Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 18, 2024, 23:21:08


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wzniesienie - przeskok, ewolucja czy rewolucja?  (Przeczytany 152095 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #225 : Wrzesień 02, 2012, 20:43:45 »

Petra Margolis była znana channelerką, od kilku miesięcy nie channeluje, ale pisze artykuły i "zgłębia tajemnice" matrixa i inne.
Ten artykuł jest dość sceptyczny jeśli chodzi o Wzniesienie, podnosi kwestię poprzednich nieudanych prób, ale nie bardzo w nim widzę jakąś przewodnią myśl, oprócz krytycznych uwag dotyczących przekazów o tym, że wszystko jest na właściwym miejscu, a właściwie tych jeszcze bardziej nam pochlebiających.
Pod spodem jest jakoby to był przekaz jej "źródłowej istoty" cokolwiek by to nie oznaczało, jednak styl pisania jest zgodny z jej artykułami, a nie wcześniejszymi różnymi przekazami.


Czy Ziemia jest ostatnią PLANETĄ wznoszącą się?
 
Wystarczy pomyśleć o naszym wszechświecie, ziemia jest tylko małą częścią i jeszcze jest wiele istot, które obecnie pomagają nam w tym procesie nazywanym przebudzeniem.
 
Nasz wszechświat jest zrównoważonym systemem i ewolucja ma miejsce w całym naszym wszechświecie, nie jesteśmy jedynymi istotami żyjącymi tutaj, większość z nas już doszła do tego wniosku.
 
Ale koncentracja wydaje się być na fakcie, że ludzie jakoś potrzebują się zmienić i realia muszą być odtworzone lub nowe rzeczywistości mają zostać utworzone.
 
Nikt jednak zwykle mówi o tym, że tam są miliony, prawdopodobnie tryliony innych planet w naszym wszechświecie, a jeśli my się wznosimy to, co dzieje się z resztą planet, i nie tylko tymi, blisko nas, ale wszystkimi.
 
Rozmawiałem o tym Mistrzami tyle razy, rozmawiałem z innymi ludźmi na ten temat, jak również i to, co mi powiedzieli i co znalazłam, wykonując moje własne badania w tych ramach.
 
Ziemia jest jedną z ostatnich planet wznoszących się,  w rzeczywistości według większości jest to ostatnia planeta.
 

Wszystko we wszechświecie działa w zgodzie, w równowadze. Oznacza to, że w pewnym momencie pozostałe części w naszym wszechświecie nie mogą ewoluować dalej, zanim wszystko w naszym wszechświecie nie będzie w zgodzie.
 
Jest to jeden z najważniejszych powodów, dla którego wielu Mistrzów i inne cywilizacje są tutaj, aby pomóc nam, tylko że nigdy nam w pełni tego nam nie powiedzieli.
 
Wzniesienie nie dotyczy tylko nas, jako istot, ale także planet, gwiazd, w rzeczywistości cały system energii, którym jest nasz wszechświat ewoluuje, wznosząc się w każdym czasie.
 
To jest jak bycie w klasie i klasa może przejść tylko jeśli każdy dostaje A.
 
Jeśli jest tylko jedna osoba dostanie B, reszta klasy nie przechodzi.
 
Mamy tylko małym trybikiem w zestawie kół, które obracają naszym wszechświatem, ale jesteśmy ostatnim kołem, które jest zablokowane i blokuje resztę kół przed obrotem.
 
Widzimy siebie jako bardzo ważnych, tak musimy się zmienić, musimy zacząć tworzyć własną rzeczywistość, i spojrzeć na nią, mamy te wszystkie istoty z wyższej świadomości pomagające nam, dlatego tak jest,  że jesteśmy ważni dla wszystkich.
 
Jesteśmy tylko malutkim punkcikiem w kosmosie, możemy zobaczyć tylko część tego wszechświata.
 
To co sprawia, że ziemia jest ważna, to jest fakt, że reszta świata nie może poruszać się dalej, aż my nie ruszymy dalej i starają się zrobić wszystko, aby pomóc nam przejść dalej.
 
Ale do tej pory nie wiele jeszcze mogą zrobić, oprócz pomagania nam w przebudzeniu w większej rzeczywistości, rzeczywistości duchowej.
 
I robią to przez długi czas, a wiadomo, że nie udało nam się kilka razy. Widziałam reakcję na wiadomość Kryona i byłam zdziwiona, że wszyscy po prostu przyjęli komunikat, jak wszystko będzie się działo teraz, gdy w wiadomości mówi, że to jest nasz 5-te podejście w pracy nad tą układanką oświecenia, ale tym razem mamy potencjał przetrwać.
 
Nikt nie pyta o te inne 4 razy, co się stało, dlaczego to nie działało i czego możemy nauczyć się z tego, abyśmy mogli zrobić to w inny sposób tym razem.
 
Wszyscy słyszymy to: robicie dobrze, wszystko będzie dobrze, nikt nie mówi o tym, że jest więcej za tym, niż tylko to, co tworzymy lub lepiej uczymy się, jak tworzyć nową rzeczywistość, a przynajmniej wprowadzić kilka zmian w tej istniejącej. I,
 
Magiczna przyszłość nas czeka, i wszyscy powinniśmy wziąć udział bez kwestionowania.
 
Ta cała sprawa nie jest tak naprawdę o nas, fakt, że ludzie są budzą się nie jest tak ważny, jak to, że ziemia musi się wznieść, aby koła w naszym wszechświecie zaczęły obracać się ponownie.
 
Można tego dokonać bez zmiany w naszej rzeczywistości jako ludzi.
 
Powodem, że oni nam pomagają jest,  że chcą, aby pomóc nam pójść naprzód, co najmniej trochę, gdyż każdy wie, że duże zmiany na miarę ludzkiej rzeczywistości nie nastąpią w najbliższym czasie, gdyż świadomość i zrozumienie nas jako ludzi, nie jest w przeważającej mierze gotowa nawet zaakceptować większą zmianę.
 
Ale pierwszą i najważniejszą  intencją jest Wzniesienie Ziemi, to jest to, co mi powiedziano przez wielu z nich, a kiedy patrzę na nasz wszechświat widzę, że nasza część tak naprawdę nie porusza się drogą, którą porusza się  reszta wszechświata.
 
Tak wiem, że wiele osób powie, wszystko jest w porządku Bożym i wszystko będzie się działo.
 
Pewnie, dlatego straciliśmy 4 razy już, ale do cholery możemy spróbować tego jeszcze kilka razy i zobaczyć, czym jest boski plan i uczestniczyć bez kwestionowania.
 
Wzniesienie ziemi było próbowane przedtem i nie udało nam się już 4 razy.
 
Pełne przebudzenie ludzkości zależy od Wzniesienia Ziemi, a nie odwrotnie.

To nie chodzi o zmianę rzeczywistości, zmiana rzeczywistości to jest coś, że przychodzi z Wzniesieniem ziemi.
 
Gdyby to było tak proste, jak boski plan to dlaczego nam się nie udało 4 razy?
 
Czy to był Boży plan, aby nam się nie udało?

 
Dlaczego nie możemy naprawdę nauczyć się niczego, ale nadal nie wiemy na pewno, co się stało, wszyscy wiemy, że jesteśmy istotami duchowymi, które wcieliły się tu jako ludzie, większość czasu całkowicie pozbawieni wszelkich wspomnień z dawnych czasów, które były tutaj.
 
Wielu czuje, że mamy jakiś cel, powód, że tu w tym czasie, szczególnie w tej chwili, ale informacje te są zagmatwane i przeważnie nadal pochodzą z matrycy, jak również pochodzą z poziomów w nas, które także są w macierzy.
 
Wielu jest jeszcze bardziej skoncentrowanych na planetarnych doświadczeniach niż kosmicznych doświadczeniach.
 
Tak, jest różnica.
 
Większość ludzi jest więcej niż chętnych, aby zaakceptować to, co się nazywa boski plan, nic się martwić, wszyscy jesteśmy wielkimi istotami, to co słyszymy na co dzień. Mieć wiarę, że wszystko dzieje zgodnie z boskim planem.
 
Widziałam gdzieś, jak ciemność przychodzi na wiele sposobów, wilk w ubraniu owcy, a oni wydają się tak niewinni, kochający i pełni światła.
 
Ale tam nie ma rozeznania w tych wiadomościach, gdyż wszyscy raczej słyszą, że są one tak wielcy, tak niesamowici, robią tak dobrze, zamiast faktu, że nam się nie udało 4 razy, i to jest kolejna szansa, wziąć swój tyłek i zacząć pracować, żeby znowu nie było wpadki.
 

Nikt nie chce usłyszeć, że nie powiodło nam się w przeszłości, i tak czasem nie powiodło się, bo nie pracowaliśmy ciężko, ale okoliczności i inni zmusili nas żeby nam się nie powiodło. Nadal nie udało nam się zrobić tego, po co tu jesteśmy i co było potrzebne dla nas wszystkich, włączając wszystkie planety w naszym wszechświecie. Jedność nie tylko stosuje się do bycia lub uczucia jedności, to stosuje się również do pracy jako Jedność. W tej chwili działamy jako odrębna jednostka mówiąc jesteśmy jednym, ale tylko działamy dla naszego małego świata, zapominając, że nasz mały świat jest tylko kroplą w morzu reszty świata.
 
Nikt nie pyta, co jest potrzebne do pozostania naszego świata, naszego świata duchowego, innych planet i wszechświata. Wszystko, co wydaje się być powiedziane, jest skupieniem się na świecie ludzi, i, że niektórych rzeczy, nie mogą wyjaśnić dobrze, ponieważ i tak nie zrozumiemy.
 
Nawet ziemia, ziemia jest jak my duchową istotą, ale powiedziano nam, aby widzieć ją jako fizyczną i że niszczymy ziemię.
 
Co jest ważniejsze, to jest to, że ludzie się wtrącają w energię ziemi,  używają energii ziemi, fizyczna część naprawdę nie jest tak ważna, jak duchowa część.
 
To nie jest,  aby być negatywnym, lub nie być szczęśliwym z pobytu tutaj, to jest o tym, że jesteśmy tutaj i dlaczego tutaj jesteśmy. Czy naprawdę jesteśmy, żeby tylko zmienić rzeczywistość ziemi, czy jest w tym większy plan?

Jeśli wszyscy jesteśmy Jednością, powiedziałabym, że to jest coś więcej niż tylko dokonywanie zmian na ziemi.

 

Przekazane przez moją źródłową istotę.
30 sierpnia 2012
Petra Margolis
www.ascendedmasters.org
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #226 : Wrzesień 02, 2012, 23:03:47 »

Dobrze iż ta kobieta zaczęła samodzielnie myśleć i zadawać pytania, to objaw wyzwolenia się z matni uzależnień od powielania cudzych myśli jako jedynie właściwe.
z tego co wiem i potwierdzają to cykle rozwojowe ziemi , wszechświata i galaktyki to jest nasza 4 próba. jednak juz na wstępnie uznano chyba iż nam się nie uda bo przekaz jest o 4 nieudanych. Naprawdę nie udało nam się 3 razy a ten obecny jest 4 raz, przed nami nie ma 5 bo ten jest udany.
Dlaczego nam się nie udało poprzednie 3 razy? Powód jest prozaicznie prosty, bo nie byliśmy gotowi energetycznie, zbyt niski poziom energii osiągnęliśmy do przekształcenia naszych ciał fizycznych w energetyczne.
O możliwości przekroczenia wymiaru decyduje tylko i wyłącznie poziom energetyczny jednostek , ale również średnia osiągnięta przez daną cywilizację.
Ciemnej stronie udało się zmanipulować  ludzką świadomość ( mnóstwem sprzęgniętych ze sobą informacji fałszywych , lub tylko częściowo prawdziwych , oraz zaprogramowanym fizycznym stylem życia , który blokował przepływ energii w materii), dołączyć do tego zestawu nalezy zastraszanie wszelakie i efekt wychodził zgodny z programem.
Gdyby jednak ludzie nieśli w sobie wyższy poziom wibracji- własny rozwój to programy ciemnej strony nie uzyskały by możliwości blokad.
Zatem powód jest jeden brak określonego poziomu wibracji zawsze był niemożliwością osiągnięcia wzniesienia. Żadna winda nie wjedzie na najwyższe piętro jak zabraknie jej energii.

Co do rozwoju ludzkiego i rozwoju ( inaczej wzniesienia się ziemi), ten proces jest ze sobą bardzo ściśle połączony ( o tym już pisałam kilkakrotnie).
Ziemia, przykładowo  jest jak balonik na którym żyją ludzie, balonik wznosi się w górę w wyższy wymiar  gdy ludzie ( ścisłe z nim połączeni ) napełniają go swoją coraz wyższą energią jak ciepłym powietrzem.
Czyli balonik wznosi się dzięki dostarczanej przez Ludzi energii, ale równocześnie wynosi mieszkających na nim Ludzi w przestrzeń wyższą o wyższej wibracji. Jednak bez wyższej  energii Ludzi balonik nie wzniesie się samoistnie, gdy dostarczamy mu niższa , cięższa wibrację , on opada w dół w niską przestrzeń. Tak to działa w wielkim przybliżeniu.

Dodać jeszcze wypada iż w naszym wszechświecie nie ma wyżej rozwiniętych duchowo istot jak poziom III wymiaru, technologicznie są to cywilizacje bardziej rozwinięte niż Ludzie na ziemi ale nie duchowo. Chcieli  oni dokonać kolejnej ewolucji w innych rejonach kosmosu i wpadli w pułapkę. Bowiem uwięzione w III wymiarze na ziemi  ich części Energii są niezbędne w tym  zaprojektowanym przez nich procesie ewolucyjnym.

Czyli rozdzielona na pół matryca nad przestrzenna musi być scalona z matrycą astralną żeby cały cykl ewolucyjny poszedł dalej. To cały sekret.

Ale sekretem jest fakt iż nie wszyscy chcą by ta ewolucja nastąpiła i doszło do scalenia te rozłączone matryce. Z tego powodu ten cały bałagan z fałszywa wiedzą oraz z usiłowaniem powstrzymania tego już nie do powstrzymania procesu.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #227 : Wrzesień 03, 2012, 08:38:04 »

jesteśmy ostatnim kołem, które jest zablokowane i blokuje resztę kół przed obrotem.


być może wcześniej tak nie było, ale teraz wszystkie cykle kończą się/zamykają razem w jednym punkcie..

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2012, 09:08:45 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #228 : Wrzesień 03, 2012, 10:50:37 »

songo

a moze tak?



Transformacja Caleya (powtorzylam za Lucyferem z watku o saturnie i prawach fizyki).
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #229 : Wrzesień 03, 2012, 12:31:28 »

Kiara napisała

Cytuj
Ziemia, przykładowo  jest jak balonik na którym żyją ludzie, balonik wznosi się w górę w wyższy wymiar  gdy ludzie ( ścisłe z nim połączeni ) napełniają go swoją coraz wyższą energią jak ciepłym powietrzem.
Napełniany ciepłym powietrzem balonik nie od razu się unosi. Najpierw "puchnie" . W przypadku Ziemi opisuje to teoria ekspandującej Ziemi.
Zwiększony promień Ziemi ma swoje konsekwencje. Po pierwsze masa Ziemi rośnie, rośnie siła ciężkości. Dziś na naszej planecie nie mogłyby żyć dinozaury bo ich własna masa uniemożliwałaby im życie. W prehistorii nawet paprocie rosły gigantyczne, ponieważ wszystko było "lżejsze" za to większych rozmiarów. Zatem Świadomość generowała inne ,bardziej solidne formy życia.

Dziś świadomość się przejawia (między innymi) w formie ludzkiej , a nie jak onegdaj - w gadziej.
Kolejne wzniesienie spowoduje ponowny cykl wyginięcia -tym razem ludzkich -"dinozaurów", a pojawienie się lżejszych inteligentnych form - może ptaków, a może jeszcze innej formy.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #230 : Wrzesień 03, 2012, 12:47:32 »

Nie przejmuj się @ east , nadal będziemy Ludźmi , ale nasze ciała fizyczne będą istotnie lżejsze i mniej zagęszczone. Zmieni się struktura  komórkowa  oraz wysubtelnieje wygląd. Ale otworzą się duchowo energetyczne możliwości , których nie możemy przejawiać przez obecne ciała.


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #231 : Wrzesień 03, 2012, 16:52:34 »

dodam tylko do tego co napisała szacowna Kiara byś też szacowny nie przejmował się płcią, gdyż jako taka istnieć nie będzie Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #232 : Wrzesień 03, 2012, 17:18:33 »

Nie przejmuj się @ east , nadal będziemy Ludźmi ,
Nie ma przejmowania się , ani przywiązania się do ludzkiej formy. Forma motyla (bez płci) też będzie ockey  Mrugnięcie

Cytuj
... nasze ciała fizyczne będą istotnie lżejsze i mniej zagęszczone. Zmieni się struktura  komórkowa  oraz wysubtelnieje wygląd. Ale otworzą się duchowo energetyczne możliwości , których nie możemy przejawiać przez obecne ciała.
To na razie czysta fantastyka.
Nie byłoby zaskoczeniem, ani tak na prawdę żadną tragedią , gdybyż rzeczywiście nastąpił jakiś armageddon , wielkie wymieranie Duży uśmiech
Przecież cyklicznie dzieje się to na Ziemi. Dociera tu Fala Neutrino, Ziemia się rozszerza (np z wybuchu Supernowej ) i jedne gatunki w trakcie pokoleń ulegają metamorfozie , a inne bezpowrotnie giną, zaś pojawiają się nowe.

Świadomość zaś zbudzi się na nowej , powiększonej Ziemi w nowej , lżejszej szatce. Tak czy inaczej trzeba będzie przerobić nieodrobione tutaj lekcje. No chyba, że - tak jak twierdzili Majowie - wielki cykl wyzeruje wszelką karmę.

Tragedią to nie jest ponieważ Świadomość nie umiera nigdy Chichot Tylko to JA lamentuje lub próbuje zbudować sobie wyobrażenie, że zachowa to co jest, że będzie tym kim jest samo będąc tak na prawdę iluzją życia.
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #233 : Wrzesień 03, 2012, 17:30:42 »

Bracie Armagedonu nie będzie Duży uśmiech
Nie bo nie ma takiej potrzeby dlatego, że go wcześniej przerabialiśmy  Uśmiech
Zresztą cykl reinkarnacyjny nauczył nas jak to jest zmieniać ciało fizyczne  Uśmiech
Więc nie ma potrzeby tego powtarzać.
W/g informacji, która odbiera wiele osób ta zmiana ciała dokona się w ułamkach sekundy Duży uśmiech
Nawet och! nie zdążysz wypowiedzieć.
Decyzja myślowa przecież podjęta przecież przez Ciebie szacowny Duży uśmiech
Co jest najszybsze we wszechświecie Uśmiech
Ano myśl  Duży uśmiech
Fantastyką zaś dla ,,nauki" i intelektu jest cały świat energii Uśmiech
Pieprzyć i solić tę ,,naukę" i ten intelekt Duży uśmiech
Cóż każdy zbiera to co zasiał Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2012, 17:34:11 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #234 : Wrzesień 03, 2012, 17:30:42 »

Panowie, Panowie... dajcie na luz , płeć nadal będzie. Uśmiech Mrugnięcie


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #235 : Wrzesień 03, 2012, 17:33:39 »

Tak ale raczej będzie chodzić o polaryzację, a nie o budowę fizyczną Język Duży uśmiech
Więc z całym szacunkiem i z zaproszeniem szacowna sex u nie będzie Duży uśmiech
Tworzenie myślą nie wymaga ten no uprawiana sportu Zły
to pa Duży uśmiech

Ps
Ja jestem bardzo wyluzowany szacowna Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2012, 17:35:04 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
Wilk
Gość
« Odpowiedz #236 : Wrzesień 03, 2012, 18:00:28 »

East raz gadasz że świadomość będzie a zaraz że JA nie będzie a to nie to samo? Świadomość samego siebie? Jak mówiłem mylisz pojęcia ego z JA. Ego tylko ciągle ja ja ja ja chcę nowy samochód, ja chcę nowy komputer... A że tam jest słowo ja nie znaczy że chodzi o JA Chichot

Ziemia będzie cięższa więc my będziemy musieli mieć budowę kości coś jak ptak Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2012, 18:02:12 wysłane przez Wilk » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #237 : Wrzesień 03, 2012, 18:14:08 »

East raz gadasz że świadomość będzie a zaraz że JA nie będzie a to nie to samo? Świadomość samego siebie? Jak mówiłem mylisz pojęcia ego z JA. Ego tylko ciągle ja ja ja ja chcę nowy samochód, ja chcę nowy komputer... A że tam jest słowo ja nie znaczy że chodzi o JA Chichot

Ziemia będzie cięższa więc my będziemy musieli mieć budowę kości coś jak ptak Uśmiech

Ja już wiem nawet, z czego to wynika- według Plejadian jesteśmy na etapie 3,5G,-
i dlatego takie chochliki Duży uśmiech/i]

songo

a moze tak?



Transformacja Caleya (powtorzylam za Lucyferem z watku o saturnie i prawach fizyki).
nie dość, że są liczne cykle- to są różwnież wiry, i tak się to kręci

<a href="http://www.youtube.com/v/ZHx6-keJbi8?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/ZHx6-keJbi8?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 03, 2012, 18:33:41 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #238 : Wrzesień 03, 2012, 19:05:53 »

Dodam tylko że takim chyba najbardziej obrazowym przykładem budowy Człowieka jest porównanie go do Wody.
Otóż jedna substancja Uśmiech
Trzy stany gęstości : Lód, Woda i Para Uśmiech
Jedna substancja Język
to pa Duży uśmiech
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #239 : Wrzesień 03, 2012, 19:20:08 »

Luz dopiero będzie, na razie jest ścisk, przekazów też.
Tutaj inna znana channelerka wypytuje Wyższe Ja jej bliźniaczego płomienia na temat Wzniesienia.
Choć generalnie bliźniak twierdzi, że nie będzie nagłego przejścia, to jednak po osiągnięciu "masy krytycznej" wszystko będzie nagłe. Ot taka sprzeczność.
Pamiętać jednak należy, że channelingi własnych Wyższych Jaźni są najbardziej ze wszystkich ograniczane przez osobowość i wierzenia channelera.


Mój Bliźniak o Wzniesieniu i przejściu na Nową Ziemię.

Laura: Hej chłopcy! Miałam interesującą rozmowę z moim przyjacielem. Poprosiłam mój bliźniaczy płomień w wyższej jaźni o odpowiedź na kilka pytań na temat Wzniesienia .. i myślę, że warto, opublikować to, gdyż nigdy nie miałam tak jasnych odpowiedzi na to wcześniej. Proszę pamiętać, że mój bliźniaczy płomień wcielił się na Ziemi w tym czasie.

Pytanie # 1 Czy będzie podział Ziemi?

ODPOWIEDŹ  1 - Wszyscy na Matce Ziemi wzniosą się z zastrzeżeniem osiągnięcia masy krytycznej. Jest to opóźnienie wiemy teraz .. czekanie na masę krytyczną, aby została osiągnięta. Takie podzielenie nie, a raczej nie jedno stałe. Możliwe jest, że to, co Ty i inni zobaczą, to będą tymczasowe zmiany częstotliwości Ziemi. Rozumiem przez to, że Ziemia nie zrobi tego za jednym zamachem, i to samo dotyczy gatunków ją zamieszkujących .. Będzie tymczasowy okres przepływu,  pomiędzy stanami, i liczący się fakt, to, że jesteśmy w tym okresie właśnie teraz.

Okres ten, to jest tymczasowe przejście gdy ziemia i tubylcze życie przełącza się z 3d do 5d i z powrotem kilka razy zanim 5d można będzie zachować na stałe.
Gdy wszyscy będą w 5d, nie będzie wycofań a pewien poziom szczerości i niewinności jest mile widziany w 5d też.
Gdy dusze zostały oczyszczone przez siebie z przeszłej karmy i plam, mają one prawo dołączać do ich statku ojczystego lub miejsca pochodzenia  i one mogą wybrać, czy jest to dla nich najlepsze, przedłużyć doświadczenia 3D, w celu ułatwienia przejścia bliskim lub czy chcą odzyskać swoje pierwotne ciała stałe w 5D i powrócić do domu, na statki,  będą miały dostęp do wszystkich możliwych przyszłości i równoległych rzeczywistości życia, będą pokazane i wszystkie opcje będą dokładnie przeanalizowane nic nie będzie pozostawione przypadkowi.
Więc będzie tymczasowy podział, ale to tylko w celu ułatwienia końcowego stałego przejścia w 5d.
Nowa Ziemia jest obecnie już narodzona. Jednak, jak u noworodka to zajmie jej czas na rozwój i funkcjonowanie jej samej w 5d.
Niektórzy z was odwiedzają nową ziemię, podczas gdy są w swoich snach, w Aurorze i w Wewnętrznej Ziemi jest już wszystko wzniesionym środowiskiem 5d, ale oba wymiary mogą współistnieć w określonych warunkach i okolicznościach mam nadzieję, że to jest teraz jasne?

Pytanie # 2 Czy 12/21 będzie po prostu kolejnym dniem. Tego samego starego porządku? Albo mamy duży przypływ światła i wzniesiemy się szybko. Całkowita zmiana?

ODPOWIEDŹ o 2 - już odpowiedziałem poprzednio mniej lub więcej ..
Bez rzeczywistej nagłej zmiany, energie są ciągle odbierane, i rosną w wielkości, jednak kiedy punkt lub masa krytyczna zostanie osiągnięta, wszystko będzie transformowane nagle odtąd, jesteście w powolnym budowaniu masy krytycznej teraz, ale gdy to raz zostanie osiągnięte, wszystko będzie transformowane nagle, nie ma dokładnej daty jako takiej ...
To wszystko jest w waszym własnym wytworem, jako twórców i jak daleko możecie przewidzieć i stworzyć zmiany potrzebne.
21 12 12 to kolejny portal, i ktoś może wybrać wznieść się w tym dniu rzeczywiście, jednak nie będzie zmuszania nikogo do wstępowania, ludzie muszą sami zdecydować, ostatecznie wielu z was może się wznieść, gdy kiedykolwiek zdecydują jeśli będą gotowi po 21 12 12, to jest tylko kolejne otwieranie bramy, czy zdecydujesz się przejść przez nią jest indywidualną decyzją.
Gdy wystarczająco dużo przejdzie przez bramę / portal masa krytyczna może być osiągnięta, i cała Ziemia może przejść przez portal.
Ci, którzy chcą pozostać w 3d będą przekierowywani na inne planety 3d po ich przejściowym wzniesieniu będą mieć jakiś "czas" (jednak nie ma czegoś takiego jak czas, nie istnieje w 5d) aby zdecydować się na dobre, czy 5d jest dla nich, czy nie.
Jeżeli będą woleli nie wstępować, będą przeniesieni, a wszystkie ich wspomnienia  z 5d będą naturalnie usuwane przez proces narodzin zwykle mający miejsce na wszystkich planetach gdy ktoś się wciela.

PYTANIE o # 3: Czy mosty powietrzne są prawdziwe, czy mój zespół skierował mnie do tej informacji po prostu, aby zachować mój umysł zajętym?

ODPOWIEDŹ o 3: Nie ma czegoś takiego, obawiam się, być może tylko dla załogi Ashtar, lightworkers potrzebni są na Ziemi, aby przynieść bardzo potrzebną masę krytyczną.
Po prostu myśl racjonalnie ..
Jeśli lightworkers będą usuwani .. kto pomoże Matce Ziemi się wznieść?
Wszyscy możemy odwiedzać Nową Ziemię, czyli 5D Ziemie gdy jesteśmy w głębokim śnie lub medytacji, albo jeszcze lepiej, gdy jesteśmy w kontakcie z naszym światłem wewnątrz.
Nowa Ziemia już istnieje wewnątrz nas wszystkich.
Tu i teraz, ona istnieje. Spójrz na nią swoim sercu, a zobaczysz ją.
Nie wolno zapominać, że wszyscy jesteśmy istotami wielowymiarowymi, po prostu przez nasze prawo urodzenia jako ludzie.
Gdy Matka Ziemia wzniesie się, oczywiście, będzie wielu, którzy będą rzeczywiście odbierani przez ich oryginalne rodziny gwiezdne i statki kosmiczne.
3 fale podnoszenia? Być może o wiele więcej, ale tylko, gdy raz masa krytyczna zostanie osiągnięta i Wzniesienie miało miejsce.
Jeszcze raz, mam nadzieję, że to pomogło

03 września 2012
Channeler: Laura Tyco
http://galacticlauratyco.blogspot.com/
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
east
Gość
« Odpowiedz #240 : Wrzesień 03, 2012, 21:00:50 »

East raz gadasz że świadomość będzie a zaraz że JA nie będzie a to nie to samo?

A czy te dwa słowa "świadomość" i "ja"  to synonimy ?
Nie ważne jak je rozumiesz, ale są inne , prawda ? Skoro tak, to raczej więcej niż prawdopodobne, że oznaczają coś innego.

Świadomość JEST. Zawsze. JA tylko teraz, na czas bycia. Niczym filtr. Zmienia się czasem, ale to tylko filtr. Jakby taki slajd. Slajd ożywa tylko wówczas, gdy przez niego przepuścisz światło, ale to jeszcze nie czyni obrazu. Dopiero PRZESZKODA (czyli ściana, albo białe prześcieradło, albo po prostu ekran ) ,czyli inny ośrodek, sprawia, że się slajd wyświetla .To samo w 3D ,tylko nazywa się to hologramem. Tym ,co widać .

I teraz - świadomość to światło. Ty to filtr. Ekranem jest to, w czym się wyświetla obraz, czyli samo życie. W przypadku hologramu to jest mgła Duży uśmiech
To i tylko to , dym, takie NIC KONKRETNEGO , wystarczy, aby hologram wyświetlił wirtualną rzeczywistość. Tak na prawdę to jest doskonały hologram, bo Natura miała miliardy lat na jego dopracowanie. To modelowo opisane fale (siły Van deer Walsa) są ową "mgłą" . Ta mgła wydaje się solidna i dlatego nazwyasz ją materią, ale tak na prawdę nie istnieje.

Cytuj
Świadomość samego siebie? Jak mówiłem mylisz pojęcia ego z JA. Ego tylko ciągle ja ja ja ja chcę nowy samochód, ja chcę nowy komputer... A że tam jest słowo ja nie znaczy że chodzi o JA Chichot
No dobrze, ale jeśli nie chodzi o ja, to o jakie JA chodzi ?
Nie widzisz tego, ze to nowa konstrukcja ? Ma początek, środek i koniec. Tak jak Twoje ciało z którym się być może utożsamiasz. Każde JA to coś odrębnego od NIE-JA - od wszystkiego innego.  O co chodzi, jeśli nie o odrębność ?

Dobra, przyjmijmy ,że mówiąc "ja" nie masz na myśli wcale rozdzielenia. Powiedzmy ,że masz na myśli Całość, która się poprzez wydzieloną cząstkę przejawia. Nawet jeśli, to czemu uparcie używać JA zamiast MY, albo JEDNIA, albo Pełnia ?

To tylko słowa i gra znaczeń oczywiście. Tak na prawdę mówiąc JA odczuwasz rozdzielenie i wiesz, że Ty to nie On. Sam fakt dobierania się ludzi w pary pokazuje, że rozdzielenie , czyli co najmniej dualizm, występuje. Ona to nie Ty. Jest .... inna Duży uśmiech

Ale tak w istocie to przejaw Całości tak jak i Ty.

Ha, w każdym razie przeskok nagły i niespodziewany jest czymś fajniejszym niż spodziewany i wcześniej "przebolany" Mrugnięcie - a tu zonk bo żadnego bólu nie ma hahaha. To tylko wyobrażenia bolały . Kogo bolały ?
 
Cytuj
Ziemia będzie cięższa więc my będziemy musieli mieć budowę kości coś jak ptak Uśmiech
ano może i tak, tylko, czy to dalej będziesz TY ? Czy już inny TY ? Czy jakikolwiek TY jest stały i niezmienny, a więc realny ? Wieczny ? Czy TY wiesz kim jesteś ?
A może bardziej odpowiednie pytanie : Czy wiesz już kim nie jesteś.
Zapisane
Wilk
Gość
« Odpowiedz #241 : Wrzesień 04, 2012, 15:19:49 »

Narazie to mało wiem Uśmiech Jeżeli będą my to samo to przejdzie na ja Uśmiech i będzie to taka zbiorowa istota Chichot a jeżeli nie będzie tego w ogóle to co będzie? A wiem że napewno nie jestem takim zwykłym człowiekiem Chichot
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #242 : Wrzesień 04, 2012, 17:08:37 »

Lubię czytać takie posty jak szacownego Wilka
Zwykłym człowiekiem taak jeszcze najlepiej pokornym, bojaźliwym i nie bójmy się powiedzieć ciemnym.
Od potopu ciągle to nam wmawiano, a tym nie pokornym palono ciała lub co tam tylko mogli to z nimi to robili.
Cóż teraz w innej przestrzeni nie potrzeba będzie specjalistów od tortur i manipulacji.
Dobrze jest więc że są ludzie którzy czują się jak Ludzie a nie owieczki Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #243 : Wrzesień 04, 2012, 19:56:49 »

Na blogu krystal28 pojawiło się tłumaczenie ciekawego przekazu o ewolucyjnym Wzniesieniu.


Kroniki Kryzysu Wzniesienia

04 wrz 2012


 Hierarchia Galaktyki, spisał Ramaathis-Mam, lipiec 2012

 Tłumaczyła Ludmiła Zarzycka, edycja Anna Burakowska

Z plazmatycznego Centrum Galaktyki zwracamy się do wszystkich mieszkańców planety Ziemi, by przekazać wam przesłanie nadziei i miłości.

Znajdujecie się w zwrotnym punkcie ewolucji galaktycznej, co pociąga za sobą przyspieszenie oraz przemianę parametrów energetycznych, wibracyjnych i ewolucyjnych waszego Układu Słonecznego, jednego z peryferyjnych układów tej Galaktyki.  Wszystko na waszej planecie jest podporządkowane programom przemiany wzorców ewolucyjnych, które wykreują odmienną wizję egzystencjalną i ewolucyjną.  Nie jesteście sobie w stanie nawet wyobrazić skutków psychicznych, emocjonalnych oraz duchowych, jakie spowoduje zmiana ewolucyjna, której podlegacie w sposób nieunikniony i nieubłagany. Wszystkie procesy wzrastania i transformacji zachodzą poprzez fizyczne, psychiczne i emocjonalne działania wpływając na perspektywę postrzegania samego życia oraz ewolucji. Gdy przyjrzycie się uważnie jakiemukolwiek zdarzeniu zachodzącemu w świecie przyrody, dostrzeżecie, że wszystko doświadcza przemiany określającej stopniowo cechy charakterystyczne i cel tego doświadczenia. Nasienie każdej rośliny na początku jest bezkształtne i nie przedstawia cech charakterystycznych królestwa roślin. Jednak dzięki boskiej energię mutacji i ewolucji przechodzi przez różne etapy rozwoju, aż do uzyskania pełni swej właściwej formy.  Odnosi się to do wszystkich królestw przyrody, jak również sfer kosmicznych.  Wszystko rozpoczyna się od boskiej cząstki kiełkowania i stopniowo rośnie przemieniając się aż do zamanifestowania swojej pełni i celu życia.

Analogicznie wy, jako ludzie, nie jesteście oddzieleni od takiego procesu zmiany ewolucyjnej, ponieważ stanowi on część samego życia oraz boskiej ekspresji wszechświata będącego w procesie rozszerzania się i nieustannej przemiany. Proces ten jest manifestacją boskiej energii zawartej w każdej świadomej, atomowej i subatomowej cząstce życia, która, współdziałając z energią twórczą, kreuje boski fenomen życia i ewolucji.   Konsekwencją jest transformacja, jakiej wasza cywilizacja i planeta obecnie doświadczają.  Zmieniają się same parametry ewolucji, ponieważ konieczne jest duchowe przekształcenie, które wpłynie na wasze postrzeganie, uczucia, myśli i zachowania.

Doświadczany przez was kryzys społeczny jest syntezą procesu ewolucji, w którym wzorce duchowe zostały wyparte przez bardzo ograniczoną perspektywę egzystencjalną.  Moralne, etyczne i duchowe zasady są na Ziemi w zaniku, dlatego, że większość ludzi wybiera wsteczne parametry życia i ewolucji, a ich szkodliwe skutki są dla waszej cywilizacji bardzo widoczne.  Chciwość, niezgoda, agresja, eksploatacja środowiska oraz bliźnich stanowią dowody braku wrażliwości.  Jako istoty nieśmiertelnego światła, zawarliście umowę z inwolucyjnymi wzorcami, które podstępnie zainstalowały się w waszej tkance społecznej i wewnętrznej strukturze na mocy waszego wyboru.  Nie jesteście ofiarami żadnego kosmicznego ani rządowego spisku, ponieważ poprzez waszą bierność daliście swoje przyzwolenie, by ludzkie i kosmiczne czynniki inwolucyjne przeniknęły do systemów społecznych.  Nie istnieje żadna istota ani ludzka zbiorowość, która mogłaby nie stosować się do boskich praw życia i ewolucji bez narażenia się na proces korekty.  Skutki przekraczania tych praw mają bardzo bolesne konsekwencje. Jednak to skuteczna terapia prowadząca do tego, by wasza ludzkość odzyskała mądrość i duchową wrażliwość utraconą na własne życzenie.

Większość ludzkości oddaje moc wyboru wstecznym i zgubnym wartościom, koncepcjom, zwyczajom i zachowaniom, które mają konsekwencje na mocy karmicznych i ewolucyjnych praw równoważenia.  Wasza cywilizacja ciągle nie pojęła w pełni funkcjonowania prawa przyczyny i skutku, które nieprzerwanie działa we wszystkich sferach kosmicznych jako mechanizm naprawy i duchowego wzrostu.  Niszczycielskie efekty łamania boskich praw wyrażają się na Ziemi poprzez głębokie kryzysy społeczne, wstrząsy psychiczno-emocjonalne, konflikty wojenne, brak stabilizacji oraz zbiorowy chaos.

Jako istoty światła, posiadające moc wolnej woli i wyboru, zawsze macie możliwość kultywowania wartości duchowych albo rezygnacji z nich i łamania etycznych, moralnych i duchowych praw uniwersalnych. Jest to część waszej genetyki ewolucyjnej i klucz do ewolucji oraz wznoszenia duchowego.  Oczywiście skłonności do nadużyć stanowią przeszkodę, z którą wszyscy musicie się skonfrontować i pokonać ją, by móc połączyć się z waszą Istotą Boską i z Nieskończonym Stwórcą przejawiającym się, gdy w waszym społeczeństwie panuje harmonia, pokój, miłość oraz braterstwo.

Jako cywilizacja znajdujecie się na szczycie upadku etycznego, moralnego i duchowego, co przejawia się w sposobie, w jaki wchodzicie w relacje z waszymi bliźnimi oraz z ekosystemem będącym wskaźnikiem zdrowia oraz duchowej wrażliwości cywilizacji.  Toksyczne osady psychiczne i emocjonalne są cały czas wchłaniane przez sferę planetarną, wpływając tym samym na wasze otoczenie i środowisko.

Kryzys duchowych wartości zauważalny w tej sekwencji ewolucji niesie wam chaos, niezgodę i strach niszcząc psychiczne, emocjonalne i duchowe zasoby. Kiedy człowiek wyrzeka się swej duchowej tożsamości, wyłania się aspekt instynktowny cechujący niższe gatunki życia. Wszyscy, bez wyjątku, działacie jako mechanizm przemiany geofizycznej, energetycznej i wibracyjnej Ziemi i wchłaniacie balast energetyczno wibracyjny emitowany przez Gaję. Chaos polityczny, społeczny i ekonomiczny osiąga punkt krytyczny. Stanowi wynik deprawacji duchowej tożsamości oraz wyraz nieświadomości i ignorancji człowieka.

Większość ludzi zapomniała, że dzielicie przestrzeń ewolucyjną z innymi, niższymi gatunkami życia, które również są istotami światła w stanie ewolucji, a które ignorujecie, maltretujecie i niszczycie bez wyrzutów sumienia ani litości.  Nie jesteśmy w stanie wyliczyć wszystkich aktów okrucieństwa, których ludzkie istoty dopuszczają się każdego dnia w stosunku do swych bliźnich, planety oraz wszelkiego życia na niej. Powinniście zrozumieć, że taka postawa powoduje dysfunkcjonalność, wymagającą zrównoważenia, by rozsądek, solidarność i duchowa wrażliwość powróciły na planetę Ziemię.  Jakże często ludzie zachowują się jak pozbawione rozsądku istoty kierujące sie instynktem i namiętnościami. Jako cywilizacja zatraciliście umiejętność rozróżniania pomiędzy tym, co etyczne i możliwe do przyjęcia a tym, co nieetyczne i nie do zaakceptowania.  Aborcja, rzeź zwierząt w celu ich spożywania przez okrutne, pozbawione sumienia istoty ludzkie, zatrucie środowiska… a wszystko, by zadowolić chciwość przywódców i potrzeby konsumpcyjne nieodpowiedzialnych obywateli… seksualne wykorzystywanie nieletnich, prostytucja kobiet, handel embrionami, eksperymenty genetyczne na zwierzętach i ludziach, szkodliwe dla zdrowia genetyczne modyfikowanie żywności, rytuały satanistyczne… To lista czynów niezgodnych z kosmicznymi prawami, zaprzeczających życiu Najwyższemu Stwórcy.

Miliony ludzi pozbawione są podstawowych środków do życia, a zasoby Ziemi łupione przez mniejszość o nienasyconej manii wielkości.  Zanik wartości i degradacja są instalowane w umysłach młodzieży i znacznej części ludności na świecie. Tylko niewielki sektor operatorów światła protestuje przeciwko takiej zniewadze zasad etycznych i moralnych oraz duchowej apatii reszty – zagubionej, przygnębionej i niesprzeciwiającej się podobnym wypaczeniom.

Jak możecie zauważyć, powyższa analiza jest dość niepokojąca. Efekty takiego postępowania z pewnością dotkną cywilizacji przejawiającej ignorancję wobec Nieskończonego Stwórcy i Jego kosmicznych praw.  Nie wydaje się to wam egzystencjalnym i duchowym absurdem? Wyzwolenie jest w waszym zasięgu, a jednak wydaje się, że historia się powtarza, a wy narażacie się na doświadczenie mechanizmu ewolucyjnej korekty, aby wasza ludzkość w końcu odzyskała rozsądek i wrażliwość duchową.  Znajdujecie się na wielkim ewolucyjnym rozdrożu, a decyzje, które podejmiecie i przejawione postępowanie będą tym, co wpłynie na waszą ewolucyjną przyszłość.  W ostateczności, kryzysy ewolucyjne są mechanizmami używanymi przez Wszechświat i Nieskończonego Stwórcę, by ocalić ludzkość z duchowej śmierci i ustanowić uniwersalne wzorce obowiązujące w światach duchowej ewolucji.

Teraz dawana jest wam sposobność, by przeistoczyć się w istoty ewolucyjnego światła lub istoty człekokształtne pogrążone w stanie regresji ewolucyjnej, która wyłączy was z rzeczywistości kosmicznej na tysiące lat na planetach niższej ewolucji.  Nasze wysiłki, aby wprowadzić wibracyjne wzorce piątego wymiaru są oczywiście kontynuowane, lecz po wyczerpującej analizie dochodzimy do wniosku, że tylko mniejszość będzie w stanie je w pełni zintegrować. Nie oznacza to selekcji, lecz tylko wasz indywidualny wybór, ponieważ nie wszyscy wibrujecie na tym samym poziomie ewolucyjnym. Oczywiście, operatorzy światła proszeni są, by stale zwiększali swe wysiłki i własnym przykładnym postępowaniem oddziaływali na jak największą liczbę osób dotkniętych wirusem zastoju oraz  inwolucji. Ważne, abyście zrozumieli, że nasza oferta duchowego wznoszenia nie spotyka się z wielkim zainteresowaniem w waszym systemie społecznym. Tylko mniejszość w pełni włączona jest w proces wzniesienia, inni zaś znajdują się w ewolucyjnej śpiączce i wybierają oddzielenie od tego  wielkiego daru wyzwolenia i wznoszenia duchowego.

My jednak nadal pracujemy, by podnosić poziom świadomości i duchowej wrażliwości. Nigdy nie tracimy nadziei na to, że wirus wyzwolenia rozsieje się po całej planecie. Kryzys, zaprojektowany przez nas, ma uaktywniać wrażliwość ludzi pogrążonych w duchowym śnie oraz przyspieszać proces wznoszenia.  Nasze siły kosmiczne są w pełni aktywne kontrolując wydarzenia, jakie mają i będą miały miejsce na waszej planecie.  Zapraszamy was, abyście zainwestowali dodatkową energię w proces głębokiego oczyszczenia cieni oraz integrację  wodnikowych wzorców duchowych.

Nie pozwalajcie, aby strach panował nad wami. Kryzys ewolucyjny jest tylko terapią, którą wasze Wyższe Ja oraz Wyższe Ja planetarne stosują, by wznieść się ponad duchową i ewolucyjną śmierć, której podlegaliście.  Jeśli jesteście zsynchronizowani z planem boskim, otrzymacie środki i prowadzenie we wszystkim, co będzie się działo. Zwróćcie się do waszego wnętrza i wezwijcie obecność Nieskończonego Stwórcy nadzorującego i projektującego scenę kosmiczną i ewolucyjną waszej planety oraz wszechświata.  Ponowne połączenie i pojednanie z Bogiem są niezbędnymi warunkami w waszej dynamice duchowego wzrostu, by nadchodząca lawina energetyczna i wibracyjna nie wyrządziła wam żadnej krzywdy.

Oto jest nasze przesłanie nadziei. Prosimy, byście je rozważyli i zaangażowali się bez zastrzeżeń w proces planetarnej i ludzkiej przemiany ewolucyjno-duchowej. Przekazujemy wam modlitwę-wezwanie do ponownego połączenia i komunii z Nieskończonym Stwórcą. Powinniście mówić ją trzy razy dziennie w stanie głębokiego skupienia.  Stopniowo, dzięki niej będziecie coraz bardziej doświadczać Boskiej Obecności w waszym życiu.

 

WEZWANIE DO OJCA KOSMICZNEGO

Wzywam, proszę i błagam o przypływ boskiej łaski w odpowiedzi na wołanie mojej Esencjonalnej Istoty, która pragnie odczuwać twórczą obecność Kosmicznego Ojca wibrującą w moim wnętrzu.

Boskie Serce, przemień się w sanktuarium pokoju, miłości i szczęścia, w którym będę wielbić Uniwersalnego Boga, by mnie prowadził i chronił od wszelkich zniekształceń w moim wnętrzu i wchłanianych z zewnątrz.

Nieskończony Wieczny Boże, zlej Twą Łaskę i Moc na istotę światła, która korzy się przed Twym dostojeństwem i błaga, byś przepełnił ją Swą łaską, współczuciem i bezgraniczną miłością.

Kosmiczny Ojcze, pomóż nam odczuwać Ciebie w naszych sercach i umysłach, byśmy pod Twoją pełną miłości opieką integrowali wzorce miłości uniwersalnej.

Jesteśmy Twymi ukochanymi dziećmi i pragniemy wibrować we współdziałaniu z Twym pełnym miłości światłem, pokojem i harmonią, którymi obdarzasz wszystkich pragnących żyć w zgodzie z uniwersalnymi, boskimi prawami życia i ewolucji.

Pragniemy, byś nam błogosławił i obdarzał siłą oraz inteligencją duchową niezbędną do realizacji Twoich boskich planów i przejawienia Twej miłości, szacunku i bezwarunkowej służby.

Jesteśmy gotowi służyć Tobie, szanować Cię i wielbić, ponieważ to Ty stworzyłeś nas jako ekspansję Swego boskiego serca wypełnionego dobrocią i nieskończoną miłością.

Dziękujmy Ci Uniwersalny Ojcze za danie nam możliwości służenia Tobie, wielbienia Cię i szanowania poprzez nasze słowa, myśli oraz boskie działania. Prosimy pobudzaj nas do wyrażania Tobie naszej miłości oraz bezwarunkowego, absolutnego oddania Twoim boskim zamierzeniom.


Link: http://krystal28.wordpress.com/2012/09/04/kroniki-kryzysu-wzniesienia/
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Wilk
Gość
« Odpowiedz #244 : Wrzesień 04, 2012, 21:15:38 »

Modlitwa? A nie lepiej tak własnymi słowami tak prosto od serca? A nie tam jakieś wierszyki...

A teraz niby mała grupka przejdzie? Niech lepiej się zdecydują... Widać niezła dezinformacja: Tak malućki nie przejdziesz bo się nie wznosiłeś...
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #245 : Wrzesień 04, 2012, 21:46:47 »

Nie nazwano tego modlitwą, bo wiadomo z czym się kojarzy. Czy nią jest, czy ma robić za afirmacje to odczucia indywidualne.
Spójrz na Wzniesienie bardziej jako obserwator. Popatrz wokół siebie, jaki procent ludzi, których znasz uznałbyś za obudzonych lub choćby mających pojęcie o duszy, reinkarnacji, rozwoju, duchowości czy świadomość zaistnienia Wzniesienia?
Wzniesienie to nie jest coś, co "się należy" z klucza, gdyż wtedy cały rozwój, nazwijmy duchowy, bo nie mam lepszego słowa, a w ogóle jakiekolwiek prawa kosmiczne, Boskie i częściowo ludzkie nie miałyby sensu.
Niektórzy nie są i nie będą gotowi, i nie ważne, czy nazwiemy to osobistą wibracją, czy inaczej.
I o tym właśnie mówią, kwestia oceny ilościowej to gdybanie i nasze i ich, bo wolna wola obowiązuje i choć nie znamy kontraktów dusz to nadal wszyscy liczą na wspomnianego "wirusa przebudzenia".
Zawsze przekazy podkreślają, że nic "nie jest wykute w kamieniu", bo efekt końcowy zależy od niewiarygodnej ilości zmiennych, a w największej mierze od nas samych, ludzkości zbiorowo.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
east
Gość
« Odpowiedz #246 : Wrzesień 05, 2012, 12:42:57 »

Cytuj
Jesteśmy gotowi służyć Tobie, szanować Cię i wielbić, ponieważ to Ty stworzyłeś nas


Oto kluczowy zwrot. Ponieważ Jesteśmy to służymy Duży uśmiech
Uznano, że oto koniec lata, a więc czas żniw dla Panów-stworzycieli swoich implantów.
Ale to także oznacza, że się im kończą argumenty. Czas zbierać co się da i się wynosić mości Panowie inżynierowie.

@blue
Cytuj
Wzniesienie to nie jest coś, co "się należy" z klucza, gdyż wtedy cały rozwój, nazwijmy duchowy, bo nie mam lepszego słowa, a w ogóle jakiekolwiek prawa kosmiczne, Boskie i częściowo ludzkie nie miałyby sensu.
Ach no właaaśnie. Chodzi o to , abyś czuł ciśnienie na rozwój, bo inaczej , gdyby Wznienienie miało dotyczyć wszystkiego co jest w tej gęstości automatycznie, to po co byłoby się starać ?
Przekonanie o tym ,że należy się wybrańcom to podstawa do poszukiwań opcji gwarantujących najlepsze miejsca możliwie w pierwszym rzędzie.

Oczywiście żadnych gwarancji nie masz, no ale coś robić trzeba, aby nie zostać, w razie czego, pominiętym Duży uśmiech

Head hunterzy tylko na to czekają Mrugnięcie Nie, wcale nie po to, aby Ciebie wykorzystać, wręcz przeciwnie. Po to, aby Cię ozłocić, a nawet jeszcze mocniej Ciebie upewnić, dopingować , edukować, osadzać, ukorzeniać w Istnieniu.

Bez Ciebie ich byt jest bez sensu. Nie żywią się wcale Tobą, tylko esencją życia, które przez Ciebie przepływa.
Dlatego po pierwsze to utrwalanie Ciebie, a po drugie, to uczynienie z Wzniesienia czegoś wyjątkowego.

Z drugiej strony - ponieważ nie jest to jednolita klika pasożytów - niższe i cięższe wibracje wciąż usiłują utrzymać ludzi i całą Ziemię w nieświadomości, co do Wzniesienia. Może to prześpisz ?
Może będziesz cierpiał bardziej, albo się cieszył - to  nie jest ważne -  obyś tylko był i karmił swojego Pana.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 05, 2012, 12:58:22 wysłane przez east » Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #247 : Wrzesień 05, 2012, 13:53:53 »

Ot utrafił braciak w sedno  Duży uśmiech
Służyć to mi mogą moje spodnie co je sobie w promocji nabyłem Duży uśmiech
  blueray21 toć jest tu kilka działów mówiących o religii czy bogu dlaczego nie tam takie wierszyki Cool Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 05, 2012, 13:54:05 wysłane przez Przebiśnieg » Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #248 : Wrzesień 05, 2012, 14:44:47 »

Wierszyk był przy okazji bo nie wypada obcinać całości przekazu, a temat był bardziej o ewolucyjnym charakterze Przejścia / Wzniesienia, stąd tutaj.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #249 : Wrzesień 05, 2012, 14:55:41 »

Wierszyk był przy okazji bo nie wypada obcinać całości przekazu, a temat był bardziej o ewolucyjnym charakterze Przejścia / Wzniesienia, stąd tutaj.


Ależ nie musisz się z niczego tłumaczyć blu.... wzniesienie nieodwołalnie nastąpi, a  że nie wszyscy wybrali ten sam kierunek drogi? szacun dla wolnej woli.

Naprawdę mało istotne są same słowa, zawsze muszą być potwierdzone przez czyny, ponieważ wszystko jest energią nie da się zaprzeczyć tworzonej osobiście wibracji. Ona jest dowodem i przepustką w korespondującą z nią przestrzenią.

Ot i tyle.. niech każdy czyni to co mu serce dyktuje.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 05, 2012, 16:40:02 wysłane przez Kiara » Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.164 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

artofwar lolwfpolska turback pogromcymitow 1sdh