Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 28, 2024, 13:52:35


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wzniesienie - przeskok, ewolucja czy rewolucja?  (Przeczytany 156538 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #250 : Wrzesień 05, 2012, 16:37:52 »

Steve Beckov na swojej stronie napisał cykl artykułów na temat niemal identyczny z tytułem tego wątku, ze względu na wiele pytań czytelników, ale nie był widać wystarczająco przekonywujący, bo pytania pozostały. Więc w kolejnej "godzinie z aniołem" mamy "wywiad" Steve ponownie z Archaniołem Michałem, dla wyjaśnienia kwestii ewolucyjnie / skokowo, co zajęło większość z tej godziny.
Stwierdzenia AA Michała wobec kwestii "co jeśli", czy "poczekam zobaczę" są dość radykalne i jasno stanowią, że wątpliwości, bez wątpienia zatrzymują nas w 3-cim wymiarze.
Jest to zapis (transkrypcja) programu na żywo, więc jest nieco nie gramatycznie.
Umieszczam tylko fragment dotyczący w/w kwestii. Poczytać warto.


SB: Dziękuję, Panie. No cóż, zamierzam prosić o jakąś otuchę do słuchaczy, i powiem ci, co to jest, co mam na myśli. Pamiętasz w osobistym czytaniu, które miałem  17 sierpnia tego roku, prosiłeś mnie, aby porozmawiać o tych obawach i strachu, który wiele osób czuje o "co jeśli?" wokół Wzniesienia, ponieważ czają się w cieniu ?

A ostatnio pojawił się komunikat z bardzo znanego źródła, które wydaje się podnosić strach "co jeśli?" jakby dawanie stopniowego widoku Wzniesienia, które wydaje się kontrastować z Twoim zdaniem bardziej nagłym.

Czy Możesz pomóc - i rozumiem, że po prostu dałeś nam trochę odpowiedzi wcześniej; przewidując moje pytanie - ale czy możesz dać nam dalszej pomocy w pogodzeniu pozornie różnych nagłego i stopniowego widoku Wzniesienia, które istnieją wśród szanowanych źródeł mówiących dla Światła?

AAM: byłbym szczęśliwy. I za to, proszę was, abyście zakotwiczyli w waszych sercach oraz w niebieskim płomieniu prawdy, które są zakotwiczone w rzeczywistości wiedzy. Więc potrzeba trochę czasu, aby to zrobić, gdy zaczynam się z tobą tą dyskusję. I ona jest bardzo potrzebną, dyskusją. I jestem zadowolony - wszyscy jesteśmy zadowoleni, rzeczywiście - że to zostało podniesione w taki sposób, aby prowadzić tę rozmowę, która jest absolutnie konieczna.

Kiedy powiedzieliśmy wam, zbiorowo i indywidualnie, w czytaniach i w ambitniejszych formach, że Wzniesienie jest procesem, a nie pojedynczym wydarzeniem nie datą, nie czasem teraz, to nie znaczy, że nie nawiązuje lub kotwiczy w datach i godzinach. Oczywiście, że jest, bo wasza trzeciowymiarowa rzeczywistość jest zakotwiczona w określonej formie.

Ale to, co jest najważniejsze w podnoszeniu tego problemu, to jest podniesienie tego strachu, od kwestii zdrady, kwestii wiarygodności, kwestii "Co jeśli?" Co zrobić, jeśli się nie uda? Co zrobić, jeśli nie jestem wybrany? Cóż, zajmowaliśmy się tym, raz po raz. I mówimy do was portal jest nie tylko otwarty, ale wszyscy są mile widziani, wszyscy są zaproszeni.

I wszyscy są wspierani w sposób, o którym nie macie pojęcia, aby przejść przez tą rzeczywistość - tak, zmiany w wymiarach. Ponieważ Rada channelowała i mówiła,  że Gai jest już dobrze, dobrze zaawansowana. Jest to wydarzenie, które jest jej, i wszyscy na planecie towarzyszą jej.

Teraz, to nie daje pierwszeństwo lub więcej uwagi dla jednej grupy, jednego królestwa, jednej planety nad drugą. I nie chciałbym tego sugerować. Ale jeśli jesteś na planecie, i jeśli jesteś chętny, aby otworzyć swoje serce - i wielu z was już przeszło proces Wzniesienia – czy to oznacza, że nie będą wznosić? Oczywiście nie. Oni już zakończyli proces. Ale jeśli jesteście zakotwiczeni w i na Gai, to jesteście już w toku.

Czy Gaia ma  zdolność, aby omieść, przeciąć ( przebiec)  krótko, jak miotła, czy piórko, na trzeci i czwarty? (1) Tak. Ale ona jest zakotwiczona w pełni do piątego wymiaru. Pomyśl o tym, że jej serce jest zakotwiczone do piątego, przez szczyt kuli, jeśli myślisz o tym, jak o kuli lub balonie, przeczesującym wyższe wymiary, które będą również w pełni dla was dostępne.

Teraz to, o co prosicie to, czy będzie cała ludzkość wybrana lub być przeniknięta w kosmicznej chwili? Czy to będzie zmiana w chwilę? A odpowiedź jest taka, której prawdopodobnie nie chcecie usłyszeć, ponieważ to tak jest, i tak nie jest.


Czy zaistnieje kosmiczne wydarzenie? Absolutnie. Czy jest otwarcie? Tak, i to już się rozpoczęło. Pomyśl o tym jak o otrzymaniu biletu i zajęciu swojego miejsca na koncercie wcześnie. I bierzesz już udział, słysząc muzykę, rozgrzewki zespołu. Ale są tacy, którzy przybędą na czas na koncert, i są tacy, którzy przyjdą późno, ale nadal będą starali się w nim uczestniczyć i mieć nadzieję, że nie stracili za dużo.


Czym ta dyskusja jest tak naprawdę o stopniowym Wzniesieniu,  to jest o strachu i lęku przed zdradą i kwestią własnej wartości. Czy byłoby to smutne, nieszczęśliwe, jeśli niektórzy zdecydowaliby się odejść? Oczywiście, byłoby. Ale jak dobrze wiesz, my nigdy nie kolidujemy z wolną wolą. Nie będziemy tego robić, i też nie będą wasi gwiezdni bracia i siostry.

Czy będziemy „zmiatać” was z niebezpiecznej drogi? Tak. Czy będziemy zakłócać pragnienia waszej duszy i wolnej woli w ludzkiej postaci? Nie. Czy zrobimy, co mamy do zrobienia w zakresie naszych obietnic w służbie Jedynego? Tak. I chcemy, abyście wszyscy nam towarzyszyli.

Więc pytanie o stopniowe (Wzniesienie) naprawdę dotyczy bardziej okresu po wydarzeniu, to, o co właśnie teraz prosimy, w waszym czasie i przestrzeni, aby skupić sie, skoncentrować się, na tym: Co masz zamiar stworzyć? Co chcesz współtworzyć z nami? Jak ma twój nowy świat wyglądać, smakować, pachnieć? Jakie doświadczenia zdecydowaliście się mieć dla wzniesionej istoty, jako wzniesionej rasy?

Więc, czy trzeciowymiarowe zmiany już trwają? Czy będzie kulminacja pod koniec - i nie będę przyparty do muru do rzeczywistej daty i czasu - ale czy ta kulminacja  zakończy się na końcu roku? Tak. (2)

Ale jeśli szukasz osobliwego zdarzenia, to zajrzyj do twojego serca. Zajrzyj do środka wiedząc, co już ma miejsce. Absorbujecie, jecie, spożywacie informacje, a który jest częścią naszej świętej forum, i to jest częścią naszego świętego forum, drogi Steve, które ty i ja sformułowaliśmy. (3)

To jest mieć wiele wizji, wiele poglądów, wiele opcji do wyboru informacji, ale wyborów, które zaczynają eliminować też / albo dualizm. Czy nie uważasz, że serce może trzymać kilka perspektyw na raz? Oczywiście, że może. Ale czy tam jest tylko jedno rozwinięcie i plan? Tak.

Czy może istnieć wiele interpretacji, jaki ten plan będzie gdy przyjdzie? Tak, bo na to macie wpływ i w rękach zbiorowości ludzkiej w tandemie, nie osobno, ale w tandemie z waszymi braćmi i siostrami z gwiazd, w tandemie z Wzniesionymi, w tandemie z tą Radą i we współpracy ze Wszystkim.

Więc to nie jest kwestia, że jeden widok jest dokładny. To jest perspektywa, którą oni biorą w tym, co czują - czują! – (do czego)  ludzka rasa jest zdolna w warunkach przejściowych. Teraz, co wam sugeruję to jest ludzki kolektyw, to zbiorowe oblicze Boga, jest zdolny i okazuje się zdolny do zwrotu jak moneta, stworzenia natychmiastowo.

Nie widzę żadnych znaków w waszej zbiorowości, w masach, które stanowią drogowskazy, żeby istniała chęć stopniowego rozwinięcia. Czy istnieją pewne istoty ludzkie, który będą zawsze, jeśli są one w ludzkiej postaci, chciały, aby rzeczy były powolne i uporządkowane? Tak. Ale to jest również w oparciu o system wierzeń, że szybka zmiana nie może być uporządkowana.

Kiedy patrzysz na obejmowanie, o którym nie rozmawialiśmy dużo, o szóstym wymiarze, to jest twórczy chaos. Jest zarządzanie tym chaosie i energiach kodów tworzenia, zestrojenie do stworzenia nowej planety i nowego sposobu bycia, o czym myślisz, jako myśleniu, doświadczaniu, gdyż twój punkt odniesienia jest w Trzecim wymiarze, chociaż wielu z was już jest dobrze do piątego, szóstego i siódmego.

Twój punkt odniesienia jest: "To jest tak, jak robimy rzeczy." Ale to jest stary paradygmat. To jest stare myślenie. I podkreślam, to jest myślenie. Idź do serca Twojej wiedzy, w samym centrum tego, co zostało wszczepione w was, bo postanowiliście przynieść to ze sobą. Przyszliście być katalizatorami dla tej wspaniałej imprezy o nazwie Wzniesienie, przesunięcia  z umysłu do serca, do wyższej sfery bytu, jedności, więzi i równowagi.

W tym miejscu, do którego się przesuniecie, to nie ma miejsca dla tego strachu, o którym mówisz, z którego jestem zadowolony, że przyniosłeś go naprzód. Nie ma "co jeśli?"

Teraz porozmawiajmy o minusach tych dywagacji "co jeśli?". Obniżają wibracje. To obniża twoją częstotliwość. Utrzymuje was mocno i zdecydowanie zakotwiczonych w trzeciej rzeczywistości. To ciągnie was w dół. To wciąga was jak dziura. Dlaczego miałbyś chcieć tam iść? Dlaczego nie chcesz współtworzyć różnych doświadczeń z nami?

Tak więc, "co jeśli?" Jest strachem, że będziecie zawiedzeni. Możesz powiedzieć: "Tak, Panie, to prawda, bo byłem zawiedziony, wiele, wiele, wiele razy. Dałeś nam prognozy i które nie nadeszły. Dałeś nam daty, a one nie nadeszły. Jestem głupcem na zlecenie? "

Nie myśl, że ignorujemy, albo udajemy, że wasze serca i wasze uczucia nie istnieją. Oczywiście, że wiem. Oczywiście bierzemy pod uwagę. Dlatego właśnie zostaliście zalani, bezpośrednio i nadal w sposób ciągły, miłością, Matki / Ojca Jedności. Dlatego twoi bracia i siostry są gwiezdne owijają was kokonem tak jak oni owijają kokonem Gaię. Wszyscy pracują ze St Germain wysyłając wam jego fioletowy płomień tak, że możecie delikatnie i na stałe, odpuścić sobie ten strach "co jeśli?".

Jak to zrobić? Jak to zrównoważyć z waszym intelektem, który mówi "nie chcę być ustawiony. Nie chcę być zawiedziony, rozczarowany. Nie chcę, aby moja wiara rozpadła się pode mną. "

Rozumiem to. Moi drodzy przyjaciele, ja absolutnie rozumiem. My wszyscy. I to jest również jedna z lampek, które pochodzą z tego punktu widzenia, można powiedzieć, o stopniowym odsłanianiu. Bo to jest tak, jak wam dano, intelektualnie i emocjonalnie i duchowo, dano wam właz bezpieczeństwa, pewność. Więc to jest dar. Nie jest to mylące. To należy rozumieć i ma być postrzegane jako reasekuracja.

Jesteście wszyscy w toku. Czy trwacie przy różnych prędkościach? Czy wprowadzacie częstotliwości i proces w różnych stopniach? Tak. Niektórzy z was wrzucili się do niego sami, i to jest wszystko, co można myśleć o tym, oddychać, jeść, żyć. Są inni, którzy są nadal bardzo zaangażowani w trzecim. Czy to dobrze, czy źle? Nie, to jest po prostu to, co jest.

Ale niezależnie od tego, czy myślisz, czujesz, wierzysz, że jest to dzień, wydarzenie czy proces, to nie ma znaczenia. Ty już tam jesteś. Jesteś już w toku. A my nie ustanawiamy hamulców. Nie zamierzamy powiedzieć: "Cóż, była zmiana w Boskim planie."

Czekaliśmy przez eony. Nastąpiło dostrojenie na większej ilości poziomów, w większej ilości wymiarów, niż możecie sobie wyobrazić, aby to się rozwinęło. To nie jest po prostu o to, czy indywidualnie, jesteście gotowi. Byliście gotowi w chwili, kiedy powiedzieliście do Matki / Ojca, "Pójdę, pomogę, a moim celem jest się wznieść." I to zrobicie.


Czy to wyjaśniło Twoje pytanie?

SB: Dziękuję, Panie. Zrobiło i to bardzo wymownie. I jestem pewien, że będzie bardzo pomocne. Ale mam dwa luźne wątki, do których dojdę za chwilę. Chciałem tylko powiedzieć, że w tej godzinie chciałbym również porozmawiać o ograniczaniu, a niektórych widokach wydarzeń, które uważa się, że nadejdą w naszej przyszłości. Więc chciałbym, dostać się do tego w ciągu minuty.
Ale zanim  to zrobię, wiesz, że ludzie mają tendencję do myślenia, zwrócania rzeczy do punktu lub do wnioskowania. Więc Chciałbym tylko usłyszeć potwierdzenie dwóch rzeczy: po pierwsze, że idziemy do piątego, nie do czwartego, chyba że w zatrzymamy się drodze, ale do piątego w krótkim czasie. A drugie, ty sam, przez Celia Fenn w dniu 25 lipca 2011 roku, powiedział, że dwanaście - 21/12/12, 21 grudnia 2012 - będzie jedna z wielkich ceremonii inauguracji nowej rzeczywistości ziemskiej.

Więc, się, wydaje się, że brałeś pod uwagę datę. I powiedział wcześniej w show "Nie przypinajcie mnie do dat." Tak, najbardziej w świecie, myślę, myślę, że Wzniesienie nastąpi w dniu 21 grudnia. Czy to jest poprawne?

Tak, to są moje dwa pytania, Panie. Idziemy do piątego? I jest 21 grudnia 2012, nieprawidłową datą?


AAM: Jesteś wytrwały jeśli nic innego, mój przyjacielu.

SB: Dziękuję, Panie.


AAM: Tak, idziecie do piątego wymiaru. Ale ponownie zwróćcie uwagę na fakt, że gdy będziecie w piątym wymiarze, zakotwiczeni, Gaia, i dlatego - bo nie możecie żyć gdzie Gaia nie żyje i nadal kontynuować mając swoją fizyczną formę, więc rozumiem, że - ale to nie nie oznacza, że z miejsca tego zakotwiczenia, nie macie dostępu do czwartego wymiaru, do tego, co nazwalibyśmy wyższą rzeczywistością trzeciego wymiaru, do szóstego i siódmego.

Ale tak, przesuniecie jest do piątego, i nadal będzie - nie, chyba nie w jednym życiu - aż do siódmego. Są tacy, którzy będą chcieli pozostać w sferze siódmej pod względem sfery czystej miłości, świadomości Chrystusa, jedności. Są tacy, którzy lubią być w świecie magii.

To nie ma znaczenia. Będziecie mieli dostęp, ale twój nowy dom, nowy wymiar, nowa rzeczywistość będzie w piątym. Tam gdzie Gaia jest zakotwiczona. I sugerujemy wam, że, ogólnie rzecz biorąc,  że ona już tam jest. Więc niech tak będzie.

Kiedy mówisz o konkretnym terminie, powód, że unikam go, ponieważ zbyt wiele osób w waszym kolektywie staje się przymocowanych do daty i godziny. Więc mówię, że to nie jest szczególnie .... Czy to jest moment, w czasie, który jest bardzo istotny jeśli chodzi o zmiany? Tak. Nie sugeruję czekać do 19 grudnia, aby się przygotować? No Nie sugeruję, że jeśli przybędziecie w dniu 22 grudnia, uciekł wam statek? Nie.

Tak więc to, co robisz, jest tym, że skupiacie się na jednym punkcie, a nie przejściu przez proces. Daliśmy wam wiele różnych sposobów, w których możecie ogarnąć ten proces naprzód, z Wzniesieniem, właśnie teraz. Czy będzie wielu patrzyło na tą datę pory i nadal patrzyło na ten dzień? Tak. I to jest tym, o czym mówię.

SB: Cóż, jestem pewien, że można sobie wyobrazić, panie, że nawet jeśli nie będziemy spoglądać na ten termin, to  będzie wielu w kolektywie, którzy będą wyglądać tej pory. A jeśli coś nie wydarzy się 21 grudnia, będzie cień i podniesiony krzyk.

Tak, staramy się rozwiązać to i podać, że zdarzy się możliwość pytając o daty.


AAM: sposób, w jaki można byłoby zażegnać ten krzyk - bo nie mówię, że to nie jest istotna data, jest - ale droga głowy (rozumu) odchodzi, przede wszystkim, teraz, dzisiaj, ze mną , jest uwolnić "co jeśli?", ponieważ zbyt wielu wisi na tym przysłowiowym odczuciu, o którym mówiliśmy wiele, wiele razy, mówiąc: "Dobrze, będę czekać, bo co, jeśli to nie nastąpi?" Więc oni nie nabierają impetu. Oni umieścili swoje zakłady w wielu miejscach. Boją się. I strach zamraża ich dokładnie tam, gdzie nie chcecie być, i to jest w trzecim wymiarze. Więc puśćcie to.


http://the2012scenario.com/2012/09/archangel-michael-this-is-the-unfoldment-of-the-promise-of-the-mother/
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #251 : Wrzesień 05, 2012, 17:15:09 »

Szczerze mówiąc nigdy nie ufałam tym istotą , a teraz bardzo mnie zaniepokoiło co przekazują miedzy wierszami...


"Nie myśl, że ignorujemy, albo udajemy, że wasze serca i wasze uczucia nie istnieją. Oczywiście, że wiem. Oczywiście bierzemy pod uwagę. Dlatego właśnie zostaliście zalani, bezpośrednio i nadal w sposób ciągły, miłością, Matki / Ojca Jedności. Dlatego twoi bracia i siostry są gwiezdne owijają was kokonem tak jak oni owijają kokonem Gaię. Wszyscy pracują ze St Germain wysyłając wam jego fioletowy płomień tak, że możecie delikatnie i na stałe, odpuścić sobie ten strach "co jeśli?".

Przecież my mamy wychodzić z tych energetycznych kokonów blokujących nam do tej pory kontakt z naszą energią niewcieloną, a oni tych naiwnych i łatwowiernych pakują w kolejne blokady energetyczne i zalewają jakimś cudactwem energetycznym i usiłują nadal robić to z ziemią. Cały czas pracujemy naszą energią nad zniszczeniem zasłon energetycznych między ziemią, a nadprzestrzenią , a tu proszę owijają nas w 'bawełnę".... i jeszcze podświetlają fioletem! Przecież najwyższa wibracja to złocista biel.

Oj nie grają mi te energie czystym tonem, zalatuje fioletowym fałszem.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
greta
Gość
« Odpowiedz #252 : Wrzesień 05, 2012, 19:17:22 »

Hierarchia Galaktyki - to tez jest hierarchia?
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #253 : Wrzesień 05, 2012, 19:19:14 »

"Co jeśli" to inaczej przywiązanie do oczekiwań i wyobrażeń. To należy porzucić, jeśli ma być rozwój. Oto czas wielkiego otwarcia i jest wiele dróg , a w tym drogi pośrednie .

Cóż okaże się, kto się przywiązał do "niewłaściwej" drogi, ale nawet i ta doprowadzi - z czasem i po wertepach - co Wzniesienia.
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #254 : Wrzesień 05, 2012, 19:19:33 »

 Uśmiech

Co na niebie (czyli w necie), to i na ziemi, czyli w materii...
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #255 : Wrzesień 06, 2012, 14:35:40 »

Wiele dróg powiadasz szacowny eascie Duży uśmiech
Wydaje mi się że tak było na początku wolnej woli
Teraz jest chyba jedna oj raczej na pewno jedna Uśmiech
Tylko różni są na niej, każdy jest inny i inaczej ją przemierza Uśmiech
Oczywiście nie upieram się przy tej hm koncepcji Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
Wilk
Gość
« Odpowiedz #256 : Wrzesień 06, 2012, 19:33:04 »

Hmm raczej wiele dróg do jednego celu Uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #257 : Wrzesień 06, 2012, 19:47:09 »

Hmm raczej wiele dróg do jednego celu Uśmiech

Tak, słusznie >Wilk'u<, w zupełności zgadzam się z tym stwierdzeniem. Duży uśmiech
Propagowanie tylko jednej "drogi", przynajmniej mnie, wydaje się wielce podejrzane, zwłaszcza w kontekście naszych ostatnich krzewicieli, "jedynie słusznych wierzeń", jak też ich New Age'owskich odpowiedników. Mrugnięcie
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #258 : Wrzesień 08, 2012, 21:43:40 »

W poniższym przekazie, a właściwie jego części zapoznamy się z odpowiedziami Saint Germain na pytania dotyczące Wzniesienia. Sesja znanej channelerki GFOL. Zobaczmy co w tej opcji słychać.


Odpowiedzi na pytania wiadomość od St Germain przez Elizabeth Trutwin

Elizabeth Trutwin poprosiła przyjaciela o zadawanie pytań do St Germain w sprawie zmian i 9/11. Poniższe pytania zostały postawione  do St Germain dzisiaj i to są jego odpowiedzi:

1. Mówi się, że musimy wszyscy osobiście zmienić naszą opinię na temat rzeczy, w celu zmiany. To znaczy, żadnej  TV, żadnych mediów, itp. .. wszystkiego, co może zmienić naszą opinię / widok / doświadczenie na Ziemi i utrzymywać nas w strachu. Gdy poczujemy, że zrobiliśmy tę zmianę, ponieważ jesteśmy w 3D, potrzebujemy innych, aby uświadomili sobie ten fakt i dokonali zmian siebie. Ewentualnie przekroczyliśmy punkt krytyczny w którym wystarczajaco dużo dusz to zrozumiało. Czy jest to punkt zwrotny, a następnie, bedziemy mieli ujawnienie i ogłoszenia? Jeśli tak, to co to jest, ten punkt krytyczny, o którym mówi o Ashtar (i inni), że mamy podobno już przekroczony?

Punkt krytyczny został osiągnięty jak Ashtar powiedział. Oznacza to, że istnieje odsetek dusz żyjących na Ziemi, którzy rozumieją prawdę i przytrzymują Światło dla wszystkich. Wiele dusz niedawno obudziło się i wyjrzały poza ich codzienną rutynę, aby odpowiedzieć na odwieczne pytania, jakie wszyscy mamy o życiu, potwierdzające ich indywidualny wpływ na całość.

Zmiany. Zmiany przychodzą z trwałą uwagą skupioną na wibracji. Jeśli jest trzęsienie ziemi, ludzka uwaga na nim się skupia. Jeśli jest strzelanina masowa,  ludzkość skupia swoją uwagę tam. Media utrzymuja zbyt dużo energii skupionego światła, ile uznają, na epizodach strachu.

Kiedy Lightworkers skupią swoją uwagę na jednym celu, trwale skupią się na jednym wspólnym celu, wtedy osiągną wszystko, na co mieli nadzieję.

2. Możesz rozwinąć, co dokładnie trzeba zrobić w świecie finansów, aby doszło do aresztowań i ogłoszeń? Co to będzie ostatnia rzeczą, w przededniu, zanim zaczną się aresztowania / Ogłoszenia? Czytaliśmy o stawkach LIBOR, obligacjach na Filipinach, upadających Euro i Dolarze i inne wielkie rzeczy, ale czy będzie to coś, co się wydarzy, zanim za chwilę / godzinę / dzień to się zmieni.

To, co było potrzebne już nastąpiło. Osobiście zająłem się ostatnią Ostatnią rzeczą, którą należało zrobić. Cała reszta - banki upadające - rzeczywiście oni po prostu tasują papiery teraz. Skandal LIBOR, zakup obligacji z powrotem i cała reszta to po prostu domek z kart kładących się na siebie.

Ja osobiście udałem się do każdego mega miliardera na świecie i poprosiłem ich, aby oddali wszystkie pieniądze na cele charytatywne. Wiedzą, że ich bogactwo będzie im zabrane w czasie reparacji, ale nie są oni gotowi do stawienia czoła tej prawdzie. Czują, że mogą uciec z czymś. Rozkład oznacza właśnie to. To jest nieuniknione i bezwzględne. Kosmiczne Prawo jest Absolutnie Sprawiedliwe. Żaden człowiek nie może uniknąć tego faktu. Naprawa oznacza wszyscy zaczną na równych szansach. Jeśli masz teraz więcej milionów niż reparacje, jakie wszyscy otrzymają, wtedy to stracisz. Kiedy pytałem, ani jedna dusza nie zgodziła się oddać wszystkich swoich pieniędzy. Była to ostatnia finansowa okoliczność potrzebna. To była ostatnia szansa. Teraz każdy, do kogo poszedłem będzie traktowany w sposób odzwierciedlający jego wybór. To ćwiczenie zostało wykonane, aby posunąć plan do przodu. Ponieważ nikt, kto mógłby pomóc nie zgłosił się, więc zmieniło to poziom, na którym możemy interweniować. Zmiana (przejęcie) może się zdarzyć w każdej chwili teraz. Robimy wszystko, co jest możliwe, aby iść do przodu z tym planem teraz.

3. Rozumiem, że Wzniesienie jest osobistym doświadczeniem, którego każda dusza się uczy. Gdy Przesunięcie nastąpi, dusze, które nie są gotowe do Wzniesienia – czy ujrzą statki (kosmiczne) i nową gospodarkę, czy zostaną zatrzymana w starym paradygmacie w swoim małym świecie?


Gdy Przemiana nastąpi i kiedy Ziemia przejdzie (wejdzie w) punkt zerowy wszystkie zasłony opadną. Prawie każda dusza na Ziemi dzisiaj ma fałszywe przekonania dotyczące sektora finansowego, tajnego rządu, Kabała, kosmitów i inne. Będzie dużo nowej prawdy do przyswojenia, bo prawda była odrzucana przez ludzi tak długo. Jest plan na miejscu, który jest tak kochający i współczujący, że przejście będzie tak proste, jak to możliwe i będzie obejmowało wszystko. Tym, którzy posiadają odporność na piękno wokół nich będzie oferowana pomoc. Każdy będzie miał możliwość wyboru, aby zobaczyć zmiany lub pozostać w starym paradygmacie. Ci, wybierający pozostanie zaprzeczą, że widzą zmiany. To jest ich wolna wola i zakwaterowanie dla tych co zostają będzie dokonane.

4. Daty nie mogą być podane, ponieważ nawet Galaktyczni nie mają pojęcia o tym, kiedy rzeczy się wydarzą, ale muszą mieć technologię, aby wiedzieć, jak blisko jesteśmy. Kilka lat temu, powiedziano nam, że jesteśmy  z dala od przejścia o dni. Możesz dać uczciwą odpowiedź, dokładnie tak, jak blisko jesteśmy? Wiem, że czasami dawane są nieprawdziwe informacje w celu naszej nauki lekcji, ale chciałbym mieć szczere proste uczucie jak blisko jesteśmy jako planeta - bo ten punkt krytyczny musi mieć wszystkich na pokładzie.

Każda data, która była kiedykolwiek zaproponowana zmieniała się z powodu sytuacji, która była okazją do lepszego wyniku. Gdy ktoś channelinguje przyszłość widzi szczegóły z miejsca bez przestrzeni i czasu, i czasem zmiany wydawały się bliższe niż one były. Również każda dusza postrzega te wiadomości w inny sposób, który pomaga jej wzdłuż jej ścieżki duchowej, czy to w radości, czy smutku. Te emocje przesuwają nas do celu. Mogę dać ci szczerą odpowiedź. Zmiany te wejdą w 2012 roku do końca 2012 r. – Tak będzie, ponieważ Kolektywna Świadomość, spowoduje że tak będzie.

5. Czy będą oferowane Misje bezpośrednio po zmianie czy to będzie indywidualne?

Misje będą oferowane jako natychmiastowe, jak każdy indywidualnie zapragnie. Wiele będzie chciało urlopu na odpoczynek z rodziną i świętowanie dobrego losu ZIEMI. Niektórzy będą chcieli rozmawiać z Wysokimi Istotami, które będą tutaj, aby służyć jako mentorzy i odpowiedzieć na wiele pytań, które powstaną. Nic, co wydaje się takim, jak jest dzisiaj, nie będzie takie samo po Przemianie. To wszystko będzie LEPSZE.

6. Czy będą spotkania bliźniaczych płomieni natychmiastowe lub ponownie, to będzie na poziomie indywidualnym duszy?

Spotkania bliźniaczych płomieni będą oferowane jak każde indywidualne życzenia. Wielu, którzy cieszą się z przybycia swoich bliźniaczych płomieni obecnie są żonaci i wychowują dzieci z partnerem, a nie ich bliźniaczym płomieniem. Niektóre żyją samotnie i celibacie 20 lat. Wszystko będzie odbywać się w sposób uczciwy, i miły i wdzięczny. Jak możesz sobie wyobrazić w tym momencie, to będzie lepiej. Nikt nie będzie cierpiał , gdyż Dusze są przyciągane do ich ostatecznego szczęścia, bo wszyscy będą wzajemnie LEPSI.

7. Czy wszystkie tajne stowarzyszenia będą porzucone lub będą nadal niektóre, które będą pracować dla dobra człowieka / Ziemi?

Pomysł tajnych stowarzyszeń ma najbardziej negatywny wydźwięk. Te negatywne grupy wszystkie będą całkowicie rozpuszczone. Zawsze jest hierarchia wśród dusz, i poziom, który osiągnęły w ich świadomości. Wyższe nauki są trzymane w tajemnicy, aż do chwili, gdy ktoś jest gotowy i przygotował się. W tej chwili wszystkie tajemnice będą ujawnione.

8. Wraz z pojawieniem się materializatorów, będziemy mieli całe nasze jedzenie i odzież - i prawdopodobnie kilka innych rzeczy. Do czego potrzebowalibyśmy pieniędzy n potem? Jak będą skąpo wydzielane - w złotych certyfikatach, które zmienimy się w jakieś papierowe pieniądze?

Reparacje będą rozdawane na rachunek bankowy dla każdego człowieka - każdej kobiety, dziecka i człowieka na świecie. Te pieniądze będą wymieniane za pomocą wczytania karty. Każda osoba będzie mieć kartę przywiązana do ich własnego rachunku. Wszystkie pieniędzy będą oparte na metalach, srebrze, złocie i platynie, które są trzymane w bankach na całym świecie. To już zostało stworzone. Potrzebujemy pieniędzy, ponieważ utrzymujemy to jako wymianę energii przez tak długo. Potrzebujemy pieniędzy, ze względu na zniewolenie ludzkości. Dusze będą potrzebować czasu na dostosowanie się. One potrzebują czasu, aby stopniowo odejść od zaprogramowania, że potrzebują pieniędzy. Kiedy każdy będzie komfortowy ze zmianami wtedy Ziemia nie będzie już korzystać z pieniędzy lub wczytywanych kart.

9. Wszystko jest w chwili obecnej - nie ma przeszłości i przyszłości, więc ujawnienie i aresztowania już się stały (bo jest tylko teraz). Jak jesteśmy w stanie ukryć to przed nami samymi? Jak jesteśmy w stanie ukryć to postrzeganie?

Zgodziliśmy się na zapomnienie. Zgodziliśmy się na zasłony. Są to warunki do życia w wielkiej szkole zwanej Ziemia. Zasłony są przywiązane do karmy. Są współczującym aktem i są nierozerwalnie związane z tymi warunkami. To dlatego punkt zwrotny Dusz był potrzebny, dla tych którzy obudzili się i przygotowali się do rezygnacji z zasłon na końcu czasów.


St Germain przez Elizabeth Trutwin,
7 września 2012 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Channeler: Beth Trutwin
 http://CosmicAscension.org, http://GalacticRoundtable.in, http://Garuda.co
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2012, 21:45:22 wysłane przez blueray21 » Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Wilk
Gość
« Odpowiedz #259 : Wrzesień 09, 2012, 09:06:14 »

Karty zostaną... Pin i zielony proszę Chichot
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #260 : Wrzesień 09, 2012, 09:17:00 »

Karty zostaną... Pin i zielony proszę Chichot

ale tylko na okres przejściowy, z najnowszymi zabawkaim najtrudniej się rozstać Mrugnięcie
a więc "masa krytyczna" została osiągnięta Chichot
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #261 : Wrzesień 09, 2012, 09:33:23 »

Widzisz, mamy tu jakiś rodzaj dyskusji, a właściwie przekonań i różnych przekazów na temat tego, co ma się wydarzyć.
Większość nadal twierdzi, że nie potrafimy sobie wyobrazić tego co będzie, i zapewne jest to bliskie prawdy ze względu na ograniczone przez 3W pojmowanie i myślenie.
Ale generalnie mamy jakby dwa obozy, jeden twierdzi, że przeskoczymy, albo jak Kiara, że zwiniemy się do energetycznej iskry i następnie rozwiniemy w nowych realiach, a drugi obóz twierdzi, że przejście będzie ewolucyjne, sam moment właściwie niezauważalny, a dalej nauczanie i względnie szybki rozwój z nowymi możliwościami postrzegania i manifestacji.
To, co było prezentowane tutaj (w tym przekazie), to w zasadzie wizja GFOL, mniej lub bardziej fantastyczna, łagodnego ewolucyjnego przejścia, gdzie spokojnie mamy się pozbywać starych przyzwyczajeń.
Stąd pomysł Saint Germain kart zasilonych jednakowymi dla wszystkich "odszkodowaniami".
Powiedzmy, że nie analizujemy tego pod względem jakiegokolwiek podstępu, tylko przyjmujemy jako ewolucyjną wizję łagodnego przejścia w wyższy wymiar.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2012, 09:34:17 wysłane przez blueray21 » Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #262 : Wrzesień 09, 2012, 09:50:37 »

..tak są różne koncepcje/wizje z różnych "obozów",-
i tak sobie myślę, że skoro ci na "górze" nie są jednomyślni- to co my mamy sobie myśleć?,-
wybrać bramke nr 2? Duży uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #263 : Wrzesień 09, 2012, 10:07:54 »

Góra górze nie równa. Jeśli dopuścimy do świadomości, że część lub częściowo wiadomości mają jak najbardziej ziemskie pochodzenie, choćby z wyspecjalizowanych agend NSA ,to zaskoczenie będzie mniejsze.
Generalnie unikam "nowych" channelerów GFOL, bo w całości mogą być wygenerowani w NSA, ale czasami wyciągam ich ekstremalne ciekawostki.
Zresztą nawet te całkowicie ziemskiego pochodzenia wiadomości zawierają dużą część prawdy, bo inaczej nie byłyby przyjmowane, a tak z dużą dozą prawdy zawsze coś da się przemycić.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #264 : Wrzesień 09, 2012, 11:17:04 »

Cytat: Blueray
... Ale generalnie mamy jakby dwa obozy, jeden twierdzi, że przeskoczymy, albo jak Kiara, że zwiniemy się do energetycznej iskry i następnie rozwiniemy w nowych realiach, a drugi obóz twierdzi, że przejście będzie ewolucyjne, sam moment właściwie niezauważalny, a dalej nauczanie i względnie szybki rozwój z nowymi możliwościami postrzegania i manifestacji. ...

Moim zdaniem Oba te obozy mają rację. Tylko każdy trzyma się tak kurczowo swoich twierdzeń, że przekazując jawią się one niemal jak katechetyczna wykładnia - tak jest i basta.
Wystarczy podejść do tego z dystansem, a zauważymy, że wszyscy mówią o tym samym, ale nie uwzględniając pewnych, choć bardzo ważnych czynników, które to owe wzniesienie (w formie "iskry" bądź ewolucyjnie) sprowadzają do "jednego obozu". Mrugnięcie
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #265 : Wrzesień 09, 2012, 11:31:34 »

Wszystko OK! nie mam zamiaru nikogo informacji de wartościować. Ale zrozumieć trzeba i uświadomić sobie też iż inny wymiar to kompletnie inne parametry materii w 100% inne. zatem nie jest absolutnie możliwe przeniesienie tej materii- tego ciała materialnego ni niczego co jest materialne w tym wymiarze do kolejnego wyższego o całkowicie innych parametrach technicznych!
Gdyby tak było to nie mieniali byśmy wymiaru , tylko modernizowali ten. A tak nie jest i wiemy iż nie posiadamy czytników IV wymiaru w III wymiarze , bo są całkowicie inne. Zatem jedynym sposobem jest zwinięcie materii z wzorca III wymiaru  do stanu czystej energii i rozwinięcie jej ponownie w IV wymiarze zgodnie z wzorcem tam obowiązującym.
Naprawdę nie ma innego wyjścia żeby móc żyć w IV wymiarze , jest to całkowicie inny stan skupienia , w którym istnieją zupełnie inne prawa i inne połaszenia fizyczne, inaczej objawia się życie w inny nieco sposób niż w obecnym naszym wymiarze.
Przekaz takiej informacji nie jest absolutnie moim uporem , jest zrozumieniem zmian które muszą zajść.
Jednak najważniejszy jest efekt końcowy, cieszmy się więc tym co nas łączy ,a nie tym co chwilowo dzieli nasze zrozumienia nadchodzącego procesu.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #266 : Wrzesień 09, 2012, 11:55:37 »

>Kiaro<, niedokładnie, albo w ogóle nie czytasz moich postów i cytatów, które zamieszczam, i stąd taka reakcja.  Mrugnięcie
Ty wskazujesz tylko jeden sposób "przejścia", ja natomiast, nawiązując do tego samego wskazuję dwie drogi, a obie wiodą do tego samego celu.  Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Wilk
Gość
« Odpowiedz #267 : Wrzesień 09, 2012, 11:58:23 »

A ja mam to w nosie jak ma się to stać Chichot Byle z falą jak Jack Sparrow Uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #268 : Wrzesień 09, 2012, 12:13:00 »

W nosie to możesz mieć muchy, ale o to Cię nie podejrzewam, albo ... coś do wydmuchania. Mrugnięcie
Nie wiem jak to robił "Jack Sparrow", ale załapanie się na tę "falę" w dużym, ba w ogromnym stopniu uzależnione jest tylko od Ciebie.  Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2012, 12:23:29 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #269 : Wrzesień 09, 2012, 12:50:52 »

Re-Kolekcje 5D: Obudzona świadomość. STWÓRCA
(Przekaz z 23.11.2010)Jak przyjdzie wielka powódź, Ty będziesz umiał pływać.
 Jak przyjdzie wielki pożar, będziesz mógł przez niego przejść.
 Kiedy nadejdą trzęsienia ziemi, pozostaniesz niewzruszony.
 Kiedy nadejdą Wielkie Dni, będziesz wiedział co czynić.


 Bowiem na każde wydarzenie jesteś przygotowany
 i wyposażony z Wiedzą swojego Bytu,
 by iść pewnym krokiem aż do końca tego Czasu.


 Więc nie lękaj się, bo pod moją jesteś opieką.


 Zmiana na Ziemi zmienia Człowieka
 i macie dane wszystko, żeby przetrwać dobrze ten Czas.
 Oczekujcie go więc w pewności i z radością,
 bo do tego jesteście wezwani.


 Woda, Ogień, Ziemia, Powietrze stoją gotowe,
 by przyspieszyć oczyszczanie Planety
 i stoją w gotowości, by wraz z Ludźmi
 osiąść na Nowej Ziemi z Nowym Duchem.


 Ta „Wielka Zmiana” jest wspierana przez siły Natury.
 One ją dźwigają i zasilają, roztropnie i zgodnie z wolą Stwórcy.


Obudzona Świadomość kieruje się tym, czego wymaga Czas.
 Rozpoznaje i wie. Stare odchodzi, gdy Nowe już rozkwita.


Obudzona Świadomość nie „trzyma się” starych przyzwyczajeń
 i tym samym nie bierze udziału w uwalnianiu ich ze Starego Procesu.


 Wiatr łagodnie głaszcze czoło, ogień grzeje w zimne dni,
 woda gasi pragnienie podróżnika a powietrze ochładza i odświeża,
 przez co Ludzie pozostają czyści.
 Żywioły bezinteresownie i delikatnie służą Obudzonej Świadomości.


 Tam będzie niszczone, gdzie panuje Ciemność („nieczystość” energetyczna).
 Tam zatapiane, gdzie panuje niesprawiedliwość, tam spalone gdzie zgnilizna.
 Tam gdzie panuje ciemna energia trzymana przez ludzi, każdemu dosłownie wstrzyma oddech.


 Tam jest potrzebne oczyszczenie i tam ono się stanie.
 Lecz Obudzona Świadomość stoi obok tych Rzeczywistości,
 i ponad tym Czasem, który istnieje poprzez Przestrzeń.


Obudzona Świadomość koncentruje Siłę Miłości w tym Świecie,
 aby mgła się rozeszła aby i Światło mogło się przedostać.


Obudzona Świadomość bierze udział w tych zadaniach.
 Przez czystość swojej Istoty te wydarzenia osłabia,
 poprzez współczucie ziemię rozluźnia,
 ogień gasi, wodę kieruje z powrotem do koryt i tym,
 którzy jeszcze błądzą w Ciemności daje dość powietrza do oddychania.


 Osłabienie dramatycznych wydarzeń, łagodzenie bólu,
 uspokajanie sił Natury które ludzie w swojej niewiedzy sami stwarzają:
 oto jest zadanie dla Obudzonej Świadomości w tym Czasie.


 Ten który się boi, ma zasmakować pewności.
 Ten który w żyje w Strachu, ma dostać Odwagę.
 Ten który wypełniony jest nienawiścią, ma znaleźć Miłość.
 Ten który uważa że jest bezbronny, ma stać się potężnym
 i ten który wystawiony jest na działanie Sił Ciemności,
 ma wybrać Światło.


 Ten proces jest wspomagany, prowadzony i dźwigany przez Obudzonych
 i ich Miłość.


 Wypełnia się właśnie to, po co tu przyszliście!
 Dla każdego według jego Zadań, w porozumieniu
 i odpowiednio dla jego Wyższego JA.


Obudzona Świadomość rozpoznaje wzajemne powiązania
 i przekazuje je każdemu z tych,
 którzy nie czują się bezpiecznie i wątpią,
 ubezpiecza i wspomaga ludzi.
 Miłość szykuje Ziemię, uprawia pole żeby było gotowe
 na nowe nasiona, aby mieć wielkie plony.
 Kiedy już Ziemia jest spulchniona, pada Ziarno głęboko w nią
 i daje wielki owoc.


 Więc spulchniacie Ziemię, aby Ludzie którzy nie mieli
 wielkich plonów rozkwitnęli i otrzymali bogactwo,
 które również na ich polu będzie gotowe.


 Więc Wy, Przebudzeni:


 Wytrwajcie i bądźcie nieugięci w swoim postępowaniu.


 Kierujcie się cały czas ku Jednej Sile Miłości
 i nie przestawajcie w rozdawaniu tej Siły.
 Tak długo jak jesteście na Ziemi, macie to czynić
 i tak długo jak działacie między Ludźmi
 jesteście zobowiązani być Miłością, żyć Miłością i dawać Miłość!


Przebudzeni,
 bądźcie Światłem Ziemi, Ogniem Transformacji,
 Naczyniem Czystości, Ręką Stwórcy.


 Kreujecie Nową Ziemię
 -ponieważ już stworzyliście ten Świat w Was samych.


 Wasze Uzdrowienie będzie Uzdrowieniem Planety
 i tak właśnie jest wszystko ze sobą powiązane.


 Nie zatrzymujcie się i wytrzymajcie!


Ludzkość budzi się, ponieważ jej budzenie jest przepowiedziane.


 I to wystarczy aby pobłogosławić Ziemię i uzdrowić Ludzkość.


 Kolektywne, zbiorowe Przebudzenie właśnie się dzieje!


 Tak właśnie jest.
STWÓRCA
http://wolnaplaneta.pl/terra/2012/09/09/rekolekcje-5d-obudzona-swiadomosc-stworca-przekaz-z-23-11-2010/
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2012, 12:51:08 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kiara
Gość
« Odpowiedz #270 : Wrzesień 09, 2012, 13:57:09 »

>Kiaro<, niedokładnie, albo w ogóle nie czytasz moich postów i cytatów, które zamieszczam, i stąd taka reakcja.  Mrugnięcie
Ty wskazujesz tylko jeden sposób "przejścia", ja natomiast, nawiązując do tego samego wskazuję dwie drogi, a obie wiodą do tego samego celu.  Duży uśmiech

Darek ja tłumaczę mój sposób przejścia , staram się najlepiej jak potrafię, wcale nie staram się podważać cudzego. Kto co wybierze to jego sprawa, i tak będzie możliwy tylko jeden.

Kiara UśmiechUśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #271 : Wrzesień 09, 2012, 14:21:58 »

@Kiara
Cytuj
Kto co wybierze to jego sprawa, i tak będzie możliwy tylko jeden.

Nie tylko jeden i tak na prawdę nie dla KOGOŚ. Nikt nie przejdzie dalej - w sensie tego, że nie przejdą wyobrażenia, przywiązania, uwarunkowania od JA.

Wszystkie koncepcje mają na celu przeszmuglowanie DALEJ jakiejś "jedynie słusznej" wizji. Pojawia się ich podaż , bo jest popyt, bo JESTEŚCIE , kochani Duży uśmiech

Umysł żąda karmy do gryzienia - koncepcji - bo sam nie czuje się pewien, bo nie wie co się wydarzy jak i dlaczego.

A to się już wydarza, tylko, że tego nie wiesz. Nie wiesz bo nie możesz wiedzieć. Grande finale to będzie rozpuszczenie umysłu w "ciemności" z której wyłoni się Istnienie. Wolne od uwarunkowań JA.

To ,co ciemne jest w "nas". To są oczekiwania, wyobrażenia, koncepcje, to osądy, przekonania, pobudowane modele systemów wartości. Założenia, że ktoś przejdzie , a ktoś nie, i że to wszystko zależy od jakiegoś Ciebie Duży uśmiech

Czy ktoś z Was doświaczył już tego, jak mu się świat rozpada na kawałki ? To życie, które znał, do którego był przywiązany nagle popada w ruinę , sypie się rzeczywistość.

Czy znacie to uczucie niepewności, kompletnej niewiedzy "co dalej?" ? A później, jak się na nowo życie  układa , pojawia się deja vu, że " rok temu w życiu bym nie pomyślał/a ,że będę tu gdzie jestem teraz"

Umysł boi się nie wiedzieć i nie mieć wyobrażeń. Dlatego wymyśla koncepcje lub chwyta się tych, które mu się podsuwa.

Łapiemy się tego, że KTOŚ musi mieć rację, KTOŚ musi wiedzieć co i jak będzie, a może GOFL, a może ci od Manusktyptu Przetrwania, może Archanioł Michał, a może lepiej wrócić do KrK ....  zamiast po prostu zaufać życiu bez wyobrażeń.

Ono prowadzi . Ono jest jedynym , co nas spotyka. Nie tam gdzieś, jutro, czy pojutrze, a tu i teraz.
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #272 : Wrzesień 09, 2012, 15:06:50 »

Rada Strażników Złotego Promienia: Przygotowanie do 21 grudnia 2012


21 grudnia 2012 będzie miało miejsce szczytowe nasilenie się częstotliwości, które przepłyną przez tych, którzy zgodzili się być energetycznymi bramami. Będzie to dla was odczucie bardzo silne i bardzo piękne. Portale będą zalane Światłem, a my prosimy, żebyście radowali się tym doświadczeniem, żebyście odczuwali i doceniali te zdumiewające, nieporównywalne z niczym poziomy piękna, jakie z łatwością ujrzycie odbite ku sobie we wszystkim, czego doświadczacie. Nie ma potrzeby przejmować się niczym czy planować, gdyż może was to właściwie rozpraszać w trakcie doświadczania tych energii. Bądźcie, Bądźcie Waszym Światłem, z miłości do Gai, z miłości do ludzkości, z miłości do waszej Kosmicznej Rodziny, waszej misji, waszej Jaźni i wszystkiego. 

Szczyt tej energii zacznie się budować w zauważalny sposób 21 października 2012 i będzie silnie odczuwany aż do 21 lutego 2013 - jest to 4-miesięczna fala, która osiągnie swój wierzchołek 21 grudnia. Jesteśmy bardzo podekscytowani tą 4-miesięczną kulminacją w imieniu was i wszystkich innych.

Niektórzy z was czują, że bardzo ważne jest dalsze oczyszczenie wszystkiego, co postrzegacie jako przeszkody albo śmiecie, i/lub dokończenie spraw, które być może opóźnialiście, ale w przejrzysty sposób czujecie, że jesteście wzywani do zrobienia tego. Te wewnętrzne wskazówki są cenne, gdyż im więcej uwolnicie i oczyścicie z waszych ośrodków energetycznych i ogólnego pola energii do 21 października, w tym bardziej całościowy sposób będziecie mogli wypełniać swą unikalną rolę... jako Brama dla Częstotliwości Wzniesienia.

Inni ludzie, którzy nie zostali pobudzeni i nie służą jako bramy częstotliwości, nie osiągną tego poziomu doświadczenia. Prawdopodobne jest, że odczują napięcie i ucisk, kiedy te potężne boskie energie zainicjują dalszy rozwój wszystkiego, a niektórzy jeszcze nie zezwolili sobie na to bądź nie respektują istnienia tego procesu. Ci, którzy są w konflikcie ze sobą/swą Jaźnią będą mieć wypaczoną interpretację tych intensywnych energii, wyrosłą najprawdopodobniej z opartych na strachu myśli i programów, których jeszcze nie rozpuścili lub nie przetransformowali.       

Jeszcze inni mogą robić wrażenie, jakby kompletnie nic nie odczuwali, tak jakby absolutnie nic się nie działo - co będzie się wydawać jeszcze bardziej niemożliwe tym z was, którzy wznoszą się w boskie częstotliwości, oraz tym, którzy mają uczucie, jakby niebo w każdym momencie mogło im się zwalić na głowę*. To szerokie spektrum doświadczeń będzie dość osobliwe i najprawdopodobniej ta sytuacja się utrzyma. Wszystko polega na zaufaniu do swej Jaźni pośród wzrastającej dziwności tych przemieszanych linii czasowych i rzeczywistości.

Nie istnieje tutaj niewłaściwa droga, więc nie bądźcie zaniepokojeni tym, że opowiadamy o ważności tych tygodni i 4-miesięcznego okna, które się niedługo otworzy. Po prostu podążajcie za swymi wewnętrznymi wskazówkami, aby "oczyścić dom" energetycznie, i bądźcie tak stabilni w sile swego Światła, na ile jesteście w stanie sobie pozwolić. Dbajcie o siebie, stwarzając więcej przestrzeni, skupienia uwagi i oddania dla swych unikalnych Boskich częstotliwości, które dalej BĘDĄ się manifestować w waszym człowieczeństwie. Cała reszta jest jeszcze prostsza.... Cieszcie się tą przejażdżką, pamiętając, że to Wy ją stwarzacie.   

Namaste

Rada Strażników Złotego Promienia
Przekazała Jill Renee Feeler, 6 września 2012
www.beaconforlightworkers.com   

* Ciekawe, co w tej sytuacji zrobiliby dzielni Gallowie, którzy straszeni potworem w 12 pracach Asterixa z dobrotliwym lekceważeniem mówią: "Biedacy, nie wiedzą, że my boimy się tylko jednej rzeczy: żeby niebo nie spadło nam na głowę" Język {przyp.tłum.}
http://wielkawiosnawszechswiata.blogspot.com/2012/09/rada-straznikow-zotego-promienia.html
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2012, 15:17:04 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #273 : Wrzesień 09, 2012, 15:47:46 »

Cytuj
Ci, którzy są w konflikcie ze sobą/swą Jaźnią będą mieć wypaczoną interpretację tych intensywnych energii, wyrosłą najprawdopodobniej z opartych na strachu myśli i programów, których jeszcze nie rozpuścili lub nie przetransformowali.     
 

Tylko nie podczepiajcie się pod kolejne jakieś wyobrażenia o Wyższym Ja bo to też program do rozpuszczenia.

Rozpuszczenie programu JA oznacza nie budowanie nowych modeli bo nie ma komu ani nie ma z czego.

  Rozpuszczenie nie jest konfliktem. Jest rozpoznaniem iluzoryczności owego programu JA i tylko tyle. To nie jest walka z nim. Konflikt to rzeczywiscie wypaczona interpretacja. Jakakolwiek interpretacja jest fałszywa.

Odczuwanie energii tak ,ale bez interpretacji komu, dlaczego, na ile i co z tego będę miał.
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #274 : Wrzesień 09, 2012, 15:54:54 »

Cytat: east
zamiast po prostu zaufać życiu bez wyobrażeń.

Tylko, że życie, to Ty ze swoimi wyobrażeniami.  Uśmiech To one trzymają Cię w danej przestrzeni,
one również wrzucają Cię na taką a nie inną falę. I w końcu one burzą stare, tworząc nową jakość.

Zaufanie życiu, to zaufanie sobie, swoim wyewoluowanym i wykreowanym możliwościom,
które zawierają się w granicach Twojej wyobraźni. I albo tkwisz w starych paradygmatach
albo idziesz dalej.

Aktualnie, masz nowe dla siebie wyobrażenie własnej istoty, pozbawionej JA.  Mrugnięcie
I nie ważne, jakie to jest. Ważne, co z tego wynika dla Ciebie oraz świata. 
 
Wszechświat patrzy Twoimi oczyma, czuje Twoim sercem. Zapisuje nową możliwość istnienia, którą Ty
osobiście testujesz. Wzbogacasz życie o swoje jego przeżywanie w jedyny i niepowtarzalny sposób.
Innymi słowy, kreujesz je.

Komu więc ostatecznie ufasz?  Chichot
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2012, 15:56:12 wysłane przez ptak » Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.066 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

com skandynawistyka black-flag wiilki countrylife