Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 26, 2024, 12:00:10


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wzniesienie - przeskok, ewolucja czy rewolucja?  (Przeczytany 152624 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #275 : Wrzesień 09, 2012, 17:00:53 »

Witam,
w koncu wklejam tutaj. Gdzies Kiara pisala cos o slowie gad, ale nie moge tego znalezc.
ten gad jest ciekawy. Wiaze on sie z najwazniejszymi postaciami, rzeczami. Np. z Mojzeszem ( 40-300-5 ) a jako
rdzen 345 lub jego kombinacje z hebr schama czyli pustynia albo tam, gdzies. Takze z wyrazem "zatoka, wybrzeze "
zapisane jako 3-4-4 hebr. gada. 3-4 gad ma zawsze wieloznaczeniowa postac,np. szczescie, Jowisz ale takze
dobrze znany nasienie czarnego bzu, ktorym to zwano "manne " , to co spozywali Izraelici=ludzie podczas
tej symbolicznej ucieczki, wyjscia z Egiptu. Mozna powiedziec, ze odzywiali sie wiec nasionami szczescia.
Oczywiscie " manna " Nm 4-5.
Ale najwazniejsze , ze slowo Ryba zapisuje sie gd ( 4-3 ) czyli "dag", a lustrzany obraz tego to wlasnie gad,
stad mamy kombinacje dag/gad tak jak dog/god w przypadku Syriusza i jego "psiej" gwiazdy. Czyli wlasciwie gad
to okreslenie "szczesliwego boga", Jowisza, czyli boga rodzacego sie wiosna i umierajacego zima a wtedy wladza przechodzi do jego brata. Wszystkie te znaczenia lacznie oznaczaja otwarcie sie ludzkiej swiadomosci czy czhrystusowej swiadomosci. Wtedy,
gdy ryba stojaca pod znakiem N powinna sie polaczyc poprzez sily " wewnetrznego slonca " z Panna (symbol swiata )
 w znaku B, i  owoc tego B-N to ben czyli syn.
Jeszcze inaczej oznacza to mozliwosc polaczenia wszystkich jezykow w swiadomosci.
pozdrawiam
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #276 : Wrzesień 09, 2012, 17:05:39 »


Tylko, że życie, to Ty
Życie wypełnia swoje formy , umożliwia ich samorealizacje. Jest tylko życie, zatem porzuciwszy utożsamienie się z wyobrażeniami, czy z jakimś ograniczonym SOBĄ , można by napisać, że "życie to ty" w którym to zdaniu "ty" oznacza Istnienie.


Cytuj
ze swoimi wyobrażeniami.  Uśmiech To one trzymają Cię w danej przestrzeni,
One trzymają ,ale jak kotwica. Przestrzeń wypełnia to, co pomiędzy .

Cytuj
one również wrzucają Cię na taką a nie inną falę. I w końcu one burzą stare, tworząc nową jakość.
Wyobrażenia mogą to robić, tak, ale to będzie ciągle to samo, nic nowego tak na prawdę. Nowa jakość to tylko nowa etykietka, nowa kotwica, nowe uwarunkowanie DO CZEGOŚ.

Cytuj
Zaufanie życiu, to zaufanie sobie, swoim wyewoluowanym i wykreowanym możliwościom,
które zawierają się w granicach Twojej wyobraźni. I albo tkwisz w starych paradygmatach
albo idziesz dalej.
No a co jest dalej ? Co tam wyobraźnia podpowiada ? Nowe możliwości ? och ach, mniam mniam. Nowe paradygmaty, nowe granice, nowa TY ....
To nic innego jak nowy model samochodu na raty. Spłacasz je energią pozyskaną przez JA od Istnienia . Kreujesz nowe ? Nieee .. tylko zmieniasz ubranka .

Cytuj
Aktualnie, masz nowe dla siebie wyobrażenie własnej istoty, pozbawionej JA.  Mrugnięcie
I nie ważne, jakie to jest. Ważne, co z tego wynika dla Ciebie oraz świata. 

Jeśli , jak twierdzisz, mam nowe wyobrażenie pozbawone JA , to co z tego miałoby wynikać dla mnie, skoro nie ma mnie ? I cóż to mogłoby mnie obchodzić co to wynika dla świata skoro nie ma mnie ?

To są pętle wyobrażeń z JA  na temat wyobrażeń o nie JA.  Takie pętle będą się ciągle odtwarzać i to nie istotne jest o ile są widoczne . Kiedy mnie zabraknie życie będzie toczyć się dalej, życie będzie dalej żyło swoje formy w nim przejawione. To jest fakt. Tak było przede "mną" i przed "Tobą" tak będzie i po "nas". Suchy fakt, bez wyobrażeń.
Oznacza on, że życie to nie jest to JA. Brak JA niczego nie zmieni w życiu i oczywiście istnienie nie przestanie się przejawiać, myśli nie przestaną płynąć, a odczucia nie przestaną się pojawiać kiedy MNIE zabraknie. Dlatego, że JA to iluzja i to nie z powodu MNIE to życie się przejawia , bo mnie nie ma już za nanosekundę ( w skali czasu życia Wszechświata).

Cytuj
Wszechświat patrzy Twoimi oczyma, czuje Twoim sercem.
patrzy oczyma, czuje sercem. Nie moim sercem i nie moimi oczyma. Ja ich nie posiadam.
Cytuj
Zapisuje nową możliwość istnienia, którą Ty osobiście testujesz
A moze zaledwie odtwarzam zapis ? Tu nie ma niczego do zapisania, bo nie ma tego, który ROBI ŻYCIE.

Cytuj
Wzbogacasz życie o swoje jego przeżywanie w jedyny i niepowtarzalny sposób.
Innymi słowy, kreujesz je.
No co Ty powiesz, to JA taki wielki i cudowny jestem ? Jedyny i Niepowtarzalny i taki Kreator ?
Bosh .. weź napisz jakiś czanneling Ptaku, bo dobrze Ci idzie Duży uśmiech
Słodcy będą się lepić do tego lukru.

Jedynym potwierdzeniem ważności JA są inne oczy pełne JA. Rodzice wdrukowują dziecku tożsamość z miłości przecież. Bo oni uważają, że są, to i Jaś Fasolka musi też niechybnie być.
Ba, to przyszły Kreator.  Wiesz ilu takich Kreatorów umiera w nędzy , w zapomnieniu, bez żadnego wpływu na rzeczywistość, z głodu, z braku wiary w ten świat, który rzekomo kreują ? Och uwierz, że wielu z nich to wykształceni ludzie, znający prawd bez liku, to nauczyciele, którychPtaku wychowankowie rozjechali się po świecie za mamoną. Nauczyciele, którzy nie potrafili niczego wykreować aby zmienić SWÓJ (swojego kreatorskiego JA ) byt.

Tak bardzo wierzyli w moc stwórczą człowieka, a zdychają za emeryturkę nie wystarczającą na jedzenie nie mówiąc o opłatach. O to moc kreacyjna JA.

Cytuj
Komu więc ostatecznie ufasz?  Chichot
Żadnemu JA nie ufam.

 Ufam życiu przejawiającemu się poprzez Istnienie. Ono niesie wskazówki i rozwiązania. Nikt nie może nauczyć jak żyć życie, ponieważ to życie żyje swoje formy, a nie odwrotnie.

To widać , rozejrzyj się troszkę.
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #277 : Wrzesień 09, 2012, 17:39:18 »

@ Ace
Przecież gad, to jest gad.  Duży uśmiech
Na nic łączenie ryby z panną, gadziny się przez to nie wybieli.
Pogódź się z tym.  Mrugnięcie
 
@ East
Skoro uważasz się za formę a nie treść, cóż Ci mogę powiedzieć?
Niech Cię życie lepi po swojemu, a nie twojemu.  Mrugnięcie

To pa.  Duży uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #278 : Wrzesień 09, 2012, 17:40:33 »

Witam,
w koncu wklejam tutaj. Gdzies Kiara pisala cos o slowie gad, ale nie moge tego znalezc.
ten gad jest ciekawy. Wiaze on sie z najwazniejszymi postaciami, rzeczami. Np. z Mojzeszem ( 40-300-5 ) a jako
rdzen 345 lub jego kombinacje z hebr schama czyli pustynia albo tam, gdzies. Takze z wyrazem "zatoka, wybrzeze "
zapisane jako 3-4-4 hebr. gada. 3-4 gad ma zawsze wieloznaczeniowa postac,np. szczescie, Jowisz ale takze
dobrze znany nasienie czarnego bzu, ktorym to zwano "manne " , to co spozywali Izraelici=ludzie podczas
tej symbolicznej ucieczki, wyjscia z Egiptu. Mozna powiedziec, ze odzywiali sie wiec nasionami szczescia.
Oczywiscie " manna " Nm 4-5.
Ale najwazniejsze , ze slowo Ryba zapisuje sie gd ( 4-3 ) czyli "dag", a lustrzany obraz tego to wlasnie gad,
stad mamy kombinacje dag/gad tak jak dog/god w przypadku Syriusza i jego "psiej" gwiazdy. Czyli wlasciwie gad
to okreslenie "szczesliwego boga", Jowisza, czyli boga rodzacego sie wiosna i umierajacego zima a wtedy wladza przechodzi do jego brata. Wszystkie te znaczenia lacznie oznaczaja otwarcie sie ludzkiej swiadomosci czy czhrystusowej swiadomosci. Wtedy,
gdy ryba stojaca pod znakiem N powinna sie polaczyc poprzez sily " wewnetrznego slonca " z Panna (symbol swiata )
 w znaku B, i  owoc tego B-N to ben czyli syn.
Jeszcze inaczej oznacza to mozliwosc polaczenia wszystkich jezykow w swiadomosci.
pozdrawiam


To co napisałeś jest niezmiernie ciekawe , uzupełniło mi dalsze zrozumienie tematu. Mesjasza czyli Dawida składającego się z ryby i Gada. teraz nie mam juz czasu pisać , wstawiam Ci  cytatat.


Cytuj
Gad = גד
    Wzmianka o biblijnym plemieniu Gad (גד) w linii 10 ma szczególne znaczenie. Po pierwsze, Mesza identyfikuje mężczyzn Gada jako stanowiących część Izraela. Po drugie, lokalizuje ich po wschodniej stronie Jordanu w okolicach Atarot zgodnie z opisem biblijnym (Liczb 32:34). Po trzecie, stwierdza, iż zamieszkiwali oni rejon Atarot od wieków. Innymi słowy, inskrypcja Meszy potwierdza plemienną strukturę narodu izraelskiego oraz fakt istnienia predynastycznego Izraela złożonego z kilku plemion na wiele wieków przed królem Omrim.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Stela_Meszy

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2012, 17:41:32 wysłane przez Kiara » Zapisane
acentaur

Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 12
Offline

Wiadomości: 1464



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #279 : Wrzesień 09, 2012, 19:12:14 »

Witaj Kiaro,

< To co napisałeś jest niezmiernie ciekawe , uzupełniło mi dalsze zrozumienie tematu. Mesjasza czyli Dawida składającego się z ryby i Gada. teraz nie mam juz czasu pisać , wstawiam Ci  cytatat. >
dziekuje. Te kombinacje liczbowe pozwalaja czasem cos wyluskac, sam jestem niekiedy zaskoczony.  Uśmiech Dobrze, ze moglas z tego
skorzystac, czest puzle ukladaja sie lepiej.
pozdrawiam

=========================================

Witaj ptaku,
jasne jak slonce.  Duży uśmiech
Ale niekiedy trzeba uzyc jeszcze innych jezykow, chcial czy nie.  Uśmiech
A im bielsza Panna tym lepiej. Opalac sie, nie zawsze wychodzi na dobre.
pozdrawiam

Scaliłem posty
darek
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2012, 20:50:47 wysłane przez Dariusz » Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #280 : Wrzesień 10, 2012, 13:12:51 »

Karty zostaną... Pin i zielony proszę Chichot

ale tylko na okres przejściowy, z najnowszymi zabawkaim najtrudniej się rozstać Mrugnięcie
a więc "masa krytyczna" została osiągnięta Chichot
Witam Wszystkich. Mrugnięcie
Ok, a co będzie z tymi wszystkimi "naszymi" hobby ?
Nurkowaniem, paralotniarstwem, modelarstwem, numizmatyką, kolejkami i makietami po zmianach ?
Czy nadal będzie istniał internet i np Allegro ? Uśmiech
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #281 : Wrzesień 10, 2012, 14:18:42 »

Cytuj
Większość nadal twierdzi, że nie potrafimy sobie wyobrazić tego co będzie, i zapewne jest to bliskie prawdy ze względu na ograniczone przez 3W pojmowanie i myślenie.
Wiesz to występuje u tych co chcą.
Pozwolę też na bazie własnych doświadczeń stwierdzić, że np u mnie było tak ze intelekt oczekiwał jakiś tam obrazków Duży uśmiech
Wychodziło z tego dużo ,,materiału?", który by pasował do programu ,,śmiechu warte" Duży uśmiech
Odpuściłem, przestawiłem się na odczuwanie .
Odczuwanie bo wydaje mi się, że Serce to jedyne w starym przejawie fizycznym narzędzie, które da radę odebrać nowe zjawiska czy też przejawianie przenikanie jak zwał tak zwał Innej przestrzeni.
Stary procek nie odtworzy nowego programu więc szkoda bawić się we ,,fałszywego proroka"  Duży uśmiech
Co do wielu dróg - jak stwierdziłem wcześniej nie upieram się, podobno ,,wszystkie drogi prowadzą do Rzymu"
Też wole to od jednej owczarni i jednego pasterza Duży uśmiech
Cytuj
Ok, a co będzie z tymi wszystkimi "naszymi" hobby ?
Nurkowaniem, paralotniarstwem, modelarstwem, numizmatyką, kolejkami i makietami po zmianach ?
Czy nadal będzie istniał internet i np Allegro
Tak najprościej.
Oglądałeś film Awatar?
Zobacz jak gostek zmieniał ciało miał tyle doznań w nowym ciele, że w życi miał kompa, allegro, bryczkę....
Oczywiście zostało to przedstawione po amerykańsku ale i tak nie tak źle Uśmiech
Suma summarum nowych rozrywek mu nie zabrakło Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #282 : Wrzesień 10, 2012, 14:24:56 »

No w Avatarze to rolę Internetu odgrywało połączenie za pomocą "ogonka" Duży uśmiech
Zapisane
Wilk
Gość
« Odpowiedz #283 : Wrzesień 10, 2012, 16:40:18 »

Jakoś jak byłem młodszy świetnie sobie radziłem bez komputera i internetu Uśmiech To nie widzę problemu żeby tego nie było Chichot
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #284 : Wrzesień 10, 2012, 22:22:42 »

Sęk w tym, że połączenie "internetowe" zawsze jest. Wszyscy jesteśmy zalogowani . Od momentu pobudki bardziej aktywnie , jako avatary Mrugnięcie
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #285 : Wrzesień 11, 2012, 13:10:59 »

Cytuj
Większość nadal twierdzi, że nie potrafimy sobie wyobrazić tego co będzie, i zapewne jest to bliskie prawdy ze względu na ograniczone przez 3W pojmowanie i myślenie.
Wiesz to występuje u tych co chcą.
Pozwolę też na bazie własnych doświadczeń stwierdzić, że np u mnie było tak ze intelekt oczekiwał jakiś tam obrazków Duży uśmiech
Wychodziło z tego dużo ,,materiału?", który by pasował do programu ,,śmiechu warte" Duży uśmiech
Odpuściłem, przestawiłem się na odczuwanie .
Odczuwanie bo wydaje mi się, że Serce to jedyne w starym przejawie fizycznym narzędzie, które da radę odebrać nowe zjawiska czy też przejawianie przenikanie jak zwał tak zwał Innej przestrzeni.
Stary procek nie odtworzy nowego programu więc szkoda bawić się we ,,fałszywego proroka"  Duży uśmiech
Co do wielu dróg - jak stwierdziłem wcześniej nie upieram się, podobno ,,wszystkie drogi prowadzą do Rzymu"
Też wole to od jednej owczarni i jednego pasterza Duży uśmiech
Cytuj
Ok, a co będzie z tymi wszystkimi "naszymi" hobby ?
Nurkowaniem, paralotniarstwem, modelarstwem, numizmatyką, kolejkami i makietami po zmianach ?
Czy nadal będzie istniał internet i np Allegro
Tak najprościej.
Oglądałeś film Awatar?
Zobacz jak gostek zmieniał ciało miał tyle doznań w nowym ciele, że w życi miał kompa, allegro, bryczkę....
Oczywiście zostało to przedstawione po amerykańsku ale i tak nie tak źle Uśmiech
Suma summarum nowych rozrywek mu nie zabrakło Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Sory, ale Avatara nie oglądałem, jakoś ten film mi nie podszedł. Uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #286 : Wrzesień 11, 2012, 15:57:10 »

Karty zostaną... Pin i zielony proszę Chichot

ale tylko na okres przejściowy, z najnowszymi zabawkaim najtrudniej się rozstać Mrugnięcie
a więc "masa krytyczna" została osiągnięta Chichot
Witam Wszystkich. Mrugnięcie
Ok, a co będzie z tymi wszystkimi "naszymi" hobby ?
Nurkowaniem, paralotniarstwem, modelarstwem, numizmatyką, kolejkami i makietami po zmianach ?
Czy nadal będzie istniał internet i np Allegro ? Uśmiech

witaj komandos040

wszycy zastanawiają się, jak się zmieni otoczenie,-
a mało kto zadaje sobie pytanie- jak my się zmienimy, jak nasze postrzeganie się zmieni, w końcu jeżeli zmienimy formę,-
to nasze potrzeby zmienią się w naturalny sposób. Może coś stracimy, ale na pewno zyskamy coś nowego.. Uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #287 : Wrzesień 11, 2012, 18:28:56 »

Słuszne spostrzeżenie >songo<.
Choć i w otoczeniu również się pozmienia, a mimo swego osobistego rozwoju i ten aspekt wielu interesuje. Wyłonią się nowe lądy, budowle, których do tej pory nie było. Nowe akweny wodne i nowe drogi, natomiast znikną rzeczy, przedmioty nienaturalne.
Co do rzeczy, to znikną z dnia na dzień, zaś zmiana okolicy będzie następować nieco wolniej, ale również zauważalnie.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #288 : Wrzesień 11, 2012, 18:50:55 »

Słusznie ale mało kto nie znaczy że nikt, a to już godne jednego browarka  Duży uśmiech
Co do ewolucji to nawet to szacowni uczestnicy tego szacownego forum je przechodzą bo szczerze się przyznam, że fajnie mi się czyta nowe posty ludzi, którzy wcześniej raczej hm no ten trochę rozrabiali
to pa Duży uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #289 : Wrzesień 26, 2012, 07:13:34 »

ŚWIAT PO WZNIESIENIU-WIELOWYMIAROWOŚĆ



Tomek Ćwiek
Wielowymiarowość to natura naszego wszechswiata, ale tez i innych wszechswiatów wchodzacych w skład multiwersu czyli całości stworzenia. Obecnie z osadzonymi wibracjami na poziomie 3 wymiaru nie jestesmy w stanie postrzegać otaczającej nas rzeczywistosci wielowymiarowo.Nasz mózg jest uaktywniony w kilku procentach i abysmy mogli dostrzegac inną rzeczywistość czy inne linie czasowe,potrzeba uruchomić uspioną jego część. Aby tak sie stało trzeba otworzyć i uaktywnic szyszynke oraz przysadke mózgową, które są fizycznymi i energetycznymi portalami do wielowymiarowości. Nasze wibracje pozostają teraz zogniskowane w 3 wymiarze.
U ludzi rozwijających się duchowo  /np.lihtworkersów/ wibracje są już osadzone i skrystalizowane częściowo w 4 wymiarze, lecz dzieje sie to głównie wtedy, kiedy pozostają oni w teraźniejszosci oraz nie poddają się schematom dnia codziennego. Wzniesienie to zogniskowanie i umiejscowienie naszych osobistych wibracji częsciowo na poiomie czwartego, ale głównie na poziomie 5 wymiaru. Wtedy mając kryształowe /krzemowe/ ciała z uaktywnioną szyszynką, przysadką mozgową oraz mózgiem możemy postrzegać wielowymiarowo. Musimy zdawać sobie sprawę, że chociaż znanych nam wymiarów jest 12, to jest jeszcze wiele podwymiarów, lini czasowych i róznych wersji rzeczywistosci. Jest to nie do pojęcia przez nasz ograniczony umysł w tym momencie. Nasz wszechświat jest jedynym w całym multiwersie w którym Stwórca wprowadził ekesperyment-wolna wola. Stwórca/nie mylić z Bogiem/ naszego wszechswiata podzielił swą duszę na niezliczoną ilość częsci, aby doświadczać, a nastepnie dał tym wydzielonym częściom całkowicie wolnę wole. Stwórcy /Logosy/innych wszechswiatów zrobili to samo,ale zostawili sobie kontrolę nad swoimi kreacjami. Stwórca naszego wszechswiata tej kontroli sie pozbawił, okazując nam całkowite zaufanie. Nie pozostawił nam wolnej woli tylko w jednej kwestii. Otóż niezależnie jak długo nam to zajmie, jak długo będziemy błądzic i bawic się w ciemność i dualność, to w koncu musimy powrócić, do Stwórcy a pozniej do Boga czyli stworzyciela wszechświata całości/multiwersu/. Bóg jest świadomością zamieszkującą całość czasu, przestrzeni, energii, i materii. Jest to jedyna świadomość, która jednoczy wszystkie stany istnienia w jedno.
Stwórca po podziale wyodrębnił ze swojego łona pierwotne kreacje ze swej najczystszej esencji, ktore my nazywami WYZSZYM JA. Następnie WJ podzieliło się idąć za wzorem Stwórcy rowniez na wiele częsci /nas/, aby doswiadczać na wielu planetach , w wielu czasoprzestrzeniach i rzeczywistościach na raz. Ponieważ domem WJ jest 6 wymiar czyli bezczasowość, może ono zbierać informacje od wszystkich swoich kreacji i nie sprawia mu to żadnego problemu. Na planetach 3 wymiaru szybkość wibracji jest obniżona do takiego stopnia, że cząsteczki zestalają się w skupiska obiektów, czas spowalnia swą prędkość do postaci sekwencyjnych ujęć percepcji, pozwalając tym samym świadomości WJ eksplorować różnorakie światy w jednym czasie. Umożliwia to jednemu WJ eksplorację setek światów w pojedynczym ujęciu (klatce) listwy czasowej.

Nasza świadomość ma strukturę wielowymiarową, co umożliwia jej wyrażanie światła w wielu systemach egzystencji jednocześnie. Jako czesci WJ doświadczamy w rzeczywistości fizycznej 3D wszystkiego co zaplanowlismy przed wcieleniem się , a nawet wiecej. Różne wersje rzeczywistości i różne linie czasowe stwarzamy zawsze wtedy, kiedy mamy podjąc jakąś wazną decyzję, ale się wahamy. Wtedy nasza dusza dokonuje podziału i doswiadczamy niezauważalnego przeskoku w dwie rownoległe linie czasowe, w których doświadczamy rzeczywistosci w dwóch różnych wersjach/na tak i na nie/. Chociaz nasza dusza moze dzielić się prawie w nieskonczoność, ideałem jest aby starać się podejmować decycje intuicyjnie i przez to nie stwarzać mozliwości do tworzenia nowych wersji zdarzeń. Ostatnio góśno było o pewnej kobiecie, która obudziła się pewnego ranka w innej lini czasowej z pełną pamięcią poprzedniej . Utrzymywała, że w innym równoległym życiu ma męża, ktory w tym życiu jest tylko jej sąsiadem, jej mieszkanie chociaż to samo, wygląda inaczej i jest odmiennie urządzone. Pracuje w zupełnie innej firmie i jeszcze kilka innych szczegółów się nie zgadza. Nie wiadomo jakim cudem udało jej się zapamiętać przeskok z jednej lini do drugiej, bo my też robimy to ciągle, ale tego nie pamiętamy i nie zauważamy.

Reasumując po wzniesieniu będziemy wreszcie mieli dostęp do wielopłaszczyznowego postrzegania wszechświata dzięki naszym uaktywnionym zmysłom i poszerzonej świadomości. Będziemy postrzegać swiat takim jakim jest naprawdę a nie jakim go teraz widzimy.
Źródło http://3.bp.blogspot.com/-dMk3a7TQbU0/T6wQEbCb2nI/AAAAAAAAAL8/t_FADgV3DVY/s400/7177AA36326E4D6A92E28520ACD1E52B.jpg
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #290 : Wrzesień 26, 2012, 08:26:26 »

Cytuj
Będziemy postrzegać swiat takim jakim jest naprawdę a nie jakim go teraz widzimy.

To zdanie w całej konceptologii konstruującej model Wszechświata "dzielącego się" na te całe hierarchie w dół jest w tym tekście najciekawsze.

Dlaczego "będziemy" ? Już można , w każdej chwili, zmienić postrzeganie. Zmień to, co postrzega, a raczej - rozpuść go. Kiedy nic nie filtruje rzeczywistości wówczas widać ją taką, jaka jest Duży uśmiech
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #291 : Wrzesień 26, 2012, 14:17:05 »

 A jaka będzie rola boga w nowej przestrzeni jak każdy będzie doskonały (czyt bogiem)
to pa Duży uśmiech
ps
Co do tych lepiej przygotowanych to z własnego doświadczenia wiem, ze robią czasem wielkie oczy z zaskoczenia Duży uśmiech
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #292 : Październik 08, 2012, 12:01:04 »

To kolejna kompilacja Steve Beckov'a z "wywiadów" z Archaniołem Michałem na temat przebiegu Wzniesienia, późniejszych niż ten długi, umieszczony gdzieś przedtem. Powiedziałbym, że opisy tutaj są jeszcze bardziej szczegółowe.
Moja konkluzja z tego materiału jest taka, że po przejściu fali energii, która "omiecie" naszą planetę, i w wyniku jej wpływu zmieni się nasze postrzeganie, a zmysły zostaną wyostrzone "tysiąckrotnie".
Oczywiście wtedy swoją fizyczność będziemy postrzegali i odczuwali jak tą podłogę w tekście, czyli będziemy dalecy od utożsamiania się z fizycznością.


Steve Beckov: Jak będzie wyglądało Wzniesienie

Czy Wzniesienie będzie stopniowe, czy nagle?

Steve Beckow: Czy [Wzniesienie] będzie zmianą, która dzieje się w momencie, czy to będzie stopniowa zmiana?

Archanioł Michał: Jest to chwila, gdy otwierają się drzwi. Tak było i jest stopniowe przebudzenie. Widzieliście zmiany psychiczne, fizyczne, emocjonalne, wzajemne powiązania, przesunięcia zbiorowe. Ale jest to, taki moment, kiedy się kliknie. Więc to jest moment. Właściwie, to jest okres około 20 do 24, 26 godzin.

S: Co opisujesz, Panie? Czy to otwarcie portalu lub zmiany wibracji, czy ...? Czy można to wyrazić słowami?


AAM: To jest zmiana w całej wibracji zbiorowej, w której Ziemia, Gaia i wszystko na niej jest razem ... w innej wibracji. Więc to nie jest tak jak za pośrednictwem portalu. ... Wy już przeszliście przez wiele portali, i to jest częścią tego, o czym myślicie, jako o tych mini-zmianach, które są w trakcie. ...

I niektórzy ludzie przeszli przez nie bardzo chętnie. Oczywiście planeta przeszła przez nie. Wiele z elementarnych królestw również wykonało swoją pracę. Ale to jest to, co uważamy za chwilę, którą wy poczujecie bardziej jako dzień lub dwa. Jest to, taki moment, w którym będzie to razem zharmonizowane. ...

S: Czy będą trzy dni ciemności? ...

AAM: ... Pomyśl o tym jak o mrugnięciu. Czy kiedykolwiek mrugnąłeś i pokój wydał się jaśniejszy nagle? To dzieje się cały czas w twojej medytacji. ...

Więc to jest bardziej jak mrugnięcie. Możecie mieć doświadczenia fizyczności - gdyż to jest częścią radości bycia na tej Ziemi - jeśli chcecie. Jest to zmiana w potencjale, w jaki sposób działacie i jak wszystko .... Więc to jest tak, jakby wszyscy naraz byli załogą sprzątającą (oczyszczającą). I co jest zmiecione, co jest wymiecione, ukochani, to resztki strachu, nienawiści, ciemności. (1)

Czym będzie rzeczywiste doświadczenie Wzniesienie?

W tej chwili to, co nazywamy chwilą, jest wyborem. I może się zdarzyć natychmiast, ponieważ tak wielu z was położyło fundamenty – czy chcecie być w samym sercu Jedności Miłości? Czy chcecie być w wyższej częstotliwości? W ostatniej sekundzie, wszystko, co trzeba powiedzieć, to „tak”, i pozwolić sobie na zalanie przez coś, o czym możecie myśleć, jako o fali energii, która będzie omiatać planetę. Dlatego mówimy, że wszyscy są zaproszeni. (2)

Poczucie będzie, że lecisz do góry. To będzie fizyczne poczucie ruchu. I pamięć, lub odczuwanie pamięci, że macie skrzydła, lub zdolność do latania. Więc to jest uczucie Wznoszenia się świętą spiralą.

Będzie również w tym okresie, który może być momentem, lub kilkoma godzinami, [uczucia] poczucie odłączenia, które nawet jeśli otworzycie oczy, nawet jeśli spojrzycie na podłogę, to zobaczycie, że jest zrobiona tylko z cząstek, cząstek, cząsteczek subatomowych kwantowych, które nie są stałe. Więc zaczniecie natychmiast mieć prawdziwą sensację lub wizję jak rzeczy można zobaczyć, i jak są one widziane, być może, z tej strony.

Więc jest poczucie nierealności. Teraz, jeśli chcesz, zrobić rzeczy stałymi, możesz po prostu powiedzieć, że chcesz tego, i zostanie wyświetlone. Ale wiedząc, że to jest po prostu konstrukt, który właśnie tworzysz, on już tam jest w pełnej świadomości. Gdy zdecydujesz się otworzyć oczy to, jak zobaczysz kolory, tekstury, bogactwo, powietrze będzie bardzo różne. To, o czym myślisz jako o  twoich zmysłach zostanie spotęgowane, oh, co najmniej tysiąc razy.

Tak więc, jest trochę regulacji. A my jesteśmy z wami, i my oczywiście się tym zajmujemy, bo to jest całkowicie radosna sytuacja, gdy się w niej jest. Potraktujcie to jak duchowy orgazm. Jest to zjednoczenie wszystkiego.

Potem osiądziecie w tej wiedzy, i oczywiście, w tym wyborze fizyczności. Ale też wiedzcie, że jeśli zdecydujecie się utrzymać fizyczność, to natychmiast zauważycie, że wszystko, co nazwalibyśmy ludzkimi bólami zniknęło. Ale największa zmiana jest taka, że już nie żyjecie, czy istniejecie - możecie odwiedzić, możecie się pokazywać, ale nie żyjecie - w trzecim wymiarze, gdy jesteście w tym ruchu, o którym myślicie, jako przejściu świętej spirali.

To jest najlepsza analogia, jaką mogę ci dać. ... I będzie to miejsce miłości. To będzie nagłe, że decyzje, działania, istnienia, formy są miłością, i są z miłości, i dla miłości. Więc to poczucie albo / albo, z tego, co tradycyjnie jest postrzegane jako tak lub nie, dualizmu,  polaryzacji, nie ma, odeszło. To jest dostrojenie. Cała podróż w egzystencji trzeciego wymiaru jest osiągnięcie tego miejsca dostrojenia, postawienia się poza albo / albo. I kiedy to robisz w tym procesie wznoszenia, to jest jak rzymska świeca: idziecie poza. (3)

Pomyśl o tym w kategoriach, gdy dziecko, ludzkie dziecko, rodzi się, czasami jest bardzo łatwy poród, czasami jest to 30 godzin pracy. Czasami matka postanawia urodzić na polu, czasem narodzić w oceanie. Czasami udaje się do pięknej sali. Innym razem idzie do sali operacyjnej i ma cesarskie cięcie. Ale narodziny nadal występują. Więc to jest to, co się dzieje. ...

To jest uczucie pełnego i zupełnego poddania i błogości. To jest sensacja - fizyczna, psychiczna, emocjonalna, duchowa - unii. Więc jest to moment, w którym czujesz, oh, umarłem. Dlatego, że jest poczucie takiego uwolnienia i ponownego połączenia. Ale oczywiście nie umieracie.
(4)

(Ciąg dalszy w części 2).
Przypisy

(1) “Archangel Michael on Ascension,” Sept. 13, 2011, at http://the2012scenario.com/the-2012-scenario/what-role-are-the-angels-playing/archangel-michael-on-ascension/

(2) “Archangel Michael on NESARA, Opposing the Cabal, and Ascension – Part 2/3,” Oct. 3, 2011, at http://the2012scenario.com/2011/10/archangel-michael-on-nesara-opposing-the-cabal-and-ascension-part-23/

(3) Loc. cit.

(4) “Archangel Michael on Ascension,” ibid.

Link do oryginału:
http://the2012scenario.com/2012/10/what-will-ascension-be-like-part-12/#more-147703

Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
east
Gość
« Odpowiedz #293 : Październik 08, 2012, 18:47:38 »

Cytuj
Ale największa zmiana jest taka, że już nie żyjecie, czy istniejecie - możecie odwiedzić, możecie się pokazywać, ale nie żyjecie - w trzecim wymiarze (..)Więc jest to moment, w którym czujesz, oh, umarłem. Dlatego, że jest poczucie takiego uwolnienia i ponownego połączenia. Ale oczywiście nie umieracie.

Hahaha, no oczywiście, że tak Chichot
Już NIE ŻYJESZ , nigdy nie istniałeś Duży uśmiech . To właśnie moment uwolnienia, śmierci i ponownego połączenia. Oczywiście nic nie znika, nic żywego się nie rozpada, tylko martwy Ty.

I to nie oznacza nie widzenia, albo nie istnienia w ogóle. TY nie żyjesz, nie żyłeś nigdy. Jesteś martwy, umarłeś nawet się nie narodziwszy, ale to niczego nie zmienia w życiu .

Nie widać tego ?

Właśnie dlatego NIE  czujesz jak to jest być Jezusem,  Buddą, czy bogiem, bo MARTWY-TY nie może nim zostać. Dlatego, że  iluzja nie jest prawdą.

Ty, nie masz kontaktu z boskością, ale jednoczesnie boskość się przejawia poprzez formę , poprzez istnienie "ukryte"  pod nickiem, peselem, imieniem ,nazwiskiem, rolą społeczną, rodzinną, fizyczną. Etykietki nie są Tobą, one się zmieniają i same są iluzją.

W każdej chwili może nastąpić odłączenie od tego, i w każdej chwili może nastąpić rozpoznanie, tylko puść to  przywiązanie do JA !!

 Rozpoznanie jest proste , jest oczywiste, tylko temu nie zaprzeczaj jak uparty osioł hahaha Duży uśmiech
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #294 : Październik 08, 2012, 18:48:05 »

E wygląda mi to nie na rewolucje a raczej na lokalny pucz Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #295 : Październik 10, 2012, 08:11:13 »

To druga część tej kompilacji Steve Beckov'a z cytatów Archanioła Michała z różnych "wywiadów" channelowanych przez Lindę Dijon. Ta część dotyczy wymiarów. Jest tam oświadczenie, że Ziemia w trzecim wymiarze przestanie istnieć, a w związku z tym ci, którzy nie chcą się wznosić trafią na płaszczyzny astralne, a potem zgodnie z ich wolą do miejsc, które dusze wybiorą.
Reasumując, według tego źródła Wzniesienie będzie polegało na przetworzeniu naszych ciał, co Kiara nam cały czas serwuje, ale będzie ono wspomagane falą olbrzymiej energii, która "omiecie" lub bardziej dosłownie zmiecie Ziemię.


Jak będzie wyglądało Wzniesienie? - Część 2/2
2012 09 października
Wysłany przez: Steve Beckow

Wizerunek Michała Archanioła

Do jakiego wymiaru pójdziemy?

S: I po jednej stronie [Wzniesienia] jesteśmy w 3D lub 4D, a po drugiej stronie jesteśmy w 5D?

AAM: Albo wyższym. (1)

To jest winda do piątego. I dalej, będą niektórzy, którzy po prostu wybiorą, aby iść naprzód [do wymiarów większych niż piąty]. Ale jako kolektyw, taki jest plan. (2)

AAM: Tak, idziecie do piątego wymiaru. Ale ponownie zwróćcie uwagę na fakt, że gdy jesteście w piątym wymiarze, zakotwiczeni, Gaia, i dlatego Wy - bo nie możecie żyć gdzie Gaia nie żyje i nadal ma swoją fizyczną formę, więc zrozumcie to  - ale to nie oznacza, że z miejsca zakotwiczenia, nie macier dostępu do czwartego wymiaru, do tego, co nazwalibyśmy wyższą rzeczywistością trzeciego wymiaru, (3) do szóstego i siódmego.

Ale tak, przesunięcie  jest w piąty, i nadal będzie kontynuowane - nie, chyba nie w waszym życiu - aż do siódmego. Są tacy, którzy będą chcieli pozostać w sferze siódmego pod względem sfery czystej miłości, świadomości Chrystusa, jedności. Są tacy, którzy lubią być w świecie magii.

To nie ma znaczenia. Będziecie mieć dostęp, ale wasz nowy dom, nowy wymiar, nowa rzeczywistość, to będzie piąty. To tam, gdzie Gaia jest zakotwiczona. I sugerujemy wam, że, ogólnie rzecz biorąc, ona już tam jest. (4)

Gdzie jest Ziemia w procesie Wzniesienia?

AAM: Ziemia zrobiła już większość jej przejścia.

S: Tak?

AAM: I wiele zmian na Ziemi, których jesteście świadkami faktycznie pomaga również kolektywnym duszom, ludziom, w dostrojeniu. (5)

Czy ludzie znikną z III-wymiarowości?


AAM: Pozwólcie nam być bardzo jasnymi, ludzie znikną. Teraz, w związku z tym, będą oni również mieli „ściemnioną” (słabą) pamięć. Mieliście takie sytuacje, gdzie mieliście ból lub zły nawyk lub coś, co nie służy lub przeszkadza bardzo głęboko, i pozwoliliście temu odejść. A potem rok lub dwa później, sytuacja ta wystąpiła ponownie i to w sposób bardzo niejasny, można powiedzieć, "Och, ... tak, to ma zwyczaj przeszkadzać mi", a następnie będziecie kontynuować wasz dzień.

Przesunięcie może być przyrostowe. To będzie zależeć od gotowości społeczeństwa, ale to, co widzimy teraz, jest to, że to będzie w przesunięciach. Będą kroki i progi, gdzie część będzie, po prostu przejdzie i zakotwiczy dla całości, a następnie więcej przejdzie i zakotwiczy dla całości, aż cały proces się zakończy.

Teraz jeszcze będą ci, niestety (lub na szczęście, bo robią to, co chcą, ale to nie jest moje pragnienie), którzy zdecydują się kontynuować w tego typu w rzeczywistości, trzeciego wymiaru, jak o nim możecie pomyśleć jako ... i zostaną przesunięci w inne sytuacje. Ludzie, którzy ... siedzą tam, mogą mrugnąć i nawet nie pamiętać ... lub mieć słabe poczucie: ”zastanawiam się, gdzie i jak poszedłem”?

Ludzie znikną. To nie będzie powodem traumy lub okaleczenia. To nie będzie tak samo, jak martwicie się o kogoś w sferze fizycznej śmierci. Będą to tylko niewielkie zmiany w przypadku przyjaciół. Ale, w przypadku męża i żony, rodziców i dzieci, będą wiedzieli. (6)

Ziemia będzie kontynuowała w Trzecim wymiarze?

AAM: Ziemia 3D zrobiła jej kosmetyczne zmiany. Nie ma jej tam [po Wzniesieniu].

S: Nie ma jej tam?

AAM: W ten sam sposób jak wy, drogie serca - jako wcielona pojedynczo trzeciowymiarowa istota - nie będziecie już obecni. [Ponieważ będziemy w 5D, a nie w 3D.] W tym momencie wy oboje, i wszyscy przeskoczyli.

S: Dobrze. Czy pozostanie cokolwiek w 3D?

AAM: Nie, to wszystko jest przemienione, przekształcone, podwyższone. ...

S: Więc nie ma Ziemi 3D po tej dacie?

AAM: Zgadza się. ... Ona nie chce powielać się i nadal być nośnikiem tej energii.

S: Uh-W przeciwieństwie do, powiedzmy, Wenus?


AAM: Tak, nastąpił podział tam [tj. na Wenus], ale to nie jest tym, jaki Ziemia wybór zrobiła.

S: Będę stracony. Nie słyszałem tego wcześniej, i ja po prostu staram się to strawić. Nie będzie Ziemi w 3D. Ludzie, którzy powiedzą "nie" trafią na płaszczyzny astralne, ludzie, którzy powiedzą "tak" będą dalej z Ziemią.

AAM: Zgadza się. (7)

Steve Beckow: Co stanie się z tą Ziemią, 3D Ziemią, że oni nie mogą zostać? Co masz na myśli, Panie?

AAM: Tak, to jest to, co mam na myśli. Zrozum, Ziemia 3D, to nie istnieje. ...

S: A co - dla ludzi, którzy powiedzą "nie"? Pozostaną oni na tej  Ziemi 3D, lub oni znajdą się gdzieś indziej?

AAM: Znajdą się gdzieś indziej.

S: I znajdą się gdzieś indziej, jako dzieci, lub tak, jak są teraz?

AAM: Wrócą do domu. Wrócą bez ciała.

S: Do płaszczyzn astralnych?

AAM: Tak. I będą konsultowani, a następnie przeniesieni, tak, jak chcą. (Cool

Czy istnieje możliwość, że Wzniesienie nie stanie 21 grudnia 2012?


AAM: A co jeśli w jakiś sposób to wszystko jest kosmiczny żart. ... To nie jest to, że nie doceniamy dowcipów. Kochamy kawały. A nasz pomysły na żart, mogą być bardzo różne od waszych. Ale to nigdy nie będzie żart zranić tak wielu. ...

To Plan Matki. To nie jest nasz plan. To nie jest twój plan. Tak, wypełniamy ten plan. Ale nie ma planu odroczenia lub opóźnienia. (Cool


AAM: Są, "co jeśli? "Jest strach, że możecie być zawiedzeni " co jeśli? ". Możesz powiedzieć: "Tak, Panie, że to prawda, bo byłem zawiedziony, wiele, wiele, wiele razy. Dałeś nam prognozy i że nie nadeszły. Dałeś nam daty, a one nie nadeszły. Jestem głupcem na zlecenie? "...

Nie naciskamy hamulców. Nie zamierzamy powiedzieć: "Cóż, była zmiana w Boskim planie."

Czekaliśmy przez eony. Nastąpiło dostrojenie na większej ilości poziomów, w większej ilości wymiarów, niż możecie sobie wyobrazić, aby to rozwinąć. To nie jest po prostu o tym, czy wy indywidualnie, jesteście gotowi. Byliście gotowi w chwili, kiedy powiedzieliście Matce / Ojcu, "Pójdę, pomogę, a moim celem jest sie wznieść." I będziecie to robić. (9)

AAM: Nie jesteśmy w zwyczaju lub w branży tworzenia fałszywych oczekiwań. Jest to sprzeczne z prawem powszechnym, a to jest sprzeczne z miłością. Jeśli już, to mój ukochany przyjacielu - i powtarzam ci to - jesteście przed terminem. Ale chcemy was przywiązać do daty? Nie.  Czy powiedzieliśmy, że terminy, które zostały podane są dokładne i istotne? Tak. Jeśli bylibyście sparaliżowani, i dajcie nam zasugerować, że w wielu aspektach kolektyw został sparaliżowany, jeśli bylibyście sparaliżowani, i modlili się i modląc się i robili swoje święte praktyki i medytacje dla uzdrowienia, i dano wam termin grudzień 2012 , czy bylibyście zdenerwowani, drogi przyjacielu, jeśli to nastąpiłoby we wrześniu? Myślę że nie. (10)

Przypisy

(1) “Archangel Michael on NESARA, Opposing the Cabal, and Ascension – Part 2/3,” Oct. 3, 2011, at http://the2012scenario.com/2011/10/archangel-michael-on-nesara-opposing-the-cabal-and-ascension-part-23/

(2) “Archangel Michael on Ascension,” Sept. 13, 2011, at http://the2012scenario.com/the-2012-scenario/what-role-are-the-angels-playing/archangel-michael-on-ascension/

(3) The Fourth Dimension is for us the higher aspect of the Third in that the Physical Plane is the Third and the Astral Plane, to which we go after “death,” is the Fourth. But in this Ascension both the Third and the Fourth “move” to a higher dimension – the Fifth.

(4) “Archangel Michael: This is the Unfoldment of the Promise of the Mother,” Sept. 5, 2012, at http://the2012scenario.com/2012/09/archangel-michael-this-is-the-unfoldment-of-the-promise-of-the-mother/

(5) “Reading with Archangel Michael,” August 1, 2011, at http://the2012scenario.com/the-2012-scenario/what-role-are-the-angels-playing/reading-with-archangel-michael-august-1-2011/

(6) Loc. cit.

(7) Loc. cit.

(Cool “Reading with Archangel Michael, August 1, 2011,” at http://the2012scenario.com/the-2012-scenario/what-role-are-the-angels-playing/reading-with-archangel-michael-august-1-2011/.)<P>

(Cool Archangel Michael through Linda Dillon, Reading with Steve Beckow, Aug. 17, 2012.

(9) “Archangel Michael: This is the Unfoldment of the Promise of the Mother,” ibid.

(10) “Archangel Michael on Three Days of Darkness, What Occurs at Ascension, Etc. (Repost),” July 2, 2012, at http://the2012scenario.com/2012/07/archangel-michael-on-three-days-of-darkness-what-occurs-at-ascension-etc/ My guess about why Archangel Michael is talking about early Ascension here is that some wayshowers will ascend early and act as gatekeepers or ascended masters who speed or assist those still in the Third Dimension through the gateway to the Fifth.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
east
Gość
« Odpowiedz #296 : Październik 10, 2012, 09:57:48 »

Cytuj
AAM: A co jeśli w jakiś sposób to wszystko jest kosmiczny żart. ... To nie jest to, że nie doceniamy dowcipów. Kochamy kawały. A nasz pomysły na żart, mogą być bardzo różne od waszych.
To dobre postawienie sprawy Chichot

Co, jeśli wszystko do czego się tak mocno przywiązujemy, to jeden wielki żart ? Łącznie z Tobą którym sądzisz, że jesteś Duży uśmiech
Nawet jeśli tak to okrutnym żartem byłoby stworzyć iluzje po to tylko aby je dręczyć i krzywdzić.

A czym innym jest produkcja kurczaków i karmienie je syfem trzymając w klatkach bez ruchu, dręcząc je zmuszając do funkcjonowania, które nie jest ich naturalnym życiem ?  Czy właśnie tym żartem (raczej żarłem) jesteśmy dla Aniołów ?
 
Wszystko dla mięsa,które potem trafia na ludzki stół podczas na przykład ŚWIĄT  Bożego Narodzenia . Farmer hodujący w ten sposób kurczaki też się modli do Boga i dostaje odpuszczenie grzechów , a co na to Bóg ?
Jeśli już, to "bóg" ,który wyciska fermera z jego energii .

Może właśnie  z tego tylko powodu, z powodu potrzeb wyższej hierarchii jesteś tu, kurczaku. I oni uważają siebie za świętych i nie widzą niczego złego w tym, co się z Tobą dzieje. Mogą to wszystko robić, dawać kolejne nadzieje i aplikować kolejne cierpienia , a tzw Bóg nie reaguje, ponieważ robią to TOBIE ,który nie istniejesz, nie jesteś żywy, nie należysz do Stwórcy, należysz do nich.

Jedynie Istnienie zaufało obcemu, martwemu programowi, ale ono nie cierpi, bo nie posiada JA . Doświadcza niewoli ,ale nie osądza tego w ten sposób. Nie ma własnych potrzeb. Jest ponad to wszystko, ponad zdradliwe, obce JA. I to ono jest królestwem, które nadchodzi. Nic tego nie zmieni, żaden AAM.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #297 : Październik 10, 2012, 10:07:25 »

Cytuj
"Czy istnieje możliwość, że Wzniesienie nie stanie 21 grudnia 2012?

AAM: A co jeśli w jakiś sposób to wszystko jest kosmiczny żart. ... To nie jest to, że nie doceniamy dowcipów. Kochamy kawały. A nasz pomysły na żart, mogą być bardzo różne od waszych. Ale to nigdy nie będzie żart zranić tak wielu. ...

To Plan Matki. To nie jest nasz plan. To nie jest twój plan. Tak, wypełniamy ten plan. Ale nie ma planu odroczenia lub opóźnienia. (Cool"


Przecież nikt nikogo nie przymusza do wiary w coś co mu nie pasuje, każdy ma prawo nie akceptować przeróżnych informacji , nawet tego iż rzeka płynie , a po nocy jest dzień.... Co wcale nie zmieni rytmu , który istnieje i istniał będzie zawsze, jakie my w nim wybierzemy miejsce dla siebie? A.... to już inna sprawa , w dużej mierze zależna od naszej samoświadomości, woli i mocy pokonania wielu osobistych ograniczeń.


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 10, 2012, 10:08:16 wysłane przez Kiara » Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #298 : Październik 11, 2012, 19:26:39 »

Zastanawiałem się gdzie ten ostatni przekaz Kryona przez Lee Caroll wstawić. Zdecydowałem, że tutaj, choć nie spotkamy tu określenia Wzniesienie, ponieważ Kryon należy do obozu tych co przepowiadają duże zmiany, ale w trybie ewolucyjnym, rozłożone na 36 lat, z czego w/g niego połowę mamy właśnie za sobą.
Drobne uściślenie - wstawiłem słowo szable ponieważ u nas ceremonia dotyczy szabel, w Stanach to są szpady, ale oryginalnie Kryon mówił o mieczach, choć nie znam miejsca, gdzie miecze byłyby w ten sposób prezentowane.


Kryon > Most szabel

09 października 2012

Pozdrowienia kochani, jestem Kryon z Magnetycznego Serwisu. W schemacie rzeczy, osiągnęliście szczyt, co nazwalibyśmy punktem decyzji dla ludzkości. Aby zobaczyć to w świetle, w którym ja widzę, musicie zrozumieć dwie rzeczy. Po pierwsze, cofając się w czasie chwilę, przypomnicie sobie, co w pierwszych komunikatach do was mówiłem, że ludzka świadomość się zmienia. Przynosiłem wam informacje od samego początku moich atrybutów na tej planecie, że ludzkość jest w przesunięciu, i że ja przybyłem w specjalnym celu, i że była zmiana siatki magnetycznej. Mówiłem wam, że grupa Kryona zakończy to w roku 2002 i opuści was, i tak się stało. Wszystko to było w odpowiedzi na to, co już osiągnęliście jako ludzkość, a niektórzy z was policzyli i zrozumieli, że to wszystko dotyczyło w precesji równonocy okna - 36-lat, w którym wasze Słońce jest wyrównane do środka galaktyki  - początek i koniec 26000 letniego cyklu  kołysania planety.

Ten astronomiczny atrybut także ezoterycznie [metafizycznie] jest zrównany z tym, co starożytni powiedzieli, że będzie - punkt decyzyjny dla ludzkości, który będzie najważniejszy ze wszystkich, który niesie ze sobą ogromny cel energetyczny. To dlatego przybyłem, a jeśli spojrzeć na moje pierwsze komunikaty, można zobaczyć, dlaczego przybyłem, gdyż coś stało się z ludźmi, i miało to do czynienia z waszą przyszłością. Dwadzieścia dwa lata temu powiedziałem wam to, i w 1993 mieliście publikację [Pierwsza Książka Kryona]. Teraz, tutaj jesteście w 2012 wszystkie te lata później, dokładnie to, co powiedziałem, że będziecie mieli. Daliśmy wam potencjały, niektóre z nich stały się potencjałami ludzkości i niektóre z nich nie. Mamy do czynienia jedynie z potencjałami, ale najsilniejsze mówią o waszej przyszłości już dziś.

Po drugie, chcę, żebyście pamiętali, że kiedy pojawiliście się na tej planecie, każdy z was był wyjątkowy. Nie ma znaczenia, ile masz lat, gdy tu siedzisz, każdy z was jest starą duszą. Stare dusze, to są ci, którzy mają tendencję do dostrojenia i słuchania i czytania wiadomości, takich jak ta, i powiedzieliśmy, to również przedtem. Więc to, co mamy, to wyjątkowa grupa, a ja chcę, żebyście pamiętali iskrę prawdy, kiedy przybyliście, wszyscy z was. Świeżo w liczebności, która zablokowała się w waszej pamięci, dzwonienie w uszach, kiedy przybyliście jako dziecko: ". To jest życie, które zrobi różnicę"

Są tacy, którzy nawet zadawali pytanie: "Dlaczego żyję?" Wiecie, kim jesteście. Kiedy był mrok wokół was, spowodowany przez okoliczności i sytuacje, niektóre z nich to zdrowie, my tam byliśmy. Powiem wam, dlaczego tu jesteście. Jesteście tu, aby wykonać to zadanie, które zaczęło się tak wiele lat temu, stara duszo! To jest punkt decyzji, i z mojego punktu widzenia, to właśnie już minęło.

Nie ma testu przed wami, ponieważ już go przeszliście. W waszej linii czasowej, jest 18 lat więcej od tego [precesji]. I w końcu tego roku 2012 w tym punkcie markerze przesilenia, który jest po prostu tylko tym - punktem czasu świętowania w 3D. To jest, gdzie możecie świętować osiągnięcie go. I wystarczy powiedzieć właśnie teraz, że ci, którzy stworzyli to oświecone miejsce zwane Ziemią wiedzą, że to zrobiliście. Są już uroczystości w niebie, i są także rzeczy, które dzieją się na świecie, o których powiedzieliśmy wam, że się zdarzą, i są tacy, którzy są zmartwieni.

Most Szabel - ujawniony

Chcę dać wam to, co mam zamiar nazwać, " Most szabel - ujawniony." To jest zdanie, które dawaliśmy wam wiele razy w przeszłości. Powiedzieliśmy, że na końcu - to znaczy, końcu starego paradygmatu tej planety [teraz] – będziecie mieli Most Szabel.

Pozwólcie, że powiem wam kilka potencjałów o przyszłości, przyszłości natychmiastowej. To nie jest to, co wydarzy się przez pokolenia od teraz, ale teraz. Most Szabel jest tutaj. Niektórzy z was ekstrapolowali te dane do formy, którą następnie porównywali do starożytnych proroctw w Świętych Pismach, starając się najlepiej, aby mieć zbieg dat i wydarzeń, aby można było to zrozumieć. Niektórzy z was nawet powiedział: "Ach, Most Szabel : To musi być czas, w którym będą walki na planecie To jest Armageddon, i to jest tutaj.". Powiem wam, moi drodzy, że Armagedon dzieje się na innej ziemi, w innym czasie! Możecie zapisać, to proroctwo, jako coś, co nie ma się wydarzyć dla Was.

Powiem to jeszcze raz, drogi człowieku: Nie patrz na stare przepowiednie i nie dopasowuj ich do wszystkiego, co się tu dzieje. Stara przepowiednia miała zostawić was martwymi na milenium, nie pamiętacie? Jednak jesteście tu w 2012 roku! Przenieśliście się do obecnej przepowiedni danej przez starożytnych, rdzennych waszej planety, którzy widzieli spajanie razem północy i południa - proroctwo pierzastego węża i proroctwa kondora i orła. To jest ruch energii w świecie w sposób, którego żaden "współczesny" prorok nigdy nie przewidział. Zamiast tego, to pochodzi od tubylców, bo zobaczyli potencjały jakichś czasowych fraktali, które mówiły o ludzkości przechodzącej piąty punkt decyzji i przenoszącej się do następnej części, co nazywamy Wielkim Przesunięciem ludzkiej świadomości.

Co się stanie dalej? Most Szabel. Przeanalizujmy więc to. Pozwólcie nam powiedzieć to, co mieliśmy na myśli, gdy daliśmy wam to zdanie i prosimy nie tworzyć na podstawie tego wszystkiego, co nie jest tu powiedziane. Nie projektujcie więcej niż to, co dane. Nie starajcie się, aby dowiedzieć się ukrytych znaczeń, w w tym co dane, bo zamierzam dać wam je wszystkie teraz.

Most

To jest bardzo proste. To most, więc przyjrzyjmy się temu w pierwszej kolejności. Co most robi i dlaczego musi jakiś być? Cóż, gratulacje drodzy, ponieważ punkt decyzji, nie zawsze jest mostem. Czasami jest to przepaść, przepaść, taka, że ludzkość wpadnie więc musieliby zacząć od nowa. A może być punkt decyzji, który nie ma mostu w ogóle, co oznacza, że wszystko pozostaje takie samo. Nie będzie żadnych zmian, a będziecie mieć więcej tego, co mieliście – przyszłość, która nigdzie i nigdy nie została napisana. Ale to nie jest ten przypadek, tego, co dzieje się we wszystkim.

Och, to zostało napisane już wiele razy, ale to nie jest w starych Pismach, moi drodzy. Będziecie mieć nowe pisma długo po tym, jak mój partner odejdzie. Oh wróci, ale długo po tym konkretnym życiu pojawią się nowe pisma napisane przez tych, których zobaczycie, jak proroków dna. Będą mówić o tym, co będzie następne na ziemi i zobaczą zmiany w ludzkiej naturze. Będą widzieć to, co jest nachylone ku kwantyzacji cielesnego człowieka - początek tego, co się stało z Plejadanami tak dawno i stanie się tutaj, gdy przekroczycie  most.

Ale to w dalekiej przyszłości. Co teraz? Most, który przekraczacie jest takim między starymi paradygmatami istnienia i nowymi. W końcu cała ludzkość go przekroczy, ale to jest tak nowe, że w tej chwili jedynymi prawdziwie przechodzącymi to są bardzo stare dusze, ponieważ są jedynymi, które widzą to i mają Akashę na to gotową. Ale powinniście to wiedzieć: Ten most jest dla wszystkich, i po przekroczeniu tego mostu, metaforycznie, inni pójdą za wami. Będą go przekraczać i nawet nie wiedzieć. Oni przekraczają w wierze  w nowy rodzaj rzeczywistości.

Opuszczenie starych paradygmatów, czego się można spodziewać jest następne. Przyjmowanie nowych paradygmatów przyszłości bez wojen jest następne. Patrzenie na cywilizację inaczej, jak to było wielokrotnie powiedziane, że może być, jest obok. Opuszczenie starych obaw, które tak wielu miało tak długo o tym, czego się spodziewać, jest obok. To jest most. To piękna rzecz. Fakt, że jest most w ogóle jest piękną rzeczą.

Most był tworzony przez długi okres czasu. Synchronistycznie nie wiedzieliśmy, że most będzie występował aż do 30 lat temu. To jest,  jaka ta nowa energia jest. Ludzkość ma wolny wybór i nie było dużego potencjału, a następnie zbieg energii spowodowałby pęd (momentum) do stworzenia mostu, albo nie. Ale mały potencjał był tam.

Przez Harmoniczną Konwergencję w 1987, wiedzieliśmy, most będzie zbudowany. W roku 1989, super struktura była na miejscu. W 1993 roku most już tam był. Wtedy zaczęliście widzieć upadek Związku Radzieckiego, spotkania byłych europejskich wrogów do gospodarczego sojuszu. Pomysł, że można połączyć rzeczy zamiast rozrywania ich od siebie był nowy. Dyktatorzy zaczęli upadać, a most był na miejscu, a większość ludzkości nawet nie zauważyła, ponieważ stało się tak powoli. Ale poczuliście przesunięcie, prawda? To właśnie o most chodzi.

Co my powiedzieliśmy wam o moście? Faktycznie, nie wiele z wyjątkiem, że o przejściu przez most, i starej energii, która była nie spodoba się to. Stara Energia nie chce dać Ci uciec! Stara Energia nie chce, żebyś przeszedł przez most, ponieważ ona nie może go przekroczyć. Czy wiesz, to? Ona nie może go przekroczyć. Stare paradygmaty natury ludzkiej, które już znacie, przez wszystkie te tysiąclecia muszą zostać po starej stronie mostu. To nie może przekroczyć go, gdyż most odrzuca wszystko, co nie jest w miłości, współczuciu i świetle. To, co jest ciemne, w tym ludzki charakter z przeszłości, nie będzie mógł przejść. Ale, gdy mówię wam to teraz jestescie już na moście. To był wasz projekt, stare dusze, i są słowa, które dzwonią w waszych uszach do dziś i tym poddanym wiatrowi urodzenia, że to może się zdarzyć w waszym życiu. Więc co się stanie dalej?

Szable

Porozmawiajmy o szablach: Kiedy słyszysz słowo szabla, pierwszą rzeczą, która przychodzi Ci do głowy jest bitwa. Most Szabel jest walką, i my wam powiedzieliśmy o tym także. Szable są metaforyczne i oznaczają wiele rzeczy, więc pozwólcie nam opisać te rzeczy, co mamy na myśli mówiąc o nich.

Numer jeden: Są rzeczywiście bronią w walce. Walka nadchodzi. "Kryon, czy to znaczy, że będzie wojna?" Potencjalnie tak. Teraz powiemy, że Bliski Wschód gotuje się sam. Zauważyliście, prawda? Co wiesz o Bliskim Wschodzie, mój drogi? Zacznijmy zbadania rzeczy przez chwilę. W jakiej energii się wychowałeś? Jaka była energia na Bliskim Wschodzie? W latach 40., jaka była energia? Wraz z powstaniem państwa Izrael, to zbudowało mur nienawiści, z obydwu stron. Ściana była tak gęsta, że dzieci obu stron uczono nienawidzić się nawzajem, gdy tylko byli w stanie zrozumieć język. Powiedziano im, kim są ich wrogowie. Teraz, gdzie byłeś wtedy?

Niektórych z was tu nie było tu jeszcze. W czasie, kiedy dotarliście, w młodości, czy byłeś świadomy Bliskiego Wschodu? Nie szczególnie. "Dlaczego jest nienawiść?" możesz zapytać. Co, gdybym ci powiedział, że to jest waśń rodzinna? Dwaj synowie żydowskiego kapitana są zaangażowani. Jeden założył Arabów, a jeden pozostał Żydem. Oni nie chcą tego słuchać, ale wszyscy są Żydami. (Nie mów im tego.)

Jeśli spojrzeć na rodowody, to oczywiste, i jednak jest to kompletna i całkowita konfiguracja zarówno dla rozwiązania, jak i wojny. Konfiguracja może mieć koniec tego świata w pożodze, która zostałaby osiągnięta przez tą nienawiść. To są proroctwa Nostradamusa i Waszych Pism, ale nie są to już proroctwa waszej planety. Jednak nienawiść wciąż istnieje. Nienawiść jest tak wielka, dziś tak samo jak wtedy, ale gdzie ten cały terroryzm był 40 lat temu? Był izolowany.

Ci, w Izraelu i Palestynie i okolicznych obszarach wzięli na siebie ciężar, ale teraz to jest pozornie wszędzie - a wy się martwicie. Dlaczego miałby to być? Odpowiedź jest taka, że stara energia była szczęśliwa, że zawiera tą nienawiść, gdyż chciała  to utrzymać i nigdy nie wiązać innych z zewnątrz. Ci z zewnątrz mają tendencję do przynoszenia niepożądanego światła do gry. Nagle cała ziemia jest zaangażowana i możecie zobaczyć cały scenariusz przed wami. Stara gwardia chce wojny, podobnie jak przez wszystkie eony przed nimi. Ci, na moście trzymają światło i pokazują ziemi jak przekroczyć most. Nawet wielu młodszych w Izraelu i Palestynie i Iranie trzyma  światło! To wszystko jest wokół starej gwardii i są wściekli, bo tracą "Bitwę o nienawiść".

Czy będzie wojna? Co się dzieje? Czy czujesz jak się gotuje, nie możecie? Niektórzy z was nie chcą patrzeć na wiadomości, bo boją się, co przyniesie jutro. To nie jest nawet koniec roku jeszcze! Czy będzie bitwa?

Powiem wam, moi drodzy, teraz gdy mówimy do was tam jest potencjał małej wojny na Bliskim Wschodzie.Powiedziano Wam, że jeśli zaistnieje w ogóle wojna na Bliskim Wschodzie, to cały świat będzie przyłączy, a wy tego nie zrobicie. Powiem Wam, że to jest stary paradygmat, gdyż jeśli i kiedy to się stanie, uważnie obserwujcie, kto zdecyduje się nie wejść do gry wojennej. Gdyż jest nowa świadomość warzona na tej planecie, i powiem wam to: Gwoli uczciwości, gdy widzimy potencjały przed Wami w przyszłości, to nie będzie miało znaczenia ten, czy inny sposób dla mostu, jeśli będzie to walka, czy też nie .

To co się w końcu wydarzy się w Iranie będzie takie samo nie ważne co, a powiem wam, dlaczego - bo nie ma kto zająć miejsca starej gwardii.
Oni nie rośli  w tym w ogóle, młodzie! To wszystko starożytni ci z nienawiścią, którzy poruszają szachy jakby reprezentowali cały naród, ale nie reprezentują. Nadejdzie czas, być może taki, który będzie faktycznie zaostrzony przez  wojny, które będą tworzyć rewolucję w tym kraju. W przeważającej mierze nie chcą wojny.

Zapytaj izraelitów, czy chcą jeszcze jednej wojny. Oni mówią, że nie, ale boją się, że ich wrogowie przyniosą jedną z nich. Kim są ich wrogowie, i co się zmienia, drodzy? Myślicie, że wiecie, co dzieje się w Syrii i Egipcie i Libii? Myślicie, że wiecie? Powiem wam, że to rekalibracja tam się dzieje, tego, w co wierzą i kim są ich wrogowie. Chodzi o to, czego chcą od rządu. Powiem wam, czego wszyscy chcą w końcu, i nie możecie nie zobaczyć tego przez 20 lat, ale chcą szkół i szpitali. Chcą tego, co wy macie  w sklepach, i chcą swobody wyznania ich proroka bez małej grupy, która mówi im zasady, jak powinni. Chcą uczcić Mahometa na swój własny sposób i zobaczyć miłość Bożą w nim tak, jak to zostało zaprojektowane przez niego. To właśnie się dzieje. To jest walka. Problem jest, że stara energia będzie z tym walczyć, bo to straci kontrolę, jeśli dostaną to, czego chcą.

Jest zmiana paradygmatu pod ręką i macie zamiar ją zobaczyć tam najpierw, i może nie być ładna, więc chcę żebyście mocno zwracali na to uwagę. Nie wyciągajcie tego, co Nostradamus powiedział, w ostatniej chwili i nie mówcie: "On miał rację." Nic, co powiedział, nie zamanifestowało się od 1987 roku. Nie pojmijcie nagle Pism i rewelacji i nie wyciągajcie wszystkich tych słów, które nie były prawdą, przez 30 lat. Nic się nie stało, o czym one mówiły, że nastąpi. Jedyną rzeczą, która dzwoni prawdą jest to, że nadal istnieją problemy na Bliskim Wschodzie.

Wszystkie z tych czterowierszy proroctwa spadły na podłogę i nie spełniły się. Czas nie jest właściwy dla nich, aby to się stało teraz. Spójrzcie. Aha, są jeszcze tacy, którzy mówią: "To się dzieje, to się dzieje, to się dzieje!" Bo oni zainwestowali w strach i kontrolę. Niektórzy z nich rzeczywiście chcą, aby się zdarzyło, i wierzą, że kulminacją będzie wniebowzięcie do domu Boga. Chcę wam powiedzieć, moi drodzy, że wszyscy idziecie do domu! Ale dom jest za mostem do świata bez wojen. To jest most. Stara Energia umiera ciężko.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #299 : Październik 11, 2012, 19:34:06 »

oczywiście, że nowe pokolenia na bliskim wschodzie w większości nie wspierają konfliktów militarnych,-
ale
Cytuj
Stara Energia umiera ciężko.
- jednak to już przypieczętowane!
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 1.084 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

pack-of-black-and-white informatyka hejtforum equestrian-world forumwatachyzielonegoamuletu