożyli zobowiązanie wobec Gai.

Jednakże, w tym przypadku, to nie będziesz ty, ale twoi bliscy, którzy będą odchodzić. Nie wybrali zrobić głęboki introspekcji i świadomego poddania się swojej Jaźni,  w którą wy się zaangażowaliście. Stąd, że nie będą w stanie sprostać rosnącemu rezonansowi Ziemi.
Ta introspekcja nie była po to, aby się lepiej czuć i nauczyć się, jak się Wznieść. Nie, ta introspekcja była, aby doprowadzić was do WIEDZY, że już jesteście wyżej wymiarowi będąc w niezliczonych realiach. Dlatego twoje wewnętrzne poszukiwanie nie było, aby nauczyć się, poprawiać, ale przypomnieć sobie, aby połączyć się z tym, co masz zawsze wiedzieliście.

Proszę pamiętać, że ukochany, który nie zdecydował się Wznieść spotka się z Tobą w jego pięciowymiarowej istocie po twoim Wzniesieniu. Stąd, po zmieszaniu, Wzniesieniu, twoje pięciowymiarowe i poza wyrażenie siebie, będzie w stanie połączyć się z pięciowymiarową i poza ekspresją bliskiej osoby, o której myślałeś, że ją straciłeś.

NIE ma utraty we Wzniesieniu. Trzeciowymiarowym ekspresja osoby, która zdecydowała się nie angażować w doświadczeniu planetarnego wzniesienia faktycznie zdecydowała się opuścić Gaię. Gaia potrzebuje każdego z jej ludzi do pracy z nią. Każdy z was musi wziąć wiosła i pchać ten ziemski statek Dom. Istnieje wiele powodów, dlaczego niektórzy uziemieni nie mogą przyczynić się do Wzniesienia Gai.

Niektórzy z nich są uwięzieni w ciemnościach i nie mogą zajrzeć do środka, aby znaleźć własne wewnętrzne światło. Inni nie witają pięciowymiarowej rzeczywistości, ponieważ czują się kompletni, wraz z ich procesem bycia 3-cio wymiarowymi. Inni nie mogą uwierzyć w to, co niemożliwe, a oni raczej będą woleli trzymać się starych wierzeń, niż wejść w nieznane. Następnie, niektórzy są po prostu zbyt zmęczeni i pobici przez życie ziemskie, aby mieć energię do przyjęcia niewiadomego Wzniesienia.

Objęcie nieznanego jest jednym z kluczy do Wzniesienia. My, Arkturianie, nie możemy powiedzieć, czego będziecie doświadczać bez uszkodzenia pięknej indywidualności, którą wypracowaliście podczas swoich niezliczonych inkarnacji na Ziemi. Wy wszyscy zebraliście wiele indywidualnych doświadczeń bycia człowiekiem na Ziemi 3W i oferujecie je JEDNOŚCI waszym Wzniesieniem.

Piękno jest w tym, że wszyscy wybraliście niezliczone wersje tworzenia życia na Ziemi, wszyscy wybraliście niezliczone wersje swojego Wzniesienia osobistego i planetarnego. Zmiany w waszej rzeczywistości będą tak nagłe i szybkie teraz. Dlatego nie żałujcie tych, którzy nie tolerują przesunięcia ich całego świata przed ich oczami.

Proszę korzystać z wielkiej mocy Twojej bezwarunkowej miłości do poszanowania wyborów każdego z was, jak będą radzić sobie z transformacją, co oni wiedzą. Poznasz ich pięciowymiarowe wyrażenie JA po swoim Wzniesieniu. Dlatego prosimy, aby przestrzegać decyzji wszystkich. Z drugiej strony, jeśli ktoś decyduje, że jest niszczący i uciążliwy dla planetarnego wzniesienia, nie jest w stanie sprostać coraz wyższej częstotliwości Gai.

Ci, którzy nie mogą, lub nie, spełnią rezonansu wznoszącej się Ziemi nie będą w stanie utrzymać otwartego portalu ich wysokiego serca w rzeczywistości wznoszącej się Gai. Stąd, oni nie będą w stanie skupić swojej uwagi i intencji na wyższych częstotliwościach, aby postrzegać rzeczywistość Wzniesienia. W tym przypadku, będą mogli doświadczyć chaosu bez obietnicy zmiany. Taka sytuacja będzie bardzo przerażająca.

Nie chcemy, aby ktokolwiek się bał. Dlatego też, będą przesunięci w rzeczywistość, w której mogą utrzymać najwyższą częstotliwość wyrażenia, jaka jest możliwa w ich aktualnym stanie świadomości. To tak jak musisz dopasować swój rezonans do danej rzeczywistości podczas podróży między-wymiarowej w celu interakcji z tej rzeczywistością, wznoszący się będzie musiał dopasować swoją osobistą częstotliwość do częstotliwości wznoszącej się Ziemi.

Na szczęście istnieje wielu wcielonych ludzi na Ziemi, którzy łatwo rozszerzają swoją świadomość poza stale rosnące częstotliwości Gai. Ci wznoszący się będą "oczyszczać drogę" dla Gai poprzez tworzenie i utrzymywania wyższych częstotliwości pól energetycznych, w którym Ziemia może przemienić jej formę. My w wyższych częstotliwościach obserwujemy zmiany osobiste i poświęcenie, że oni robią, aby pomóc ich ukochanej planecie i wypełnić swoją misję.

Proszę pamiętać, że ci, którzy decydują się opuścić Gaię zamiast wstrzymywać ją z powrotem również wypełniają ich misję. Innymi słowy, "Nie oceniajcie drugiego, dopóki nie przejdziecie mili w jego butach." I, co najważniejsze, nie pozwalajcie, aby strach wszedł do waszej świadomości i obniżył wasz rezonans.
Jesteście wzywani do służby TERAZ! Przypomnijcie sobie wszystko czego nauczyliście się w swoich niezliczonych życiach na Ziemi. Przypomnijcie sobie wszystkie swoje doświadczenia Wzniesienia w dowolnej rzeczywistości, w której się Wznosiliście. Najważniejsze, pamiętaj, że nie jesteś sam - nigdy! My, Twoja Galaktyczna, Niebiańska i Wzniesiona rodzina jesteśmy ZAWSZE z wami.

Idźcie odważnie nasi ukochani. Jesteśmy tuż obok was.

26 sierpnia 2012
Channeler: Suzan Caroll Ph.D
http://suzanneliephd.blogspot.co.uk/
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #202 : Sierpień 27, 2012, 17:11:06 »

dzięki blue, już coś podobnego czytałem i to sporo wyjaśnia Uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #203 : Sierpień 27, 2012, 18:19:37 »

Podobny był wywiad Steve Beckov'a, ale dotyczył tylko Wzniesienia, ale nie wielowymiarowości.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #204 : Sierpień 27, 2012, 18:34:08 »

..ja czytałem coś innego, teoria strun i wieloświatów to dziś część nauki fizyki teoretycznej, a nie SF,-
a może to tłumaczyć np. to, co się stało np. z cywilizacją Majów, która wg. historyków zniknęła/przepadła bez śladu.-
ale nie tylko oni!- może wcześniej przeszli do wyższej gęstości.
2 opcja- istnieją tryliony trylionów wszechświatów w których istnieją alternatywne rzeczywistości,-
i w których istnieje każdy z nas, ale tylko w jednym isniejemy doświadczając z wyboru swej duchowej drogi,-
w innych jesteśmy jedynie takimi "syntetykami" w wersji wyboru innych dusz.

pozdro Uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #205 : Sierpień 27, 2012, 19:41:51 »

Tak, teoria równoległych światów, czy niekończonej ilości linii czasowych, mamy przedstawiane różne "koncepcje", które dość trudno lub jest wręcz nie możliwe wyjaśnić logicznie w realiach 3W.
Co do linii czasowych, gdzieś dawno czytałem, że możemy ich generować do oporu, ale egzystujemy w jednej, te, których przestaliśmy używać nadal istnieją, jako potencjalne, do których można wrócić.
Natomiast gdzieś wstawiałem "sztukę przeskakiwania..." i tam można powiedzieć są jakby równoległe.
Chyba tego na razie nie rozkminimy, chociaż przemawia do mnie ten przekaz i opowieści o czasie z "Manuskryptu.."
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
arteq
Gość
« Odpowiedz #206 : Sierpień 27, 2012, 20:11:40 »

Tak, teoria równoległych światów, czy niekończonej ilości linii czasowych, mamy przedstawiane różne "koncepcje", które dość trudno lub jest wręcz nie możliwe wyjaśnić logicznie w realiach 3W.
yyy... a ta "niemożliwość" wynika z ograniczeń "przekazującego" czy odbiorców?
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #207 : Sierpień 27, 2012, 21:13:36 »

Anty-koncepcje lepiej ??

Ale jak w kosciele nakladli, to i kalendarzyk malzenski nie spelni... Zły

Po pierwszym, oczy otworzysz, drugie wychowasz, trzecie, i czwarte i tyle ile TASIEMIEC nie nasklada, bedziesz GOTOWY!
A teraz powiedz, kiedy uznasz, gdzie granica wg mozgu i logiki, a nie wg twych przekonan religijnych. Bo kazde cierpienie ma swoj koniec. Znalazles juz? I nie atakuj innych, bo widze, ze przegrywasz.

sorry, jako filozof... i nie bierz personalnie, ale takich "wiernych" jest wiecej i tu i tam ... i wszedzie.

 Chichot
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #208 : Sierpień 28, 2012, 08:55:18 »

Tak, teoria równoległych światów, czy niekończonej ilości linii czasowych, mamy przedstawiane różne "koncepcje", które dość trudno lub jest wręcz nie możliwe wyjaśnić logicznie w realiach 3W.
Co do linii czasowych, gdzieś dawno czytałem, że możemy ich generować do oporu, ale egzystujemy w jednej, te, których przestaliśmy używać nadal istnieją, jako potencjalne, do których można wrócić.
Natomiast gdzieś wstawiałem "sztukę przeskakiwania..." i tam można powiedzieć są jakby równoległe.
Chyba tego na razie nie rozkminimy, chociaż przemawia do mnie ten przekaz i opowieści o czasie z "Manuskryptu.."

tak napisałem jako możliwe rozwinięcie/wariant do tego przekazu.
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
arteq
Gość
« Odpowiedz #209 : Sierpień 28, 2012, 09:55:19 »

FL, będę zobowiązany gdy nie będziesz mieszała wątków i postów - bo jak widzę to mój post umieszczony w pewnym wątku komentujesz w całkiem innym. Robi się bałagan, nie mówiąc, że inni forumowicze, którzy nie biorą udziału w tej wymianie zdań, nie widzą jakichkolwiek powiązań w ramach danego wątku - nie śmieć w ten sposób. Wypowiem się chętnie, ale w odpowiednim wątku.

P.S.
FL, widzę, że przestajesz panować nad tym co, gdzie i do kogo napisałaś czy też przeczytałaś...

I nie atakuj innych, bo widze, ze przegrywasz
Nie atakuję, wypowiadam się bardzo spokojnie, a "Moja odpowiedz do Ciebie nie byla agresywna, byla zdawkowa, nie naleze do chorku sw. Cecylii, aby odklepywac mantry uwielbienia"...
yyy... kojarzysz?  :]
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2012, 10:02:47 wysłane przez arteq » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #210 : Sierpień 28, 2012, 10:27:39 »

Cytuj
W rzeczywistości, całe życie w tym Wszechświecie przeżywa skok w rezonansie o Oktawę. Są tacy, którzy nie będą mogli uczestniczyć w tym skoku w wibracji, więc będą one przeniesieni do innego Wszechświata. Oni nie będą świadomi swojej przeprowadzki i prawdopodobnie doświadczą rzeczywistości wzniesienia Gai jako " ciekawy sen." Oni nie będą mieli żalu, bo nie będą wiedzieli, że opuścili.Oni nie będą wiedzieli, że ich rzeczywistość uległa zmianie, ponieważ nie byli oni nawet obudzeni w rzeczywistości wznoszącej się Ziemi. Dlatego będą oni kontynuowali drzemkę w rzeczywistości, która będzie dla nich nowa, ale oni nie będą wiedzieć, że jest nowa.
Z jednej strony to opowieść niby pełna troski, ale jak tak krytycznie spojrzeć to tylko potwierdza matrixową hodowlę bateryjek. Zostaną przeniesieni dokądś i nawet nie będą o tym wiedzieć, a skoro tak, to nie będą mieli żalu. Proste jak drut Chichot
A Wam, drodzy "wzniesieni" się powie, że oni sobie poszli. I tak nie będziecie zdolni policzyć kto poszedł a kto został.

 
Cytuj
Teraz możemy słyszeć pytanie: "Co z tymi, którzy się nimi opiekują? Czy ci, którzy pozostają w tej rzeczywistości będzie brakowało tych ludzi? "
Naszą odpowiedzią jest to, że każdy, kto jest przebudzony wystarczająco, aby przeczytać ten post jest już twórcą swojej rzeczywistości. Jeśli to twórca chce stworzyć rzeczywistość, w której jest z tą osobą lub osobami, może zaoferować formę myślową wypełnioną jego miłością, w której ta osoba może pozostawić składnik jej istoty. A następnie, ta osoba będzie miała możliwość pozostać w tym świecie, podczas gdy będzie  jeszcze bi-lokowana w jej innej rzeczywistości.
Nagmatwane toto jest.
Równie dobrze oznacza to, że Wzniesienie już trwa, ponieważ wzrost ilości tych myślowych "przekaźników" oznaczałby nie to, że oni tu się do nas zniżają, lecz to, iż to są "spady" , które nie poszły "wyżej", a to Ziemia wchodzi z całym inwentarzem w ich wymiar.  Duży uśmiech

Czyli się pomiesza jak diabli Mrugnięcie Nigdzie też nie jest raz na zawsze stwierdzone, że nie ma jednoczesnego ruchu "w dół" stamtąd.

Dla "kogoś" może faktycznie być bardziej wygodne pozostać guru wśród nieoświeconych niż wejść do przedsionka tzw " Wzniesionych Mistrzów" Mrugnięcie

Ot i całe dylematy, które biorą się wyłącznie z tego , co dla MNIE jest wygodne. Dogadzanie sobie aż do bólu Duży uśmiech

A tu się może okazać, że gromadzenie zapasów energii w tzw swoim własnym św. graalu to nie uniwersytet, a zabawki z piaskownicy Mrugnięcie
Zapisane
Xena
Gość
« Odpowiedz #211 : Sierpień 28, 2012, 11:17:42 »

 
Cytat: East
Równie dobrze oznacza to, że Wzniesienie już trwa, ponieważ wzrost ilości tych myślowych "przekaźników" oznaczałby nie to, że oni tu się do nas zniżają, lecz to, iż to są "spady" , które nie poszły "wyżej", a to Ziemia wchodzi z całym inwentarzem w ich wymiar.  Duży uśmiech.Czyli się pomiesza jak diabli Mrugnięcie Nigdzie też nie jest raz na zawsze stwierdzone, że nie ma jednoczesnego ruchu "w dół" stamtąd.


No właśnie tak może być.Często o tym myślałam.Czytałam, nie pamiętam gdzie, o tz. procesie Zniżania.Chyba w "Podróznikach".
Darek będzie wiedział.Poszukam ,tylko teraz nie mam  czasu. Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2012, 11:18:08 wysłane przez Xena » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #212 : Sierpień 28, 2012, 11:57:23 »

Ależ oczywiście ze obniżanie osobistej wibracji istnieje, robią to Energie o wysokim stopniu rozwoju gdy chcą się wcielić w świecie fizycznym niższego III wymiaru. Nie mogły by się przejawiać fizycznie w wymiarze o niższej dużo wibracji ze swoją dużo wyższą. One schodzą ( jak Jezus) w celu pomocy Ludzkości w podnoszeniu swojej wibracji, bowiem ewolucja i wszystkie procesy rozwojowe prowadzą w górę nie w dół.

Nie wiem dlaczego east od pewnego czasu z takim uporem maniaka usiłuje wprowadzać dezinformacje na tym forum , a tym samym blokować Ludzki rozwój. Czy to jest jego misja, nie wiem? Ale robi to zawzięcie w każdym nadarzającym się temacie.
Podnoszenie osobistej wibracji , czyli zwiększanie poziomu energii w naszym "GRAALU" - wszystkie nasze ciała służy transformacji energetycznej ciała fizycznego w subatomowe, czyli stworzenie  MER KA BA energetycznego pojazdu dla naszej Duszy. Kto i dlaczego chce ten proces zablokować? To juz chyba większość wie, jest to ponowne uwięzienie w III wymiarze , czyli całkowite zablokowanie wzniesienia dla tych , którzy w te "rewelacje" easta uwierz i pójdą wskazywaną przez niego i jemu podobnych drogą. Ale proszę bardzo , wolna wola , tylko dokonajcie wyboru z pełną wiedzą o tym co robicie oraz jakie są tego konsekwencje, bo są.
Czy ktoś was widział szybki samochód wymagający wysoko oktanowego paliwa , żeby osiągał swoje maksimum na paliwie nisko oktanowym? Ja nie słyszałam o takich możliwościach. Zatem nasz wehikuł ( pojazd dla Duszy ) tez wymaga wyższej wibracji w swoim "baku" czyli GRAALU, czym więcej energii posiadamy , tym dalsza i szybsza podróż jest możliwa.
Kto tym steruje, kto wybiera kierunek i ustala parametry podróżny? Ano nasze wyższe JA- czyli nasza Energia niewcielona- Nad świadomość przejawiająca się przez Człowieka.
Nigdy nie było i nie będzie inaczej pomimo siania dezinformacji przez niektóre osoby.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #213 : Sierpień 28, 2012, 12:17:26 »

Kiara napisała :
Cytuj
Nigdy nie było i nie będzie inaczej pomimo siania dezinformacji przez niektóre osoby.
Odbierasz na ile Twój implant - wewnętrzny system - pozwala. System ograniczeń, ale to też dobrze, gdyż "Twoja" droga właśnie skręciła na właściwy dla Ciebie tor ewolucji. Do miłego, Kiaro !

Ależ oczywiście ze obniżanie osobistej wibracji istnieje, robią to Energie o wysokim stopniu rozwoju gdy chcą się wcielić w świecie fizycznym niższego III wymiaru. Nie mogły by się przejawiać fizycznie w wymiarze o niższej dużo wibracji ze swoją dużo wyższą. One schodzą ( jak Jezus) w celu pomocy Ludzkości w podnoszeniu swojej wibracji, bowiem ewolucja i wszystkie procesy rozwojowe prowadzą w górę nie w dół.
Tak było 2 tys lat temu. Świat nie zatrzymał się na tym etapie, rzeczywistość się zmienia cały czas. Powoli, ale bezpowrotnie. Jeszcze dobrze nie nastał czas rozpoznania, a już niektóre istoty widzą, że nieweryfikowalni guru oświecenia to spady usiłujące zająć dogodne pozycje na wznoszącej się Ziemi zanim przejście całkowicie się dokona. To jednak dokonuje się nieprzewidywalnie szybko i nie da się kontrolować już myślenia zarzutami o dezinformacje, bo ktoś tam sobie wymyślił , że ma rację i kropka ( bo od 6 ciu lat budował misterny zamek z piasku).

Cytuj
Nie wiem dlaczego east od pewnego czasu z takim uporem maniaka usiłuje wprowadzać dezinformacje na tym forum , a tym samym blokować Ludzki rozwój.

Zapewne nie pasuje to do Twojego systemu wartości, to da się zrozumieć. Można również zrozumieć dlaczego dopatrujesz się w tym blokowania - z powodu niskich wibracji, którymi zarządza Twoje JA w Tobie. Kiedyś , możliwe, że to Ciebie rozpuści. Na razie to nie jest możliwe.

Cytuj
Podnoszenie osobistej wibracji , czyli zwiększanie poziomu energii w naszym "GRAALU" - wszystkie nasze ciała służy transformacji energetycznej ciała fizycznego w subatomowe, czyli stworzenie  MER KA BA energetycznego pojazdu dla naszej Duszy. Kto i dlaczego chce ten proces zablokować?

To co piszesz to czyste s-f. Niczego nie możesz uczynić aby SIEBIE wznieść, Kiaro i to jest dla wielu bardzo czytelne. Nikt zresztą , kto próbuje, nie może nic z tym zrobić. To proces, któremu można tylko nie przeszkadzać sobą. Majstrowanie jakichś mentalnych nowych bytów, gralów. pojazdów na takie czy inne paliwo to nic innego jak wznoszenie blokad. To są więzienia bez krat w które człowiek - z powodu utożsamień i wyobrażeń - się wpędza. To co się dzieje dzieje się poza Twoimi mitycznymi mocami, Kiaro.

A nawet jeśli stworzysz swoje własne wzniesienie i się do tej krainy szczęśliwości udasz, to będziesz tam bardzo samotna, bo niewielu ma taką samą wyobraźnię Duży uśmiech

Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #214 : Sierpień 28, 2012, 12:50:25 »

Zrobiło się "zagęszczenie" przekazów, czyżby w Niebie skończyły się urlopy?
Na dodatek dużo, jeśli nie wszystkie dotyczą Wzniesienia. W przekazie Andromedan mamy nawoływanie do przygotowania się, łącznie z załatwieniem ziemskich spraw, które mogłyby nas przetrzymywać.


Andromedanie - Czas się Przygotować

Jesteśmy z domeny ognia i światła, jedności wszystkich dusz i Świętej Boskiej Rdzennej Esencji w Galaktyce Andromedy.

Najdroższa rodzino ludzka!

To jest teraz czas, aby przygotować się do tego, co czeka was w krótkim czasie. Wasze oczekiwania dobiegają końca! Wkrótce wyniki waszego długiego oczekiwania i służby dla światła ujawnią się wam.

To będzie światowe wyzwolenie dusz, które są tutaj, aby doświadczyć tej wielkiej zmiany w świadomości i Wzniesienia ziemi.

Jesteśmy pełni radości, że możemy uczestniczyć w tym wielkim wydarzeniu, gdyż istotnie przyczyniliśmy się do waszego przebudzenia przez promieniowanie światła na waszą planetę, które niesie miłość i informację, aby rozwijać waszą świadomość.

Świadomość wielu zatem się zmieniła i została podwyższona. Więcej osób niż kiedykolwiek przedtem jest teraz w stanie zobaczyć i zrozumieć oznaki zmian, i są gotowi zaakceptować tę zmianę, głównie dlatego, że cierpią już zbyt wiele i zbyt długo, a inni, ponieważ dążą do nieba na ziemi. Oni nie są w stanie znacznie dłużej znosić ograniczeń ciemnych, nałożonych na was wszystkich. Pragną swobodnego wyrażania światła i świadomości swojej duszy.

Wy, którzy rozpaczliwie czekacie na oznaki prawdziwej transformacji, jesteście tymi, którzy przybyli tu, aby pomóc przynosząc światło w ciemności i którzy nie są przyzwyczajeni do życia w takiej ograniczonej świadomości i niskiej wibracji. Ale jesteście również tymi, którzy są w stanie popchnąć pole wibracji do wyższych częstotliwości tak, że łatwiej jest odbierać przychodzące światło.

Jak się przygotować najlepiej do chwili Przesunięcia? Co jest konieczne, aby można było bezpośrednio uczestniczyć w nim, gdy to się wydarzy?

Najdroższa rodzino, wymagania są dwojakie:

Po pierwsze, przygotuj się, aby zaakceptować nieznane! Nie możesz wiedzieć, co się stanie w momencie przejścia i jak każdy z was będzie tego doświadczał! Dlatego akceptacja zawiera dyspozycję poddania i uwolnienia pragnienia kontroli! Ważne jest, że jesteś gotów uwolnić wszystkie obawy, wszystkie pomysły i wszystkich strategie w tym momencie zmiany, i zgodzić się cieleśnie i energetycznie, aby być przenoszonym przez żywe prądy sił światła, które organizują Twój proces Wzniesienia.

Zalecamy, aby skupiać się tylko na swoim sercu, miłości i pragnieniach waszego serca, gdzie chcesz być, jak chcesz zrealizować się duchowo. Więc to skupienie powinno być jednopunktowe i wszyscy powinni przygotować się, aby być świadomi swojego głównego celu duchowego! To ma największe znaczenie. Kiedy przesunięcie wystąpi należy być zdolnym całym sercem, aby nie utracić tego skupienia, ale stabilnie uziemiać się w nim.

Po drugie: wszystkie sprawy w swoim obecnym życiu załatwione, tak że nic nie zostanie nie rozwiązane, i jesteś w pokoju na wszystkich materialnych i duchowych poziomach, w tym relacji z innymi! Upewnij się, że wybaczyłeś sobie i wszystkim! Bo jeśli nie, to będzie obciążenie, które uczynić przejście niepotrzebnie trudnym!

Przejście, kiedy to nastąpi, będzie niespodzianką dla ciebie, gdyż twój znany świat się zmieni i wszystko wyda się być na wyższym poziomie wibracji, który zmienia twoją świadomość i rozpoznawanie. I możesz tylko w pełni uczestniczyć w tej wyższej częstotliwości, jeśli nic trzyma cię wibracyjnie w starym świecie, jest to bardzo ważne, aby to zrozumieć.

Ci, którzy nadal mają zbyt dużo bagażu, czyli cięższe energie dołączone do nich, nie będą wiedzieli o zmianie. Dla nich wyda się, jak gdyby nic się nie stało. Lub mogą uzyskać wgląd i częściowo lub krótko w nim uczestniczyć, i wtedy wyciągnięci z powrotem do ich znanych doświadczeń i poziomu wibracji.

Ale jeśli to jest właściwe dla ciebie, dostaniesz wielką okazję być częścią przesunięcia, a więc ponosić osobistą odpowiedzialność, aby upewnić się, aby wziąć udział w danym momencie, z sercem szeroko otwartym!

Ale nie martw się, jeśli zmiana w świadomości nie występuje dla Ciebie jeszcze! Wszystkim nadal dano czas na przygotowanie się, bo możesz złapać, gdy będziesz gotowy później!

Ponieważ od tego czasu (Przejścia) Nowa Ziemia istnieje i wibruje na poziomie wyższym, jesteś wolny, aby dołączyć, gdy będziesz przygotowany! To wspaniała wiadomość! Tak długo, jak Ziemia była związana z ciemnością trudno było opuścić tę mroczną sferę, i przeniknąć zasłonę zapomnienia, nawet po śmierci. Dlatego wiele dusz zostało schwytanych w niższych astralnych światach, aby powrócić do nowego narodzenia w zasadzie w takiej samej ograniczonej sytuacji i cierpieniu, które znali już z innych wcieleń.

Ale po przesunięciu te dusze mają wszelkie wsparcie i możliwość wznieść się także, nawet przy użyciu portalu śmierci fizycznej później. Potężny wpływ samego Przesunięcia otworzy ich i zmienić DNA tych, którzy nie byli jeszcze świadomi napływu światła i wyższych wibracji, które zostały ustalone już na ziemi przed Przesunięciem. A to będzie przenosić ich do odkrywania swojej duchowości!

Nikt nie zostanie pominięty, kto pragnie się rozwijać duchowo. A wy wszyscy otrzymujecie swój indywidualny czas, aby się rozwijać. Tym samym miejsce lub planeta nie jest ważna, gdzie wzrost ten następuje! To jest twój wewnętrzny proces duchowy, który się liczy, i jakakolwiek rzeczywistość lub wymiar, który służy Ci najlepiej, będzie miejsce, dla twojej ewolucji.

Mamy świadomość, że wielu z was chce podjąć bezpośrednie i natychmiastowe korzyści z przesunięcia kiedy to nastąpi, ale wątpimy, czy są oni naprawdę na to gotowi.

Dla tych, mówimy: nie patrzcie na zewnątrz lub nie porównujcie się z innymi! Wszystkie Twoje ważne decyzje i ruchy są zawsze kierowane twoim własnym duchem Bożym! Również twój wzrost duchowy w niższej gęstości jest kierowany przez niego! Tak więc w przypadku, gdy nie jesteś w stanie przejść z przejściem od razu, wiedz, że to była decyzja Twojego własnego ducha! Nie ma przypadków!


Może to nauczy cię większego poddania się własnej duszy i ufania własnej ścieżce i zgadzania się z nią, zamiast starać się wcisnąć do niektórych osiągnięć z siłą ego. A kiedy naprawdę słuchasz, znasz już swoją drogę.

Bądź pewny, że cokolwiek się dzieje, dzieje się z powodu działania Woli Bożej, która jest aktywna w każdym pojedynczym z was. Wola Boża to nie jest kto inny, to jest twoja własna najwyższa Prawda, która decyduje, czego chcesz doświadczyć. I to, czego doświadczasz zawsze służy twojej podróży na wszystkich poziomach w tym rozległym wszechświecie!

Jesteśmy tu, aby Ci towarzyszyć we wszystkich staraniach, z radością przyjmiemy cię ze Światłem i Miłością od Stwórcy!

Jesteśmy świetlnymi istotami z Galaktyki Andromedy!

26 sierpnia 2012
Jak przekazywane przez Ute Posegga-Rudel
http://radiantlyhappy.blogspot.com.au/2012/08/message-from-andromeda-galaxy-12-time.html
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
ptak
Gość
« Odpowiedz #215 : Sierpień 28, 2012, 14:09:16 »

Cytat: east do Kiary
A nawet jeśli stworzysz swoje własne wzniesienie i się do tej krainy szczęśliwości udasz, to będziesz tam bardzo samotna, bo niewielu ma taką samą wyobraźnię   

Eaście, uśmiechnięty (takiego Cię zapamiętałam  Uśmiech) - tak naprawdę, to każdy jest samotny
mimo uśmiechu na twarzy. Wiesz dlaczego? Bo każdy jest inny, nawet mimo wiedzy o Jedności.
Mimo, że otacza nas siedem miliardów ludzi, jesteśmy bardzo samotni.
I może to ta nasza  samotność pcha nas do przodu, każe łączyć się w pary, zawiązywać przeróżne relacje,
mówić z nadzieją bycia wysłuchanym i zrozumianym. Do tego celu wymyśliliśmy nawet Boga,
by nas wysłuchał, zrozumiał, „rozgrzeszył”. Bo założyliśmy również własną grzeszność.

Problem jednak nie tkwi w świecie zewnętrznym, problem jest w nas. Czy potrafimy siebie naprawdę słuchać?
Czy potrafimy spojrzeć na siebie jako na istotę piękną, czystą i s/twórczą?

A przecież to my - naszą myślą, uczuciem i czynem zmieniamy energetyczny zapis w sobie i we Wszechświecie.
Każdy ma inną wyobraźnię i każdy inaczej wypełnia swoją wielowymiarową przestrzeń.
Stąd tyle światów, ile istot. Istot kreatywnych. 

Nie można tym samym twierdzić, że jest tak a nie inaczej, że moje postrzeganie rzeczywistości jest prawdziwe,
a innych fałszywe. To nieprawda. Każde postrzeganie jest prawdziwe. Każdy ma swój wkład w budowanie
ostatecznego kształtu Całości.
Można przywiązywać się do jakichś tez, twierdzeń, koncepcji, idei a można je jedynie poznawać i puszczać wolno.
By nie obciążały i nie krępowały własnej kreacji. Innowacyjność jest dużą wartością.  Uśmiech

Niech więc będą nawet te syntetyki wokół nas (o ile sami nimi nie jesteśmy  Chichot). Ważne, jak postrzegamy
i traktujemy siebie oraz innych. Jest akcja i reakcja, pytanie i odpowiedź. Budowanie nowego i burzenie starego.
Jest dążenie, przemiana. I to wszystko - to nasze wzniesienie do innego poziomu widzenia. Do innego czucia.

Najważniejsze, że jest w nas miłość. Czy to efekt ewolucji, czy nadrzędny PROGRAM, bez znaczenia.
Miłość, to nasz kierunkowskaz, nasze bezpieczeństwo i nasza kreacja szczęśliwych krain.  Uśmiech

Sorki za przynudzanie, ale skoro posiadam mózg, poprzez który łączę się z Umysłem i Myślą oraz
mam klawiaturę i czujące palce…  Duży uśmiech

To pa  Duży uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #216 : Sierpień 28, 2012, 15:28:27 »

@Ptaku
Cytuj
I może to ta nasza  samotność pcha nas do przodu, każe łączyć się w pary, zawiązywać przeróżne relacje,
mówić z nadzieją bycia wysłuchanym i zrozumianym. Do tego celu wymyśliliśmy nawet Boga,
by nas wysłuchał, zrozumiał, „rozgrzeszył”. Bo założyliśmy również własną grzeszność.
To może być z samotności, ale znów - KTOŚ czuje się samotny. Komuś się wydaje, że poznaje i puszcza ,ale zawsze ma siebie- to też mu się wydaje. Wszystko z powodu tego ktosia. Również samotność.

Bardzo fajnie to opisałaś Ptaku. Ciebie zapamiętam radosną ,spokojną, wolną od wpływu zdań, którym pozwalasz przepływać po prostu mimo.

Cytuj
Jest akcja i reakcja, pytanie i odpowiedź. Budowanie nowego i burzenie starego.
Jest dążenie, przemiana. I to wszystko - to nasze wzniesienie do innego poziomu widzenia. Do innego czucia.
Tak jak opisałaś dzieje się wzniesienie, ale nie jest ono "nasze". Ono jest tak samo jak akcja-reakcja. Po prostu jest.

Nie ma wobec Kiary opozycji, ale jej ścieżka gromadzenia lushu pod siebie zupełnie nie po drodze Mrugnięcie
Być może właśnie to gromadzenie wytwarza wokół próżnię, ale to zbyt daleko idący wniosek.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2012, 15:30:47 wysłane przez east » Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #217 : Sierpień 30, 2012, 19:37:40 »

Szacowna ptak świetny post (brawo)
Nie dodam do niego nic bo ten post czytając słucha się.
Słucha się pięknej melodii do napisanych w nim słów.
Później, gdy melodia ta wniknie w czytającego zostaje tylko wzbogacić ją swoją.
Bo kolory w tęczy są obok siebie nie razem, tak jak piękne ciekawe księgi w bibliotece.
Każda można otworzyć, każdą przeczytać, ale przecież po przeczytaniu te księgi nie staną się jednością tylko dalej będą koło siebie Uśmiech
Jednak pozostaje zachwyt w oczach, uszach, nosie, na rękach od dotyku i w rozumie i na sercu  Uśmiech
I jak się poczuje swoja samotmność to wystarczy mała chwilka skupienia by poczuć zapach innego, jego ciepło serca, jego muzykę wibracji, melodie dźwięku... Uśmiech
I radość to cichą spokojną radość spełnienia m/n że coś takiego się przeżyło w kontakcie z tym innym Człowiekiem Mrugnięcie
to  pa Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2012, 19:38:44 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #218 : Sierpień 30, 2012, 20:40:41 »

Cytat: Przebiśnieg
Bo kolory w tęczy są obok siebie nie razem, tak jak piękne ciekawe księgi w bibliotece.

…i to z nas biorą początek tęcze na niebie.  Uśmiech I to my zapisujemy czyste karty ksiąg.

Czynimy DAR z siebie, dla siebie i innych. Dla CAŁOŚCI.

Czy możliwe byłoby to bez rozdzielenia? Bez wielowariantowości?
Słuchać siebie nawzajem, dotykać swoich serc, czasami splatać się w jednym tańcu.

Drugi człowiek, to inny wariant ciebie, inny dźwięk, inny piksel w kolorowej mozaice…

…a jednak niezbędny, tak bardzo niezbędny… do bólu…


Dziękuję Przebiśniegu.   Mrugnięcie
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #219 : Sierpień 30, 2012, 21:27:22 »

Na stronie Davida Wilcock'a pojawił się nowy wpis o tytule: "Czy będzie masowe przebudzenie w grudniu 2012", którego sporą częścią jest "odczyt" (jak nazywa pozazmysłowe kontakty) Źródła z 2.12.2011r na ten frapujący temat, a właściwie całe wielkie spektrum tematów.
Całość z obrazkami to 50 stron w pdf.
Link do strony: http://divinecosmos.com/start-here/davids-blog/1078-2012shift

Jeśli byłoby zainteresowanie, to mogę tłumaczyć ten "odczyt" bo reszty, tj. nieco "historii" Davida nie ma chyba sensu.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #220 : Sierpień 30, 2012, 21:34:40 »

Jasne, że tłumacz.  Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #221 : Sierpień 30, 2012, 21:36:57 »

Jeżeli masz czas i ochotę blu... to bardzo proszę przetłumacz ten odczyt, zawsze to jakiś inny punkt widzenia. Ja lubię słuchać co inni maja do powiedzenia. Bowiem wszystkich ludzi uważam za moich nauczycieli i dziękuję im za to że są.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #222 : Sierpień 30, 2012, 21:59:41 »

Jasne, że tłumacz.  Duży uśmiech

 @Blue
Pytanie w moim rozumieniu chyba na miejscu ?
Tłumaczysz bardzo wiele tekstów, ale dlaczego nie chcesz przetłumaczyć wywiadu Kerry Cassidy z Ashayna Deane ?
Tymbardziej, że powiedziałem, że zapłacę !
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2012, 22:12:00 wysłane przez Astre » Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #223 : Sierpień 30, 2012, 22:24:38 »

Astre, to nie jest w tekście, czyli nie ma transkryptu. Wiesz, ja też, jak trudnego języka ona używa, a na dodatek mówi, jak karabin maszynowy, jakby się spieszyła na pociąg.
Wiesz, jak mi szło z tym jej streszczeniem, to bliskie bełkotu.
Nie mam szans. Wiesz jak tłumaczę, poprawiam jakieś automatyczne tłumaczenie, bo sam niezmiernie wolno piszę. I tyle.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Astre
Gość
« Odpowiedz #224 : Sierpień 30, 2012, 22:53:11 »

Astre, to nie jest w tekście, czyli nie ma transkryptu. Wiesz, ja też, jak trudnego języka ona używa, a na dodatek mówi, jak karabin maszynowy, jakby się spieszyła na pociąg.
Wiesz, jak mi szło z tym jej streszczeniem, to bliskie bełkotu.
Nie mam szans. Wiesz jak tłumaczę, poprawiam jakieś automatyczne tłumaczenie, bo sam niezmiernie wolno piszę. I tyle.

Ok..
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.076 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

com zamburgia forumfederacjigarmanii wiilki countrylife